WELLICHT GESPREK OP HOOG NIVEAU OVER IMPASSE IN GENÈVE Dr. Harster kreeg uit Nederland aanbeveling '1 Neem nu zelf deze proef en stap óók over op geurige Nieuwe Nescafé Initiatief van de V.S. en Engeland KINDERBIJSLAG GAAT - DANK ZIJ OVERWERK - VLOT DE DEUR UIT ifff wV/ï K „BERLIJN EIST EEN SNELLE OPLOSSING'' Leninorijs voor Bruno Pontecorvo mslm Altijd extra voordeel: Nieuwe Nescafé in grote pot (200 g.) f. 6.80 DINSDAG 23 APRIL 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 MINISTERS VAN BUITENLANDSE ZAKEN BIJEEN? In diplomatieke kringen in Londen is gisteren vernomen, dat de mi nisters van buitenlandse zaken van de Verenigde Staten, Engeland en Rusland binnenkort waarschijnlijk een ontmoeting zullen hebben. Amerika en Engeland zouden een dergelijke ontmoeting willen voor stellen met het oog op de moeilijkheden, die bij het overleg over een kernstop in Genève zijn gerezen. Een zegsman van het ministerie van buitenlandse zaken in Londen wilde gisteren geen commentaar leveren op de berichten. Hij gaf echter toe, dat de Britse ambassadeur in Moskou en zijn Amerikaanse ambtgenoot vorige week met de Russische minister van buitenlandse zaken hebben gesproken. Over de aard der bespreinkgen wilde men niets naders meedelen. Men neemt in Londen echter aan, dat bij dit gesprek de jongste crisis in Laos niet ter sprake is gekomen, maar dat men alleen heeft gesproken over pogingen een einde te maken aan de impasse in de ontwapeningsgesprekken. Voorts zou de kwestie-Berlijn mogelijk nog onderwerp van gesprek worden. De Russen hebben de wens te kennen gegeven deze kwestie zo spoedig moge lijk tot een oplossing te brengen. Zoals bekend is het vooroverleg tussen de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Dean Rusk en de Russische am bassadeur in de V.S. Dobrynin enige tijd geleden hervat. Hoewel men de bijzonderheden van het voorstel der neutralen altijd geheim heeft gehouden, heeft men in betrouwbare kringen laten doorschemeren, dat er in dit voorstel rekening werd gehouden met 33 tot 35 inspecties ter plaatse ovei een periode van 7 jaar. De V.S. en de Sowjet-Unle hebben ech- Initiatief In de Engelse pers verschenen gis teren bovendien berichten, volgens welke twee westelijke diplomaten binnenkort een persoonlek gesprek met premier Kroesjtsjew zullen heb ben om tot een beslissing over een nieuw diplomatiek initiatief te ko men. Mislukt Een poging van de neutrale landen de impasse in Genève te doorbreken is mislukt. Zü hebben gisteren laten weten, dat zü hun compromisvoorstel hebben ingetrokken. Dacova geopend In het Amsterdamse R.A.I.-gebouw heeft men door middel van naaldbomen, chrysanten en karrevrachten dorre bla deren een herfstachtige sfeer gecreëerd. Temidden van dit herfstdccor speelt zich de dertiende Dacova af, de halfjaarlijkse damesconfectie vakbeurs, met een aan tal herfst- en wintermodecollecties, die de tendensen van de njaarsmode 1963 aangeven. Een mode die, zo mag men uit het op de Dacova getoonde wel concluderen, ver scheidene aantrekkelijke aspecten biedt. En dat geldt in de eerste plaats voor de mantelcollecties, zowel voor de win termantels als voor de regenjassen en de suède mantels. Mot name de regen jassen zijn voorzien van allerlei fleurige modieuze details, zoals bijvoorbeeld de pellcrine, die ook op wintermantels te zien is. Opvallende aspecten van de komende herfstmode zijn voorts: bontkragen, ca puchons cn stola's op de wintermantels, meer twee- en driedelige pakjes en min der japonnen, veel nauwsluitende pan talons in draion en helanca-weefsels. Op de blouses zullen ruches en volants ook komend najaar onmisbaar zjjn. In suède maakt men mooie en soms ori ginele dingen, waarbij opvalt dat het korte suède jasje plaatsmaakt voor de driekwart of lange suède jas, die dik- wijls zeer fraai van kleur en snit is. Ook de lingerie-industrie brengt een grote verscheidenheid in modellen en kleuren, waaronder ook minder geslaag de tinten, zoals een akelig zalmrose en een zuurtjesachtig rood. Een mededeling van de voorzitter van de Beierse afdeling van de P.D., Waldemar von Knöringen, gisteren op een persconferentie in München gedaan, dat de vroegere .S.