RUMOER ROND LONEN NEEMT WEER TOE Abdoel Rahman wil met Soekarno praten Optimistische rede van Kennedy voor V.N. In 1964 voor kanaal Temeuzen-Gent 37 miljoen DAGBLADPERSONEEL AMSTERDAM VRAAGT ACHT PROCENT PER 1 OKTOBER A.S. Biltere noodzaak Bedrijven werken met uitkeringen ineens en met daurtetoeslagen zaterdagnummer Kernsiopverdrag goed begin' Onder hogedruk met weinig zon de herfst in Zee- en binnen- vaartsluis alleen al f17.000.1 P.Z.C.- Verder overleg niet zonder bondgenoten WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Femina 1963: ook voor mannen S.E.R. ZOU GEVOLG FORSE VERHOGING WILLEN WETEN Terugtrekking troepen geëist ENGELAND NEEMT GEEN GENOEGEN MET VERKLARING DJAKARTA Bemiddeling Fokker Toeslag Tuchtmaatregelen Ambtenaren Applaus Noorse kabinet afgetreden Decreet MEMORIE VAN TOELICHTING BEGROTING VERKEER EN WATERSTAAT Afvalwaterleiding Demonstratie tegen Zuid-Afrika in V .N .-assemblee Geen gelden op begroting voor schadevergoeding volgens art. 8 206e jaargang - no. 222 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Directie. »an ae Velde P. B. den Boei en W de Pagter HoofdredactieW Leertouwer en O. A de Kou 0 Aöonnementsprijs 62 cent per ween, 8,00 perlrw.; franco per post 8,26 p. kw. Losse nummers 15 ct. Bureaus: VUsslngen: Walstraat 68-60 tel 2355 (b g.g red. 3508, adv 3647/3643). Middelburg: Mar Ut 61, tel 3841 tb.gg red. 2078/3169, adv. 2375); Goes: Gr. Markt 2, tel. 6140 (b.gg. red 7853 adv. 5213); Oostburg; tel. 2395; Terneuzen: Arsenaalstraat 2, tel. 2911. Zierlkzee red tel. 2425 adm tel 2094 0 Adv pr 30 ct o. mm. Min. p. adv, f 4,50 Ingez. med 3 x tarief Kleine adv. (max 8 regels! 30 ct. D. regel (min. f 1.50) Brieven bur. van dit blad" 25 ct. meer. Giro 359300 P.Z.C., Middelburg. Zaterdag 21 sept. 1963 Pagina 3 De situatie aan het loonfront heeft zich gisteren toegespitst. Vijfhonderdvijftig man technisch personeel van het Amsterdamse dagblad De Telegraaf heeft gis teren het werk neergelegd, voor lopig tot zondagnacht twaalf uur. De stakers eisen verhoging van de lonen. Korte tijd na het uitbreken van de staking bij De Telegraaf hebben de typografen bij de andere Amsterdamse bla den hun directies ervan in ken nis gesteld, dat zij zich niet bij de actie aansluiten, maar dat zij niettemin prijs stellen op een loonsverhoging van acht procent per 1 oktober. De c.a.o. in deze bedrijfstak loopt per 1 februari 1964 af. De regering heeft inmiddels haar be sprekingen over de ioonsituatie voortge zet. Na afloop van een bijeenkomst van de ministerraad verklaarde minister president Marijnen gistermiddag, dat de vergadering een vlot verloop had gehad. Hij wilde echter niet in details treden over de voorstellen, die volgende week aan de Stichting van den Arbeid zullen worden gedaan. Premier Abdoel Rahman van Ma leisië heeft gisteravond gezegd dat hij een ontmoeting met president Soekarno en president Macapagal van de Filippijnen in overweging zal nemen om te onderhandelen over een beëindiging van de crisis rondom Maleisië. De premier wilde daarvoor echter drie voorwaarden vervuld zien: Een plechtige verzekering van In donesië en de Filippijnen dat gemaakte afspraken zullen worden nagekomen. Een van Indonesië en de Filippijnen uitgaand initiatief de diplomatieke be trekkingen te herstellen. Het stopzetten van alle „agressieve acties" van Indonesië en terugtrekking van zijn troepen bij de grens met Sera- wak. Rahman maakte deze voorwaarden be kend tijdens een radiotoespraak tot het volk. Hij zei daarbij dat hij uit onaf hankelijke bron had vernomen dat de Filippijnen opnieuw een topconferentie wensten te houden tussen de leiders van de drie landen om tot een oplossing te komen over de bestaande geschillen. Het Filippijnse ministerie van buiten landse zaken heeft