Meerderheid Polder Walcheren met verhoging van dijkgeschot akkoord AGENDA Moderniseer uw meubelen met PRACHTBIJTS KERKDIENSTEN Voor „ongebouwd" is grens bereikt Aantal patiënten bij Oranje Groene Kruis daalde ZUID-BEVELAND EXAMENS CLIFF RICHARD ALOM PRESENT MET ZIJN „SUMMER HOLIDAY" Eddie Constantine weer als ..Lemmy" MARKTBERICHTEN Brandweergarage voor f 1400,- verkocht JONGE STRIJD NAM AFSCHEID VAN OPRICHTER WALCHEREN STREVEN NAAR VERGROTING BELASTINGGEBIED De grens Uitbreiding Commissie Muurvast GOES R.-k. Vrouwengilde startte seizoen Burgerlijke stand Heropening Ie vensmiddelenbedrij f Afvalwaterleiding besloot aansluiting vier gemalen door P.Z.E.M. aan te houden P. Loekemeyer nam afscheid van de P.Z.E.M. Films in Zeeland ZATERDAG 28 SEPTEMBER 1963 WISSEL BEVELANDEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT SLECHTS TWEE LEDEN deden er het zwijgen toe toen het com- missarissencollege van de Polder Walcheren vrijdagmorgen moest beslissen over het voorstel van het dagelijks bestuur om het dijkge schot voor 1964 te verhogen: voor de ongebouwde eigendommen met drie gulden tot 63 gulden, voor de gebouwde eigendommen met 50 eent tot 10J4 gulden per 100 be lastbare opbrengst. Dat betekende dat niet minder dan 22 van de 34 commissarissen zich geroepen voelden op dit voorstel te reage ren, hetgeen als duidelijk bewijs moge gelden, dat het poldercolle ge zich voor een zeer moeilijke be slissing gesteld zag. Met naine de agrarische commissarissen kwa men tegen de verhoging in het ge weer: zij verzekerden bijna zonder uitzondering, dat de lasten, die op de Walcherse boerenbevolking worden gelegd, hun hoogtepunt bereikt hebben. De meerderheid van het poldercollege schrok even wel terug voor een afwijzing van de voorgestelde verhoging. Met de rug tegen de muur hebben de commissarissen met de vijf le den van het dagelijks bestuur hun beslissing genomen en die viel als volgt uit: negentien leden wa ren vóór de verhoging, tien waren er tegen. Met het voorstel gingen uiteindelijk ak koord de heren J Polderdijk, mr. J. H C. Heijse, J. Francke, C Holthuijzen en poldervoorzitter jhr. mr. G. C. D. Rut gers van Rozenburg (het dagelijks be stuur), Joh. Loois, A. C. Polderdijk, H M. v. d. Putte, jhr. ir. H. L. Bogaert, K. J. van Loo, ir. J. P. Berdenis van Berlekom, J. A. Tavenier, J. A Janse de Jonge, mr. P. C Adriaanse, E. T. Oos terhuis, P. de Visser, G. N. van Ginkel, mr. J. A. Lantsheer, P. Lampert; tegen stemmers waren de heren P J Abra- hamse, H. J. Volkers, W. de Visser, P. van Liere, A. Bosselaar, J. de Visser, D. Gideonse, W. J. Cevaal, mej A. C. de Bruijn van Melis- en Mariekerke en A. de Buck. Rond de 2>/2 uur verdiepten de com missarissen "zich in deze moeilijke ge- schotmaterie. De heer Loois, voor wie deze vergadering de laatste was in verband met het bereiken van de leeftijdsgrens voor polderbestuurder, verzekerde zelden een zo sombere stemming aangetroffen te hebben. De heer De Buck, die de lont voor het verweer aanstak, verklaarde, dat met een geschot van 60 gulden de grens voor het ongebouwd bereikt was. Met andere noodzakelijke las ten als voor grond en herverkaveling staan we met rond 95 gulden op Walcheren aan de spits, merkte de heer De Buck op, die momenteel niet met het voorstel akkoord kon gaan. Andere commissarissen vielen de heer De Buck bij: „De druk op de agrariërs wordt te hoog. We hebben veel belang bij het instandhouden van de zeewering, maar dat moet niet ten koste van ons gaan", verklaarden ze. De heer De Buck en de zijnen meen den, dat best op enkele posten be zuinigd had kunnen worden. niging ontoelaatbaar is. „We hebben de begroting tot en met uitgekamd", verze kerde voorzitter Rutgers. Het bleek verschillende commissaris sen zwaar op de maag te liggen, dat er zoveel kantonniers rondrijden. „Bezuinig daar dan op", adviseerden ze. „Vier minder en we zouden de 60 dijkgeschot niet hoeven te over schrijden", meende de heer Abraham- se, en de heer Van Liere voegde er aan toe: „Bij ons moet het perso- neelslijstje ook steeds ingekrompen worden, waarom dan hier niet". De voorzitter verklaarde, dat er in de afgelopen jaren al heel wat aan perso neelskosten is bezuinigd, waarna ir. H. Visser, de ingenieur van de polder, ver zekerde, dat de kantonniers en de ande re ambtenaren van de technische dienst beslist nodig zijn. Van 1953 tot 1960 is er voor 12 miljoen gulden aan werken voor de zeewering uitgevoerd en dat is ge heel door de .polder voorbereid verdui delijkte ir. Visser. Voorzitter Rutgers probeerde de com missarissen enigzins gerust te stellen met de mededeling, dat het dagelijks be stuur thans streeft naar uitbreiding van het belastinggebied van de polder. Het polderbestuur wil nu namelijk die cate gorie eigendommen belasten, die tot nu toe van geschot vrijgesteld is, een belas ting, die in vele andere delen van ons land reeds geruime tijd gebruikelijk is. In het bijzonder wordt