-brigadefiihrer dr. Wilhelm Harster in 1956 van prins Bern- hard een aanbevelingsbrief zou hebben ontvangen om zijn intrede Beierse staatsdienst te verge makkelijken, is later op de dag door het Beierse ministerie van binnenlandse zaken tegengespro ken. Het ministerie verklaarde, dat 'de aanbevelingen niet van prins Bernhard, maar van diens voor malige verbindingsofficier, Prins geheten, afkomstig zijn geweest. Deze heer Prins, die volgens het mini sterie tijdens de Duitse bezetting van Nederland plaatsvervangend territoriaal bevelhebber is geweest en dr. Harster uit eigen ervaring kende, had „in recht streeks contact" de indruk gevestigd, dat Harster er steeds naar heeft ge streefd zjjn taak „binnen zijn grenzen rechtvaardig, correct en met begrip voor de nood van de Nederlandse bevolking" te vervullen, aldus het ministerie. Dame, volslank, intell., 43 j., gcsch. zoekt relsgen. tot 50 j. voor reis d. Italic met haar auto, 4 weken, ieder eigen kosten. Huw. niet uitgesl. Moet every Inch gentleman zUn. (dagbladadvertentie). Dame, OM maar direct met het portier in urn auto te vallen: ik ge loof dat ik uw man hen. Ik bedoel niet utn man, al is dit niet uitgesl., maar uw aanstaande reisgenoot. Het mooie toeval wil dat ik óók volslankintell. en in tel ben; groot liefhebber van kunst- en vliegwerk maar van dat laat ste doe ik afstand omdat wij in wio auto erop uitgaan. En wat het eerste betreft: ik ben niet uit mu sea weg te slaan en ik krijg nooit genoeg van kastelen en eeuwen oude karken. Ik hen 1.7>, lang. maat overhemden 15, schoenen 1,2. Gespierd, gebruind. Kortom ik zie er uit als een vijftiger en voel mij als een vijf-en-twintiger. Zeer belezen. Acad. graad. Offi cier in de Orde van de Bevrijder (Venezuela)Honncur et Patrie (Haïti); Emilio Duarte (Domini caanse Republiek): Chevalier de Tastevin; Lid van de Cravat Club, abonnee op liet Beste. Sporten: halma, scrabble, klaverjas, domi no. Uitstekend danser speciaal mambo, kruispolka en charles ton). Een tikje hardhorend aan het linkeroor. Toneelliefhebber, uitmuntend gekleed. Helder van lichaam en geest. En aanstekelijk gevoel voor humor. Niet alleen dat ik U dus op hoog niveau met mijn conversatie zal boeien, U zuil zich ook om mijn kwinksla gen slap lachen. In alle rnij pas sende, bescheidenheid: ik voorspel U de reis van uw leven. Every inch a gentleman,...f Me vrouw, bij de eerste oogopslag zult U deze zekerheid hebben: ge laatstrekken, houding, démarche, kleding cn vcrfijnac manieren verloochenen zich niet. Het enige punt in uw advertentie waarover enige rustigediscussie gewenst is, is: „ieder eigen kosten Maar daarover valt tc praten. En ook moet ik de geringe opmerking maken dat mijnerzijds Huw. abs. uitgesl. is door een omstandig heid waarvan ik U mondeling, op de hoogte hoop te mogen stellen. Ik laat bepaling van dag en tijd stip en plaats onzer eerste ont moeting gaarne aan U over en verblijf met vurige hoogachting, die zich noemt, uw ELI AS ter laten weten, dat zij niet erg inge nomen zijn met het plan van neutralen. De V.S. willen dat hierin helemaal geen cijfers worden genoemd, de Russen be schouwen het voorstel als een te verre gaande tegemoetkoming aan het stand punt der westelijken. Mies Bouwman won kort geding (Van een onzer verslaggevers) Mies Bouwman heeft haar kort geding tegen de textielfabriek Spanjaard N.V. te Borne gewonnen. De president van de rechtbank te Almelo heeft de textiel fabriek verboden