Henk Nijdam „in gips" terug in Nederland NU ct VOORDEEL Schot Thompson wordt manager van Sparta Uitslagen Zeeuws juniorenvoetbal MR. P. C. ADRIAANSE 40 JAAR ADVOCAAT IN MIDDELBURG Vele jaren actief in samenleving PROJECT GEMINI DOOR AMERIKA EEN VOL JAAR UITGESTELD Perez Frances leidt in Dauphine Libéré N00RDZEEK0TTER „KLAASJE" MAAKTE GESLAAGDE PROEFTOCHT EXAMENS 559ste STAATSLOTERIJ 4e ki« ise nis» VAN MET FIJN GEBRADEN VLEES i m DONDERDAG 6 JUNI 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT NA ITALIAANS AVONTUUR Renner: „Over veertien dagen weer op de fiets Wielrenner Henk Nijdam is per vliegtuig: uit Bari, via Rome en Ge- nève in Zundert, waar hy sinds korte tijd woonachtig is, teruggekeerd. De lange reis was, het overstappen in Rome daargelaten, byzonder comfor tabel, omdat lijj als „invalide" reisde en deswege in ieder vliegtuig de be schikking over twee zitplaatsen had gekregen. Het laatste gedeelte ging van Brussel eindpunt van de vliegroute per auto, bestuurd door zijn echtgenote. Mevrouw Nydam kon haar ogen niet geloven, toen zy Henk van de vliegtuigtrap af zag komen lopen. Weliswaar trekke benend, maar in elk geval niet lig gend op een brancard en er was dus ook geen ziekenauto nodig om hem naar huis te brengen, zoals zy aan vankelijk had gevreesd. Het geheel in gips gelegde rechterbeen,- de linker hand eveneens In gips „gestoken", bleek moeilyk „hanteerbaar", maar niettemin liep Nydam. Misscliien herinnert men het zieh dat Henk Nijdam onze tweevoudige wereldkampioen in achtervolging na één dag in de Ronde van Italië te hebben gereden, dit evenement de rug toekeerde, vanwege het bekende conflict met de Italiaanse beroeps- wielrijdersbond. Je moet maar pech hebben! Te za- men met nog een zestal ploegmak- kers, onder wie Huub Zilverberg, be sloten zij van Potena, waar de eerste etappe was geëindigd, terug naar Bari het beginpunt van de Giro te fietsen en daar hun koffers op te halen, die ter plaatse achter wa ren gebleven. De afstand (circa 130 km) telden de mannen uiteraard niet en zij gingen welgemoed en route. Het was een nogal sterk heuvelachtig terrein, maar welke coureur vindt dat een bezwaar Een ongeluk ligt echter op een klein plekje. Dat ondervond Nijdam op een gegeven moment toen ongeveer de helft van de afstand voor de wielen was weggedraaid. Het renners groepje was juist aan de afdaling op een sterk stijgende heuvel begonnen, toen het ongeluk gebeurde. Nijdam schetste ons het navolgende beeld over de toedracht. „Ik schat dat we met een vaartje van ongeveer vijfenvijftig kilometer B?r uur daalden. Het was een boch- ge asfaltweg en het ging dus lekker hard. Bij het nemen van zo'n bocht is de botsing geschied. Hoe het pre cies in zyn werk is gegaan, kan ik me niet helemaal herinneren. Het was slechts een flits. Van de, tegen overgestelde richting had een auto die bocht bereikt tegelijkertijd met mH. Waarschijnlijk ben ik met mijn linkerarm tegen die wagen terecht gekomen. heb mjjn evenwicht verlo ren en bon vervolgens met fiets en al tegen de grond gesmakt. Ik ben niet bewusteloos geraakt en kon mij zelfs oprichten, maar mijn collega's dwon gen mij te bljjven liggen, na me langs de kant van de weg te hebben ge dragen. Hoe het