PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ONGERUSTHEID BIJ Z.O.A.V.O. OVER TOESTAND IN LAOS Engels-Russisch beroep op strijdende partijen DE Geen overeenstemming in het mijnconflict Zeeuwse fruitteelt kwam de winter redelijk goed door Vielmin DEAN RUSK SPRAK MET DE GAULLE RUSLAND PROTESTEERT TEGEN VORMING N.A.V.O.-KERNMACHT Vandaag... Federatie tussen Egypte, Syrië en Irak Volkslied te middernacht Maar groentesector had meer schade 206e jaargang - no. 84 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE. VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Walstraat 88-60, tel. 2355 (b.g.g. red. 3508", adv. 3647/M43); Middelburg:" Marict 51*."tel" 884l"<£g.g7 red.^^^X697^r*^5)T*GÖe5T Gr."Markt STteL 6M0 flTg.g'.'redV~7853. adv. 8213); Oostburg: tel. 2395; Temeuzen: red. tel. 2116, adm tel. 2911; Zlerikzee: red. tel. 2425, adm. tel. 2094. Adv.pr. 30 ct. p. mm. Min. p. adv. 4,60. Inge*, med. 3 x tarief. Kleine adv. (max. 8 regels) 30 ct. p. regel (min. 1,50). „Brieven bur. van dit blad" 25 ct. meer. ^iro 359300 P.Z.C., Middelburg. Dinsdag 9 april 1963 Raadsleden Veere boos op „vrienden" Pagina 2 LORD HOME„Communisten ondermijnen de toestand" De conferentie van lidstaten van de Zuidoost-Aziatische Ver dragsorganisatie (Z.O.A.V.O.), die gisteren in Parijs is geopend, heeft zich voornamelijk beziggehouden met de gespannen toe stand in het koninkrijk Laos, waar zoals bekend neutralisti- sche en communistische troepen slaags zijn geraakt. De ministers van buitenlandse zaken van Amerika en Engeland, Dean Rusk en lord Home, verklaarden dat het westen in Laos zijn belofte is nagekomen, maar dat de communisten de toestand in Laos onder mijnen. De Britse minister lord Home zei: „wij dienen dit ernstig op te vatten". In Parijs is de conferentie van de Z.O.A.V.O. (Zuidoost-Aziatische Verdragsorganisatie) geopend. Van links naar rechts: Dean Busk V.S.lord Home (Enge land), Kowan (Thailand), Geor ges Pompidou (Frankrijk)voor zitter Pote Sarasin (Thailand), Couve de Murville (Frankrijk) E. Pelaez (Philippijnen), Jalaloe- din Abdoer Ralmn (Pakistan), P. J. Eyere Nieuw-Zeelanden Sir Garfield Barwick (Australië) EGYPTISCH SCHIP MET MAN EN MUIS VERGAAN? Volgens te Aden ontvangen onbevestig de berichten, waarvan het moeilijk valt de juistheid na te gaan, zou het 1400 ton metende Egyptische vaartuig „Aboe Taboel", dat, met een lading wapens en ammunitie, naar Mogadiscio, in Soma- liland, onderweg was, zondag jl., na een ontploffing, met man en muis zijn ver baan. Dit zou op vier mijl afstand van Je Jemenitische haven Hodeida zijn ge schied. Er wordt thans van Egyptische officiële zijde een onderzoek naar de eventuele ondergang van het schip en de oorzaak ervan ingesteld. VLIEGTUIG NEERGESTORT - INZITTENDEN VEILIG Gistermiddag is te Gent (België) een Nederlands militair opleidingsvliegtuig van het Fouga Magistertype, neerge stort. Het toestel, dat op 2500 meter be- stuurloos geworden was, kwam op onge veer 50 meter van een huis in de Bon- dersstraat te Gent neer. De inzittenden, luitenant-vlieger R. Vinckse en leerling-piloot H. Leer wa ren uit het vliegtuig gesprongen en kwamen met hun parachute behouden op de grond. Het verongelukte vliegtuig was te Brustem opgestegen. De Engelse minister deed een felle aan val op „de communisten", die hy ervan beschuldigde voor hun expansiedoelein den de niet door een bondgenootschap beveiligde landen uit te zoeken. Het be staan van de Z.O.A.V.O. heeft de com munisten gedwongen het akkoord inzake Laos te ondertekenen en de landen van de Z.O.A.V.O zullen de voorwaarden er van naleven, zo zei de minister, die voorts opmerkte: „wij vinden echter niet dat de andere zijde dit ook gedaan heeft, in het bijzonder wat betreft de eis, dat alle buitenlandse militaire groepen