Plannen voor vier nieuwe scholen in uitbreiding Zuid Middelburg Zierikzee: één directie voor gasbedrijf en G.W. ieSliitfa NOORD-ZEELAND AGENDA lp' U lijmt snel en zonder klemmen met SNELFIX NIEUWE TOP IN DAGVERBRUIK DRINKWATER OP SCHOUWEN MARKTBERICHTEN KERKDIENSTEN WISSEL SCHOUWEN B. en w. verzoeken medewerking Twee lagere en twee kleuterscholen MEERDERE SCHOLEN serviezen kop- en schotels Filters DE VEY MESTDAGH ORIËNTATIERIT VAN „DE BEVELANDEN" Laadinstallatie na botsing te water Bijeenkomst vogelwacht Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE Bijeenkomst christelijke plattelandsvrouwen Jaarvergadering vrijzinnig hervormden SINT-MAARTENSDIJK St,-Maartensdijk richtte afdeling van „Volksonderwijs" op Vogel- en bloemenshow van „De Edelzanger" OOSTERLAND Eerste bejaardenbijeenkomst in verenigingsgebouw ZUID-BEVELAND HEINKENSZAND Winkelweek van start Vergadering N.C.V.B. Vertoning van „De overval'' Voorstel b. en w. aan raad Combinatie om de toppen niet te „verzwaren" YERSEKE Gezinsbond naar federatief congres in Dordrecht KAMPERLAND Schouderfractuur na botsing met hond In het vakantiekwartaal: Nieuwe putten voor drukte in gebruik Nog drie Uitgedund WALCHEREN ZOUTELANDE Bej aardensociëteit officieel geopend VEERE Veere wijzigt huisnummers ZATERDAG 12 OKTOBER 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT De gemeente Middelburg en de be sturen van schoolverenigingen zijn er zich van bewust, dat de bouw van scholen gelijke tred zal moeten houden met de ontwikkeling in het nieuwe plan-Zuid. B. en w. van Middelburg doen daarom nu voor stellen voor de stichting van een openbare kleuterschool en een openbare school in Zuid, terwijl de raadsleden medewerking verzocht wordt voor de bouw van een lagere school voor de stichting voor prot.- christelïjk onderwijs, en een kleu terschool voor de vereniging voor prot.-chr. kleuteronderwijs. De adviezen bij de diverse voorstellen hebben alle betrekking op de te ver wachten ontwikkeling van Zuid. Al zeer binnenkort, zo verzekeren b. en w., wordt begonnen met de woning bouw: naar thans wordt verwacht zullen eind 1964 ongeveer 250 wo ningen gereed gekomen zijn, terwijl dit aantal eind 1965 rond 600 zal be dragen. Op grond van deze cijfers mag worden aangenomen, dat eind 1964 rond 125 leerplichtige kinderen in de nieuwe wijk wonen, welk aantal in 1965 tot rond 300 opgelopen zal zijn. De aantallen kleuters, voor wie kleuteronderwijs wordt gevraagd, zullen respectievelijk 40 en 100 be dragen. B. en w. wijzen er verder op, dat de nieuwe wijk zodanig gelegen is, dat van fAdvertentie DE VEY MESTDAGH DRUKKER IJ Bellamypark 45-48 - Vllssingen de scholen ten noorden van het kanaal geen gebruik kan worden gemaakt. Zij vormt een geheel op zichzelf aange wezen stadsgedeelte, waar gelet op de omvang, voor meerdere scholen plaats is, aldus het college. Van de genoemde aantallen leerlingen zal volgens b. en w. een belangrijk deel openbare scholen be zoeken. Uiteraard zijn exacte cijfers nog niet te noemen, maar gelet op de ver wachte samenstelling van de bevolking mag dat met zekerheid worden gesteld. Het bestuur van de stichting voor prot.- chr. onderwijs verzoekt medewerking voor de bouw van een lagere school, die bestaat uit 4 klassen en die bestemd is voor 111 leerlingen. B. en w. wijzen er op, dat het vanzelf sprekend voor de stichting niet mogelijk is een lijst met ouderverklaringen te overleggen. Blijkens de constante juris prudentie van de Kroon behoeft dit geen weigeringsgrond te zijn in een nieuwe stadswijk, omdat verwacht mag worden, dat het aantal leerlingen, dat de school zal bezoeken, het in de wet vastgestelde minimum zeker zal overschrijden. De kleuterschool zal volgens het ver enigingsbestuur een 2-klassige school moeten worden voor 47 kleuters. B. en w. merken hierbij hetzelfde op als bij het verzoek voor de chr. lagere schooi. Vandaag organiseert de M.A.C. „De Be- velanden" te Goes een oriënteringsrit waarvan inschrijving en start plaats vinden vanaf 1.30 tot 2.00 uur in hotel „De Zwaan" te Kapelle. De finish van deze rit, de „Guiranrit" de prijzen worden nl. beschikbaar ge steld door de heer H. A. Guiran te Krab- bendijke is in hotel „De Koophandel" aldaar. Dezer dagen is een aan de haven van Yerseke staande rijdende mossellaadin- stallatie van de fa. P. aangereden door een vrachtauto van de heer L. De laad installatie kwam ten gevolge van de bot sing in de haven terecht. Door een ta kelwagen van de A.M.Z. uit Goes is het gevaarte later weer op het droge ge haald. VANDAAG. Middelburg City: De slag om Napels, 20 uur, 14 jaar. Electro: De gemaskerde houwdegen. 