Winst noch verlies in 1984 voor GMZ geraamd AGENDA WALCHEREN COMMISSIE W00NRUIMTEWET IN NIEUWLAND HERBENOEMD Pech bij onderhoud aan keersluisdeur te Zierikzee LEGER DES HEILS GOES BRENGT DRIEDAAGSE GEESTELIJKE ACTIE MARKTBERICHTEN Tonidoheren niet opgewassen tegen Swift Geen fi-6. maar 9-0 EEN TON VOOR AARDGAS- VOORBEREIDINGEN P.ZX.-voornian Dourlein in Vlissingen begraven Uienzaad verwoest bij brand in Goes schade 150,000 Oud-Waardenaar na ongeval overleden BELGISCHE SPORTVISSER ZOEK IN DICHTE MIST Geslaagde oudermiddag chr. landbouwschool Jaap Nieuwenhuyse geeft orgelconcert Ondanks commentaar P.v.d.A.-raadslid C. van Nimwegen Het heeft geen zin meer Niet voldoende Zendingsbijeenkomst van gereformeerde gemeente Zaamslag-Serooskerke 2-1 Gemeenteraad komt woensdag bijeen Oprichting plaatselijke middenstandsvereniging Examen pedagogie Voorbereiding kerstwerk Kerst Luxemburgs team tegen Nederland VOLLEYBAL DINSDAG 29 OKTOBER 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 Uit de begroting voor 1964 van de N.V. Maatschappij tot gasvoorziening Mid den-Zeeland (G.M.Z.) blijkt, dat noch met een winst, noch met een verlies re kening is gehouden. Dat geen winstcij fer naar voren komt is hoofdzakelijk een gevolg van verhoogde interest-af schrijvingen, salarissen en lonen, en het wegvallen van de vergoeding door het staatsgasbedrijf voor de watergasnood- installatie te Goes. Voor de te verwachten verdere uitbrei ding in het verzorgingsgebied zijn be dragen geraamd voor de aanleg van transportleidingen en voor huisaanslui tingen, alsmede voor de aanschaffing van nieuwe gasmeters. Ten aanzien van de kapitaalsuitgaven wordt nog opgemerkt, dat van de niet gerealiseerde projecten van de begro ting 1963 zijn overgenomen: een bedrag voor de aankoop van een terrein voor een gashouder bij de watertoren te Goes de kosten in verband met een te leggen spoorweg over het terrein van het gas bedrijf te Goes; de bouw van een gas- berging te Oostkapelle; de aanschaffing van een telemeetinstallatie; en de bouw van een schuilkelder te Goes. Onder grote belangstelling is gistermid dag op de algemene begraafplaats in Vlissingen het stoffelijk overschot van de heer A. Dourlein, voorman van de advertentie-opmaak bij de P.Z.C., ter aarde besteld. De heer Dourlein, die op G0-,jarige leeftijd overleed, heeft ruim 10 jaar bij dit bedrijf gewerkt. „Drie weken geleden heeft Adrie Dour lein zijn laatste advertentievorm dicht gemaakt", zo sprak de heer F. van dc Velde jr., een van de directeuren van de P.Z.C., aan de groeve. ,,Ik ben blij, dat ik deze man zo lang heb mee mogen maken", zei hij voorts, „want hij had op ons bedrijf niets dan vrienden": De heer Van de Velde wees er nog op, dat de heer Dourlein vooral voor de handzette rij liefde had en dat hij altijd een prach tig voorbeeld is geweest voor de jonge ren in het bedrijf. De heer J. Spruit sprak namens de col lega's en ook als waarnemend voorzitter van de afdeling Vlissingen van de Alge mene Nederlandse Grafische Bond. Met name had de heer Spruit veel waarde ring voor het werk, dat de heer Dour lein gedaan heeft voor de vakstudieclub. Voorts noemde hij het feit, dat de heer Dourlein 12 jaar 'penningmeester is ge weest van de afdeling Vlissingen van de A.N.G.B. Een broer van de overledene, de heer J. Dourlein uit Souburg, sprak ten slotte een dankwoord. Een felle brand heeft zaterdagmorgen in een drogerij voor uienzaad te Goes een schade van ongeveer f 150.000 ver oorzaakt. Een grote voorraad kostbaar uienzaad ging daarbij verloren. Het vuur woedde niet lang. omdat de Goe- se brandweer snel ter plaatse was en het vuur met groot materiaal bestreed. De brand deed zich voor in de drogerij van de gebr. P. C. en L. de Jongh aan de 's Heer Hendrikskinderendijk. De oorzaak is nog niet definitief bekend, maar vermoed wordt dat de brand ont stond, als gevolg van gasontwikkeling in de oliekachel. die men even na ze ven uur wilde aansteken. Via de kanalen van de kachel moet het vuur zich in het opgeslagen uienzaad hebben verspreid. Tegen half acht werd de brandweer gealarmeerd, die het vuur eerst met de nevelspuit en later met enkele water stralen te lijf ging. Van de voorraad geselecteerd uienzaad en ook stamzaad bleef weinig over Het vuur was vrij snel bedwongen, maar het nablussen van de smeulende voorraad en van onder meer ook zakken en matten nam veel tijd in beslag. De drogerij werd grotendeels verwoest. Tegen half elf was de brand weer klaar met het nablussen. Voorts is een bedrag van 100.000 uitgetrokken voor voorbereidende werkzaamheden, die verband houden met de komst van het aardgas. In to taal is voor uitbreiding en vernieu wing een bedrag van f 576.000 ge raamd. Bij het bepalen van de gasopbrengst is uitgegaan van dc werkelijke gasafgifte in 1962 aan huishoudelijke verbruikers en kleinindustrie, die ruim 8.6 miljoen kubieke meter heeft bedragen. Op grond van de verbruiksontwikkeling is voor de raming van 1964 een toeneming van ruim 12 procent in aanmerking geno men, namelijk 6 procent voor 1963 en 6 procent voor 1964. Er is voorts rekening gehouden met een belangrijke inkrim ping van de straatverlichting. De hoe veelheid