Jêêmtrn Nieuwe mannen, nieuwe stijl bij B.B.C.-televisie Sport en wedstrijden Felle competitie met commerciële zenders FILM-EN BIOSCOOPBEDRIJF WIL DEELNEMEN IN RECLAME-T.V. Syndicaat gesticht met kapitaal van vijf miljoen NA EEN STRENGE WINTER VOLGT NIET VAAK EEN WARME ZOMER MAGAZIJNMEESTER MONTEURS VAN OEVEREN Met PHILIPS T.V. heeft U een goede T.V.-toekomst... PHILIPS T.V. ƒ1425,- Thans uit voorraad rollen, JFI ketting en kcttingwielen VERMAAT PROVINCIALE ZEBÜWSE COURANT ZATERDAG 16 MAART 1 (Door dr. P. Gros) l~)e B.B.C. schijnt z'n oude degelijkheid te hebben afgelegd. Nieu we mensen aan de top zullen een nieuwe stijl invoeren, die zo geheel afwijkt van wat tot nu toe leidend beginsel is geweest van de bewonderde Engelse nationale omroep, dat het even moeilijk zal worden om te wennen aan de nieuwe presentatie, de nieuwe op zet van de niet-commereiële televisie. Zij die de ontwikkeling van de commerciële televisie een einde B.B.C. hebben gevolgd sinds de maakte aan haar monopoliepo sitie, zijn niet helemaal verrast. Toen in 1959 met de benoeming van Huhg Carleton Greene de leiding van de omroep in han den werd gelegd van een oude rot in het vak, openbaarden zich al gauw nieuwe opvattingen, die aansloten bij het aloude princi pe van de „public service". Greene bracht al nieuw leven in een enorm bedrijf, dat de B.B.C.-mensen geven het zelf grif toe nogal te kampen had met een zekere zelfgenoegzaam heid, waaruit de concurrentie van de commerciële televisie het niet wist te verlossen. De eerste Jaren van commerciële televisie waren dan ook uit program- maoogpunt een succes, wat helemaal niet betekende dat de programma's qua inhoud nu zoveel beter waren dan de B.B.C.-programma's. De aan trekkelijkheid van het commerciële lag in het nieuwe, de frisheid van de presentatie en vooral in het negeren van een oud stramien waarbq de om roepmensen en het Britse publiek waren opgevoed. programmaopvattingen, stijl en pre sentatie, waar bepaald de kijkers goed bij varen. Drie jongelieden In de komende jaren gaat het pas echt spannen. De regering heeft on langs in een memorandum uiteenge zet, dat het derde televisienet ter ex ploitatie aan de B.B.C. moet komen en dat geeft de B.B.C. alle troeven in handen nog meer kjjkers te trekken, om de commerciële maatschappijen te overtroeven. Dat tweede B.B.C.-net in 1964 te vul len zal niet alleen geld gaan kosten, maar vooral veel mankracht en veel inventiviteit. Die vindingrijkheid, dat élan, dat enthousiasme hoopt men te vinden in een drietal jongelieden, die de dienst gaan uitmaken, onder su pervisie van t.v.-chef Kenneth Adams. Voor het eerste programma is de keus gevallen op Donald Baver- stock, een 38-jarige, afkomstig uit Wales, die zijn studie in Oxford heeft afgesloten. Een man, die jaren gele den de ondankbare taak over nam om het vroeger zo populaire pro- framma „Tonfght" nieuw leven in te lazen, wat hem is gelukt, zoals het hem ook is gelukt om het program ma „That was the week that tot een van de meest populaire pro gramma's te maken. Een man boven dien, die sommigen verdenken van nogal linkse sympathieën, waarmee overigens de volledige onafhankelijk heid van de openbare B.B.C. wordt bewezen, die zich in haar benoe mingsbeleid niets laat gelegen liggen aan het feit dat de regering nu al ja ren conservatief is. Eveneens van linkse huize is de lei der van het tweede programma, de nog maar 33 jaar oude Michael Pea- Cock, die zijn maatschappelijke op vattingen misschien van huis, maar in elk geval van de London School of Economics heeft meegekregen. Van hem verwacht men een programma, dat het niet alleen tegen de I.T.A. maar ook tegen B.B.C. 1 kan opne men. Het is beslist niet zo, dat de beide programma's volledig op elkaar afgesteld zullen worden, maar ook de B.B.C.