Verkade beschuit D.E. Pickwick thee Het ei en zij Doe méér met kaas! goede morgen! De Betuwe jam De mensen-die-het-maken wijzen u de weg tot goed kopen Wanneer koopt u goed? Als u zich iets aanschaft dat u werkelijk nodig hebt. Produkten van uitstekende kwaliteit tegen redelijke prijs. Het zijn deze dingen die het leven van u en uw gezin plezieriger maken. Die vaak onontbeerlijk zijn voor gezondheid en werklust. Daarom brengt 'Consumenten Advies' een aantal waardevolle merkartikelen onder uw aandacht. Deze nieuwe vorm van voorlichtende reclame helpt u om uw geld op verantwoorde wijze te besteden. Daarom zijn deze publikaties uw volle aandacht waard. 12 PROVINCIALS ZEEUWSS COURANT DONDERDAG 12 SEPTEMBER lMt Consumenten Advies Een halve dag moet hij voort kunnen op de energie die hij aan de ontbijttafel opdoet. Misschien nog langer. Daarom mag het niet blijven bij een hap en een slok. Daarom moet ook het ontbijt een échte maaltijd zijn. Met het hele gezin. Prettig. Gezellig. En wie 'ge zellig' zegt, denkt aan een kopje Ja, dat kan nog nét, zo'n lekker, licht, bros be schuitje. Heerlijk vers gebleven in die leuk ge kleurde Verkade-bus. Zo'n luchtig, knapperig hapje gaat er altijd wel in. Aan tafel of in de loop van de dag. En met smaak! 'n Beschuit- met-iets-lekkers doet 't ook goed als toetje. Alleen Verkade maakt zacht-bros beschuit. Heerlijke specialiteit, die elke dag op tafel hoort. Geniet ervan! Met hartig of met zoet beleg. Met kaas of met De Betuwe jam. Heerlijk! Een best begin van de dag. Douwe Egberts maakt van een 'half' mens een flink mens. Daar kan een ochtendhumeur niet tegen op. En middagmoeheid óók niet. 's Morgens, 's middags en 's avonds - 'n kopje D.E. Pick wick thee smaakt altijd. Naar meer! 't Is zo pittig. Zo verkwikkend. Zo welkom op ieder uur van de dag. Gelukkig maar dat D.E. Pick wick thee zo royaal van afschenk is. Maar pas op! Laat ze na hun kopje morgenthee niet wegrennen. Er komt nu 'n héél belangrijk hoofdstuk: Natuurlijk. U weet het al. Zo'n lekker vers eitje-bij-he t-ont bijt is smakelijk en gezond. Jawel. U wéét 't. Maar... dóet U het ook? Hebt U al de goede gewoonte om 's morgens tussen de bedrijven door even wat eieren te koken? Behoort U óók tot de mensen voor wie de dag nog niet begonnen is voordat ze het 'kopje' van hun ei geslagen hebben? Prachtig. Want het is zo gezond. Het is zo lekker. En denk eraan: Uw ochtendlijk eitje - rijk aan proteïne, vitaminen en mineralen - is dagelijks een bron van energie. Dit heer lijke natuurprodukt heeft tal van voordelen. Het houdt U slank en fit. Uw gezin kan er niet buiten. De natuur heeft eieren 'n smaak volle en hygiënische verpakking meegegeven. Kaas is niet alleen lekker, maar kaas heeft ook een hoge voedingswaarde. Daarom zijn ze zo nuttig, die bekende boekjes vol recepten voor heerlijke kaasgerechten. Met kaas kuntU let terlijk alles doen. Maar op de ontbijttafel heeft kaas dagelijks z'n vaste plaats. Oud of jong. Volvet of mager. Plakjes of stukjes. Een ont bijt zonder kaas? Kan niet. Kaas hóórt erbij. En iedereen houdt ervan. Bijvoorbeeld op een PUBLIKATIE VAN DE STICHTING 'CONSUMENTEN ADVIES' COPYRIGHT 'RAEDT EN BAET' N.V. AMSTERDAM Uit de imposante, moderne fabrieken van 'Flipje' in Tiel. Bereid uit zongerijpt fruit, volgens een heel bijzonder recept. Wat 'n fijn gezicht, die hele, glanzende vruchten! Zomerse weelde op tafel, óók in de winter. En wat een verscheidenheid van smaken! De keus is enorm, net als de kwaliteit. De Betuwe jam verveelt nooit. Het is jam waar ze van smullen. Op de plaats die hun toekomt. Aan het prettige begin van een

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 12