verkocht gas is geraamd op ruim 9.8 miljoen kubieke meter; de to tale inkomsten op 2.477.500. Aan gas- inkoop is geraamd 1.480.000. De heer Chr. Bramse is zaterdagmiddag te Poortugaal bij het oversteken van de rijweg door een auto gegrepen en later in het ziekenhuis „Dijkzigt" te Rotter dam aan de daarbij opgelopen verwon dingen bezweken. De 81-jarige Chr. Bramse woonde tot voor enkele weken nog in Waarde. Na het overlijden van zijn vrouw ver huisde hij naar zijn dochter in Poortu gaal. Het stoffelijk overschot zal worden overgebracht naar Waarde en daar woensdag 30 oktober worden begraven. Zondagmiddag is de rijkspolitie te water in Wemeldinge op zoek gegaan naar een Belgische sportvisser, die 's mor géns vanuit Krabbendijke met een roei boot met buitenboordmotor was ver trokken. Hij had twee kinderen aan boord. De jongste was twee jaar. De R.P. 18 voer uit in een dichte mist en nadat men enige tijd had gezocht, kreeg men bericht van de collega's te land, dat de roeiboot op de dijk bij Krabben dijke was aangekomen. Man en kinde ren waren in goede welstand- MIDDELBURG Dezer dagen werd voor de ouders van de leerlingen der eerste klas van de chr middelbare landbouwschool te Middel burg een oudermiddag gehouden, waar voor zeer veel belangstelling bestond. De directeur gaf eerst een overzicht van het lesprogramma der school, waar bij het doel en de betekenis der diverse vakken nader werden uiteengezet. Ook de moeilijkheden, waarmede vooral in het begin de leerlingen te kampen heb ben werden besproken. Goede samen werking tussen ouders en school is hier bij van veel belang. De directeur beklemtoonde vooral, dat de school voorbereiding moet zijn voor de taak, die de jonge agrariërs later wacht in het maatschappelijk leven, zowel op het bedrijf als daarbuiten. Ook de functie van ondernemer werd hierbij naar voren gebracht; in verband met deze functie nemen de bedrijfseco nomische vakken een belangrijke plaats in. Als derde belangrijke punt werd de me chanisatie genoemd. Vooral de prakti sche vorming door middel van oefenin gen aan werktuigen, trekkers en moto ren is hierbij van veel belang. Na deze inleiding konden de aanwezigen via de bandrecorder een gedeelte van de lessen beluisteren, hetgeen zeer in de smaak viel. Na de pauze werd een film vertoond getiteld „De akker voedt, voedt de ak ker", waarin de kringloop van menselijk voedsel en kunstmest wordt behandeld De ontwikkeling in de landbouw van oude tijden af tot de tegenwoordige hoogwaardige landbouw, vormt hét grondpatroon der film. Daarna werden in een discussie nog en kele belangrijke zaken aan de orde ge steld o.m. de verdeling van het beschik bare aantal lesuren over het grote aan tal te doceren vakken, het eventueel fa cultatief stellen van sommige vakken, de algemene vorming en de omgangs vormen. Aan het slot van deze geslaagde ouder middag werden de diverse schoollokalen en het practicumlokaal voor de meeha- nisatievakken bekeken. Vluchtelingenactie Vorige week hebben leerlingen van de christelijke kweekschool in Middelburg tijdens de schoolpauzes soep verkocht ten bate van de Griekse vluchtelingen. Zij verzamelden hiermee een bedrag van 56,50. SEROOSKERKE (W.) Donderdag 31 oktober zal de heer Jaap Niewenhuyse om acht uur een orgelcon cert verzorgen in de gereformeerde kerk te Serooskerke (W.). Aan dit concert zal ook meewerken de christelijke ge mengde zangvereniging „Een in geest en streven" te Serooskerke onder leiding van de heer J. Suurmond. Op het pro gramma staan onder meer: de tweede orgelsonate van F. Mendelssohn, een cantate van Jan Zwart, enige orgel com posities van J. S. Bach en enige liedbe werkingen eveneens van Jan Zwart. n De gemeenteraad van Nieuw- en Sint- Joosland heeft zich maandagavond tij dens een openbare vergadering onder voorzitterschap van burgemeester rar. F. S. K. J. Graaf van Randwijck afge vraagd of het nog wel noodzakelijk was tot benoeming en herbenoeming van de commissie van advies ingevolge de woonruimtewet over te gaan. Het P.v.d. A.-raadslid, C. v. Nimwegen, kwam bij de behandeling van dit agendapunt met de opmerking dat instandhouding van deze commissie van geen enkel belang meer was. „Het is alleen nog een commissie op papier" zo betoogde de heer Van Nim wegen, die er voorts op wees dat men in andere gemeenten reeds is overgegaan tot opheffing. De voorzitter was het er niet mee eens. „Zolang die woonruimte- wet van kracht is moet de commissie blijven bestaan". En wat andere ge meenten gedaan hebben kunnen wij niet met onze verantwoording dekken" aldus de burgemeester. Mr. Graaf van Rand wijck deelde voorts desgevraagd mede, dat de commissie inderdaad de laatste jaren niet meer bijeen is geweest. Dit achtte de heer C. A. Polderdijk (g.b.) een gelukkige omstandigheid. „Laat de commissie maar een beetje slapen maar 'laat ze ook nog een beetje blijven", al dus de heer Polderdijk. De overgrote meerderheid benoemde vervolgens de heren P. J. Brons, J. Joosse, W. Dinge- manse, J. Lukasse en C. Polderdijk in deze commissie. Middelburg - Electro. Don wo dei Berghof steht, 19.30 uur. 14 1. 't Trefpunt: Ope ning Kinderboekenweek. 19.30 uur Van Benthem en Jutting expositie reis schetsen en keramiek. 