19 en 21.15 uur, 14 Jaar. Koorkerkcentrum: instuif herv. jeugd raad, (seience-fietionfilm: De dag dat de aarde stilstond), 20 uur. Vlissingen Alhambra: De prijs der liefde, 19 en 21 uur, 18 jaar. Luxor: Inspecteur Gorilla slaat er op los, 19 en 21 uur, 14 jaar. Tegelplateau Bloemenlaan: skelter- wedstrijden, 10-22 uur. Boulevard Leuge- naarshoofd: Internationale boulevard loop, 15 uur. Goes Grand: De dood speelt mee, 20 uur, 18 Jaar. Ambachtsschool: „Dag van de Postzegel", ruilbeurs, 14 uur. Kortgene Stadswijnkelder: vergadering Zeeuwse Polder- en Waterschapsbond, 10 uur. St.-Maartensdijk De Gouden Leeuw: Jacht op vingerafdrukken, 19.30 uur. Zierikzee Concertzaal: Pas op voor zak kenrollers, 20 uur, 14 jaar. Haamstede Hotel Bom: Jacht op de ver borgen goudschat, 20 uur, 14 jaar. Souburg De Zwaan: Uitvoering S.T.E.C., 20 uur. Temeuzen Luxor. De man, die doorvocht, 20 uur, 18 jaar. Concertgebouw: Het ge heimzinnige eiland, 20 uur, a.l. Hulst Bioscoopgebouw: De uitdaging van ridder Pardaillan, 20 uur, 14 Jaar. Axel Het Centrum: Vrouwen buiten de wet, 20 uur, 14 jaar. Oostburg Ledeltheater: Hatarl, 20 uur, a.l. Sas van Gent Olympiatheater: Congo vivo. 20 uur, 14 jaar. IJzendijke Hofzichttheater: Maclste, de sterkste man ter wereld, 20 uur, 14 Jaar. Breskens Casinobioscoop: De mummie, 20 uur, 18 jaar. Westdorpe Kunsthandel Troutzaerte: expo sitie G. Lataster, 9-21 uur. Hoek 's Lands Welvaren: Start Belfort- rally, vanat 14 uur. Bergen op Zoom Roxy: 55 dagen Peking, 20 uui, 14 jaar. Luxor: PT 109 op nacht patrouille, 18.45 en 21 uur, 14 jaar. MORGEN. Middelburg City; De slag om Napels, 20 uur, 14 jaar: jeugdfilm Dik Trom en het circus, 14.30 uur, alle leeftijden. Electro: De gemaskerde mouwdegen, 15.30 en 19.30 uur, 14 jaar. Vlissingen Alhambra: De schrik der pira ten, 15 uur, 14 jaar. Alhambra: De prijs der liefde, 19 en 21 uur, 18 paar. Luxor: Inspecteur Gorilla slaat er op los, 15 en 20 uur, 14 jaar. Terneuzen Luxor: Het geheimzinnige eiland, 14 uur, a.l. Luxor: De man die doorvocht, 16.30 en 20 uur, 14 jaar Con certgebouw: Het geheimzinnige eiland. 20 uur a.l. Goes Grand: Mannen van staal, 15 uur, 14 j De dood speelt mee, 19 en 21 uur. 18 Jaar. Zierikzee Concertzaal: Jacht op de ver borgen goudschat, 15 uur, 14 Jaar. Pas op voor zakkenrollers, 20 uur, 14 jaar. Hulst Biosooopgehouw- De uitdaging van ridder Pardaillan, 15 uur, 14 jaar Bio scoopgebouw: Dokters zonder masker, 18 en 20 30 uur. 18 jaar. Axel Het Centrum Vrouwen bulten de wet, 15.45 uur, 14 laar Het Centrum: De prostitutie, 20 uur, 18 jaar. Oostburg Ledeltheater: Hatari, 15 en 20 uur, a.l. Sas van Gent Olympiatheater: Congo Vi vo, 15.30 uur, 14 jaar. Olympiatheater: Prooi van de nacht. 20 uur. 18 iaar. IJzendijke Hofzichttheater: Maciste, de sterkste man ter wereld, 17 en 20 uur. 14 jaar. Breskens Casinobioscoop: Het uur der ver gelding, 16 en 20 uur. 14 jaar. Westdorpe Kunsthandel Troutzaerte: expositie G Lataster, 14-21 uur. Bergen op Zoom Roxy: De vergeten pa trouille, 14 uur, 14 jaar. Roxy: 55 dagen Peking. 16 en 20 uur. 14 laar. Luxor: Het einde der desperado's, 14 uur, 14 Jaar. Luxor: PT 109 op nachtpatrouille, 16, 18.45 en 21 uur, 14 jaar. Woensdagavond hield de Vogelwacht „Schouwen-Duiveland" haar eerste bij eenkomst in het kader van het winter- programma, in de grote zaal van hotel Bakker te Burgh. De voorzitter, de heer J. P. C. Boot kon op deze avond, on danks zijn voetbalconcurrentie, toch een flink aantal belangstellenden welkom heten. Aandachtig bekeken de bezoekers de dia-strip „Natuur in nood", samenge steld door The World Wildlife Found, in samenwerking met de Nederlandse af deling van het natuur noodfonds. Na de pauze vertoonde een oude natuur- rot voor het eerst een eigengemaakte film. Dit was de heer J. Viergever, be stuurslid van de vogelwacht. Elke vrije dag kan men deze natuurliefhebber bij uitstek In de natuur zien dwalen, gewa pend met zijn onafscheidelijke camera. Hij heef* de natuur uitgebreid leren ken nen, zowel de vogelwereld als dieren- en Plantenwereld. De heer Viergever heeft over dit alles zijn dia's vertoond en er een gezellig praatje bij gehouden. Dit was echte Schouwse natuur in al haar geledingen! Toen de voorzitter in zijn slotwoord opmerkte dat deze boeiende lezing een veel groter publiek verdient, werd dit door een krachtig applaus van de vergadering onderstreept. De afdeling Schouwen van de Christe lijke Plattelandsvrouwen kwam dezer dagen onder leiding van haar vice-pre- sidente, mevrouw C. de Putter-van Ben- degem, bijeen in het Nederlands her vormd verenigingsgebouw te Zierikzee. De spreker van deze middag was de heer B. J. Boersen, voetspecialist uit s-Hertogenbosch, die voor de dames het onderwerp „Voeten en schoenen" behan delde. In een interessante uiteenzetting' wees de heer Boersen op de zware func tie van de voeten en benen, die het ge hele lichaamsgewicht moeten torsen. Spreker adviseerde daarom ook een nauwkeurige verzorging van de voeten door een goede lichaamshouding en voet- gymnastiek. Hij noemde het belangrijk wanneer de verzorging al begint