daarbij gedacht aan de vier oude stadskernen van Mid delburg, Vlissingen, Arnemuiden en Vee- re, alsmede aan scholen, kerken, zie kenhuizen. De algemene vergadering meende even wel dat deze belastinguitbreiding, zou zij inderdaad ingevoerd kunnen worden, de eerstvolgende twee jaar weinig geid in de geschotskas zal brengen, temeer ook omdat een beslissing van de over heid inzake de aanslag van het duinter rein in het waterwingebied ook al ge ruime tijd op zich laat wachten. Ir. Berdenis van Berlekom zei ge schrokken te zijn van het feit, dat in twee jaar de bijdrage aan het Weg- schap Walcheren van 90.000 tot 120.000 gestegen is. De voorzitter meende, dat de poider met minder kosten het werk van het wegschap zou kunnen overnemen. „Maar dan zou de polder ook voor de volledige kosten moeten opdraaien", verzeker de jhr. Rutgers er bij. „Als we op dezelfde vvet voortgaan, zitten we volgend jaar weer voor het zelfde geval", mengde de heer Janse de Jonge zich in het gesprek. Hij gaf in overweging jaar voor jaar deze materie nader te bezien. De heer Van Ginkel wilde nog verder gaan en deed de sug gestie aan de hand om ecu commissie te benoemen, die zal moeten uitzoeken of er inderdaad op verschillende begro tingsposten te bezuinigen is. Waarmee de vergadering akkoord kon gaan. „Maar daar zijn wel specialisten voor nodig. Het is een enorme taak", merkte de beer Berdenïs van Berlekom op. En ook daarmee was men het eens. Deze mor gen slaagde men er evenwel niet in una niem uit de narigheid te geraken; dat bleek wel uit de stemming. Tijdens deze vergadering deed ir. Vis ser nog een mededeling over de mecha nisatie van de schoonmaakwerkzaamhe- den voor sloten en sprinken in de pol der. De firma Den Herder uit Seroos- kerke zal namelijk gedurende een maand op proef dit werk verrichten met een pas uitgevonden machine, die vol gens de ingenieur technisch 100 procent is, maar (nog) niet voldoende tempo heeft. Als de proef slaagt, zal dus moe ten blijken of op deze wijze sneller ge werkt kan worden dan met de motor- maaimachines. Aan het begin van de vergadering her dacht het poldercollege de overleden commissaris E. G. Lindenberg. De voor zitter kenschetste hem als een man van weinig woorden, die een grote belang stelling voor de polderzaken aan de dag legde. Tot slot nam de voorzitter afscheid van de heer Loois, d>e zich sinds 1915 commissaris heeft doen kennen, zo ver- als een bijzonder not-eiijk en beminnelijk zekerde jhr. Rutgers van Rozenburg. Voorzitter jhr. Rutgers wilde dan graag weten welke. „Komt U maar met con crete punten" Hij wees er de commissa rissen echter op wei te bedenken, dat rond drie-kwart van de polderuitgaven (zoals salarissen, afschrijvingen, rente enz.) muurvast ligt. Alleen in de post gewone werken zou verandering ge bracht kunnen worden. Hij merkte op, dat in de loop van de laatste jaren in derdaad bezuinigd is op die gewone wer ken, maar dat thans een verdere bezui- VANDAAG Middelhurg City Summer Holiday, 20 uur, а.l. Electro: Het oroeinest van Chicago. 19 en 21.15 uur. Molenwater Miniatuur Walcheren. 917 uur. Vlissingen Alhambra Summer holiday, 7 en 9 uur, a.l. Luxor Lemmie houdt van dames, 7 en 9 uur, 14 laar Scheldekwar- tier: jubileumsamenkomst Leger des Heils, 8 uur. Concertgebouw cabaret avond „De Uiterton". 8 uur. Café „Mal- deghem": receptie „De Uiterton", 3-5 uur Terneuzen Luxor Fortunat, 8 uur, 14 Jaar. Concertgebouw: De drie musketiers. 7 uur, 14 laar. Oostburg Ledeltheater: Gekken trekken de kaart, 8 uur, a.l. Sas van Gent Olympia: Sensatie tot elke prijs, 8 uur. 18 laar Hulst Bioscoopgebouw. 55 dagen In Pe king, 8 uur 14 laar. Axel Het Centrum: 55 dagen in Peking, 8 uur, 14 laar. Westdorpe Troutzaerte: expositie G. La- taster, 9-21 uur. Bergen op Zoom - Roxy: De titanen, 6.45 en 9 uur, 14 Jaar. Luxor: De verleidster, б.45 en 9 uur, 18 laar. MORGEN Middelburg City Summer holiday, 14.30 en 10 uur, a.l. Electro: Het broeinest van Chicago. 15 30 en 19.30 uur, 14 laar. Mo lenwater- Miniatuur Walcheren. 917 uur. Schakel r-k Jongerencontact, ca baret en bal, 20 uur Vlissingen - Alhambra: Summer holiday, 3, 7 en 9 uur. a 1 Luxor- Lemmie houdt van vrouwen. 3 en 8 uur, 14 laar Terneuzen - Luxor Fortunat, 4.30 en 8 uur, 14 Jaar, De drie musketiers. 2 uur, 14 Jaar Concertgebouw De drie musketiers. 7 uur, 14 laar. Oostburg - Ledeltheater Gekken trekken de kaart, 2. 4.30 en 8 uur. a.l. Sas van Gent - Olympia Sensatie tot elke prijs. 3.30 uur. 18 laar. Vrouwen verdwijnen 8 uur. 18 Jaar. Hulst - Bioscoopgebouw 55 dagen tn Pe king. 2.30, 5.30 en 8.30 uur, 14 Jaar. Axel - Het Centrum: 55 dagen in Peking. 