Winst voor Petrosjan ZKB en SDKB eindigden gelijk als eerste in bondentoernooi RUlfTER! Onderzoek naar opzet aardgasdistributie DE BOEKENPLANK Z.K.B. NAM DE STRAFWORPEN ECHTER NAUWKEURIGER.... sigaret STUDIE OVER 1 ENERGIEBEDRIJF VOOR PROVINCIE Dodelijk ongeluk bij atletiekwedstrijden in Warschau Zoogdieren THRILLERSPECIALIST DRACH MAAKT VAN WEINIG VEEL Melina Mercouri en haar noodlot WOENSDAG 1 MEI 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT T JUNIORENTEAMS ONDERAAN IN GOES HEBBEN de Zeeuwse korfballers een ongekende weelde beleefd: een flnalestrijd, zy het dan met strafworpen omdat beide ploegen gelijk geëindigd waren, tussen de teams van de Zeeuwse en de Schouwen-Duivelandse korfbal- bond in het jaarlijkse regionale bondentoernooi. In de laatste minuten van het toernooi zagen de Schouwse korfballers zich de beker ontgaan: toen scoorde de Z.H.B. namelijk het winnende doelpunt tegen de Leidse bond en dat beteken de, dat beide Zeeuwse ploegen gelyk eindigden. Nog hadden de Schouwenaren een kans, maar by het nemen van strafworpen faalden ze. De S.D.K.B. heeft, ondanks het feit,dat dit team lang niet volledig binnen de lij nen kwam, prima gespeeld en zich' goed aangepast aan de andere teams: de Z.K.B., de Haagse korfbalbond, de Leid se, de Dordtse en de Rotterdamse. Er dient overigens onmiddellijk aan toege voegd te worden, dat het toernooi op een lager peil stond dan dat te Zeist vorig jaar. Ook het Z.K.B.-team heeft wel be- tére wedstrijden gespeeld. De eindstand luidt: 1. Z.K.B. 8 punten; 2. S.D.K.B. 8 punten; 3. H.K.B. 7 pun ten; 4 R.K.B. 4 punten; 5. L.K.B. 3 pun ten en 6. D.K.B. 0 punten. De junioren- ploegen van de Z.K.B. en de S.D.K-B. waren minder succesvol: ze eindigden respectievelijk op de voorlaatste en laat ste plaats. Het beste team was hier on getwijfeld de H.K.B.dat dan ook met de eer ging strijken. Ontegenzeggelijk kunnen met name van Z.K.B.-zijde wel sterkere twaalftallen geformeerd wor den. De eindstand luidt hier: 1. H-K. Uitdager Petrosjan heeft dinsdag in Moskou de 15e party van de tweekamp tegen Botwinnik om de wereldtitel scha ken gewonnen. De beslissing viel in deze partij, die maandag werd afgebroken, by de 58e zet. De stand is nn 87 in het voordeel van de uitdager. De 16e party wordt vandaag (woe «lag) gespeeld. De partij had het voleende verloop: Pe trosjan (wit), Botwinnik (zwart). 1. d2-d4 Pgl-f6, 2. c2-c4 g7-g6, 3.Pbl- c3, d7-d5, 4. Ddl-b3 d5xcl, 5. Db3xc4 Lf8x-g7, 6. e2-e4 0-0, 7. Lfl-e2 Pb8-c6, 8. Pgl-f3 Pf6-d7, 9. Lcl-e3 Pd7-b6, 10. Dc4-c5 Lc8-g4, 11. d4-d5 Pb6-d7, 12. Dc5-a3 Lg4xf3, 13. Le2xf3 Pc6-d4, 14. 0-0-0 Pd4xf3, 15. g2xf3 Pd7-b6, 16. Da3 -b3 Dd8-d7, 17. h2-h4 h7-h5, 18. f3-f4 e7-e6, 19. d5xe6 Dd7xe6, 20. Db3xe6 f7 xe6, 21. Thl-gl Kg8h7, 22. Pc3-b5 Tf8- f7. 23. Pb5-d4 Ta8-e8, 24. Pd4-f3 Lg7-h6, 25. Pf3-g5t Lh6xg5, 26. Tglxgó Pb6-c4, 27. Tdl-gl Te8-g8. 