gisteravond het aanbod van de Japanse premier Ike- da om te bemiddelen in het dispuut over Maleisië verwelkomd. De Britse regering is intussen niet vol daan met de door de Indonesische re gering gegeven uiteenzetting van haar houding ten opzichte van de Britse on- Naar het A.N.P. uit welingelichte bron heeft vernomen zou een commissie van de S.E.R. het Centraal Planbureau heb ben verzocht zich op korte termijn te beraden over de gevolgen van een moge lijk forse loonsverhoging van ongeveer acht tot tien procent het volgend jaar. Waarschijnlijk zal het Centraal Plan bureau voor het eind van deze maand rapport uitbrengen. In de metaalindustrie duurt de on rust voort. Ca. 450 van de 3300 uur- en weekloners van Fokkers vliegtuig fabriek hebben gisteren na de mid dagpauze van één tot drie uur ge staakt. Ook bij Wiener en Co en bij Werkspoor is opnieuw gestaakt. De werknemers van Du Croo en Brauns in Amsterdam hebben besloten uit hun fonds voor sociale voorzieningen een uitkering ineens te doen aan alle deelnemers. De uitkering bedraagt vijftig gulden. EDUARD FLIPSE. Dirigent van het Rotterdams Philhar- monisch Orkest. Afkomstig uit Wissenkerke, zoon van de markante dirigent van „Apollo". Eduard Flipse, de man, die het Rotterdams Philharmonisch Orkest heeft gemaakt, naar het podium heeft geleid. Aan wie dinsdag de Zeeuwse culturele prijs zal worden uitgereikt. Een ge schreven en getekend portret van Eduard Flipse vindt men op pagina 11. Op pag 2: Geduld schone zaak in raad Vlissingen, fruitweek-prijs- vraag P.Z.C.. Kloetinge en Goes zijn het eens; Pag. 3: Drs. Roemers en de troonrede. Femina 1963 in Rot terdam; Pag. 5: Nieuws uit Zeeland en kerkdiensten; Pag. 7: Bussum doet z'n best, start van een nieuwe rubriek rond radio en t.v.; Pag. 9: Financieel nieuws, strips en feuilleton. En in het Pag. 11: Eduard Flipse en de bij- draye „Verschelde steenen van on- gemeene oudheit" over de lokaal vereerde Nehalennia; Pag. 12: Sprookjes in auto's (ovei de import van gebruikte Duitse auto's) en Sprookjes van Grimin (honderdste sterfdag van Jacob Grimm); Pag. 13: Boekbespreking en cul tureel nieuws; Pag. 15: Vastgelegdeen verge lijk tussen situaties, nu en vijftig jaar geleden, ditmaal uit Goes, puzzelrubriek; Pag 17: „Uw pagina mevrouw"; Pag. 19: De kerken en de maat schappij. Van der Mark N.V. (fabriek voor o.a. radiatoren) en N. V. Marko (fabriek voor kantoor- en schoolmeubelen) beide te Veendam hebben hun 400 werknemers met ingang van 16 september een duur- tetoesiag toegekend. Namelijk voor ge huwden en kostwinners acht gulden Het technisch personeel van „De Telegraaf" groept buiten het ge bouw samen om de situatie te be spreken. fMMVWWWWWVMWWVWWWWWWWMWWWW* per week netto. Voor ongehuwden en niet-kostwinners ouder dan 21 jaar zes gulden per week netto en voor jeug digen één gulden per week minder voor elk jaar dat zij jonger zijn dan 21 jaar met een minimum van twee gulden per week netto. De regeling zal van kracht zijn tot 1 januari 1964. Beden van „De Metaalbond", een der organisaties van werkgevers in de metaal- en elektrotechnische indus trie, hebben zich gisteren in een bui tengewone algemene vergadering be raden over verdere tuchtrechtelijke maatregelen. De leden besloten de boetebepaling aldus te veranderen, dat aan een bedrijf, dat overgaat tot loonsverhogingen, die uit gaan boven hetgeen afgesproken is, dan wel op andere wijze loonafspraken ont duikt, een boete kan worden opgelegd tot een maximum van tien maal de jaarcontributie van het betreffende be drijf. Verder is bepaald dat voor iedere week dat het bedrijf weigert de verho gingen ongedaan te maken een boete tot hetzelfde maximum kan worden opge legd. De Westduitse minister van bui tenlandse zaken, dr. Gerhard Schroeder, heeft gisteren