918 uur. Vlissingen Alhambra Lift naar de mis daad, 20 uur, 14 jaar. Luxor: Waar re volvers regeren, 20 uur, 14 jaar. Bri tannia Het Vlissingsch Schouwspel met Hokus pokus", 20 uur Goes - Grand. De rode kaperkapitein, 20 uur. 14 Jaar Oosterkerk Gemeente avond Nederlands hervormde kerk. 20 uur. Landbouw Ledenvergadering Mij. Tuinbouw en Plantkunde, 20 uur Prins van Oranje. Onderlinge Waarborgmij Zeeuwse C.B T.B 14.30 uur. Terneuzen Luxor Moordverhaai, 20 uur, 14 jaar. Wijkgebouw Groene Kruis: Jaarlijkse algemene ledenvergadering. 19.30 uur. Sas van Gent Olympiatheater: Die lus- tige Witwe, 20 uur, a.l. Zierikzee Huis van Nassau (Graanbeurs): Ringdag hervormde vrouwenverenigingen op Schouwen-Duiveland, 10 uur. Bergen op Zoom - Roxy. Inspecteur Gorilla slaat er op los, 20 uur, 14 jaar. Het moest de heer Van Nimwegen van het hart, dat hij niet voldoende tijd had kunnen besteden aan de bestudering van de achtste wijziging van de gemeente begroting 1963, die betrekking had op het verlenen van een voorschot voor de bouw van zestig „Schelde"-woningen. „Ik heb de stukken pas drie keer 24 uur voor aanvang van de vergadering ont vangen", verklaarde het P.v.d.A.-raads- lid en dat vond hij wel aan de late kant. Daarbij wees hij op het grote bedrag 100.000 dat met de begrotingswijziging gemoeid was. Ook enkele andere raads leden vonden het aan de krappe kant en wensten voortaan uitvoeriger over de agendapunten te worden ingelicht. De raad nam voorts een principebesluit voor de bouw van een tweede lokaal voor de nieuwe kleuterschool. Anders was het met het voorstel om van de kruising Oude Rijksweg-Korteweg-Veer- straat een voorrangssplitsing te maken. Besloten werd om op de nieuwe sport velden twee ballenvangers te plaatsen. De raad ging voorts akkoord met een wijziging van de politieverordening. B. en w. hadden naar aanleiding van ont stane moeilijkheden tijdens de afgelopen zomer voorgesteld om een verbod uit de vaardigen voor het wassen van auto's op de openbare weg. Daaraan werd toe gevoegd, dat ontheffing zal worden ver leend aan bezitters van particuliere wa gens, die geen gebruik maken van een slang op de waterleiding. VLISSINGEN In het kerkgebouw van de gereformeer de gemeente te Vlissingen is dezer dagen een zendingsbijeenkomst gehou den, die ten doel had de gemeenteleden voor te lichten over wat tot nu toe op de zendingsterreinen van de gerefor meerde gemeenten in Nigeria en Nieuw-Guinea tot stand is gebracht en tevens om de gemeente op te wek ken haar steun aan dit werk te blijven geven en zo mogelijk uit te breiden. De voorzitter van de zendingscommissie, de heer L. J. Lukasse, opende de bijeen komst, waarbij hij bekendmaakte dat de gemeente in één jaar 3776,20 voor de zending bijeen had gebracht. Dit in het tijdvak 1 oktober 1962 tot 1 oktober 1963. Nadat ds. H. Rijksen uit Gouda gepre dikt had uit 2 Cor. 9, waarbij hij inging op de moeilijkheden op de zendingster reinen, bracht de zangvereniging „Zang- lust" van de gemeente een aantal liede ren ten gehore, waaronder een zendings lied. De komst, de groei en de moeilijk heden van de zending op het eiland Ma dagaskar, waar reeds in de vorige eeuw Engelse predikanten hun arbeid begon nen, werd uitvoerig belicht door de heer M. Nijsse te Middelburg, in een uiteen zetting met de titel „Getrouw tot in de dood". Via de zendingsscholen wordt het christendom tot de heidenen gebracht, die daarna zelf hun geloof verder uit dragen onder hun rasgenoten. Tot slot voerde ds. Rijksen nog het woord. Hij wekte de gemeente op met gaven en gebed mee te strijden met de werkers aan „het front", zoals hij zich uitdrukte. De gemeente heeft in het ver leden een grote offervaardigheid be toond en ds. Rijksen sprak de hoop uit dat dit ook in de toekomst zo zal mogen blijven. F eestavond van ,,De Schelde Zaterdagavond gaf de personeelsvereni ging van de N.V. Koninklijke Maat schappij „De Schelde" een cabaret variété-avond in l.et „Seheldekwartïer" Ie Vlissingen. Deze avond was de laat ste van een serie van drie voorstellin gen. Na het openingswoord door voorzitter A. Kerkhof was het toneel voor de me dewerkenden van het cabaretprogram ma „Artistencafé". De geheel gevulde zaal kon genieten van conferences van Ton van de Bos, die de nummers aan elkaar praatte. Veel succes had het ac cordeonduo ,De Frontalini's' evenals de zangeres Annie de Reuver die vele oude schlagers zong. De zaal zong naar hartelust mee. Het danspaar André en Agaatz had niet zoveel succes, maar dit werd weer ruimschoots vergoed door het optreden van de luchtacrobate „la petite mouchette". Na afloop van de voorstelling was er gelegenheid tot dan sen. De muziek werd verzorgd door „The Orfeans" uit Goes. WESTKAPELLE Collecte De collecte voor het P.I.T. heeft in Westkapelle 83,68 opgebracht. Dat doelpunten de wedstrijd beslissen ondervond een voor driekwart van de speeltijd in de meerderheid zijnd Seroos kerke. Vooral het eerste halfuur na rust ontketende de Walcherse ploeg een offensief waartegen de thuisclub zich met man en macht moest verdedigen om soms met wanhoopsvoetbal de gas ten het scoren te beletten. Zo keerde in de 19e