Burgh-Haamstede hielp „gouden" Groene Kruis AGENDA WALCHEREN Van boevenridders en spionnen Geef teak-meubels 'n milde glans BEVER-TEAK Ceta -Bever RAAD 'S-HEER-ARENDSKERKE OVER ONRENDABELE PERCELEN KERKDIENSTEN SOUBURGS MANNENKOOR VIERT 25-IARIG BESTAAN MET CONCERT Uitbreidingsplan ZATERDAG 6 APRIL 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT b Succes jubileumactie Devies: „Door allen, voor allen" in de praktijk „De bevolking- van Burgh-1 heeft in de afgelopen maanden bljjk gegeven, dat zij volledig achter het „gouden" Groene Kruis staat. Het jubi leum-actiecomité heeft meer dan een- gemerkt, dat de inwoners van onze dor pen echt niet „op hun geld zitten". Zo als dat al vaker is gebleken, werd er ook nu weer spontaan geofferd". In deze woorden vatte voorzitter G. B. Heutink vrijdagavond op een feestelijke vergade ring in hotel „Het wapen ran Burgh" te Burgh de erkentelijkheid samen van het vijftigjarige Groene Kruis, dat meer kreeg dan het had durven verwachten. Aan de vooravond van haar gouden ju bileum kampte deze in de Westhoek overal goed ingeburgerde vereniging nog met een tekort. Maar dat is in record tempo weggewerkt. Op het wijkgebouw van de vereniging rustte kortgeleden nog een schuld van ruim 3500,„Het Groene Kruis", dat steeds grotere finan ciële moeiiykhedan voorzag heeft via een circulaire een beroep gedaan op de plaatselijke verenigingen. Het effect was een snelle oprichting van een actieco mité. Met een lijstencollecte heeft dit actie comité de bevolking benaderd en toen is een duidelijk voorbeeld van saam horigheid gegeven. Meer dan ooit werd het devies van het Groene Kruis: „Door allen, voor allen" in Burgh-Haamstede in praktijk gebracht. En zo kon de voor zitter van het comité, de heer M. den Boer, vrijdagavond meedelen, dat reeds een bedrag van ƒ7835 was opgehaald. De schuld op het wijkgebouw is dus al volledig „uitgewist" en thans worden plannen uitgewerkt om de wijkverpleeg sters van een autootje te voorzien. Na mens het bestuur en alle leden bracht Advertentie KOP EN SCHOTELS DE VEY MESTDAGH 6ELLAMYPARK 58 VLISSINGEN VANDAAG Middelburg City: Cape fear, 20 uur, lf Jaar. Electro: Fracasse, de onoverwin nelijke musketier, 19 en 21.15 uur. U Jaar. Koorkerkhof: Soosavond met films herv Jeugdraad. „Een tik van de mo len?". „De Kans vnn Je leven", 20 uur Van Bentltem en Jutting: Talens-exposi- tie, 918 uur. De vier windekes: Expo sitie R, Klmpe, 912 en 2—6 uur. Dé Vergenoeging: Dnnssociety. 20 uur. Vllsslngen Alhambra: Cape fear, 19 en 21 uur. 18 Jaar. Luxor: Fracasse. de onover winnelijke musketier, 19 en 21 uur. M Jaar. Concertgebouw: Amsterdams Volks toneel met „Roole Sien". 20 uur. Con certgebouw: Kindervoorstelling N.V.V. 14 uur. Souburg De Zwaan: Jubllcumuitvoerlng Mannenkoor. 20 uur. De Zwaaru Kinder voorstelling N.V.V.. 16 uur. Serooskerkc (W.) Verenigingsgebouw: Ce- fa-film „Slnaia", 20 uur. Goes Grand: Inspecteur Gorilla slaat erop los. 19 en 21 uur, 14 Jaar. Prins Oranje: Jaarvergadering VARA-afdeling Zeeland, 15 uur. Prins van Oranje: To neelgroep ..Ensemble" voor Algemene Kunstkring. 20 uur. Slot Ostende voering accordeonvereniging „Dansende Vingers." 20 uur Krulnlngen „Ons Dorpshuis": Uitvoering mandolinevereniglng „Excelsior" 19.30 uur. Tcrncuzen Luxor: Ontsnapping uit Zah- rain, 20 uur. 14 laar. Concertgebouw: De wraak van Robin Hood, 20 uur, 14 Jaar. Trimteitskerk: Uitvoering „Schwarzwfil- dcr Passion". 20 uur. Hulst Bioscoopgebouw: Verrader In op dracht. 20 uur, 14 Jaar. Sas van Gent Olympiatheater: Strijd ln de vallei. 20 uur. a.l. Axel Het Centrum: De held van Mara thon. 18,30 en 21 uur. 14 Jaar. Oosthurg Ledelthcater: Verrader ln op dracht, 20 uur. 14 Jaar. IJzendlJkc Hofzlchttlieater. De Mongolen. 20 uur, 14 Jaar Breskens hotel „De MUIlano": Jaarverga dering kring Zeelnnd Kon. Ned. Zwem- bond. 14.30 uur. Casino: Uitvoering D.I.O. 19.30 uur. Sluis Kelder Stadhuis: Boekenbeurs en literaire tentoonstelling, opening om 15 uur. Zlcrlkzcc Concertzaal: Eddle op leven en dood, 20 uur. 14 laar. Herv, ver,gob.: Ce- fa-voorstel ling „Vraag 7". 20 u., 14 J. Haamstede Bioscoop Bom: So lacht und ktlsst man in Tirol, 20 uur. a.l. Brulnlsse Verenigingsgebouw: C.J.V.-lo- neel met Erik en Irene. 19 uur. Sint-Maartensdijk - Bioscoop De Gouden Leeuw, Sag mir adieu. 19.30 uur. a.l. Bergen op Zoom Roxy: Vuurdoop van een lafaard, 14 uur. 14 Jaar. Roxy: Gods Geuzen. 16. 18.30 en 21 uur. Luxor: Het grote vraagstuk. 14 uur. 14 Jaar, Luxor: Scotland Yard neemt de uitdaging aan. 16. 18.45 cn 21 uur, 14 Jaar. MORGEN Middelburg City: Cape fear, 14.30 en 20 uur, 18 Jaar. Electro: Fracasse, de on overwinnelijke musketier, 15.30 en 19.30 uur, 14 Jaar. Vllsslngen Alhambra: Cape tear, 15, 19 cn 21 uur. 18 Jaar. Luxor: Fracasse, de onoverwinnelijke musketier. 15 en 20 uur. 14 Jaar. Gors Grand: inspecteur Gorilla slaat erop los. 15. 10 en 21 uur. 14 laar. Tcrnrii7.cn Luxor: De wraak van Robin Hood, 14 uur. 14 Jaar Luxor: Ontsnap ping uit Zahraln, 16.30 en 20 uur. 14 Jaar Concertgebouw: De wraak van Ro bin Hood, 20 uur, 14 Jaar. Hulst - Bioscoopgehouw: SJorn en Sjlmmy op het pirntenellnnd. 