GEEN AKKOORD IN BONN OVER ENGELSE RELATIE MET E.E.G. Regeringsleiders tegen non-agressieverdrag Isolement van Cuba strenger Prof. De Quay kabinetsformateur „Vijvervreugd te Middelburg kan in de toekomst plaats bieden aan 350 spastici INCIDENT BIJ N.A.V.O.-TAPTOE IDEOLOGISCHE CONFERENTIE IN MOSKOU IS TOCH BEGONNEN Dure grond AKKOORD OVER MALEISIË Belgische regeringscrisis opgelost WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN „Langere" weerberichten NIzTS CONCREETS BEREIKT Kwestie nu op 11 juli aan de orde in Brussel Afscheid Afwijzing Frankrijk verhoogt de tarweprijs Kunsthandelaar verloor aquarellen van prinses CHINESE DELEGATIE PAS 's MIDDAGS GEARRIVEERD Eerste gesprek over procedure-kwesties KENNEDY DANKT KROES JTSJEW Marde lijn Winst voor Labour bij verkiezingen in Engeland Zomers karakter NOG NIET GEHEEL ZEKER Kritiek Pr°IVondeling op werkwijze prof. Beel Behandeling van P.v.d.A. pijnlijk on onverdiend Vandaag bestudering informatiestukken Kritiek „Onredelijk' M 1 J j Bi JH Plannen van Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zeeland Vervanging voor Jpenoord" Werkplaatsen 206e jaargang no. 157 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT wf so*!? 'l®,fh BL den,Bo„eLen W' de Pagter. Hoofdredactie: W. Leertouwer en G. A. de Kot Abonnementsprijs 62 cent per week, 8,00 per kw.; franco per post 8,25 p. kw. Losse nummers 15 ct, Markt 51, tel. 3841 (b.g.g. red. 2078/3169, adv. 2375); Goes: Gr. Markt 2, tel. 6140 (b.g.g. red Wolstraat 58-60, tel. 2355 (b.g.g. red. 3508 adv. 3647/3643); Middelburg 2911. Zlerikzee: red. tel. 2425. adm. tel. 2094. Adv.pr. 30 ct. p. mm. Min. p. adv. 1 4,50. Ingez. tried. 3 x tarief. Kléine adv. (max. 8 regels) 30 ct Bureaus: Vlissingen: 7853"adv. 5213); Oóstburg: tel. 2395; Terneuzen: Arsenaalstraat 2, tel. p. regel (min. f 1,50). „Brieven bur. van dit blad" 25 ct. meer. Giro 359300 P.Z.C., Middelburg. Zaterdag 6 juli 1963 Pagina 3 De eerste Duits-Franse topconferentie na de totstandkoming van het vriendschapsverdrag tussen de beide landen is gisteren in Bonn geëindigd zonder dat er besluiten zijn genomen die het ge strande Europese schip vlot hadden kunnen brengen. Van Duitse kant is op de tweedaagse conferentie met de Franse regeringsdelegatie onder leiding van president de Gaulle ge tracht de Fransen te winnen voor een beter contact tussen E.E.G. en Engeland, maar tot iets concreets is men niet gekomen. Op de conferentie van E.E.G.-ministers die 11 juli in Brussel begint, zal deze kwestie opnieuw worden besproken. Van Franse zijde is een krachtige aanval ondernomen op de aarze lende houding van Bonn wat be treft gelijkschakeling van de graanprijzen in de E.E.G., even eens zonder resultaat. Ook dit vraagstuk zal door de E.E.G.-com- missie in Brussel nog eens worden bezien. Op het stuk van een politieke Euro pese Unie bracht de conferentie geen nieuw initiatief. Beide partijen wa ren van oordeel dat dit momenteel geen zin had. De Gaulle en Adenauer waren het eens over de afwijzing van een niet-aanvals- verdrag tussen N.A.V.O. en Pact van Warschau, daar dit erkenning van het Oostduitse regime mee zou brengen. Oost-Duitsland maakt namelijk deel uit van het pact van Warschau. Praktische resultaten van de conferen tie zijn een uitwisseling van jonge men sen (een half miljoen per jaar) en mi litaire eenheden en het gezamenlijk ontwerpen van een jachtvliegtuig dat verticaal kan opstijgen en landen. Frankrijk heeft zijn richtprijs voor tar we met twee procent verhoogd. Dit is gisteren in Brussel officieel bekendge maakt. Frankrijk is in de E.E.G. het land met de laagste tarweprijs. Volgens het Franse persbureau A.F.P. zijn Europese kringen in Brussel van mening, dat het Franse besluit voor Duitsland het E.E.G.