-mensen onderling houden door competitie leven in de brouwerij. Fascist.. Dividenden Commissarissen van Grand Hotel Kras- napolsky N.V. te Amsterdam hebben be sloten od de in mei a-s. te houden jaar lijkse algemene aandeelhoudersvergade ring voor te stellen over het boekjaar 1962 een dividend uit te keren van 17'A procent in contanten v.j. lT/2 procent in contanten, benevens 155% procent in aandelen uit de agioreserve). Commissarissen van Hazemeyer N.V. hebben besloten de aandeelhoudersver gadering, die op 11 april zal worden ge houden, over 1962 een dividend van veertien pet. (onv.) voor te stellen, al dus deelt het bedrijf mede. Geplaatst kapitaal E.M.S. verhoogd De raad van beheer van de N.V. Exploi tatie Maatschappij Scheveningen aeelt mede, dat sedert 1 januari 1963 door onderhandse plaatsing van nominaal 10 min. aandelen het geplaatste kapi taal werd verhoogd tot nominaal 20 min. HAZEMEYER De E.M.S. heeft thans de beschikking gekregen over voldoende middelen ter financiering van de vele projecten waar over reeds eerder werd bericht en met de uitvoering waarvan inmiddels een begin werd gemaakt of op zeer korte termjjn zal worden begonnen. En dan de derde van de club. Twee en-dertig jaar oud is de nieuwe pro ducer van de topprogramma's „To night" en „That was the week that was", die ook al als een linkse man wordt gezien (door anderen zelfs voor fascist wordt uitgekreten), sinds hij een nogal verwarring ver oorzakend programma op het scherm bracht. Deze man Alasdair Milne, ge diplomeerd aan een der bekendste public schools, nl. van die te Win chester en van de universiteit van Oxford, is voorlopig de laatste jonge man in de top, maar het behoeft geen verwondering te wekken, dat na deze benoemingen, nog anderen zullen vol- Een beetje zuur voor al die ver dienstelijke oudere B.B.C.-men sen, die' heus wel wat in hun mars hebben, maar noodzake lijk waarschijnlijk om te bewij zen, dat de B.B.C. nog spring levend is en voor de concurren tie niet uit de weg gaat. Jengd domineert De kijkonderzoeken, zowel van de commerciële maatschappijen als de B.B.C. wezen duidelijk uit, dat de B.B.C. wel heel erg achterop was ge raakt en het was duidelijk, dat de lei ding alles in het werk ging stellen, om iets van het verloren terrein te heroveren. Dat is voor een niet on belangrijk deel gelukt en hoe. Was het een aantal Jaren geleden nog zo, dat de commerciële maatschap pijen nog 70 van het publiek aan het beeldscherm wist te binden, op dit ogenblik ligt de balans ongeveer in evenwicht met een tendens naar de B.B.C.; een ontwikkeling waarover niet alleen de B.B.C. zich mag ver heugen, maar niet minder de kijkers. Bij een onevenredige verdeling van het kijkerspubliek kan er moeilijk sprake zijn van een werkelijke com petitie; nu beide omroepen tegen elk aar zijn opgewassen is er een heftige strijd om de gunsten van het publiek. Houdt dit tevens in, dat de B3.C. met zijn niveau bedenkelijk is afge zakt, of dat de commerciële televisie het vroeger zo serene B.B-C.