minuut een der Zaamslag-verde- digers staande op de lijn van de doel- mond de bal met beide handen. Heel Serooskerke vroeg een strafschop, maar de Zaamslagse scheidsrechter Pleunis zag hierin geen overtreding, doch schijnbaar een daad van lichaams bescherming. Na een half uur spelen m deze helft kwam bij een der sporadischs tegenaanvallen van de thuisclub een doelpunt gescoord door linksbuiten Roo- se op verrassende wijze tot stand en leidde Zaamslag geheel tegen de ver houding in met 21, wat naar later blijken zou ook de eindstand zou wor den. Direct na de aftrap starten de gas ten in een hoog tempo en verkregen een licht veldoverwicht dat in de 13e minuut resulteerde in een buitenspeldoelpunt van Van Wouwe, dat zeer terecht werd afgekeurd. Verder speelde de gladheid van het ter rein de spelers ook danig parten, waar door vele combinaties een vroegtijdig einde vonden door valpartijen. Bij een der Zaamslagaanvallen miste De Koeier een goede kans om zijn club een voor sprong te geven. In de 24e minuut plaatste de terugge trokken middenvoor Riemens de bal naar voren, die door de Zaamslagse centre-half Babijn van richting veran derd werd en voor de voeten van links binnen Jongepier kwam die doelman Van de Vrede met een strak schot pas seerde, maar de arbiter had andermaal buitenspel geconstateerd. Een minuui later kon de Serooskerke aanvalsleider Riemens, na een fout van Babijn toch een geldig doelpunt doen aantekenen (01), maar de thuisclub had een ant woord hierop in de vorm van een tegen- goal enkele minuten later gescoord door Roose, waarmee ook de rust aanbrak. Na bovenvermeld Serooskerkeoffensief wat dus in feite werd afgesloten met een Zaamslag-doeipunt, ontspon zich een gelijkopgaande strijd, waarbij zowaar de thuisclub nog heel dicht bij een derde doelpunt kwam toen zeven minuten voor het einde een hard schot van Roose hui ten bereik van doelman Boone door de lat werd gekeerd. Moegestreden, moreel gebroken en te leurgesteld door tegenslag speelde Se rooskerke zonder enig zelfvertrouwen de wedstrijd uit en behaalde Zaamslag een even gelukkige als geflatteerde over winning, want met een gelijk spel als uitslag zou het Zaamslagse spel ruim schoots gehonoreerd geweest zijn. KOUDEKERKE Morgen woensdag - komt de raad van de gemeente Koudekerke 's middags om half vijf in openbare vergadering bijeen. Op de agenda staan o.m. een voorstel van b. en w. tot benoeming van een be stuurslid van de gemeentelijke instelling voor maatschappelijke zorg. Als kandi daten worden aanbevolen de heer J. Jas- perse, die aftredend en herkiesbaar is, en de heer J. Vos te Koudekerke. Ook wordt voorgesteld de begroting voor het dienstjaar 1964 van deze instelling vast te stellen. Verder krijgt de raad de vaststelling van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1964 te behandelen. Ten slotte zal de raad spreken over het voorstel bij de minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen het verzoek in te dienen ook voor 1964 artikel 55 van de onderwijswet toe te passen. B. en w. stellen voor de minister te vra gen het bedrag t.e bepalen op 52. ARNEMUIDEN De plaatselijke middenstanders van Ar- nemuiden hebben op een maandagavond gehouden vergadering in het vereni gingsgebouw in principe besloten tot het oprichten van een middenstandsvereni ging. DTt besluit werd genomen nadat de aanwezigen door de heer A. Korstan- je, middenstandsconsulent voor Zeeland, over de opbouw en de doelstelling van de middenstandsorganisaties waren voorgelicht en nadat de heer J. P. de Regt van de provinciale V.V.V. had ge sproken over de samenwerking V.V.V.- middenstandsorganisaties. In het voor lopige bestuur hebben zitting de heren J. Knolle, C. Dellebeeke, P. C. Min- naard, C. Scheele en A. Groenendijk. De avond stond onder leiding van burge meester A. Hack, die onder meer Arne- muidens plannen voor het recreatiege bied toelichtte. Zo spoedig mogelijk ko men de winkeliers weer bijeen om een en ander nader vast te leggen. Burgerlijke stand MIDDELBURG Bevallen H. Riemens-Soesman, z.; J. van Kleven-Simons, z.; J. Wattel-de Nood, d.; G. M. la Grand-Voorman, d.; J. J. Dekker-Ver- straate, d.; J. F. Leijnse-Cornelisse, d.; P. C. van Kervinck-Joziasse, z.; J. P. M. de Voogd- Montenarie, d.; C. M. Holthuis-de Nijs, d.; M. C. Sanderse-Schoolmeester, z.; J. Tissink- Houterman, z.; N. Julianus-Koppejan, d. Getrouwd: M. de Looff 29 i. en P. Dekker 20 j.; N. D. R. Zandee 25 i en J. M. Geertse 23 j.; L. A. Lebon 21 i. en M. P. Maat 16 j.; T. R. de Haan 2o j. en J. C. de Jager 27 j. Overleden: J. Louwerse 80 j. e.v. L. Zwigt- man, D. Polderman 73 j. e.v. H. Flipse; W. Koot 65 j e.v. A. Overeijnder; S. Sanderse 78 j. e.v P. van Moolenbroek; S. J. Bos- schaart 80 j; M. F. Wondergem 68 j. e.v. J. J. van Eenennaam: J. Bimmermann 64 j. e.v. G. Krischker; G. Aarnoutse 68 j. e.v. C. M. Moolenbroek. VLISSINGEN Bevallen: S. M. E. Caron-van Beers, z.; E. M. de Nooijer-de Buck, d.; A. Tax-Slüis. d.; S. J. Weststrate-Sommeijer, d.; N. Hollemans- Louwerse, z.; J. H. Abbas-Gunst, z.; D. Wal raven-Akkerman, z.; M. Duijs-Westenberg, z.; T. van der Molen-de Vries, d.; H. C. Steen- dam-ten