Economische toestand in Z.-Vlaanderen goed Poortvliet verdubbelt subsidie „Groene Kruis" AGENDA WALCHEREN 5»© Beits bijtijds met Ceta-Bever RUITEN BUTS Doris Day in de ban van het bont KERKDIENSTEN ZATERDAG 23 FEBRUARI 1963 PROVINCIALE ZB BV Vf 8 B O ORANT Overzicht kamer van koophandel Interessante cijfers „Behoorlijke resultaten; een niet onbe langrijke stijging van de produktie omzet en redelijk goede vooruitzichten voor de toekomst". Deze zinnen komt men regelmatig tegen in het overzicht van de economische toestand van hel bedrijfsleven in het gebied van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken in Zeenwsch-Vlaanderen over het Jaar 1962. Uit dat overzicht hier kort weergegeven blijkt, dat de eerste Ne derlandse Coöperatieve Beetwortel Sui kerfabriek te Sas van Gent in 1962 een totaal van 153.000 ton suikerbieten heeft verwerkt. Het gemiddeld gehalte van 16'/2% wordt goed genoemd, terwijl het vervoer van de bieten vlot is verlopen. De bouwmaterialenhandel in Zeeuwsch- Vlaanderen kende de normale bedrijvig heid en de orderpositie in de betonindus- trie was het gehele jaar goed. De steen fabriek te Aardenburg kon haar produk- tiecapaciteit belangrijk vergroten. De cokesfabriek te Sluiskil acht het niet denkbeeldig, dat zich in de levering van gas moeilijkheden zullen voordoen als gevolg van de belangrijke ontdekkingen van aardgas in Nederland. De P.Z.E.M. verkocht in Zeeuwsch-Vlaanderen enke le miljoenen KWh. stroom meer dan in het voorafgaande jaar. Een grafische industrie bereikte een belangrijke om zetstijging. De klompenindustrie zal de produktie aan de vraag moeten aanpas sen, wil de bedrijfsvoering rendabel bljjveh. De Nederlandse Stikstof maat schappij te Sluiskil meldt weer een ho gere stikstofproduktie dan in de voor gaande jaren, dit in tegenstelling tot de N.V. Zuidchemie te Sas van Gent, waar door een verkrapping van de prijzen op de exportmarkt de resultaten achter bleven bij die van 1961. De Sas van Gentse meelfabriek rapporteert, dat het broodverbruik nog steeds vermindert. Goede resultaten werden op het bied van scheepsbouw geboekt bij de reparatieafdelingen. Twee jachtex- portbouwers hebben veel nieuwe jach ten afgeleverd. Door de toenemende belangstelling voor watersport wordt voor een van hen uitbreiding over- Een Zeeuws-Vlaamse schoenindustrie vreest kostenverhogingen, omdat ande re industrieën onder andere uit Terneu- zen hogere lonen betalen, De glasfabriek te Sas van Gent kan op een gunstig jaar terugzien. Uitstekende resultaten worden voorts gemeld uit de suikerwerkenindustrie, textiel- en tricotageindustrie, garenver- verij en zuivelindustrie. Soortgelijke meldingen kwamen binnen uit de krin gen van handel en ambacht. De V.V.V.- sectoren melden meer dagjesmensen uit het noorden van Frankrijk, terwijl ge constateerd werd dat de Duitse toerist minder ruim in zijn geld zat dan voor heen. Gewaarschuwd wordt tegen het blijvend optrekken van de prijzen. In de HORECA-sector was 1962 een middel matig jaar met uitermate slecht begin. Bevredigende resultaten boekten de Zeeuws-Vlaamse busondernemingen. Het haven- en stuwadoorsbedrijf bleef zich gunstig ontwikkelen en het veem- VANDAAG Middelburg Electro: De Comancheros. 1 cn 9.15 uur. 14 laar. City: Romance la carte, 8 uur, 14 laor. VUnIngtn Alhambra: Romance la car te. 19 en 21 uur, 14 laar: Luxor; Toryok de furie der barbaren, 19 en 21 uur. 14 jnnr. Scheldekwnrtler: Toneelavond per soneelsvereniging „De Schelde", 20 uur Rijks h.b.s,: bijeenkomst Jeugdafdeling „Philateliea", 15—17 uur. Delta Carnaval gcmeentepersoneel, 20 uur. Concertge bouw- Carnavalsbal Lb.v. „Actie Sport- hal" 20 uur. Goes Grand: Romance 0 la Carte. 