14 30 uur, a.l. Bios coopgebouw: Verrader ln opdracht. 17.15 en 20.15 uur, 14 Jaar. Sas van Gent - Olympiatheater: Strijd ln de vallei. t4.30 uur. a.l. Olympiatheater: Jerry als huisknecht, 17 en 20 uur a.l Axel Het Centrum- De held van Mara thon, 15.45 uur. 14 laar. Het Centrum: Verrader ln opdracht, 20 uur. 14 Jaar Oostburg Ledelthcater: Verrader In op dracht, 14. 18.30 en 20 uur. 14 Jaar. IJzondljkc Hofzichttheater. De Mongo len. 17 en 20 uur. 14 Jaar. Breskens Casinobioscoop- De grootst» show van de wereld. 16 cn 20 uur. a.1 Zlertkzcr Concertzaal: So lacht und kilsst man In Tirol. 15 uur. a-l. Eddie op leven cn dood. 20 uur. 14 Jaar. Bergen op Zoom Roxy: Gods Geuzen, 18.30 en 21 uur. 14 Jaar. Luxor: Scot land Yard neemt de uitdaging aan, 18.45 cn 21 uur. 14 Jaiir. voorzitter Heutink het actieve comité de bijzondere dank over en als herinne ring overhandigde hij alle initiatiefne mers een aandenken. Vijftig jaar „Groene Kruis" in Burgh- Haamstede: secretaris Th. Roest gaf een historisch overzicht van deze gouden periode. Enige tijd geleden hebben wrj daarvan al een aantal facetten belicht. Centraal in deze vijf decennia's stond de figuur van de vroegere voorzitter, jhr R. J. H. Q. Röell, die ook in de provin ciale vereniging tal van jaren een be langrijke rol heeft gespeeld. De plaatst- lijke afdeling had haar erelid met zijn echtgenote vrijdagavond ook in haar midden. En deze jubileumvergadering werd een bijeenkomst met feestelijk omrande huis- houdelijke aangelegenheden. Zo kon de penningmeester, de heer J. A. van Wa- veren, spreken van het beste jaarverslag, dat hy ooit had uitgebracht: een batig saldo van 1653,41. Het tweede gedeelte van de jubileum viering bestond uit de vertoning van een aantal films, waaronder „Prijs de zee" van Herman van der Horst. De boeren- kapel van de harmonie „Witte van Haemstede" en de „Bootjes", twee zin gende zusjes, zorgden voor de nodige afwisseling in het programma. Collecte De opbrengst van de collecte voor het Leger des Heils bedroeg in Axel 203,17. Vitritepersoneel verkreeg Veilig- Verkeersdiploma In de kantine van de N.V. De Vitrite Fabriek te Middelburg had zich donder dag een aantal personeelsleden verza meld, dat in de afgelopen wintermaan den de schriftelijke verkeerscursus „Verkeerssleutel" van het Verbond voor Veilig Verkeer had gevolgd, om uit han den van de burgemeester van West- kapelle, de heer T. H. de Meester, voor zitter van het Verbond voor Veilig Ver keer, afdeling Walcheren, het certifi caat en insigne in ontvangst te nemen als bewys van het met succes afgelegde schriftelijke verkeersexamen. Na het welkomstwoord van de heer J. R. Glaubïtz, hoofd afdeling personeels zaken, gaf burgemeester -De Meester uiting aan zqn waardering voor het feit, dat wederom een aantal Vitritemensen de moeite heeft genomen zijn kennis van de verkeersregels op te frissen. Hierna overhandigde spreker het certificaat en insigne aan de geslaagden, t.w. de da- C. M. Th. Houtepen en N. de Waal Ie heren C- van Belzen, D. van Bel- zen, C. A. Brouwer, D. Dekker, W. Dek ker, J M. den Engelsman, H. P Hariot, J. van Helleman. H. G. van Heuven, A. F. Jacobs, Chr. Kasander, A. Kempe, J. A. Korshuize, A. de Leeuw, L- W. Lie- vense, Chr. Louwerse, A. de Nood, W. J. Polderman, J. Sohier, P. C. Somers, A. Tomasoa, J. Versluys, J. A. Witte en B. Wondergem, allen van Vitrite en de heer R. de Jonge van de dienst invoer rechten en accijnzen. Na het officiële ge deelte werd een verkeersquiz gehouden. De rol van quizmaster werd vervuld door de heer E. J- Glerum, ambtenaar van de rijkspolitie, geassisteerd door zijn dochter. Als voorzitter van de jury trad op burgemeester De Meester, bijgestaan door de heren D. de Vries, rijkshoofd inspecteur van het verkeer district Zee land. en A. Tevel van Vitrite. Aan het einde van de bijeenkomst reikte ïr. G. Kranen, onderdirecteur van Vitrite. met enkele toepasselijke woorden de prijzen uit en dankte alle aanwezigen voor het doen slagen van deze leerzame avond. MIDDELBURG Ouderavond Donderdag werd een oudercontact- avond gehouden in de openbare kleuter school „Kleuterhof" te Mlddélburg, waar onder meer als genodigden aan wezig waren de ryksinspectrice van het kleuteronderwijs, mej. M. J. de Jonge, het hoofd van de o.l. school J„ de heer Goedhals, een lerares van de oplei dingsschool voor kleuterleidsters mej. J. Dorleyn en een aantal hoofdleidsters en leidsters van andere kleuterscholen. De heer M. A. Hage, hoofd van de rijkskweekschool te Middelburg hield een interessante inleiding over opvoe dingsproblemen onder de titel: „Faal den wij als ouders?" Deze inleiding werd aangevuld met eer instructief filmpje over de ontwikke ling van enkele peuters in hun eerste le vensjaren. Hierna volgde een bezoek aan „de markt". Een der leslokalen was daartoe getransformeerd in een comple te markt met kramen voor bloemen, groenten, fruit, lapjes, by'outerieën enz. Alle „artikelen" daarvoor werden in de afgelopen maanden, onder leiding van de hoofdleidster, mejuffrouw Woltman en haar leidsters en assistenten, door de kleuters gemaakt. Een tweede lokaal was geheel gevuld