plaatsje heet waar ze my heen hebben gebracht weet ik echt niet, maar het ziekenhuisje leek me te primitief om erin te worden opge nomen. Nadat de dokter de wond in mijn hoofd had genaaid dat heeft h(j goed gedaan, want: kijk maar het is helemaal genezen en de werke lijk enorme wonde boven de knie had verzorgd, hebben de jongens voor een ziekenauto gezorgd en daarmee ben ik naar Bari vervoerd. Er is daar een schitterend ziekenhuis, maar het wus bovendien een lumineuze ge dachte van me geweest, want ik heb er oen verzorging genoten, die boven allo lof is verneven. De behandelende professor, Mario Sebastini, heeft me als een eigen kind verzorgd. Ik ge noot zijn speciale aandacht en van hem niet alleen, want zijn gehele personeel heeft me vertroeteld. Toen lk weg ben gegaan hebben ze alle maal hun handtekening op het gips rondom mijn linkerhand geplaatst, kijk maar, en ook de familie van de heer Sebastini heeft op bijzondere wijze met mij meegeleefd. Tweemaal is hun zoon mij komen afhalen voor een uitstapje in de prachtige omge ving en ik ben bij hun thuis ook nog een keer op visite geweest. Het is werkelijk om niet te vergeten. Ik weet eigenlijk niet precies wat ze daar allemaal aan mijn knie hebben gedaan. Voorzover ik heb kunnen be grijpen is een stukje been uit de ge broken knieschijf verwijderd. Maar wat de professor er voor in de plaats heeft aangebracht kan ik slechts ver moeden. Misschien een plastic ver vangingsstuk. Ik hoop het spoedig te weten, want lk heb aan K.N.W.U.- voorzitter P. van Dijk gevraagd om mij verder te behandelen. Wat die Henk Nijdam hand en been in het gips na een triest Italiaans avontuur weer terug bij toch wel gelukkige echtgenote. pink betreft, dat ziet er erger uit dan het in werkelijkheid is- Ik kan die hand normaal bewegen. Ik heb geen idee hoelang ik nog in dat geweldige gipsverband om mijn been zal moeten lopen. Als ik het zelf voor het zeggen had, ging het er van daag al af. Niet alleen omdat ik na tuurlijk weer zo gauw mogelijk aan de slag wil, maar vooral omdat ik in totaal geen pijn meer voel. Als ik c- timistisch mag zijn: ik denk, dat over een dag of veertien alweer op de fiets kan. Maar dat moet natuurlijk dokter Van Dijk beslissen". Men moet er niet verbaasd over zijn als binnenkort het bericht verschijnt, dat onze tweevoudige wereldkam pioen achtervolging op de fiets is ge signaleerd. Dennis Neville, de succesvolle manager- trainer van Sparta, die besloten heeft de Rotterdamse vereniging te gaan verla ten, za' worden opgevolgd door een an dere Brit, de Schot Bill Thompson. De 41-jarige Thompson, heeft vele jaren in Portsmouth gespeeld, bij welke club hij de laatste twee jaar als assistent-ma ger fungeerde. Bob Jansen, thans trainer van Hermes DVS, zal het volgend seizoen de con tractspelers van Xerxes onder zijn hoede krijgen. De huidige oefenmeester van Xerxes, Branko Vidovic, zal de jeugd en amateurs van deze club gaan trainen. Uitslagen en standen tweede divisies Woensdagavond hebben een aantal clubs uit de tweede divise een inhaalprogram ma afgewerkt. De uitslagen en standen luiden: Tweede divisie A: Stormvogels- Oldenzaal 1-1,ZPC-Tubantia 0-3. Be Quick-AGOW 0-1, Vitesse-De Graaf schap 0-1, Alkmaar-NEC 1-2, Zwolse