Pas, z.; C. D. Bonsma-Compeer, z.; M. A. Pot-Oele, z.; J. G. Stroo-Valkier, z.; G. A. van Rijswijk-Pluijmers, z.; J. C. van der Gruiter-van Maris, z.; J. Arendse-Marijs, z.; B. M. M. Kaijser-Durinck, d.; E. D. M. van de Velde-Rosendahl, z.; P. F. de Bruijn- Akkerman, d.; M. Roose-van Zweeden, d. Ondertrouwd: W. R. J. Scholtens en P. M. L. van Esoroeck 34 i.; M. Verstraate en C. H. E. Stouthamer 18 i.; H. C. Q. Hertogh en C. van Eenennaam 18 j.; K. Dwarswaard en M. Ker sten 21 J. van der Meulen 23 j. en R. A. C. de Bruijne 22 j.; P. J. van der Peijl 22 j. en G. Kuijper 21 j.; K. H. Reys 29 j. en M. M. C. Louweret 22 j. Getrouwd: H. A. Wakkee en L. Verkerk 20 j.; J. Postma 23 j. en C. H. Beijer 20 j.; M. J. van Breen 27 j. en J. F. van Boekhout 23 j.; C. P van der Vliet 22 j. en P J. Mouthaan 20 j.; J. C. de Nooijer 25 j. en S. L. L. de Rid der 25 j Overleden: B. A. Limonard 72 J. wed. v. H. P. Klijberg; J. M. Heijdens 64 j. e.v. H. P. J. Willemse; A. van Belzen 39 j.; A. J. Feij 77 j.; J. Dingemanse 68 j.; C. Schot 66 j.; J. Poppe 77 j. wed. v. C. Vermeulen: T. M. Bakker 85 i. wed. v. W. L. Dommisse; J. Ph. Pauli 67 j.; A. J. van de Kop 82 j.; A. Bras ser 74 j.. M. Vader 90 j.; A. J. Staal 82 j. Een op het oog nogal eenvoudige on derhoudsbeurt aan de keersluis in het havenkanaal van Zierikzee heeft de bou wers van dit kunstwerk de afgelopen maand nogal wat moeilijkheden en kos ten opgeleverd. Nu de sluis vijf jaar in gebruik is, waren de draaipunten van de deuren toe aan beurt „olie verversen". Dat bleek pas mogelijk nadat vrij om vangrijke reparatie aan het slot tegen het binnendringen van zout water was uitgevoerd. Op het ogenblik is het alle maal weer verholpen en volgende week kan een bok de zogenaamde hulpdeur tjes in de keersluis verwijderen. Volgens de bedrijfsvoorschriften van de bouwers van de Zierikzeese keersluis, het adviesbureau irs. Witteveen en Bos te Deventer en de N.V. Werkspoor te Utrecht waren de draaipunten van zwa re deuren toe aan een beurt olie verver sen. Daartoe werden begin september de kasten, waarin de sectordeuren zich bevinden droog gezet. Toen men het on- derhoudskarwei daarop met een routine- gebaar wilde beginnen doken er plotse ling omvangrijke moeilijkheden op. Er bleek iets mis te zijn met de inge nieuze constructie, daar diep in de kel der van de keersluis. De monteurs wis ten er geen raad op en lieten het man kement onderzoeken. Dat vergde zelfs een uitgebreid stukje laboratoriumwerk. Het systeem werd enigszins gewijzigd en daarna wekenlang op zijn deugdelijk heid beproefd. Ondertussen werd het onderhoudswerk belangrijk vertraagd. Thans is het zover, dat het draaipunt van de oostelijke sectordeur weer intact is. Ondertussen is ook het schilderwerk gereedgekomen. Het jaargetijde is even wel te ver gevorderd om ook de weste lijke sectordeur nog een onderhouds beurt te geven. Dat zal volgend voor jaar gebeuren. Voor het examen pedagogie M.O.-A., gehouden te Tilburg slaagde de heer L. Goulooze, onderwijzer aan de openbare lagere school te Colijnsplaat. Bijeenkomst zendingscommissie Hervormde Kerk Zierikzee De classicale zendingscommissie van de Ned. Hervormde Kerken op Schouwen- Duiveland komt zaterdagmiddag 2 no vember bijeen in het Ned'. herv. vereni gingsgebouw te Zierkizee. In deze bij eenkomst, die om half drie begint, zal de oud-zendingspredikant ds. H. J. Teut- scher uit Goes aan de hand van dia's een lezing houden over de Christelijke Evangelische Kerk op West-Irian (Nieuw-Guinea). Officiële publikatie VLISSINGEN Partieel uitbreidingsplan in onderdelen „Noord" Het hooid van het gemeentebestuur van Vlis singen brengt ter openbare kennis: I. dat het besluit van de raad dier gemeen te d.d. 10 mei 1963, no. 9 tot vaststelling van een partiële herziening van het uit breidingsplan „Noord" met de daarbijbe horende kaart is goedgekeurd door Ge deputeerde Staten van Zeeland bij hun besluit van 4 oktober 1963 onder no. 2403/341, 3e afdeling: II. dat het onder I genoemde raadsbesluit met de daarbijbehorende kaart van 30 oktober a.s. af voor een ieder ter inzage is neöergelegd ter gemeentesecretarie, 2e afdeling, (kamer 1); III. dat belanghebbenden, die bezwaren te gen het onder I genoemde raadsbesluit bij de raad hebben ingediend binnen een maand na 30 oktober a.s. tegen voormel de goedkeuring bij H.M. de Koningin be roep kunnen instellen. Vlissingen, 29 oktober 1963. Het hoofd van het gemeen tebestuur voornoemd, B. Kolff. EIND DEZE WEEK Met een driedaagse actie wil het Leger des Heilskorps van Goes aan het eind van deze week zijn pastorale werk in het middelpunt van de belangstelling plaatsen. In samenwerking met verschil lende predikanten zal een poging wor den ondernomen om de bevolking „wak ker te schudden" voor de boodschap van het evangelie. Dat gebeurt onder de sug gestieve leuze: „Is het in orde tussen God en U Drie bijeenkomsten met een interkerkelijk karakter zaterdag avond speciaal voor de jeugd staan er op het programma. Zij zijn bedoeld als een oproep om de godsdienst niet op de tweede plaats te stellen en tevens een beter begrip te kweken voor het evan geliserende en geestelijke werk van het Leger des Heils. „We merken nog