Glansrol voor Axel in nieuwe competitie Zeeland Sport wekte in oefenduels grote verwachtingen voor seizoen Hansweertse Boys en Vogelwaarde favorieten in afdelingsvoetbal RIVALITEIT WEEGT ZWAARDER DAN TECHNIEK Z eelandiaen Goes versterkt HET AVONTUUR BEGINT WEER VIERDE KLAS Titelkandidaat Verrassing Klemvast Meer routine Sluiskil-RCS een aardig openingsnummer Tot laatste toe Maar favorieten zijn er meer Meer \andidateri VRIJDAG 6 SEPTEMBER 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT LEGENDARISCH! WEDSTRIJD HERLEEFT: Numeriek is Zeeland in de min derheid in de derde klas D van het amateurvoetbal: vijf Zeeuw se clubs zullen met zeven Bra bantse teams aan de wedloop naar de titel beginnen. Niette min lijken ons de kansen van Zeeland op deze titel zeker niet minder. Axel, vorig jaar tweede achter kampioen Kaaise Boys, is naast Zeelandia en wellicht ook Goes de belangrijkste troef, die deze provincie uit kan spelen. Trainer-secretaris Toon van de Velde zal zijn team van jonge oranjehemden zeker tot grote daden inspireren en we voorspellen dan ook, dat er op nieuw een glansrol voor Axel is weggelegd in de voetbalarena. De komende lastige uitwedstrijd tegen BSC is voor dit alles een goede graadmeter. Het zo ongelukkig gedegradeerde Hontenisse start met een thuiswed strijd tegen Grenswachters, dat aan het eind van het vorig seizoen tot aardige resultaten kwam. De Zeeuws Vlamingen staan voor de ongetwij feld lastige taak zo spoedig moge lijk de weg terug te vinden. Erg ge makkelijk gaat dat meestal niet en zeker niet, nu men ook nog met een keepersprobleem schijnt te worstelen. Desondanks tippen wij een zege voor de thuisclub, de thuisclub. Goes begint met een uitwedstrijd tegen Odio, op eigen veld zeker niet te onderschatten. Door aan was van enkele nieuwe krachten, w.o. de gebroeders Debbaut en De Roo (die van Luctor zijn over gekomen), de Deen Knud Peter sen en doelman Rinus Traas, die lange jaren op eminente wijze het doel van de zaterdagclub Nieuw- dorp heeft verdedigd en wat „eigen kweek", kan trainer v. d. Sluis uit een grotere selectie- groep putten. Door deze verheu gende concurrentiestrijd van de Goese spelers mag meer dan voorheen het geval was van het gehele elftal meer vechtlust worden verwacht. We zien Goes met de volle winst huiswaarts keren. De eerste Zeeuwse derby is er al! Op de eerste competitiedag speelt Corn Boys zijn eerste wedstrijd na zijn promotie tegen Zeelandia. De Boys hebben vorig seizoen onte genzeggelijk de wind in de zeilen ge had en men mag verwachten, dat met vrijwel hetzelfde elftal de ko mende strijd zal worden aangebon den, temeer omdat o.m. in de oefen wedstrijd tegen Middelburg zeer be hoorlijk werd gespeeld. Competitie- voetbal is echter nog wat anders dan vriendschappelijk- of toernooivoetbai en de Sassenaren zullen het van Zee landia niet cadeau krijgen. De Middelburgse groen-zwarten heb ben nogal wat spelersverloop gehad. Gelukkig voor hen werd de zwaar ste slag het vertrek van hun kee per Jan Mondeel volkomen gecom penseerd, doordat de ex-Vlissingen- doelman Piet Baart een overstapje naar Zeelandia nam. Zijn clubgenoot Sohier deed hetzelfde en deze speler is een waardig vervanger voor spil Gutteling, die naar Vlissingen ging, evenals Corré en Van Huizen naar Vlissingen vertrokken. Nu Cas Hu- bregtse weer van de partij is en bo vendien enkele veelbelovende jonge krachten beschikbaar zijn, lijkt Zee landia ons toch een ploeg waarmee rekening moet worden gehouden. Dit temeer omdat trainer Piet Barten de touwtjes weer (stevig) in handen heeft genomen. NSV krijgt zijn vuurdoop tegen Meto met een kansje op succes. PIET MEEUSEN ...voor Terneuzen... het Vlissingse Walcheren (indien het