Zeeland herdacht doden met omgangen en kransleggingen Zeeuwse jeugd politiek niet ongeïnteresseerd Vestiging in Yerseke van twee industrieën Rode-Kraiswedstrijden in Goes en Vlissingen Vlaggen halfstok in stille steden en dorpen Zeeuwse ALMANAK NA VERLIES OESTERCULTUUR Werk voor zestig arbeidskrachten PRIJS VAN INDUSTRIEGROND IN BRÜINISSE MOET OMHOOG Streekplanbezoek Schouwen-Duiveland P.v.d.A.-Statenfractie Een moderne camera of projector kopen Foto Verschoore 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 6 MEI 1963 Alom klokgelui Sober en waardig heeft Zeeland de doden uit de tweede wereldoorlog herdacht, toen zaterdagavond te gen acht uur door vele steden en dorpen mensen in stille omgang naar begraafplaatsen en monu menten trokken om daar met kran sen, met een eenvoudige bloemen hulde de nagedachtenis van de ge vallenen te eren. Alom hingen vlaggen halfstok en was er klokgelui, toen de stille stoeten zich in beweging zetten. Treffend was weer de plechtigheid in Renesse, waar bij het witstenen verzetsmonument de tien mannen werden herdacht, die hier op de 10e december 1944 rijn geëxecuteerd. Hierbij waren de jongens van de „Ontward Bound School" tegenwoor dig: in de oprijlaan van het slot „Moermond" heeft zich immers de wrede executie afgespeeld. De Bijbel geopend bi) Psalm 107 hield de hervormd predikant van Renesse, ds. F. A. van Liere, de aandacht van een kleine groep omstanders enkele ogen blikken bij de doden uit de oorlog. Ds. Van Liere bad het Onze Vader. De omstanders vormden een kleine stoet en ken over de begraafplaats lar ste rustplaats van de slachtoffers. Voor het gemeentebestuur van Zierik- zee legde wethouder H. Koevoets een krans; namens de Oranjevereniging „Ju liana" van Renesse deed zulks voorzit ter J. A. Kouman. In Vlissingen zette zich te half acht een stille stoet in beweging, die naar de Noorderbegraafplaats trok, waar leden van de plaatselijke oratoriumvereniging en het Vllssings mannenkoor D.O.U. het lied „Het Gebed" zongen. Namens het gemeentebestuur legden burgemeester mr. B. Kolff en wethouder F. G. Smit, een krans; de heer J. E. Boonstra deed dit namens de gezamenlijke consulaten. Anderen volgden dit voorbeeld. Tal van nabestaanden legden bloemen. Eenzelfde beeld in Middelburg, waar de stille omgang naar de algemene begraaf plaats trok, waar bij het monument een eenvoudige hulde werd gebracht. Het muziekgezelschap O.N.D.A. begeleidde bij het zingen van het Wilhelmus. De deelnemers aan de stille omgang trok ken vervolgens naar de Dam, waar ds. M. Enker in de Graanbeurs voorging in een korte herdenkingsdienst en waar bij O.N.D.A. opnieuw medewerking ver leende. In Goes namen enkele honderden de 2 minuten stilte voor het stadhuis in acht. Hier waren het burgemeester F. G. A. Huber en de heer A. de Roo, een van de voormannen uit de illegaliteit, die een krans legden aan de voet van het monu ment voor de gevallenen. Het knapenkoor van de Katholieke Zeeuwse Koorschool zong daarna op in drukwekkende wijze een drietal toepas selijke liederen waarna met het zingen van twee coupletten van het Wilhelmus deze korte plechtigheid werd beëindigd. In Terneuzen vertrok om.half acht van de Markt een stoet van nabestaanden, belangstellenden en deputaties van Ter- neuzense padvindersgroepen. Voorafge gaan door de harmonie Terneuzen, met omfloerste trommen, ging de stille om gang traditiegetrouw naar het monu ment ter ere van de gefusileerde perso neelsleden van de rijkswaterstaat aan de Westsluis. Bij het monument werden de twee minuten stilte in acht genomen, waar na door enkele padvinders bloemen werden gelegd aan de voet van het Project De man knutselde graag. Je hebt van die mensen, die in elke spij ker brood zien. Maar het project, dat hij laatstelijk ter hand heeft