met werkstukken in de paassfeer. De voorzitter van de ou dercommissie, de heer J. J. de Reij, heeft na afloop juffrouw Woltman en haar staf namens alle ouders hartelyk dank gebracht, zowel voor hun mede werking als voor de wijze waarop zij hun verantwoordelijke taak bij de op voeding van de aan hun leiding toever trouwde kleuters in de afgelopen tijd hebben verricht. Openbare leeszaal en bibliotheek Vlissingen In de maand maart werden door de openba re leeszaal en bibliotheek te Vlissingen uit geleend: 3645 romans, 282 romans in andere talen en 4177 studieboeken. In de Jeugdlees zaal 2142 leesboeken, 636 studieboeken (to taal 8107). De tijdschriften en krantenzaal werd bezocht door 490 mannen en 185 vrou wen! De Jeugdleeszaal door 272 meisjes en 181 Jongens (totaal 1123). Het boekenbezit van de openbare leeszaal werd uitgebreid met de volgende nieuwe •erken: Romans. Andersc.h, Zanzibar; Benchlcy. Wat ze op ons eiland; Cassola, Mara; Coward, Koninklijk bezoek: Greup-Rolda- nus. De orchidee van 5a: De Hartog. Gods geuzen: Haasse. De meermin: Keukelom. Ver pleegster in Moskou: Kcllson, In de ban van de tegenstander: Lofts, Een geur van kruid nagels; Van Mannen. De dierenhater; Ma- •Pleters, Een nest vol tuinflulters; Van Marxvcldt, De enige weg; Marxveldt, De tijd van Joop ter Heul; Marxveldt. Puck van Holten; Meyer. Reis met Peter: Mons. Mijn zoon Gerrit: Oorlof. Ik ken die niet: Robinson. Barbara: Seton. Het duivelswater: Speelman. Moord betekent le venslang. Spoor. De vogels. Romans in andere talen: Braine, Room at the top. Studieboeken: Alings Jr.. Napels stad vol gevallen engelen: Arnau. Brasilia: Bakema, Het grote rijmwoordenboek: Barman, Cock tails en andere Mixdranken: Bemelmans, In cognito; Blijdesttjn. Natuurleven in Neder land; Bouman. Johan Maurits vnn Nassau; Brönsted. Zo leefden de Vikingen: Bijhou- Ruys, Leven met groen in landschap, stad en tuin: Camus. Lo malentendu; Carus. Het evangelie vnn Boeddha; Charcnsol. De- gas: Clacs. Voordrachtgevers zijn avonturiers Deprcz. E, du Perron: Friedliinder. Kunst cn erschap: Huygens. De stedelijke habitat bestuurszijde gezien: Jordaan. Vijftig bioscoopfauteuil: Kannik. Vlaggen, Standaarden en wapens: Lintum. Jordanië, half broer van Israël; Malentschuk, In het voetspoor van Kierkegaard; Malers en Vis- Tarievenboek voor belastingen en 60- ciale verzekeringswetten. Matt. Mensen vol gens program: Van der Meulen. Verdwijnend Arabië: Meyers. Kies uw woord: Plutarchus, Bloemlezing uit de Moralia: Reeves. Waar draait In reclame: Research en ethiek; Robins en Legge. Operatie Noach: Seneca. Uit Seneca's wijsgerige geschriften: Thayer cn red. van Life. Rusland; Viruly, Zon: Wollman, Ik kan knutselen: Van der Woude. Eduard Verkade en het toneel: Zon neveld. De levende aarde. Jeugdlecshoeken: Bakker-Wlnsemlus. Geef Je hart Nieolet.; Butner, Noodlanding ln de groene hel: Dragt. De brief voor de koning: Dulieu, Pnulus en Joris het vlspanrd: Dulieu, Paulus en het levenswater: Dulieu. Pnulus Mol; Fenlon. Toveren op zaterdag. Van der Geest. Orkaan Old Joe: Harry en Ro bert. Poe Ban cn zijn olifant: Jogt, Karei- Wever: Laan. Pinkeltje en de raket. Lnu- rey, De geheimen van Turilan; Van Luipen- Bronwasser. 1-Iet geluk komt nooit te vroeg: Pohl, Verloren ln de wildernis: De Roos, De kameleon wint de prijs: Scheffer, Jacht op uwman: Waandcrs-De Haer, Acroba ten. Jeugdstudleboeken: Bisinger. Samlr en de gouden wespen: Bisinger. Het vriendinnetje Irmis: Burland, De Egyptennren: Bur- land, De Romeinen; Dekker, Waar raven roepen: Gergcly. Cornells de neushoorn; Gil- huis-Smitsknmp cn Thomas-Gilhuis. Een koffer vol verhaaltjes: Hulnzinga-Scat. Poes Alfa; Hulzinga-ScnL Willem weet wat; De Jong, Vogels in liet open' veld; Lamarque. Tlmmy voor de televisie: Lewellen en Sha piro. De geschiedenis van de luchtvaart: Lookeren Campagne. Amalia Slak trekt er op uit: Mok. Rom bom bom; Van Nhiem Jhao en zijn aapje; Smulders, En toch zijn er kabouters; Trcase, Storm over Valmy. voor ballonwedstrijd De Middelburgse Padvindersband zal op koninginnedag a.s- weer een ballon- wedstrijd organiseren waaraan diverse aantrekkelijke prijzen verbonden zijn. In verband hiermede zal de band van daag (zaterdag) een mars door de stad maken. De route is als volgt vastge steld: Zuidsingel, Korte Noordstraat, Lange Noordstraat, Markt, Vlasmarkt, Beddewijkstraat, Langeviele, Plein 1940, Gortstraat, Gravenstraat, Markt, Lange Delft, Korte Delft, Spanjaard straat, Haringplaats, Bleek, Zuidsingel. ,De start is 7 uur. Lezing zomermode voor C.P.B. Mevrouw Dominicusde Graaf uit Goes heeft dezer dagen een interessante le zing over zomermode gehouden in „De Eendracht" te Middelburg; voor de afde lingen Middelburg en Biggekerke der C.P.B. Mevrouw Domnicus toonde de dames prachtige nieuwe stoffen voor eenvou dige en voor meer geklede dameskleding. Er werd onder meer gesproken over de inkoop van stoffen. Na de pauze werden kleurendia's van bruidstoiletten ver toond. Officiële publikatie Middclburg/Vlissingcn. De burgemeesters van Middelburg en Vlissingen brengen ter openbare kennis van belanghebbenden, dat een kiezer op zijn verzoek kan worden toegestaan te zijner keuze aan de a.s. stemming ter verkiezing van de leden van de Tweede Kamer deel te nemen, hetzij in de gemeente, in welks kiezersregister hij op de dag der kandidaat stelling is opgenomen, hetzij in een door hem bij het indienen van dat verzoek aan te wijzen andere gemeente. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kie- r. aan wie is toegestaan bij volmacht te 3. De kiezer, die van deze bevoegdheid ge bruik wil maken, doet daarvan uiterlijk op de veertiende dag voor de dag der stemming (dus uiterlijk op 1 mcl 1963) ln persoon me dedeling ter secretarie ener gemeente aan de burgemeester oï de door deze aangewe zen ambtenaar. Hij geeft daarbij op: a. zjjn naam en voornamen of voorletters: b. de datum, het jaar en de plaats zjjner geboorte; de gemeente ln welks kiezersregister hij opgenomen: zijn adres of laatste adres aldaar; de andere gemeente, benevens een adres in die gemeente: f. de gemeente en het adres, waar hij de verklaring, welke van de mededeling wordt opgemaakt, wenst te ontvangen. De verklaring wordt door de kiezer en nr de burgemeester of de door deze aan gewezen ambtenaar ondertekend. Een exem plaar van de verklaring wordt aan de lcle- verstrelct. Nadere inlichtingen worden verstrekt ter gemeentesecretarie. De burgemeesters voornoemd. Datum: 4 april 1963. Mr. J. Dryber. Mr. B. Kolff. Mlddclburg/Vlissingcn. Stemmen h|j volmacht. De burgemeesters van Middelburg en Vlissingen brengen ter openbare kennis, dat secretarie dier gemeenten kosteloos ver- krygbaar zyn de formulieren voor de ver zoekschriften om by de a.s. verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten- Generaa' by volmacht te stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiteriyk op 1 mei 1963 door de kiezer worden ingediend by burgemeester cn wethouders der gemeente in welks kiezersregister hy op de dag der kandidaatstelling is opgenomen. 3. By het verzoekschrift moet een verkla- van de gemachtigde worden overgelegd. dat deze bereid is als zodanig op te treden. 4. Hy die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op de dag der kandidaatstelling zUn opgenomen in het kiezersregister. waarin de naam van de ver zoeker voorkomt, en bevoegd zqn tot het deelnemen aan dezelfde verkiezing. 5. Een kiezer mag niet meer dan twee aan- wyzingen als gemachtigde aannemen. De volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of in persoon aan de stemming deel te nemen. Datum: 4 april 1963. De burgemeesters voornoemd. Mr. J. Dryber. Mr. B. Kolff. VLISSINGEN. Wrakkenwct. De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat op grond van de wrnk- kenwet op 10 april 1963 goederen, (schroot, luiken en een schroei) afkomstig van het de Westerschelde gezonken Finse schip Alea zullen worden verkocht; een exemplaar van de verkoopvoor waarden is te verkrygen ten gemcentchuize, 2e afdeling, kamer 1 (tel. 01184—3651, toestel FILMS IN ZEELAND Gorilla's heten de vier sterke mannen, die president de Gaulle beschermen, wanneer deze In het openbaar verschijnt. Met deze mannen kan men Inspecteur Gorilla wel enigszins vergelijken, de hoofdfiguur uit de spannende spionage- film van MÜLurice Labro: „Inspecteur Gorilla slaat er op los", welke dit. week einde vertoond wordt in GRAND (Goes). De rol van de slimme inspecteur wordt gespeeld door Roger Hanin. Roger Du mas is de voornaamste tegenspeler van Hanin. Hy beeldt de gangster-onderne mer Lehurit, bijgenaamd „de aartsbis schop" uit. Even spannend als bovengenoemde Franse film is de Amerikaanse produk- tie „Cape Fear" van de grote regisseur Lee J. Thompson. „Cape Fear", die we al eerder bespraken, behelst de historie van de advocaat Sam Bowden (Gregory Peck), die de wraak van een vrijgelaten moordenaar vreest. De rol van de boos wicht wordt gespeeld door Robert Mit- chum. Polly Bergen zien we als de vrouw van de advocaat. Te zien in City (Middelburg) en Alhambra (Vlissin gen). In Luxor (Vlissingen) en Electro (Mid delburg) valt een Franse avonturenfilm te genieten: „Le captaine Fracasse", een film, die speelt in de tijd dat er nog ridders door Frankrijk reden. Jean Ma rais heeft de titelrol. VLISSINGEN „Het witte schaap van de familie" Vrijdagavond verzorgde de openbare in het Concertgebouw te Vlissin- en uitvoering. De hoofdschotel van het programma was een blijspel, maar voordat dit stuk begon bracht de schoolband „The Night Revellers" en kele nummers. Ondanks het feit, dat met een technische storing in de elektrische apparatuur van de ritaren hadden te kampen, wisten de bandle den toch met veel vaart en ritme de zaal te boeien. Vervolgens kon men het toneelstuk „Het witte schaap" van de familie" zien. Dat witte schaap is een jongeman, die in tegenstelling tot de rest van zijn familie eerlijk wil zijn. Zijn familieleden zijn allen zakkenrol lers, inbrekers of geldvervalsers. Alles komt op het einde toch weer goed, echter niet zoals de reclassering dit zal bedoelen. De jonge spelers vertolk ten hun rollen op aardige wijze- Zon der afbreuk aan de prestaties van de anderen te doen, moeten toch de na men van John Brosens als de