P.J.J. Dekker nam afscheid als voorzitter C.Z.A.V.-Wemeldinge Middenschouwen niet gelukkig met situatie rond centrale dienst BILT AEG IN 15 JAAR VEEL TOT STAND GEBRACHT Veel waarderende woorden aan adres van dominerende figuur" Zeeuwse ALMANAK IJver.... Op de bres Sluisknechten (vijf) kanaal door Zuid-Beveland ontslagen Het sprookje van iedere dag Drie bedrijven voor in- en uitklaring in Hansweert gaan nauw samenwerken 00STWALZIEKENHUIS HULDIGDE HOOFDVERPLEEGSTER DE VOOGD VEEL WAARDERING VOOR „ZILVEREN" ZUSTER UITBLIJVEN BOUWVERGUNNINGEN WEKT GR0TF ONCFRIJSTHEID DRS. DIPPEL SPRAK OVER BEROEPSKEUZE Fraai geschenk Geen woorden Een moderne camera of pro jector kopen Foto Verschoore HET WEER IN EUROPA PROVINCIALE ZEEUW SE COURANT DONDERDAG 27 JUNI 1963 Terwijl de omzetten in kilogrammen en in geld dit jaar recordbedra gen aangeven en de vereniging in alle opzichten er goed voorstaat, lieeft de heer P. J. J. Dekker afscheid genomen als voorzitter van de coöperatieve Zeeuwse Aan- en Verkoopvereniging G.A. te Wemel- dinge. Vijftien jaar lang heeft de heer Dekker tot volle tevredenheid van bestuur en leden van de C.Z.A.V. deze functie bekleed, in welke periode enorm veel tot stand kwam. Dank en waardering werden daarvoor uitgesproken tijdens de woensdagmiddag in „De Prins van Oranje" te Goes gehouden algemene ledenvergadering van deze coöperatie, die voor de laatste maal door voorzitter P. J. J. Dekker werd geleid. „De heer Dekker is een dominerende figuur, die in tal van organisaties dient op hoog niveau. Wij als C.Z.A.V. hebben daar van profijt kunnen trekken", zo formuleerde de vice-voorzitter C. van Iwaarden, die verklaarde de heer Dekker slechts node de voorzit tershamer uit handen te zien geven. Vóór het afscheid van de heer Dekker werden enkele huishoudelijke zaken af gewerkt. Uit de mededelingen van de heer Dekker bleek, dat de nieuwbouw de graansilo in Wemeldinge goed vordert. Voor de oogst 1963 zal de stort- inrichtïng gereedkomen, alsmede 6 cel len met een gezamenlijke capaciteit van 2100 ton. Voor het bedrijf in Goes zullen 300 voorraadkisten voor graan worden aangeschaft waarmee het totaal op 2400 wordt gebracht. De vergadering besloot voorts om in de door het Cebeco te Zwijndrecht te bou wen centrale in principe deel te nemen met 2000 ton ruimte. Bij de bestuursverkiezing werd in de i plaats van de heer Dekker tot bestuurs lid benoemd de heer K. Dees uit Bieze- linge. Het bestuur zal in de eerst vol gende vergadering de functies onderling verdelen. De heer L. J. Rijk Hzn te Wolphaartsdijk neemt de plaats in het bestuur in van de heer M. Boonman te Nieuwdorp. Herbenoemd werden als plaatsvervangende bestuursleden de he ren Jac. Boonman en M. Wolfert. In de commissie van toezicht werden drie nieuwe leden benoemd, namelijk de he ren Joh. Krijger te Driewegen, C. J. v. d. Werff te Rilland-Bath en J. J. Pieper te Waarde. Zij nemen respectievelijk de plaatsen in van de heren J. A. de Dreu te Driewegen, W. C. v. d. Werff te Ril- land-Bath en J. Weststrate te Waarde. Herbenoemd in deze commissie werden de heren J. Burger Fzn te Wemeldinge en L. E. de Koeyer te Yerseke. Voorzit ter P. J. J. Dekker richtte tot slot nog een dankwoord tot de scheidende be stuursleden. De heer Dekker, die in 1929 tot de op richters van de coöperatie in Wemeldin ge behoorde, werd in 1948 tot voorzit ter gekozen. Gesteund door een besluit vaardig bestuur en de energieke direc teur, de heer B. W. Alink, leidde de scheidende voorzitter de C.ZA..V. tot grote bloei. Hoe goed het de vereniging gaat, die het gehele gebied van Zuid- Beveland bestrijkt, bleek tijdens het huishoudelijk gedeelte der vergadering. Voorzitter Dekker deelde toen