-land met de hoogste tarweprijs een aanmoediging zou kunnen zijn om tot een verlaging over te gaan, zonder dat het hoeft te vrezen dat zijn prijs op het laagste ni veau zal terechtkomen. In Londen zullen maandag premier Macmillan en de eerste minister van de Maleise Federatie en van Singapore een akkoord tekenen voor de vorming van de federatie Maleisië. Dit werd gisterochtend bekendgemaakt na afloop van een bespreking tussen de Britse minister van koloniën, Duncan Sandys, en de leiders van de twee an dere afvaardigingen. Dit gesprek had de gehele nacht geduurd. NWMWMMIUWUUWMAMWIAIWWUMMVUUWWUUWI, In Bonn hebben de ministers van buitenlandse zaken van Frankrijk en Duitsland. Maurice Gouve de Murville (links) en Gerhard Schroder (rechts) vrijdagavond een overeenkomst tussen beide landen ondertekend betreffende de uitwisseling van jongeren. Pre sident de Gaulle en bondskanselier Adenauer keken toe, evenals de vice-kanselier en opvolger van Adenauer, dr. Ludiivg Erhard. Voor de 87-jarige regeringsleider Adenauer was deze conferentie een afscheid van de Franse staatslieden. Bij de volgende gedachtenwisseling op grond van het vriendschapsver drag zal Erhard de gesprekspartner van de Gaulle zijn. De Franse presi dent heeft tot Erhard gezegd dat hij zijn vertrouwen in Adenauer op hem (Erhard) overdraagt. Kort na het vertrek van de Gaulle heeft dr. Adenauer tot de pers gezegd dat hjj zeer tevreden is over de confe rentie. De sfeer noemde hij uitstekend. Ook aan de Franse kant is men tevre den over het verloop van de besprekin gen. De V.S. zijn voornemens maatre gelen te nemen die beogen het poli tieke en economische isolement van Cuba te vergroten. Dit heeft een woordvoerder van het Ameri kaanse ministerie van buitenland se zaken gisteren verklaard. De woordvoerder, die geen bijzonderhe den over de voorgenomen maatregelen wilde geven, zei dat de Amerikaanse re gering langs diplomatieke weg voort gaat met haar pogingen om de handel tussen Cuba en „de vrije wereld in het algemeen" af te remmen. De grote doelen blijven: de communist! sche dreiging die Fidel Castro voor het Amerikaanse continent betekent, in te dammen, de consolidatie van zijn regime te verhinderen en de Sowjet-Unie ervan te overtuigen dat zij haar tijd en veel geld verliest door op een 'verliezend paard te wedden, aldus de woordvoerder. Een kunsthandelaar in Baarn, die acht tien aquarellen, geschilderd door de moeder van prinses Armgard, voor prin- ila' Kussen en Chinezen, verwikkeld in een strijd om het leiderschap in de commu nistische wereld, hebben gisteren in Moskou hun eerste gesprek gehad in de reeks, die tijdens de ideologische confe rentie tussen beide landen zal worden ge houden. Hoewel niets werd bekend ge maakt omtrent het besprokene meent men te weten, dat men zich gisteren voornamelijk heeft beziggehouden met procedure-kwesties. Vandaag zouden pas de tegenstellingen aan de orde komen. De Chinese delegatie arriveerde om twee uur 's middags op het Moskouse vlieg veld, waar ze werd verwelkomd door de leider van de Rusische delegatie Michael Soeslow. Ook de andere leden van de Russische delegatie waren ter verwel koming aanwezig. In tegenstelling tot het gebruik bij dergelijke ontvangsten President Kennedy heeft in een bood schap aan premier Kroesjtsjew de hoop uitgesproken, dat „een rechtvaardige en duurzame wereldvrede kan worden be reikt". Hij deed dit in antwoord op een telegram, dat de Sowjetleider hem ter gelegenheid van de Amerikaanse onaf hankelijkheidsdag op f juli had gezon den. Kroesjtsjew had daarin het hand haven van de vrede „een levensbehoefte voor de gehele mensheid" genoemd; (Van onze Amsterdamse redacteur) Tijdens de N.A.V.O.