maar al te vaak dat er een afstand wordt geschapen door het uniform, dat wij ais leden van de „Militia Christi" dragen", zegt kapi tein K. Bilder. „Vooral bij de op groeiende jeugd. Men ziet ons als een extreem vérschijnsel. In andere ge vallen worden we aanvaard als hard werkende en goedwillende mensen. Op ons sociale werk wordt dan te veel nadruk gelegd". Deze week wil het Goese Leger des Heilskorps nu komen tot een open en eerlijk gesprek. Men wil voornamelijk die mensen bereiken, die niet bij een be paalde kerk behoren. De samenkomsten zijn bedoeld als een waarschuwing tegen dé vervlakking van het geestelijk le ven, waarmee behalve het Leger des Heils ook de kerken steeds meer te ma ken hebben. Vandaar deze gezamen lijke oproep. Het is de bedoeling dat aanstaande don derdagavond een samenkomst in het ge bouw aan de Ravelijn de Groene Jager wordt gehouden waarin de hervormde predikant van Vvemeldinge, ds. J. G. Niewöhner en de majoor van het Leger des Heils P. Vons te Gouda vroeger te Middelburg woorden van opwek king zullen spreken. De volgende avond zal Palestina van vroeger en daartegen over Israël van vandaag in het middel punt van de belangstelling staan. De heer B. Kruit, die enkele maanden dit land heeft doorkruist voor een studie van het geestelijk leven, zal van zijn er varingen vertellen. Ook de hervormde predikant van Goes, ds. W. Janssen zal op deze avond het woord voeren. Zater dagavond is er dan de jeugdsamen- komst. Een ontmoeting, die kan leiden tot een gesprek over het geestelijk leven in al zijn facetten. De driedaagse geestelijke actie wordt in gezet met een grote vrouwenrally op donderdagmiddag. Verenigingen van al ie kerkelijke richtingen hebben een de putatie voor deelname aan deze bijeen komst toegezegd. Speciaal zal deze „ral ly" zijn gericht op het werk in de Kon go. Majoor Van Hoogstraten uit Den Haag zal een zendingsfilm vertonen; de leiding van deze bijeenkomst berust bij de districts-secretaresse, mevrouw R. Hoevers-Nauta. Intussen is het korps ook al bezig met de voorbereidingen voor het kerstfeest. Ditmaal zullen "de bejaarden en de al leenstaanden speciale belangstelling krijgen. Voor hen zal het Leger des Heils een kerstfeest organiseren, even als voor 250 kinderen, die niet voor een ander kerstfeest in aanmerking komen. Voor het stadhuis op de Grote Markt zal een kerstboom komen te staan. Voor dien zullen de kerstpotten er weer staan en zal huis-aan-huis de bekende lijstcol- lecte worden gehouden (18 tot 25 no vember). De winteractiviteiten van het Leger des Heils in Goes worden weer met volle energie aangepakt. Het Luxemburgse' voetbalelftal, dat morgen te Rotterdam tegen Nederland uitkomt in een returnwedstrijd voor de achtste finales van het toernooi om de Europese beker voor landenteams, is als volgt samengesteld: Doel: Nico Schmitt (Union Luxem bourg); achter: Ernest Brenner (Stade Dudelange) en ean-Pierre Hoffstetter (Aris Bonnevoie); midden: Frangois Konter Anderlecht), Fernand Brosius (Spora Luxembourg) en Jean Fiedler (Spora Luxembourg; voor: Jean Klein (U.S. Dudelange), Henri Klein (Red Boys Differdange), Camille Gimmer (Crossing Molenbeek), Ady Schmit (SC Sochaux) en Louis Pilot (Standard Luik De reserves zullen nog worden aangewe zen. In de hoofdklas zuid dames van de Ne derlandse Volleybal Bond versloeg E V.V.C. uit Vlissingen in Bergen op Zoom M.O.C. met 30 met de setstan den 15—7, 15—8 en 15—11. In de overgangsklas dames A speelde E.V.V.C. II tegen V.V.S Het werd een duidelijke 30-nederlaag voor de Vlis- singse meisjes, die nog niet genoeg op elkaar ingespeeld waren. Rapid won met 30 van D.S.V. Bij de heren ver sloeg E.V.V.C. te Goes het Vlissingse Marathon met 31, terwijl Moller met dezelfde cijfers van Ter Hole won. (Advertentie) DE ECHTE JODIUM DIE NIET BIJT! VEILING TERNEUZEN. 28 oktober. Glassla 1 9.4013.30, C 4.50 5.80. Sla 1 5—5.70. Bloemkool A 2 23—62, B 35, B 2 1541, C 12, afw. 12—20. Knol selderij 1314. Selderij 411. Kroten 16. Bintjes 1 9.8010. Andijvie 1332. Prins, bonen 2 110. Rode kool 717. Rode kool 7 17. Sav. kool 3442. Witte kool 810. Boerenkool 1516. Breekpeen 34. Waspeen 21. Prei A 2 2642. Spruiten 4263. Toma ten A 65, A 2 25—51, B 2 27—30, C 48, C 2 25. Uien 1 17. 2 6. Witlof B 90—97, B 2 6175, afw. 2940. Appelen: Coxs Oran ge 1 80 61—62, 75 59—60, 70 57—58, 65 48—50, 2 80 34, 75 54, 70 52—53, 6 542, 2 D 15. 3 grof 3536, 3 fijn 10. Jonathan 1 80 2930, 75 30—32, 80 26—27, 75 27—28, 70 23—24, 65 20, 2 D 10, 3 grof 23, 3 fijn 13. Glorie van Holland 1 85 29—30, 80 28—29.50, 75 27—29, 70 25—26. 80 23—25, 75 23—26, 70 23—25, 65 17—22, 2 D 16, 3 grof 21, 3 fijn 10. Goud renet 1 65 24—25. 2 65 22—24. 2 D 16. 3 grof 1422, 3 fijn 1014. Peren: St. Remy 3 fijn 1820. Zw. Wijnpeer 2 6029, 55 1820, 3 grof 22, 3 fijn 6. VEILING MIDDELBURG. 28 oktober. Tomaten A 2 3467. B 2 5763, C 2 3040. Ellisons Orange 65' 45, 2 D 36, 3 grof 32, 3 fijn 17. B. A. Lucas 3 grof 17, 3 fijn 21. Comtesse de Paris 3 grof 1517, 3 fijn 1214. Conference 55-65 2526, 50-55 10, 3 grof 24 Black Alicante 1 191195 St.-Remy 75-85 27, 65-75 29—30, 2 D 27. Goudrenet 3 grof 2423, val 1121. Glorie van Holland 85-95 29, 80-90 29, 70-80 25—33, 65-70 23—32, 2 D 16—18, 3 grof 13—21, 3 fijn 1016. Gieser Wildeman 60-70 56. 