te Wash ington met zijn Amerikaanse ambtgenoot Dean Rusk beraad slaagd over de politiek, die het westen tegenover de Sowjet-Unie zal voeren. Van diplomatieke zijde wordt te Wash ington vernomen dat het verloop van dit overleg van grote invloed zal zijn op de wijze, waarop het westen, na de onder tekening van het beperkt kernstopver- drag, nieuwe stappen zal doen om tot een vermindering van de spanning tus sen oost en west te komen. De Verenigde Staten en Groot-Brittan- nië willen zich gaarne op de hoogte stel len van het Westduitse standpunt met betrekking tot mogelijke nieuwe onder handelingen met het Kremlin. Zij willen geen eventuele volgende stap doen, zon der zeker te zijn van Westduitse steun hiervoor Van hoge diplomatieke zijde wordt nog te Washington vernomen dat minister Schroeder een beslissende invloed kan uitoefenen op de richting waarin en de uitgestrektheid waarover een nieuwe westerse stap tot verdere internationale ontspanning zou worden gedaan. Dit zou namelijk kunnen geschieden in de beraadslagingen, die de Britse en de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, respectievelijk Lord Home en Dean Rusk, te New York met hun Sow- jetrussische ambtgenoot Gromyko zul len houden. Verder wordt nog vernomen dat men meent dat Dean Rusk en dr. Schroeder onder meer hebben gesproken over de politieke besprekingen, welke in de naaste toekomst in Parijs zullen worden gehouden over de (door Amerika voorgestelde) stichting van een met kernwapens uitgeruste N.A.V.O.-vloot met bemanningen van verschillende na tionaliteit. In de gisteren te Groningen gehouden jaarvergadering van de Algemene Bond van Provinciaal Personeel in Nederland heeft de voorzitter, mr. H. H. Knopper, uit Haarlem, in zijn openingsrede gewe zen op een viertal wensen die bij de bond leven en op vervuling waarvan de bond aandringt, namelijk een verdere verhoging van het salarispeil van de lagere en middelbare ambtenaren, aan gezien deze ambtenaren nog steeds in onvoldoende mate in de welvaart delen, toekenning van een minimum vakantie toelage, uitkering van een dertiende maandsalaris, zulks als compensatie voor de vele voordelen die in het vrije bedrijf in velerlei vorm en onder allerlei benaming worden genoten, en afschaf fing van de gemeenteclassificatie, aan gezien daarvoor onder de huidige om standigheden geen voldoende argumen ten meer zijn aan te voeren. Voor 1964 verwachtte spreker een nieuwe salarisverhoging voor de ambtenaren. President Kennedy heeft gisteren in de algemene vergadering van de V.N. verklaard dat het kemstop- verdrag een goed begin is op de weg naar internationale ontspan ning en ontwapening. In het spoor van deze overeenkomst kunnen meer akkoorden tot stand komen, aldus de Amerikaanse president, die er de nadruk oplegde, dat Ame rika geen besluiten zou nemen zon der zijn bondgenoten erin te ken nen. In zijn klaargemaakte tekst is Kennedy niet ingegaan op Gromyko's voorstel tot een topconferentie van achttien landen, noch op het gewijzigde ontwapenings voorstel dat de Russische minister van buitenlandse zaken donderdag heeft ge daan. Amerika gelooft in het beginsel van zelfbeschikking voor alle volken. Het Duitse volk en vooral dat van Berlijn hebben het recht eenmaking van hun land en hun hoofdstad te eisen, Amerika is ook van mening dat het Cubaanse volk het recht heeft de vruchten te oogsten van zijn revolutie, die van bin nenuit wordt verraden en van buitenaf wordt uitgebuit. Het is niet de H-bom die kan zege vieren, maar de vreedzame samen werking op alle gebied. De tijd is gekomen om, samen met de bond genoten, te onderhandelen teneinde te voorkomen dat men elkaar vernie tigt. Tal van afgevaardigden waren getrof fen door de scherpe aanvallen van de president op rassen- en