28. Kcl-c2 b7-b6, 29. b2-b3 Pc4-d6, 30. f2-f3 Tf7-d7, 31. Tg5-g2 Td7-d8, 32. a2-a4 Pd6-f7, 33. Le3-cl e6-e5, 34. Lcl-e3 e5xf4, 35. Le3x f4 Td8-d7, 36. Tg2-d2 Td7xd2f, 37. Kc2 -d2 Tg8-d8t, 38. Kd2-e2 c7-c5, 39. a4- a5 Td8-d7, 40. a5xb6 a7xb6„ 41. Tgl-al Kh7-g7. In deze positie werd de partij afgebro ken. Petrosjan gaf zijn volgende zet onder couvert af. De stelling luidt dan: Wit: Ke2, Tal, Lf4, pi. b3, e4, f3 en f4, Zwart: Kg7, Td7, Pf7pi. b6, c5, g6 en h5. Het verdere verloop was als volgt: 42. Tal—a6, Td7—f>7; 43. Ta6—a8. Kg7 —f6; 44. Ta8c8, Pf7—e5; 45. Ke2—e3, Pe5d746. Tc8—c6 schaalt, Kf6—f7; 47. e4e5, Pd7—f8; 48. Tc6-f6 schaak, Kf7g749. Ke3—e4,b6—b5; 50. Tf6— c6, Kg7—f7; 51. Tc6xc5, Pf8—e6; 52. Tc5d5, Kf7e753. Lf4—e3, Tb7— b8: 54. Td5—d6, b5—b4; 55. Td6—a6, Tb8b5; 56.Ta6a7 schaak. Ke7e8; 57. f3—f4, Ke8—f8; 58. f4—f5. Botwin nik gaf het op. Middelburg heeft dinsdag in Vtts- singen een 2-0 overwinning be haald op Zeeland Sport. Hier wordt doelman De Ridder van de thuisclub belaagd door een van de Middelburgse voorwaartsen. (Foto P.Z.C.) 8 punten; 2. R.K.B. 7 punten; 3. D.K.B. 7 punten; 4. L.K.B. 4 punten; 5. Z.K.B. 3 punten en 6. S.D.KB. 1 punt. KNAP REVANCHE Reeds in de lste ronde kwamen de Zeeuwse teams tegen elkaar in het veld. De Z.K.B. was verreweg de beste ploeg en won met 50 via treffers van Cora Fraanje, Piet van Beugen, Ko de Schipper (strafworp), nog eens Ko de Schipper en Herman Heupperman. De S.D.K.B. revan cheerde zich knap voor deze slechte wedstrijd; alle volgende duels wer den namelijk gewonnen! Ook tegen de Dordtse bond waren de ZK.B.-ers oppermachtig: ze wonnen met 40- Kees Priester speelde in de aanval een uitstekende partij en met 2 listige balletjes was hy topscorer. Na een aarzelend begin tegen de R.K.B. wer den ook hier de Zeeuwen allengs sterker. Cora Fraanje 10 en een prima doelpunt van Ella Deurloo be tekende 20. Tegen de H.K.B. speelde de aanval te kort en te peuterig en dat werd afge straft, ook al namen de Zeeuwen de leiding door Piet van Beugen. De Hage naars wonnen uiteindelijk met 21; de Z.K.B. miste in 5 minuten 3 strafwor pen! Het aanvalsspel tegen de laatste tegenstander, de L.K.B., vlotte evenmin best. Bij de stand 11, één min. voor tjjd, had ieder de beker al aan de S.D. K.B. toegedacht, maar Piet van Beugen scoorde in de laatste seconden de win nende treffer, een tikkeltje tegen de ver houding in zelfs. Braziliaanse voetballers zijn moe „Onze spelers zyn ontzettend moe. De meesten zyn kilo's afgevallen". Arts Hilton Gosling, de meereizende medicus van het Braziliaanse elftal, was dins dagochtend niet meer zo optimistisch als een dag tevoren, toen hij bij de aan komst op Schiphol nota bene had ver klaard, dat de spelers juist nu in condi tie waren gekomen. Hoort het misschien by de tactiek van de heren om zulke te genstrijdige verklaringen vlak voor een wedstryd af te geven? Dokter Gosling is een belangrijk perso nage in het uitgebreide gezelschap, dat zijn intrek in het Hilton hotel heeft ge nomen. De Braziliaanse leider Falcao moest dan ook nul op het rekest geven op de vraag in welke samenstelling de wereldkampioenen donderdagavond te gen Nederland zullen aantreden. „Van daag zullen alle spelers door dé dokter worden onderzocht en daarvan hangt het af wie er opgesteld worden". Maar men was roch wel van plan om in de na middag, na de bekerwedstrijd Blauw WitDe Graafschap, nog in het Olym pisch stadion te gaan trainen. „Maar dan heel licht", zei de bezorgde heer Falcao. De spelers zelf hingen wat rond in de grote hall van het Hilton hotel, veilig voor de jonge handtekeningenja gers, die door de cerberus aan de ingang werden gestuit. Toch slaagde een echt Amsterdams joch er in een complete se rie van de wereldkampioenen te be machtigen nadat hij met brede gebaren en in onvervalst Mokums een Brazi liaanse official „omver" had weten te praten. UITSLAGEN Senioren: le ronde:: D.K.B.