-peil heeft bereikt? Geenszins, beide om roepsystemen hebben een zeker even wicht gebaseerd op heel verschillende Geen eigen concessie-aanvraag aanzien van de nieuwe televisieontwik keling te presenteren. Het film- en bios coopbedrijf verzorgt 50 procent van de totale ontspanning in ons land, waaron der begrepen het bezoek aan sportwed strijden. die de Iandse film- coopbedrijf vertegenwoordigt, heeft maandag jl. opgericht een t.v.-syndicaat voor het Nederlandse film- en bioscoop bedrijf. Het syndicaat stelt zich ten doel deel te nemen in het kapitaal van een eventuele concessionaris voor reclame- televisie via een tweede net. Dit heeft de voorzitter van het uit de op richters gevormde comité, de heer R. Uges (exploitant van enige bioscopen in Den Haag en Leiden) op een pers conferentie in Amsterdam meegedeeld. Het syndicaat zal geen concessie aan vragen voor commerciële televisie of het verzorgen daarvan. Wel echter ma ken de plaats en de betekenis van het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf op het terrein van de ontspanning hei noodzakelijk, aldus het comité, zien ten Vakmanschap Het syndicaat wenst zijn mogelijk heden op amusementsgebied ter be schikking te stellen, alsmede zijn vak manschap op het terrein van de film in het bijzonder. In dit verband wees het comité op de nationale en inter nationale belangen en relaties van de ondernemingen in het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf op het stuk van produktie, distributie, vertoning en bewerking van films. Het syndicaat meent krachtens zijn po sitie en de door hem vertegenwoordigde belangen recht te hebben op deelneming aan de nieuwe ontwikkeling op t.v. bied. Het zou onjuist zijn, dat een drrjfstak, die als gevolg van de t.v.-ont- wikkeling grote verliezen lijdt spe ciaal door het gemeen hebben van mo gelijkheden op het terein van de ont- De 62-jarige George Smith uit En- field, die vorige week vrijdag ver wondingen opliep bij een ontplof fing iu de fabriek omhelst zijn vrouw. Eet echtpaar heeft dan ook alle reden om opgetogen te zijn. Eet mocht namelijk een cheque van 1.210.000 gulden uit de En gelse Littlewoods voetbalpool in ontvangst nemen. Ten gevolge van de verwondingen aan zijn gezicht was de heer Smith niet in staat de pool aan de hand, van de uitslagen te contro leren. Dit deed zijn vrouw. De me dedeling, dat de man zijn gezichts vermogen zou behouden, bracht grote vreugde. Laat staan, toen bovendien enige uren later de ver moedens van mevr. Smith door de poolorganisatie werden bevestigd. De zitting van een Amerikaans militair gerechtshof in Londen kwam tot een abrupt einde omdat een van de juryleden in slaap gevallen bleek te zijn. Hij kwam met een schok tot de werkelijkheid terug toen een verdediger met stemverheffing door de zaal riep „de majoor schijnt te slapen". „Ik was niet geheel wakker, maar ik kon alles vol- gén". zo verontschuldigde het slaperige jury lid zich. De krijgsraad besloot de zitting op nieuw te houden. DE STATISTIEKEN WIJZEN HET UIT: Gemiddeld zacht voorjaar is wel waarschijnlijk (Van onze weerkundige medewerker) AI zal het nog wel even duren alvorens de allerlaatste sporen