heer des huizes en Tonny Kruyse als de dominee, genoemd worden. Zij zorgden voor le vendig spel. De regie was in handen de heren Bil en Adriaanse. De leuke decors waren gemaakt door de heer De Koene. Na afloop van het to neelstuk was er gelegenheid om te dan sen. Uitvoering vereniging gemeentepersoneel Met een „Bonsoir mesdames, messieurs" begroette Wim de Graaf de leden van de personeelsvereniging van de gemeente Vlissingen, die donderdagaond in 't An ker bijeenkwamen. Het was jammer, dat slechts een klein gedeelte van de mini 125 leden waren gekomen, want het pro gramma was de moeite waard. In een vlot tempo brachten Anneke Pon sen, Baby den Toonder, de goochelaar Vil Ben Lux en Wim de Graaf een pro- iramma, dat vol aardige vondsten zat en lat vaak was aangepast aan de actuali teit. Vooral de nummers, waarin Wim de Graaf als oude vrouw of als danseres optrad, waren bijzonder geslaagd. De voorzitter, de heer H. Strabbïng. was de tolk van de aanwezigen, toen hij de groep bedankte voor het optreden. De avond werd besloten met een dansje. SEROOSKERKE (W N.C.V.B. VERZORGDE BEJAARDENMIDDAG rzorgde de aft an ae N-C.V.L, het verenigingsgebouw te Serooskerke een middag voor de bejaarden van Se rooskerke. De presidente, mevrouw De DreuToorenaar, sprak een openings woord, waarna de dames van het koortje enkele liederen zongen. Voorts voerde men het toneelspel ..Het vrouwtje van Stavoren" op. hetgeen bij de aanwezigen zeer in de smaak viel. De heer J. Jobse sloot deze gezellige middag met dank gebed. Burgerlijke stand AAGTEKERKE. Bevallen: J. Maljaars-Wattel d. K. Maljaars- Wisse z. Ondertrouwd: P. Maranus 23 J. en J. Louws 23 J. Getrouwd: P. J. Quist 60 J. en E, Dekker 59 j. VEERE. Bevallen: J. de Visser-van Dalen d. C. de Nood-Pouwer z. Getrouwd: W. H. Acht>oven 27 j. en A. Koelman 18 1 J- C. de BruUne 24 en A. A. Boshoru 21 j. KOUDEKERK E. Bevallen: A. Francke-Kasse d. S. Harpe- Wielemaker z. Overleden: A. J. P. Dezcntjé 82 J. wed. v. J. A. G. Dczentjé. D. Priester 88 J. wed. v. Geschiere. P. S. de Bruijne 47 j. P. Mey- aard 92 jaar wed. v. J. Walrave, J. C. Glllesse 80 j. e.v. C. de Haan. A. van Malde- gem 54 J. J. C. van Waes 84 J. D. Ilendrikse j. wedn. v. A. M. Provoost. R. R. Ryek- borst 62 J. C. de Hullu 82 1. C Watlel 55 J. DOMBURG. Bevallen- W. N. Bimmel-van der Sluijs d. W. Maas-de KuUper d. W. A. van Zetten- Corrê z. Getrouwd: P. C. Bron 22 j. en J. A. Geertse 21 J. Overleden: L. Corré 66 i. e.v. J. Minderhoud. SEROOSKERKE (W.J. Bevallen: C. A. van Doorn-Begthel d. A. S. de Voogd-Adriaanse d. A. Jaeobsen-Tho- AAGTEKERKE Gemeenteraadsvergadering Maandag 8 april komt de gemeenteraad van Aagtekerke 's middags om 13.30 uur in het gemeentehuis in vergadering bijeen. De agenda vermeldt onder meer het verzoek van de Oranjevereniging om gelden beschikbaar te stellen voor kinderattracties en kinderspelen op 30 april, de verkoop van een woning aan de Burgemeester Bosselaarstraat, de vaststelling van een vergoeding aan de bijzondere lagere scholen over 1962, de vaststelling van vergoedingen voor de christelijke kleuterschool over 1960 er 1961 en de vaststelling van de kampeer- verordening. SINT-LAURENS Jaarvergadering van chr. kleuterschool De vereniging „De Christelijke Kleuter school" te Sint-Laurens kwam in jaar vergadering bqeen onder voorzitterschap van de heer J. v. d. Bosse. Uit de jaar verslagen bleek de invloed van de barre winter, die de bouw van de tweede kleu terschool stagneerde en de financiën flink had aangesproken. Mejuffrouw W. H. Schoonaard te Mid delburg werd welkom geheten als de aanstaande hoofdleidster van de nieuwe school. Mevrouw BoerwinkelOnnen en de heer M. Davidse werden als bestuurslid her kozen. Zuster E. v. d. Ende hield een causerie aan de hand van een tweetal filmpjes: „Er dreigt gevaar" en „Het gebit". De heer G. Noback sloot de bijeenkomst met dankgebed. Van onze adverteerders P. Tilroe heropende optiekzaak De Vlissingse Walstraat is vrijdagmid dag een mooi winkelpand rijker gewor den. De heer P. Tilroe heeft daar vrij dagmiddag zijn optiekwinkel heropend. De verbouwing heeft ongeveer een maand geduurd. Men heeft in die tqd ruim drie en halve meter in de lengte bij de winkel getrokken, zodat de verkoops ruimte nu ongeveer 40 vierkante meter bedraagt. De winkel heeft door de ver bouwing een veel ruimer aanzien gekre gen. Dit komt niet in de laatste plaats door de constructie van de etalage. Deze is door een glasplaat van de rest van de verkoopruimte gescheiden, zodat het pu bliek een doorkijk door de gehele winkel heeft. Desgewenst kan de etalage toch van de winkelruimte worden geschei den door een rolgordijn. Het gehele in terieur van de winkel is op smaakvolle wyze vernieuwd. Aan de vitrines en de verlichting lieeft men bijzonder veel aan dacht besteed. Bij de opening kwamen vele relaties hun gelukwensen aanbieden. De heer Tilroe heeft, speciaal voor de zomermaanden, twee zelfbedieningsvi trines met zonnebrillen ingericht. ZUID-BEVELAND GOES N.C.V.B. Z.