Zo spoedig werken in mogelijk openbare het plan-Dishoek Touw aan de beste Amerikaan MARKTBERICHTEN BEGROTINGSRAAD KOUDEKERKE VERBOUWINGS- OPRUIMING AC, FN DA HOEST? ZEEUWSCH-VLAANDEREN ZEEUWS-VLAAMSE WINNAARS VAN DE „DERBY ORLEANS" OPDRACHT VOOR SANERINGSPLAN MINDER MOEITE SANERINGSPLAN Dankdag voor het gewas Wissel Zeeuws-Vlaanderen I ROOVERS VLISSINGEN Damclub „Goes" nam afscheid van secretaris verkoudheid? keelpijn? GROENE KRUIS HOESTBONBONS Vergadering Groene Kruis AFWEZIG G. A. M. Vermeulen Ledenvergadering Kath. Boeren Jongerenbond f DONDERDAG 31 OKTOBER 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 Tijdens de begrotingsbehandeling door de gemeenteraad van Koudekerke heeft burgemeester J. L. Dregmans betoogd, dat er in het uitbreidingsplan Dishoek zo spoedig mogelijk openbare werken tot stand gebracht moeten worden. „B. en w. zijn volkomen diligent, maar U weet het zelf", merkte de heer Dregmans op, „voordat het plan de hoogste instanties is gepasseerd, zijn er heel wat jaren verstreken". De raadsvoorzitter wees er op, dat b. en w. thans bezig zijn met de voorbereidingen voor de onteigeningen van gronden, hetgeen eveneens een lang durige geschiedenis is. „Maar b. en w. hebben heus geen opfrissertje nodig", al dus de heer Dregmans. Dat laatste sprak de burgemeester naar aanleiding van de opmerkingen, die de heer P. Flipse (g.b.) in zijn algemene beschouwing op de begroting voor 1964 over het plan Dishoek gemaakt had. De pessimistische noot, die de heer Flipse vorig jaar in zijn beschouwing ten aan zien van dit plan had moeten aanbren gen, kon hij thans nog niet wegvlak ken. „Er is ten opzichte van het plan Dishoek niet veel verbeterd en we dur ven zelfs beweren, dat er meer tot stand gebracht had kunnen worden", betoogde de heer Flipse, die van mening was, dat de riolering in elk geval in aanbouw had kunnen zijn. Het is al vier jaar ge leden, dat deze plannen goedgekeurd zijn door de raad, merkte dit raadslid op. De heer Flipse was zijn algemene be schouwingen begonnen met op te mer ken bijzonder teleurgesteld te zijn, dat er nog geen enkel lichtpuntje te zien is in de afwikkeling van de herindeling van Walcheren. Niettemin hoopte hij, dat de raad als raad van Koudekerke voor de laatste maal de begroting zou krijgen te behandelen. Hij was vervolgens van mening, dat b. en w. met het sluitend maken van de begroting voor 1964 wat minder moeite gehad hebben dan met die voor 1963, toen zo memoreerde de heer Flipse talrijke werken tot stand kwa men zoals nieuwe lagere school, verbete ring Noordstraat en Tramstraat, restau ratie toren en gemeentehuis. Dat b. en w. thans geen kapitaalswerken opgeno men hadden kon de heer Flipse met het oog op de goedkeuring begrijpen. Hij achtte echter het opgenomen bedrag voor onderhoud van straten en pleinen beslist te laag. Verheugd toonde hij zich over de aandacht, die b. en w. hebben voor de krotopruiming. Hij zag daarom gaar ne verdere voorstellen tegemoet. Ook vroeg hij b. en w. stappen te onderne men om de consistorie van de Ned. herv. kerk te verfraaien, omdat dit thans naast de gerestaureerde kerk een bijzonder lelijk gebouw is. In dit verband zei de burgemeester, dat het kerkbestuur dat ongetwijfeld wel weet, maar dat het niet bij monu mentenzorg hoeft aan te kloppen, te meer omdat het niet op de lijst van monumenten staat. Voorts toonde de heer Flipse zich verheugd over de contacten, die gelegd zijn om te ko men tot restauratie van de molen aan de Middelburgsestraat. Niet eens was de heer Flipse het met de nieu we lijn voor de oeververdediging, zo als rijkswaterstaat die vastgesteld heeft. Tot slot bracht het, raadslid dank aan het administratief personeel van de ge meente en aan gemeentesecretaris mr. L. A. van Splunder, omdat die o.a. de notulen een dag na de raadsvergadering al in de bus van de raadsleden laat stoppen! Naar aanleiding van de opmerkingen van de heer Flipse verklaarde burge meester Dregmans voorts nog, dat b. en w. opdracht hebben gegeven aan bouw en woningtoezicht om een saneringsplan te maken. Als er subsidie voor gegeven wordt kan dit plan volgens de heer Dregmans in versneld tempo uitgevoerd worden. Ten aanzien van de nieuwe beheers- Iijn voor de kust zei de burgemeester, dat onder druk van de recreatie de oude lijn niet gehandhaafd kan blij ven. Een nieuwe beheerslijn eist ech ter ruimte in de vorm van de bin- nenduinen en in dit verband hoopte burgemeester Dregmans, dat er re kening zal worden gehouden met het feit, dat Koudekerke rond 50.000 geïnvesteerd heeft in het kampeer- huttenterrein, dat dan in de nieuwe kustlijn zou vallen. „Wij moeten dan aanspraak kunnen maken op schade- KINDERREGENJASSEN NU slechts 9,95. HELANCA PANTALONS NU ƒ21,95. DAMESCOATS NU ƒ34,90. SCHOOLTASSEN met 2 voortassen en tussenvak NU ƒ14,95. BOODSCHAPPENTASSEN NU ƒ5,95. REISTASSEN NU ƒ8,90. KOFFERS NU ƒ7,50 en nog 1001 koopjes. u Walstraat 82 VANDAAG. Middelburg Electro: Dort wo der Berghof steht, 19.30 uur, 14 j. Van Benthem en Jutting: expositie reisschetsen en kera miek, 918 uur. 