—H.K.B. 0—2; L.K.B. R.K.B. 0—1; S.D.K.B.—Z.K.B. 0—5; 2e ronde: Z.K.B.—D.K.B. 4—0; H.K.B.— L.K.B. 1—1; R.K.B.—S.D.K.B. 1—3; 3e ronde: Z.K.E.—R.K.B. 2—0; S.D.KJ3.— H.K.B. 2—1, L.K.B.—D.K.B. 2—1; 4e ronde: Z.K.B.—H.K.B. 1—2: S.D.K.B.— L.K.B. 2—0; D.K.B.—R.K.B. 0—3;5e ronde:' R.K.B.H.K.B. 1—2; S.D.K.B.— D.K.B. 2—1; Z.K.B.—L.K.B. 2—1- Junioren: le ronde: D.K.B.—H.K.B. 1—2; L.K.B.— R.K.B. 2—3; S.D.K.B.—Z.K.B. 2—2; 2e ronde: H.K.B.—L.K.B. 3—1; R.K.B— Z.K.B. 1—1; S.D.K.B.—D.K.B. 0—1; 3e ronde: H.K.B.—S.D.K.B. 4—1; D.K.B— R.K.B. 2—1; Z.K.B.—L.K.B. 2—3; 4e ronde: H.K.B.—Z.K.B. 2—1; D.K.B.— L.K.B. 2—0; R.K.B.—S.D.K.B. 3—0; 5e ronde: R.K.B—H.K.B. 2—1; D.K.B.— Z.K.B. 2—2; L.K.B.—S.D.K.B. 4—0. Billy Wright berispt Billy Wright, de manager van Arsenaal, heeft maandag van de Britse voetbal bond een berisping ontvangen, omdat hy op 13 april in do rust van de wedstryd Sheffield UnitedArsenaal, enige on- welvoegelijke opmerkingen aan het adres van de scheidsrechter had geuit. Wright, die in zyn roemryke voetbal loopbaan nooit inoeilykheden heeft ge had met de voetbalbond, moet binnen 7 dagen een sclirifteiyiie verklaring onder tekenen, waarin hy zich bereid ver klaard „niet meer in herhaling te val len". ppp In Goes is dinsdag het korfbal- toernooi tussen de regionale bon den gehouden. Hier een overzicht uit een van de wedstrijden. Een aanval van het team van de Haagse Korfbalbond op het doel van het twaalftal van de Rotterdamse Korfbalbond. (Foto P.Z.C.) Vijftien mille voor gasvoorziening Baar de gasvoorziening in Zeeland nog zeer gedecentraliseerd is, ter wijl bovendien een niet onbelang rijk deel van de provincie van gas voorziening verstoken is waar aan met de komst van het aardgas een eind gemaakt kan worden willen Ged. Staten van Zeeland een onderzoek instellen naar de doel matigste en meest verantwoorde opzet van één of meer aardgasdis tributiebedrijven in Zeeland. Dit delen G.S., mee in een toelichting bij de eerste wijziging van de be groting voor 1963. In het onderzoek willen zij tevens de vraag betrekken of het aanbeve ling verdient te komen tot een pro vinciaal energiebedryf (gas en elek triciteit). Het college stelt pogingen in het werk om voor dit onderzoek een deskundige aan te trekken, waarin het momenteel nog niet volle dig geslaagd is. Welk bedrag hier mee gemoeid zal zyn, is thans nog moeilijk te bepalen; naar de mening van G.S. zal een bedrag van 10.000 voorshands voldoende zijn. Voorts doen G.S. enkele mededelingen over de deelneming van Zeeland in het werk van de commissie samenwerken de regionale organen voor de gasvoor ziening (de SROG). In Nederland zijn 7 regionale gasvoor- ingsgebieden, waarvan het leve nsgebied van Sluiskilgas, dat onder meer de N.V. G.M.Z. en het