genomen, is hem duidelijk uit die hand gelopen. Modelbouw. Hoog in het door hem bewoonde Goese pand had hij een kamertje aan de huishouding ont trokken. Daar ging hij treintjes, autootjes en bootjes in een land schapje samenvoegen. Het ts bij enkele fundamenten ge bleven. De man zaagde en ha merde en gooide zo nu en dan een aardig bergmassiefje op de mat, maar helemaal bevredigen, neen, dat deed het hem toch niet. Hij had dan de gewoonte zijn echtgenoote van het echec op de hoogte te stellen, staarde vervol gens enige tijd somber voor zich neen en nam dan, wat moedeloos, het sloopwerk ter hand. De volgende avond begon hij op nieuw, vulde het vertrekje zich andermaal met de manische ge luiden van zaag en hamer. Een nijver baasje. Maar de echtgenote, een verdie ping lager, werd in haar een zaamheid van week tot week mis- troostiger. De weken werden maanden welk stadium de zoveelste fase van het project verkeerde. Ze voelde zich verwaarloosd en bi) het verwelkte bruidsboeket dacht ze lang en diep na over die eerste dagen toen zij het geluk van een toegewijd echtgenoot kende. Tot ze. bij ingeving, het woord vond, dat hem weer aan haar zij de bracht. De man heeft het pro ject mét bootjes en bergmassief- jes laten varen. „Kees" heeft ze gezegd„nu weet ik het. Ik zie je met meer, ik hoor je alleen maar. Ik ben met een klopgeest getrouwd". monument. Namens de gemeente Ter neuzen werd een krans gelegd. Padvindersgroepen gingen voorop in de stille omgang in Oostburg, die van het gemeentehuis naar de algemene begraaf plaats leidde en waarin het gemeentebe stuur was vertegenwoordigd door bur gemeester J. L. van Leeuwen, wethou der D. Geuze en gemeentesecretaris P. A. Bril. Terwijl de klokken van de her vormde kerk, r.-k. kerk en die van het gemeentehuis luidden, legden velen bloe men op de graven. In Arnemuiden legde burgemeester A. Hack kransen bij het Franse monument op de Sloedam en bij de graven van de oorlogsslachtoffers op de gemeentelijke begraafplaats. In Breskens was het de Nationale Rcser- die de erewacht betrok bij het massa- Goes Burgemeester mr. B. Kolff en wethouder F. G. Smit legden in Vlissingen als eersten een krans bij het gedenkteken voor de ge vallenen. Rechts op de foto bur gemeester Kolff. Naast hem de ingvereniging „God is m :rde de plechtigheid op. Zierikzee In Zierikzee trok de stille tocht langs de rooms-katholieke en algemene begraaf plaats. In de Meelstraat werd een groet gebracht bij de gedenkplaat aan het po litiebureau voor een van de omgekomen verzetsmannen. Op het r.-k. kerkhof aan de Grachtweg werden bloemen gelegd op de graven; Hetzelfde gebeurde een kwartier later op de algemene begraaf plaats. In de Gasthuiskerk was er een Interker kelijke samenkomst, waarin het leed de oorlog in herinnering werd geroepen en God dank werd gebracht voor de vrij heid van 1945. De christelijk gerefor meerde predikant van Zierikzee, ds. M. v. d. Klis bepaalde de aanwezigen bij het bijbelgedeelte Psalm 66. „Zal een mens de waarde van de vrijheid goed kunnen beseffen, wanneer hij de banden niet heeft gevoeld?" Na een gebed voor de oorlogsslachtof fers en voor de vrede hieven de aanwe zigen twee coupletten van het Wilhel mus aan. Heel licht zijn die DRAKACEL matrassen (Slot van pag. 1) zingstijd vindt bet Zeeuwse kamerlid zeker niet slecht. Met een enkel voor beeld illustreerde hij dat. Op de avond van de voetbalwedstrijd Nederland- Frankrijk hield de heer Van Dongen een politieke rede in één van de Zeeuws-Vlaamse gemeenten. „Onder het gehoor waren zeker 15 tot 20 jongeren, „Wel, dat vind ik moedgevend", merkte hy op. Jfeinig interesse „Weinig belangstelling voor de poli tiek". Dat is de mening, die het Zeeuw se Tweede-Kamerlid, de heer C. F. van der Peijl (c.h-) uit Kloetinge heeft over de jongeren. Hij is van oordeel, dat de interesse vóór de tweede wereldoorlog groter was. „De jongeren hebben zoveel andere zaken, die hun belangstelling opeisen: sport televisie, ontspanningr verenigingen", aldus de heer Van de Peijl. Overigens: in groeps- of school verband ziet de heer Van der Peijl re gelmatig belangstelling van de ionge- ren voor de politiek. Vaak worden de kamerdabatten door jongeren in school verband gevolgd. Ook het Middelburgse V.V.D.