in haar reclame campagne de naam van Mies Bouwman te afficheren. Er is een dwangsom ge steld van 50.000. Spanjaard is ook veroordeeld tot het betalen van de kosten van het kort ge ding. Deze bedragen 222,25. Zoals bekend was de inzet van het kort geding een op een grammofoonplaat vastgelegd sprookje „Rozemarijmpje". Mies Bouwman spreekt op deze re clameplaat alleen de tussenteksten. Haar naam staat echter groot vermeld. De artiesten, die het meeste werk heb ben geleverd, worden slechts in kleine lettertjes genoemd. Mies Bouwman stel de dat op deze wijze misbruik werd ge maakt van haar populariteit. De rechter heeft haar gelijk gegeven. Programma 4 mei dodenherdenking Zaterdag 4 mei a.s. zal een ieder die hulde wil brengen aan de Nederlandse militairen, verzetstrijders, zeelieden er geallieerde militairen, die voor de be vrijding van het vaderland zjjn geval len, de gelegenheid worden gegeven deel te nemen aan de „stille omgang", welke om 7.30 uur vanaf de loods by de Hooge Brug, Kanaalweg te Middelburg begint. Bij het monument op de algemene be graafplaats zullen bloemen worden ge legd; er worden geen toespraken ge houden. Vanaf kwart voor acht tot 30 seconden voor 8 uur luiden de klokken van de Lange Jan en de r.-k. kerk. Om 8 uur precies worden twee minuten stilte in acht genomen. Een hoornsignaal kon digt dit tijdstip aan. Daarna zingt men met begeleiding van het muziekkorps „Onda" het zesde couplet van het Wil helmus. Zij, die aan de stille omgang deelnemen, begeven zich na de plechtigheid op de algemene begraafplaats langs de voor geschreven route naar de Dam, waar om half negen een korte herdenkingsdienst wordt gehouden onder leiding van ds. M. Enker. Het muziekkorps „Onda" verleent ook hierbij muzikale medewer king. Eerste indrukken van nieuwe regeling Groot aantal lijsten Moeilijke gevallen komt te laat binnen BEIERS MINISTERIE VERKLAART Van ie voormalige verbindingsofficier van prins Bernhard Een Newyorlcse politieman houdt de wacht bij de vele jasjes van de leerlingen van de „United Talmu- dic Academy", die hun lessen in de open lucht volgen, omdat zij hun schoolgebouw moesten verla ten. De school moet plaats maken voor de bouw van een huizenblok. (Van een onzer redacteuren) De uitbetaling van de kinderbij slag door de raden van arbeid loopt bevredigend. Dit is de indruk van mr. G. A. A. M. Boot, voorzit ter van. de raad van arbeid te Den Haag. Een tour de force is deze kennismaking met de kinderbij slag voor de raad overigens wel. Het personeel werkt er iedere avond aan over en heeft zo deel de mr. Boot ons mede aangebo den ook op zaterdag te komen wer ken om de uitkeringen maar zo vlot mogelijk bij de rechthebben den te doen zijn. Bij de raad van arbeid te Amsterdam, zo deelt men ons daar mede, is men er eveneens op gespitst om de uitkeringen op tijd de deur uit te hebben. Tot dus verre zijn daar 'n 100.000 formulieren binnengekomen, waarvan tot zaterdag ongeveer 23.000 waren afgewerkt. Streeftermijn is er: zes weken, althans voor de normale gevallen. Deze zes we ken heeft men ontleend aan de termijn binnen welke het gemeenschappelijk ad ministratiekantoor te Amsterdam zijn 336.203 lijsten placht te hebben afge werkt. Wettelijk voorgeschreven is: bin nen drie maanden. Het Wereldgebeuren Het ministerie deelde mee, dat dr. Wech- ner en prof. Gamper bij het bespreken van het voor en tegen van de indienst neming van Harster zich positief over Harster hebben uitgelaten. Beiden had den dr. Harster tijdens zijn werkzaam heid voor de Gestapo in Innsbruck leren kennen en verklaard, dat hij zich „steeds menselijk, rechtvaardig denkend en toe- j gankelijk" heeft getoond. Gesteund Het Beierse ministerie van binnen landse zaken bevestigde gisteren b(j infprmatie overigens andere medede lingen van de heer Von Knöringen, PREMIER