gasbedrijf van de gemeente Middelburg van gas voorziet, er één is. Behalve het Zeeuw se gebied zijn de zes andere regionen ieder in een regionaal orgaan samenge komen'. Tijdens atletiekwedstrijden in de Poolse hoofdstad Warschau is maandag een dodeiyk ongeluk gebeurd. Een 19-jarige iongen liep ondanks waarschuwingen ;och het veld op waar een kogelslin geraar bezig was. Hij werd door de ko gel aan het hoofd getroffen en overleed Fer plaatse. Deze regionale organen hebben zich, met het oog o]* de toekomstige re geling van aardgas, verenigd tot de SROG. Het is de bedoeling dat deze commissie het intermediair zal vor men tussen de N.V. Gas Unie en de gasdistributiebedrijven. CONTACTCOMMISSIE Zeeland maakt door het ontbreken van een regionaal orgaan formeel geen deel uit van deze-commissie. Sinds kort heb ben G.S. een contactcommissie in het le ven geroepen, waarin de diverse be stuurders van de in Zeeland gevestigde gasdistributiebedrijven zitting hebben. De voorzitter van deze contactcommis sie, Gedeputeerde A. J. Kaland, woont de vergaderingen van de S.R.O.G. bij, zodat G.S. op de hoogte blyven van het werk van de commissie. De kosten aan de werkzaamheden van de S.R.O.G. verbonden, worden gedra gen door de samenwerkende organen in evenredigheid van het aantal vertegen woordigers. Hoewel Zeeland geen deel uitmaakt van de S.R.O.G., heeft men toch gevraagd in die kosten bij te dra gen, omdat wel aan het werk wordt deelgenomen. Voorshands wordt van de provincie een bedrag van 5000 per jaar verwacht. KERKNIEUWS Ds. J. Mortier 40 jaar predikant Dezer dagen was het veertig jaar ge leden, dat ds. J. Mortier uit Laren werd bevestigd als predikant in de Neder landse .Hervormde Kerk. Ds. Mortier werd op 13 juni 1894 te Gorinchem ge boren. In 1923 werd hij door wijlen ds. J. G. Hai-thoorn, toen nog predikant te Scherpenzeel in Gelderland, bevestigd als predikant van de hervormde ge meente van Kerkwerve en Serooskerke. Daarna diende de jubilaris onder meer Kruiningen (1934 tot 1948). Op 1 augus tus 1959 werd hem emeritaat verleend. Tijdens zijn ambtsbediening te Kruinin gen was ds. Mortier secunduslid van de Generale Synode van de Nederlandse Hervormde Kerk; praeses van het clas sicaal bestuur van Goes; lid van het hoofdbestuur van de Nederlandse Zen- iging en li«" iddelburg. 9 In de Amerikaanse slaat Connecticut is de kernonderzeeboot „Daniël Webster" te water gelaten. Dit is de 44e kemduikboot de Amerikaanse vloot en de 20ste die met Polarisraketten zal worden uitgerust. Het schip heeft een lengte van 130 meter meet 7000 ton. "-Dom Natuurgids voor Nederland Hans Wilhelm Smolik. De na tuur in lente, zomer, herfst en winter. Dl. I en H. Prisma 821, 822. Uitgave Prismaboeken, Utrecht. Een Duitse concurrent van onze goe de Nederlandse natuurschrijvers. Maar dan ook een, die er mag wezen. Men leest het met veel plezier en de waarde er van wordt nog verhoogd door de vele keurige schetsjes van planten en dieren, die er in voorko men. Sterk aanbevolen. Zo verdient men de sporen Onder de veelzeggende titel „Zó ver dient men de sporen" verscheen bij Ad. M. C. Stok Forumboekery in Den Haag een boek over de paardesport met als