Jubilerende bank „verduisterde" in Sint-Annaland het Dorpshuis Draagbare modellen op modeshow „Margriet" GESCHENK VOOR HELE GEMEENSCHAP Boerenleenbank hield in halve eeuw gelijke tred met het dorp DENTOFIX. Noorse jongeren gearresteerd om „Nazi-spel" Opgewonden pater uit rechtszaal verwijderd Nederland te vuil en te slordig met vlaggen In Concertgebouw Vlissingen Nieuwe reclamevorm van A.N.V.V. ZAKJES ZAND VAN NEDERLANDSE STRAND VOOR INWONERS ESSEN Aandacht vestigen op de zeekust DINSDAG 19 MAART 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 7 MET EEN ROYAAL feestgebaar heeft de Coöperatieve Boerenleenbank van Sint-Annaland maandag het moderne dorpshuis verduisterd. Om iedere gedachte aan een duistere financiële manipulatie maar meteen te ontzenuwen: het gebeurde op een feestelijke receptie by gelegenheid van het gouden jubileum van de bank, waarvan de ontwikkeling in de afgelopen eeuw gelijke tred heeft gehouden met die van het Thoolse dorp. Toen de zaal van het dorpshuis half de middag was volgestroomd met feliciterende gasten stond de voorzitter van het bestuur, de heer C. J. J. Kooijman plotseling op. Namens de jubilerende boerenleenbank of freerde hij het gemeentebestuur een volledig garnituur om de zaal te blinderen, wanneer daar in de toekomst een film moet worden vertoond of een uitvoering wordt gegeven. was er ten slotte de dorpsgemeenschap, die de heer A. J. Scherpehisse vertegen woordigde. Het overkoepelend orgaan van vele verenigingen in net dorp, dat bij haar activiteiten steeds op de steun van de bank kon rekenen. Na afloop van de receptie ging het gezelschap naar hotel „Havenzicht" voor een feestelijke maaltijd, 's Avonds trad in het dorpshuis voor de leden met hun dames het gezel schap „Tetman en Jarig" op met het toneelstuk „De Jonkershoeve". De gedachte om een geschenk voor de gehele Sint-Annalandse gemeen schap te besteden in het dorpshuis is een bijzonder gelukkige geweest. Want juist ook in ditzelfde centrale gebouw ontving het bestuur met de directie van de „gouden" bank een welgemeende hulde voor de wijze, waarop zij heeft bijgedragen om een fezonde basis te scheppen en een linke stimulans te geven voor de bloei, die allerlei bedrijven en coöpe ratieve verenigingen thans kennen. Immers de omzet van de bank is sinds het oprichtingsjaar 1913 ongeveer ver- duizendvoudigd. Werden de boeken in het jaar van de start afgesloten met een totaal van 33.465,in het jaarverslag over 1962 kon de kassier, de heer A. D. Goedegebuure, een eindcijfer van 32.791.583 vermelden. Het spaargeld is tot boven de zes miljoen gestegen. In 1913 waren er 62 leden, nu staan er 650 ingeschreven. Kortom, het zijn cijfers, die demonstreren, dat de Sint-Annaland se bank de wind in de zeilen heeft ge had. „Blos tan gezondheid" Dat liet voorzitter Kooijman gister avond in een speciale herdenkingstoe spraak aan het begin van een goed verzorgde ontspanningsavond even dui delijk uitkomen. Daarover lieten dc re- receptiegasten 's middags ook geen twij fel bestaan. Waarnemend-burgemeester J. Moerland ging in een vergelijking zo ver, dat hy de jubilerende boerenleen bank „een blos van gezondheid van Sint- Annaland" noemde. Met uitgestrekte vinger wees hij daarbij op de grote gra fiek, waarop de omhoogschietende curve haar betekenis voor Sint-Annaland te tekenen ging hij verder terug dan een halve eeuw. De heer Moerland haalde de historie van de jaren 1400 op, toen het Thoolse dorp nog slechts uit gorzen be stond. „De eerste bewoners waren boe ren. Ze hebben het ver gestuurd. Wat er nu op de bank staat is uit deze grond gekomen". Daarom kon de heer Moer land zich beter vinden in de naam boe renleenbank dan in „Ralffeisenbank", zoals het bestuur haar in de toekomst zal dopen. Overigens onderstreepten later in