't Trefpunt: expositie jeugdlectuur, van 1417 en van 1921 uur. Vlissingen Alhambra: Filmavond Maat schappij Tot Nut van 't Algemeen, 20 uur. Jeugdbibliotheek Badhuisstraat 64: Kinderboekenweekmiddag, 15 uur. Goes Opril: Ledenvergadering N.C.B.O., afdeling Goes, 19.30 uur. Prins van Oran je: Contactavond hervormde jeugdkapel, 19.30 uur. Korenbeurs: Algemene vergadering wa terschap ,,De Brede Watering van Zuid- Be ve1. and", 14.30 uur. Bergen op Zoom Roxy: Viridiana, 20 uur, 18 jaar. Luxor: De vergeten medemin naar, 20 uur. vergoeding", aldus de burgemeester. Bij de artikelsgewijze-beh-andeling van de begrotingsstukken hief de heer Flipse nog een waarschuwende vinger op ten aanzien van het subsi diebeleid. Zo vond hij onder meer 1000 voor de muziekvereniging in geen verhouding staan tot de 150 voor de zangvereniging, terwijl hij bovendien van oordeel was, dat nu ook andere verenigingen o.a. voet balvereniging om subsidie zullen komen aankloppen. Burgemeester Dregmans wees er op, dat de voetbalvereniging daarop niet hoeft te rekenen. De gemeenschap, zo stelde de heer Dregmans, betaalt al voldoende voor de sportvelden enz. Voorts merkte de voorzitter op, dat het nu eindelijk tijd wordt, dat de muziek vereniging uniformen krijgt. „En dat zal heus niet afketsen op 100 subsidie meer", verzekerde hij. Daarna ging de raad unaniem akkoord met de begro ting, alsmede de le wijziging daarvoor. Ook de begroting voor de gemeentelijke instelling voor maatschappelijke zorg werd goedgekeurd, terwijl als bestuurs lid daarin aangewezen werd de heer J. Jasperse. In een buitengewone ledenvergadering heeft de damclub „Goes", afscheid geno men van de heer P. Lampert, die per 1 november een betrekking in de Noord oostpolder heeft aanvaard. De heer Lampert, die gedurende een 4-tal jaren deel heeft uitgemaakt van het bestuur, waarvan 3 jaar als secretaris, werd toe gesproken door de voorzitter, de heer C. W. van Damme. Deze achtte het vertrek van de heer Lampert een ge voelig verlies voor de vereniging. „U was niet alleen een goed lid en een uit muntend secretaris, maar bovenal een prettig mens", aldus de voorzitter. Na mens de vereniging werd de scheidende functionaris een zakdambordje aange boden, als herinnering aan de damclub „Goes". Scheepvaartberichten Vlissingen aangekomen op 29-10: Anholt van Antwerpen, Doni van Antwerpen. Gepasseerd naar Antwerpen op 29-10: Bosco van Manchester, Nista van Batumi, Spirit van Ipswich, Meliskerk van Rotterdam, Alm- kerk van Marseille, Steenbergen van Le Ha vre, Madison Lloyd van Shimilu, Colette van Oxelosund, Hoop van Rotterdam, Baltic van Amsterdam, Prins Willem II van Hamburg, 30-10: Nestor van Iraklion, Minerva II van Par, Fambo van Vigo. Gepasseerd van Antwerpen op 29-10: Virgo naar Londen, Prinses Irene naar Hamburg, Citadel naar Rotterdam, Dolores naar Rotter dam, Swallov naar Boston, Sont naar Ips wich, Schiekerk naar Hamburg, Jonau naar Avonmouth, Grotedijk naar Bremen, Gorre- dijk naar New York, Algol naar Rotterdam, Lekhaven naar Lissabon, Margriet L naar Schwarzenhutten/Terneuzen, Walcheren naar zee/Terneuzen, Tuko naar Colchester/Ter- neuzen, Temar naar Londen, Idad naar Col- chester/Terneuzen, Hulst naar Rotterdam, Viscount naar Londen, Eems naar zee, Aar- denburgh naar Rotterdam, Silvaplana naar Kopenhagen, Seabreeze naar Londen, 30-10: Spoorsingel naar zee/Gent, Togokust naar Amsterdam, Volharding naar Sevilla, Meer- drecht naar Port Churchill, Gefle naar Hel- singborg, Louversborg naar zee. (Advertentie) helpen probaat en smaken heerlijkI CERNEl I7EN De vereniging Het Groene Kruis te Terneuzen kwam dinsdagavond in ver gadering bijeen. Een voordelig saldo van f 1719,40 over 1962 en een niet ongun stig vooruitzicht voor 1963 waren wel de voornaamste punten uit het jaar verslag over 1962. Door de gunstige vooruitzichten voor 1963 kan de con tributie ook dit jaar nog ongewijzigd blijven. Uit het verslag bleek tevens de grote activiteit van Het Groene Kruis op het gebied van de volksgezondheid te Ter- neuzen. De lijst van werkzaamheden van de wijkverpleegsters van 1962 ver meldt onder meer 4406 verpleegbezoe- ken en 1698 toegediende injecties. On danks deze grote activiteit waren op de