ondertitel „Het vademecum voor amezone en ruiter". De schrijver Horst Stern zorgde voor een uitstekend leerboek voor begin ners, maar ook meer dan dat: hy be schrijft ook reizen te paard in ver schillende delen van de wereld. Stem heeft een vlotte pen en het is dan ook geenszins droge leerstof geworden, integendeel, men kan er veel droge humor in vinden. Uitstekende foto's geven een juiste toelichting op tekst. Hans Hvass. „Zoogdieren der we reld". Moussaults uitgev. N.V. Amsterdam. Een oorspronkelijk Deense uitgave, prachtig geïllustreerd met kleur- schetsen van dieren, waarin hun ka rakter puntig is vastgelegd. Men kan er praktisch elk dier, dat van belang is als vertegenwoordiger van een groep, in -vinden en er het hoognodige over lezen. Nu door pocketuitgaven de algemene biologie onder het be reik is van iedereen, waarbij echter de illustraties wel eens in 't gedrang komen, is het prettig een niet te duur boekwerkje te hebben, waarin vele van de meestgenoemde soorten duï- delyk worden afgebeeld. Men zal dit stevige, fraai uitgevoerde boek graag kopen. INHALEN Vooi uw eigen vettigheid is liet van belang, dat U als U met de motor, scooter of auto rijdt, met een be hoorlijk snelheidsverschil inhaalt. Immers hoe groter dit verschil is: hoe korter de totale inhaalmanoeuvre wordt. En dat betekent dat U iveer zo gauio mogelijk op uw eigen veili ge weghelft rijdt De A.N W.B geeft ter verduidelij king de volgende voorbeelden. Een voorligger rijdt 70 km p./u.. haalt U deze met 75 km per uur in, dan is de totale inhaalmanoeuvre 1250 me ter en de duur 60 seconden. Dezelfde gegevens zijn bij een inhaalsnelheid van 80 km per uur 700 meter duur 32seo., 90 km per uur, lengte j50 me ter, duur 18 seconden, 100 km per uur, lengte S60 meter, duur IS se conden. In het algemeen gesproken is het dus gewenst om met een zo groot mogelijk (mits verantwoord) snel heidsverschil in te halen. Daarna dient U natuurlijk weer op uw kruis snelheid terug te zakken. Films in Zeeland De Fransen zijn sterk in het ma ken van politiefilms, die zij vaak meer weten mee te geven, dan de spanning van het gegeven alleen. Een van de meesters op dit terrein der cinematografie is Michel Drach, een regisseur wiens werk men vaak vergelijkt met dat van de nouvelle vague-regisseurs, maar die toch eigenlijk dichter bij de oudere generatie van cinematogra- fen staat, hoewel hij zich onder scheidt door een zeer persoonlijke visie, die modern aandoet. Deze week wordt van Michel Drach een zeer goede film vertoond in Alhambra (Vlissingen). „Het mysterie van de man die verdween" speelt zich af in Parijs en de hoofdfiguur is de negerschrijver Phi lippe. Deze Philippe komt, doordat hy verliefd is op een Zweeds meisje, in con tact met de literaire agent Courtales. Tussen Courtales en Philippe vinden moeilijkheden plaats, waarvan mevrouw Courtales de oorzaak is. Er gebeurt een moord en er is de spanning van het po litieonderzoek. Behalve de bijzonder sfeervolle fotogra fie valt in deze film op, hoe Drach van het vrij eenvoudige gegeven een gecom pliceerde en toch zo heldere intrige weet op te bouwen. Hij geeft het verhaal tal van onverwachte wendingen en