-raadslid C. A. Kammeraad tevens Statenlid vindt de belangstelling van de jon geren voor politieke vergaderingen ma gertjes. „De jeugd stelt andere zaken primair, maar dat betekent niet, dat er totaal geen belangstelling is voor de politiek. Ik geloof dat bepaald niet", aldus de heer Kammeraad. Resumerend kan worden opgemerkt, dat uit de slechte opkomst bij de voor lichtingsbijeenkomst in Goes niet zon der meer kan worden geconcludeerd, dat de belangstelling van de jeugd voor de politiek minimaal is. De reacties, welke wij te horen kregen van de jon geren zelf en van de politici duiden toch op een zekere interesse. Een belangstel ling, die echter anders is gericht dan by de ouderen. „Radicaler", zoals de heer Van Dongen het uitdrukte. Een kiekje van de kledingafdeling van Moros Schnitzer tijdens de enorme Opheffingsuitverkoop! DAMES- EN HERENKLEDINGFABRIEKEN MOROS SCHNITZER LIQUIDEREN VERKOOPTOONZAAL EN GOES (Lange Kerkstraat 12) duizenden stuks modernste da- GOES De bekende fabrikant van mo dieuze dames- en herenkleding, Moros Schnitzer, welke over het gehele land verkooptoon zalen heeft (waar rechtstreeks van fabriek aan publiek ver kocht wordt) heeft moeten be sluiten haar verkooptoonzaal te Goes op te heffen en totaal uit te verkopen. De directie heeft tot deze uitverkoop van mes- en herenkleding moeten overgaan, door de uitzonderlijk lange winter, welke voor de voorjaarsverkoop catastrofaal bleek te zijn. Begrijpelijk dat de mensen in de rij staan, als men bedenkt, dat in korte tijd al de goede ren weg moeten zijn en dus voor een appel en een ei ver kocht worden. Het ziet er naar uit, dat zich op korte termijn twee industrieën in Yerseke zullen vestigen. De Haag se onderneming Kouwenhoven heeft reeds definitief besloten tot vestiging van een kipconservenfa- briek in het Zeeuwse oester- en mosselstadje, terwijl voorts vrij wel vaststaat, dat de Nobel- schoenfabrïek uit Kaatsheuvel een nevenbedrijf in Yerseke zal neer zetten. Zij zullen aan zestig ar beidskrachten werk geven. Deze voor de bevolking van Yerseke verheugende berichten komen juist op Champignonteelt in Yerseke Circa 50 belangstellenden kwamen vo rige week in het gemeentehuis te Yer seke bjjeen tijdens een door de voorlo pige commissie voor de champignon teelt te Yerseke belegde vergadering. De commissie deed tydens deze verga dering mededelingen over de stappen, welke reeds werden ondernomen om zo spoedig mogeljjk de gelegenheid te kun nen scheppen voor de kweek van cham- ip deze vergadering waren onder meer aanwezig burgemeester A. C. Willem- sen, de hoofdassistent van de rijkstuin- bouwvoorlichtingsdienst te Middelburg, de heer M. Wattel alsmede de voorzitter, kassier en een der leden van de raad van toezicht van de Coöperatieve Boeren leenbank te Yerseke. Deze laatste voor het geven van voorlichting over de eventuele financieringsmogelijkheden. De voorzitter van de voorlopige com missie, de heer C. L. Pronk, deelde me de, dat zich voor de cursus beginners champignonteelt, die door het proef station voor de champignonteelt te Horst zal worden gegeven en 40-tal deelnemers zich hebben gemeld. Binnen kort zal met deze cursus worden ge start. Op de enquête, die de commissie hield, met betrekking tot de vraag of er belangstelling bestond om als volon tair te gaan werken teneinde het vak meester