ledenvergadering niet meer dan zes leden aanwezig, terwijl van de zeven bestuursleden er drie verstek moesten laten gaan wegens ziekte en uitstedig- heid. Voorzitter H. Ribbens zei het te betreuren, dat slechts zo weinig leden van hun belangstelling blijk gaven, maar zag hierin een groot vertrouwen voor het bestuur. In de toekomst zal op de vergadering een Groene-Kruisfilm vertoond worden. Het aantal leden bleek ook over 1962 in stijgende lijn en bedroeg op 1 januari 1963: 2518 leden, een toename van 83 leden. De periodiek aftredende voorzitter H. Ribbens en de medisch adviseur dokter T. Bos werden herkozen. In de vacature, onstaan door het aftreden van de heer S. Mielen, werd de heer J: de Bruyn gekozen. Voorzitter Ribbens sprak zijn waarde ring uit voor de prettige samenwerking met de wijkverpleegsters en memoreer de de goede samenwerking met het Wit- Gele Kruis. SAS VAN GENT Uitreiking diploma's Maandagavond had in de feestzaal van de N.V. Stijfsel en Glucosefabriek „Sas van Gent" de diploma-uitreiking plaats aan leden van de E.H.B.O. van de plaat selijke vereniging. De nieuwe voorzitter, de heer B. Noordwijk sprak een ope ningswoord. De burgemeester van Sas van Gent, de heer R. A. J. den Boer reikte de een heidsdiploma's uit. Er waren 32 ge slaagden. Deze zijn: G. Tacq, J. Bak ker, C. Claeijssens-de Bruyn, J. de Zeeuw, B. Lekens, B. Noordijk, J. de Pauw, J. Verbrugge, E. Vermeesch, W. Westbroek, M. Wijnacker, A. van Dam me, R. de Groff, H. Guinau, G. Betram- Vonk, C. van de Abeele, M. ter Hoor, C. de Groff-Vennis. Al deze personen heb ben vrijwillig aan de opleiding deelge nomen. De volgende personen, leden van de B.B., die op verzoek van de burge meester aan de opleiding hebben deelge nomen waren: E. Giele, W. Rottier, P. Bockstael, W. Voeten, J. Markenstein, A. van Hurck, M. van Damme, F. Ver- helst, J. Burm, P. Gelderland, A. de Krijger en O. Hemelsoet. Twee leden, die de achttien jaar nog niet hebben bereikt kregen een eervolle vermelding. Op hun achttiende verjaardag krijgen zij het diploma. Na het officiële gedeelte volgde een film over de reis van het ko ninklijk paar aan de West. OOSTBURG N.V.V.-vrouwenvergadering in Oostburg De Federatie West-Zeeuwsch-Vlaande ren van de N.V.V. Vrouwenbond hield dinsdagmiddag in hotel-café „Victory" te Oostburg haar eerste ledenvergade ring van dit winterseizoen. Aan het begin van deze behoorlijk bezochte bij eenkomst, deelde de voorzitster, mevr. M. S. Dijk-Langestraat uit Biervliet me de, dat nog geen definitieve datum kon worden medegedeeld voor de te houden excursie naar de Belgische plaats St. Niklaas. Het bestuur had wel reeds schriftelijk contact opgenomen met de directie van de aldaar gevestigde Nylon- kousenfabriek, welke zal worden be zocht, maar er was nog geen bericht teruggekomen op welke datum het be zoek zal schikken. Verder kregen de aanwezige dames een inleiding te horen van de heer C. Hoek, districtsbestuur der van het N.V.V. te Goes over het onderwerp „De huidige loonpolitieke pro blemen en de vakbeweging". Hoewel het wel zeer actuele probleem misschien meer tot de mannelijke werknemers zou spreken, toonden ook de dames veel be langstelling voor dit onderwerp. Na tuurlijk werden naar aanleiding van de inleiding vragen gesteld, sommige daar- tandarts, Terneuzen, 1 en 2 november. van direct, andere toch indirect daar mede verband houdend. Ook kwam het probleem van de werkclassificatie naar voren. De heer Hoek beantwoordde tot een ieders voldoening de gestelde vra gen. Ledenvergadering r.-k. vrouwengilde De leden van de afdeling Oostburg van het r.-k. vrouwengilde hebben dinsdag avond tijdens hun ledenvergadering in hotel „Du Commerce" kennis kunnen maken met de nieuwe geestelijk advi seur pastoor-deken H. Dierick, die ook in die functie zijn voorganger A. A. F. Lievegoed heeft opgevolgd. De voorzit ster, mevrouw O. N. Fierens-de Bruijcke- re uit Oostburg sprak gaarne de hoop uit voor een langdurige en vruchtbare samenwerking. Tijdens deze goed bezoch te bijeenkomst konden de aanwezige dames verder ook genieten van een le zing door pater Gregorius Serbrock van de Abdij te St. Andries bij Brugge. On der de titel „Wij lazen voor U" behan delde hij een boekbespreking over ka tholieke lectuur. In de vergaderzaal was, uitsluitend aan deze inleiding, een tentoonstelling van boeken uit de uit geverij van genoemde Abdij opgesteld. Tijdens de dinsdagavond in hotel-café „De Tol" te Oostburg gehouden leden vergadering van de afdeling Oostburg van de R.K.J.B. hebben het bestuur en leden van deze Kath. Boeren Jongeren- bond afscheid genomen van hun gees telijk adviseur emeritus