50-60 44, 2 D 33—36, 3 tijn 33. Groenten. Andijvie 1 1115, 2 78. Sla 2.10 12. Prei 3041. Kassnijbonen 91161. Wijn peen 67 Postelein 5765. Waspeen 3238. Bloemkool 4 p. kist 4274, 6 p. kist 2957, 8 p. kist 1236, 10 p. kist 1219. Pronkbo- nen 67—70, Spinazie 4062. Radijs 1517. Sav. kool 1 3135, 2 2328. Breekpeen 5— 9. Witte kool 10—13. Kroten kg 16—18. Rode kool 814. Uien 316. Spruiten ongesch. 5772, gesch,. 6165. Dubb. bonen 7687. Boerenkool 1821. Veldsla 142154. VEILING GOES. 28 oktober. Coxs Orange Pippin 1 80-85 61, 75-80 38, 70-75 57, 65-70 51. 60-65 40—41, 55-60 29, 2 75-80 54, 70-75 52. Goudrenet 1 90-95 32, 85-90 36, 80-85 35—37, 75-80 31, 70-75 28, 65-70 26, 2 D 17. 2 90-95 31, 85-90 31. 80-85 31—32, 75-80 28, 70-75 27, 65-70 23. grof 23. fijn 16. Glorie van Holland 1 85-90 28, 80-85 31, 75-80 29, 70-75 26—27, 65-70 25, 2 D 20. 2 85-90 27, 80-85 25, 75-80 26, 70-75 25, 65-70 22, grof 21, fijn 1319. Golden Delicious 1 80-85 57, 73-80 52, 70-75 41, 2 75-80 37—39, 70-75 36—39, 65-70 27, grof 13—20, fijn 8—12. Jonathan 80-85 31. 75-80 32—33, 70-75 30. 65-70 27, 60-65 21, 2D 13. 2 75-80 21, 70-75 20. 65-70 17, 60-65 15, grof 13—14, fijn 13. Laxton Superbe 1 80-85 32, 75-80 29, 70-75 28, 65-70 23, 60-63 23, 60-65 18. 2 70-75 27. 65-70 21, 60-35 16, grof 15, fijn 11. Sterappel 1 65-70 35, 60-65 32. Diverse appels kroet 13, val 10. Br. Alex Lucas 2 75-80 27, 70-75 26, 65-70 22, fijn 10. Zwijndr. Wijnpeer 2 55-60 22, 50-55 20, 2 D 6. Comtesse de Paris 2 70-75 20, 65-70 21, 60-65 16, 53-60 11, 2 D 8, fijn 9. Black Alicante 1 176, 2 159, 3 128. Bramen per doos 2 3233. Totale aanvoer hard fruit 4300 kisten. Groenten: Bloemkool A 1 5072, A 2 3953, B 1 35, B 2 12—29, afw. 15—34. Kropsla 1 15—16, C 1 9—12. Knolselderij 11—14. Snij bonen 1 170203. Dubb. pr. bonen 1 195. Andijvie 1 21—27, 2 18—23. Prei A 1 25—32. Witlof A 2 60—79, B 2 49—67. Tomaten A 47—61. B 48—60, C 27—40. Spruiten A 2 54— 56, B 2 2022. Veldsla 2 63 Boerenkool 1 11—12. Witte kool 18—19. Rode kool 1 13— 14. Gr. sav. kool 1 30—33. 2 22—25. B 1 19. Peen B 1 17. C 1 15. Spinazie 1 27— 28. 2 23. VISMIJN COLIJNSPLAAT. 28 oktober. Exportgarnalen, aanvoer 1853 kg, 179270, handelsgarnalen, aanvoer 447 kg, 86—120. Schar 60 kg Bot 81 kg. Schol 93 kg. Tong 2 kg. Ongesorteerd 5 kg. GRAANBEURS ROTTERDAM Rotterdam 28 oktober. Tarwe volgens monster 17 pet vocht tot f 34,75, franco Rot terdam per schip, levering deze week. Zomergerst volgens monster f 2326,50. Haver volgens monster f 21—24. Groene erwten volgens monster 40 52,50, schokkers volgens monster f 4068, franco Rotterdam. In de overgangsklas veldhandbal dames werden 3 verrassingen genoteerd. Zo won VHC met 41 van Sittardia. PSV versloeg Swift met 33. Bij de heren was zoals verwacht Tonido niet opge wassen tegen Swift en verloor met 155 In de dames le klas district Zuid B versloeg Tachos tegen de verwachting in het Bergen op Zoomse Sios met 20, welke stand reeds bij de rust was be reikt. Dit resultaat was voornamelijk te danken aan voortreffelijk werk van de Tachoskeepster EBHV, dat ongeslagen bovenaan staat, had bijzonder veel moeite met Blauw wit. Eerst in de laatste minuut kon EBHV de overwinning met 53 veilig stellen. Marathon was te sterk voor Olympus en won onbedreigd met 60. Bij de heren had E.M.M. bijzonder veel moeite met Tachos. De verdedigers van Tachos speelden eenr zeer goed uitge voerde manverdediging, waardoor de EMM aanvallers zeer weinig schietgele- genheld kregen. De uitslag 75 in het voordeel van EMM was een verdiende beloning na hard werken. Dat Mara thon heel wat beter kan spelen dan het voorheen heeft gedaan, bleek wel uit de twee laatste wedstrijden van de Vlissin- gers. Nadat zij vorige week EMM een gelijk spel afdwongen. onderging nu Hellas hetzelfde lot: 2222. In de tweede klas dames, speelden ODI en Marathon II een aantrekkelijke wed strijd, die door Marathon verdient met 64 werd gewonnen. Het schotvaardig Walcheren II behaalden een 61-over winning op Luctor. Bij de heren was Walcheren te sterk voor SIOS en won met 147 waarbij moet worden opgemerkt dat na een noodlottige val, een SlOS-speler van het veld moest worden gedragen. ODI en Olympus speelden een gelijk op gaande wedstrijd. De scheidsrechter be sliste dat de uitslag ld9 in het voor deel van ODI was geëindigd, waarmede Olympus niet akkoord ging en dan ook protesteerde omdat het van mening was, dat de uitslag 99 moest zijn In de afdeling Zeeland heren le klas verloor Walcheren II met 92 van SIOS II en EMM II versloeg Olympus II met 144 Door een onjuiste opgave aan onze uit- slagendienst is ei een storende fout ge slopen in het resultaat van de wedstrijd Heinkenszand IINieuwdorp II in de 3e klas B. De uitslag was niet 66 gelijk, maar 90 in het voordeel van de Nieuwdorp-reserves Voorts werd in de 3e klas C van het afdelingsvoetbal nog gespeeld de wedstrijd Axel IH-IJzen- dijke II met als uitslag 32. COÖP. EIERVEILIN G EDE Aanvoer 387.360 stuks, handel vlug, prijzen (per 100 stuks) eieren van: 48 tot 53 gram 9.2010.59 alg. prijs; 53 tot 58 gram 10.4512.27 alg. prijs; 58 tot 63 