Boys-KFC 4-2, Zwartemeer-VSV 1-2, Leeuwarden-Heerenveen 1-0. De stand: VSV 29—41, NEC 30—39, AG OVV 3038, Alkmaar 2936, KFC 29—36, Vitesse 30—35, ZFC 29—29 Leeuwarden 2929, Be Quick 29—28, Stormvogels 29—28, Wageningen 3028, Zwolse Boys 2924, Heèren- veen 29—24, Tubantia 29—23, De Graaf schap 3023, Zwartemeer 2921, Ol- denzaal 29—16. Tweede divisie B: Xerxes-Hilversum 2-1, EDO-PEC 1-0, Baronie-RCH 1-1, Her mes DVS-Longa 2-1, HVC-SVV 4-2, DFC-NOAD 3-1, 't Gooi-BW 0-1. De stand: Haarlem 2940, BW 30—39, HVC 29—38, Baronie 29—33, DFC 29— 33, 't Gooi 31—33, RCH 29—32, Hermes DVS 2932, Hilversum 2930, Xerxes 2928, NO AD 29—27, SW 29—26, Hel- mondia '55 30—25, Wilhelmina 30—23, Longa 29—22, EDO 29—21, PEC 29—16. Groep A I: Zeeland Sport A IR.C.S. A I 8—0. Groep A VI: H.V.V. A II— Tern. Boys A I 2—2. Groep B n: Mid delburg B IIVlissingen B I 08; Mid delburg B IVlissingen B II 42; Vlis singen B IIVlissingên B I 18. Vlis singen B I kampioen. Groep B Hl: Mid delburg B mVlissingen B VI 50; Vlissingen B IVR.C.S. B I 40. Groep B V: Goes B HBeren B I 23; Wissenkerke B IPatryzen B I 1—11. Patrijzen B I kampioen. Groep B VI: Krabbendijke B IYerseke B I 41. Groep B VHI: Spui B IAxel B in 6 0; Terneuzen B IIZaamslag B I 12. Groep B X: Graauw B IH.V.V. B III 60. Groep B XEH: Aardenburg B II IJzendijke B I 23; Aardenburg B III Schoondijke B I J7Biervliet B I Retranchement B I 121; Hoofdplaat B IBreskens B I 81; Schoondijke B I Oostburg B II 14—0; Biervliet B I— Groede B I 31. Beslissingswedstrijden voorronde jun. kampioenschap: Vlissingen A IArne- muiden A I 112; Goes B IRillandia B I 50; Vlissingen B IVlissingen B IV 6—0; Renesse B IZierikzee B 11 2 (na verl.). 'eledcn dat lelburg werd ingeschreven by de recht bank te Middelburg als advocaat en pro cureur. Tydcns de zitting van de civiele kamer heeft de president, mr. P. van Verenigings- en sportman Emergo, waarvan hij momenteel vice- voorzitter is. Ook op atletiekgebied stond de Middelburgse advocaat zijn mannetje, getuige de verschillende prijzen die hij onder meer voor hoog springen en hardlopen behaalde. Gedurende de oorlogsjaren vertoefde mr. Adriaanse wegens zijn illegale acti viteiten gedurende 15 maanden (van 1942 tot eind juli 1943) als gijzelaar in St.-Michielsgestel. Empel, met enige gepaste woorden aan dit jubileum herinnerd. Hy wees daarhy op de grote activiteit van mr. Adriaanse als strafpleiter, In welke hoedanigheid hy steeds een groot begrip toont voor menselijke moeilijkheden. Voorts werd gesproken door de deken van de balie, mr. F. W. Adriaanse, broer van de jubi laris. Deze dankte met een korte toe spraak. Mr. Adriaanse heeft zich een groot aan tal jaren ingezet voor de Middelburgse samenleving. Geboren in Hulst (in 1895) kwam hij reeds op jonge leeftdQ naar Middelburg. Met een onderbreking gedu rende z(jn rechtenstudie Sn Leiden (1917- 1922) heeft hij sindsdien in de Zeeuwse hoofdstad gewoond. In verschillende verenigingen is de jubi laris bestuurslid geweest. Zo mankte hij deel uit van het bestuur van V.V.V. Mid delburg. In deze functie was hy lange tijd werkzaam als secretaris van de rlng- rijderijcommïssie, die vroeger de ring- rijdersfestijnen in de Abd(j organiseerde. Ook had hij zitting In