hun felicitaties de onderdirecteur van de centrale bank In Utrecht, de heer H. te Kolsté en de afgevaardigde van de eilandeljjke ring van boerenleenbanken, de heer L. A. M. Elenbaas do waarde van de nieuwe naam. De herinnering aan de jonge Duitse burgemeester F. W. Raiffeisen, die in de vorige eeuw de grondslag legde voor het werk, waarop thans ook ln Sint-Annaland nog steeds wordt voortgebouwd. Tot heil van een landbouwend!) bevolking. De heer Te Kolsté memoreerde in zijn felicitatietoespraak, dat de centrale bank zich steeds gesteund weet door de 700 banken over het hele land verspreid en hij kon met het bestuur constateren, dat er in de afgelopen halve eeuw veel Als blijk van waardering zijn hulde voorzitter Kooijman, die meer dan dertig jaar in het bestuur zitting heeft. Een boekwerk was daarbij een persoonlijk geschenk voor de voorzitter. Een deputatie van de ring van boeren leenbanken op Tholen en Sint-Philipsland bood bij monde van de heer Elenbaas de gelukwensen aan, die vergezeld gingen van een elektrische klok voor het kan toor. Gevoelt U zich onzeker met Uw KUNSTGEBIT? Met behulp van Dentofix kunt U weer alles kauwen I Bevestig Uw kunstgebit voor de gehele dag door het 's morgens eerst even met hel spe ciale Dentolix-poeder te bestrooien. Dit on- schadeli|ke, smaakloze hechlmiddel ver leent Uw tandprothese gedurende de ge hele dag een stevig en betrouwbaar hou vast, U kunt nu weer eten wat U wenst, U kunt lachen, spreken of hoesten zonder in moeilijkheden te geraken. Als U iedere och tend wat Dentofix op de gebilsplaat strooit, kunt U verder vergeten, dat Ueon kunstgebit draagt. Probeert U het oens; U zult meteen het verschil constaterenI Meer dan 40.000 landartsen in de gehele wereld roden hun patiënten aan Dentofix te gebruiken. Het is verkrijg baar in alle apotheken en drogisterijen a f. 2,35 per plastic strooiflocon. m De „gouden" boerenleenbank van St.-Annaland is maandag over stelpt met felicitaties en geschen ken. De heer H. van Gorsel bood namens zeven verenigingen aan de voorzitter van hei bestuurde heer C. J. Kooyman (Utiles) een schilderij aan. (Foto P.Z.C. Ontspanning Zeven verenigingen tegelijk lieten hun felicitaties overbrengen door de heer J. C. Kooijman. Verenigingen, die de bloei, waartoe ze gekomen zijn mede te dan ken hebben aan de Sint-Annalandse boerenleenbank: de Cavetho (de aan- en verkoopvereniging „Eiland Tholen"), de kolenbond, de veiling, de diepvriesver eniging, „Landbouwbelang", het aard appelkoelhuis en de weegbrugvereni ging. Een schilderij was het blijk van erkentelijkheid van deze zijde. En dan WITTE KRUIS DE €Chte PIJNSTILLER Een maand gaat vlug. Met WITTE KRUIS (poeders, tabletten of cachets) hoeft u niet meer op te zien tegen nare dagen. WITTE KRUIS In Oslo zijn negen Noorse „Natio- naal-Soeialisten" van 17 tot twin tig jaar gearresteerd, nadat in hun huizen en in een timmermanswin kel in het centrum van de stad ge stolen wapens waren aangetroffen. Deze jeugdige „Nazi's" hadden een ge heime politieke organisatie, de „Noorse Nationale Democratische Partij", ge vormd, compleet met „Fllhrer", als hoe danig een twintigjarige student aan een handelsschool te Oslo optrad. De organisatie was twee jaar oud. Op de bijeenkomsten ging het Nazi-Duits toe. De leider, die zich „reichkomman der Hess" noemde, las dan hoofdstukken voor uit het boek „Ewiges Deutschland", terwijl ook het Horst Wessel-lied, inder tijd het officiële partijlied der N.S.DA.P. werd UW HAAR CORRECT IN MODEL vrellaform HAARCRÈME De president van het gerechtshof te 's-Hertogenbosch heeft gisteren een uitzetten. Het hof en de advocaat-gene raal hadden voor hiertoe werd overge gaan, alle moeite gedaan de woorden stroom van de verdachte, die scheld woorden en beschuldigingen bevatte aan het adres