niet geteisterd wordt door spelers in militaire dienst) een woordje wil la ten meespreken. Ook Jan Lievense is er van over tuigd, dat Vogelwaarde een ernstige kandidaat is voor de bovenste plaats, terwijl Hoofdplaat volgens de Noor mannen-back eveneens meetelt. Maar van zijn eigen ploeg is Lievense niet helemaal zeker: „Ik verwacht een zwaar seizoen voor Noormannen en ik zal blij zijn als we in de bovenste helft eindigen", verzekerde Jan Lie vense. Maar vorig seizoen rekende de Westkappelse ploeg ook niet op een derde plaats... De reserve eerste klas is altijd een afdeling geweest, waar de spanning er tot de laatste wed strijd in gehouden werd. Waar schijnlijk zullen de reserves er dit jaar geen uitzondering op maken, met naar de verrichtingen van vorig seizoen gemeten Bres- kens II, Clinge n, RCS II en wel licht Zeelandia II als de beste kanshebbers. In de 2e klas A tippen we Zld. Sport IV evenals vorig jaar weer als favo riet, met Volharding, Middelburg IV en Kruiningen II als de belangrijkste mededingers. In de 2B-klas zal Ria gedegradeerd uit de hoogste afde ling zonder twijfel proberen het verloren gegane terrein weer te her overen, waarbij dan de tegenstand van overwegend „drielingen" uit de weg geruimd moet worden. De West- dorpse ploeg mag, dunkt ons, op een warm onthaal rekenen van het derde van Terneuzen en de Koewacht-re serves. In de 2e klas C de noor delijke zullen Brouwershaven, Zonnemaire en Renesse II de lakens wel uitdelen. ^^DerJe^/assers Ook de derde klassers zorgen meestal voor felle strijd, zowel aan de top als aan de staart. In de A-afdeling zijn Schoondijke n en Groede II weer favorieten, in de B-klas Luctor III en Kwaden- damme II, terwijl 's Heer Arends- kerke het aan zijn eer verplicht is om helemaal bovenaan te ein digen, terwijl in de C-afdeling Graauw, Philippine II en Clinge III tot de toonaangevende clubs gerekend kunnen worden. Het is vanzelfsprekend best mogelijk, dat een ploeg, die in deze beschou wing niet genoemd is, de lakens zal uitdelen. Dat is nu eenmaal de risico zijde van een toekomstblik, terwijl de competitie nog niet eens begonnen is. Maar we geloven toch niet, dat de voorspellingen van de spelers en de scheidsrechter voor de le klassen, en van onze sportredactie voor de ande re afdelingen, er heel ver naast zul len zijn. In de vierde klas G zijn het opnieuw Burgh, Vosmeer en Zierikzee die Zee land vertegenwoordigen. Voor Vos meer ziet het er niet zo best uit, nu hun goalgetter Ko Hommel niet meer van de partij zal zijn. Wanneer J. Verrijen echter weer van zijn blessu re hersteld is valt het misschien nog wel mee. De uitwedstrijd tegen Hal steren kan ons daarover wat wijzer maken, al verwachten wij niet meer dan één puntje voor de bezoekers. Van Zierikzee en Burgh verwachten wij iets meer dan vorig seizoen, toen lange tijd met de rug tegen de de- gredatiemuur moest worden gestre den. Weliswaar heeft Burgh hoege naamd geen nieuwe gezichten in zijn ploeg, maar men gaat nu beter voor bereid de strijd tegemoet en wij ver wachten dat de Schutters zondag scherp zullen moeten richten om de winst in Burgh los te krijgen. Voor Zierikzee wordt het oppassen gebla zen in Wouw, waar Cluzona gast heer is. De mannen uit Zierikzee hebben nogal wat versterking gekregen w.o. de terugkeer van Bas de Zeeuw, die vorig seizoen voor HDVS speelde. Mèt hem kwam ook speler Snoep mee naar Zee land, terwijl nog enkele nieuwe krachten, w.o. Jonker, voor op stelling in het eerste in aanmer king komen. Met het oog op deze versterking moet er o.i. minstens een gelijk spel inzitten. Van de overige wedstrijden SC Gastel NVS, VESKruisland en RKFC— Divo is deze laatste, waar een gede gradeerde tegen een gepromoveerde