mede, dat hoewel het boekjaar pas 30 juni a.s. wordt beëindigd, het reeds nu vast staat, dat de C.Z.A.V. in 1962-1963 alle records heeft gebroken. De geldelijke omzet is hoger dan ooit tevoren: 7,2 miljoen gul den, terwijl de omzet in tonnen de 25.000 beloopt. Tijdens het afscheid van de voorzitter kwam dan ook herhaaldelijk naar 'voren de grote plaats, die de heer Dekker in de afgelopen 15 jaar heeft ingenomen. „De goede leiding van de heer Dekker en het vertrouwen in diens persoon heeft meegewerkt aan de kredietwaardigheid van de C.Z-A.V. Mede daardoor konden wij in de laatste tien jaren, na een lang zame opgang, grote bedragen investeren in uitbreiding van de outillage", aldus vice-voorzitter Van Iwaarden. En hij vervolgde: „Wij zijn de heer Dekker zeer veel dank verschuldigd voor alles, wat hij belangeloos in het belang van de C.Z.A.V. heeft gedaan". „Vanwege zijn grote verdiensten voor de coöperatieve Zeeuwse Aan- en Verkoopvereniging willen wjj de heer Dekker benoemen tot ere-voorzïtter", zo zei" de heer Van Iwaarden onder een spontaan applaus van de talrijke aanwezigen. Als tastbaar bewijs van waardering bood hij de scheidende voorzitter een schilderij aan, dat de veelomvattende werkzaamheden van de heer Dekker als waterschaps- Niemand zal de ijver in een mens anders dan als een voortreffelijke kwaliteit aanduiden. Wij ook niet. Daarom willen we vandaag omdat het donderdag ia even nader bij die ijver stilstaan. En dan gaa.n onze gedachten uit naar Zoutelan- de, waar men zoals overal het on kruidprobleem kent. Men weet er alles van: het vergaat nauwelijks of geheel niet. Sommigen zeggen zelfs dat het kruipt waar het niet gaan kan, maar die mensen zijn misschien in de war. In Zoutelan- de laat men dat onkruid niet to meloos woekeren en een man die alles van bestrijdingsgiffen af weet werd in de arm genomen. Een man die alle doseringen kent, voor het doden van paardebloe men tot speenkruid toe. Toch kwam in de laatstgehouden raadsvergadering de rondvraag naar voren: „Waarom zijn die struiken op het raadhuisplein toch helemaal verdord Antwoordde spijtig de burgemees ter: ,Jlelaas, we hebben moeten vaststellen dat deze struiken per ongeluk werden doodgespoten". Natuurlijk, de ijver kan wel eens te ver gaan. zoals enkele jaren geleden bij die meneer in Middel burg, die lange tijd op zijn par kieten had zitten staren. Want die parkieten zaten met hun puntige snaveltjes zo verschrikkelijk pin nig en zenuwachtig onder hun vleugels en veertjes te prikken. ,fZe hebben natuurlijk last van vlooien of luizen", besloot meneer na lang en diep nadenken, „ik zal ze eens flitten". Toen de rookwolken rond en in de grote kooi vjaren opgetrokken was het er doodstil geviorden. De vogels lagen zielig op hun rugge tjes. de pootjes stillekens om hoog Kortom: ze loaren doodgefhL Nogmaals, ijver is een fraaie deugd maar ook hier is men aan grenzen gebonden. Op hartelijke wijze is woensdag ter van de C.Z.A.V .-Wemeldinge. Uit handen van de Cebeko-direc- teur A. C. F. Herdrikse ontving de scheidende voorzitter een boek werk. Foto P.Z.C.) voorzitter, voorzitter van de veiling te Kapelle, vice-voorzitter van de Z. L.M. enz. symboliseerde. „Als geen ander heeft de heer Dekker op de bres gestaan voor de belangen van de land- en tuinbouw op Zuid-Beve land in het algemeen en die van de C.Z.A.V. in het bijzonder", meende de voorzitter van de commissie van toe zicht, de heer Joh. Glerum, die de schei dende voorzitter daarvoor hartelijk be dankte. Namens de raad van toezicht van de Cebeco voor de ring Zeeland en namens de zustercoöperaties en het L. C.C. voerde de heer J. van der Stolpe uit Ouwerkerk het woord, die betoogde, dat de heer Dekker