pastoor-deken A. A. F. Lievegoed en meteen kennis gemaakt met de opvolger pastoor-deken H. Dierick te Oostburg. De voorzitter A. Noë uit Waterland kerkje sprak woorden van dank tot de scheidende geestelijk adviseur voor de in de loop der jaren ontvangen steun en hoopte op een vruchtbare samenwerking met diens opvolger. Tot wederzijdse in stemming werd afgesproken dat het lange contact met deken Lievegoed. die nu in het beiaardentehuis te IJzendijke vertoeft, niet abrupt zal worden afge broken, maar dat hem nog op geregelde tijden eens een bezoek zal worden ge bracht. Bij de behandeling van enkele huishou delijke agendapunten werd voorts be sloten, dat de leden een oogstdankgave zullen houden, waartoe onder de land bouwers een graaninzamelacrie zal wor den gehouden. De voorzitter deelde ver der nog mede, dat er deze winter in kringverband een boekhoudcursus zal worden gehouden, waarvoor zich reeds 11 deelnemers opgaven. Nadat nog was medegedeeld, dat er 28 januari 1964 in Terneuzen een Zeeuwse studiedag zal worden gehouden, gaf de heer L. Bonte uit St. Margriete, kringsecretaris van de R.K.J.B. een toelichting op de taak en activiteiten van de „Mijarc", een or ganisatie die zich ten doel stelt hulo- verlening in de ontwikkeling van de landbouw in vreemde landen. Ook werd nog besloten deel te nemen aan de deze winter te houden stalvoederwedstrijd. waarbij bij de deelnemende leden gelet zal worden op het onderhoud van de veestallen en de toegepaste voedermetho des. ■^eze geanimeerde vergadering werd ook bijgewoond door de technisch adviseur van de afdeling, de heer P. L. Rijk uit Schoondijke. Hier volgen de Zeeuws-Vlaamse winnaars van Derby prijzen in de Nationale „Derby Orleans", de grote prijs der junioren, gehou den op maandag 19 augustus 1963. Organiserende vereniging C.V. „Tilburg Vooruit". Deelname in Zuid Westelijk rayon 10.998 jonge duiven. 2. P. de Waele, Koe wacht; 8 A. Crombeen, Hulst; 9 J. Verschue- ren, Koewacht; 10 gebr. Betue-Ie Cop, Sas van Gent; 11 A. Blommaert, Hulst; 12 A. Vonck, Sint-Jansteen; 13 J. Gijs, Breskens; 14 C. Burm, Hengstdijk; 16 W. Boddaert, Hulst; 19 R. Merrelaar, Oostburg; 22 C. Thuil, Sint-Jansteen; 25 R. Lippens, Sas van Gent; 26 P. Leenaert, Graauw; 33 F. Verschelden, Axel; 44 A. Kindt, Hulst; 45 gebr. Kox, Sas van Gent; 47 G. Werbroucke, Clinge; 48 J. Bakker, Zaamslag: 49 P. de Schepper, Clin ge; 50 j. Stevens, Clinge; 52 Pr. Verstraeten, Clinge; 53 J. de Jonge, Breskens; 54 J. de Puy, Sluiskil; 58 M. Vermandei, Sas van Gent; 63 J. PI at jouw, Lams waar de; 65 J. de Block, Sint-Jansteen; 66 J. van de Voorde, Zaamslag... 67 gebr. Elegeert, Koewacht; 68 J. Doorns, Terneuzen; 69 A. Faas, Terneuzen; 73 G. de Coocker, Westdorpe; 76 A. de Vos, Koewacht; 77 J. van Doeselaar, Sluiskil; 79 A. Smallegange, Terneuzen: 81 P. Verstrae ten, Clinge; 83 D. Deurwaarder, Zaamslag; 86 E. van Hooije, Sint-Jansteen; 88 A. van de Bilt, Sas van Gent; 89 A. Schelfhout, Stop peldijk; 90 J. van de Voorde, Zaamslag; 93 C. Verstraeten, Axel; 95 A. Verstraeten, Bres kens; 96 Meijer-Van de Berge, Terneuzen; 97 E. Backe, Westdorpe; 99 P. Leenaert, Graauw; 100 A. Leenhouts, Terneuzen; 103 A. Vermeulen, Breskens; 105 J. Versprille, Groe- de; 106 L. de Meester, Breskens; 107 L. Bos nians, Sint-Jansteen; 108 A. de Feijter, Axel; 109 J. Daalman, Steen; 111 D. Dieleman, Axel; 113 W .de Waele, Axel; 114 P. van Meir, Terneuzen; 116 J. van Driel, Groede; 117 Adr. Verstraeten, Breskens; 120 F. van Hecke, Terneuzen; 124 K. Quaars, Breskens; 125 L. Wentzler, Hulst; 127 P. de Caluwé, Graauw: 128 J. Weemaes, Graauw; 129 J. Koemans, Hulst; 130 Th. de Block, Heiaknt; 135 P. de Waele, Koewacht; 138 H. Koch Zn., Terneuzen; 139 P. de Huiler, Zuidzande; 140 F. van Goethem, Steen; 141 mevr. Ris- seeuw, Oostburg; 143 J. Renique, Sas van Gent; 145 J. van Avermate, Sluiskil; 147 P. van Goethem, Walsoorden; 149 B. Plasscaert, Graauw; 150 A. de Nijs, Hulst; 151 C. Kos ter, Axel; 152 A. Claeyssens, Sas van Gent; 153 C. Bron, Oostburg; 155 A. Baart, Hulst; 158 R. de Waele, Koewacht; 159 Th. Bisschop, Graauw; 161 C. de Roeck, Hulst; 162 P. Goos- sen, Cadzand; 164 G. Hamelink, Terneuzen; 166 A. de Potter, Steen; 170 B. Dezutter, Aar denburg: 175 A. Boon, Hulst; 176 G. van Gril, Breskens; 177 J. Wauters, Boschkapelle; 180 gebr. Kox, Sas van Gent; 181 J. Bakker, Zaamslag 182 P. van Veen, Boschkapelle; 183 gebr. Moorthamer, Kuitaart; 184 P. Goossen, Cadzand; 186 A. Smallegange, Terneuzen; 187 P. Dellaert, IJzendijke; 189 W. Temmerman, Sas van Gent; 191 J. Jansen, Hulst; 193 M. de Smet, Westdorpe; 194 J. Willaert, Clinge; 195 B. de Wever, Hoofdplaat; 197 