19 en 21 uur. 14 Jaar Prinses Margrletschool: expositie „Van Put tot Pomp". 9—12 en 14—17 uur. Prins van Oranje: Toogdag Zeeuwse C.J B.T.B.. 10 uur ftouhurg De Zwaan: Feestavond korfbal vereniging „Animo". 20 uur. Nleuwdnrp: Toneelavond k v. „D.O.S. m.m.v. toneelver. „Kunstvrienden" te Goes. 19.30 uur Bergen op Zoom Roxy: Conga, de mon stergorilla. 18 45 en 21 uur. 14 Jaar. Lu xor- Kapitein Frncnsse. de onoverwlnnn- HJko musketier. 18.45 en 21 uur. 14 Jaar. Terncuzcn - Luxor: The guns of the ..Black Witch". 20 uur. 14 Jaar: Concertgebouw- De wraak der barbaren, 20 uur, 1-» Jnar. Axel Het Centrum Captain Horatio Horn- blower. 18 30 en 21 uur. 14 laar. Oostburg Ledelthcater- De Noormannen komen. 19 en 21 uur. 14 laar. Hulst - Bioscoopgebouw Een melsjp werd aangerand. 20 uur. 16 Janr. Sas van Gent Olymplntheater Ursus, 20 IJzendt)ke Hofzlchtthenter Het zwaard van Robin Hood, 20 uur. 14 Jaar. Brcskens Casinobloaeoop: Vijand onder water, 20 uur. 14 laar. Schoondilke Zaal Wijffels: Cabaret Do Hoepel met „Hebt U even tijd?". 20 uur. Zlerlk7.ee Coneert7.anl: De wereld van Suzle Wong, 20 uur. 18 Jaar. Haamstede Bioscoop Bom. Kogels rond Bilty the Kid. 20 uur. 14 )anr. Slnt-MaartensdlJk Bioscoop De Gouden Leeuw. Vrouwen als koopwoar. 19.30 uur, 14 laar. MORGEN Middelburg Electro: De Comancheros. 3.30 cn 7 30 uur. 14 Jaar. City: Romance 0 la carte. 2.30 en 8 uur. 14 Jaar Koorkerk. Jeugddienst wika A. Jansen: Waarom 7.ou )e bidden?, 7 uur Vllsslngcn Alhambra- Romance fl la car te. 15. 19 en 21 uur. 14 Janr Luxor: To ryok. de furie der barbaren. 15 en 20 uur 14 Jaar. Goes Grand: Romance a la Carte, 15. 19 en 21 uur. 14 laar. Bcrxen op Zoom Roxy: Knzn, de zoon van Cocholse, 14.30 uur. 14 lanr. Roxy Conga de monstergorilla. 10.30. 18 45 en 21 uur. 14 lanr Luxor: De wraak der apaehen. 14 uur. 14 Luxor: Kapitein Frneasse. de onoverwinnelijke musketier. 16. 18.45 cn 2i uur. 14 laar Terneuien Luxor De wraak der barba ren. 14 uur. 14 Jaar Luxor The guns of the „Black Witeh". 16.30 en 20 uur. 14 Jaar Coneertgebouw- De wraak der hnr- baren. 20 uur. 14 Janr Axel Het Centrum. Captain Horatio Horn- blower. 1545 uur. 14 jnnr. flet Centrum Botsende Jeugd. 20 uur. 14 laar. Oost burg Ledeltheator: De Noormannen komen, 14. 16.30 en 20 uur. 14 laar, Hulst - Bloseoopgebouw- Het grootste schouwspel op aarde. 14.30 uur. a l Blos eoopgebouw. Een meisje werd aange rand. 17.15 en 20 uur. 18 Jaar. Sas van Gent Olymplntheater: Boeeaeelo "70. 16.30 cn 20 uur, 18 Jaar. IJr.endljkr Hofzlchttheater Het zwaard van Rohln Hood, 17 en 20 uur. 14 Janr Breskcns Casinobioscoop- Gezworen ka meraden. 16 en 20 uur. 14 Jaar. Zlcrlkxcr - Concertzaal: Kogels rond Bllly the Kid. 15 uur. 14 Jaar: De wereld van Suzle Wong, 20 uur, 18 Jaar. en opslagbedrijf was volop bezet. De ha- venoutillage te Terneuzen behoeft hoog nodig vernieuwing. Scheepsbouw Het zeescheepvaartbedrijf en de daar mee verband houdende bedrijven gaven eveneens een behoorlijke ontwikkeling te zien. Volgens het jaaroverzicht Is het beurtvaartbedrjjf praktiseh geheel vangöten bij verminderden zelfs een flinke daling lagen 200 aanvragen op telefoonaanslui ting te wachten. De vereniging Zevi- bel rapporteerde eveneens bevredigende resultaten. In Zeeland werden in de eerste maanden van 1962 meer dan 1.000.000 kilogram garnalen aange voerd. De