3 en 8 uur. 14 laar. Westdorpe Troutzaerte: expositie G. La- taster, 2-9 uur. Bergen op Zoom Roxy: De titanen, 4.30 en 6.45 uur, 14 laar. Cliff Richard-show, 2.30 uur, a.l. Luxor: De verleidster, 4, 6.45 en 9 uur, 18 laar. Santiago, 2 uur, a.1. In het pas verschenen jaarverslag van de stichting Goese wijkverpleging „Oranje Groene Kruis" illustreert het bestuur met een aantal cijfers de gang van zaken bij de verschillende onder delen, die het werk omvat. De wijkver pleging vormt nog steeds het belang rijkste onderdeel. Uit de cijfers blijkt, dat dit jaar 228 patiënten door de wijk verpleegsters zijn geholpen, waarvoor 6200 bezoeken zijn gebracht. (In 1961 waren deze aantallen 241 en 7774). Deze dalende tendens van patiënten en bezoeken houdt naar de mening van het bestuur verband met de grotere mogelijkheden van opname in zieken huizen, sanatoria en verzorgingshuizen. Het is het bestuur voorts opgevallen, dat de hulp aan ouden van dagen be langrijker wordt. Het aantal t-b.c.-pa- tiënten is nog nimmer zo laag geweest als dit jaar, zo meldt het overzicht. Waren er aan het eind van 1961 nog 15 patiënten uit 7 gezinnen, in het afgelo pen verslagjaar daalde het aantal tot 6 uit 4 gezinnen De belangstelling voor de consultatiebureaus is constant. Voor zuigelingen werden 1284 consulten ge geven en voor kleuters 595 consulten. Nieuw ingeschreven werden 124 zuige lingen en 181 kleuters. Het aantal hoogtezonbehandelingen vertoonde dit maal een achteruitgang wat betreft de kinderen: in 1961 waren het er 39, in 1962 slechts 18. Het aantal behandelde volwassenen was 10, teger» 9 in 1961. Er werden in 1963 33 reumaoatiënten geholpen, tegen 36 in 1961 en 25 in 1960. Over de financiën kan het bestuur geen optimistisch geluid laten horen. Er werd namelijk met een tekort gewerkt van ongeveer 700, De toename van het aantal contri buanten van het Goese „Oranje Groene Kruis" van 2007 tot 2048 ver heugt het bestuur. „Ondanks het feit, dat de op deze wijze ontvangen bijdra gen slechts een derde van de exploitatie kosten dekken, vormen zij toch de enige financiële basis van het werk," aldus het verslag. Erkentelijk toont het be stuur zich voor het feit, dat het moge lijk was om allen, die een beroep op de stichting deden, te helpen. Er wordt verder nog op gewezen, dat er in de personeelsbezetting geen wijzi ging kwam. De dames van het R.-K. Vrouwengilde, afdeling Goes hebben donderdagavond hun winterseizoen 1963-'64 geopend. Na een H. Mis in de parochiekerk, tijdens welke pastoor Holtkamp een korte toe spraak hield, gebruikten de dames een gezamelijke maaltijd in het „Slot Osten- de". Ondertussen werden de diverse vakantie-ervaringen uitgewisseld, waar na dia's werden vertoond. Mevrouw Berks vertoonde onder andere dia's van het bezoek dat het vrouwengilde in mei jl. bracht aan de koninklijke tuinen te Brussel. YERSEKE Bevallen J. Verwijs-van der Endt z.; E. A. Slabbekoorn-Eggebeen z.: M. P. Bal-de Jonge d.: M. J Maas-Weststrate z. Ondertrouwd D. J. van der Vlier 24 J. en W. de Kunder 23 j. De afdeling Goes van „Jonge Strijd", de jeugdorganisitie van het N.V.V., heeft donderdagavond in „De Land bouw", bij de start van het nieuwe sei zoen, afscheid genomen van zijn op richter, de heer J. Minnaard. De schei dende voorzitter werd toegesproken door zijn opvolger, de heer H. Hoogerland, die hem dank bracht voor het initiatief, dat hij zeven jaar geleden nam tot de oprichting van een Goese Jonge Strijd. Waardering ook had hij voor het werk, dat de heer Minnaard na de oprichting heeft gedaan; met name noemde hij daarbij de moeite, die hij zich heeft getroost om Jonge Strijd overeind te houden. De afdeling telt nu 20 leden, zo bleek uit zijn woorden. Tijdens deze eerste avond van het nieu we seizoen gaf een van de leden van het hoofdbestuur van J. S. te Amster dam, de heer J. Schuller, de aanwezige jongelui een beeld van het werk van Jonge Strijd. In het bijzonder kregen de evenementen als het pinksterkamp en dergelijke de aandacht. Deze openings avond tevens bedoeld als propagan- dabijeenkomst werd gevuld door de vertoning van enkele films. De hoofd schotel vormde de komische rolprent ,,'s Is raar, maar waar", waarin de aanwezigen de komiek Harold Lloyd de nodige kluchtige avonturen zagen be leven. Botsing op kruispunt Vrijdagmiddag omstreeks zes uur bot ste op het kruispunt Kamperfoeliestraat Violenstraat te Goes de bromfietser W. v. d. W. uit Goes tegen de personen auto, bestuurd door W. B. M. uit Goes. De bromfietser verleende geen voorrang. Beide voertuigen liepen lichte schade op. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Uit het zakenleven Te Nisse is het geheel gemoderniseerde pand waarin het levensmiddelenbedrijf van de heer J. Slabbekoorn is gevestigd, heropend. Niet alleen de voorgevel heeft door het vergroten van de etalageven sters een geheel ander aanzien gekre gen, ook het interieur heeft door het verwijderen van de oude toonbanken en het aanbrengen van een betimmering veel aan aanzien gewonnen. Burgemees ter J. D. Jansen, die de opening ver richtte, sprak er zijn vreugde over uit dat Nisse een dergelijke moderne winkel rijker is geworden. Hij wenstte de heer Slabbekoorn alle succes toe met zijn nieuwe zaak. Namens de Grosco-organi- satie bood de heer Duvekot uit Goes een elektrische klok aan. Na hen voerden nog het woord de heer Van Melle uit Goes en wethouder A. M. Jansen, na mens de afdeling middenstandsbond. Aan de havenvakschool te Rotterdam zijn geslaagd voor stuwer I de heer Joh. Vroegop en G. van As, voor stuwer II de heer W. Duijnhouwer, allen uit Scherpenisse. Aan de rijksuniversiteit te Leiden slaagde voor het doctoraal examen ge neeskunde de heer W. P. M. Vierhout te Vlissingen. Voor het propaedeutisch examen aan de Ned. Economische Hogeschool te Rotter dam slaagde de heer J. Goedvolk te Vlissingen en de heer H. C. A. Varel te Ritthem. De raad van bestuur van de afvalwater leiding kanaalzone Zeeuwsch-Vlaande- ren kwam vrijdagmorgen in het ge meentehuis te Terneuzen in vergadering bijeen. De opdracht aan de P.Z.E.M. voor aansluiting van de vier gemalen werd nog aangehouden. Men moet nog nadere uitleg vragen bij de P.Z.E.M. over de prijzen in de avond uren. De volmacht voor de vestiging van het zakelijk recht werd uitgebreid met drie punten. Dit geschiedde na overleg met het landbouwschap te Goes. De drie punten zijn: een eventuele latere kapi- taalsschade, het bedrag per strekkende meter wordt gesteld op 1 en het is ver boden bomen te planten op percelen met zakelijk recht. Voorts werd de tweede begrotingswijziging 1963 vastgesteld. De verzekering van de werken werd nog even aangehouden tot de volgende ver gadering. De vergadering besloot bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten een lening af te sluiten van 200.000. Adverténtie) VLISSINGEN De heer P. Loekemeijer, technicus le klas bij de Provinciale Zeeuwsche Elec- triciteits-Maatschappij nam donder dag wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd, afscheid van personeel en bedrijf, 's Morgens werd de heer Loekemeijer met zijn echtgenote ontvangen in de conferentiezaal van de Centrale Zeeland aan de Edisonweg te Vlissingen, waar hij werd toegesproken door de directeur der P.Z.E.M., ir. T. Michielsen, die tevens een afseheidsgra- tificatie overhandigde. De bedrijfsinge- nieur der centrale, ir. J. Schoonderwoerd sprak de scheidende ambtenaar even eens in hartelijke bewoordingen toe. Namens het personeel bood de technicus le klas Sanderse de heer Loekemeijer een blijvend aandenken aan. Namens de personeelsvereniging overhandigde de heer J. de Wok een geschenk. De heer Loekemeijer sprak een dankwoord. ZOUTELANDE Benoeming tijdelijk onderwijzer In plaats van mej. P. C. W. Kok is tot tijdelijk onderwijzer aan de Prinses Ire- neschool te Zoutelande benoemd de heer F. Dronkers te Grijpskerke. Drie Zeeuwse bioscopen hebben dit weekeinde „Summer holiday" met Cliff Richard en The Shadows op het pro- gramma genomen: GRAND Goes, AL HAMBRA Vlissingen en CITY Mid delburg. Een film, waar de tieners hun hartje aan op kunnen halen. Cliff gaat niet alleen met de Young ones" op vakantie, maar is bovendien in een groot aantal tophits te horen. In de film zijn behalve het verhaaltje, dat men en passant meeneemt, liefst zestien van die dingen verwerkt Be- WOLPH AARTSDIJK Plattelandsvrouwen openden het vergaderseizoen Dinsdagavond kwam de afdeling Wol- phaartsdijk van de Ned. Bond van Plat telandsvrouwen bijeen in het dorpshuis voor haar eerste vergadering van het seizoen 1963-1964. De avond begon met een blik vooruit, waarvoor de heer A. S. Jansen, verbonden aan de voorlich tingscommissie van het levensverzeke- ringswezen, uitgenodigd was een praat je te houden over het onderwerp „Toe komstvoorzieningen voor de vrouw en haar gezin"! Na de pauze werden de films vertoond „Afspraak met de toe komst", „Het zilveren huwelijksfeest van koningin en prins" en „Deltafase I". YERSEKE Muzikale rondwandeling De muziekvereniging Mozart" te Yer- seke zal zaterdagmiddag bij gunstig weer een mars maken door een gedeelte van het dorp. Gevonden voorwerpen Op het postbureau der rijkspolitie te Yerseke zijn inlichtingen te hekomen over de navolgende goederen, welke als gevonden zijn aangegeven: een school- etui, een zilveren ketting voorzien van een naamplaatje met opschrift „Ingrid", een lichtblauw dameshandschoentje, een driewielig kinderfietsje voorzien van rood zadel, nikkelen stuur en dichte wieltjes, een damesrijwiel merk „Loco motief" groen van kleur en een bruin- kleurige knipportemonnee. ZONDAG 29 SEPTEMBER Ned. Herv. Kerk. Goes: Grote Kerk 10 ds. W. Janssen, 7 ds. C. Metselaar, Oos- terkerk 6.30 ds. H. Lindeboom, Jeugd- kerk (Pr.v.Or.) 10 dhr. A. P. Cornet, Jeugdkapel (Pr.v.Or.) 10 dhr. A. Geldof, s Heer Abtskerke 9.30 ds. J. van Woer den, Middelburg, 's Heer Arendskerke 9 ds. Baars (jeugdd.) 