J. Pardon, Kuitaart; 198 J. Sneelders, Sat van Gent; 292 A. Dobbelaer, Stoppeldijk; 203 E. Neyt, Sas van Gent; 204 F. van Acker, Axel; 207 C. Oppeneer Zn., Terneuzen; 213 D. Moort hamer, Graauw; 214 M. Janssens, Steen; 215 A. van de Ameele, Hoofdplaat; 219 R. Braet, Aardenburg; 221 P. de Caluwé, Graauw; 222 C. Koster, Axel; 223 G. Gijsel, Westdorpe; 224 J. van Gijs, Breskens; 225 M. Leurgans, Bres kens; 226 W. Harte, Terneuzen; 227 R. Hey- mans, Walsoorden; 229 Jac. Faas de R., Bres kens; 230 J. Bakker, Zaamslag, 233 C. Koster, Axel; 248 J. Willaert, Clinge; 249 P. Bolssens, Clinge; 251 Th. de Smit, Breskens; 253 J. de Block, Steen; 254 J. de Smidt, Terneuzen; 256 J. Geelhoedt, Terneuzen; 260 C. Brakman, Groede: 261 gebr. Elegeert, Koewacht; 265 L. Martens, Hoofdplaat; 267 J. Neeteson, Kloosterzande; 268 F. Roegist, Koewacht; 270 M. de Smet, Sluiskil; 272 L. Bosmans, Steen; 274 C. Martens, Steen; 276 J. Freijser, Honte- nisse; 277 J. van Doeselaar, Sluiskil; 280 W. Temmerman, Sas van Gent; 285' F. Wegen- hausen, Hulst; 286 A. Hamelinck, Breskens; 293 L .Ctallaert, Kloosterzande; 295 H. de Clerk, Aardenburg; 297 J. Willaert, Clinge; 298 F. Verschelden, Axel; 300 J. de Lijzer, Aardenburg; 302 H. de Feijter, Axel; 303 J. Oppeneer, Terneuzen; 304 Combinatie Houc- ke-Oppeneer, Terneuzen; 305 A. Smallegange, 306 Meijer-Van de Berge, Terneuzen; 311 P. Fermont, Sluiskil; 312 A. Claeyssens, Sas van Gent; 314 Jac. Faas, Breskens; 316 J. Freijser, Hontenisse; 317 P. Pladdet, Terneuzen; 318 C. de Putter, IJzendijke: 320 gebr. Elegeert, Koewacht; 321 gebr. Thomaes, Hoodplaat; 323 L. de Meester, Breskens, 326 L. van Lan- deghem, Hulst; 327 Meijer-Van de Berge; 329 gebr. Verstraeten, Steen; 331 J. Verschueren, Koewacht; 332 G. Dehulsters, Westdorpe; 333 H. Croosman, IJzendijke; 335 J. de Visser, Axel: 336 R. Braet, Aardenburg; 337 Aug. Vonck, Steen; 341 Jac. Rijckborst, Sluis; 342 R. Vroegop, Terneuzen; 343 P. Dobbelaar, Axel 344 Em. Buisrogge, Hulst; 346 J. van Oostenbrugge, Breskens; 34$ R. Merrelaar, Oostburg; 349 J. van Doeselaar, Sluiskil; 350 G. van Steenbergen, Sas van Gent; 352 A. Leenhouts, Terneuzen; 354 J. Dhaeze, Ter neuzen; 356 A. Verstraeten, Hulst; 257 C. Pierssens, Steen; 358 J. van Doeselaar, Sluis kil; 360 L. Coone, Sas van Gent; 362 J. de Wit, Sas van Gent; 363 E. van Heese, Clinge; 364 L. Bosmans, Steen; 367 A. Calon, IJzen dijke; 369 Meijer-Van de Berge, Terneuzen; 371 R. de Guchtenaere, Sluiskil; 373 J. de Wit, Sas van Gent; 375 Eug. Matteijssen, Graauw; 376 C. van Opdorp, Breskens; 377 J. van Heneghem, Groede; 381 E. Neyt, Sas van Gent; 382 J. de Lijzer, Zuidzande; 384 L. de Booij, Hontenisse; 385 G. Verstraeten, Clin ge; 336 A. de Jonge, Breskens; 387 E. van Vooren, Philippine; 390 P. Groosman, Sluis. 393 J. Mangnus, Biervliet; 394 C. Temmer man, Biervliet; 397 F. Dieleman, IJzendijke; 401 C. Groosman, Sluis; 403 E. Verstraeten, Hulst; 406 Th. Blommaert, Steen; 408 J. van Oppen, Sas van Gent; 413 J. Sijs, Axel; 414 E. Neyt-, Sas van Gent; 415 L. Seghers, Koe wacht; 416 T. Slook, Westdorpe; 419 A. Ver sprille, Breskens; 422 C. Boekhout, Breskens: 430 C .van Opdorp, Breskens; 434 J. Haak, Hoek; 436 J. van Oppen, Sas van Gent; 438 P. van de Veke, Zaamslag; 441 P. Antheunis, Hulst; 443 J. Pardon, Kuitaart; 444 L. Coone, Sas van Gent; 445 J. Willemsen, Terneuzen; 447 J. de Meijer, Biervliet; 450 gebr. Elegeert, Koewacht; 451 J. van Gijs, Breskens; 454 P. van de Broeke, IJzendijke; 455 M. Blaakman, Hoofdplaat; 458 Em. Verstraeten, Graauw; 462 A. Verpoorte, Terneuzen; 463 A. Reiniers, Aardenburg; 466 Th. Hermans, Walsoorden; 470 F. Vos, Clinge; 471 Ach. Sturm, Steen; 473 P. de Cock, Stoppeldijk; 481 M. van Lënt, Philippine; 482 M. Leurgans, Breskens; 486 G. Hamelink, Terneuzen; 487 L. Risseeuw, Oostburg: 489 A. Naeye, Biervliet; 490 J. Sponselee, Walsoorden; 491 C. de Smet, Boschkapelle; 493 R. Verstraeten, Oostburg; 494 G. Boekhout, Breskens; 498 C. Verdur- men, Heikant; 499 L. van Gimst, Hulst; 500 P. Verstraeten, Clinge; 501 G. Vermeulen, Westdorpe; 593 J. Sijs, Axel; 505 A. Boon, Hulst; 507 A. de Krijger, Philippine; 511 M. de Smet, Sluiskil; 513 J. Wieland, Axel; 514 K. Quaars, Breskens; 519 C. van Opdurp, Breskens; 520 J. van de Laan, Hulst; 521 P. C. Smit, Sluis; 522 E. Rijckaert, Breskens; 523 Adr. Verstraeten, Breskens; 526 J. de Wit, Sas van Gent; 5'29 A. Mannes, Rapenburg; 531 (Advertentie) VEILING KAPELLE. 