godsdienstdis criminatie. Amerika is tegen rassendis criminatie in welke vorm dan ook. In Amerika zelf heerst nog deze, zij het tegen de wens van het grootste deel van volk. Amerika keurt apartheid af. Het is even wel ook tegen het streven van de negers in Afrika om de blanken te verjagen. De rechten van de mens worden niet geëerbiedigd waar een Boeddhistische priester uit zijn pagode wordt verjaagd, waar synagogen worden gesloten, aan de protestantse zending beperkingen worden opgelegd, een volle kerk wordt opgeblazen of een kardinaal wordt ver bannen. Na afloop van de toespraak, weerklonk een langdurig applaus, waaraan alle aanwezigen, ook Sowjet-minister Gro myko, deelnamen. Minister Gromyko zei later tegenover journalisten de rede van de Amerikaanse president „verzoe nend" te vinden. Zij biedt hoop op ver dere vooruitgang in de betrekkingen tussen oost en west. Hij zou, naar hij zei, de tekst zorgvuldig bestuderen. Het Noorse kabinet van premier John Lyng, het eerste niet-socialistische sinds 28 jaar, is vrijdagavond na een bestaan van slechts vier weken afgetreden. dernemingen in Indonesië, zo is gister middag te Londen uit gezaghebbende bron vernomen. De Indonesische ambassadeur in Londen, Diah, heeft Lord Home gisteren een boodschap van zijn regering overhan digd over de maatregelen die deze ge nomen heeft naar aanleiding van de overname van een aantal ondernemin gen en fabrieken door linkse vakbonden. Deze boodschap zou in grote trekken overeenkomen met de inhoud van een gisteren in Djakarta gepubliceerd de creet. Volgens genoemde bron bevat de boodschap enkele punten die aanleiding zouden kunnen geven tot moeilijkheden. (Van onze weerkundige medewerker) De eerste tien dagen van septem ber brachten slechts 33 uren zon, de juist achter ons liggende tien dagen 70 uren zon, waaruit wel blijkt, dat september in een meer zomerse stemming is gekomen. Toch ligt het hogedrukcentrum boven midden-Zweden juist te ver van ons verwijderd, om te kun nen voorkomen dat door oosten wind wolkenvelden uit Duitsland werden aangevoerd, 't Weekeinde blijft vrij rustig, overwegend droog, maar slechts enkele zonni ge perioden. Maandagavond om 19.24 uur bereikt de zon weer een punt boven de evenaar, hetgeen voor ons betekent, dat de herfst weer is begonnen. De minister van onderwijs, kun sten en wetenschappen, mr Th. H. Bot, heeft de officiële opening verricht van het hoofdgebouw van de technische hogeschool te Eind hoven. Foto: de groenen zetten het feest luister bij onder de hoede van een bijzonder grote professor. VVWMWWWWWMWWWWWWWWWtfWWWWVWWWVWWWW UWWUXIWWWI/WWWIWWIIWWWIIWWWMWWWWA* Voor de uitvoering van een aantal waterstaatkundige werken in Zee land is op de begroting van ver keer en waterstaat voor 1964 een post uitgetrokken. Het betreft o.m. Kanaal Gent-Terneuzen 37 mil joen gulden, waarvan 5 mil joen voor grondaankoop17 miljoen voor de bouw van een zeevaart- en binnenvaartsluis te Terneuzen, 9 miljoen voor ka- naalwerken en 6 miljoen voor de bouw van bruggen over dit kanaal. Voor Deltawerken 144 mil joen, waaronder 62 miljoen Haringvlietbrug, 2 miljoen voor het Drie Eilandenplan, ƒ4 miljoen voor de Grevelingen en 2 miljoen voor het Brouwers- havense Gat. Verbetering rijksweg Bergen op Zoom-Goes-Vlissingen-Bres- kens-Sluis ƒ2 miljoen. Verbetering rijksweg Kruinin- gen-Perkpolder-Hulst-grens f 700.000,—. De veerhavens van Kruiningen en Perkpolder zullen worden verbeterd, teneinde deze ge schikt te maken voor de vaart met grotere boten. Hiervoor is ƒ2 miljoen uitgetrokken. Werken Sloeplan 2 miljoen. Rijksbijdrage exploitatietekort weerdiensten Westerschelde 4,5 miljoen. Dit blijkt uit de pas verschenen memorie van toelichting op de begroting van verkeer en waterstaat voor 1964. Uit de toelichting