het bestuur van de koninklijke vereniging „Uit het Volk Voor het Volk", in het bestuur van de sociëteit de „Vergenoeging", en sinds enkele jaren is mr. Adriaanse commis saris van de Polder Walcheren. Ook op sportgebied was mr. Adriaan se een vooraanstaand figuur. H(j was voorzitter van de voetbalvereniging Middelburg, waarin hy als speler van het eerste elftal toendertijd in de le klas voetbalde. Ongeveer 40 jaar is mr. Adriaanse ook reeds bestuurslid van de zwemvereniging Luctor et 10 x genieten NOG DIT JAAR RUSSISCHE RUIMTEVAARTEN Het hoofd van de Russische delegatie naar Cospar (het internationale comité voor ruimte-onderzoek), welk internationaal orgaan thans in Warschau een zitting houdt, heeft in grote lijnen aangegeven, wat Rusland in de naaste toe komst op het gebied van ruimtevaart denkt te ondernemen. Ranger De Amerikanen kwamen met enkele verrassende mededelingen. Professor Blagonravov zeide namens Rusland, dat de Sowjet-Unie dit jaar nog een aantal kosmonauten de ruimte in wil sturen. Hij zei er echter niet bij, hoeveel, en evenmin, of er tweelinglanceringen bij zouden zijn. Wel gaf hij te kennen, dat er onbemande raketten zouden worden afgeschoten naar Mars en Venus, ter wijl tevens een aantal kleine spoetniks zou worden gelanceerd van het type, waarvan er cut jaar al zes stuks zijn afgeschoten. Voorts sprak professor Blagonravov over verder medisch en biologisch onderzoek van het soort dat geschiedt door middel van de bemande „Wostok"-ruimteschepen. Satellieten De leider van de Amerikaanse dele- fatie, dr. Richard Porter, was min er vaag en bracht ten eerste het nieuws, dat voor het einde van 1963 door de Verenigde Staten nog tien satellieten van verschillende types zullen worden gelanceerd. Daarna kwam hij met de mededeling, dat Amerika de eerste anderhalf jaar geen ruimtevaarder in een baan om de aarde zal brengen, maar het meest schokkend was wellicht zijn bekendma king, dat de Verenigde Staten besloten - ten, om het project „Gemini" (het zenden van twee personen tegelijk een baan rond de aarde) een vol ja uit te stellen. Bovendien zullen de V< enigde Staten dit jaar geen ruimtesche pen naar Venus of Mars zenden. Handballers leden weer zware nederlaag Het Nederlandse handbalelftal heeft ook in de tweede wedstrijd van het toernooi om hec wereldkampioenschap handbal heren i een zware nederlaag geleden. De Nederlanders, die bij de rust met 104 achterstonden, verloren ten slotte met 237 van West-Duitsland- In de andere wedstrijden won' Zwitser land met 174 (112) van de Verenig de Staten en won Oost-Duitsland met 117 (54) van Polen. De Spanjaard Perez Frances heeft de derde étappe van de Dauphine Libéré gewonnen. Hy versloeg in de spurt van le 202 kilometer lange étappe van Bourgoin naar Villars zijn landgenoten Angelino Soler, Manzaneque, Gomez del Moral en dé Fransman Anquetil. Perez Frances maakte een tijd van 6 uur 12 minuten en 32 seconden. Van de Neder landers eindigde Piet Damen als 26ste in 6.24.04, Dick Enthoven als 51ste in 6.35.39 en Huub Zilverberg als 53ste, in 6.40.42. Rik van Looy kwam als 68ste binnen in 6.40.53. Het algemeen klassement luidt nu als volgt: 1. Perez Frances (Sp.) 17.19.21;, 2. Manzaneque (Sp.) 17.19.35; 3. Anque