kan terugzien op een periode van grote ontwikkeling en bloei van de Wemeldingse coöperatie. Mr. A. C. F. Hendrikse sprak als hoofddirecteur van het Cebeco waar derende woorden tot de heer Dekker, die hjj een van de krachten noemde, waarop de coöperatieve landbouwor ganisaties in Nederland drijven. Hij herinnerde eraan, dat de scheidende voorzitter een aantal jaren vice-voor zitter van het Cebeco is geweest. Hij bood de heer Dekker als geschenk een boek aan. Directeur Alink sprak een persoonlijk woord en dankte de heer Dekker tevens namens het gehele personeel. Ook deze spreker wees op de grote bestuurskracht van de scheidende voorzitter, met wie hij altijd vruchtbaar had samengewerkt. Sprekende als personeelslid verklaarde de heer Alink steeds getroffen te zijn door de zorg in het sociale vlak, welke van de heer Dekker uitging. De heer Dekker sprak ten slotte een dankwoord, waarin hij opmerkte niet meer dan zijn plicht te hebben gedaan. Hij zei de co- operatie te zien als een middel om de positie van de agrarische ondernemers te versterken. „Met overtuiging en idea lisme heb ik dit pad betreden", aldus spreker. Nieuwbouw De rijkswaterstaat in Zeeland heeft een aantal sluisknechten behorend tot het bedienend personeel van de sluizen in het kanaal door Zuid-Beveland per 1 augustus ontslag aangezegd. Het betreft hier een vijftal arbeidscontractanten. De geruchten, als zon een deel van het vas te personeel worden ontslagen werden van de zjjde van rijkswaterstaat tegen gesproken. Man dood aan zeedijk gevonden Langs de zeedijk te Ossenisse vond de heer S. dezer dagen een lijk. Hij waar schuwde de in de omgeving werkende landbouwer W., die het lijk herkende van de bij hem werkende F. J. P., wo nende te Ossenisse. Het bleek, dat P. 's morgens omstreeks 7 uur zijn woning had verlaten, teneinde op het land te gaan werken. Zijn rijwiel en verdere werkmaterialen lagen bij hem. De ge waarschuwde arts. dokter Ter Burg uit Kloosterzande, stelde vast dat P. aan een hartverlamming was overleden. Eerste vroege aardappelen Begin van deze week hebben twee tuin ders uit Oosterland, C. Stouten Wz en Jasp. Stoutjesdijk Jac.z. de eerste vroege aardappelen aangevoerd aan de veiling- loods van de veilingvereniging „De Zuid- Hollandse Eilanden", aan de Blauwe Keet te Oosterland. Het betreft hier het soort Eerstelingen. De opbrengst van dit ras is vrij goed. Hoewel de prijs bij lange niet die van verleden jaar bereikt (men noteerde toen voor de eerste vroe ge aardappelen ongeveer 60 cent per ki lo) kan deze thans 30 tot 35 cent bevredigend genoemd worden. Minder gunstig is het voor de telers van aard beien. De oogst, welke eerst het aanzien gaf van zeer gul te zijn, heeft door de vele regens der laatste tijd ontzettend veel geleden. Bjj sommige telers is de helft der vruchten gerot. Advertentie I JCfi VAMPYRETTE ACVI DE LUXE f 135.- Polirette f 145.- Tapijtklopper f 123.- Populair over de hele wereld: de vlot hai> teerbare steelstofzui- ger. AEG Vampyrette de Luxe. Hangt in een klein hoekje altijd voor •onmiddellijk gebruik gereed. Heel krachtig, heel handig. Papieren stofzakken. Geen rom mel. Practische hulp stukken. En uit te breiden met vloer- wrijver of met de spe ciale tapijtklopper Zuigen, kloppen en borstelen of wrijven^ met 2 krachtige toren, Uniek. AEG. AMSTERDAM metde producten AEG, Teiefunken en Osram Wereldvermaard sinds mensenheugenis De héle Oostwal-ziekenhuisge- meenschap heeft woensdagmiddag hoofdverpleegster M. de Voogd, rechts op de foto, in de bloeme tjes gezet. De zuster, die te Goes het feit herdacht, dat ze precies 25 jaar aan deze verpleeginrich ting was verbonden, kreeg ook vele geschenken aangeboden. (Foto