blijkt onder meer, dat het opruimen van wrakken in de Wes terschelde zal worden voortgezet en dat de werkzaamheden voor het herstel van de grote kademuur in de Buitenhaven te Vlissingen eveneens voortgang zullen vinden. Voor onderhoud en verbetering van het Kanaal door Zuid-Beveland staat een bedrag van 2.000.000 op de begroting; hiervan is ƒ400.000 nodig voor voltooiing van de wachtplaats voor schepen bij de Oostsiuis in de binnen haven van Hansweert, alsmede voor enkele vernieuwingen aan de sluizen te Hansweert. Onder hetzelfde hoofdstuk is voor het Kanaal Temeuzen-Gent 1.400.000 uitgetrokken. Hierin is een bedrag van 400.000 opgenomen voor het maken van een zwaaikom in het zij kanaal naar de Axelse Sassing. Voorts is voor onderhoud en verbetering van het Kanaal door Walcheren 700.000 geraamd, voor de Wester- en Ooster- schelde, alsmede de Zandkreek en het Veerse Gat ƒ400.000; voor de rijkselek triciteitswerken van het Kanaal van Terneuzen 250.000 (inclusief exploita tie) en voor de havens in Zeeland 400.000. Voor onderhoud en verbetering van waterkeringen in Zeeland is begroot een bedrag van 300.000. De versterking van zwakke plaatsen anders dan volgens in de Deltawet voorgeschreven afmetingen is vol gens de memorie van toelichting praktisch voltooid. De eventueel nog te verrichten betalingen o.m. de aanvulling van de verleende voor schotten op subsidies in de kosten van door derden uitgevoerde werken tot het percentage volgens de Bijdra- genwet Deltawerken zullen rela tief zo gering zijn, dat zij volgens de minister zonder bezwaar ten laste van de Deltawerken kunnen worden verantwoord. Voorts is uitgetrokken een bedrag van 1.250.000 in de kosten van maatregelen tot instandhouding van de zeewering van Walcheren, "Schouwen en West- Zeeuwsch-Vlaanderen. De bijdrage in het tekort der uitgaven voor zeewering en oververdediging van de calamiteuze pol ders in Zeeland is begroot op 450.000. De „Afvalwaterleiding Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen" krijgt volgens de begroting een bijdrage van 500.000 in de kosten van aanleg van een afval waterleiding naar de Westerschelde. De leiding is niet alleen bedoeld voor af- (Zte slot pag. 2 kol. 6) President Kennedy heeft voor Ameri kaanse zakenlieden gesproken over de uitbreiding van de Amerikaanse ex port. Zoals men weet is er een tekort op de Amerikaanse betalingsbalans en dat is een gevolg van de zware buiten landse verplichtingen welke Amerika op zich heeft genomen voor wat betreft de hulp aan onderontwikkelde volkeren, militaire steun enz. Als het alleen om de goederenruil met het buitenland zou gaan, dan zou Amerika een gunstige betalingsbalans hebben, want bijvoor beeld in 1962 hield dat land bij het ver rekenen van zijn export tegen zijn im port niet minder dan 2 miljard dollar over. Maar dat bedrag is veel te klein voor de financiering van Amerika's politieke, militaire en menslie vende „buitenlandse verplichtingen" en daarom moet nu de export omhoog. De president wees erop, dat Amerika slechts vier procent van zijn bruto na tionaal produkt exporteert en dat Ne derland het verbazingwekkende cijfer haalt van 35 Wij kunnen maar moeilijk ingenomen zijn met deze lof van president Kennedy jegens Nederland. Hij goochelt met een cijfer zonder daar bij een verklaring te geven en dat is on prettig. Het hoge exportcijfer van Nederland getuigt weliswaar van grote activiteit en produktiviteit, maar het is tegelijk zoiets als een zijden draad waaraan on ze economie hangt. Om te beginnen is die Nederlandse export nodig voor de betaling van de reusachtige importen welke Nederland nodig heeft. Export is voor de Nederlandse bevol king een harde levensnoodzaak. Het zou bepaald aangenamer zijn wanneer Ne derland met een kleinere export