bij de kindervoetjes. De heer Boersen vertelde dat een huis vrouw gemiddeld 25.000 a 28-000 passen per dag maakt. Voor een verpleegster ligt dit aantal nog hoger en is ongeveer 36.000 passen per dag. „Een goede pasvorm van de schoenen is dus een eerste vereiste. Schoenen moe ten niet gekocht worden bij de kleding, maar bij de voeten", aldus de heer Boer sen. In verband met het bedanken van het onlangs nieuw gekozen bestuurslid, mevrouw Dalebout, werd tijdens de bij eenkomst in haar plaats meujffrouw G. v. d. Bijl uit Haamstede gekozen. Maandag aanstaande zullen de vrijzin nige hervormden van Zierikzee in het Nederlands hervormd verenigingsge bouw bijeenkomen voor de algemene le denvergadering. De agenda vermeldt onder meer jaarverslagen van secretaris en penningmeester en een bestuursver kiezing. Het verdere gedeelte van de avond wordt verzorgd door de heer L. H. A. de Jonge te Zierikzee, die een serie kleurendia's zal vertonen van zijn recente reis naar Israël. De heer De Jonge bezocht daar verscheidene kibboetsen. Te Sint-Maartensdijk werd een afdeling van „Volksonderwijs" opgericht. Volks onderwijs is de landelijke vereniging die zich ten doel stelt de belangen van het openbaar onderwijs te bevorderen. Het federatiebestuurslid van Zeeland, de heer B. van Dijke uit St.-Philipsland, zocht in Sint-Maartensdijk contact met de heren P. A. Koels en M. van Dam me. Uit deze samenwerking groeide het initiatief een vergadering te beleggen, waarop over de waarde en de beginse len van het openbaar onderwijs zou worden gesproken door de heer M. A. Hage uit Middelburg, directeur van de rijkskweekschool. Daar de heer Hage tevens de voorzitter is van het Federa tiebestuur Zeeland van Volksonderwijs. Sint-Maartensdijk stelde de heer Hage niet teleur. In een stampvolle zaal van café Smerdiek opende de heer P. A. Roels, die door het federatiebestuur was gevraagd de leiding te nemen op deze stichtingsvergadering van Volksonder wijs in Sint-Maartensdijk, de besprekin gen. De heer Roels heette onder de aanwezi gen met name welkom de heren Hage en Van Dijke, het voltallig personeel der openbare lagere school en drie oud-leer krachten, de dames Priem-van Nieuwen- huizen en Van Luyk en de heer J. Priem. Hij stelde met spijt vast, dat Volkson derwijs hier sinds enige jaren slechts tien leden telt. Hij hoopte dat een sterk „thuisfront" zou worden gevormd voor de openbare school. De heer Hage schetste in een boeiend betoog de zin en de betekenis van open baar onderwijs vroeger en nu. „Het open karakter van de openbare school", zo betoogde de heer Hage, „is zeer zeker in deze tijd nodig en zeer nut tig"'. Hij vond dat de oudercommissie, het personeel, het gemeentebestuur én Volksonderwijs zullen moeten ijveren voor de openbare school om ze sterk te maken en te houden. Vijfenveertig aanwezigen gaven zich in de pauze als lid op. Thans telt de af deling reeds 81 leden. Na de pauze werd nog wat gediscus sieerd en het wel en wee der school be sproken. Hierna werd de bestuursverkiezing ge houden. Het bestuur werd als volgt sa mengesteld: de dames W. A. Roos- Köhler en M. Dindho ut-Witte veen en de heren J. L. M. Geluk, J. van der Schaaf en D. Vrucht. De heer P. A. Roels sloot de geslaagde bijeenkomst met Volkson derwijs Sint-Maartensdijk een bloeiend en werkzaam bestaan toe te wensen. De vogelvereniging „De Edelzanger" te Sint Maartensdijk organiseert een vogel en bloemshow, in samenwerking met Smalstads' bloemhandel. De show wordt gehouden in het dorpshuis te Stavenisse. Ruim 200 vogels, zowel inlandse als tro pische vogels zullen hier bekeken wor den door de keurmeesters, de heren Chr. de Groot uit Bergen op Zoom en J. Hout uit Oirschot. De tentoonstelling zal op 17 oktober, 's avonds om 7 uur geopend worden door burgemeester A. Sluijmers. Vrijdag 18 oktober zullen de schoolkin deren in klasseverband een kijkje kun nen nemen. De wisselbeker van Smal stads' bloemenhandel is tot tweemaal toe door de heer Guiquerre gewonnen, zodat een derde overwinning de beker definitief in zijn bezit brengt. Op de eerste bejaardenbijeenkomst van dit seizoen te Oosterland, donderdagmid dag in het hervormd verenigingsgebouw, berustte de leiding bij mevrouw De Put- ter-Van Bendegem. Mevrouw De Putter herdacht het over lijden van een zeer trouwe bezoekster van de bijeenkomsten, mejuffrouw Joh. de Vin. Op rijm sprak de heer H. van der Maas hierna zijn vreugde uit over het feit, dat de bejaardensoos weer is begonnen. Hierna werden de gewone activiteiten weer hervat, een spelletje, een gezellig babbeltje onder het genot van een ro kertje en een kopje thee met gebak Ten slotte sprak ook de heer C. Bolle nog een woord. Ook hij was blij dat de weke lijkse bijeenkomsten weer waren begon nen. Op 22 oktober zullen de bejaarden een uitje naar Ouwerkerk maken. Nadat nog verschillende psalmen en