til (Fr.) 17.19.35; 4. Soler (Sp.) 17.20.30; 5. Gomez del Moral (Sp.) 17.21.42; 17. Damen (Ned.) 17.32.07; 4&. Enthoven (Ned.) 17.47-44; 46. Zilverberg (Ned.) 17.47.45; 47. Van Looy (Belg.) 17-47.46. Wereldburger nummer één, de uit Ame rika afkomstige Gary Davis, heeft zijn zwervende bestaan opgegeven en is in Straatsburg getrouwd met mej. Esther Peter. Davis, die zich in Straatsburg als zakenman heeft gevestigd, leerde zijn bruid kennen toen hij daar op een brug een sit-down-demonstratie voor zijn ideeën Meld. Hij heeft nog wel dezelfde idealen, verklaarde hij, maar hij laat het nu aan anderen over daarvoor te strij den. Het paar wordt hier in de echt ver bonden door Germain Muller, loco-bur gemeester van Straatsburg. Ot> Oosterschelde Eigendom van Ouddorpse Koninklijke onderscheidingen In een bericht van woensdag over ko ninklijke onderscheidingen Is' een fout geslopen. Men gelieve te lezen: De heren B. van de Kettery en A, Visser van de N.V. Koninklijke Hollandla Melkfabriek in Bergen op Zoom ontvingen de ereme daille verbonden aan de Orde van Oran- je-Nassau in zilver. schipper Jaap Tanis De nieuwe Noordzeekotter „Klaasje Go 7" heeft woensdagmiddag op de Oos terschelde een geslaagde proefvaart ge maakt. Omstreeks twee uur maakte hel fleurig opgetuigde vaartuig zich in de haven van Bruinisse los van de wal, waarna de boottocht begon. Deze nam enkele uren in beslag. Aan boord bevon den zich vele genodigden, waaronder een aantal leveranciers. Een trotse eige naar Jaap Tanis (47) uit Ouddorp stond aan het roer. Vólgende week zal deze schipper samen met zijn zoons Jaap (26), Hans (24), Kommer (22) en Adam (14) en knecht Arend Meliszand voor het eerst met deze kotter op vis vangst gaan. Thuishaven van de „Kif je" wordt Goeree. De „Go 7" is een fraai schip. Het is 21 meter lang, 5,53 meter breed en 2,60 me ter hoog. Voor de voortstuwing zorgt een Deutzmotor met een vermogen van 750 toeren met een reductiekoppelings- bak 2 1. Er is een hulpmotor van 18 pk. Het schip is voorts uitgerust met een mechanisch-hydraulische stuur inrichting. Merkwaardig De bouw van deze Noordzeekotter eigenlijk op merkwaardige wij2e g schied. Scheepsbouwer Ton Bode- weds uit Franeker maakte in Fries land het karkas en personeel van de Bruinisser machinefabriek „Welgele gen" van P. Maaskant en Zonen bouwde de motoren in. De Ouddorpse firma R. Westhoeve bracht de elektrische installatie aan. Scheepstimmerman C. Bal uit Bruinisse zorgde voor een smaakvolle betimme ring in stuurhut en de verblijven. J. Lit- tooy uit Bruinisse tekende voor de stof fering. Terwijl de deskundigen van de scheep vaartinspectie controlerende werkzaam heden uitvoerden en de schipper en zijn bemanning de nodige manoeuvres lieten uitvoeren, kregen de genodigden ruim schoots gelegenheid om het vaartuig goed te bekijken. Daarvan werd onder meer druk gebruik gemaakt door bur gemeester Ch. van de Linde van Brui nisse, dr. H. Wech, directeur van de Rotterdamse fabriek die de motoren le verde en enkele andere directieleden van dit bedrijf. Schipper Tanis, die al van zijn twaalfde jaar af in de visserij zit, lieeft ongeveer zes jaar op een botter gevaren. Met- de botter bonden de schipper en zijn zoons uitsluitend op tong vissen. Het schip was te klein voor de haringvisse rij. Met de nieuwe kotter zal de beman- Donner bereikte tweede plaats Voor het toernooi om liet Neder.