P.Z.C.) De drie in- en uitklaringskantoren te Hansweert zullen met ingang van 1 juli a.s. nauw gaan samenwerken. Onder de naar „Comex" (Combinatie Douane Ex pediteurs) zullen de firma Van den Brink C.V. in -en uitklaring, F." V. de Groof in- en ultklaringsbedryf N.V. en de firma J. de Raad expediteur en scheepsbevrachter voortaan alle in- en uitklaringswerkzaamhedcn gezamenlijk uitvoeren. De reden tot samenwerking van deze drie bedrijven is gebrek aan personeel. Met name tijdens de weekends kampen zij met personeelsmoeilijkheden. Het in- en uitklaren zal per 1 juli in één gebouw geschieden, de administratie wordt in een ander kantoor ondergebracht, terwijl de algemene zaken eveneens in èen apart gebouw zullen worden afgewik keld. De nieuwe combinatie telt vier di recteuren. Drukfe. receptie in Goes Het was woensdagmiddag een heel ge drang in het recreatiezaaltje van het Goese Oostwalziekenhuis. Men stond er letterlijk schouder aan schouder. Al leen in het midden, bij de fraaie plan tenbak, was een ruimte uitgespaard, die echter al snel was „volgepropt" met bloemen en geschenken voor hoofdzus ter M. de Voogd. Want die massale hul de viel haar ten <leel: zij kon zich gis teren namelijk „zilveren" zuster noe men, zy was toen precies 25 jaar aan dit Goese ziekenhuis verbonden. De hele ziekenhuisgemeenschap heeft tijdens de receptie, die om half vijf aan ving, onomwonden haar waardering voor de verrichte werkzaamheden van de jubilerende zuster laten blijken. Dat gebeurde niet alleen in feestelijke toespraakjes, het kwam ook in lieJ- tot uitdrukking. „Dit is een zeldzame verjaardag, een belangrijke mijlpaal in een rijk leven, dat volledig werd ingezet voor de naaste". Aldus sprak de kinderarts P. K. de Haas, in zijn felicitatiespeech tot de jubilerende zuster, die sedert enige jaren in de functie van hoofdverpleeg- RAAD VERGADERDE „MEERDERE KOSTEN VOOR UITTREDENDE GEMEENTEN" Middenschouwen is niet helemaal geluk kig met de situatie, die zich ontwikkelt nu de centrale dienst van het bouw-, woning- en welstandstoezicht en van ge meentewerken „Noord-Zeeland" wordt gereorganiseerd. De gemeenteraad werd woensdagmiddag bepaald by de finan ciële aspecten van deze zaak. De raads leden gaven als hun mening te kennen, dat de uittredende gemeenten voor een periode van 10 jaar de meerdere kosten moeten dragen die bet gevolg zijn het voortzetten van de dienst. door Walcheren dit enigszins merkwaar dige beeld zien: het casco van een licht- ihip begeleid door twee sleepboten. Het as de nieuwe „Noord-Hinder", die naar Vlissingen werd gesleept om daar te worden opgetuigd. Het schip zal dienen ter vervanging van de oude „Noord-, Hinder'-'. (Foto P.Z.C.) Het algemeen bestuur van de centrale dienst heeft de gemeenten in een schrij ven op de hoogte gesteld van het feit, dat de dienst wordt voortgezet. Daarbij werd ook bepaald dat de kosten van het wachtgeld van de directeur ten las te van de uittredende gemeenten ko men. Het besluit om ook de meerdere kosten bij voortzetting van de dienst voor een tijd van 10 jaar op deze ge meenten te verhalen, ontmoette be zwaar bij Ged. Staten: het college vond het redelijk als de uittredende ge meenten 10 jaar lang jaarlijks 40 cent per inwoner bedroegen. De raad van Middenschouwen de enige gemeente op Schouwen-Duiveland die niet uittreedt was het daar niet mee eens, zo bleek woensdagmiddag.: De raadsleden waren mét b. en w. van oordeel, dat de werkelijk meerdere kosten 10 jaar lang op rekening van de uittredende gemeenten moeten ko men. „Het is vrij duister hoe deze zaak zich verder zal ontwikkelen", meende burgemeester S. Francke. „Maar op het ogenblik is het al duidelijk, dat de meer dere kosten jaarlijks op 64 cent per in woner komen". De raad schaarde zich achter het b. en w.