gezangen, met orgelbegeleiding door mevrouw Ca- pelle-Van den Berg werden gezongen, sloot mevrouw De Putter deze eerste be jaardenbijeenkomst. De winkelweek te Heinkenszand gaat op maandag 14 oktober van start. De orga nisatie berust bij de winkelvereniging „Wlnbila". Aan deze winkelweek zijn vele attracties verbonden. Extra zorg is er ook besteed aan de etalages van de deelnemende winkeliers. De Nederlandse Christenvrouwenbond te Heinkenszand kwam in vergadering bij een in gebouw „Maranatha" onder lei- ding van de presidente, mevrouw J. de Jonge. Begonnen werd met het lezen van een bijbelgedeelte gevolgd door een korte meditatie daarover. Hierna werden de huishoudelijke zaken afgehandeld, waar na de spreker voor deze avond, drs. Cats het woord voerde over het onderwerp „De positie van de vrouw vroeger en nu". Na de pauze was er nog gelegen heid om over dit onderwerp van gedach ten te wisselen, en vragen te stellen. Ds. Cats sloot de vergadering met gebed. (Advertentie) Voor een groot aantal bezoekers draaide woensdagavond te Oosterland de film: „De Overval", nadat in de middaguren voor de schooljeugd gelegenheid bestond de rolprent: „Tarzan de wolfshond" te zien, waarvan druk gebruik werd ge maakt. „De Overval" geeft een spannend beeld van het verzet, in de bezettingstijd, toen het „Herrenvolk" hier de lakens uitdeelde- De vertoning is een primeur voor Schouwen-Duiveland. Vooral de jongeren, die deze tijd niet meemaakten, en die in groten getale aanwezig waren, kregen door deze rolprent een goed beeld van wat zich ongeveer 20 jaar geleden in ons land afspeelde. IN ZIERIKZEE zal de directie van de nieuwe dienst gemeentewerken in de nabije toekomst worden ge combineerd met die van het ge meentelijk gasbedrijf. Tenminste wanneer de raad met dit voorne men van b. en w. in de vergadering van dinsdagavond 22 oktober aan staande meegaat. Over ruim een jaar bereikt de huidige directeur, de heer J. Baas de pensioengerech tigde leeftijd. Voor de functie van directeur gemeentewerken zoals bekend heeft Zierikzee sinds 1 augustus een eigen dienst is een voordracht opgemaakt door b. en w. Als nummer 1 komt daarop voor de heer J. Louwerse, directeur van gemeentewerken in Holten (Ov.). Op de tweede plaats dragen b. en w. de raad voor: de heer D. D. J. v. d. Poel, momenteel technisch ambtenaar eerste klas van ge meentewerken Zierikzee. De benoeming van een directeur voor de eigen dienst van gemeentewerken, bouw- en woningtoezicht is het be langrijkste punt voor de komende raadsvergadering. Op 1 augustus jl. heeft Zierikzee evenals vijf andere gemeenten op het eiland deze eigen dienst geformeerd. Immers: op dat moment traden deze gemeenten uit de Centrale Diénst „Noord-Zeeland". De financiële kant van deze stap is nog De gezinsbond van het Leger des Heils te Yerseke maakte een reis naar Dor drecht om daar deel te nemen aan een federatief congres van gezinsbonden. Donderdagmorgen had de bromfietster mevr. Versluis-De Haze uit Kamperland het ongeluk, dat op de Oosthavendijk een hond tegen haar voertuig botste. Dit had tot gevolg, dat zij zodanig viel, dat zij een schouderfractuur en enkele schaafwonden opliep. Dokter v. 't Hart uit Kamperland verleende de eerste hulp, waarna mevrouw Versluis naar een ziekenhuis te Goes werd vervoerd. Na daar behandeld te zijn kon zij huis waarts keren. Het waterverbruik op Schouwen- Duiveland is in het derde kwartaal van 1963 het vakantiekwartaal tot een nieuw hoogtepunt ge stegen: een „topdag" van 4254 ku bieke meter. Dit cijfer publiceert de directeur van de N.V. Waterlei dingmaatschappij „Schouwen-Dui veland", ir. J. L. van Sloten in het verslag over dit kwartaal. De wa- terafgifte nam in deze periode met 2,8 procent toe. Per week echter werd voor het maximum verbruik een toename van bijna negen pro cent gemeten, zo blijkt uit het overzicht. Nog juist bij het begin van de va kantieweken met het grootste wa terverbruik konden vijf nieuwe put ten in de duinen in dienst worden ge steld. „Zonder deze zouden ongetwij feld moeilijkheden zijn ontstaan, om dat de afzuiging in de oude putten te groot werd en de installatie over belast dreigde te worden", aldus het verslag. Door de spreiding van de nieuwe put ten daalde de afpomping aanzienlijk, ondanks de grotere waterafgifte. 