30 oktober. Industrie en exportveiling. Saint Remy 1 75 26, 65 26, 2 75 27, 85 25, 2d 23, 3 gro 22, 3 fijn 16 ,kroet 16. Goudrenet 1 90 38, 85 39—40, 80 36.70—37.70, 75 31.60—33.50, 70 28.80—28.90, 65 27, 2 85 33, 80 27—29, 75 25—27, 70 25—26, 65 24—25, 2d 18, 3 grof 23—24, 3 fijn 17. Jonathan 1 80 31, 75' 31—32, 70 30—32, 65 28—28.50, 60 23, 2 75 A 24—25, 70 A 23—24, 65 A 18.60—21, 60 A 15—20, 2d 13.40—13.60, 3 grof 14.20—17.40, 3 fijn 13.70—13.90, 2 75 B 21, 70B 18—20, 65 B 17, 60 B 14—14. Cox Orange Pip pin 1 75 60, 70 61, 65 53, 60 40, 55 23, 2d 13, 3 grof 43, 3 fijn 18. Glorie van Holland 1 80 29, 75 28—30, 70 27, 65 24, 2 80 26, 75 26, 70 25, 65 23, 2d 18, 3 grof 20, 3 fijn 16. Sterappel 1 65 5*9, 60 57, 55 41. Zoete Ermgaard 1 65 6067, 60 47—57, 55 32^0, 2d 18—27, 3 grof 44, 3 fijn 14. Golden Delicious 1 85 58, 80 5966, 75 55—63, 70 60, 65 52, 60 39, 2 75 51, 70 3&—49, 65 30—40, 60 25—30, 2d 26, 3 grof 31, 3 fijn 18. Comtesse de Paris 1 70 24, 65 24, 60 18, 55 14, 2 70 22, 65' 23, 60 16, 55 13, 2d 9, 3 grof 12, 3 frjn 7.50. Zwijndrechtse Wijnpeer 1 60 2731, 55 23, 50 20, 2 55 22, 50 18, 2d 11, 3 grof 17, 3 fijn 9. Nouveau Poiteau 2 55 17. Gieser Wil deman 1 60 50, 55 39, 2 60 38—42, 55 32—36, 50 2935, 2d 18. Conference 2 70 5*0, 65 46, 60 48, 5'5 41, 2d 26, 3 grof 38, 3 fijn 19—20. Doyenne du Cornice 2 75 92, 65 83, 2d 65, 3 grof 57. Br. Alex. Lucas 1 80 44, 75 49 ,70 52, 65 45, 2 80 36, 75 41, 70 45, 65 42, 2d 1315. Cox Orange Pippin geel 1 75 63, 70 63, 65 55, 60 43, 55 26. Rode Zoete Ribbeling 1 75- 57, 70 57—62, 65 57_6l, PC 42—50, 55 35, 2d 25, 3 grof 35—36. Lom. Calville 1 80 28, 75 26, 70 24, 65 20. Pondspeer 2 75 23, 65 23, 3 grof 20. Laxton Superbe 1 80 27, 75 29, 70 26—30, 65 21—24, 60 1619, 2d 14, 3 grof 17, 3 fijn 13. Bellefleur 1 70 28, 65 2o, 60 17, 55 14, 2d 13, 3 grof 18, 3 fijn 13; Hollandszoet 1 60 26, 53 1822, 65 33. Geplukte kroetappels 13.70. Val kroetappels 12.20. Rode Goudrenet 1 85 4344. Tomaten export per 6 kg IA 4.82, 1B 4.64, IC 3.43. Bra men industrie 2 55. Gewone veiling. Tomaten per kg 2A 3337, 2B 3840, 2C 25, 2CC doordraai. Bramen per doos 1 2527, 2 1321. Aardappels 2 7.50. Groenteveiling. Bloemkool 1255. Andijvie 31. Prei 2829. Kassnijbonen 1.581.75, afwij kend 1.05. Knolselderij 59. Witlof 7086. Spruitkool 47. Witte kool 89. VISMIJN COLIJNSPLAAT. 30 oktober. Exportgarnalen 6900 kg, f 0.70 f 111. Handelsgarnalen, 44 kg, f 0.77. Schar 491 kg. Bot 366 kg. Schol 10 kg. Wijting 309 kg. Tong 19 kg. Rog 4 kg. Ongesorteerde vis 53 kg. E. Boeikens, Hengstdijk; 533 L. Belaert, Zuid- dorpe; 541 R. Maas, Rapenburg; 542 H. van Kouwenberg, Schoondijke; $43 P. van Goe them, Koewacht; 545 G. Vermeulen, Westdor pe; 547 J. Fassaert, Hulst; 548 L. de Booij, Hontenisse; 549 P. Antheunis, Hulst; 550 M. de Pauw, Koewacht; 552 J. Snelders, Sas van Gent; 554 C. de Smet, Vogelwaarde; 557 J. de Visser, Axel; 5*67 C. van Hocke, Overslag; 568 gebr. Verstraeten, Steen; 570 M. de Smet, Cadzand: 571 M. de Roo, Terneuzen; 572 D. Seben, Hoofdplaat; 573 J. Klaassen, Terneu zen; 574 Th. Blommaert, Steen; 575 L. van de Wege, Breskens; 576 J. Roegies, Hoofd plaat: 582 H. Mannens, Koewacht; 583 A. Dui- ninck, Cadzand; 586 L. Martens, Hoofdplaat; 588 W. Daamen, Oostburg; 593 J. de Visser, Axel; 594 H. de Boevere, IJzendijke; 596 A. Dieleman, Axel; 604 J. de Meester, Bres kens; 606 F. Serrarens, Rapenburg; 609 P. Laffeber, Hontenisse; 611 J. Thuil, Steen; 612 D. van de Broecke, Aardenburg; 613 F. van de Velde, Steen; 615 F. Mollet, Sluiskil; 616 A. de Wever, Hoofdplaat; 618 P. Goossen, Westdorpe; 620 M. de Baerdenmaker. Aar denburg; 622 J. van de Bergen, Sas van Gent; 623 J. Cornelis-van Waes, Hoofdplaat; 627 J. Neeteson, Kloosterzande; 628 E. de Bruijn, Hulst; ö29 Em. Buisrogge, Hulst; 631 F. van Hecke, Terneuzen; 632 Th. Kuits, Steen; 634 J. Antheunis, Hulst: 636 P. Pycke, Hoofd plaat ;638 G. Vermeulen, Westdorpe; 639 P. Groosman, Sluis; 642 Jan Faas, Breskens; 645 A. Boogaert, Hulst; 649 gebr. Kox, Sas van Gent; 354 F. de Bakker, Terneuzen; 656 Th. Steyaert-Martens, Hoofdplaat; 657 R. van Heeze, Kloosterzande; 661 J. van de Bergen, Sas van Gent: 664 A. Ekkebers, Groede. Behalve de vele derby prijzen wonnen de Zeeuws-VTaamse liefhebbers nog talrijke hoofdprijzen. Een gouden horloge werd ge wonnen door; P. de Waele, Koewacht; A. Combeen, Hulst: gebr. Betue Lecoq, Sas van Gent; Aug. Vornek, Sint-Jansteen; J. Gijs, Breskens; C. Thuil, Sint-Jansteen; P. Leenaert, Graauw; J. van Goethem, Klooster zande; C Lernout, Clinge; Pr. Verstraeten, Clinge; J Stevens, Clinge: J. de Puy, Sluis kil; H. Vermandei, Sas van Gent: J. de Block, Sint-Jansteen; J. Doorns, Terneuzen; J. van Doeselaar. Sluiskil: E. van Hooije, Sint-Jansteen; P. Baecke, Westdorpe. Een centrifuge: P. de Waele, Koewacht (2); J. Gijs, Breskens (2): C. Thuil, Sint-Jansteen (2): P. Leenaert, Graauw (2); J. van Goe them, Kloosterzande (2); C. Lernout, Clinge (2): J. Stevens, Clinge (2): Pr. Verstraeten, Clinge (2): E. van Hooije, Sint-Jansteen: J. van de Voorde, Zaamslag; P. Baecke, West dorpe: P. Leendert, Graauw: L. de Meester. Breskens. Een wasmachine: P. de Waele, Koewacht; J. Gijs, Breskens: C. Thuil, Sint-Jansteen: P. Leenaert, Graauw: J. van Goethem. Kloos terzande. Veldmanpoule een fototoestel: P. de Waele, Koewacht; Xoh. Verschueren, Koewacht: ge br. Betue Le Coc, Sas van Gent; J. Gijs, Bres kens; C. Thuil, Sint-Jansteen: G. Dehulsters, Westdorpé: R. Lippens, Sas van Gent; P. Leenaert, Graauw; J. van Goethem, Kloos terzande; T. Slock, Westdorpe; C. Lernout, Clinge; J. Stevens, Clinge; J. de Jonge, Bres kens. In totaal waren in concours 4469 Zeeuws- Vlaamse duiven. Behalve déze vermelde derby prijzen werden uiteraard nog vele gewone poule prijzen door Zeeuws-Vlaamse duiven gewonnen. VEILING TERNEUZEN. 30 oktober. Glassla 1 5.408.30, C 3.60. Sla 2 3.50—5.20. Bloemkool A 58—68, A 2 27—61, B 19—43, B 2 16—32, C 12—14, afw. 12—30. Knol selderij 1016. Selderij 714. Peen 2 20. Kro ten 12.Aardappelen: Bintjes 1 7.8010.40. An dijvie 720. Rode kool 717. Sav. kool 18 34. Witte kool 67. Breekpeen 1520. Prei A 2 3842. Knolselderij 1516. Spruiten ge schoond 7075, ongesch. 1647. Spinazie 2 21—26. Tomaten A 2 35—65, B 2 25. C 36, C 2 25. Uien 1 17—17, 2 9—11. Witlof B 1 89—94, B 2 6993, afw. 3660. Appelen: Jonathan 1 80 30—31, 1 75 31—32, 1 70 28—32, 1 65 26. 1 60 17—20, 2 30 19—20, 75 23—24, 70 23—25, 65 20—22, 60 16—18, 2 D 10, 3 grof 21, 3 fijn 11. Jan Steen 1 75 66, 70 64—65, 65 55—56, 60 40, 55 36, 2 D 30, 3 grof 46, 3 fijn 22. Goud renetten 1 85 38—39, 80 3940, 75 35—37, 70 29—31, 65 24—25, 2 85 29—35, 80 34—35, 75 26 —36, 70 25—33. 65 22—25, 2 D 12—16, 3 grof 2223, 3 fijn 1114. Coxs Orange extra 1 80 65—66, 75 65—67, 70 65—68, 65 54—55, 60 42— 43, 55 30—31, 80 60—62, 75 61—64, 70 61—63, 65 52—54, 60 37—39, 55 30—32, 2 80 55—5*3, 75 54—59, 70 53—58, 65 45—47, 60 33—37 55 23—25, 2 D 10, 3 grof 32—37, 3 fijn 10—25. Glorie van Holland 1 80 3132, 7? 3031, 70 29—30, 65 22—23, 85 29—30, 80 28—30, 75 25— 26, 70 25— 25.50, 65 16—24, 2 D 16—18, 3 grof 17, 3 fijn 1011. Crinson Coxs 1 75 5657, 70 55—56, 65 42—48, 60 36—37, 3 grof 26—31, 3 fijn 12—15. Golden Delicious 1 80 64, 75 59, 70 5*3, 65 41, 80 45, 75 43—49, 70 37, 65 31, 3 grof 3940. VEILING BERGEN OP ZOOM. 30 oktober. Sla 412. Bloemkool 1288. Snij bonen 140215. Dubbele sperziebonen 60 154. Sav. kool 1422. Andijvie 1018. Prei 3244. Uien 819. Breekpeen 68. V/aspeen 1826. Bospeen 1826. Rode kool 8—16. Witte kool 815. Aardappelen 815. Toma ten 25—64. Spruiten 25134. Komkommers 12 47. Witlof 50128. Coxs Or. 5068. Glorie van Holland 25'36. D. du Cornice 8598. Jo nathan 2030. Druiven 180220. VEILING MIDDELBURG. 30 oktober. Gieser Wildeman 60-70 5556, 50-60 47, 2 D 29, Druiven 197—206. Jonathan 70-75 39, 65-70 31, 60-65 24, 2 D 11, 3 grof 21, Tomaten A 2 184—248, B 2 234, C 2 153—173. Conference 3 fijn 11—31. Goudrenet 3 grof 22 24, val 15. Glorie van Holland 85-95 29, 75-85 26, 65-75 25—26, 55-65 19, 2 D 15, 3 grof 20, 3 fijn 12. Andijvie 1 18, Sav. kool 31. Boerenkool 21. Prei 1335. Sla 3.507. Rode kool 718. Knolselderij 214. Breekpeen 413. Veldsla 83198. Wijnpeen 1216. Rapen 1016. Was- peen 1328. Postelein 4446. Witte kool Tl 12. Andijvie 1 8. Sav. kool 2 26. Witlof 69 109. Bloemkool 4 p. kist 5173, 6 p. kist 3057, 8 p. kist 19—39, 10 12—28. Uien 15— 21. Kroten 1421. Spruiten 1569, schoon 61 68. Dubb. bonen 129162. Spinazie 4565. Kassnijbonen 92165. VEILING GOES. 30 oktober. Coxs Orange Pippin 1 75-80 59 66, 75-7" 5564, 65-70 4954, 60-65 3743, 55-60 21, 2 D 12. Goudrenet 1 90-95 41, 85-90 39, 80-35 36—38, 75-80 32, 70-75 29, 65-70 27, 2 D 18—19, 2 90-95 32, 85'-90 33, 80-85 32, 75-80 30, 70-75 26, 65-70 25, grof 23,60—23,90, fijn 18. Golden Delicious 2 80-85 56, 75-80 49, 70-75 34. Jonathan 1 80-85 32, 75-80 32—33, 70-75 31, 65-70 28, 60-65 22—23, 2 D 13. 2 75-80 18, 70-75 16, 65-70 15, 60-65 14, grof 13—23, fijn 13. Laxtoq Superbe 1 80-85' 29, 75-80 29, 70-75 26, 65-70 20, 60-65 16. 