brengt de toeschouwer via interessante omwe gen op een dwaalspoor, dat de nieuws gierigheid sterk prikkelt en dat de af grond van de verveling voortdurend met gemak weet te vermyden. Het Zweedse meisje is handig bij de zaak betrokken als afleidingsmanoeuvre. De ontmoeting tussen haar en Philippe is niet meer dan een inleiding, waaraan Drach echter toch zóveel aandacht heeft besteed, dat men de indruk krijgt by de kern van de film te zijn aangeland, wan neer hy het meisje bij de familie Cour tales onderbrengt. Toch is dat nog maar het begin van deze zeer goede film, die het niveau van een Hitchcock benadert, niet bereikt. Nu we toch de naam Hitchcock heb ben genoemd, in Luxor (Vlissingen) wordt vanavond nog diens thriller „Rear window" vertoond, met Grace Kelly en James Stewart in de hoofd rollen. We bespraken de film vorij week reeds, evenals trouwens „TanL bataljon", die in Grand (Goes) te zien is. In Alhambra (Vlissingen) voorts de avonturen van Peter Vos in de boeiende film „Met 'n miljoen de wereld rond", uitstekend amusement met O. W. Fisher, Ingrid Andree, Walter Giller en Margit Saad. Ook in Electro (Middelburg) wordt een politiefilm vertoond. „Onder verdenking van zedenmisdrijf" is een film met een psychologisch trekje. Het scenario is dan ook van de schrijver George Sime- non. De hoofdfiguur is een hardwerken de huisvader, die uit zijn gezapigheid wakker schrikt, wanneer in zyn huis een moord is gepleegd. Hy beseft zich plotseling de sleur waarin hij leefde en de gevolgen van deze ontdekking zijn verstrekkend. Regisseur is Edouard Mo- linaro. Voorts vertoont deze bioscoop een film van de Griekse actrice Melina Mercouri. Vlucht Wassilis Er is weer een boek van An Rutgers ran der Loeff-Basenan verschenen by uitgeverij Ploegsma in Amster dam: „Vlucht Wassilis, vlucht". Op nieuw doet zij zich kennen als boelend vertelster. Ditmaal speelt het verhaal in Grie kenland: zowel het leven in een berg dorp, als in de miljoenenstad Athene wordt boeiend beschreven. Het ver haal gaat over een veertienjarige Griekse jongen, die als vluchteling uit Albanië terugkeert. Hij wordt be trokken bij een smokkelaffaire, die voor hem vele avonturen tot gevolg heeft. Jenny Daleoord leverde pas sende tekeningen. DIEPZEEDUIKEN Onder water zyn heel wat avonturen te beleven. Tot die conclusie moet men wel komen bij het lezen van het boek „Manta" van de Weense autenr dr. Hans Hass. Deze schrijver zette zijn ervaringen bij onderwater-onder zoekingen op papier en het resultaat is een interessant vaak boeiend ver haal. „Manta", verschenen als dub- belpocket by Hollandia NV in Baarn, behandelt met name het diepzeedui- £enmet speer en camera in de Rode Zee. Enkele opmerkelijke foto' illustreren deze pocket. Nagekomen advertenties Heden nam de Heere tot zich, onze innig. teliefde vrouw, moe- er, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, NEELTJE CORNELIA SNOEP, geboren Van Halst in de ouderdom van ruim 76 jaar. Jezus, uw verzoenend sterven blijft het rust punt van ons hart. (gez. 50 3). Nieuwvliet: P. Snoep. Sluis: J. de Bruijne-Snoep. Joz. de Bruyne. Jan. Adie. Piet. Groede: J. Brakman-Snoep. W. Brakman. Ko"s en Ina. Pii