's Nachts draaiden de onderwaterpomp jes in de nieuwe putten door. In het verslag wordt opgemerkt, dat een toe name van het aantal vakantiegangers bleek met 15 procent ten opzichte van 1962 bij een door de gemeente gehouden telling. Naar schatting een derde van de bijna 19.000 personen bevond zich op kampeerterreinen in het duingebied tussen het vliegveld en Renesse en be schikte over een eigen watervoorzie ning. Nog drie nieuwe putten ten noorden van het pompstation kwamen eind septem ber gereed. Daarmee is de serie van 8 stuks voltooid, die dient ter vervanging van de uit 1929 daterende putten. Een totaal van vrjjwel 1 km buisleiding en 3,7 km kabel voor de putten werd ge legd. Besloten werd tot een opknapbeurt voor de gebouwen van het pompstation. De betonconstructies hiervan hebben te lij den van corrosie, vooral van het voor filtergebouw dat voortdurend vochtig is. De regenval was bijna een kwart boven het gemiddelde. In augustus werd bijna het dubbele daarvan gemeten. De grond waterstanden bij het pompstation daal den 15 cm wat normaal is in de zomer. Bij de kroon werd een bezwaarschrift ingediend tegen het vastgestelde streek plan voorzover dit het wingebied betrof, zo zegt het verslag. Behalve bij het pompstation werd weer een groot aantal leidingen elders ge legd: in de uitbreidingen van Bruinisse (plan West) en Zierikzee (Calandweg) en voor woningbouw in Renesse en Zie rikzee (Oudeweg). De vernieuwing in Scharendijke kwam gereed, waar nu alleen nog oude gietijzeren leidingen langs de zeedijk liggen. Ook bij de oprit in Zonnemaire werd een leiding ver nieuwd. Verder werden enkele leidingen dieper gelegd die tijdens de afgelopen strenge winter bevroren waren geweest. Dit betrof onder meer het Kon Maud- plein te Nieuwerkerk en de Oudeweg te Kerkwerve. Inbegrepen het duingebied werd dit kwartaal met de dienstleidingen mee meer dan 3 km leiding gelegd. steeds niet nader geregeld en heeft in de afgelopen jaren al heel wat moeilijkheden veroorzaakt. Gedeputeerde Staten hebben hun goed keuring verleend aan het besluit van de vijf gemeenteraden op Schouwen-Duive land, Daarbij werd wel de opmerking geplaatst dat deze gemeenten dienden over te gaan tot het vormen van een eigen apparaat. In Zierikzee is de be noeming van een directeur de afronding van de opzet. Er was reeds een opzichter voor deze technische tak in gemeente dienst en per 1 augustus jl. heeft Zierik zee de technisch ambtenaar D. D. J. v. d. Poel de Centrale Dienst „Noord-Zee land" had hem in Zierikzee gestationeerd overgenomen. Om de directeurspost voor de dienst ge meentewerken niet al te „zwaar" te maken komen b. en w. nu tegelijkertijd met het plan deze met de functie van directeur van het gemeentelijk gasbedrijf te combineren. Men weet het: de Zierik- zeese gasfabriek is sedert de ramp van 1953 geen produktiebedrijf meer. Het distribueert een gasmengsel van pro- paanlucht door het buizennet naar de „klanten". Dit propaangas wordt per tankauto naar Zierikzee aangevoerd en daar wordt het in tanks opgeslagen. Voordat het de buizen ingaat moet het gas nog slechts worden gemengd. Deze verandering in de opzet heeft de personeelsbezetting van het be drijf in de jaren 19531955 sterk uitgedund. Verschillende stokers en machinisten van de oude kolengas- fabriek gingen over naar de dienst gemeentewerken. De directeur van het bedrijf, de heer J. Baas, behield zijn functie. Op 1 mei 1961 vierde hij zijn veertigjarig ambtsjubileum. Op 26-jarige leeftijd werd hem in Zierik zee de directeurspost toevertrouwd. Het Zierikz«ese gasdistributiebedrijf is een modern stukje van het gemeentelijk voorzieningsapparaat. Als een van de eerste steden in Nederland is Zierikzee in de jaren na de ramp van kolen op propaan overgestapt, nadat de oude fabriek was „verdronken". Nu voor de heer Baas de tijd nadert, dat hij eruit stapt hebben b. en w. uit gekeken naar een mogelijkheid om in deze naderende vacature te voorzien. Een combinatie van het directieschap voor gasbedrijf en gemeentewerken leek hen de beste oplossing. De eerste op de voordracht voor benoe ming, de heer J. Louwerse uit Holten is 43 jaar. De gemeente is iets kleiner dan Zierikzee (6000 Inwoners). De heer D. D. J. v. d. Poel is 33 jaar oud en reeds verschillende jaren in Zierikzee werkzaam. VISMIJN COLIJNSPLAAT. Exportgarnalen, aanvoer 4177 kg, 70144. Bot 65 kg. Tong 13 kg. Paling 1 kg. VEILING GOES. 11 oktober. Cox's Orange Pippin 1 80-85 60, 73-80 58—62, 70-75 5560, 65-70 52.90—55, 60-65 41.30—46, 55-60 26—32, 2 80-85 56, 75-80 22—28, 2 D 15—20, grof 29—46, fijn 16—29. Goudrenet 1 95-100 44, 90-95 42, 85-90 41, 80-85 39, 73-80 37, 70-75 33, 65-70 29, 2 D 22, grof 27—31, fijn 16—25, val 15. Glorie van Holland 1 80-85 35, 73-80 37, 70-75 31, 65-70 27, 2 30-85 32, 75-80 34, 70-75 32, 65-70 26, 2 D 23, grof 24, fijn 18—21. Ellisons Orange 1 80-85 34, 75-80 37, 70-75 38, 65-70 31, 2 D 23, grof 24, fijn 1821. Ellisons Orange 1 80-85 34, 75-80 37, 70-75 3,8 65-70 31, 2 D 23. grof 28, fijn 25. Sterappel 1 65-70 50, 60-65 38, 35-60 22, 2 D 15, grof 28, fijn21. Bonne Louise d' Avrancnes 2 65-70 63, 60-65 6564, 55-60 57 58, 50-55 49, 2 D 19, grof 3240, fijn 18—22. Conference 2 70-75 46, 65-70 44. 60-65 4041, 35-60 2731, 2 D 20, grof 3138, fijn 1023. Le- gipont 1 70-75 4651, 65-70 51, 60-65 4244, 55-60 33, 2 D 14—15. 2 70-75 50, 65-70 47— 49, 60-65 44, 55-60 32—34, grof 26—29, fijn 811.Doyenne du Cornice 1 80-85 8893. 