van de afgelopen winter (b.v. het ijs in metero en vyvers) geheel z'u'n verdwenen, het mag gezegd worden dat maart krasse maatregelen heeft genomen en zelfs 4 ft 5 dagen fikse dooi zonder enige regen heeft gebracht, hetgeen maar zelden voorkomt. Dit is een gelnk geweest want nu kon het grootste deel van het smeltwater rustig worden afgevoerd. De gesprekken over kapper Piet Flink verstommen en al is de schade, die deze winter heeft veroorzaakt nog niet te overzien, wy znllen hem vrjj gauw weer zyn vergeten. Niet zelden kan men al horen beweren dat hierop een mooie zo mer volgt. Niets is ons liever. Wanneer men mocht veronderstellen dat de zo mers die op een zeer koude winter vol- het comité zullen bij toelating van com merciële t.v. nog .belangrijk toenemen. Uit dien hoofde meent het film- en bios coopbedrijf, meer nog dan wie ook aan spraak te mogen maken op compensa- tiemogelykheden. Het kapitaal van het syndicaat is voor lopig gesteld op vijf miljoen gulden, waarvoor de oprichters zich garant heb ben gesteld. Deelneming in het kapitaal van het syndicaat staat open voor alle leden van de Nederlandse Bioscoopbond, waarin het gehele film- en bioscoopbe drijf in ons land is georganiseerd. Deze bond heeft naast de contacten, die zij heeft gelegd met de huidige t.v.-con- cessionarissen, zich mede een stem ver worven (via een prioriteitsaandeel), in de O.T.EJML, die naar bekend zich als een der gegadigden voor de reelamete- Ievisie beeft aangediend. De heer Uges deelde mede, dat net syndicaat nog geen enkel contact heeft gehad met groepe- i zjjn, dan slaat men de plank Herhaling Van de twintig koudste winters over 250 jaar hebben wij eens nagegaan hoe het karakter van de daarop volgende zo mers is geweest. Welnu... zeer teleur stellend. Na deze 20 zeer koude winters volgen 17 te koude zomers en drie, zeg- drie, warme zomers waarvan 1947 meest treffende voorbeeld is ge weest. Ook wat de lentes betreft blijkt dat er na deze 20 koude winters maar 5 warme lentes volgden- De bewering een koude winter een mooie zomer is uit de lucht gegrepen. Statistisch... zo hebben wij in november geschreven, is een koude winter het meest waarschijnlijk. Een kansbereke ning dus, geen voorspelling. Wanneer wij nu weer een kansberekening zouden moeten geven dan lijkt ons dit jaar toch een gemiddeld zacht voorjaar meer waarschijnlijk, vooral wat maart en mei betreft. Daar er van de laatste 16 zomers (van 1947) af slechts 5 warm en 11 te koud werden, is een gemiddeld warme zomer meer waarschijnlijk. Dit geldt vooral voor juli en augustus, welke maanden de laatste jaren een uitzonderlijk slecht figuur hebben geslagen. Kapper Flink in Hengelo die 8 maart als laatste datum van de winter had voorspeld, heeft voor de Regionale Omroep Noord en Oost gezegd dat wanneer er van de 120 zomerdagen 100 goed weer brengen dan wordt het een mooi zomertje. Wel handig, want dit is geen voorspelling maar alleen het vaststellen van een feit. VELDKORFBAL De laatste competitiewedstrijd op het veld speelde Swift op 3 november jl.! En hoewel de winter nu onherroepelijk de aftocht heeft geblazen, is het nog erg onzeker of het veld vandaag bespeelbaar Is dit wel het geval dan ontvangt Swift aan de Sportlaan in Middelburg het Leidse Fluks. In Leiden hebben de a verdienstelijk s-eliik- spel behaald. Het