ploeg uitkomt, het meest interessant. In de vierde klas H zien wij RCS, dat de plaats van Corn Boys is gaan innemen en Sluiskil, dat Luctor heeft verdrongen, als nieuwelingen. De competitieleider heeft voor een aar dig openingsnummer gezorgd door ze tegen elkaar te laten spelen. De voor de hand liggende conclusie, dat RCS hier gemakkelijk zou moeten winnen, delen wij allerminst. De Sou- burgers starten in een voor hen to taal vreemde klas en het is de vraag of trainer Jan Wan jon al zover is gevorderd, dat hij de spelers daarop voldoende heeft kunnen voorberei den. Bovendien missen de Souburgers Cees de Nooijer, die naar Zeeland Sport is overgegaan. Veel zal ook afhangen van de vraag of keeper Da- niëlsche volledig hersteld zal blijken van de vorig seizoen opgelopen bles sure. Maar zelfs als dit het geval is, lijkt Sluiskil, dat vrij zeker met dezelfde ploeg zal uitkomen waarmee de titel werd behaald, en waarin o.m. de oud-Terneuzenaar Koch meespeelt, een harde noot om te kraken. Hoewel Biervliet vrijwel ongewijzigd in de strijd zal komen, verwachten wij toch, afgaande op de resultaten aan het eind van vorig seizoen, dat Yerseke, hoewel geenszins verzwakt, in zijn ouverture een zware dobber zal hebben. OostburgBreskens is een krachtmeting tussen twee ploe gen die o.i. meer in hun voetbalmars hebben dan er de laatste tijd is uit gekomen. Bepaald versterking heb ben geen van beide gekregen, maar toch verwachten wij wat betere re sultaten. In het openingsduel achten wij de jeugdige thuisspelers wat in het nadeel en tippen dan ook Bres kens als winnaar. Koewacht, dat in vergelijking met vorig jaar verzwakt in de arena komt (mede door het vertrek van De Gronckel), krijgt het erg lastig tegen Clinge, dat niet meer geplaagd wordt door militaire dienst van zijn eerste elftalspelers en met de beste voorne mens bezield ten strijde trekt. Wij vrezen dan ook voor de thuisclub, dat er met een nederlaag gestart zal worden. Met Lewedorpse Boys was het vorig jaar vreemd gesteld. Na zeer magere resultaten kwam er plot seling herstel en ondanks het feit, dat spil Menhere naar Internos is vertrokken, acht men in Lebokringen de ploeg als geheel toch niet ver zwakt. Aangezien Steen daarente gen zijn goede speler Saman naar HW '24 zag vertrekken, wat wel een ernstige verzwakking betekent, ligt een Boyszege dan ook voor de hand. MffiDELBURC-VLISSINGEN HET GROTE avontuur gaat zaterdag en zondag weer be ginnen: duizenden amateur voetballers komen dan op hon derden velden in actie voor de nieuwe competitie. Een felle strijd om de begeerde punten brandt dan weer los. Vreugde en desillusie liggen daarbij dicht bij elkaar. Op vele fron ten begint de strijd: in de ama teurklassen van de K.N.V.B., in het zaterdagvoetbal en zon dag ook in de afdeling. Op de ze pagina zijn beschouwingen (en verwachtingen) ten aan zien van het nieuwe voetbal seizoen opgenomen. JO DE WAAL ...wel en geen back... EEN KLASSIEK spectakel- stuk uit een grijs verleden de dertigen jaren herleeft binnenkort in de Zeeuwse voetbalwereld: de befaamde en beruchte duels tussen de elftalen van Middelburg en Vlissingen. Zelfs de jongeren uit het Zeeuwse voetbal zijn door de vaak vertelde verha len vertrouwd geraakt met de bijna legendarische namen uit die tijd: Katje Kokelaar, Frans Verhulst, Jaap van Pee- nen, Chris Kats, Ko Schipper, Groenewegen, Rein Steur, Dirk Vader enzovoort, enzo voort. Middelburg-Vlissingen, Vlissingen-Middelburg, het waren wedstrijden, die in deze provincie even veel emoties en sensaties opwekten als het treffen tussen Ajax en Feije- noord in heel het land. Dat fascinerende verleden wordt nu weer werkelijk: de V.C. Vlissingen heeft in de eerste klas weer gezelschap