75-80 95, 70-75 96, 63-70 87—91, 60-65 D 75, 2 D 50, 2 80-85 85, 75-80 90, 70-75 95, 65-70 92, grof 6069, fijn 2449. St.-Remy 1 75-85 27. 65-75 25, 2 D 23, fijn 18. Br. Alex Lucas 1 85-90 50, 80-85 55, 73-80 63, 70-75 63, 65-70 54, 2 D 15—24, grof 21—33, fijn 13—17. Br. Clair- geau 2 75-80 36, 70-75 37, 65-70 31. 60-65 17. Zwijndr. Wijnpeer 1 60-65 27, 55-60 26, 50-55 16. Bramen per doos 2 5157. Totale aanvoer hard fruit 10.900 kisten. Bloemkool A 1 6484, A 2 4472, B 1 45, B 2 2731, afw. 1646. Komkommers A 2 24— 28. Kropsla 1 1820. Knolselderij 1 1117. Meloenen 2 27—39, afw. 18. Dubb. pr. bonen 3 73—121. Snijbonen 1 134—139, 2 127—129. Andijvie 1 19—26. 2 13. Prei A 1 25—28. Wit lof A 1 128—135. A 2 106—120, B 1 116—127, B 2 91, afw. 71. Tomaten A 5567, B 4862, C 31—49. Veldsla 56. Rode kool 1 12. Gr. sav. kool 1 27—33. Witte kool 16—21. Uien afw. 14—15. Spruiten A 2 55, B 1 40, B 2 48, Peen C 1 16. Black Alicante 1 156—165, 2 136—144, 3 109. Frankenthaler 3 123—126. Selderij per bos 5—12. VEILING STAVENISSE. Uien middel 17.1016.50, bonken 18, drielin gen 20.30, pickles 19.20, stek 5. Aanvoer 75 ton. VISMIJN BRESKENS. Aanvoer: 253 kg bot, 24 kg schol, 203 kg tong, 5 kg tarbot, 34 kg kabeljouw, 8 kg herder, 27.858 kg export garnalen, 2985 kg binnenland garnalen, 2518 kg doorgedraaid, 64.482 kg haring. VEILING ROTTERDAM. Aardappelen 12-16. Andijvie 20-32, alles p. kg. Bloemkool IA: 6 stuks per bak 50-72, 7 stuks per bak 44-55. Bloemkool IIA: 6 stuks per bak 25-46, 7 stuks per bak 20-29, alles p. st. Dubb. bonen I 1.16-1.44, II 64-1,03. Pronk- bonen 65-81. Kassnijbonen 1.44-1.77, Rode kool 10-19. Gele kool 17-22. Groene kool 20-25, alles p. kg. Sla I 18-29 p. St., II 7-15 p. st. Spinazie 35-64. Spruiten IA 62-77, IIA 43-58, I B 46-63, IIB 31-38, ID 53-79, alles p kg. Komkommers 70-80 5*6-69, 60-70 50-67, 50-60 44-59. 40-50 42-53, alles p. st. Prei 16-23 p kg. Selderij 8-20 p. bos. Peterselie 7-12 p. bos. Waspeen IA 27-34. Grote peen 13-16. Spitskool 30-34. Uien 5-24. Sjalotten 78. Wit lof IA 1.49-1.59, IIA 1.20-1.52, HB 1.06-1.28, alles p. kg. Aanvoer 18.000 kg. Frankernhalers 1.10-1.59 p. kg. Black Alicante 1.37-1.57 p. kg. Tomaten AI 6.40-6.60, B I 7.45, Cl 6.05, CCI 3.65, alles p. bak. Cox's Orange Pippin IAA 49-72, IA 46-69, IB 36-49, IC 25-34. James Grieve IAA 42-52, IA 38-54, IB 36-48, IC 31-41. Transp. de Cron- sels IAA 24-31, IA 23-27, IB 20-24 Ellisons Orange IAA 34-51, IA 37-49, IB 27-44, IC 25- 33. Bonne Louise d'Avr. IA 48-66, IB 42-60, IC 32-4!?. Conference IAA 39-52, IA 38-53, IB 37-49, IC 23-37. Légipont IAA 47-52, IA 43-51, IB 34-48, IC 25-40. B. Alex. Lucas IA 47-52, IB 46-50, IC 42-45. Aanvoer fruit 210.000 kg. VEILING BERGEN OP ZOOM. 11 oktober. Sla 422. Andijvie 10—18. Bloem kool 1281. Rode kool 512. Witte kool 814. Sav. kool 1018. Breekpeen 812. Bospeen 1624. Waspeen 2028. Staakprin- sessen 80130. Sperziebonen 40127. Snij bonen 120—205. Witlof 110—160. Prei 10—20. Selderij 1090, Aardappelen 813. Uien 10 19. Tomaten 2580. Conference 4048 Cox's Orange 4066. Goudrenetten 2538. Druiven 170185. Noten 220410. ZONDAG 13 OKTOBER 1963. Ned. Herv. Kerk: Brouwershaven 10 ds. Oort, Bruinisse 10 en 5 ds. v. d. Sar, Burgh 10 ds. Don, Dreischor IJ vic. Kei ling, Eikerzee (Scharendijke) 10 de heer Malipaard, Haamstede 10 en 7 ds. Boer, Kerkwerve 2 ds. Zonneveld, Nieu werkerk 10 ds. Westerhof, Noordwelle 9.30 ds. v. Liere, Noordgouwe 9.30 vie. Kelling, Ouwerkerk 7 ds. Westerhof, Oosterland 10 ds. Groenewegen (H.A.), 6 idem, Renesse 11 ds. v. Liere, 7 idem (H.A.), Serooskerke 10 ds. Zonneveld, Sirjansland 10 ds. v. Vliet, 6.30 idem (H.A.), Nieuwe kerk 10 ds. Lam (H.D.) 6.30 idem, Lutherse kerk 10 en 7 ds. Assendorp, Zonnemaire 10 kand. Broe der. Geref. Kerk. Brouwershaven 10 en 2.30 ds. Wentsel, Bruinisse 10 en 5 ds. Den Heeten, Haamstede 10 en 5 ds. Boer- ma, Nieuwerkerk 10 en 5 ds. Noordhof, Oosterland 10 en 3 dr. Becker, Scharen dijke 10 leesd., 2.30 ds. Scholing, Zierik zee 10 en 5 dienst, Zonnemaire 10 en 2.30 ds. Huijser. Geref. Gem. Bruinisse 10 en 5 leesd., Haamstede 10 en 3 leesd., Nieuwerkerk 10 en 3 ds. Karens, Oosterland 10, 2.30 en 6 leesd. Oud Geref. Gem. Bruinisse 10 en 5 leesd. Oosterland 9.30, 2 en 6 leesd. Leger des Heils. Zierikzee 10 en 7.30 sa menkomst. Geref. Kerk (vrijgem.). Brouwershaven 10 en 3 ds. Keizer. Chr. Geref. Kerk: Haamstede 10 en 3 leesd., Kerkwerve 10 en 6 leesd., Nieu werkerk 10 en 3 ds. v. d. Klis, Zierikzee 10 leesd., 6 ds. v. d. Klis. ZONDAG 10 OKTOBER Ned. Herv. Kerk: Oud-Vossemeer 10 en 6.30 ds. Leenmans: Poortvliet 10 en 6 ds. v. Dijk, bed. H.A.; Scherpenisse 9.30 en 2.30 ds. Alblas; St.-Annaland 10 en 6 ds. J. v. Vliet, Ouddorp; Stavenisse 10 en 6 ds. Zwanenburg, bed. H.A.; St. Maartensdijk 9.30 en 2 ds. v. d. Haar; Tholen 10 en 3 ds. Broere, Dinteloord; St.