te worden, kwamen reeds 13 aanvragen binnen. Medegedeeld werd, dat naast particulier Initiatief ln dit op zicht ook van de zijde van het proef station zal worden onderzocht of en zo ja, waar adsplrant-kwekers kunnen „vo- lontaircn". Voorts bleek, dat de com missie zich met een schrijven ln ver binding had gesteld met de voorzitter van de Nederlandse champignonkwe- kersverenlging. Getracht zal worden, de toekomstige kwekers te doen delen in de voordelen, die de zgn. omscholings regeling biedt aan degenen, die zich in een of ander ambacht willen bekwa men. Gevraagd naar de wenselijkheid om reeds tot het stichten van een ver eniging te komen, werd dit momenteel nog niet urgent geacht. De voorlopige commissie zal dan ook voorlopig tot nader order haar werkzaamheden blij ven voortzetten. een ogenblik, dat de gemeente is ge troffen door het dreigende verlies var de oestercultuur. Zoals bekend heeft de strenge winter een enorme sterfte ver oorzaakt onder de oesters, waardoor de eerstkomende jaren slechts een klein ge deelte van de normale jaarproduktle kan worden gehaald. Een tweede tegen slag, die de Yersekse oesterwereld kreeg, was de beslissing van de ministers van verkeer en waterstaat en van landbouw en visserij om de oesterproef niet te la ten doorgaan. Hierdoor is de oestercul tuur voor Zeeland ten dode opgeschre ven. In Yerseke is men er bijzonder mee ingenomen, dat enkele industriële ondernemingen belangstelling voor vestiging tonen. In ae nieuw te stichten bedrijven zouden namelijk de vrijkomende arbeidskrachten uit de oestercultuur een betrekking kunnen vinden. Het Haagse bedrijf zal ln juli met de ~>roduktie starten ln een voormalig be- lrijf8gebouw in de Burenpolder. Het drijf zal werk bieden aan minstens veer tig arbeidskrachten. De schoenfabriek, die op het Industrieterrein in de Buren polder een nieuw bedrijf wil stichten, zal ongeveer twintig personen te werk kunnen stellen. De leiding van dit bedrijf heeft echter nog geen definitieve beslis sing genomen. „Ik verwacht wel, dat deze vestiging doorgaat", vertelde ons burgemeester A. C. Willemsen, die bijzonder is inge nomen met de vestiging van industrieën in zijn gemeente. Hoewel het gemeente bestuur momenteel niet meer pijlen op zyn (industriële) boog heeft, verwacht de burgemeester toch, dat zich in de toekomst wel meer bedrijven in Yerseke zullen vestigen. SELECTIE VOOR 15 JUNI A.S. Helpers en helpsters waren in de weer De Iielpstersploegen van Terneu zen, Goes, Middelburg en Souburg en de helpersploegen van Krabben- dijke, Axel (A), Souburg (B) en Arnemuiden (A), zullen op 15 ju ni a.s. in de gewestelijke Rode- Kruiswedstrijden in Goes strijden om de „Zeeuwse titel". Dit is za terdag uitgemaakt in „de Prins van Oranje" te Goes en in het „Schel- dekwartier" te Vlissingen, waar een groot aantal helpsters- en hel persploegen aan de selectiewed strijden deelnamen. Zowel in Vlissingen als in Goes kregen de dames en de heren dezelfde opdracht te vervullen. De dames moesten in een geënsceneerd verpleegtehuis twee „pa- iënten" in een „diensttijd" van twintig minuten helpen, waarmee zij een typisch „vrouwenwerk" te behandelen kregen. De opgave bij de heren kwam ongeveer hier op neer: bij verbouwingswerkzaam heden aan een winkelpand had zich een instorting voorgedaan, waarbij een elek- Kapels meisje in Italië gedood tricien en een timmerman werden ge wond. Binnen een kwartier moest in dit geval aan de slachtoffers hulp worden verleend. De Rode-Kruishelpers en -helpsters hebben zich voortreffelijk van hun taak gekweten. De bloederige tafe relen weerhielden de dames en heren er niet van de hun opgedragen taak snel en met kennis van zaken uit te voeren. Zowel in Vlissingen als in Goes toonde de jury zich dan ook tevreden over het geleverde