gemiddelde prijs bedroeg 2.85 per kilo. Ook werden meer mos selen aangevoerd. Ziekenhuisverpleging verhoogt uitkeringen De vereniging voor ziekenhuisverpleging op Zuid- en Noord-Beveland heeft in gaande 1 januari 1963 de uitkeringen verhoogd zonder dat hier een wijziging in de contributie tegenover staat. De uitkering voor elke B-verzekering werd verhoogd met f 2,per verpleegdag. De aanvullend verzekerden krijgen, indien gezinsverzorging via een stichting nood zakelijk is een uitkering van f 1,per verzorgingsdag, terwijl f 2,50 per ver zorgingsdag wordt uitgekeerd, indien van een erkend Centrum voor Kraam zorg kraamhulp wordt ontvangen. Ook de uitkering in de poliklinische-verzeke- ring werd verhoogd en gebracht van f 175,op f 200,per jaar, van f 350,op f 400,per jaar enz. Bij de huisartsenverzekering is de maximale uitkering per visite of consult van f 4,— en f 5,respectievelijk voor de HA en HB, vervallen. Jongen viel in haven Een paar uur nadat donderdagmiddag de haven van Goes was opengebroken, is de jeugdige J. R. uit Goes in het water gevallen. Hij viel van een aan de kade gemeerd schip, toen hg zijn hond, die in het water was geraakt, op het schip wilde halen. De jongen verloor zijn evenwicht en belandde in het vuile water. De jongen kon zich, met zijn hond, weer op het schip werken. MIDDELBURG VLISSINGEN Jaarvergadering Kon. Ver. Jaarvergadering „Uit het volk, voor het volk" „Philateliea" Vrijdagavond hield de Koninklijke Ver eniging „Uit het volk, voor het volk" haar algemene ledenvergadering in het Nederlands Koffiehuis te Middelburg. Tot zyn vreugde kon de voorzitter, de heer H. van den Briel, op deze vergade ring ook een aantal leden verwelkomen. In de drie vacatures van de bestuurs leden ae heren Rivière, Duy en Dron- kers, werden met algemene stemmen gekozen de heren B. P. Orrière, J. H. Arnoldus en A. Jansen. Herkozen zijn de heren L. J. Breel en L. Vos. In een kort woord memoreerde de voor zitter het overlijden van ,de algemeen gewaardeerde heer J. Dronkers. Het jaarverslag van de secretaris, de heer Van 't Hof, noemde als hoogtepunt van het afgelopen jaar, de viering van het zilveren huwelijksfeest van het ko ninklijk echtpaar op 8 mei. Het finan cieel overzicht van de heer Helder liet totaal een nadelig verschil zien van f 506,55. Tenslotte is gekozen in de financiële commissie, de heer L. Davidse van „ON.D.A." in de plaats van de heer Joosse. De heer P. C. Adriaanse zal als lid van deze commissie aanblij ven. Over de viering van het 150-iarig be staan van dc Staat der Nederlanden, merkte de voorzitter nog op, dat nadere hesnrekingen hierover zullen volgen. Hij stemde in met de onmerkincren van H. K.H. Prinses Beatrijc, dat dit feest een zinvolle viering zou moeten hebban in het genre van een herdenking. Begin van brand in kistenfabriek In de kistenfabriek van de firma G. te Middelburg is vrijdagmiddag omstreeks half drie een kleine brand ontstaan, die met eigen middelen kon worden geblust. Arbeiders van de firma W. uit Middel burg waren bezig een balk te verzagen, toen zij met de zaag op een spijker stuitten. De vonken die daarbij ontston den sloegen over in een oliebad. Geluk kig was een blusaonarpat spoedig bii de hand, zodat de inmiddels gearriveerde brandweer onverrichter??ke huiswaarts kon keren. Er is geen schade aange richt, Willem van Ieftendaal trad op voor oud-N.V.V.-ers Gistermiddag organiseerde de N.V.V.- vrouwon^ond afdeling Middelburg voor oud N.V.V.-leden met hun vrouwen en de weduwen van N.V.V.