KROESJTSJEW: premier Kroesjtsjew acht een snelle oplossing van de kwestie Beriyn van essentieel belang voor de wereldvrede, aldus schreef gisteren het Milanese dag blad „11 Giorno". „Er is geen halverwege tussen oorlog en vrede", aldus de Sow- jetpremier die een doz(jn vragen die hem waren voorgelegd door Italo Pietra, re dacteur van „II Giorno", schriftelijk be antwoordde. „II Giorno" schreef, dat Pietra de 12.000 woorden tekst van de antwoorden var Kroesjtsjew ontving tijdens een ontmoe ting met de Sowjetpremler in het Krem lin. Het onderhoud duurde meer dan een uur. Kroesjtsjew kwam juist uit Praga aan de Kaukasische kust en zag er goed gezond uit. Gevraagd naar de mogelijkheid van het bereiken van een overeenkomst tussen Oost en West, zei Kroesjtsjew, dat de houding van sommige Amerikanen, die zich vasthouden aan de politiek van de „machtspositie" een struikelblok vormt op de weg naar de overeenstemming. Coëxistentie In een kort overzicht van de ontwikke ling van de onderhandelingen over de ontwapening, zei Kroesjtsjew, dat de po litiek van president Kennedy de interna tionale spanning in het geheel niet had verminderd. „Vreedzame coëxistentie tussen landen met verschillende sociale structuur houdt nog geen vreedzame coëxistentie op het gebied van de ideologie in", aldus de Russische premier in antwoord op de vraag of de jongste debatten over Russi sche kunst en de nieuwe officiële beoor deling van het: Stalintydperk niet kun nen worden beschouwd als omkering van het destalinisatieproces. In zijn commentaar op de meningsver schillen tussen Moskou en Peking, zei Kroesjtsjew, dat het een hopeloze onder neming is om te trachten de communis tische beweging te splitsen. De kernfysicus Bruno Pontecorvo heeft in Moskou een Lenitiprüs voor kernon derzoek gekregen. Pontecorvo, die In Italië Is geboren, ging in 1940 naar de V.S. en vandaar naar Canada. In 1948 vestigde hij zich in Engeland. Op 2 sep tember 1950 verdween lijj op geheim zinnige wijze. Later dook h(j in Moskou op. volgens welke bisschop dr. Wechnei van Innsbruck-Feldkirch en de land raad voor culturele aangelegenheden van Tirol, prof. dr. Gamper, de in dienstneming van dr. Harster door de Beierse staat hadden gesteund. Positief Naast normale gevallen, die speciale attentie behoeven zijn er nog de moeilijke. Pleegkinderen bijvoor beeld met elders aanwijsbare vaders. Voorts zijn er formulieren, die niet correct zijn ingevuld en dat zijn er nogal wat. Een simpele fout in de vermelding van de geboortedatum kan tot tijdrovende zoekpartijen in dc stamkaartenbak leiden. Hoewel nagenoeg het gehele kinderbij slagpersoneel van het G.A.K. naar d< raad van arbeid is overgegaan, houdt zich bij het gemeenschappelijk admini stratiekantoor toch nog een geïmprovi seerde afdeling met kinderbijslag bezig. Dit betreft dan aanvragen, die nog over 1962 lopen. Naar wij er vernamen, ko men er zelfs nu nog aanvragen binnen om lijsten uit te reiken over 1962. Het recht op de bijslag „verjaart" zes maanden na het kwartaal, maar bij een redelijk excuus is het verenigingsfonds toch nog wel bereid bijslagen van oudere datum uit te keren. Naar men ons mede deelt, stromen bij de raden van arbeid nog altijd formulieren over het le kwar taal 1963 binnen, ook al is de termijn voor inzending sinds 7 april gesloten. Dat gebeurde vroeger overigens ook. Al deze lijsten worden toch nog wel in be handeling genomen. In Den Haag had men er gisteren 55.091 binnen, waarvan 8000 al waren afgehandeld. Men ver wacht nog wel enkele duizenden formu lieren. Resumerend meent men bij de raden van arbeid dat de kinderbijslag, even vlot bij de mensen zal zijn als onder het oude stelsel. In het algemeen handelt men in volgorde van binnenkomst af. Formulie ren met fouten komen echter pas het laatst aan de