—ids schaakkampioenschap is woensdag avond de 11e en laatste ronde gespeeld. Zéven uur lang is er aan de borden ge vochten alvorens men tot de prijsuitrei king kon overgaan. Donner bereikte door zijn overwinning op De Rooy de tweede plaats. De vijf hoogst geklasseer- den in de eindrangschikking mogen deelnemen aan de volgende titelwedstry- den, zonder kwalificatiewedstrijden te spelen. Dq uitslagen luiden: 11e ronde: Donner De Rooy 10; Te VeldeLangeweg 1—0; SarinkVan Oosterom 01; BergsmaHoogendoorn 10; Kuijpers Zuidema y«; Van den BergHen- neberke Eindstand: 1. Kuijpers 9 pnt. 2, Donner 7% pnt. 3. v. cl. Berg 7 pnt. 4/5 Lange weg en Zuidema 6. 6/7 Bergsma en Van Oosterom 5%. 8. Henneberke 5. 9. De Rooy iy2. 10. Sarink 4. 11. Te Velde 3Vz- 12 Hoogendoorn 2% pnt. ning hoofdzakelijk op tong en wijting gaan vissen. En in de winter wordt er haring „getrokken". Het visrnim is be rekend op 20 ton haring. Natuurlijk werd er tijdens deze proef tocht ook gesproken. Scheepsbouwer Bodewes vertelde, dat dit het eerste op zijn werf gebouwde schip is, dat be stemd is voor de „zuid". In zijn toe spraak vestigde hij onder meer de aan dacht op de moeilijkheden die er waren ontstaan ten gevolge van de strenge vorstperiode. Burgemeester Van der Linde sprak zijn bewondering uit voor het werk dat er geleverd is, zeker voor wat het aandeel van de Bruinisser mo- torenfabriek betreft. Ook hield dr. Wech nog een kort toespraakje. De eigenaar dankte tenslotte allen voor hun waar derende woorden en hun aanwezigheid. En terwyl er drie stoten op de scheeps toeter werden gegeven, maakten velen van de gelegenheid gebruik de schipper, zijn echtgenote en hun vier zoons geluk te wensen. In het „Veerhuis" te Bru nisse bleef men na de boottocht nog ec ge tijd in genoeglijke stemming bijeen. Ten slotte kondigde dr. Porter aan, dat Inplaats van de aangekondigde drie, dit jaar maar één enkele „Ranger"-raket zal worden afgevuurd. De bedoeling is, dat dit projectiel van nabij foto's van de maan zal nemen, die naar de aarde overseint en ten slotte een landing op de maan maakt. Bij het op 30 mei te Vlissingen gehou den examen ter verkrijging van net di- lorna A voor Ziekenverpleging, slaag- en de navolgende zusters: J. Fondee, P. E. Kaashoek, M. M. Kaljouw, L. Lie- vense, N. Mieras, S. L, de Ridder, E. M. de Visser, C. D. Vroegop. Zij ontvingen hun opleiding in het Chr. Streekziekenhuis „Bethesda". De heer W. Goedbloed, afkomstig uit St.-Laurens, slaagde aan de vrije uni versiteit te Amsterdam voor het docto raal examen wis- en natuurkunde. Aan de r.k.-kweekschool te Dongen slaagde voor onderwijzeres mej. C. Cue- lenaere uit Aardenburg. examen gehouden ter verkrijging van het staatsdiploma ziekenverpleging B. Aan dit examen namen 13 kandidaten deel: De geslaagden zijn: mejuffrouw G. A. de Boer, de heer J. den Boer, en de dames N. Boone, A- M. Hoezen, W. J. de Kam, A. Slabbekoorn, E. Stouten, C. P. Tholenaar. N. C. de Vos. C. S. E. de Vroe, en de heer J. C. de Winter. Korfbaltoernooi gouden A.K.C. Ter gelegenheid van het 50-jarig be staan