-Beveland over het lijden Enkele honderden leden van de Neder landse Christen Vrouwenbond op Zuid- Beveland heben zich donderdagavond in „De Prins van Oranje" te Goes bezon nen op het lijden. Dat gebeurde tijdens een streekbijeenkomst, waar ds. G. Mij nen, gereformeerd predikant te Utrecht, het woord voerde over het onderwerp „God en het ïyden". De predikant schet ste uitvoerig de verschillende vormen van leed en lijden. Hy was van mening, dat het lijden niet als een straf van God moet worden gezien, „Het is een loute rende tuchtiging", zo zei hij. „We moe ten geloven, dat God met het lijden te maken heeft". Ds. Mqnen behandelde vervolgens het lijden van Christus. In haar openingswoord richtte de presi dente van de afdeling Goes, mej. M. Gle rum, een bijzonder woord van welkom Huber, de echtgenote van AANSLUITING OP ELEKTRISCH NET Technische Dienst in nieuw bureau Aansluiting van drie onrendabele per celen op het elektrisch net heeft in de donderdagavond gehouden vergadering van de gemeenteraad van 's-Heer Arendskerke een langdurig punt van discussie uitgemaakt. Uiteindelijk ble ken hierover zoveel meningen te be staan, dat b. en w. besloten hun voor stel terug te nemen en te trachten langs andere wegen tot een oplossing te gera ken- Het betrof de woningen Oostweg 3. 5 8. In verband met het feit, dat een van deze woningen werd betrokken door een inwoner van Wolphaartsdyk, die in zijn vroegere gemeente wel over elektrici teit beschikte, was de P.ZJ3.M. met het plan gekomen de drie woningen van elektriciteit te voorzien. De totale aanlegkosten van de drie percelen wer den begroot op 7270,- P.Z.E.M. en pro vincie zouden elk 10 pet. geven van de aanlegkosten. de gemeente 20 pet. en de belanghebbenden 60 pet.. Verschil lende raadsleden vonden, dat als de ge meente in deze gevallen 20 pet. subsidie geeft, zq ook de morele verplichting heeft een reeds eerder in deze buurt tot stand gekomen aansluiting financieel te gemoet te komen. Vooral dit punt woog nogal zwaar bij verschillende raadsle den. hetgeen voor b. en w. aanleiding was hun voorstel terug te nemen. Na een pleidooi van de heer De Koo ning werd besloten de subsidie voor de Commissie voor de Hygiëne van het Kind te verhogen van f 0,25 tot 2 per verzorgingsdag. Het voor stel van b. en w. hield slechts verhoging in tot 1,- per verzor gingsdag. Nadat echter diverse raadsleden het belang van de dienst hadden onderstreept werd het voor stel van b. en w. ingetrokken en werd zonder hoofdelijke stemming het voorstel van de heer De Kooning aangenomen. de burgemeester van Goes, die tijdens deze bijeenkomst met de N.C.VJ3. kennis maakte en de gewestelijke presidente in Zeeland, mevrouw J. de Jonge-de Jonge uit Yerseke. Aan het programma werd verder mede- werkring verleend door een koortje on der leiding van mevrouw N. Schipper- Roose. Concert van kerkmuziek door r.-k. knapenkoor Het knapenkoor van de katholieke Zeeuwse koorschool zong vrijdagavond in de r.-k. kerk te Goes. Dit concert, dat werd gegeven onder auspiciën van de afdeling „Jeugd en Muziek" in Goes, bevatte kerkmuziek uit verschillende styiperoden. De eerste twee delen van het programma waren afgestemd op de lijdenstijd. Zo werden onder meer Gre goriaans voor de Palmzondag uitge voerd en gaf het koor een vertolking van Domine Jesus Christus. De groep kwam, onder leiding van de heer E. Herjblok, vaak tot uitstekende zang. Dat was met name ook het geval tij dens de nummers, waarin het knapen koor samen zong met het r.-k. mannen koor te Goes. Goede zang was ook te beluisteren tijdens het slotgedeelte van het concert, waarin enkele gedeelten uit Missen van W. A. Mozart werden uit- ;evoerd. Het concert werd bijgewoond loor een honderdtal belangstellenden, onder wie vele jongelui. Films op instuif "Vanavond zaterdag wordt er tij dens de instuif van de Hervormde Jeugdraad te Goes in het C.J V-gebouw een uitgebreid en gevarieerd filmpro gramma aangeboden. Onder meer wor den enkele muzikale films, films over televisie en atoomenergie vertoond. ZONDAG 7 APRIL 1963. Ned. Herv. Kerk: Aagtekerke 10 ds. Duisterhof, 2.30 ds. v. d. Wind; Bigge kerke 9.30 ds. Odé, 2 ds. Wapenaar; Domburg 10 ds. Bartlema, 7 ds. Ri chard; Grijpskerke 10 ds. Wapenaar, 2.30 ds. Ode: Kleverskerke 10 ds. Wie- ringa; Koudekerke 9 ds. Altena, Vliss. str., geen dienst; 't Zandt 10.15 ds. v. Herwaarden, 10.15 jeugdk., 7 ds. v. Herwaarden; Meliskerke 2.30 ds. Kwast Middelburg, Nieuwe Kerk 10 ds, Snoep, en ds. Enker, 7 ds. v. Boven; Koorkerk 10 ds. v. Santen; Nieuw- en Sint-Joos- land 10 dr. v. Haarlem, 2.30 ds. Roth- fusz; Souburg kerk 10 ds. v. Duijne, 7 ds. den Toom, Rehoboth 10 jeugdkerk; Oostkapelle 10 ds. Richard, 2.30 ds Bartlema; Rltthem 10 en 7 ds. Nennie; Serooskerke 10 ds. v. d. Wind, 2.30 ds. Duisterhof; Sint-Laurens 10 en 7 ds. Kok; Veere 2 ds. Wieringa; Vlissingen, Sint-Jacobskerk 10 ds. Kwast en ds. Kloosterman. 5 ds. v. d. Schoot; Johan- neskerk 9.30 ds. Rothfusz en ds.v. d. Schoot, 7 ds. de Boer jeugdd.: Bejaar dentehuis 7 ds. Verschoor; Westkapel- le 10 en 2.30 ds. Oosthoek; Zoutelande 9.30 en 2.30 ds. v. Dullemen. Eglise Wallone: Middelburg 10.30 Pas teur Risseeuw. Filadelfia Volle Evang. Kapel: Vlissin gen. Vrouwestraat 10 en 8 de heer Kok. Ger. Gem. in Ned.: Middelburg, Bogard- zaal 10, 2.30 en 7 leesd. 