-taptoe in het Am sterdams Olympisch Stadion ontstond gisteravond even na tien uur een inci dent toen enkele tientallen politieke heethoofden het middenveld oprenden vlak voor het verschijnen van de band uit Portugal. De politie wel verdacht op iets dergelijks werd niettemin even verrast door dit gebeuren, zodat de betogers toch nog een spandoek kon den ontrollen vlak voor de eretribune. Daarop werd het woord Angola te lezen de rest van de leuze werd niet meer zichtbaar. De politieagenten sloegen na een adembenemende race, als gold het een interlandwedstrijd de jongelui met gummiknuppels tegen de grond. Ook de anderen die zich inmiddels had den verspreid over het hele terrein wer den hardhandig verwijderd. De meesten lieten zich, ingevolge' de tradities der anti-atoombombetogingen, door de poli tiemannen dragen. mochten journalisten ditmaal wel aan wezig zijn. De Chinezen werden vooral hartelijk ontvangen door een 200-tal landgenoten, die speciaal naar het vlieg veld waren gekomen. De Chinese delegatie staat onder leiding van partijsecretaris Teng Hsiao Ping, die bekend om zijn „harde lijn" tegen over het westen. Donderdag zijn in de Britse stad West- Bromwich, in het graafschap Staffords hire, en in de Londense voorstad Dept- ford tussentijdse verkiezingen gehou den. In West-Bromwich kreeg de Labour- kandidaat 20.510 stemmen, terwijl de kandidaat van de Conservatieve partij 8246 en die van de Liberale partij 6161 stemmen behaalde- De Labourkandidaat behield zijn zetel met een meerderheid op zijn Conserva tieve tegenstander, die van 6893 stem men in 1959 was toegenomen tot thans 12.264 stemmen. Slechts 54,6 procent van de stemgerechtigden ging naar de stembus, ongeveer achttien procent minder dan vier jaar geleden. De uitslagen van de Londense voorstad Deptford luidden: Labour 12.209 stem men, Liberalen 4726, Conservatieven 4023. Ook hier behield Labour haar ze tel, zij het met een iets geringere min derheid dan in 1959. In het jongste nummer van het Zeeuws Tijdschrift publiceerde mr. L. A. van Splunder enkele notities over grondprij zen en grondkosten. Zijn notities verdie nen een ruimere bekendheid dan het Zeeuws Tijdschrift in het algemeen kan bieden. De stijging van de grond prijzen schept, zo constateert hij, overal en ook in Zeeland grote problemen. Ge meentebesturen, die grond nodig hebben voor uitbreidingsplannen enz. moeten de benodigde gronden kopen tegen prijzen, welke een sluitende grondexploitatie soms welhaast onmogelijk maken. Des ondanks stuiten zij bij de grondeigena ren en gebruikers op de mening, dat de femeentebesturen er slechts op uit zou- en zijn de grond zo goedkoop mogelijk te verwerven om ze straks als bouw terrein zo duur mo gelijk van de hand te doen. Dit alles ten koste van de grond eigenaren en gebrui kers! Maar in wer kelijkheid komen de gemeentebesturen op basis van een behoorlijke kost prijsberekening tot zulke hoge grond prijzen, dat ze zich moeten afvragen of hun bouwgrond nog wel verkoopbaar is. Een buitenstaander ziet vaak slechts twee prijzen: aankoopkosten en het be drag van de verkoop. Enkele jaren ge leden reeds bleek, dat de aankoopkos ten slechts 15 beliepen van de totale kosten, welke de gemeenten moesten maken om via straataanleg, grondwer ken, riolering, groenvoorziening enz. de aangekochte gronden volledig geschikt te maken voor bebouwing. Thans liggen de aankoopkosten van ae gronden al weer hoger dan 15%. yvwwwwwvwwwwwwwwvwvwww I (Van onze weerkundige medewerker) Elke dag zijn er deze week in ons land regen- en onweersbuien waargenomen met daartussen door perioden vrij goed zomer weer. Vrijdagmiddag en -avond kregen Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland weer enkele buien. De temperatuur daalde daarbij tot 14 graden. Deze warmte-on- weders Versloren het zomerweer evenwel niet. Ook tijdens het weekeinde blijft het overwegend droog met vrij zonnig