van zijn vroegere overste en de justitie, in rustiger banen te leiden. Het incident had plaats by de behande ling in hoger beroep van de zaak van pater Van der Z. Deze was door de rechtbank veroordeeld wegens huisvre debreuk, begaan op 8 september 1962 in het klooster van de Sociëteit der Afri kaanse Missiën in Hulsbeek. De toegang tot dit klooster was aan pater Van der Z„ die vroeger tot deze sociëteit behoor de, verboden. Hij legde dit bevel echter naast zich neer en was het klooster toch binnengegaan. Tegen het rechtbankvonnis had de pater beroep aangetekend, doch hy was tot tweemaal toe niet ter zitting versche nen. Op 28 januari behandelde het hof zijn zaak toen maar by verstek, waarby het alle getuigen hoorde. Tydens de zit ting van gisteren ontkende de verdachte j echter alles wat de getuigen hadden ver- i klaard. Hierdoor moest de zaak opnieuw worden verdaagd en wel tot 22 april, op welke datum alle getuigen voor de. der de keer zullen worden gehoord. E.M.S. verwerft „Houtrust" De N.V. Exploitatie Maatschappij Sche- veningen en de N.V. Tentoonstellings gebouw Houtrust makend bekend, dat van het aanbod tot omruiling van s delen Houtrust tegen aandelen E.M.S. door een zeer grote meerderheid van aandeelhouders in de N.V. Tentoonstel lingsgebouw Houtrust is gebruik ge maakt. Ten gevolge hiervan heeft de N.V. Ex- plotatiemij. Scheveningen een zeer aan zienlijke meerderheid verkregen van de aandelen N.V. Tentoonstellingsgebouw Houtrust. Koningin Juliana en Sjoukje Dijkstra hebben weer geanimeerd met elkaar gesproken. Evenals vorig jaar na het behalen van de wereldtitel werd Sjoukje ook nu in het afgelopen weekeinde gefeliciteerd door de koningin. Met de prinsessen Marijke en Margriet bezocht de koningin zondagmiddag de Jaap Eden-baan in Amsterdam, waar een internationaal gezelschap demonstraties gaf. Opvallend was tijdens de huldiging nog een mededeling van Sjoukjei vader, dr. L. Dijkstra. Hij vertelde, dat de gouden medaille, die zijn dochter in Cortina d' Ampezzo heeft veroverd, in tweeën is gezaagd. De ene helft voor de wereldkampioene, de andere voor haar trainer Arnold Gerschwiller De leden verschenen op vergaderingen met geladen revolvers. Tegen een lid. veigerd had orders uit te voeren, krachtige maatregelen genomen. De politie van Oslo meent dat de party naar het voorbeeld van de vroegere S.S. was ingericht. Zij had niet de Indruk dat er verbindingen met het buitenland wer den onderhouden. WALTER HOWARD IN APELDOORN OVERLEDEN gemeente •p 83-jarige In zijn woning in Weenum, Apeldoorn, is alt weekeinde op "83-jarige leeftijd overleden de muziekpedagoog Walter Howard. De heer Howard is in Leipzig geboren en woonde sedert 1940 in Apeldoorn. De teraardebestelling van het stoffelijk overschot zal donderdagmiddag om 2 uur op de algemene begraafplaats in Weenum plaatshebben. Nederland heeft een onverdiende reputatie van reinheid. Buitenlan ders klagen in toenemende mate over Nederlands vuile straten, zo blykt uit enquêtes van de A.N.V. V., dat constateert, dat wy onze historische reputatie van een land van schone stoepen en gevels al lang kwyt zyn en dat er méér dan alleen geschrobde straatjes nodig is om die te herwinnen. Over het weer maken de mensen van de A.N.V.V. zich niet zo on gerust. Naast de vervuiling ech ter wél over nog een andere natio nale (on)hebbelijkheid: een te ge makkelijk gebruik van de natio nale vlag en de vlag van anderen. Buitenlanders bhjken zich eraan te ergeren, dat de nationale vlag gen te onpas worden gebruikt ais versiering op frites-kramen en souvenirstalletjes. Waarom, zegt de A.N.V.V., niet fantasie-vlaggen als blikvangers? Er zijn nog wel meer klachten: ie mand, die dacht in een rustig land te komen, trof in elk hotel, dat hij bezocht, een tetterende juke-box aan en iemand anders klaagde, dat de Nederlandse hoofdkussens zo hard zijn... Een klacht van een Duitser dat de Nederlandse t.v. alleen maar Nederlandse programma's gaf en zyn suggestie, dat die t.v. toch eigenüjk ook een paar uur Duitse programma's moest uitzenden, hebben de A.N.V.V.