verloop van c spanning van deze ontwikkeling zou ringen, die een concessieaanvraag hob- z(jn uitgesloten. Deze verliezen, aldus ben ingediend. Zeewater In het kustgebied en ook rond het bevro ren IJselmeer zal de temperatuur nog vele weken sterk worden gedrukt door het ijs en zeer koude water. Zo lang het IJselmeer nog ijs bevat wordt het water niet warmer dan nul graden waardoor ook de overstrijkende lucht sterk wordt afgekoeld. Dit is ook langs de hele kust het geval want het zeewater staat na deze lange en strenge winter nog lange tyd op een temperatuur van 1 i 3 gra den boven het vriespunt, hetgeen bij wind van zee in de kustprovincies nog lang zeer goed merkbaar zal blijven. -Igroot dat beide twaalftallen weer tot een puntenverdeling komen. Koploper Regenboog treedt aan tegen hekkesluiter Rozenburg. Op papier is het voor de lijstaanvoerder een gemak kelijker wedstrijd dan in werkelijkheid, maar toch zal Rozenburg geen roet in het eten kunnen gooien. H.K.V. 2 blijft thuis de baas over De Algemene, O.D.O. staat de punten af aan Sperwers, terwijl O.S.C.R. op eigen terrein in staat is om Ons Eibernest 2 een kleine nederlaag toe te brengen. Programma:: Swift—Fluks (drie uur), Rozenburg—Regenboog; H.K.V. 2—De Algemene: O.D.O.—Sperwers; O.S.C.R. -Ons Eibernest 2. Damestrainingsgroep van de Zeeuws- Brabantse Turnkring De Zeeuws Brabantse Turnkring van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond heeft een damestrainingsgroep samengesteld naar aanleiding van de re sultaten van de vorige maand gehouden kringkeurturnkamploenschappen. De groep staat onder leiding van de heer D. Weststrate en oefent regelma tig in de gymnastiekzaal aan het Bach- tenstene te Middelburg. De trainingsgroep Is ingevolge de struc tuurwijziging van het Koninklijk Ne derlands Gymnastiek Verbond In de E laats gekomen van het dameskeur- orps. Uit de trainingsgroep wordt bil keur- turnwedstrijden tegen andere Icri en bij demonstraties een zo sterk gelijk vertegenwoordigende ploeg sa mengesteld, waarbij meer nog dan in het verleden de conditie ten tijde van de wedstrijd een grote rol speelt. De groep bestaat uit ae volgende turnsters. M. Bongers, Medioburgum, Middelburg; J. v. d. Plasse, VZOS, Yerseke; P. Zan- dee-Fritz, Prins Hendrik, Breaa; C. A. Muller, Prins Hendrik, Breda; W. Vree- ke, Prins Hendrik, Breda; Y. Schout, VTV, Vlissingen; J. Bruggeman-Polfliet Volharding, Goes; M. v. d. Plasse, VZOS, Yerseke; E. de Wee, Volharding, Goes; E. de Neef, UDI, Bergen op Zoom; M. Mrjnsbergen, Volharding, Goes; J. Karman-Hagenaars, UDI, Ber- ;en op Zoom; E. Francke, Astrow, Sou- >urg; J. S. den Toonder, VTV, Vlissin- ;en; E.- van Gelderen, VTV, Vlissingen; ■I. de Noorjer, Medioburgum, Middel burg. Interessant aanbod voor Johansson De ex-wereldkampioen in het zwaarge wicht, de Zweed Ingemar Johansson, heeft telegrafisch een zeer interessant aanbod gekregen. Zijn manager Edwin Ahlquist ontving donderdag een uitnodi ging om zijn pupil tegen de nog onge slagen Amerikaan Cassius Clay, num mer twee op de lijst van uitdagers voor Sonny Liston. te laten uitkomen in Ma- disch Square Garden in New York. Clay versloeg woensdagavond de zeer sterke Doug Jones op punten in een gevecht over tien ronden. De Spurs in halve finale van toernooi voor bekerwinnaars Tottenham Hotspur heeft zich