gram 12.24—14.10 alg. prijs; 63 tot 67 gram 13.96— 14.70 alg. prijs. VLASMARKT ROTTERDAM .28 oktober 1963: Waterrootvlas: lage soorten van f 1,90 tot 2,05, middensoorten van 2,10 tot f 2,30, best vlas van f 2,35 tot f 2,55. Dauwrootvlas van f 1,70 tot f 2,10. Breekvlas van f 1, tot f 1,60, afhankelijk van kwaliteit en bewerking. Gezwingelde lokken van f 0,75 tot f 1,05. De produktie van waterrootvlas lag in de af gelopen week op het zelfde peil als vorige week en bestond voornamelijk uit lagere- en middensoorten De lagere kwaliteiten be stonden grotendeels uit vlas van jaargang 1963. Middensoorten en best vlas waren van oudere Jaargang en deze soorten komen wat ruimer aan de markt. Voor alle merken was goede vraag en alle aangeboden partijen werden verkocht. De prijzen lagen over de gehele linie aanmerkelijk hoger De aanvoer van dauwrootvlas neemt steeds toe, de produktie wordt wekelijks opgeno men, de prijzen trokken aan Het aanbod van breekvlas blijft gering, in dauwrootsoor- ten is iets ruimer aanbod, de prijzen waren in deze soorten iets flauwer. De produktie van gezwingelde lokken vermeerdert, het aanbod wordt regelmatig afgenomen; de prij zen ondergaan nagenoeg geen verandering. VEILING KAPELLE. 28 oktober. Industrie- en export vei ling. Com tesse de Paris 1 70 24, 1 65 23, 1 60 17, 1 55 10. 2 70 21, 2 65 22, 2 60 15, 2 55 9.50, 2 D 8, 3 grof 10, 3 fijn 6. Goudrenet 1 90 36, 1 85 38. 1 80 36, 1 75 32, 1 70 27—28, 1 65^ 26, 85 32. 2 80 31, 275 28. 2 70 26—27, 2 65 24, 2 D 17, 3 grof 2224, 3 fijn 17. Jonathan 1 80 32, 1 75 33, 1 70 30, 1 65 27, 1 60 21, 2 75 25—27, 2 70 15—19, 2 65 14.90—17. 260 13—14.30, 2 70 B 17, 2 65 B 16, 2 60 B 14, 2D 13. 3 grof 14, 3 fijn 13. Coxs Orange Pippin 1 70 57, 1 65 50, 1 60 40, 1 55 26. 2 75 54, 2 70 53, 2 63 46, 2 60 36. 2 55 22, 2 D 14. 3 grof 34, 3 fijn 23. Glorie var, Holland 2 75 24, 2 ''O 23. 2 65 22, 2 D 21, 3grof 19, 3 fijn 16. Sterappel 1 65 59, 1 60 3642, 1 55 26—28, 2 D 16. 3 grof 22, 3 fijn 13. Laxton Superbe 1 75 29, 1 70 29. 1 65 24. 1 60 18, 2 D 14, 3 grof 16. 3 fijn 13. Golden Delicious 1 80 56, 3 grof 18. Zoete Ermgaard 1 65 59, 1 60 40—53, 1 55 32—46, 2 D 21, 3 fijn 11—13. Saint Remy 1 75 27— 28, 1 65 26, 2 75 26, 2 75 26, 2 D 24, 3 grof 21, 3 fijn 18 Zwijndr. Wijnpeer 2 60 24, 2 55 22, 2 50 14, 2 D 11, 3 grof 8, 3 fijn 6.50—7.50. Nouveau Poiteau 2 6 52 1, 2 55 1218, 2 D 6. 3 grof 10, 3 fijn doordraai. Gieser Wilde man 2 60 42. 2 55 32. 2 50 32, 2 D '0, 3 fijn 12. Doyenne du Cornice 2 75 8389 ,2 70 83, 2 80 77—86. 2 65 73. 2 D 40. 3 grof 58. 3 fijn 23. Conference 2 70 51. 2 65 52, 2 60 50. 2 55 35, 2 D 2223, 3 grof 36, 3 fijn 1920. Campagne- zoet 1 65 43, 1 60 31, 2 D 21—22. Geplukte kroetappels 12, val kroetappels 11, kroetpe- ren doordraai, val zoete Ermgaard 1415. Bramen industrie 2 94, bramen per doos 2 25—34. Groenteveiling Rode kool 10. Prei 2022. Andijvie 16—24. Witlof 55—88. Kropsla 7. Koolrapen 2. Uien 15. AARDAPPELBEURS Rotterdam 28 oktober Kleiaardappelen 35 mm opwaarts. Eigenheimers 12—15.50: bintje 10.50—11.75; bevelander 12.5013.50: meerlander 11.50— 12.50: ijsselster 8.5010. Kleiaardappelen 38 mm opwaarts. Eigenheimers 1215.75: bintje 1112: furore 11.50—12. Kleiaardappelen voor export: bintje 35 mm opwaarts in 2 maten gesor teerd 11.75: alpha 35 mm opwaarts 10,75. Zandaardappelen 35 mm opwaarts: TJsselster 7—8: bintje 8.50: libertas 78. Zandaardappelen voor export: IJsselster 40 mm opwaarts 9: bintje 35 mm opwaarts 8: diverse zandrassen 35 mm op waarts 7.25. Stemming: binnenland prijshoudend, export zeer flauw. Voeraardappelen 24.25. Prijzen berekend per 100 kg en op de han- delsvoorwaarden, vastgesteld voor de ver koop van consumptieaardappelen op wagon, schip of auto. VEEMARKT ROTTERDAM Totale aanvoer 1772 Vette koeien en ossen 1287 Varkens 485. Prijzen vette koeien in ets per kg le kw 305 —340. 2e kw 265—300, 3e kw 235—260. Varkens (levend gew in ets per kg) te kw. 226, 2e kw 224, 3e kw 220. Vette koeien aanvoer gewoon, handel tame lijk, prijzen als vorige week Varkens aan voer ruimer, handel redelijk, prijzen gemid deld als vorige week, aanvankelijk boven no tering, afloop iets lager, slachtzeugen f 1,95 f 2 per kilogram. Heden overleed, na een kortstondige ziekte, mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder, dochter, zuster en be huwdzuster PIETERNELLA VERBRFGGE, echtgenote van J. M. Meijler, in de ouderdom van 39 jaar. Uit allër naam, J. M. Meijler en kinderen Driewegen, Z.-Bev., Paulus Hoekseweg 16. De begrafenis zal plaatshebben op don derdag 31 oktober 1963 om 12.00 uur. Heden is geheel onver wachts van ons heen gegaan, onze inni<* ge liefde, zorgzame man, vader en grootvader, de heer JAN HAAIJMAN, in de ouderdom van 71 jaar. Middelburg: C. W Haaijman- de la Houssaije Assen: P W. Haaijman I. Haaijman-Behsen Oostkapelle: W A. Compeer- Haaijman C. A. Compeer Middelburg: W. C. Willemse- Haaijman C Willemse Middelburg, 28 oktober 1963, Noordsingel 60. Geen bloemen. Geen bezoek. De begrafenis zai plaatsvinden op don derdag 31 oktober 1963 op de algemene be graafplaats te Middel burg Vertrek sterfhuis pl.m 13.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 5