werk. Vlissingen bestond de jury uit: bij de heren de doktoren J. Stumphius, J. S. Bloos, M. Reyerse en D. Bom, bilde da mes de wijkverpleegsters A. E. Ver maas en J. A. Rljnders. In Goes hadden zitting in de jury: bij de heren de doktoren H. Frimau, P. J. Brons, H. M. J. Kiviet en G. J. Noome; bij de dames mevrouw A. J. J. Ris- seeuw-de Zeeuw en de zusters N. Flipse en B. S. Haak. De uitslagen waren: Vlissingen: dames 1 Middelburg, 371 mnten (maximaal te behalen 435); 2. Souburg, 343 3. Axel 310; 4. Vlissingen ;08, 5. Sluiskil 195: 6. Koudekerke 176 heren: 1. Souburg B 66 punten (maxi maal te behalen 85); 2. Arnemuiden A 65; 3. Arnemuiden B 64; 4. Oostburg B 62. Goes: dames: 1. Terneuzen 300 punten (maximaal te behalen 305); 2. Goes (combinatie van 2 Goese en 2 Borsselse helpsters) 255; 3. Zierikzee B 245; 4. Zierikzee A 200; 5. Krabbendijke 176; heren: 1. Krabbendijke 76 punten (maxi maal 100); 2. Axel A 71; 3. Zierikzee 66, 4. Axei B 65; 5. Goes A 65; 6. Goes B 54; 7. Kapelle 36. Bij een auto-ongeluk in het Italiaanse vakantiecentrum Alassio by Genua is zaterdag om het leven gekomen de 27- jarige mej. G. A. Bakker, afkomstig uit Kapelle. Zy werkte als tandartsassis- tenre In Amsterdam. Een tragische bij zonderheid is, dat de ouders van het slachtoffer juist de vorige week met de Rjjndam naar Canada zijn vertrokken om daar hun overige kinderen tc bezoe- Brandkastkraak in Goes buit 800 In de nacht van zaterdag op zondag is voor een bedrag van ongeveer f 800 ge stolen uit de goederenloods van Van Gend en Loods in Goes. Het geld was afkomstig uit een brand kast, die door de inbreker(s) op eer wagentje uit het kantoor werd ge sleept en in een ander deel van de loods werd opengescheurd. Ook een schrijfbureau werd bij het openbreken zwaar beschadigd. Van de daders ont breekt tot nu toe elk spoor. Zoals gemeld komt er een nieuwe Ne derlandse postzegel van tien centl ter vervanging van de in gebruik zijnde zegel met de beeltenis van H.M. de Ko ningin. De nieuwe zegel heeft een af beelding, ontleend aan de Deltawerken; zij is ontworpen door de kunstenaar J. van Heel. De kleur is bruinrood met een Een DRAKACEL matras geeft 'n oase van rust! G.S. WEIGEREN GOEDKEURING B. en w. stellen raad voor: f 6,85 per m2 De prUs voor industriegrond in Brulnis- se moet naar boven. Dat hebben Gede puteerde Staten het gemeentebestuur auideljjk gemaakt door net de goedkeu- Na de opening van de welfare tentoonstelling i» het Vlissmgse St.-Josephziekenhuis, kreeg men de gelegenheid een serie fraaie in gezonden werkstukken te zien. De inzendingen werden onder meer bekeken door hoofd welfareleid ster mej. Ch. Romeijn, pastoor Adriaanssens, drs. W. Dusarduyn burgemeester mr. M. Somers van Hoedekenskerke en de Vlissingse welfareleidster mej. Th. Favejee, hier te zien in de volgorde van links naar rechts. Wij komen nog nader op de opening terug. (Foto P.Z.C.) ring te onthouden op een raadsbesluit van 25 januari, waarin voor de prijs van f 5,85 een stuk industrieterrein was ver kocht aan een piaatseijjk bedrijf ln land- bouwprodukten. „De prijsberekening is zodanig opgesteld, dat zij lager komt te liggen dun de kostprijs. En dat is in het financieel belang van de gemeente lïrui- nisse onaanvaardbaar te achten", zo stond er in de brief nan b. en w. bij de weigering om do raadsbcslissing to fiat teren. Bruinisse wil zjjn kansen voor Indus trievestiging benutten. Het vissers dorp aan de voet van de Grevelin- gendam-ln-aanleg komt straks bjj- zonder gunstig te liggen ten opzichte van de vaste oeververbinding van Schouwen-Duiveland met de rand stad Holland. Hoewel de gemeente niet tot industriekern is aangewezen, wi! het gemeentebestuur alles ln het werk stellen om bedrijven aan te trekken en uitbreiding van bestaande industrieën te