47). Vlissingen, 4 april 1963. Vanavond zal het Souhurgs Mannen koor, dut op 8 april a.s. 25 jaar be staat, in de Concertzaal „De Zwaan" te Souburg een jubileumconcert geven met medewerking van dc sopraan, me juffrouw H. M. Caro uit Middelburg en do pianisten de heren J- J. van Ginkel uit Souburg en S- Sanders uit Mid delburg. Het koor stnat: onder leiding' van de dirigent, de heer A. Goedege- buure. Het Souburgs mannenkoor, dat in 1938 werd opgericht met als dirigent het hoofd van de openbare lagere school, wyien de heer Van Duivenvoorde, telt momenteel 21 leden in de leeftijd van 35 55 jaar. De voorzitter en tevens één van de oprichters is de heer L. M Naaktgeboren. Er zijn verscheidene le den, n.l. 8. die vanaf dc oprichting aan het koor waren verbonden. Het oudste lid is dc heer I. van As uit Souburg, die de 70 is gepasseerd en die maar liefst 50 jaar de mannenzang beoefent. Nadat de dirigent, de heer Van Dui venvoorde na ruim 12 jaar van het koor afscheid nam, vond men de heer S. Sanders bereid het koor als dirigent te leiden. Wat de muziek betreft heeft men aan deze dirigent veel te danken. Hij bewerkte liederen speciaal voor het Souburgs mannenkoor en schreef ook zelf muziek. Momenteel leidt de Souburgse orga nist, de heer Goedegebuure de vele repetities en uitvoeringen. Het koor deed mee aan verschillende concour sen, uitgeschreven door de Zeeuwse Zangersbond en in Kortgene en Bors- sele behaalde men zelfs eerste prij zen. Ook verzorgt men regelmatig uitvoeringen in ziekenhuizen, tehui zen voor ouden van dagen en in het huis van bewaring te Middelburg. Hieraan werken geregeld damesso listen mee. Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van het Souburgs mannenkoor zal de Zeeuwse Zangersbond dit jaar het grote concours houden in Souburg en wel op 25 juni a-s- Herv. Evang.: Westkapelle 9.45 en 2.45 de heer Faasen. Adventkerk, zaterdag: Vlissingen 9 ds. Reith, 10 bybelstudie; Middelburg 10 bijbelstudie, 11 ds. Reith. Geref. Kerk. Arnemuiden 10 en 2.30 ds. Oegema. Domburg 9.30 ds. Brederveld, 2.30 ds. Boonstra. Gapinge 9.30 en 2 ds. Boot. Grypskerke 9.30 en 2.30 ds. Van Ulden. Koudekerke U en 3 ds. Elshout. Meliskerke 10 en 7 ds. Van Heesen. Mid delburg, Hofpleinkerk 9.30 ds. Hommes. 2 30 ds. Van Til, 5 ds. Boonstra; Noor- derkerk 9.30 ds. Boonstra, 2.30 ds. Els- hout; Ontmoetingskerk 8.45 ds. Van Til, 5 ds. Hommes. Oost- en West-Souburg 9.30 en 2.30 ds. Versluys. Oostkapelle 10 en 2.30 ds. Gommer. Serooskerke 10 en 2.30 ds. Van Wouwe. Sint-Laurens 10 en 2.30 ds. Oosterhoff. Veere 10 en 2.30 ds. Streefkerk. Vlissingen 9.30 en 5 ds. Ver schoor. Vrouwenpolder 10 en 2.30 kand. Bouman. Westkapelle 9.30 ds. Breder veld, 2.30 ds. Kornet. Geref. Kerk (Vrijgemaakt). Souburg 9.30 ds. Douma. Vlissingen 4.30 ds. Dou- ma. Zoutelande 10.45 ds. Wiskerke, 4 eredienst. Middelburg 8,30 en 4.30 ds. Wiskerke. Vrouwenpolder 9.30 en 2.30 ds. Van Beveren. Geref. Gemeente. Aagtekerke 9.30, 2 en 6 leesdienst. Arnemuiden 9.30, 2 en 6 leesdienst. Meliskerke 9.30, 2 en 7 lees dienst. Middelburg 9.30. 2 en 6.30 ds. Zjj- derveld. Oostkapelle 10 en 2.30 lees dienst. Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 lees dienst. Westkapelle 9.30, 2 en 6 lees dienst. Zoutelande 10 en 2.30 leesdienst. Chr. Geref. Kerk. Middelburg 9.30 en 3 ds. v. d. Molen. Vlissingen 9.30 lees dienst. 5.30 ds. v. d. Molen. Ver. van Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring. Middelburg 10 ds. Van Santen. Vlissingen 10.15 as. Van Beek. Evang. Luth. Gemeente. Middelburg 1.1.15 ds. Ten Rouwelaar. Vlissingen 9 ds. Ten Rouwelaar, Doopsgezinde Gemeente. Middelburg 7.30 mej. dr. Bakker. Vlissingen 8 paasspel. Herst. Apost. Zendingsgem. Vlissingen (Bakkersgang) 10 en 4.30 dienst. Herst. Apost. Zendingskerk. Vlissingen (Kasteelstraat) 10 en 5 dienst. Leger des Heils. Middelburg 10 heili gingssamenkomst. Vlissingen 10 heili gingssamenkomst. Bethel Temple (Pinksterkerk). Vlissin gen (Havendorp) 4 de heer Davidsz. Volle Evang. Gemeente. Middelburg 10 dienst. ZONDAGDIENSTEN ARTSEN Middelburg: mevrouw J. Pel-Mellinlc, Rou- aansekaai 11, tel. 2585. Apotheek: W. H. Hum- melen, Markt 69. tel. 2134. Vlissingen: dokter L. P. Boone. Badhuisstraat 30. tel 2950. Apotheek: D. H. van de Kleine-Mulder, Sin gel 9. tel. 2730. Westkapelle, Zoutelande en Koudekerke: dokter M. Huygens, De Ca- sembrootstraat 26 te Westkapelle. tel. 01187 —234. Serooskerke, Veere en Oostkapelle: dokter P. Bom. Dorpsstraat 2 te Oostkapelle, tel. 01188—276. De vergoedingen van de kleuterscholen over 1962 werden vastgesteld op een bedrag van 1603,20 voor dp chr. kleu terschool te 's-Heer Arendskerke, waar door deze een bedrag van 80,64 moet terugbetalen. Voor de r.-k. kleuter school te Lewedorp werd de vergoeding vastgesteld op 1248 en voor de chr. kleuterschool te Nieuwdorp op 3191.08. Hierdoor krijgen deze scholen respectie velijk nog 28,16 en 279.08 uitge keerd. De voorschotten over 1963 wer den vastgesteld op 1568,64; 3207,68 en 1209,60 respectievelijk voor de chr. kleuterscholen te 's-Heer Arendskerke en Nieuwdorp en de r.