donder dagavond geplaatst voor de halve fina les van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars door te Lon- den met 60 te winnen van Slovan Bra- 1 tislava. Bfj de rust hadden de Tsjechen, 1 die de eerste ontmoeting met 20 had den gewonnen, reeds een 30 achter- j stand. Amateurvoetbal In tegenstelling met het gisteren in onze j krant gepubliceerde, is het programma voor de reserveklassen als volgt: Reserve le klas: Brabantia nN.A.C.f Hl; Eindhoven HN.O.A.D. Hl; Dei Valk II—T.S.C. H: Willem H Hl—Inter nos H; P.S.V. Ill—Vlissingen H; Mid delburg II—B.V.V. m. mGoes H; S.E.T. HZeeland Sport n; Vlissingen IIIRoosendaal H; Mid delburg Hl—H.V.V. II. Reserve 3e klas C; Dosko IIV.O.A.B. II; M.O.C. II—Rood-Wit H; Alliance II Terneuzen II; N.A.C. IVR.A.C. II. Heden overleed, in het ziekenhuis te Middel burg, onze lieve man, zwager en oom MARINES VAN DEN BROEKE, op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam, N- van den Broeke van der Vorst Vrouwenpolder, 15 maart 1963. Vrouwenpolderseweg 27 De teraardebestelling zal plaatsvinden, maan dagdag 18 maart 12 u. Heden overleed mijn zeer geliefde en zorg zame vrouw, moeder, behuwd- en grootmoe der, mevrouw PIETERNELLA HUUSMAN in de ouderdom van ruim 76 jaar. Joh. 14 vers. 27. Uit aller naam, J. C. Cevaal. Grijpskerke, 14 maart 1963. Molenstraat 18. De begrafenis zal plaatshebben op 18 maart op de oude be graafplaats rond de kerk. Vertrek van het sterfhuis om 12 uur. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze oud-voorzitter P. v. d- GUCHTE. Dat hij in Jezus ont sliep is de familie en ons tot troost. Het bestuur der Chr. school te Heinkenszand. Heinkenszand, 14 maart 1963. Diep getroffen door de vele blijken van medeleven on dervonden bij het overlijden van onze dochter Henny Stmonis betuigen wij, mede namens haar verloofde, onze op rechte dank. Uit aller naam, J. C. Simonis. Rotterdam, maart 1963. Lange Hilleweg 13 b. Heden overleed, zacht en kalm, na een lang durig ziekbed, onze lie ve vadei en grootva der, de heer JANNIS ANTHONLE MEULENDIJK in de ouderdom van ruim 82 jaar. Zuidzande: J. Meulendijk— Manhave. Utrecht: A. A. Meulendijk. Zuidzande, 13 maart 1963. Sluisedijk 17. De begrafenis zal plaatshebben, heden, zaterdag, om 3 uur op de algemene begraaf plaats te Zuidzande. Heden ging onver wacht van ons heen, onze lieve zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgroot moeder ANNA CORNELIA DRIESSENS, weduwe van Daniël Joost Geldof, in de ouderdom van 90 jaar. Uit aller naam, H. C. J. Geldof. Middelburg, 15 maart 1963. Gortstraat 73. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 19 maart a.s. om 12 uur vanaf het sterfhuis. De overlede ne ligt opgebaard in de aula van het Gasthuis. 558ste STAATSLOTERIJ 4e klas 17e lijst HOGE PRIJZEN ƒ3000 7 08 ƒ400 8018 21602 ƒ100 PRIJZEN VAN f 80— 1017 1505 1605 1643 1771 1979 2055 4177 4334 4672 4880 5575 5613 5682 6625 7252 7453 5473 8394 8563 8709 8812 8974 <<107 9793 10158 10814 10821 10859 10925 11243 11445 11983 12237 12682 13162 13252 13851 14109 14504 14544 15518 15519 15790 16007 16669 16808 18727 19113 19378 19386 19582 19827 20018 20035 20052 20676 21000 21329 21656 21717 21843 Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond na het overlijden van ons ge liefd dochtertje en zusje Elsje betuigen wfj onze oprechte