gekre gen van Middelburg. Welk team zal ditmaal in deze streekderby overheersen? We moeten het bekennen: het is met geen mogelijkheid te zeg gen. Wethouder C. J. Gillis sen Verschage van Vlissingen een trouw bezoeker van de thuiswedstrijden van de V.C.V. meent er dit van: „De rivaliteit weegt in deze Nu moeten de Zeeuwse voetbalenthousiasten nog even geduld heb ben alvorens deze wedstrijden op het programma komen: zondag a.s. speelt Vlissingen thuis tegen MOC '17 en Middelburg ook al op eigen veld treedt aan tegen Helmond. Inmiddels zullen bin nenskamers de elftallen van beide teams al wel op papier gezet zijn. Hoe worden die teams? In Vlissingen heeft het zondag gespeelde revanchetoernooi veel aanwijzingen opgeleverd en een kleine en quête onder enkele vaste toeschouwers bracht aan het licht, dat de opstelling, die het meest geprefereerd wordt, deze is: in het doel Wim Bos, op de backplaatsen Cockie Sinke en Henk Daalhuizen, in de middenlinie Cees Stroo, Loek Verhulst en Hennie van Wezel, en in de voorhoede Adrie Stroo, Henk van Oosterhout, Jantje van de Broeke, Jo Jansen en Jan de Nooijer. Niettemin gaan er ook veel stemmen op voor handhaving van Jo de Waal op de rechtsbackplaats, maar de meeste supporters van deze speler moeten toegeven, dat er de laatste maanden een tekort aan zijn spel kleeft: in sommige situaties is hij wat te traag. „Maar", zegt men, „dat compenseert hij wel met zijn routi ne". Voor de voorhoede is het heel goed mogelijk, dat Wim van Maris op de rechtsbuitenplaats staat, ter wijl Jan van Huizen en Ko Huzer al tijd nog geduchte kandidaten zijn voor de midvoorplaats. Lichtpunt: nu er voor enkele plaatsen zoveel con currentie is, kan de strijdlust van het gehele team alleen maar heftiger wórden- wedstrijden veel zwaarder dan de techniek of de tactiek en de uitslag is meestal heel anders dan de voorspelling". Een een Middelburgse stem die van voetbalkenner Harry Plompen, die altijd present is bij de thuiswed strijden van Middelburg laat weten: „lede voorspelling is een slag in de lucht. Voor de oorlog heb ik een volko men favoriet Vlissingen met spelers als Katje Kokelaar en Frans Verhulst zien verliezen van een kansloos geacht Mid delburg. Het gebeurde ook omgekeerd. En zo zal het al tijd wel blijven" backplaats val te redetwisten, want hiervoor staat ook Bert Carol op de nominatie. Waarschijnlijk is Carol zelfs een betere voetballer, maar Van Westen is mentaal aanzienlijk ster ker. Door de onregelmatigheid van zijn werk kan Jules Vogel momenteel niet regelmatig trainen. Hij is dan ook niet in uitstekende vorm en daar om is zijn broer Albert Vogel ook een goede kandidaat voor de rechts binnenplaats. Albert heeft de routine, maar Jules de snelheid... Overigens zou de bezetting van de rechtsbinnenplaats geen enkel vraag teken oproepen als Jan Bostelaar be schikbaar was, maar deze speler staat een operatie te wachten: voet balknietje. Wat betreft de linker vleugel is het ook mogelijk, dat Wim Lievens linksbuiten en Nol Schuit rechtsbinnen gaat spelen. Maar toch liever Nol Schuit op de buitenplaats, Dit is het doel, waarnaar wij stre ven... Dit is ons (heilig) ideaal.... Wellicht komen honderden voetbal lers zaterdag en zondag met deze gedachte in het veld. En in dit geval zijn doel en ideaal dan: het kam pioenschap. Welk een uitzinnige vreugde zo'n kampioenschap kan op leveren bewijst deze foto. Het be treft hier spelers van Middelburg, die in Terneuzen kampioen werden en daarmee naar de eerste klas pro moveerden. Nu willen de Middelbur gers behalve het kampioenschap nog iets: winnen van Vlissingen omdat hij geen speler voor het (meestal drukke) centrum is, maar wel een speler, die plotseling naar binnen