-mensen naast zich neergelegden dan was er ten slotte ook nog de brief van iemand die zei: niet de tulp is jullie nationaal symbool, maar de sanseviera die staat trots in elke Nederlandse huiskamer, waar we zo gemakkelijk naar bin nen kunnen kyken. (Van onze redactrice) Al te veel vertrouwen in een echt warme zomer heeft de Margriet niet, als we tenminste moeten af gaan op de modeshow, die gisteren door dit damesblad in het Concert gebouw in Vlissingen werd gehou den. Er waren tenminste nogal veel japonnen en ensembles van wollen stoffen, als Shetland wol, jersey, flannel en harige wollen materialen. Vooral in de pakjes waren hierin aller aardigste resultaten bereikt. Voor blou ses en voering van korte jasjes en van mantels werd naar traditie der laat ste jaren shantung of katoenen im- primé gebruikt in dezelfde dessinering als de stof van de blouse of japon. De rokken van japonnen of pakjes wa ren óf zwierig wijd óf strak, dan wel even gérend. Veel opvallende zaken zyn er van deze show niet te melden. Men heeft het voornameiyk gezocht in heel simpele en dus zeer draagbare modellen, waarvan de jonge vrouw en het jonge meisje, wel het meest konden profiteren. Ook aan de volslanke vrouw was echter aandacht besteed. Voor haar zagen we een geslaagd deux-pièces met een a-sy- metrische sluiting op het jasje, een fraaie middagjapon en een ensemble be staande uit mantel met rok van beige wol en een blouse plus mantelvoering nachtblauwe zyde. Strandkleding De zonne- en strandkleding was meer opvallend door stoffenkeus en felle kleu rencombinaties dan door- zeer originele ontwerpen. Het was overigens wel een gezellige collectie. De verwerkte stoffen waren linnen, zy- den en katoenen imprimés, en de wollen stoffen, die we al noemden. Geestige ef fecten werden bereikt met het zoge noemde combinatiemateriaal, ruiten en strepen of unie en fantasiedessins, die samen werden verwerkt in leuke combi naties. rijk negligé deed ons even met de ogen knipperen. Met de rose lange nachtjapon (in empire-lijn) en de bruine meterswyde „mantel" zou men op een groot avondfeest bepaald geen slecht fi guur slaan.... Italiaanse invloeden verraadde het ma trozenpak in wit en oranje en het Parij- se accent was vertegenwoordigd in hoedjes met versieringen van lelietjes van dalen. Van de uitgaans- en avondjaponnen oogstte een combinatie voor het jonge meisje een groot succes. Het was een strakke bleelt-rose satijnen japon, waar over een donkerrood fluwelen cape werd gedragen, die weer met rose satijn was gevoerd. Avondjaponnen waren er in simpele en heel ryke uitvoeringen en tenslotte dan de traditionele bruid in een japon van witte satin-duchesse met op gewerkt rozenmotief. Het publiek had hierna zoveel haast on: weg te komen, dat de mannequins niet aan de gebruikelyke ereronde toekwa men Dank zij de ongeveer verdrievoudigde subsidie is de Algemene Nederland se Vereniging voor Vreemdelingen verkeer, A.N.V.V., in de gelegenheïc gesteld de propaganda vleugels wü- der uit te slaan. De directeur, de heer J. A. Risseeuw, en de heer F. A. M. Wilbers, hoofd van de afdeling buitenland, gaven hiervan een ex- pose tydens een persconferentie in Den Haag. De propaganda wordt nu op moderne wijze en met behulp van moderne middelen aangepakt. In de Verenig de Staten wordt bijvoorbeeld voor 1 miljoen geadverteerd in natio nale tijdschriften met gerichte ad vertenties voor bepaalde categorieën toeristen. Vastgesteld is, dat Ameri kanen boven de 40 jaar met meer dan 10.000 