10.30 ds. Baars, s Heer Hendrikskinderen 6.30 en 7 ds. E. J. C. Hamminga, Kattendijke 10 mej. P. Stok, Kloetinge 9 en 10.30 ds. A. Th. Rothfusz, Vlissingen, Wilhelminadorp 10 ds. C. Metselaar, Wolphaartsdijk 10 en 2.30 ds. K. van Liere, Baarland 9.30 ds. Jonker, Borssele 9.30 en 2 ds. Vrijlandt, Driewegen 9 ds. Das, Ellewoutsdijk 9.30 ds. Blok, 's Gravenpolder 9.30 en 2 ds. Van Hoogstraten, 's Heerenhoek 9.30 ds. Holwerda, Heinkenszand 10 ds. Kwak- kelstein, 2.30 ds. Jonker, Hoedekensker- ke 9.30 en 2 ds. Hulsbergen, Lewedorp 10.45 ds. Snoep, Nieuwdorp 9.30 ds. Mooy, 7 ds. Holwerda, Nisse 9.30 ds. Theunisse, Oudelande 9.30 drs. Sakker, 2 ds. Kwakkelstein, Ovezande 10.30 ds. Das, Biezelinge 10 ds. Blok, 2.30 ds. Sie- ders, Hansweert 9.30 ds. Jebbink, 2.30 ds. Bronsgeest, Kapelle 10 ds. Zoodsma, 2.30 ds. Jebbink, Krabbendijke 9.30 ds. v. Leeuwen (jeugdd.), 2.30 ds. v. Leeu wen (H.D.), Kruiningen 10 en 2.30 ds. Visser, Schore 9.30 ds. Strating, 2 ds. Mooij, Waarde 10 en 2.30 ds. Poort, We- meldinge 10 ds. Bronsgeest, 2.30 ds. Zoodsma, Yerseke 10 ds. Sieders 2.30 ds. Reijenga. Geref. Kerk. Goes: Westerkerk 10 ds. Flinterman, 5 ds. Jansen, Oosterkerk 9 ds. Jansen 5 ds. Flinterman, Wolphaarts dijk 10 en 2.30 ds. Goedendorp, Baar land 9.30 en 2.30 ds. De Craene, Borssele 10 leesd., 5 ds. Mintjes, Driewegen 9.30 en 2 ds. v. d. Veen, 's Gravenpolder 10 leesd., 5 ds. De Craene, Heinkenszand 10 en 2.30 ds. Kats, Lewedorp 9.15 en 2.30 ds. Hoekstra, Nieuwdorp 10 en 2.30 ds. Mintjes, Kapelle 10 en 2.30 ds. De Regt, Krabbendijke 9.30 ds. Fidder, 2.30 ds Gommer, Kruiningen 10 en 2.30 ds. C. Stam, Rilland-Bath 10 en 2.30 ds. Don' ner, Wemeldinge 10 en 2.30 ds. Hoog kamer, Yerseke 9.30 en 2.30 ds. Booy. Geref. Kerk (vrijgem.) Goes 10 en 3 ds. Vreugdenhil. Geref. Gem. Goes 9.30 en 6 ds. Honkoop, 2 leesd., Wolphaartsdijk 9.30, 2 en 6 leesdienst. 1 oktober 7.30 ds. v. Dam, Borssele 9.30, 2 en 6 leesdienst, 's Gra venpolder 9.30, 2 en 6 leesd., Hoedekens- kerke 9.30, 2 en 5.30 leesd,, Nieuwdorp 9.30, 2 en 5.30 leesdienst, 3 oktober 7.30 ds. v. Dam, Nisse 9.3Ö, 2 en 5.30 leesd., Biezelinge 9.30, 2 en 6 leesd., Krabbendijke 9.30 en 6 ds, Suijker 2 leesdienst, Kruiningen 9.30, 2 en 6 leesd. Waarde 9.30, 2 en 6 leesd., Wemeldinge 10 en 4.30 leesd., Yerseke 9.30, 2 en 6 leesd., Rilland Bath 2 okt. 7.30 ds. Hon koop. Oud Geref. Gem. 's Gravenpolder 9.30, 1.30 en 5.30 leesd., 4 okt. 7.30 ds. Ge- braad Chr. Geref. Kerk. Biezelinge 10 en 2.30 ds. v. Dijken, Goes 10 leesd., 5.30 ds. Van Dijken. Vrij Evang. Gem. Goes 10 en 5 ds. J. Karelse, Wemeldinge 10 en 2.30 ds. Nie- wöhner, Yerseke 10 en 2.30 ds. De Jon ge, Bath 10 en 7 ds. Willigenburg. Ver. van Vrijz. Herv. Goes 10.30 J. van Beek. Doopsg. Gem. Goes 10.30 dhr. Allewijn. Leger des Heils. Goes 10 Heiligingsd., 7.45 Verlossingsbijeenkomst. Yerseke 10 en 6 samenk. o.l.v. Envoy Hoek. Adventkerk. Goes (zaterdag) 2.30 bij belstudie, 3.30 ds. Reith. Ned. Herv. Kerk. Colijnspiaat 10 ds. Teutscher (jeugdd.), 2.30 ds. Dijkmeijer, Geersdijk 10 ds. Koole, 2.30 ds. Willekes, Kamperland 9.30 en 2.30 drs. v. d. Ban (H.D.), Kats 10 en 2 ds. Visbeek, Kort- gene 10 ds. Willekes, 2.30 dienst, Wis- senkerke 10 dhr. Kraak, 2.30 ds. Koole (H.D.) Geref. Kerk. Colijnspiaat 10 en 5.30 ds. v. Rheenen, Kamperland 9.30 en 4 ds. Radder, Geersdijk 10 en 2.30 ds. v. Aller, Wissenkerke 10 en 2.30 ds. v. d. Heiden. Geref. Gem. Colijnspiaat 10, 2 en 6 leesd. Kamperland 9.30, 2.30 en 6 leesd., Kort- gene 10, 2.30 en 6 leesd. zondagsdiensten artsen Goes: dokter T. F. van der Werf. Wijn gaardstraat 51, tel. 7451: Wolphaartsdijk, Heinkenszand en 's-Heer-Arendskerke: dok ter H. P. van Maanen, Heinkenszand, tel. 01106234: Hansweert, Krabbendijke, Krui ningen en Rilland-Bath: dokter G. J. Noome, Krabbendijke, tel. 01134444; Hoedekensker- ke en Kwadendamme: dokter S. E. J. Wöst- mann te Kwadendamme, tel. 01195450; Borssele en Nieuwdorp; dokter H. M. J. Ki- viet, Borssele, tel. 01105203; Kloetinge. We meldinge en Kapelle: dokter H. J. Entink, Kloetinge, tel. 011006857; Driewegen en 's- Heerenhoek: dokter J. Geldof, Driewegen, tel. 01195275; Kapelle en ftezelinge: dokter I J. Rlsseeuw, Kapelle, tel. 01102290. Ziekenauto Goes: tel. 5619, b.g.g. 7695. Apotheek: De Goese Apotheek, klokstraat 19, tel. 7104. Chirurgendlenst: dr. J. Gosses, tel. 5208. Dierenartsen. De praktijk van dokter G. Booneschanser te Kruiningen en dokter M. Gakeer te Ovezande wordt waargenomen door dokter A. A. Elzerman te Goes, tel. 011005259. Ook dokter A. C. Noordenbos te Heinkenszand heeft dienst, tel. 01106290. halve Cliff en The Shadows is ook Lauri Peters van de partij. Cliff komt er in deze film niet helemaal zonder kleer scheuren af: hij heeft als Don de hoofd rol en Don maakt met een paar vrin den een vakantietrip naar de oude wereld. In Athene wordt het ze te heet onder de voeten; hier verslijt men Cliff c.s. voor kidnappers, wat overigens voor hen geen beletsel is er lustig op los te zingen. LUXOR Vlissingen brengt Eddie Constantine als Lemmy Caution in „Lemmy houdt van dames". Ditmaal aan de Rivièra, waar hij connecties aanknoopt met vier in een aardig buiten ondergebrachte jongedames, van wie