kan komen om een kans te benutten. In de tweede klas mag Zeeland dan numeriek sterk in de minderheid zijn tegenover Brabant, toch heeft de Zeeuwse voetbalwereld ook hier een vertegenwoordiger, die tot de ti- telpretendenten gerekend mag wor den: Zeeland Sport uit Vlissingen. In zijn oefenprogramma heeft de ze club grote verwachtingen ge wekt. Er werd geen enkele wed strijd verloren: de sterke westelij ke tweedeklasser werd met 21 verslagen, de eersteklasser Spar ta '25 uit Beek en Donk toe komstige tegenstander van Vlis singen en Middelburg ging met 42 ten onder en Leerdam Sport moest op eigen veld met 46 ca pituleren. Zeeland Sport mag Jo Jansen dan aan Vlissingen verloren hebben, toch staat daar voldoende compensatie te genover. En zelfs in dat verlies ziet de heer P. Ventevogel van Zeeland Sport een gunstige aanwijzing en wel in deze zin: „Jo Jansen stapt over naar een eersteklasser", zo zei hij, „en is daar door zijn goede conditie onmiddellijk een van de besten uit de voorhoede. Dat bewijst toch dat hij ook bij Zeeland Sport goed ge- JAN VAN HUIZEN „concurrent voor Jan van de Broeke.. traind heeft en dat ook de andere spelers van ons elftal goed voorbe reid zijn"... Bovendien kon Zeeland Sport zijn aanvalslinie aanmerkelijk versterken. De talentvolle rechtsbuiten Kees de Nooijer ging van RCS naar de Vlis singse club en ook kreeg Zeeland twee voortreffelijke binnenspelers uit de gelederen van de VC Vlissingen: Henk de Nooijer en Rinus Wjjgman. Tussen hen in staat de onverwoest bare Adrie Klopmeijer, „die er niet tegenopziet eens voor niets te lopen, maar die toch altijd voor doelpunten zorgt", aldus voorzitter Ventevogel. Het is vrijwel zeker, dat Zld. Sport zondag tegen Kaaise Boys als favo riet met dit elftal start: doel Kees de Ridder, achter Wim v. Rijswijk en Lex Langendijk, midden Jo Elve, Frans Riteco en Adrie Wisse, voor Kees de Nooijer, Henk de Nooijer, Adrie Klopmeijer, Rinus Wijgman en Kees Elve. Misschien gaat Hulst (HW '24) dit seizoen voor een verrassing zorgen. De start van de Zeeuws-Vlamingen was overrompelend: een 6-1-zege op VOAB. Vorig jaar ontbrak het HW aan een man, die de aanvallen kon afronden, „maar dat is nu niet meer het geval", zo werd ons in Hulst verteld, „want Emiel Samen, die van Steen is overgekomen kan waarach tig doelpunten maken". Bovendien heeft deze club op de linksbinnen plaats een waardevolle speler van Terneuzen overgenomen: Jan Fran- cke. De opstelling, waarmee Hulst voorlopig blijft opereren, is dan ook: doel Frans d'Hooge, achter Henk de Gucht en Etien Schau- waert, midden Guus Voet, Wim van de Poel en Camiel de Rooij, voor Leon van Dorselaer, Paul de Blok, Emiel Samen, Jan Francke en Rudi Neefs. Bovendien heeft HW nog enkele talentvolle spe lers achter de hand: Honoré Neefs (nog geblesseerd), keeper Piet Leeghwater (ex-Clinge), Jef Steins (vroegere stopper van Hon tenisse) en J. de Koning (ex- Graauw). Terneuzen komt dit seizoen uit zon der keeper Piet Dooms, die gestopt is met de voetbalsport. Toch blijft de bezetting onder de lat goed: Piet Leunis, die alleen nog meer routine moet krijgen in het klemvast vangen van de ballen. De backplaatsen zijn vrijwel zeker voor Geelhoed en Eddy Dobbelaar, terwijl aanvoerder Fred dy van der Peijl, de motor van het elftal, weer rechtshalf speelt. Vorig seizoen heeft Jan Meijer (na het ver trek van Jan Koch naar Sluiskil) al een betrouwbare partij gespeeld als stopper en die plaats is hem ook nu weer toevertrouwd. Frederiksen com pleteert de halflinie. Piet 't Gilde, die vorig seizoen op de rechtsbuiten plaats ook al eens opereerde, maar toen nog een zwakke indruk maakte, heeft in de oefenwedstrijden bewezen zich goed ontplooid te