dank. J. Lampert. J. Lampert-Kodde en kinderen. Biggekerke, maart 1963. Voor de zeer vele bewijzen van medeleven, na het zo plotseling overljjden van onze lieve man en vader, JOHANNES DEN BOER zeggen wij allen onze wel gemeende dank. Inzonderheid dr. Griep en de Goese brandweer. M. H. den Boer- Cornelisse. Goes, maart 1963. Couwerveststraat 6. Voor de zeer vele blijken van medeleven, mij betoond na het overlijden van mijn lieve man PIE TER SMOOR betuig ik mijn oprechte dank. C. Smoor-Monjé. Vlissingen, maart 1963. Gravestraat 65. Voor de blijken van mede leven, betoond na het over lijden van onze geliefde va der, behuwdvader, broer, zwager en oom, JAN LEENDERD DE JONGE weduwnaar van Cornelia Ossewaarde betuigen wij onze hartelij ke dank. Uit aller naam, Familie M. Glerum- de Jonge. Yerseke, maart 1963. Getroffen door de overwel digende deelneming na het smartelijk verlies van mijn neef JAN KALJOÜW te Grijpskerke. betuig ik mijn oprechte dank. Sara van de Broeke. Grote Abeele 34, Oost-Souburg. Voor de vele blijken van deelneming ondervonden bij het overlijden van onze lie ve man, vader en opa P. J. VAN STRIEN betuigen wij onze hartelij ke dank. Namens de familie: Mevrouw M. J. van Strien- Oosthoek- Driewegen, maart 1963. DE GROOTSTE COLLECTIE GORDIJNSTOFFEN en VITRAGES vindt U bij: FIRMA A. M. HOFMAN LANGE NOORDSTRAAT 25 - MIDDELBURG TEL. 2943 Dealer voor personenwagens voor Noord- en Zuid-Beveland. Voor bedrijfswagens geheel Zeeland. Voor ons binnenkort te openen garagebedrijf te Goes kunnen wij plaatsen Ook ongeschoolden komen in aanmerking- ONDERHOUDSMONTEUR. Sollicitaties voor 18 maart as. Geheimhouding verzekerd. YERSEKE - Tel. 01131-348. Kun stgebi tten r eparat i e s Sneller, beter... en goedko per. Wed. J. v. d. PEUL, Spuistraat 65, Vlissingen, WIE NIET ADVERTEERT WORDT VERGETEN. technisch volmaakt plus de service van FEENSTRA, die U zorgeloos t.v-kijken garandeert. voor België en Nederland met U.H.F. vanaf 995, Afgebeeld model met schuifdeurtjes (In teak 1430,—) cn onze bekende Siemens zoutwaterbestendige antenne. Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg-Mij. N.V. Door het openstellen van de betrokken wegen worden onderstaande autobusdiens ten weer volgens dienstre geling uitgevoerd. a. Hulst-Clinge-Nicuw-Na- men. Dit geldt ook voor de dienst Sas van Gent- Breda die dan ook weer de normale route volgt. b. Axel-Zuiddorpe-West- dorpe-Sas van Gent. Terneuzen, 15 maart 1963. De directeur. Wegens sterfgeval is „HET VULPENHUIS" Kerkstraat 2, Vlissingen maandag a.s. de gehele dag gesloten. TECHN. BUREAU „WALCHEREN" Sint-Pletcrstraat 45-47 MIDDELBURG - TEL. (01180) 8192 VERKOPING TE OUD-VOSSEMEER. Notaris E. D. van de Velde Tnolen zul ten verzoeke van de weled. heer K- J. Hanse op donderdag 21 maart '63, 's avonds 8 uur in het café van de heer P. Mees te Oud- Vossemeer, in het openbaar verkopen; 1. het woonhuis met tuin aan de Voorstraat 6 te Oud-Vossemeer, met een gedeelte van de schuur aan de F. D. Rooscvelt- straat. Het woonhuis 18 direct te aanvaarden. 2 Het overige gedeelte van de schuur aan de F. D. Rooscvcltstr.; de schuur is verhuurd aan de heer A. Deurloo tot 1 januari .1964- 3. De combinatie van ge meld woonhuis, tuin en schuur. Kijkdag maandag 18 inaart van 5 tot 7 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 18