dollar jaarinkomen de beste kandidaten zijn. De directie streeft naar verhoging van het aantal toeristen, waardoor mede nieuwe zakelyke bindingen mogeiyk worden. Propaganda- en televisie films zijn in voorbereiding. In de loop van de zomer zal een uitge breide campagne voor 1964 worden opgezet, om de 625 miljoen in komsten uit toerisme in 1962 aan zienlijk te kunnen overtreffen. Langer blijven Gestreefd wordt ook naar een langere gemiddelde verblijfsduur van toeris ten in ons land. Indien bijvoorbeeld hetzelfde aantal Amerikanen van 1962 in dit jaar een dag langer bleef, dan zouden de inkomsten uit dit ver- blyf plm. 40 procent groter zijn. Met grote en kleine middelen wordt gestreefd de aandacht op ons land en speciaal het strand te vestigen. Zo zullen tienduizenden kleine plastic zakjes met zuiver strandzand en schelpen tydens de Hollandweek in Essen (medio mei a.s.) worden uit gereikt. Zoiets zegt een kustbewoner KERKNIEUWS Landeljjk orgaan van de gereformeerde gezindte voor bejaardenzorg Dezer dagen is opgericht de Stichting landehjk orgaan van de gereformeerde gezindte voor bejaardenzorg, die zich ten doel stelt de ontplooiing en bevorde ring van de bejaardenzorg in de ruimste zin van het woord. De stichting is opgericht door vertegen woordigers van de Gereformeerde Ker ken, de Christelyke Gereformeerde Ker ken en de Gereformeerde Gemeenten. Zy stelt zich o.m. tot taak de werkzaamhe- heden van de gelijkgezinde landelijke, provinciale en regionale instellingen voor bejaardenzorg te steunen, de sa menwerking en het overleg tussen deze instellingen te bevorderen en zo nodig contact met andere landelijke organisa ties en met de overheid te onderhouden. De stichting zal by het verrichten van haar werkzaamheden nauw contact on derhouden met de stichting Raad voor -ereformeerde sociale arbeid (G.S.A.) Iet bestuur bestaat uit de heren J. de Vries (Amsterdam) voorzitter, mr. C.i yerplanke, burgemeester van 's-Graven- deel, viee-voorzitter, J. de Boer (Den Haa,g) directeur van het maatschappe- Ujk werk in Zuid-Holland, secretaris J. Bijleveld (Bodegraven), penningmees ter en A. den Hartog (Hoofddorp), al gemeen adjunct. Als functionaris van de stichting zal optreden de heer J. Matse die als staffunctionaris van de G.S.A. nauw betrokken was by de voorberei dende werkzaamheden. Het adres van de stichting is: Corn. Houtmanstraat 19 te Utrecht. Oud-Goesenaar als predikant beroepen De kerkeraad van de Ned. hervormde gemeente te Goes deed een toezegging van beroep (voor de a.s. vacature ds. F. N. M. Nijssen) aan ds. H. J. Teutscher te Eindhoven, voorheen zendingspredi kant te Hollandia (Nieuw-Guinea). Ds. Teutscher is geboren te Goes in 1915, was o.m. van 1955-1960 predikant voor buitengewone werkzaamheden te Rotterdam, en bekleedde daarna een leidinggevende positie in het zendings werk op Nieuw-Guinea. Theologische vragen over lekenapostolaat in nieuw schema voor concilie De bisschop van Breda, mgr. G. H. de Vet heeft op een maandagmiddag in Utrecht gehouden bijeenkomst van het Nederlands documentatiecentrum van het concilie nadere mededelingen ge daan over de stand van zaken in de commissie voor het leken-apostolaat en de communicatiemiddelen. Mgr. De Vet is dezer dagen uit Rome teruggekeerd, waar hij de besprekingen van deze commissie bijwoonde. Mgr. De Vet wees op de opdracht van de com missie: een aanzienlijke inkortmg tot stand brengen van het schema.