weer, een zwakke wind en middagtemperatuur van onge veer twintig graden. Wij hebben het de laatste jaren in juli vaak slechter getroffen. Nadat prins Bernhard vrijdagoch tend op het Oostplein in Rotter dam het mariniersmonument van Titus Leeser had onthuld, legde hij een krans aan de voet van het monument, dat een marinier voor stelt. fWVWWWWWWWWWWWWVWWVWI/WWWW ses Beatrix zou inlijsten, heeft de platen donderdag op zijn weg van „Drake- steyn" naar zijn huis verloren. De man had de platen, samen met zijn regen jas, met z.g. snelbinders achterop zijn bromfiets gebonden. Toen de kunsthandelaar zijn huis had bereikt, ontdekte hij, dat de snelbinders onderweg waren gesprongen en dat de platen en de regenjas waren verdwe nen. De aquarellen hebben voor de prin ses uiteraard grote persoonlijke waar de en zij zou het dan ook ten zeerste op prijs stellen, wanneer de platen weer in haar bezit kwamen. (Van onze parlementaire redacteur) Naar wij vernamen, is het, hoewei het voor de hand ligt dat prof. De Quay, die thans een kabinet formeert, minister president wordt, nog niet geheel zeker dat hij het premierschap inderdaad op zich zal nemen. Niet alleen hijzelf ziet tegen een nieuw ministerschap op, maar vooral ook zijn echtgenote, die in de af lopen vier jaar ervaren heeft dat van een Nederlandse minister buitengewoon veel arbeid geëist wordt. Voor minister-president zou prof. De Quay dan eventueel in aanmerking wil len laten komen mr. Marijnen, de tegen woordige minister van landbouw en vis serij, die zich met de behartiging van de Nederlandse belangen met de Europese integratie voortreffelijk geweerd heeft. Ook prof. Zijlstra wordt nog wel ge noemd, maar men acht het in bevoegde kringen onlogisch dat de A.R.P., die bij de Tweede-Kamerverkiezingen een zetel verloren heeft, daarvoor met het pre mierschap zou worden beloond. Het komt ons voor ,dat men het voorlo pig op prof. De Quay moet houden als minister-president, maar dat andere mo gelijkheden niet uitgeschakeld zijn. Een 46 jaar oude'vroegere majoor van het Amerikaanse leger, Libero Ricciardelli, is dezer dagen met zijn vrouw en drie kinderen uit de Sowjet-Unie in de Verenigde Staten teruggekeerd. In 1959 was Ricciardelli naar Rusland verhuisd omdat hij het communisme als de enige redding voor de mensheid be schouwde. H.M. de Koningin heeft gistermor gen, na prof. Beel te hebben ont vangen voor het uitbrengen van PROF. DE QUAY zijn eindrapport, prof. dr. J. E. de Quay opgedragen een kabinet te vormen, dut zich verzekerd kan achten van een vruchtbare samen werking met de volksvertegen woordiging. Prof. De Quay heeft verzocht de opdracht in beraad te mogen houden. De formateur heeft gistermiddag van prof. Beel de stukken over de kabinets informatie ontvangen en bovendien gis teravond nog een gesprek niet prof. Beel gehad over diens bemoeiingen. Vandaag (zaterdag) zal prof. De Quay de stukken verder bestuderen. De fractievoorzitter van de Partij van de Arbeid, prof. dr. ir. A. Vondeling, heeft gisteren aan „Het Vrije Volk" een brief gezonden met kritiek op de gang van za ken bij de kabinets(in)formatie. „Wat zijn de vier fractievoorzitters onder leiding van prof. Beel overeen gekomen? Het is opvallend en teleur stellend dat, zodra vertegenwoordi gers van de door prof. Beel uitverko renen onder elkaar zijn, er geheim zinnigheid is. Toch gaat het om za ken die alle Nederlanders in hoge mate interesseren", zo schreef prof. Vondeling. „Wat is er nu voor de verhoging van de A.O.W. beslist, en voor de woningbouw, de huren, de speculatie in huizen en grond, de landbouw, de belastingen, de hervorming van grote ondernemingen, om enkele van de belangrijkste knelpun ten te noemen Ik zie geen enkele reden om de genomen beslissingen geheim te houden", aldus de