kon volstaan en daarnaast toch het huidige levenspeil van zijn bevolking zou kun nen handhaven, maar dat kan eenvou dig niet! In de Verenigde Staten ligt deze kwestie heel wat gemakkelijker. Dat rijke land beschikt over fabelachtige hulpbronnen en het kan nagenoeg alles zelf in voldoende mate voortbrengen. Er bestaat voor de Amerikanen nauwe lijks enige noodzaak om te exporteren of te importeren. Zij zijn bijna „self supporting"en wanneer president Kennedy thans de Amerikaanse export wil opvoeren dan is dat alleen om daar door meer „valuta" te krijgen voor het uitvoeren van een kostbaar buitenlands politiek-militair-economisch hulppro gram. Wij mogen het dus met een geringe overdrijving wei zó stellen, dat het Nederlandse volk zonder zijn export niet kan leven en dat Amerika wil ex porteren omdat het alleen maar labo reert aan overvloed en de „rijke oom" wil spelen. In mindere mate dan voor Nederland geldt de exportdwang toch ook voor alle andere Westeuropese lan den en daarom is er ook voor hen, even als voor Nederland, alle reden de export- kreet van president Kennedy bijzonder kritisch te beluisteren. West-Europa koopt eerder te veel dan te weinig in de Verenigde Staten. Het koopt daar thans zelfs nog produk- ten, die bij een iets betere organisatie van de Europese markt gemakkelijk binnen het gebied van de eigen Euro- markt voortgebracht konden worden, zij het tegen iets hogere prijzen. In die Euromarktlanden ziet men be paald wel met jaloezie naar het feit, dat een zo welvarend land als de Verenigde Staten slechts vier procent van zijn na tionaal produkt behoeft te exporteren en nog veel minder behoeft te impor teren. En er zijn economen, die menen, dat de Euromarkt zo snel mogelijk dat mooie Amerikaanse voorbeeld moet navolgen en „self-supporting" moet worden. Deze deskundigen zullen in het a.s. voor jaar ais Amerika met de Euromarkt landen wil praten over verlaging van de tariefbarrières en over uitbreiding van de Amerikaanse export naar de Europalanden, hun regeringen bepaald wel adviseren het been stijf te houden en de Euromarkt niet wijd open te gooien voor Amerikaanse importen als daartegenover geen groeiende export naar Amerika staat! De algemene vergadering van de Ver enigde Naties werd gisteren voor twin tig minuten verdaagd uit protest tegen een poging van Zuid-Afrika om de apartheidskwestie van de agenda te houden. Toen het hoofd van de Zuidafrikaanse V.N.-delegatie, Gerhard Jooste, naar het spreekgestoelte stapte om zich uit te spreken tegen plaatsing van de apartheidskwestie op de agenda, vroeg de Algerijnse afgevaardigde Abdel- kader Chanderli het woord. De voorzit ter van de V.N.-assemblee, de Venezo laan dr. Carlos Sosa-Rodriguez, stond hem dit toe waarop Chanderil om een onmiddellijke verdaging van twintig minuten vroeg. Het voorstel werd in stemming gebracht en goedgekeurd met 68 tegen 17 stemmen bij 22 ont houdingen. ^^VWWWWVWWlfWWVWWVWI/VMVWWWMWVWm Op de begroting van verkeer en waterstaat voor 1964 zijr. geen gelden uitgetrokken voor voor schotten op te verlenen schade loosstellingen krachtens artikel 8 van de Deltawet. Hiervoor is een memoriepost geraamd. In de me morie van toelichting schrijft de minister, dat met de opneming van dit onderdeel wordt bedoeld, tot uitdrukking te brengen, dat de mogelijkheid niet is uitgesloten, dat -in afwachting van te ver lenen schadeloosstellingen op grond van de normen van de inge volge artikel 8 van de Deltawet tot stand te brengen wet met eventuele belanghebbenden voor lopige regelingen zullen worden getroffen en voorschotten op de te zijner tijd definitief vast te stellen schadeloosstellingen zullen wor den verleend. IWUWWWWWWVWWWWWWWVVWIlWWVVIIWWWIIIIWWIIIftft

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 1