-voorstel waarbij de heer J. der Weduwen het nogmaals on derstreepte: „De gemeente betreurt de ze gang van zaken". Eervolt ontslag verleende <le raad tijdens deze vergadering aan de umbtenaar van de burgerlijke stand, dc heer D. A. Huntelaar. Dat ge beurde In verband met dc benoeming van de heer Huntelaar tot gemeente secretaris van Hummelo en Keppel. In het vervolg zullen de vreemdelin gen in Scharendrjke geregistreerd worden. De raad wijzigde in deze zin de politieverordening. Door deze wij ziging is het eenvoudig om ook een gastenstatistiek bij te houden. De ver goeding 1962 voor het vakonderwijs handwerken aan dc bijzondere school te Kerkwerve werd bepaald op f 933,01. Voor 1963 werd voor dit vakonderwijs een voorschot van f 933,01 gegeven. B. en w. kregen de machtiging een oproep te plaatsen voor een vijfde gemeente werkman. rendijkc. De raad besloot dit koor jaar lijks een bijdrage van f 50 toe te staan. Tegen de door Ged. Staten voorgestelde verhoging van de bezoldiging der wet houders van f 1260 op f 1500 hadden de heren geen bezwaren. „Hoe staat het met de bouw van het nieuwe gemeentehuis?" informeerde de heer J. der Weduwen (v.v.d.) bij de rondvraag. Burgemeester Francke deel de mee, dat de opdracht tot dc bouw reeds was gegeven, maar dat het waar schijnlijk tot na de houwvakantie zal duren \oor er begonnen wordt. Voorzitter kamer van koophandel: Tijdens de gisteren gehouden vergade ring van de Kamer van Koophandel voor Midden- en Noord-Zeeland heeft de voorzitter, de heer C. A. Kammeraad zü'n ernstige bezorgdheid uitgesproken over de stagnaties in het bedrijfsleven tengevolge van het uitbiyven van bouw vergunningen. Hjj herinnerde er aan, dat de voorzitter van liet Christelijk Verhond van Werkgevers had becijferd, dat daardoor ongeveer een twee miljard gulden aan orders naar het buitenland is gegaan. „Het Nederlnndse hedrijfsle- Voorts wees de voorzitter er op dat voor het Zuid-Sloe nog steeds geen be heersvorm tot stand is gekomen. „Het bedrijfsleven wacht met ongeduld op de ze regeling teneinde te weten waar men aan toe is. Inmiddels zou naai ver luid een oplossing thans niet lang meer op zich laten wachten." De voor zitter herinnerde verder aan de jongste mededelingen over het Kreekrakplan. dat nu op het vroegere gebied van Rei- merswaal is geprojecteerd, alsmede aan dc jongste onwikkelingen rond de oes- tcrtcelt, die wel duidelijk hebben ge maakt dat deze teelt ten dode is opge schreven. In een onderhoud van het da gelijks bestuur van de kamer met de burgemeester van Yerseke was gebleken dat men zich in deze gemeente in het lijdelijke heeft geschikt en dat men met lofwaardige energie nieuwe mo gelijkheden in studie heeft genomen. Tijdens deze vergadering hield drs. J. W. Dipnel, deskundige van de Zeeuw se Stichting voor Beroepskeuzevoor lichting een belangwekkende Inlei ding over de beroepskeuze in Zee land. Hjj ging daarbü uit van de sterk veranderende structuur van Zeeland, waardoor ook in deze pro vincie de beroepskeuze en de bcroe- peiivoorlichting dringend geboden is. Beroepskeuze is geen aardigheid, maar is geboren uit. de nood van dc 'Tng. samenleving. Ook in deze provincie blijkt dat ouders, school en jongeren dankbaar voor dit werk zyn. In korte trekken schetste drs. Dippel hoe het werk in Zeeland is opgebouwd, namelijk de beroepskeuzevoorlichting van de rijksarbeidsbureaus, voorts het werk van het christelijke bureau voor beroepskeuze en ten slotte door de Zeeuwse Stichting, die sinds 1962 actief is geworden. Over het algemeen blijkt dat er in Zeeland nog een te beperkte capaciteit ls. Spreker zette uiteen