®Daarbij had de commissie de bevoegdheid nog andere inhoudelyke wijzigingen aan te brengen. De inkorting kon gebeuren door delen te elimineren of door te syn thetiseren. De laatste weg, zo zei mgr. De Vet, is gekozen. De commissie behandelt het !e- ken-apostolaat en kiest de theologische ag over de leek in de kerk en C r het wezen van het apostolaat. Deze vragen die worden opgenomen het schema „De ecclesia" zyn dezer dagen besproken in een gemengde com missie van de theologie en leken-apos tolaat tot tevredenheid van beide com missies. De directeur van het documentatiecen trum, dr. L. Alting von Geusau, zei op deze byeenkomst dat de eerste zittings periode van het tweede Vaticaanse con cilie heeft geleid tot een kennismaking van de Rooms-Katholieke Kerk met zichzelf en tevens tot een kennisname van de niet rooms-katholieke wereld met dat wat er binnen „Rome" gaande is- Hierdoor vond een grootscheeps doorstromingsplan van Ideeen plaats. Voor het eerst hebben talloze, vaak ge ïsoleerde, bisschoppen en theologen ge hoord wat er in andere delen van de Rooms-Katholieke Kerk en in andere Kerken gaande is. Ook via de communi catiemiddelen vond een dergelyke door stroming plaats. Ook zy hebben, voU gens hem, daarvoor op het concilie zelf een grote invloed gehad. niets, maar de bewoner van het Roergebied wordt aan de zilte baren van net Noordzeestrand herinnerd. Spreiding Ernstige zorgen baart nog steeds het gebrek aan vakantiespreiding. Deze zou zowel voor de binnenlandse als buitenlandse toeristen, doch ook zeer zeker aan de op toerisme ingestelde bedryven grote voordelen bieden, zo zeide de heer Risseeuw. Hy hoopt op overleg en een oplossing van dit vraagstuk ook in Europees verband. Voorts bepleitte hij verdere ontslui ting van de Noordzeestranden en an dere recreatiegebieden. Nagekomen advertenties Heden werd van ons weggenomen na een langdurig hevig lijden onze geliefde man en vader, JAN IS ROELSE op de leeftyd van 48 jaar. Jesaja 55 vers 8 en 9. J. Roelse-Kaland. Noach. Mieke. Westkapelle, 18 maart 1963. Koestraat 11. Geen bezoek geen bloemen. Heden overleed na een langdurig lijden onze geliefde broeder, zwa ger en oom, JANIS ROELSE op de leeftijd van 48 jaar. J. W. Minderhoud- Roelse. S. Minderhoud. L. Kaland. N. Kaland- Passenier. J. Kaland. M. Kaland-Hengst. Neven en nichten. Westkapelle, 18 maart 1963. Algemene kennisgeving Heden overleed geheel onverwachts mijn ge liefde man en onze zorgzame vader, be huwd-, grootvader, stiefvader, broeder, zwager en oom, de heer JOHAN OVERBEKE Geb. 18 maart 1900. Overl. 18 maart 1963. Uit aller naam: Mevr. M. C. Overbeke- Ignatius Koudekerke, 18 maart 1963. Dorpsplein 2425. De .teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 22 maart a.s. te 1.30 uur op de algeme ne begraafplaats te Koudekerke. Heden nam de Here na een lang en smartelijk lijden van ons weg, on ze innig geliefde zorg zame vrouw en moe der HELENA JOHANNA SCHREUDER geboren Jansen op de leeftyd van 67 jaar. A. A. Schreuder- D. S. C. Schreuder. Vlissingen, 18 maart 1963. Koudekerkseweg 50. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 22 maart a.s. Vertrek Koudekerkse weg 50 des nam. 2 uur. Heden nam de Here na een lang en smartelijk lyden van ons weg, on ze geliefde zuster, schoonzuster en tante, HELENA JOHANNA SCHREUDER geboren Jansen op de leeftijd van 67 jaar. Fam. Jansen. Fam. Schreuder. Vlissingen, 18 maart 1963. Heden overleed, na een geduldig gedragen lij den, onze geliefde moe der, groot- en over grootmoeder, LEUNTJE STURM, weduwe van Willem de Vos, in de ouderdom van 74 jaar en ruim 7 maan den. Gapinge: G. de Vos. J. de Vos-Bakker. Oostkapelle- A. dè Korte-de Vos. A. de Korte. Roermond: J. de Vos. A. de Vos- Barentsen. Klein- en achterkleinkinderen. Oostkapelle, 18 maait 1963. Duinweg 3. De begrafenis zal plaatshebben 22 maart 1963, op de begraaf plaats te Oostkapelle, om 12.00 uur. De blues-zangeres Lizzie Miles Is op 67- jarlge leeftijd in haar geboortestad New Or leans overleden. Vrijdag 22 maart a.s. is de kapperszaak van J. OVERBEKE wegens sterfgeval de gehele dag gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 11