er één aan een treurig einde komt. Moord en Lemmy zit er uiteraard met neus en vuisten boven op. Heet gaat het ook toe in ELECTRO Middelburg, waar de strijd tegen Al Capone gestalte heeft gekregen en dan ook met de titel „Het broeinest van Chicago" uit de bus kwam. Het is de strijd tegen de gang in de jaren 1929 en 1930, waar de bendevor ming bloeide in de bedding van de drooglegging. Al Capone had er een rijk van illegale brouwerijen en distil leerderijen opgebouwd en kocht, waar schijnlijk met het vocht, allerlei eerbare mensen om, tot politiefunctionarissen en politici toe. Dan komt de jonge en energieke politieman Frank Ness die er het mes in zet. Hij1 verzamelt zes „ongenaakbaren" om zich heen en dan wordt er een robbertje gevochten, zoals men slechts zelden te zien krijgt. In Electro, Middelburg. VEILING V.V.Z.B. GOES 27 september. James Grieve KL. I 85-90 30, 80-85 31, 75-80 34, 70-75 34—35, 65-70 30—31, IID 13—18, KL. II 85-90 26, 80-85 24—27. 75-80 28, 70-75 29, 65-70 27, grof 15—20, fijn 13—14. Cox Orange Pippin KL. I 80-85 5662, 75-80 58—64, 70-75 58—65, 65-70 49—58, 60-65 41—42, 55-60 27, IID 15, KL. II 80-85 59, 75-80 54, 70-75 52, 65-70 37—38, 60-65 26, 55-60 24, grof 2334, fijn 13. Ellisons Orange KL. I 80-85 23, 75-30 33, 70-75 34, 65-70 20—26, D 16, KL. II 75-80 22, 70-75 25, 65-70 19, grof 16—20, fijn 14. Laxton Fortuna KL. I 80-85 53, 75-80 56 57, 70-75 48, 60-65 31. Bonne Louise d'Avr. KL. I 70-75 54, 65-70 56, 60-65 5556, 55-60 47,30—43,30, 50-55 37,60—37,80, IID 24, KL. II 65-70 52, 60-65 52, 55-60 45, 50-55 35, grof 2742, fijn 813. B. Hardy KL. I 80-85 81, 75-ij80 81, 70-75 82, 65-70 74, 60-65 69, 55-60 44, IID 28, KL II 75-80 75, 70-75 78, 65-70 70, 60-65 63, grof 3547, fijn 1318. Legipont KL. I 70-75 48, 65-70 50, 60-65 44—45, 55-60 35, D 22, grof 23. Herzogin Elsa KL. I 70-75 30, 65-70 30, 60-65 26, IID 13, grof 10, fijn 8. Maagdenpeer KL. I 65-70 25, 60-65 25, 55-60 18, IID 8 Conférence KL. I 70-75 46-47, 65-70 43,70—44.10, 60-65 41,10—41,50, 55-60 34,10— 34,30, IID 22, KL. II 70-75 43, 65-70 41, 60-65 37, 55-60 32, grof 2735, fijn 1427. Diverse peren kroet 3, val doordraai. Diverse appelen kroet 9, val 6. Goudrenet val 10. Totale aan- voerd hard fruit 11.600 kisten. Bramen per doos II 48. Warwick Dropper I 84102, grof 5054, fabriek 2030. Monarch grof 4699, fabriek 69. Groene noten 38. Black Alicante I 134148, II 127. Frankentha- ler I 146—155, II 115—132, m 94. Groenten: per stuk: Bloemkool Al 5562, All 40—68, BI 39—47, Bil 27—41, afwijkend 1650. Komkommers AI 28, AH 14, BI 22 24, Cl 16—17. Kropsla Cl 8—9. Knolselderij I 20. Meloenen I 5088, II 1840. Per bos: Selderij 59. Kroten 13. Per kg: Tomaten A 3647, B 4548, C 2531. Dubbele prinses- senbonen Hl 66110. Snijbonen II 113. Pronk- bonen I 105, II 5594. Waspeen I 3334, II 12. Andijvie I 1625, II 7. Prei AI 3032. Spinazie II 20. Rode kool I 513. Groene sa vooiekool I 19—22, II 12—17, BI 14—16 Uien afwijkend 78. Kroten II 14. Spruiten AI 54, All 4445, Bil 57. Aardappelen, bonken 12, grote 710. ij VEILING KRABBENDIJKE 27 september. Appelen: Cox Orange Pippin I 85-90 54—57, 80-85 60—66, 75-80 61—69, 70-75 54—65, 65-70 55—58, 60-65 38, 55-60 24, H 85- 90 57, 80-85 48—63, 75-80 48—68, 70-75 22—67, 65-70 23—50, 60-65 22, IID 12, IH grof 32—48, III frjn 1024, kroet 619. James Grieve n 85-90 23, 80-85 25—26, 75-80 25—30, 70-75 26—28, 65-70 23—25, IID 13—15, III grof 13—23, III fijn 517, kroet 511. Ingrid Marie II 80- 85 31, 75-80 26. Ill grof 14. Manks Codlin II 80-85 14, 75-80 17, 70-75 18, 65-70 16, 60-65 14, IID 11, in grof 11, in fijn 5, kroet 5. Elli sons Orange I 85-90 23, 80-85 22—25, 75-80 27— 28, 70-75 28—30, 65-70 22—24, 60-65 17, IID 15— 17, III grof 10—17, III fijn 6—13, kroet 5—6. Peren: Br. Hardy I 80-85 75, 75-80 7379, 70-75 72—79, 65-70 72, 60-65 61, II 80-85 64, 75-80 73, 70-75 74, 65-70 68, 60-65 63, IID 55- 60 33—40, IID 50-55 20, IH grof 41—42, III fijn 25, kroet 315. Conférence I 75-80 45, 70-75 47, 65-70 44, 60-65 41, 55-60 35, II 70-75 41, 65-70 43, 60-65 39, 55-60 33, IID 23, III grof 3235, Hi fijn 1922, kroet 39. Bonne Loui se I 65-70 54, 60-65 53, 55-60 47,10—47,80. 50-55 36,10—36,50, n 65-70 49, 60-65 49, 55-60 45, 50- 55 35, IID 23, III grof 39, ni fijn 23, kroet 7 9. William Duch. II 85-90 31, 80-85 35, 75-80 38, 70-75 39, 65-70 35, III grof 18, III fijn 11, kroet 6. VEILING SINT-MAARTENSDIJK 27 september. Tarwe 3032, gerst 2428, ha ver 2425, kleine erwten 3850, schokkers 6078, bruine bonen 901,00, maanzaad 55 60. B1GGEKERKE De gemeenteraad van Biggekerke heeft tijdens zijn vrijdagmiddag gehouden ver gadering onder leiding van burgemeester J. L. Dregmans besloten om de oude brandweergarage voor 1400 te verko pen aan de heer M. van Helleman. Burgemeester Dregmans wees er bij de behandeling van het betreffende voor stel op, dat er nog enkele andere ge gadigden waren, die belangstelling had den voor de