moesten worden teruggetrokken". Beroep Volgens het Russische persbureau Tass hebben de ministers van buiten landse zaken van Groot-Brittannië en de Sowjet-Unie als voorzitters van de Geneefse conferentie inzake Laos een beroep op de beide partyen in dit land gedaan de vrede te bewaren en alles na te laten wat de akkoorden van Genève in gevaar zou kunnen brengen. do Britse en Russische ambassadeurs in Vientiane. Iiy ontving later de voorzitter van de internationale controlecommis sie, Avtar Singh, die hij verzocht de delegaties naar de vlakte der kruiken te sturen. Singh noemde de toestand daar ernstig. In Washington verklaarde het ministerie van buitenlandse zaken dat er aanwyzin- gen waren dat de communistische Viet- minh vanuit Noord-Vietnam de eveneens communistische Pathet Lao thans met troepen steunt. Een Amerikaanse woord voerder zei, dat het ministerie aan de uit vertegenwoordigers van drie landen bestaande internationale controlecom missie voor Laos had gevraagd onmid dellijk maatregelen te nemen om tot een einde van de gevechten te komen. Versterkingen In Laos zelf schijnt het er voor de neutralisten, onder leiding van gene raal Kong Le, in de vlakte der krui ken slecht uit te zien. Zy zijn door hun linkse landgenoten reeds uit de FELLE AANVAL VAN WELENSKY OP ENGELAND „Indien Zuid-Rhodesië geen voldoende waarborgen ontvangt betreffende de rechten van zyn ambtenaren en Europe se inwoners, zal zün regering geen me dewerking verlenen aan de maatregelen, die de Britse regering in verband met de voorgenomen ontbinding van de Mid- denufrikaanse statenbond wil nemen", aldus heeft do Zuidrhodcsische eerste minister, Sir Roy Welenskv, gisteren in het federale parlement verklaard. Welensky deed een felle aanval op Groot-Brittannië, waarbij hy zich recht streeks tot gouverneur-generaal Lord Dalhousie, die de parlementszitting bij woonde, richtte. Hy liet de gebeurtenis sen, die zich in de afgelopen maanden hadden voorgedaan, de revue passeren, waarbij hij Groot-Brittannië van „dub belhartigheid, zwakheid en uiterste trouweloosheid" beschuldigde. „Mün- chen is slechts een flauwe afspiegeling van hetgeen Groot-Brittannië tegenover Zuid-Rhodesië heeft gedaan", aldus de boze Welensky. Cubanen, die fel gekant zijn tegen het regiem van Fidel Castro, oefe nen hier op een van de kleine ei landjes voor de kust van Florida belangrijke stad Xieng Khoeang ver dreven en generaal Kong Le heeft een dringende oproep tot Vientiane gericht om snel versterkingen te stu ren naar het vliegveld in de vlakte en naar de daar gelegen stad Khang Khay. Westerse militaire kringen geloven, dat generaal Kong Le over ongeveer 5000 man beschikt, terwijl de communistische Pathet Lao over 10.000 man zou kunnen beschikken. Bij busongeluk in Kenia 47 doden Een autobus met 85 mensen, allen ne- gers, is zondagmiddag in Kenia in de ri vier de Tiva gereden. 47 inzittenden ver loren het leven. De bus was ingericht voor het vervoer van slechts 49 mensen. Op een brug ver loor de chauffeur de macht over het stuur. Hij kwam er zelf goed af en heeft 25 kilometer gelopen om in het dichtst- bijzynde dorp, Koetoei, hulp te halen. Hij arriveerde daar maandagochtend om 3 uur. Besprekingen zijn afgebroken Spanjaarden gingen niet aan het werk Het conflict met de stakende Spaanse arbeiders in de mijnen in Limburg is nog niet opgelost. Van af drie uur gistermiddag is er be raadslaagd over een oplossing van het geschil. Eerst na elf uur gis teravond zijn de delegaties van de staatsmijnen en de stakers uiteen gegaan zonder een stap nader ge komen te zijn in het reeds zes da gen durende geschil. De besprekingen zyn afgebroken. De Spanjaarden, die het werk niet zullen hervatten, blijven gehuisvest in de gezel- lenhuizen „Leijenbroek" te Sittard en „Egge" in