2 75-80 27, 70-75 23, 65-70 17, grof 17, fijn 10. Sterappel 2 60-65 48, 55-60 28, 2 D 12, grof 27, fijn 12. Zoete Erm- gaard 2 55-60 29, 2 D 17, grof 24, fijn 14. Com tesse de Paris 2 70-75 19, 65-70 19, 60-65 18, 55-60 16, 2 D 9, grof 13, fijn 9. Diverse ap pels kroet 14, val 12. Black Alicante 1 181, 2 118160. Bramen per doos 2 1318. Totale aanvoer hard Truit 5000 kisten. Met ingang van volgende week alleen fruit veiling op dinsdag en donderdag. Groenten Bloemkool A 1 57, A 2 3763, B 2 1528, afw. 1742. Kropsla 1 3.5*012, C 1 8. Knolselderij 1 7—14. Selderij 3. Kroten 2 10. Koolrapen 16. Snijbonen 1 159173, 2 164163, afw. 4484. Andijvie 1 2023, 2 7 14. Prei A 125—32. Witlof A 1 90, A 2 80, B 1 8385, B 2 5262. Tomaten A 5754, B 41—58, C 3241, Veldsla 2 5357. Spruiten A 2 4556, B 2 1845, afw. 15. Uien afw. 7 9. Pronkbonen 2 79. Rode kool 1 1014. Witte kool 2 6—10. Gr. sav. kool 1 26—30, B 1 24. Peen B 1 10—15, C 1 5—9. Spinazie 2 35 38. Aardappelen 2 10. Knolselderij 2022. VEILING ROTTERDAM. 29 oktober. Aardappelen 1316. Andijvie 15 25 per kg. Bloemkool IA: 6 stuks per bak 59 87 per stuk, 7 stuks per bak 4868 per stuk, 8 stuks per bak 4362 per stuk. Bloemkool IIA: o stuks per bak 2669 per stuk, 7 stuks per bak 2552 per stuk, 8 stuks per bak 22 35 per stuk. Dubb. bonen I 2.402.70, II 1.10 1.50. Kassnijbonen 1.702.20. Rode kool 12 19. Gele kool 1521. Groene kool 2230 per kg. Sla IA 512, II 3% per stuk. Spinazie 50 72. Spruiten IA 75'84, IIA 4566, IB 52 64, IIB 3240, ID 65—79. Prei 19—31 per kg. Selderij 914. Peterselie 1017 per bos. Grote peen 716. Kroten 1617. Uien I 1621. Uien geschoond 18—33. Witlof IA 1.12—1.26, HA 85—1.13, IB 98—1.08, IIB 76—1.02. Aanvoer 31.000 kg. Black Alicante 1.591.91. Boeren kool 2429 per kg. Tomaten AI 4.754.80, BI 4.75, Cl 3.75 per bak. Cox's Orange Pippin IAA 63—83, IAAA 74—82, IA 45—59, IB 37—44, IC 2532. Aanvoer 18.000 kg. Glorie van Hol land IAA 34—37, IA 31—36, IB 31—36, IC 17— 29. Jonathan IAA 3944. Goudrenetten IAA 33—o7, IA 32—36, IB 26—31, IC 18—27, aan voer 14 ton. Ingr. Marie IC 3541. James Grieve IA 5359, IB 5157. Beurré Alex. Lu cas IA 56—59, IB 51—56, IC 40—44. Zw. Wijn peren IA 25'—32, IB 25—27, IC 20—24. Légi- pont IA 5157, IB 4754, IC 3644. Doyenne du Cornice IA 93—98, IB 91—99, IC 76—86. St. Remy IA 29—30, IB 28—29, IC 28—29 per kg. Aanvoer 80.000 kg. EIERNOTERINGEN BERGEN OP ZOOM. 30 oktober. Eiernoteringen van de coöp. Wouwse melkinrichting Bergen op Zoom, in gaande donderdag 31 oktober 1963. Prijsklas 0 20 ct., 1 19 ct., 2 18 ct., 3 16 ot., 4 14 ct., 5 13 cent. De dankdag voor het gewas, welke te Oosterland door alle kerkelijke gezind ten wordt gehouden is bepaald op woensdag 6 november a.s. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, in het ziekenhuis St.-Jo- anna te Goes, onze lie ve vrouw en zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder JACOBA JOHANNA VAN DER WEIJDE geboren Quist, in de ouderdom van ruim 76 jaar. Kapelle: J. van der Weijde. Amsterdam: J. M. Welleman- van der Weijde. W. J. Welleman. 's-Heer-Arendskerke: J. van der Weijde. H. van der Weijde- de Jonge. Biezelinge: M. J. van der Weijde. N. J. van der Weijde- v. d. Plasse. Vlissingen: M. C. Tilroe- van der Weijde. P. Tilroe. Goes: M. E. van Maris- van der Weijde. B. P. van Maris. Yerseke: E. A. Kopmels- van der Weijde. J. Kopmels. Klein- en achter kleinkinderen. Kapelle, 29 oktober 1963. Condoleantieadres Nieuwe Achterweg 9, Biezelinge. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1 november a.s., op de alg. begraafplaats te Kapelle. Vertrek om 12 uur Wilhelminastr. 33, Kapelle. Hiermede geven wij kennis van het overlij den van JOB MEULEMEESTER in de ouderdom van 84 jaar. Uit aller naam, G. Meulemeester- Marijs Koudekerke, 30 oktober 1963. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag a.s. om 12 uur op de begraafplaats te Arnemuiden. Heden overleed, nog onverwachts, in het St.-Josephziekenhuis te Vlissingen, nog voor zien van het H. Oliesel, onze lieve zoon, broer, zwager en oom HUBERTUS LOUWERSE op de leeftijd van 27 jaar. Uit aller naam, J. G. Th. Louwerse Souburg, 30 okt. 1963, De Deckerestraat 25. De gezongen uitvaart dienst zal plaatshebben op zaterdag 2 novem ber a.s. te Vlissingen in de parochiekerk van O.L.V. om 10.00 uur, gevolgd door de be grafenis op het r.-k. kerkhof te Vlissingen. De overledene is opge baard in de rouwkamer van het ziekenhuis. Heden overleed in volle vrede onze lieve nicht MARIA MARIJS, geb. Jasperse, eerder weduwe van Jacob Sturm, in de ouderdom van bijna 74 jaar. Uit aller naam, familie Grootjans Brouwershaven. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, mevrouw JACOMINA CORNELIA BAARENS, geboren Sauer, in de ouderdom van 80 jaar. Kruiningen: H. C. Baarens A. Baarens-van Aalst Henk en Eveline 's-Heer-Arendskerke: A. Zandee-Baarens H. A. Zandee Dietje en Mieke Kruiningen, 30 oktober 1963 Condoleantieadres: Markt 9 De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 2 no vember te 12 uur, vanaf Markt 9, op de algemene begraafplaats te Kruiningen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 23