dat het beroepskeuzewerk onder bepaalde voorwaarden rijkssteun geniet, maar dat nlet on^er deze i hiermee deed hy een dringend beroep op het bedrijfsle ven, dat een wezenlnk belang by deze voorlichting heeft. Na deze causerie werd een uitgebreide en levendige ge- dachtenwissehng gehouden. ster werkzaam is tevens bij afwezig heid van de adjunct-directrice deze taak waarneemt en verder voornamelijk belast ls met de leiding van de kinder-, isolatie- en interne afdeling. Dokter De Haas had tevoren enige opvallende ka raktertrekken van de „overste" onder de aandacht van de belangstellenden gebracht. Zo wees hij op zuster De Voogds grote liefde voor de kinderen, stipte hij aan, dat de hoofdverpleegster altqd open heeft gestaan voor de nieu we aanwinsten in de geneeskunde en schetste hij voorts haar belangrijke taak in het „opvangen" van ouders en familieleden der patiënten. Hij liet het niet alleen bij woorden, maar ging na zijn toespraak over tot de daad, die bestond uit het aan bieden van een fraaie staande sche merlamp namens de specialisten. Ook voegde hij daar even later nog een persooniyke attentie bij. De heer C. van Zweeden, voorzitter van het ziekenhuisbestuur, zei in zijn toespraak, dat het bestuur haar werk slechts van een afstand heeft kunnen bekijken. „In de loop der jaren hebben wij echter een bijzondere waardering gekregen voor de wijze waarop U uw taak hebt opgevat", zo zei de heer Van Zweeden, die vooral de laatste jaren moeilgke jaren voor de hoofdzuster noemde. Naast het traditionele ge schenk onder couvert had hij nog een andere fraaie attentie: namelijk een pick up en een langspeelplaat. Adjunct-directrice zuster C- van do Linde voerde namens het personeel het woord. Op de wijze van liet. populaire, deuntje „toen onze mop een mopje was" brachten de zusters van de chirurgische afdeling een zestien verzen tellende bal lade van één dag uit 25 x 365 dagen, waarin de veelomvattende taak van zuster De Voogd werd uiteengezet. Ook de zusters van de benedi „den voor een originele de feestelijke bycenkomst. „Ik heb er bijna geen woorden meer voor", zo begon zuster De Voogd haar toespraak, waarin zij haar dankbaarheid toonde voor de haar ten deel gevallen hulde, „vyfentwintig jaar is een hele tyd. waarin niet alleen prettige, maar ook dingen zijn gebeurd", zy doelde daarbij op de oorlogsjaren. Zuster De Voogd hoopte ten slotte, dat de prettige onderlinge verstandhouding ook in de toekomst bestendigd zal mogen biyven. Velen maakten vervolgens van de gele genheid gebruik do „zilveren" hoofd verpleegster de hand te drukken. (Advertentie) Keuze uit ccn grote serie van de beste morkon - waarover wij U graag alle adviezen geven. Catalogus op aanvraag. GOES - VLISSINGEN - KRU1NINGEN Brussel zwnnr bewolkt, Luxemburg zwnnr bewolkt, Parijs zwnor bewolkt, Nice licht bewolkt, MUnchen, licht bewolkt, ZUrich onbewolkt. Locarno onbewolkt. Innsbruck licht bewolkt, Rome onbewolkt, Madrid half bewolkt, Mallorca onbewolkt. 19 gr. 15 gr. 19 gr. 24 gr. 22 gr. 21 gr. 26 gr. 26 gr. 30 gr. 35 gr. 32 gr. VERWACHT. WISSELEND BEWOLKT Wisselende bewolking met enkele ver spreid voorkomende buien. Vrij! krachti ge tot matige wind tussen zuidwest en noordwest. Weinig verandering in tem peratuur. STRAN D VERWACHTING Vandaag iets beter strandweer met nog kleine buienkans, maar ook brede laringen. Matige wind tussen west noordwest. In de middag ongeveer 17 a 18 graden. Zeewater 15 graden. VOORUITZICHTEN: Hoge druk ver sterkt zich bji de Britse eilanden, het- i tegen hel weekeinde een langzame verbetering inhoudt. ZON EN MAAN. 5 juni zon op 4.22 onder 21.04 maan op 12.13 onder .42

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 2