van de Aardenburgse Korfbalclub (A.K.C.) hield deze vereniging een korf baltoernooi op het gemeentelijk sport terrein. De voorzitter, de heer C. Quist kon bij de opening negentien twaalftal len welkom neten. In ae pauze reikte de heer Delcour, hoofdbestuurslid van de K.N.K.B., een fraai embleem uit na mens de bond. Hij roemde onder meer de perfecte organisatie van het toernooi waaraan vooral de voorzitter van A.K. C. alsmede de secretaris, de heer I Bruyne en de penningmeesteresse mej. L. de Smet hun beste krachten hadden gegeven. Na afloop van de wedstrijden reikte burgemeester Ï>L G. M. van Berckel de prijzen uit, waaronder twee medailles van het gemeentebestuur en een aantal prijzen van de jubilerende vereniging. Namens de Zeeuwse korfbal- bond was aanwezig, de heer Marteijn uit Yerseke. De uitslagen waren: afdeling II: eerste prijs Togo I, Goes; tweede prijs: Luctor I, Terneuzen. Afdeling HIA: eerste 5de pit; eerste prijs: B.K.C., Breskens; tweede prijs: Vopo, Borssele; derde prijs: Dos '55, Nieuwdorp. Aspiranten: eerste prijs: Dosko, Bergen op Zoom; tweede prijs: Ondo A, St.-Laurens; derde prijs: Vedo, Vlissingen. HOGE PRIJZEN 2000 9583 1500 1350 7759 17495 1000 4389 4611 13386 14616 19785 400 2758 6379 158Ö1 16159 16456 200 1045 1684 256S 2763 3592 3953 4379 4412 4997 5233 5343 6859 7397 7433 7650 8306 9323 9640 9941 13587 13801 13935 14142 16578 17331 18444 18509 19409 20908 20973 21303 PRIJZEN VAN 80.— 1032 139 166 237 279 531 640 754 1 4196 356 467 510 654 503S 099 292 320 526 583 821 836 894 900 945 984 8087 208 247 309 380 445 474 491 535 561 797 814 864 910 959 7071 0S4 211 335 430 466 500 548 647 680 706 755 812 818 908 952 8010 073 092 234 367 421 438 476 518 739 S85 977 9405 634 880 894 912 945 10003 025 049 099 164 176 188 306 519 590 859 S67 945 948 974 9S1 9S3 11066 117 125 349 375 522 56S 575 678 742 754 807 829 933 12011 043 051 091 110 157 219 228 275 436 1012 040 084 103 119 121 130 150 172 177 233 238 252 420 435 437 455 487 529 544 566 627 660 662 690 691 698 708 722 724 725 760 7S0 785 786 814 847 883 884 S96 926 954 962 9S7 2007 034 054 064 077 096 123 140 142 158 181 199 214 236 244 267 2S9 315 323 334 349 377 390 396 420 422 477 525 531 648 649 664 695 710 796 807 812 835 837 839 860 864 867 929 945 3025 042 09S 111 144 159 261 265 301 347 351 369 375 408 458 459 474 478 492 593 598 615 642 646 673 696 699 716 726 759 785 S02 837 870 889 90S 4037 041 047 086 090 100 143 185 201 212 219 255 276 300 302 308 310 316 331 383 - 431 438 446 458 466 472 484 499 503 514 562 566 572 573 574 604 657 665 690 694 695 696 717 731 7S0 7S9 814 828 879 890 914 935 96S 976 980 882 5003 066 077 0S0 106 121 133 143 202 235 243 261 262 321 420 424 433 435 449 456 460 484 563 616 641 645 677 6S1 687 689 690 721 734 737 766 773 775 777 792 843 844 901 950 6043 065 107 124 142 157 185 1S9 214 217 226 249 312 342 349 361 371 372 396 422 430 437 492 495 50S 526 527 540 619 638 666 730 748 760 773 823 833 S56 933 946 951 969 7048 085 096 126 132 185 207 230 233 242 267 274 283 286 312 331 333 365 453 456 468 506 551 566 571 648 658 671 720 721 739 785 790 797 800 S41 869 875 931 940 Q=S4 QGO onon 8021 104 142 151 163 204 226 227 242 245 252 258 265 