garage. „Als we dit geweten hadden zouden we zeker voorgesteld hebben om de garage bij inschrijving te verkopen", verzekerde de voorzitter. De zaak is echter thans op geheel legale wijze tot stand gekomen, zodat b. en w. geen aanleiding vonden om het voorstel alsnog te wijzigen. Nadat burgemeester Dregmans naar aanleiding van een opmerking van de heer C. Clarisse (a.r.) verzekerd had, dat in het vervolg meer bekendheid zal worden gegeven aan dergelijke verko pingen, ging de raad met het voorstel akkoord. Voorts werd besloten om de tarieven voor de nieuwe legesverordening met rond één-derde te verhogen. Ook werd besloten om akkoord te gaan met de voorgestelde verhoging van 15 procent op de heffing en invordering van keur lonen van de vee- en vleeskeuringsdienst Vlissingen. In de rondvraag vestigde de heer Cla risse de aandacht op het feit, dat in sommige gevallen gedurende het va kantieseizoen meer vreemdelingen in een huis ondergebracht werden dan vol gens hem is toegestaan. Daar de ge meente voor tijdelijke bewoning nog geen regeling heeft, beloofde burgemees ter Dregmans, dat deze zaak bekeken zal worden. Heden overleed na een kortstondige ziekte on ze lieve vader, be huwd- groot- en over grootvader, JOHANNES RISSEEUW weduwnaar van Cornelia van Strien in de ouderdom van 92 jaar. Eindhoven: J. S. den Dunnen Risseeuw T. J. den Dunnen. Groede: S. J. Risseeuw. Maassluis: C. M. de Wilde— Risseeuw W. H. A. de Wilde. Kleinkinderen en achterkleinkind. Groede, 27 september 1963. Voorstraat 40. De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 1 oktober te 2 uur op de algemene be graafplaats te Groede. Heden overleed tot on ze diepe droefheid na een geduldig gedragen lijden onze geliefde va der, grootvader en oom PIETEK DE LE LIJS weduwnaar van Magdalena Schippers, in de ouderdom van bijna 92 jaar. Cadzand: J. I. de le Lijs en kinderen. Familie De le Lijs. Familie Schippers. Cadzand, 27 september 1963. Zuidzandseweg 10. De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 1 oktober a.s. om drie uur te Cad zand. In vrede is van ons heengegaan, mijn innig ge liefde man, onze vader, behuwd- en grootvader, SJOERD WESTERTERP, in de leeftijd van 67 jaar. Middelburg: G. C. A. Westerterp-Romijn. Goes: U. T. Westerterp. L. J. Westerterpde Kam. Amsterdam: W. S. Westerterp. Groningen: S. Westerterp. T. Westerterp-Wind. Middelburg: A. de Dreu-Westerterp. J. de Dreu. Amsterdam: G. A. Westerterp en verloofde. Middelburg: T. Westerterp. C. W. Westerterp-Bouterse. En kleinkinderen. Middelburg, 27 september 1963. Noordweg 131. v Liever geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 1 oktober. Vertrek vanaf sterfhuis 1.30 uur. VEILING TERNEUZEN Sla CH 3,50—9,20. Bloemkool A 76—79, All 1751, B 59, BH 4250, C 1833, afwijkend 1138. Groene komkommers 12. Meloenen 42 —61. Seiderij 315. Peen II 14. Aardappelen: Bintjes I 11,40 Andijvie I 1425, II 712. Stoksnijbonen II 3S1,01. Prinsessenbonen II 35—98. Widusa II 62—72. Rode kool 10—16. Savooiekool 2310. Witte kool 9. Breekpeen 7. Prei All 2111. Spruiten 4766. Spinazie II 17—19. Tomaten A 34, All 25—29, B 32— 40, BH 25—35. Uien 16—19. Witlof Bil 1,26— 1,35, afwijkend 7379. Druiven: blauw II 1,27. Appelen: Cox Orange I 80 5455, I 75 58, I 70 58—59, I 65 56—57, I 60 26—32, n 85 46, II 80 41, II 75 45—16, II 70 37—41, II 65 36, III grof 3039, Hl fijn 12. James Grieve I 85 2829, I 80 27—30, I 75 31—34, I 70 33—35, I 65 28— 30, II 85 25, II 80 26, II 75 27—29, I 170 24— 30, II 65 24, IID 10, ni grof 22—28, III fijn 15. Peren: Bonne Louise 65 5456 ,1 60 5457, I 55 4o1:, I 50 3637, III grof 34-36, Hl fijn 1119. Conférence I 70 45, I 65 4446, I 60 42—44, I 55 34, IID 12, III grof 29—30, III fijn 15—16. VEILING STAVENISSE 27 september. Uien middel 14.30; drielingen 16.70; picklers 16.30. Aanvoer 25 ton. VEILING ROTTERDAM. 26 september. Aardappelen 915. Andijvie 12 ■24. Bloemkool 1 A 6 St. per bak 4364, 8 st. per bak 3441. Bloemkool 2 A: 6 St. per bak 2615, 7 St. p. bak 2429. Dubb. bonen 1 90140, 2 5080. Kassnij bonen 1 110150, 2 4090. Rode kool 618. Gele kool 816. Groene kool 22—28. Sla 1 19—34. 2 6—44. Spi nazie 4250. Spruiten 1 A 6832, 2 A 4243, 1 B 42—56, 2 B 19—38, 1 D 62—64. Komkom mers 70-80 16—26, 60-70 12—19, 50-60 12—18. Prei 18—32. Grote Peen 6—14. Uien 12—18. Witlof A 102—139. B 86—114. Aanvoer 9500 kg. Selderij 621. Peterselie 816. Franken- thalers 1 150180. Black Alicante 1 150160. Golden Champion 190. Tomaten A 1 250, B 1 365, C 1 175205. Conference 1 AA 4354, 1 A 39—53, 1 B 3746, 1 C 22—35. Jame3 Grieve 1 AA 30—44, 1 A 28—43, 1 B 30—39, 1 C 24.32. Bonne Louise d' Avr. 1 AA 62 65, 1 A 58—63, 1 B 51—57, 1 C 35—50. Cox's Orange P. 1 AA 5460, 1 A 49—60, 1 B 37— 42, 1 C 21—36. Br. Hardy 1 AA 68—87 1 A 7286, 1 B 6577, 1 C 4170. Aanvoer fruit 170.000 kg. VEILING KAPELLE 27 september. Br. Hardy I 75 84, I 70 82, I 65 75, I 60 71, II 75 76, II 70 78, I 165 73, II 60 64, IID 