opvatting van de socialistische frac tieleider. „Over de werkwijze van prof. Beel heb ik mij, ondanks mijn grote ontstemming, nog niet uitgesproken op dringend ver zoek van hem. Nu is het moment geko men om in het openbaar te zeggen, dat evenals de werkwijze van dr. De Kort het zonder opgaaf van redenen uitslui ten van de P.v.d.A. ook die van prof. Beel onredelijk en niet consequent was". „Aan prof. Beel schreef ik woensdag jl., dat de behandeling van de P. v.d.A., die groter is dan de drie kleinere te samen, uitermate pijnlijk en onverdiend is." „Zolang het program van het nieuwe kabinet nog niet bekend is en evenmin de samenstelling er van, zullen we geen verder commentaar geven", zo besloot prof. Vondeling zijn openlijke kritiek op de informatiemethode van prof. Beel. Het spreekt vanzelf, aldus de heer Van Splunder, dat de taxatie van gronden bij dit alles een belangrijke rol speelt. Nu zijn er diverse mogelijkhe den voor het taxeren van gronden via commissies, taxatiebureaus enz., maar tot nog toe bleef bij de grondeigenaren en -gebruikers een zeker wantrouwen bestaan. De heer Van Splunder stelt nu voor de bestaande bureaus voor grond en pachtzaken van de diverse landbouw organisaties samen te smelten en op die wijze een centraal orgaan te vor men, waarin ook een of meer plaatsen beschikbaar gesteld moeten worden voor deskundigen van de gemeenten. Taxatie en verkoop onder toezicht van een dergelijk orgaan zou er toe kunnen leiden, dat over en weer wat meer be grip voor eikaars positie en moeilijkhe den zou ontstaan. Wij geven gaarne ruimere bekendheid aan dit denkbeeld van mr. Van Splunder, omdat het naar onze mening een goed denkbeeld is. Het opent de weg tot het geven van juiste voorlich- jting aan de belanghebbenden en daar- 1 door zal stellig een stuk van het wan trouwen worden weggenomen. Er is in het algemeen bij mensen van wie grond of woningen worden onteigend of af gekocht een vermoeden, dat de gemeen tebesturen er bij een oplopende markt niet op uit zijn de volle (markt)prijs of de volle gebruikswaarde te betalen, indien zo'n gemeentebestuur kans ziet daaraan te ontkomen. Sommige gemeen tebesturen versterken dat vermoeden nog door de aankoopprijzen zoveel mo gelijk geheim te houden. Zij beroepen zich daarbij op hun vrees voor prijs opdrijving. Nu is het begrijpelijk, dat een verkoper, die een bepaalde prijs hoort, er altijd nog een schepje op wil doen, wanneer het om het verkopen van zijn eigen bezit gaat. Wij geloven ech ter, dat die vrees gemakkelijk wordt overdreven en dat zij dan erg belemme rend werkt op een goede voorlichting, die toch onmisbaar is om tot een redelijk samenspel en een redelijke mate van vertrouwen te komen. Een zekere open baarheid wat de prijsvorming van onroe rend goed betreft, is de beste garan tie voor de wederzijdse juistheid van de prijzen en de taxaties. Dat geldt niet alleen" bij particuliere aan- en verkoop, maar ook bii aankoop door gemeente besturen. Indien het bovenomschreven plan van de heer Van Splunder aan vaard zou worden voor de taxaties van de gemeentelijke grondaankopen, dan zou zo'n bureau door het geven van ruime bekendheid aan zijn werk wijze en het onenbaar-makenvan zijn resultaten en zijn prijzen zowel voor de fremeentebesturén als voor de verko pers-belanghebbenden een nuttig werk verrichten. 