-Philipsland 9.30 en 2.30 ds- v. Dieren bed. H. A. Gereformeerd Kerk: Oud-Vossemeer 10 en 3 dienst; Poortvliet 10 en 2.30 ds v. Egmond; Tholen 10 leesdienst, 5 ds v. Egmond; Anna Jacobapolder 10 ep 2.30 ds. Haverkamp. Gereformeerde Gemeente: Poortvliet IQ 2 en 6 leesdienst; Scherpenisse 9-30, 2 eD leesdienst; Scherpenisse 9.30, 2 en 6 leesdienst; St.-Annaland 12 oktober: 7 stud. Weststrate, 17 oktober 7 ds. H Rijksen; Tholen 10, 2.30 en 6.30 lees dienst, 12 oktober 7 ds. Van Haaren; St.-Philipsland 9.30, 2.30 en 6 leesdienst fJud-Geref. Gemeente: St.-MaartensdijV 9.30, 2 en 6 leesdienst; St.-Philipsland 9.30, 2.30 en 6 ds. Gebraad; Stavenisse S.30, 2 en 6 ds. Slager. Chr. Geref. Kerk: Oud-Vossemeer 10, 2.30 en 6.30 leesd; Tholen 10 en 6.30 ds. v. Toorn. Rehoboth: St.-Maartendijk 7 dienst. Ned. Protestantenbond: Tholen 5 ds. J. v. Beek Oud Geref. Kerk: St.-Maartendijk 9.30, 2 en 6 leesd. Geref. Gem. in Ned.: Oud-Vossemeer 10, 2.30 en 6.30 leesd. Kerkelijk Leven: Tholen 5 ds. J. Tol Fijnaard. WEEKENDDIENST ARTSEN. Zierikzee: dokter C. M. van Hoorn, Haven park 35, tel. 2080: Brouwershaven, Dreischor en Noordgouwe: dokter J. L. Braber te Drei schor, tel. 01112280: Oosterland en Bruinis se: dokter J. W. de Putter, Oosterland, tel. 01114280: Stavenisse, St.-Maartensdijk en St.-Annaland: dokter A. C. J. Noteboom, St.- Annaland, tel. 01665400; Tholen, St.-Philips- land, Nw. en Oud-Vossemeer, Poortvliet: dokter H. Menger, Voorstraat 15, St.-Philips- land, tel. 01677—500 en dokter P. J. Duinker, Hoogstraat 48, Tholen, tel. 01660—500. DIERENARTSEN. Voor Schouwen-Duiveland: dokter C. J. Seheuerman, Zierikzee, tel. 011102180. H. Burgemeester J. de Pree van Zoutelande heeft woensdagmiddag in het vereni gingsgebouw „Middendorp" de bejaar densociëteit voor Zoutelande geopend. De burgemeester bracht in zijn ope ningswoord dank aan de werkcommissie uit de verschillende verenigingen en hoopte dat dit gebouw spoedig meer dan eens in de veertien dagen voor de be jaarden opengesteld zal worden. „Houdt uw bijeenkomsten op hoog peil en probeer eens met andere gemeenten tot een uitwisseling te komen", aldus de burgemeester. Ten slotte sprak hij de hoop uit, dat deze bijeenkomsten zullen mogen bijdragen tot behoud en bevordering van het licha melijk en geestelijk welzijn en dat zij vereenzaming mogen voorkomen. Deze eerste keer waren er 21 bejaarden aan wezig. Enthousiast werd door de oudjes van de verschillende spelen gebruik ge maakt en er heerste een gezellige sfeer. De volgende bijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 23 oktober om 2 uur. Per 1 november zal in Veere de bestaan de huisnummering-indeling der gemeen te in dew ijken A en B, gewijzigd wor den in straatnaamaanduiding. De hui zen aan de ene zijde van de straat zul len even aan de andere zijde oneven ge nummerd worden. VEILING KAPELLE. 11 oktober. St. Remy 1 85-90 26, 1 75170 27, 1 65-70 27, 2 75-80 25, 2 65 25, 2 D 24, 3 grof 22, 3 fijn 11. Br. Hardy 2 75 91, 2 70 93. 2 65 85, 2 60 69—73, 2 D 59 52, 2 D 50 23, 3 grof 56, 3 fijn 24. Br. Alex Lucas 1 85 49, 1 80 55, 1 75 59.70—62.60, 1 70 60.35—62.20, 1 65 52.20— 55.80, 2 80 48, 2 75 54, 2 70 53, 2 65 49, 2 D 60 25, 2 D 90 18.21, 3 grof 31, 3 fijn 9.50—11. Goudrenet 1 90 41, 1 85 40.10—42.10, 1 80 39.10 —40.75, 1 75 36.20—37.30, 170 31—32.50, 1 65 27.50—28.40, 2 85 37, 2 80 35, 2 75 32, 2 70 31, 2 65 27, 2 D 22, 3 grof 27.50—28.50, 3 fijn 22. Cox's Orange Pippin 1 80 56, 1 75 57, 1 70 54 56, 1 69 52—53, 1 60 40—43, 1 55 32, 2 75 53, 2 70 47—51, 2 65 47, 2 60 36, 2 55 27, 2 D 19— 22, 3 grof 37, 3 fijn 1819. Glorie van Hol land 1 85 34, 1 80 28—31, 1 75 28—31, 1 70 28 29, 1 65 25—26, 2 '80 25, 2 75 26, 2 70 25, 2 65 22, 2 D 22, 3 grof 25, 3 fijn 19. Bramley's Seedling 2 90 22, 2 80 25, 2 70 21. 3 grof 20, 3 fijn 1518. Prof. Sprenger appel 1 90 27, 1 80 29, 1 75 30. Laxton Superbe 1 80 31, 1 75 32, 1 70 31, 169 25, 1 60 22, 2 D 18, 3 grof 20, 3 fijn 18. Jonathan 1 75 34, 1 70 33, 1 65 28, 2 75 29, 2 70 29, 2 65 26. Doyenne du Cornice 1 80 86, 1 75 93, 1 70 97—98, 1 65 95, 2 80 83, 2 75 92, 2 70 93, 2 65 94, 2 D 60 73, 2 D 55 44, 3 grof 65, 3 fijn 34. Bonne Louise 2 65 64, 2 60 65, 2 55 60, 2 50 90, 2 D 22, 3 grof 37, 3 fijn 9.50. Legipont 1 70 51. 1 65 52, 1 60 43, 1 55 33, 2 65 44, 2 60 38, 2 55 29, 2 D 14, 3 grof 26, 3 fijn 6. Conference 2 70 46, 2 65 45. 2 60 41, 2 55 31, 2 D 21, 3 grof 34, 3 fijn 17. Zwijndr. Wijnpeer 1 60 30, 1 95 29, 1 50 19, 2 55 19, 2 50 12, 2 D 8, 3 grof 11, 3 fijn 3. Nouv. Poiteau 2 75 20, 2 65 23, 2 55 19, 2 D 8, 3 grof 16. Pondspeer 2 75 23, 2 65 23, 3 grof 17 Br. Clairgeau 1 75 36, 1 70 46, 1 65 45, 1 60 26, 1 55 18, 2 D 8, 3 grof 20. Ster- appel 165 56, 1 60 49—50, 1 95 32, 2 65 40, 2 60 36, 2 D 18. James Grieve 1 75 47, 1 70 40—46, l 65 36—39, 2 70 30—33, 2 65 26, 2 D 22. Br. Durondeau 2 70 44, 2 65 38, 2 60 24. Rode zoete Ribbeling 1 75 55, 1 70 51. 