Brunssum. Namens de staats mijnen onderhandelde mr. S. Huyben met de vertegenwoordigers van de sta kers. By de besprekingen waren ook aanwezig de Spaanse consul-generaal in Nederland de heer Nunez del Rio en de directeur-generaal van het Spaanse in stituut voor emigratie de heer Trevijano. Een oplossing van het geschil wordt in de komende uagen niet verwacht. Niet aan het werk De ruim 300 stakende Spanjaarden gin gen gisteren niet aan het werk. Geen van de 80 voor de „ochtendschicht" be stemde Spanjaarden in „Leijenbroek" wenste gistermorgen het werk te her vatten. De bus die de „middagschicht" zou komen ophalen verscheen niet. de Nederlandse mynindustrïe, voorlopig verschoven naar donderdag 18 april. De raad zal morgen mede naar aan leiding van de staking van de Spaanse kompels een speciale vergadering wy- den aan de problematiek verbonden aan de werving van buitenlandse arbeids krachten. Verwacht wordt, dat de jl. donderdag gestelde eis van de Nederlandse Katho lieke Mynwerkersbond om wervingsac ties voor mijnwerkers uit het buitenland onmiddellijk stop te zetten, op deze by- eenkomst uitvoerig aan de orde zal wor den gesteld. Niet ontslagen Voor zover bekend zyn de 100 Span jaarden in Brunssum, die hun colle ga's vorige week woensdag en don derdag in hun actie steunden door sedertdien eveneens van het werk in de Brunssunise staatsmyn „Hendrik" weg te blyven, gisteren nog niet ont slagen. In verband met de nu ontstane situatie is het onderhoud, dat een'delegatie van de mynindustrieraad in Heerlen vandaag of woensdag met de minister van econo mische zaken. drs. J. W. de Pous, in Den Haag zou hebben over de toekomst van Dean Rusk, de Amerikaanse mi nister van buitenlandse zaken, is gisteren ontvangen door pre sident de Gaulle. Het onderhoud heeft ruim een uur geduurd. Na afloop verklaarde Rusk dat het een zeer interessant gesprek was geweest. Van het Elysee reed ,de Amerikaanse minister naar de ambtswoning van premier Pompidou, met wie hij even eens een afspraak had. Lord Home, de Britse minister van buitenlandse zaken, heeft gistermiddag een onder houd gehad met zyn Franse ambtge noot Couve de Murville. Het duurde een half uur. Lord Home wilde er na afloop niets over meedelen. Uit de omgeving van president de Gaul le werd vernomen dat er door diens gesprek met Rusk geen wijziging is gekomen in Frankrijks houding ten aanzien van de voorgestelde multila terale kernmacht en de Amerikaanse Polarisplannen. Het 20.000 ton metende Griekse passagiersschip „Britannia", dat voor reparaties op een scheeps werf bij Athene lag is gisteren geheel uitgebrand. Acht mensen 'werden ernstig gewond, drie be manningsleden worden vermist. De brandweer van Athene en Pi raeus konden de brand niet in be dwang krijgen. Men heeft het schip daarop bij de werf van daan gesleept en aan de grond gezet. Op de foto wordt het bran dende schip naar zee gesleept. „GEEN KERNWAPENS VOOR DUITSERS" kantlijn In de nota zou op tegenmaatregelen zijn gezinspeeld De Russische minister van buiten landse zaken Andrei Gromïko heeft de ambassadeurs van Ameri ka, Engeland en West-Dnitsfcand gisteren nota's overhandigd, waar in volgens diplomatieke zegslieden geprotesteerd wordt tegen de vor ming van een multilaterale N.A.V. O.-kernmacht en gezinspeeld op de mogelijkheid, dat Rusland tegen maatregelen treft, als West-Duits- land via de N.A.V.O. kernwapens tot zijn beschikking zou krijgen. De andere N.A.V.O.-ambassadeurs Moskou ontvingen een kopie van de nota aan Amerika. Frankrijk, dat niet wil meedoen aan de N.A.V.O.-kernmacht, schijnt ook alleen maar een kopie te hebben ontvangen. Volgens de zegslieden stemmen de drie nota's naar de inhoud overeen maar ver schillen zij van vorm. Zij bevatten een opsomming in tamelijk milde bewoor dingen, van de bezwaren die de laatste tijd in de Russische pers geformuleerd werden tegen de beschikbaarstelling van atoomwapens aan alle N.A.V.O.