45- De speciale commissie van wijze mannen heeft, na een conferentie van een volle dag, een oplossing weten te vinden voor de Belgische regeringscrisis. Dit werd in de afgelopen nacht bekend gemaakt door premier Theo Lefèvre, nadat de conferentie op kasteel Valdu- ehesse was besloten met het vinden van een oplossing voor het probleem van de oekonistige status van Brussel en en kele omliggende dorpjes, die oorspron kelijk Vlaamstalig waren. w De plannen van de Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Mid den-Zeeland" voor een inrichting voor jeugdige zwakzinnigen te Middelburg, verkeren in een ver gevorderd stadium. Er is een schetsplan gereed, men heeft de instemming gekregen van „so ciale zaken", en de gemeente Middelburg heeft zich garant gesteld voor de rente en aflos sing van een lening van vier mil joen gulden. Het wachten is nog slechts op de bouwvergunning. Wat de situering betreft heeft men de beschikking over een tien hectare groot terrein aan de Koudekerkseweg te Middelburg, naast het park Toorenvliedt. De toestand bij de verzorging van geestelijk gestoorde spastici in Zee land is vrij ongunstig. De inrichting „Ipenoord" van de stichting herbergt momenteel 54 kinderen en zit daar mee aan de maximum capaciteit. De accommodatie is lang niet ideaal. Men is nu van plan als noodoplossing bij „Ipenoord" een barak te bouwen, waarin onder meer een werkzaaltje zal worden ondergebracht. Verdere mogelijkheden voor uitbreiding zijn er op „Ipenoord" niet. Bovendien heeft de stichting nog 30 zwakzinnige spastici ondergebracht in „Ter Poorte Zij horen daar eigen lijk niet thuis, omdat deze inrichting is bedoeld voor door ouderdom gees telijk gestoorde bejaarden. Ook de accommodatie is eigenlijk niet op de zwakzinnige spastici berekend. Bo vendien heeft de stichting nog 80 aan vragen ontvangen voor opname van zwakzinnige spastici. Er bestaat ech ter nog veel meer behoefte aan op name, maar er worden geen aanvra gen meer ingediend omdat men weet, dat er toch geen ruimte beschikbaar is. Voor dit alles blijkt er nu een oplos sing te komen in de vorm van een nieuwe inrichting. Men heeft voor een plaats van vestiging bewust gezocht naar de omgeving van de grote Zeeuwse gemeenten Goes, Middelburg en Vlissingen. Uiteindelijk kreeg men de beschikking over „Vijvervreugd". De stichting achtte deze plaats bij zonder gunstig, gelegen in één van de „groene longen" van uitgebreid Mid delburg. Daar kan men profiteren van alle openbare voorzieningen van de gemeente Middelburg, maar de in richting zal toch gelegen zijn in de vrije natuur. Dit laatste is vooral voor de recreatie van het personeel van groot belang. Bij de uitvoering van de plannen heeft de stichting grote medewer king gekregen van de gemeente Mid delburg. De stichting streeft er naar alles zoveel mogelijk te doen met de volle instemming van de provinciale staten en de Zeeuwse gemeenten. Wat de plannen zelf betreft: die be staan uit de aanleg in eerste instan tie van een complex, dat plaats zal kunnen bieden aan 184 spastici. In tweede instantie heeft men een uit breiding ontworpen, waarbij men de beschikking zal krijgen over totaal 350 bedden. Bij de bouw van het eer ste deel zal men al rekening hou den met de eventuele uitbreiding. Zo zal de centrale voorziening zijn be rekend op 350 patiënten. De plannen voor het eerste deel voor zien in de bouw van zeven paviljoens. Een paviljoen met 22 bedden zal wor den ingericht voor bedlegerige pa tiënten. De paviljoens zullen met elkaar worden verbonden door „over dekte straten". Voorts komt er een hoofdgebouw, waarin onder meer de medische directie en de behandelka mers zullen worden ondergebracht. Er is verder een centrale keuken als mede een gymnastieklokaal, dat te vens dienst zal doen als ontspannings gelegenheid. Het geheel zal worden gebouwd rond de vijver van „Vijver vreugd". Bjj de inrichting zijn voorshands 2 werkplaatsen ontworpen. Eventueel zal uitbreiding met een derde volgen. De werkplaatsen zijn bestemd voor patiënten, die de inrichting niet kun nen verlaten. Patiënten, die „Vijver- vreugd" wel kunnen verlaten, zul len worden te werk gesteld in de Zie slot pag. 2 kol. 6)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 1