55-50 43—51, IID 50-55 25, grof 48, fijn 18 —31. Bonne Louise I 65 5354, I 60 54,60 55,70, I 55 46,20—49,10, I 50 37,20—38,10, n 65 52, II 60 51. II 55 45, II 50 34—35. IID 25,50, grof 39, fijn 21,5021,80, idem n.o.z. I 65 54, I 60 55, I 55 45, I 50 35. Conférence I 70 46, I 65 44,90—46,10, I 60 44,80—45,60, I 55 35— 35,80, n 70 43, II 65 43, II 60 40,90—42,20, II 55 32,50—33, IID 22,80—23.50, grof 30—30,90, fijn 20.20—20.80. James Grieve I 80 30, I 75 32—35, I 70 34—35, I 65 28—30, II 80 26, n 75 26, II 70 27—28, II 65 24—26, IID 15—21, grof 20, fijn 16,40. Cox Orange Pippin I 75 58, I 80 56, I 70 56,10—56,60, I 65 57,30—57,50, I 60 4243, 1 55 26, II 75 48, II 70 48, II 65 37, II 60 37. n 55 23, IID 14, grof 29, fijn 12. Bramleys Seed ling I 90 26, I 80 30, I 70 19. II 80 25, II 70 IS, IID 16, grof 17, fijn 14. Jac. Lebel I 85 23, I 75 23, I 65 21, IID 16, grof 16, fijn 15. Zigeunerin II 80 13. II 75 16, n 70 14, n 65 13, IID 10. Transparent de Croncels I 35 16, I 80 18, I 75 19, I 70 18, II 80 18, n 75 19, II 70 18, II 65 16, grof 13. Ellisons Orange I 75 31, I 70 2930, I 65 2223, IID 16, grof 15, fijn 12. Maagden peer I 65 29, I 60 25, I 55 22, IID 3, grof 12. Legipont I 70 48, I 65 50, I 60 47, I 55 37, n 55 30, IID 22, grof 24, fijn 16—18. Herzogin Elsa I 75 29, I 70 27, I 65 22, I 60 19, grof 15. Br. Durondeau I 70 56, I 65 51, I 60 30, I 55 23, IID 13, grof 16 Pr. Loutreuille I 65 27, I 60 26, I 55 21, IID 13. James Grieve Lired I 85 35, I 80 34, I 75 34, I 70 30—31, I 65 28—29, IID. 1819, II 6p 18. Conférence rijp I 65 46, I 60 41, I 55 38, II 65 46, II'60 40. Laxton Su perbe I 85 30, I 80 32, I 75 31. Signeur d'Espe- ren n 70 71, II 60 63, II 55 42, n 50 53. Spaan se Wijnpeer II 55 35, II 50 30, kroetappelen geplukt II, val 8,20. Goudrenet val 13, kroet- peren geplukt 3, peren val 8(i-doordraai. Sterappel val 11. Br. Hardy val 15. Tomaten per brat van 6 kg IA 295—298, IB 369, IC 216, IBB 256, nA 211, IIB 228—271, IIC 182, IIBB 216. Druiven per kg I 132 155, II 130133. Kasperziken per stuk 7!/211. Bramen per doos I 53, II 37, III 19. Noten per stuk I 5. Pruimen; Warwick Droper I 35 —63, II 611, grof 10—40, fabriek 612. Mo narch I 98—105, II 54, grof 68—71. Aardappe len I 10, II 89, drielingen 2V24. Groenten: Bloemkool 1367. Rode kool 13. Prei 29—31. Andijvie 15—27. Bosselderij 2— 2>/2. Duobele prinsessenbonen 5377. Pronk- bonen 76—83. Tomaten per kg 25—29. Witte kool 8. VEILING „WALCHEREN" G.A. MIDDELBURG 27 september. Tomaten AI 1,77, All 1,19, BI 1,90, Bil 1,54, Cl 1,50, CII 90. Bonne Louise 60-70 3342, 55-60 27—34, 60-65 35, III grof 31—38. Ingrid Marie 75-80 32, 70-75 33, 65-70 28, 60-65 18. Cox Orange Pippin 70-75 53, 65- 70 4249. Transparent de Croncels 75-80 21 26, 70-75 26—27. 65-70 16—18, III grof 17—20. Bramen 23—36 B. Hardy 75-80 63, 70-75 61— 62, 65-70 54—55. 60-65 52, IID 2242, IH grof 4448. Conférence III grof 31—38. IH fijn 2227. James Grieve 80-85 27—39, 75-80 31 3S, 70-75 26—34, 65-70 26—31, III grof 20—33, IID 1419. Manks Codlin 70-75 1618. 60-70 H18, Hl grof 1013. Frankenthaler 134 178. Alianth 146162. Meloenen: Ogen 36— 52. Suiker 41—64. Ananas 40—78. Groenten: Andijvie 1519. Sav. kool 1624. Sla 3,5025. Bloemkool 3 st. 7681, 4 st. 51—77, 6 st. 36—67, 8 st. 16—42, 10 St. 10—25. Komkommers groen 60-75 11—14, 50-60 10—14, 40-50 1011. Uien 1825. Kroten per kg 14 22. Waspeen 20—37. Prei 11—24. Kassnflbonen 128—150. Pronkbonen 60—93. Dubbel" prin sessenbonen 96154. Stoksnijbonen 6288. Rode kool 6—19 Witte kool 1012. Spinazie 24—57. Bospeen 32—38. Boskroten 12—16, Spruiten ongesohoond 38—64, idem geschoond 49—54. Witlof 112—124. Postelein 36—41 Cox Orange Pippin I 80-85 53, I 75-80 55—56, I 70-75 56.10. I 65-70 56,30, I 60-65 39.40—41, I 55-60 26.3028, [I 80-85 47, II 75-80 48, II 70- 75 4647, II 65-70 45, II 60-65 37. II 55-60 23— 24, IID 13, III grof 29.70—30.60, III fijn 12, kroet 9. Conférence I 65-70 48, I 60-65 46,20— 46,50, I 55-60 37,90—37.50, I 70-75 48, II 60-65 38, II 55-60 33, IID 25. III grof 34, III fijn 24, kroet 9. B Hardy I 80 71, I 75-80 80 I 70-75 80, I 65-70 73, I 60-65 64, IID 55-60 39, IID 50- 55 27, III grof 41. III fijn 30, kroet 11. Bonne Louise d'Avr. I 70-75 48, I 65-70 52, I 60-65 53, I 55-60 47, I 50-55 36, IID 17, in grof 27. Aanvoer 121 ton. Supportersvereniging „ROOD-WIT" Zondag a.s. SPECHTEN-VLISSINGEN Leden 2,50. Niet-leden f 7,Kaarten afhalen za terdagmiddag a.s. van 3 4.30 uur bij: GEBRS. VAN FRAASSEN Scheldestraat. Vertrek vanaf Van Fraas- sen 10 uur voormiddag. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zondag 29 september a.s. hoopt onze lieve vriendin, mevrouw SMALLEGANGE- GOUD haar 50ste verjaardag i te vieren. Vele vrienden, j IXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXJÓ (Advertentie) Zondagsdienst Taxi's Middelburg T.C. WALCHEREN tel. 3200 VAN DOESELAAR, tel. 2158

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 21