Marijke. Ineke. Nieuwvliet: S. Michielsen-Snoep. Iz. Michielsen. Sjaak. Piet. Han. Elly. Winsum: N. Scheele- de Bruyne. D. Scheele. Ronny. Nieuwvliet, 30 april 1963. Dorpsstraat 14. Rouwdienst in de Ned. herv. kerk op vrijdag 3 mei des nam. 3.30 Haar naam is bekend uit „Nooit op zon dag" en zy zegt dat te betreuren, omdat die bekendheid een bepaald stempel op haar heeft gedrukt, althans in de ogen van het pnbliek. „Voor liefde gescha pen" maakt aan die toestand echter geen eind, integendeel, want de Film zou een vervolg kunnen zyn van „Nooit op zon dag". Het genre is tenminste hetzelfde en Melina speelt wéér dat type meisje, dat het leven gemakkelyk opneemt en de ernst pas ziet, wanneer het te Iaat Is. Griekse muziek en een Grieks panorama zorgen voor de exotische sfeer. De begrafenis van on ze zoon, JAN KOEMAN, overleden 24 april 1963 zal plaatsvinden op heden 1 mei om 1 uur vanaf consistorie ge- ref. kerk te Wol- phaartsdyk. Heden overleed plotse ling tot onze diepe droefheid onze innig geliefde man, pleeg vader, broeder, be- huwdbroeder en oom LEVINUS DIELEMAN in de ouderdom van 58 jaar en 8 maanden. Uit aller naam: H. Dieleman- den Hooglander. Oostburg, 29 april 1963. Bredestraat 40. De begrafenis zal plaatshebben op vrij- dag 3 mei a.s. om 3 uur op de algemene begraafplaats te Oost burg. Heden overleed na een geduldig gedragen lij den, onze lieve vader, behuwd- en grootva der, broer, zwager, oom en huisgenoot, de heer weduwnaar van Hendrika Anna Jacobse in de ouderdom van ruim 77 jaar. Uit aller naam: Alkmaar: M. A. Pyi-Kotvis. C. Pyl en kinderen. Amstelveen: A. E. A. Booden- Kotvis. J. E. Booden en kinderen. Vlissingen, 30 april 1963. Paul Krugerstraat 23. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 3 mei 1963. Vertrek Paul Kruger straat 23 te 14.00 uur. Heden overleed na een geduldig gedragen lijden mijn huisgenoot, de heer J. C. KOTVIS, in de ouderdom van ruim 77 jaar. Mej. M. C. Nederveen Vlissingen, 30 april 1963. Paul Krugerstraat 23. Heden werd tot onze diepe droefheid nog zeer onverwachts van onze zijde weggeno men, mijn innig ge liefde man en der kin deren zorgzame va der, behuwd- en groot vader ADRIAAN VAN HOEPEN in de ouderdom van 79 jaar en 8 maanden. De Heere, die geen re kenschap geeft van Zijn daden doe ons in Zyn wil berusten. Krabbendyke: G- van Hoepen- Oostdyk. Yerseke: M. C. van Hoepen. Ch. J. van Hoepen van Eijmeren. Middelburg: C. M. van Hoepen. P. J. van Hoepen- Wisse. Kruiningen: A. J. van Hoepen. L. C. van Hoepen- Wagenaar. En kleinkinderen- Krabbendyke, 29 april 1963. J. W. Frisostraat 37. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donderdag 2 mei op de algemene begraaf plaats te Krabbendijke om 13 uur. Heden is van ons heengegaan onze ge liefde broer en oom ABRAHAM JANNIS DE HULLU in de ouderdom van 88 jaar. Zuidzande: S. Risseeuw- de Hullu. Kampen: N. Maas-de Hullu. Breskens: M. P. de Hullu. Oostburg: E. Risseeuw- de Hullu. Breskens: J. A. de Hullu. Breskens, 29 april 1963. Vogelenzang 10. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 3 mei a.s. des namiddags 2.30 uur vanaf het sterfhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 11