hebben. Vrij wel zeker is die plaats voor hem. Naast hem opereert Deij of Piet Meeusen en Jean Dooms is weer aan valsleider. Eigen-kweek E. Lauret heeft zich inmiddels opgewerkt tot een vorm goed genoeg voor het eer ste en wellicht is de linksbinnen plaats voor hem. Een rechts schietende voetballer Plet Wissel staat ook nu weer op de linksbuitenplaats. Hij is wellicht de gevaarlijkste in de aanvalslinie: vooral bij zijn plotseling naar bin- nenzwenken is zijn rechter schot goed voor doelpunten. Met dit al mag Zeeland dan nume riek niet sterk vertegenwoordigd zijn in het Nederlandse amateurvoetbal, maar ook nu weer zullen verschil lende teams in de voorste linies met de Brabanders strijden... HENK DE NOOIJER „.naar Zeeland Sporty Dat laatste geldt in wat mindere mate ook voor Middelburg. Zo langzamerhand mag men zeggen, dat Harry Plompen het Middelburgse team van haver tot gort kent. Hij komt dan ook tot deze opstelling: in het doel Henk Versluijs, op de back plaatsen Hans de Bruijne en Dick van Westen, in de middenlinie Anton Hendrikse, Tobi Coppejans en Anton Schoenmakers, en in de aanvalsfor- matie Arie Delmotte, Jules Vogel, Wim de Vos, Wim Lievense en Nol Schuit. Maar enkele kanttekeningen vindt de heer Plompen er wel bij no dig. In de eerste plaats is er ook nog de voortreffelijke, van Zeelandia overgekomen keeper Jan Mondeel. „Toch prefereer ik Henk Versluijs, omdat hjj veel routine en de juiste mentale instelling heeft", aldus Harry Plompen. Bovendien is Mon deel nog wat zwak op lage ballen. „Maar bij Versluijs is het uittrappen niet zo sterk, terwijl een uittrap van Mondeel vrijwel altijd een aanval be tekent", aldus deze Middelburger. Ook voor deze plaats dus genoeg ge zonde rivaliteit. Ook over de bezetting van de links ZO OP HET EERSTE gezicht zou men kunnen veronderstel len, dat de eerste klas A van het Zeeuwse afdelingsvoetbal in het nieuwe seizoen een aantrekke lijker strijd zal brengen dan de eerste klas B. Want in de B- klas zullen ongetwijfeld Hansw. Boys en Renesse de lakens uit delen, terwijl in de A-klas on getwijfeld vier of vijf ploegen voor de beste plaats in aanmer king komen. Het moet echter bij een ver onderstelling blijven, want het is immers altijd mogelijk, dat één of meerdere ploegen, die terwijl de voetbal nog niet eens aan het rollen gebracht is men niet tot de favorieten re kent, met uitstekende daden voor de dag komen. Maar we mogen toch wel aannemen, dat de topploegen van het vorige sei zoen ook thans weer de hoogste ogen zullen gooien. Zo dachten tenminste ook de verschillende spelers van eer ste klaselftallen en een scheidsrech ter, die we vroegen een prognose te maken voor de aanstaande competi tie, er over. Om met de le klas B te beginnen, daarin werden inderdaad Hansw. Boys en Renesse als de fa vorieten getipt, zowel door Jan Lie vense (29), linksback en bestuurslid van Noormannen uit Westkapelle en Piet Verschuren (26), de aanvoerder trainer-spil van Hansw. Boys uit Hansweert, als door scheidsrechter C. C. Driessen uit Sluis. Hansw. Boys, vorig jaar al met één been in de 4e K.N.V.B.-klas maar uiteindelijk toch gewipt door Sluiskil, is dit seizoen van plan weer kampioen te worden om al dus een gooi te doen naar een plaats in de K.N.V.B.-klas. Aldus zette Piet Verschuren het „doel" van de boys uiteen, waarbij hij er overigens van verzekerd is, dat Renesse en ook Luctor pas gedegradeerd het de boys niet gemakkelijk zullen maken. In de A-afdeling zijn kennelijk meer kandidaten voor één van de beste plaatsen. Volgens Piet Verschuren zijn dat ongetwijfeld Vogelwaarde en Noormannen, terwijl scheidsrechter Driessen ook Domburg, Philippine en

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 9