-landen en met name aan West-Duitsland. Over lard van de tegenmaatregelen waar mee Rusland gedreigd zou hebben, is niets bekend geworden. Voorstellen Verder wordt, volgens de zegslieden, in de nota's aangedrongen op aanvaarding van de Russische voorstellen betreffende algemene ontwapening, opheffing van buitenlandse bases, verbod van kernwa pens, de sluiting van een Duits vredes verdrag en van een niet-aanvalsverdrag tussen de N.A-V.O. en de landen van het Pact van Warschau. is het 100 jaar geleden, dat de Italiaanse dichteres Luisa An- zoletti te Trente werd geboren. Vermist jongetje was verdronken De achtjarige Keesje Wall aard uit Den Haag is verdronken. De scholier werd vrijdag 29 maart om twaalf uur 's mid dags vermist. Twee rechercheurs van df Haagse kinderpolitie hebben maandag morgen bij het zoeken naar de jongen, in de Laakhaven het stoffelijk overschot gevonden tussen de havenkant van een industrieterrein en een aan die kade ge meerde logger. Egypte, Syrië en Irak hebben gister avond te Cairo in beginsel overeen stemming bereikt over de vorming van een federatie. Een officiële woordvoer der deelde mee, dat de drie delegaties „hun besprekingen over de grondslag voor een federatie tussen de drie lan den voltooid hadden en ten aanzien van alle beginselen overeenstemming be reikt hadden", Bidault vertrok naar Brazilië De Franse oud-premier Bidault, leider van de Franse illegale verzetsraad, is gisteren in gezelschap van zijn secreta ris Ribeaud per vliegtuig naar Brazilië vertrokken. De populaire Engelse „Daily Mirror" heëft onlangs het gebruik van het volkslied aan de orde gesteld. De „Mir ror" vindt, dat het te veel wordt ge speeld; waarom het „God save the Queen" na iedere schouwburgvoorstel ling, bij elke voetbalwedstrijd en aan het einde van elke radio- en t.v.-dag „Het spelen van het volkslied op oude krassende platen of bandopnamen, ter wijl het publiek zich haastig een weg zoekt om de trein te halen, betekent géén eer aan de vorst", zo meent het blad. En het vraagt zich af waarom deze „naargeestige gewoonte" niet wordt afgeschaft, zodat het volkslied alleen behoeft te worden gespeeld als eerbe toon aan de koningin by speciale gele genheden in haar aanwezigheid. Dit overmatige gebruik of zo men wil: dit misbruik van het volks lied komt in Nederland gelukkig niet r. Over het algemeen wordt het zin gen en het spelen van het Wilhelmus voorbehouden voor aangelegenheden, waarby inderdaad nationale elementen een rol spelen. In die gevallen wordt het, dunkt ons, echter niet in de eerste plaats beschouwd als een eerbetoon aan de koningin, maar meer als een de monstratie van nationale eenheid. Dat de tekst van het lied in dergeiyke ge vallen niet altyd of vaak helemaal niet overeenstemt met de aard van de be wuste gebeurtenis (een voetbalwedstrijd b.v.) is niet zo heel erg. Ons Wilhelmus is in onze dagen als zovele volkslie deren, men denke aan de „Marseillaise" geen tijdgebonden lied meer, de oor sprong is in zoverre vervaagö dat dit vroegere partijlied van de partij van prins en geuzen geen tegenstellingen meer oproept en van harte wordt meege zongen door vrijwel iedere Nederlander, ongeacht zyn levensbeschouwing. Meer nog dan in Engeland is by ons menen we het volkslied een typisch lied van de gehele natie geworden, minder een eerbetoon aan de regerend vorst. Als het wordt gespeeld in aanwezigheid van de koningin, bundelt het alle landgeno ten, inclusief de draagster van de Kroon, tot het collectief van het Nederlander- zyn. Men moet daarom met ons „lied an de natie" niet te slordig qmsprin- „en, evenmin als men dat behoort te doen met de nationale vlag. Het