1 65 52. Jacq. Lebel 2 75 24, 2 65 22. Ellisons Orange 1 70 24, 2 65 22. Ellisons Orange 1 70 35, 1 65 29, 2 D 20. Gepl. kroetappels 17, val kroetappels 14.90, val Goudrenet 19.90, val St.-Remy doordr. val Gieser Wildeman 7.50, val Sterappel 12. Gewone veiling. Druiven per kg 1 160162, 2 137—140. Noten per st. 1 4—6.50, 2 2.50. Meloe nen per stuk 1 37, 2 9—22. Bramen p. doos 1 54, 2 3344. Groene noten per kg 77. Aard appelen 2 3—8. Groenteveiling. Bloemkool 1271. Witlof 15 30. Sav. kool 11—17. Andijvie 18. Bosselderij 6.50. Prei 24. Spruitkool 3035. Kassnijbonen 127136. Tomaten per kg 2573. Knolselderij per stuk 10. VEILING KRABBENDIJKE. 11 oktober. Cox's Orange Pippin 1 80-85 57, 75-80 59, 70-75 58, 65-70 53, 60-69 42, 55-60 32, 2 80-85 55, 75-80 55, 70-75 52, 65-70 48, 60-65 35, 55-30 28, 2 D 18, 3 gr. 40, 3 f. 15, kroet 16. Ellison Or. 1 35-90 31, 80-85 33. 75-80 36, 70-75 37, 65-70 29, 2 75-80 27, 70-75 27, 65-70 24, 2 D 60-65 22, 2 D 5.V60 14—16, 3 gr. 19, 3 f. 15. Goudrenet 1 85-90 38, 80-85 40, 75-80 37, 70-75 32, 69-70 29, 2 85-90 36, 80-85 36, 75-80 35, 70-75 31, 65-70 26, 2D 19, 3 gr. 30, 3 f. 17, kroet 14. James Grieve 2 85-90 29, 80-85 37, 75-80 42, 70-75 40, 65-70 35, 3 gr. 28, 3 f. 19, kroet 13. Diverse appels, val 13. Br. Alex Lucas 1 80-85 54, 75-80 60, 70-75 62, 65-70 51, 2 80-85 48, 75-80 54, 70-75 48, 69-70 44, 2 D 60-65 20, 2 D 55-60 9, 3 gf. 27, 3 f. 12, kroet 9. Conference 1 70-75 49. 65-70 46, 60-65 44, 55-60 37, 2 65-7045, 60-65 43, 55-60 36, 2 D 24—28, 3 gr. 34—36, 3 f. 24, kroet 7—13. Doyenne du com. 2 75-80 81, 70-75 81. 65-70 76, 3 gr. 61, 3 f. 30, kroet 14. Br. Hardy 1 80-85 76, 75-80 83, 70-75 83, 65-70 79. Bramen per doos 2 2728. VEILING MIDDELBURG. 11 okt. Legipont 1 75 43. 70-75 45—46, 65-70 5051, 60-65 44, 59-60 30, 2 D 12, 3 grof 21. 3 fijn 10 Goudrenet 1 85 40, 80-85 40, 73-80 36.80—38. 70-75 31—33.10, 65-70 27—29.20, 85-90 25, 80-85 26, 75-80 26, 2 D 22. 3 grof 27—28 3 fijn 22, kroet 18. St. Remy 1 75-85 28, 1 65-75 27. Cox'.: Orange Pippin 1 80-89 60, 75-80 56 —57, 70-75 56—57, 65-70 54, 60-65 40—41, 55-60 3035, 2 D 17, 3 grof 33, 3 fijn 19. Conferen ce 3 grof 26, 3 fijn 22. Glorie van Holland 1 80 30, 1 75-80 28—37, 70-75 30—38, 65-70 27—35, 2 D 21, 3 grof 21, 3 fijn 18. Lombarts- ealville 2 70-75 20, 65-70 21, 60-65 19, 2 D 18. Br. Alex. Lucas 1 80 47, 79-80 56. 70-75 58, 65-70 52, 2 D 13. 3 grof 17, 3 fijn 11, kroet 9. Doyenne du Cornice 2 80 73, 2 75-80 81, 70-75 81, 65-70 76, 2 D 59, 3 grof 65, 3 fijn 42, kroet 20. Jonathan 1 75-80 38, 70-75 35, 65-70 29. Appelen val 12, kroet 16. Aanvoer 100 ton. Tomaten A 1 469, B 1 470, C 1 349, A 2 293, B 2 289, C 2 169. Andijvie 28,50. Sav. kool 26 33. Sla 622. Bloemkool 4 st. 4676, 6 Bt. 32—58, 8 st. 26—37, 10 st. 15—22. Uien 12—20. Kassnijbonen 144170. Spinazie 2546, Witlof 102114. Prei 1224. Bospeen 2025Breek peen 616. Waspeen 1033. Rode kool 1722. Witte kooi 712. Spruiten 6190. Dubb. pr. bonen 98153. Pronkbonen 9866. Postelein 59—63. VEILING TERNEUZEN. Sla, glas, 1 15—22.90, C 4.90, Bloemkool A 59—72, A 2 35—66, B 46—59, B 2 19—40, C 20—23, C 2 15—20. afw. 12—29. Meloenen 65 71, Selderij 4. Peen 1 32. Bintjes 1 12.90, Andijvie 1 2633. Prins, bonen 2 65—110. Widusa 2 54. Rode kool 7—11. Sav. kool 15 —33. Breekpeen 2 7—19. Waspeen 13—15. Prei A 2 3437. Spruiten geschoond 70, ongesch. 25—51. Tomaten A 3545, A 2 25—44, B 95, B 2 30, C 2 25. Uien 2 7—9. Witlof B 138—148 B 2 126—132, afw. 68—87. Appelen: Cox's Orange 1 80 5758, 75 58— 60, 70 54—56, 65 51—53, 60 33—40. 55 28—30, 1 80 54, 75 55—56, 70 50—91, 65 42—43, 2D 12— 14. 3 grof 3536, 3 fijn 1416. Grimson Cox 1 80 56, 75 52. 70 51, 65 41, 60 38, 2 75 47, 70 45, 65 43, 60 35, 59 24, 3 grof 40, 3 fijn 19. Glorie van Holland 1 85 32, 80 32, 75 33 —34, 70 29—31, 65 26—27, 2 80 28. 75 32, 70 30, 65 27. 2 D 18, 3 grof 29, 3 fijn 21. Ingrid Marie 1 80 46, 75 48—50, 70 46, 65 36, 2 D 21, 3 grof 41, 3 fijn 16. Peren: B. A. Lucas 1 80 53—55, 75 59—60, 70 5'3—59. 65 52, 2 80 46—48, 75 50—51, 70 49 50, 65 45, 2 D 1617, 3 grof 18. Doyenne du Com. 1 80 86—88, 75 92—93, 70 92—94, 65 91—93, 2 80 81, 75 85—86, 70 37, 65 87—90, 2 D 55—56, 3 grof 64—70, 3 fijn 30—32, Confe rence 2 60 36—38, 2 D 30, 3 grof 36, 3 fijn 24, St. Remy 3 fijn 2122, kroet 16. Heden nam de Here tot Zich, na een moedig ge dragen lijden, onze in nig geliefde man en papa DANKER MEEUWSE op de leeftijd van 41 jaar en bijna 10 maan den. Goes: P. J. Meeuwse- Nieuwdorp Corrie Marijke Sjaakje Familie Meeuwse Familie Nieuwdorp Goes, 11 oktober '63, Violenstraat 79. De begrafenis zal plaatshebben D.V. op dinsdag 15 oktober a.s des middags om 14 uur te 's-Gravenpolder. (Advertentie) Zondagsdienst Taxi's Middelburg TRIO TAX, telefoon 2600 BLANKER, telefoon 2865

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 25