stimuleren. Een belangrijke troef daarbij ls de prijs van industrieterrein. Het college van b. en w. wil die zo concurrerend mogelijk houden en daarom was In eerste instan tie een norm van f 5,85 aangehouden Op 25 januari heeft de raad reeds 1830 vierkante meter voor deze prijs ver kocht aan de aardappelhandel van M. A. Mol aan de Dorpsweg. Nu G.S. heb ben geweigerd dit te aanvaarden, heb ben b. en w. een nieuwe kostprijsbereke ning opgemaakt cn die komt een gulden per vierkante meter hoger te liggen- schrijven zij de raad, omdat dit tot prijs zou lelden, die huns Inziens on aanvaardbaar is voor de aspirant kopers. Aanstaande vrijdagavond wordt van de raad over deze aangelegenheid een beslissing gevraagd. Bisamratten in zwembad gevangen In het in aanbouw zijnde en bin nenkort te openen zwembad aan de voormalige „Oesterput" te Ter neuzen zijn vorige week twee bi samratten gevangen. Dat men in Terneuzen wel zeer actief is op dit gebied bewijst het feit, dat de laatste anderhalf jaar reeds acht bisamratten werden gevangen. Dc jongste vangst werd gedaan door een opzichter en een jeug dige inwoner van Terneuzen. Met de behandeling van het ont- werp streekplan voor Schouwen- Duiveland in het vooruitzicht wil de fractie van de Fartij van de Arbeid uit de Zeeuwse staten zich dinsdag ter plaatse oriënteren op de consequenties van deze „toe komstvisie" voor het eiland. Een uit tien deelnemers bestaand ge zelschap zal op die dag een bezoek brengen aan enkele gemeenten op Schouwen-Duiveland, die met de nieuwe situatie na de totstandko ming van de vaste verbindingen dadelijk zullen worden geconfron teerd. Ook stellen de socialistische staten leden het op prijs uit de mond van de belanghebbenden zelf te horen, wat de bezwaren tegen en de verlangens bij de vaststelling van dit streekplan van de Provinciale Planologische Dienst zjjn. Daartoe zal de statenfractie een rit over het eiland maken en op enkele halteplaatsen haar licht opsteken. Het is de bedoeling, dat het gezelschap dins dagmorgen om kwart over elf in Zierik zee arriveert, waar het in het stadhuis door b. en w. zal worden ontvangen eu kan kennis nemen van het standpunt van deze gemeente ten opzichte van het streekplan. Tegen de middag vertrekken de statenleden naar de gemeente Wes- terschouwen, de streek, die op de P.P.D.- kaart dank zij het recreatieve karakter de meeste aandacht heeft gekregen en waar vandaan de meeste bezwaarschrif ten afkomstig zijn. Het gemeentebestuur van Westerschouwen zal de R.v.d.A.- fractie in kennis stellen van haar eigen visie op het plan en de daarvan afwe kende gedaentengang met betrekking tot de ontwikkeling ae Westhoek. Later op de middag staat nog een bezoek aan de Deltawerken op de Grevelingendam op het programma. De Zeeuwse Staten leden zullen bjj het sluitgat de opbouw van de kabelbaan bezichtigen, waarmee de sluitingsoperatie in de komende zo mer zal worden uitgevoerd. De oriën tatietrip over Schouwen-Duiveland wordt besloten met een bespreking met het gemeentebestuur van Bruinisse. Keuze uit een grote serie van de beste merken waarover wij U graag alle adviezen geven. Catalogus op aanvraag. GOES, VLISSINGEN, KRUININGEN Bromfietsbestuurder door onbekende oorzaak ten val Zaterdagavond omstreeks 8 uur Is In Korte Noordstraat te Middelburg ongeluk gebeurd, waarbH de hromflots- bestuurder A. B. uit Middelburg door tot nu toe onbekende oorzaak is komen to vallen. Met vele schaafwonden in het gezicht werd hy naar het Gast huis vervoerd. De politie verzoekt even tuele getuigen zien te melden aan het bureau Lange Giststraat. WISSELENDE BEWOLKING Wisselende bewolking met plaatselijk enkele buien. Overwegend matige wind tussen zuidwest en west. Iets lagere mlddagtemperaturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 2