beurt. Oorlogsmisdadigers nog steeds gevangen Naar in Den Haag wordt vernomen, is er geen sprake van, dat de vier Duitse oorlogsmisdadigers uit de Bredase ge vangenis zouden zijn vrijgelaten. Er was enige twijfel gerezen, of de vier wellicht op vrije voeten zouden zijn voor waardelijk in vrijheid gesteld nadat de fractievoorzitter van de S.G.P. In de Tweede Kamer, de heer Van Dis, aan minister Beerman een schriftelijke vraag hierover had gesteld. De heer Van Dis heeft namelijk ge vraagd of de minister bereid is mede te delen „of de vier veroordeelde oorlogs misdadigers, die zich althans in 1962 in de strafgevangenis te Breda bevon den, zich nog in Nederlandse gevangen schap bevinden..." Uit deze formulering kon ongerustheid van de heer Van Dis worden opgemaakt. Naar thans blijkt, is deze ongerustheid ongegrond. Ver wacht mag worden, dat minister Beer man zeer spoedig op de vraag van de heer Van Dis zal antwoorden. Advertentie Zodra U het potje opent, ruikt U de geur van de versgebrande koffie. Neem de proef op de som! Ontdek de extra kwaliteit van Slimme koning ming Hoessein ibn Talal el Hashim van Jordanië heeft het afgelopen weekeinde met succes het hoofd ge boden aan een van de ernstigste crises sedert hij tien jaar geleden zjjn vader als regerend vorst opvolgde. Snel re agerend nam de jeugdige koning onmid dellijk de nodige maatregelen om de ongeregeldheden de kop in te druxken en overmoedig demonstreerde hij zater dag zijn overwicht op de ontevredenen door resoluut in een auto te springen en zonder bewaking een avondlijke rit door de straten van de hoofdstad Amman te maken. Hoessein liet er geen gras over groeien. Een dag na de autorit, die grote indruk moet hebben gemaakt op de bevolking van Amman, begaf hij zich reeds met zijn vijftienjarige broer Hassan naar de gevaarlijkste plaatsen, naar Ramally en de Jordaanse sector van Jeruzalem, waar de Palestijnse vluchtelingen wonen. Ook deze tocht was een bewijs van moed, want juist de Palestijnse vluchtelingen hebben het minst met de jonge koning op. Na Hoesseins huwelijk in mei 1961 met de Britse officiersdochter Toni Gar diner verdenken zij hun koning nog meer van samenspanning met het westen ten gunste van Israël. De Palestijnse vluchtelingen stellen nog steeds Engeland in de eerste plaats aan sprakelijk voor de ontwikkelingen in Israël. Het feit, dat koning Hoessein de Britse leider van het befaamde Ara bische Legioen, luitenant-generaal sir John Bagot Glubb, twee jaar geleden de laan uitstuurde kon nu.n wantrouwen nauwelijks temperen. In het Jordanië ten westen van de Jordaan, waar de meeste Palestijnse vluchtelingen thans onder weinig prettige omstandigheden leven, ging zelfs al gauw het gerucht, dat ge neraal Glubb was ontslagen, omdat de koning op slimme wijze de weg wilde vrij maken voor zijn huwelijk met de Engelse. Of deze veronderstelling inderdaad juist is, valt moeilijk na te gaan. Koning Hoessein heeft in de prak tijk bewezen, dat hij niet zo gemakkelijk te intimideren is. Ondanks de enorme tegenstand, welke in Jordaanse hofkrin gen werd geboden zette hij zijn trouw plannen met Toni Gardiner indertijd door en tot nu toe heeft hij steeds ook weestand geboden tegen de mohamme daanse adviseurs, die hem willen dwin gen tot een derde huwelijk met een Arabische, opdat iedereen in Jordanië maar tevreden zal zijn. Of het zo een voudig is het iedereen in Jordanië naar de zin te maken. In dit land dat nauwe lijks iets meer dan anderhalf miljoen inwoners telt, is men ondanks het feit, dat het nog nooit zo goed ging als nu, immers zeer ontevreden. Voornaamste oorzaak van die ontevre denheid is. zoals reeds aangeduid, de kwestie Israël. Van de anderhalf mil joen Jordaniërs is bijna de helft afkom stig uit het vroegere Palestina. Deze vluchtelingen vereren de president van