296 308 410 457 464 466 473 487 501 542 581 590 608 682 708 733 772 813 836 873 897 950 953 9013 024 092 108 131 156 159 209 248 286 299 310 345 355 373 378 396 422 473 476 490 502 519 535 550 556 578 592 639 659 664 667 679 687 718 733 779 801 808 885 895 897 917 933 934 942 971 979 10007 020 027 037 038 0-10 051 058 075 115 124 149 150 158 184 193 254 260 298 334 345 371 395 414 416 444 449 484 491 517 525 529 549 554 555 55S 562 568 584 624 643 689 755 778 784 901 9">9 934 996 441 558 599 605 608 748 750 817 857 13006 156 167 220 243 251 285 294 463 543 625 651 658 661 691 781 846 933 14157 186 268 453 510 531 648 813 817 991 997 15003 091 180 202 218 229 278 654 752 780 790 803 849 835 899 925 938 16123 165 187 250 366 504 527 621 742 931 981 1Ï0S1 133 189 298 396 587 633 703 712 80T 912 18017 034 037 080 392 424 439 593 658 963 063 189 397 490 524 390 611 817 19016 0__ 873 906 20049 168 182 193 238 289 427 455 494 543 583 674 693 712 877 959 977 986 21004 031 0S6 140 229 235 255 272 342 366 391 466 568 643 648 706 734 761 933 936 11002 010 012 054 182 228 275 315 328 350 •100 465 579 668 696 748 774 802 806 856 916 975 12000 12022 079 135 140 213 252 265 297 306 318 321 327 357 366 372 383 448 479 507 533 537 601 643 647 659 695 704 715 752 755 764 770 789 820 884 928 976 13007 034 051 066 067 076 078 112 122 128 146 186 224 236 24S 293 299 307 312 344 370 435 440 446 465 4S6 505 574 605 647 696 707 722 736 743 757 841 892 962 14012 039 083 147 194 200 264 277 282 293 299 307 314 330 333 337 358 362 368 40O 410 458 4S6 496 507 514 577 593 607 629 633 639 658 661 683 685 738 769 779 781 797 805 821 827 85S 871 880 881 896 931 994 997 940 941 947 15010 093 136 140 146 174 274 283 300 318 352 408 410 411 456 462 538 579 612 617 049 GG4 736 753 763 810 840 871 945 967 974 983 10011 01S 069 073 079 098 147 151 196 212 237 241 260 272 330 334 346 371 405 427 455 541 543 545 584 590 60S 644 673 673 723 734 744 754 779 S43 S46 901 940 17016 034 IM4 049 066 CÖ5 102 109 120 144 196 214 225 270 290 296 318 321 337 351 380 399 414 426 445 454 465 484 553 559 590 621 645 648 655 663 683 697 700 706 724 747 750 762 769 779 798 812 833 839 846 353 878 906 924 962 983 993 996 18053 147 210 251 2S7 318 337 377 408 428 440 447 448 457 460 467 507 530 5S6 411 614 616 652 723 730 742 759 780 804 965 19007 (W? oqn 0n7 170 -"n 199 267 584 324 377 423 436 465 467 481 487 495 502 531 541 542 597 634 640 662 675 718 742 747 754 755 759 775 776 782 793 806 812 831 S64 895 927 972 983 999 20028 038 067 096 105 123 149 157 165 171 233 262 301 377 390 402 407 412 436 446 462 469 479 4°n - 604 610 660 6 838 853 941 21005 019 041 061 081 0S2 149 208 225 249 279 2S1 386 458 498 501 502 532 571 629 637 689 767 780 795 867 873 879 943 945 Prijzen van 400 2758 6379 15801 16159 16456 Prijzen van 200 1045 1684 2568 2763 3592 3953 4379 4412 4997 5233 5343 6859 7397 7433 7650 8306 9323 9640 9941 13587 13801 13935 14142 16578 17331 18444 18S09 19409 20908 20973 21303 Categorie nieten: 17993 moet zijn 13796; 20757 moet zijn 20657; 17683 moet zijn 17783; 6773 moet zijn 6723 ifiaGoreng unox TJNG U00.8k.62 I TIJDELIJK f 1.98 PER LITERBLIK 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 9