Wil helmus is een nationaal symbool en daarvoor past respect. Vandaar dat mi litairen salueren, vandaar dat de burger het hoofd ontbloot wanneer het weer klinkt. Dat is geen overdreven fetisjis me, maar heeft te maken met wat men zou kunnen noemen het staatkundig credo van de Nederlander, een geloof in en respect voor eigen land en volk en voor de instellingen van dit volk. Vanuit dit gezichtspunt kan men niet anders dan sympathie koesteren r het betoog van de „Daily Mirror". In Engeland is het veelvuldig ten gehore brengen van het volkslied, vooral na theatervoorstellingen e.d., een uitgehol de traditie geworden, waarvan de bui tenstaander de zin ontgaat. Maar men voorzichtig met verwijten aan de Engelsen: hier en daar in Nederland treft men ook nog dergelijke versleten gebruiken aan. Wy denken in dit ver band aan het spelen van het Wilhelmus om middernacht by de radio, een ge bruik dat als we het goed zien on der naoorlogse Engelse invloed is be gonnen. We hebben eens een vluchtig onderzoekje ingesteld om na te gaan of er wel iemand naar dit Wilhelmus van twaalf uur luistert en daarby bleek ons, dat de weinige luisteraars, die dan nog op zijn, de knop allang hebben omge draaid. De meesten aan wie wij de laat ste dagen "deze vraag stelden, keken verbaasd: „Waarom zou ik er naar luis teren Het nieuws is nog niet goed en wel klaar of ik heb de radio al afgezet. Ik ga zonder Wilhelmus naar bed..." Eén man zei ons: „Het is wel makkelyk in een café, waar de radio aan staat. Je weet dat het dan sluitingstijd is". Wy geloven niet te overdrijven, als we stellen, dat tydens het spelen hel Wilhelmus na het nieuws van twaalf uur de luisterdichtheid allermi- nimaalst is. Maar waarom het dan ge daan De t.v.-programma's worden toch ook niet met het volkslied beslo ten Men heeft hier, dunkt ons, te ma ken met een vastgeroest gebruik, dat moeilijk zinvol kan worden genoemd, integendeel, dat eerder een zeker mis bruik van het volkslied betekent. En daarom- „Waarom deze gewoonte niet afgeschaft Zij is zinloos. WILD- EN VORSTSCHADE AAN VRUCHTBOMEN De Zeeuwse fruitteelt is de strenge en langdurige winter 1962-1963 re delijk goed doorgekomen. Hoewel tijdens het hoogtepunt van de vorstperiode de verwachtingen be paald somber waren, is achteraf gebleken, dat planten,' bomen en struiken niet al te zeer van de vorst hebben geleden. Minder gunstig is do situatie in de sector van de groenteteelt. Daar is belangrijk meer schade dan in de fruitteelt. Vrywel het gehele Zeeuwse winterbloemkoolareaal is verloren ge gaan, terwyi voorts een groot deel van het plantmateriaal door bevrie zing waardeloos is geworden. Er zijn ook andere aspecten voor de fruitteelt aan de langdurige winter. De gehele ontwikkeling in de fruitteelt is abnormaal laat. Terwijl anders vaak al eind februari vroege pruimen en aman delen in bloei staan, is thans 9 april van enige knopzetting by de meeste fniitteeltsoorten nauwelijks sprake. Het is daarom op dit ogenblik vrywel onmo- geiyk enige voorspelling te doen ten aan zien van de knopvorm. Maar wel staat het voor insiders vast, dat als de bloem knopvorming normaal is, de strenge winter geen enkele invloed zal hebben op de omvang van de oogst. Als het zonnige en vrij warme weer enkele weken blijft aanhouden kan de ontwikkeling in de fruitteelt zich in snel tempo voltrekken. Dan zullen de meeste Zeeuwse boomgaarden om streeks koninginnedag 30 april in bloei staan. De fruitteelt wil niets liever. Schade is er zelfs tot in de top van de fruitbomen. Konijnen en hazen konden op tal van plaatsen zo hoog komen, om dat de sneeuw op een hoop was ge waaid. Overigens: de wildschade ver toont van plaats tot plaats een verschil lend beeld en zal, naar men aanneemt, bepaald niet oogstreducerend werken. Schade Hoewel de