de Verenigde Arabische Republiek. Ga mel Abdel Nasser, omdat die niet aflaat op de Israëliërs te schelden. De propa gandistische radio-uitzendingen uit Ca iro worden ten westen van de Jordaan gretig beluisterd en linkse actiecomité's die door de Egyptenaren zijn uitgezon den vinden in dit gebied een vruchtbare voedingsbodem voor hun haatzaaierij. Dezelfde bewegingen, die in Irak en Syrië onlangs revoluties teweegbrachten vinden onder deze Palestijnse vluchtelin gen grote aanhang. Communistische agenten profiteren bovendien van de situatie. De anti-westerse stemming on der de West-Jordaniërs komt in hun kraam te pas. De positie van deze com munisten is niet onaanzienlijk versterkt sinds president Nasser het duel om de hegemonie in de „bevrijde Arabische staten", zoals Egypte, Irak en Syrië in het links-Arabische jargon heten, heeft gewonnen. Nasser is misschien zelf geen echte communist, hij is toch soepeler tegenover de communisten dan bijvoor beeld het nieuwe Iraakse bewind, dat zich nu in Nassers schaduw heeft ge steld. 'oewel Jordanië economisch een ta melijk onbelangrijk land is, blijkt Nasser er zeer op gesteld het bij Arabische rijk te voegen. Waarne mers menen, dat Nasser het niet zozeer op het land zelf als wel op zijn koning gemunt heeft. Koning Hoessein behoort tot de Hasjemietische dynastie, hetgeen beduidt dat hij een rechtstreekse af stammeling is van de profeet Moham med. De Jordaanse vorst staat daarom in heel Midden-Oosten in groot aanzien bij de streng-religieuze Bedoeïenen. Zelfs de stammen uit het binnenland van Irak en Syrië erkennen hem als een der lei ders van de Arabische wereld. Nasser zou er veel voor over hebben deze band tussen vorst en volk te verbreken. Maar Hoessein is een sterke en slimme tegen stander. Toen koning Hoessein in 1961 besloot met Toni Gardiner te trouwen schreef hij twee brieven aan president Nasser. De koning stelde in deze brie ven een nauwere samenwerking voor tussen zijn land en de Verenigde Ara bische Republiek. Nasser stend perplex over die poging tot toenadering en en kele weken staakten de radio-zenders hun anti-Jordaanse propaganda-uitzen- dingen. Ook in West-Jordanië bleef het daardoor rustig en koning Hoessein had daarmee zijn doel bereikt: zijn huwelijk werd niet door ongeregeldheden ver stoord. Nadien is koning Hoessein Nasser nog vele malen te slim afgeweest. Hij wist de vijandschap tussen Jordanië en "Saoedie- Arabië te wijzigen in een bondgenoot schap tegen Nasser. Hij gaf de com munisten geen enkele kanszoen in 1957 de opvolger van sir John Glubb, gene- raal-majoor Ali Aboe Noewar trachtte het leger tegen de koning op te zetten en premier Soeleiman Naboelsi met Rus land wilde onderhandelen De positie van de koning was in die tjjd zeer wan kel. Niemand durfde voorspellen wat het leger zou doen, maar koning Hoes sein bezocht zelf de militaire kampen. Officieren brachten hem een ovatie, in triomf keerde de koning naar Amman terug en de ontrouwe generaal moest vluchten naar Syrië. Premier Naboelsi gaf zich minder snel gewonnen, maar de koning ontsloeg het kabinet, een maatregel die hij sedertdien nog herhaal de malen moest nemen. De zaterdag benoemde premier, Sjarïf Hoessein bin Nasser, is bijvoorbeeld de derde regeringsleider in twee maanden tnds. Zijn voorganger Samir el Rifai, die met zijn ministers voor een motie van wantrouwen het veld moest ruimen was zelfs niet langer dan één maand aan het bewind. Verkiezingen zullen straks moeten uitwijzen wat het volk w}}- Het is moeilijk te zeggen hoe de uitslag zal zijn. Voorlopig heeft koning Hoessein de macht nog stevig in han den. Maar Nasser zal zeker niet rusten voor hy de koning uit Jordanië heeft verjaagd. Hoe i KONING HOESSEIN ..schuwt het gevaar niet...

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 5