-k. kleuterschool te Lewedorp. Het onteïgeningsplan Nieuwdorp. dat betrekking heeft op een perceel grond ter grootte van 3198 m2 en eigendom van de heer A- Wiskerke en consorten te Nieuwdorp werd defi nitief vastgesteld. Besloten werd tot aankoop van een tweetal woningen te 's-Heer-Hen- drikskïnderen. gelegen in het uit breidingsplan. van de maatschappe lijke zorg aldaar voor de prijs van 7054. Dit betreft de grond met op stallen. In verband met de aankoop van een perceel grond te Nieuwdorp. eigendom van de heer J. Dominicus te Australië, ten behoeve van het uit breidingsplan werd de pachtersver goeding definitief vastgesteld op een bedrag van 9056. Ter realisering van het uitbreidingsplan 's-Heer Arendskerke (dorp) werd een stuk grond ter grootte van 30 m2 gele gen in het industrieterrein van de N.V. Nederlandsche Spoorwegen ge kocht tegen de koopsom van 25. Van de gebr. Vermeulen werd 27.398 m2 grond gelegen in het uitbreidings plan van 's-Heer-Hendrikskinderen. aangekocht voor 53.500. Onder dit bedrag is mede begrepen waardever mindering gebouwen an inkomstender ving. De koop vindt plaats onder voor waarde. dat de gemeente de afrastering zal aanbrengen en dat van de zqde vari de koper geen vergoeding zal worden betaald voor reeds gemaakte kosten van bewerking van de grond. De verko per wordt in de gelegenheid gesteld in 1963 de grond te gebruiken mits een vroeg gewas wordt ingezaaid. De koudetoestlag die in de vergadering van 20 februari werd toegekend ten be drage van 35 voor het werkliedenpeij- soneel en 20 voor de bode. werd ver hoogd met respectievelijk 15 en 10. De raad stelde voorts een aantal maat regelen betreffende de rechtspositie, en het salaris van het gemeentepersoneel vast. Een mededeling van de raadsvoor zitter, dat het bestuur van de technische dienst 's-Heer-Arendskerke en Wol- phaartsdjjk besloten had het bureau van de dienst tijdelijk onder te brengen in de leegstaande woning Oude Rijksweg 110, ontlokte enige discussie. De heer De Kooning betreurde het, dat een wo ning voor dit doel werd onttrokken aan het woonruimtecontingent. Deze mening werd ook gedeeld door de heren J. de Schipper en J. de Vos. Burgemeester Vermet deelde hierop mede. dat de on derbrenging slechts een tijdelijk barak ter heeft, omdat binnen afzienbare tijd het bureau plaats zal krijgen in het nienwe gemeentehuis, en:ghfvanrbgeneen Ch. L. Smagge te Rijswijk overleden In Rijswyk is dondei'dag op 69-jarige leeftijd overleden, de heer Ch. L. Smag ge, indertijd een bekend figuur in de Vlissingse r.-k. onderwijswereld. De heer Smagge was omstreeks 1915 als onder wijzer verbonden aan de r.-k. lagere St.-Paulusschool aan de Glacisstraat. Na enkele jaren werd hij onderwyzer aan de •k. u.l.o., die eveneens in het gebouw n de Glacisstraat was ondergebracht. Later vertrok hy naar de r.-k. u.l.o. in Rijswijk. Passiestonde Engelse Kerk Op Palmzondag, 7 april a.s-, zal des avonds om 19.30 uur in de Engelse Kerk te Middelburg een passiestonde worden gehouden, waarin ds. Ten Rouwelaar, evang. lutherse predikant zal voorgaan. Het onderwerp van de meditatie is: „Volbracht". In deze zangdienst zal het kerkkoor medewerking verlenen. Cantor: de heer S. Sanders; de heer H. G. van Winkel hof zal het orgel bespelen. Marktberichten ZUIDHOLLANDSE VEILING 4 april. Aardappelen 12—18, Andijvie L 1.55 1.74, H 1.35—1.48. Rode kool 58—79. Kroten 32—38. Grote Peen 20—32. Prei IA 1.06—1.18, HA 74—99. IIB 61—96. Sla IA zwaar 48—53. IA licht 45—48. IC 26—33. Aanvoer 48.000 stuks. Seldery 11—22, Stoofsla 1.63—1.70, Spinazie I .07—1.29. II 93—1.11. Spruiten HA 46—72, IIB 3—58, Uien B 3—14, C 8—16. D 8—17. ge schild 11—14. Witlof IA 75—91, IIA 60—86, IB 72—73, HB 53—73. Aanvoer 36.000 kg. Golden Delicious IA 72—88. IB 68—78. IC 60— 65. HA 74—79. IIB 65. HC 38. Goudrenet HA 45—52. IIB 40—41. IIC 34. Jonathan IA 55—62, IB 40—46. IC 22—23. IIA 33—52. UB 17—55. HC 1246. Lomb. Calville ÏÏA 42—59. UB 32—41, IIC 32. St. Remy IA 42—45. IB 4014. IC 36— 41, IIA 40—42, IIB 36—41, IIC 36—40. Win- IA 71—89. IB 58—63, IC 23—39- VEILING MIDDELBURG. 5 april. Golden Delicious 80-op 71. 75-80 66 —68, 70-75 61—64. 65-70 43—65. 3 fyn 23—46. Lombarts Calville 70-op 38—39, 65-70 33. Jo nathan 70-75 38. 65-70 34—37. 60-65 23—29. Groenten. Sla export 15 kg 48.40. Sla 1 39— 31—34. S 23—35. Spinazie 112—138. Prei 62—107. Koolrapen 24—26. Uien 8—12. WitloE 68—87. Radys 45—53. Rabarber 112—118. An- dyvie 179—195. Veldsla 99—217 Ax week veiling op dinsdag en donderdag om 1.30 uur. VEILING GOES. 5 april. Groenten. VVitlol A l 71—77, A 2 60 B I 60—61. B 2 49—61. afw. 48—51. stek 12. Andüvie 2 165. Spinazie 2 130145. Peen B 2 24. C 1 22. Prei A 1 66—80. A 2 4856, afw. 3851. Uien 2 9, alw. 6. Aard appelen 11—14. Koolrapen 14—16. Knolsel derij 2 15 per stuk, per bos Seldery 23. VEILING BERGEN OP ZOOM. 5 april. Kas spinazie 70—90. Kas andijvie 167 —170. Witte kool 77. Witlof 27—78. Waspeen 2523. Glassla 3014. Raapstelen 25—23. Ra dys 41. Prei 35—109. Comtesse de Paris 12 —22. St.-Remy 30—41. f Advertentie) Zondagsdienst Taxi's Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 17