winter 1962-1963 dus over het algemeen minder schade aan de vruchtbomen en struiken heeft toege bracht, dan was verwacht, is er toch be duidend meer schade dan in andere normale jaren. By de vruchtbomen is de ergste schade niet ontstaan door de vorst, maar door... het wild, zoals ko- nynen en hazen. Door de hoog opgewaai de sneeuwhopen konden deze schadelyke „knagers" gemakkeiyk de afgerasterde boomgaarden binnentrekken, waardoor zij in de gelegenheid werden gesteld r de vruchtbomen te knabbelen. Gebroken takken Met name in jonge fruitaanplanten is schade ontstaan door het breken en uit scheuren van takken. Dit als gevolg van het vastvriezen in de sneeuwhopen van de takken. Tydens de dooiperiode traden dan scheuren op. Hierdoor zijn enkele honderden bomen verloren gegaan, het geen echter een te gering aantal is om de oogst te drukken. Incidenteel echter zullen er fruitkwekers zijn, die daardoor wel een flinke schadepost hebben. Door vorst gespleten bast van de vruchtbomen komt hier en daar ook voor, maar ernstig kan deze vorm van schade aan de bomen niet worden ge noemd. Klein fruit In de sector van liet klein fruit is de schade zeker niet tegengevallen. Aardbeien en vooral die, welke waren afgedekt kwamen vrijwel ongeschonden uit de strjjd. De bra men daarentegen tonen een iets gril liger beeld. Het is voorgekomen, dat in afgedekte percelen bramen bedui dende vorstschade werd toegebracht, terwijl anderzijds in percelen, waar de bramen niet waren afgedekt, vrij wel geen schade van enige omvang viel fe constateren. In deze gevallen speelde in het bijzonder de ligging van de percelen een rol. De strenge winter heeft ook tot gevolg ge had, dat niet alle nieuwe fruitpercelen konden worden ingeplant, doordat men door de vorst werd verrast. Gepland was, dat in 1962-1963 circa 450 hectare zou worden ingeplant. Aan ongeveer 50 ha kwam men echter niet meer toe. Loonsverhoging in havens Amsterdam en Rotterdam Tussen werkgevers en werknemers in de havens van Amsterdam en Rotterdam is overeenstemming bereikt over een verhoging van de lonen met 2,7 proeent. Aan de Stichting van den Arbeid wordt verzocht hieraan haar goedkeu ring te hechten. In de collectieve arbeidsovereenkomst, die in 1962 voor twee jaar werd afgeslo ten. werd bepaald dat de lonen per 1 april 1963 al dan niet herzien konden worden. De bijslag, in verband met de A.O.W.-looncompensatie, is in het nieu we loon verwerkt. Groentesector Van de groente is de winterbloem kool voor bijna honderd procent het slachtof fer van de winter geworden. De prei in de volle grond heeft sterk geleden, maar zal het wel tot een oogstbaar gewas kunnen brengen. De situatie in de groen- teteeltsector heeft er toe geleid, dat vele telers een nieuw teeltplan moesten op stellen. Dit geldt ook voor de teelt onder koud glas- De groentetelers, die over verwarmde kassen beschikken, hebben tijdens de winterperiode^ honderden, soms duizen den guldens extra moeten uitgeven voor brandstof: in elk geval bedragen, die be duidend hoger liggen dan in een normaal jaar. Beelden uit V.S. via „Relay" in Europa op t.v. Vandaag tekent president Kenne dy in de rozentuin van het „Wit te Huis" in Washington de wet, waarby aan Sir Winston Churchill het Amerikaanse ereburgerschap wordt verleend. Deze onderteke ning zal via de communicatiesa telliet „Relay" rechtstreeks naar Europa worden uitgezonden. De 88-jarige Engelse ex-premier zal er voor het televisietoestel ge tuige van kunnen zijn, omdat de B.B.C. de uitzending overneemt. Ook de N.T.S. zendt het „Relay"- programma rechtstreeks uit en wel van 21.00 tot 21.45 uur Ne derlandse tyd. De extra uitzen ding heeft tot gevolg, dat het VAR A-programma van vanavond enkele wjjzigingen ondergaat.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 1