-ers een ont- spanningsmiddafr. Medewerking verleen de de bekende auteur Wi"em van Iepen- daal. die met ziin humoris'ische en pun tige gezegden zijn toehoorders een pret tige middag bezorgde. Muzikale mede werking verleende Paula Koster uit Middelburg. N.C.V.B. biieen Woensdag il. hield de N.C.V B -afdeling 't Zand-Middelburg de maandelijkse le denvergadering, onder leiding van de vlce-presidente, mevrouw Boer-Schip- De heer Smit. een van de medewerker* aan „Effatha" sorak over: „De wereld van het dove kind". Het onderwijs van deze kinderen vraagt zowel van de leerlingen als de leer krachten zeer veel geduld en insnan- ning. Daarom is het wenseh'ik de kinde ren zo vroeg mogelilk met dit voor hen sneciaal aangepaste onderwijs in aanra king te brengen. Met eeduld en volharding worden vele kinderen zover gehracht. dat ze ondanks hun gebrek een nuttige plaa's in de sa menleving kunnen innemen", aldus de beer Smit. Aan de band van dia's en een klank beeld konden de dames zich een indruk vormeg van het. leven in het internaat. Vrouwenwereld?ebedsda? De dienst van de Vrouwenwereldgebeds dag op vrlida" 1 maart a.s. in de Hof- nleinkerk te Middelburg, zal zoals te doen gebruikelijk door enkele dames worden geleld. Uitda? onenbare verbonin? Donderdagavond is in het Notarishuis aan de Koepoortstraat te Middelburg, ten verzoeke van dc erven van de heer W. H. Bal, publick verkocht ten over staan van notaris J. A. Janse de Jonge te Middelburg: het dubbel woonhuis en winkelhuis met erf en tuin aan de Krommeweele, groot 3 are 25 ca aan de heer A. S. Roth q.q., te St..-Laurens t- ƒ17500: het pakhuis en erf aan Sc.huttershofst.raat te Middelburg, groot 52 ca. aan de heer J. J. Maliaars te Middelburg voor ƒ3700; het huis en erf met tuin te Middelburg aan de Ro zemarijnstraat, groot 79 ca, aan de heer M. Prins te Biggekerke, voor 5500. KOUDEKERKE Jaarvergadering N.C.V.B. De afdeling Koudekerke van de N.C.V.B. hield dezer dagen haar maandelijkse bij eenkomst. Ds. dc Craene sprak over het onderwerp „Rome-reformatie". Ds. de Craene was tien jaar werkzaam priester in de Belgische plaats Gent. Daarna is hij uit de Rooms-Katholieke Kerk getreden en overgegaan naar het protestantisme. Aan de hand van opgedane ervaringen gaf spreker enige indrukken en beleve nissen weer. Na de causerie was er gelegenheid tot het stellen van vragen. Hiervan werd druk gebruik gemaakt. De volgende vergadering is op 19 maart Dan komt mevrouw Van Kamer uil Middelburg, die tot onderwerp heeft .Schrijven, dichten, declameren". In de vrij druk bezochte jaarvergade ring van de int. vereniging „Philateli ea", welke donderdagavond in het Strandhotel te Vlissingen werd gehou den, zijn de jaarverslagen van de secre taris, de penningmeester en de leider van het rondzendverkeer goedgekeurd. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek, dat het ledental in het aff jaar zodanig is toegenomen, dal tijdens de Sint-Nïcolaasbijeenkomst in december jl. het 200ste lid kon worden ingeschreven. Ook tijdens deze vergade ring werden wederom 7 nieuwe ledei voorgesteld. De penningmeester becij ferde in zijn verslag een batig slot van ruim f 300,waardoor met de over-j schotten van vorige jaren een reserve van ruim f800,is gekweekt. Er wer den in 1962 voor f 16.804,34 aan zegels omgezet, waaruit blijkt, dat het rond zendverkeer in een grote behoefte voor ziet. De aftredende bestuursleden, de heren C. Louwerse en J. Henneman werden bi acclamatie herkozen. De heer Wee1 am bracht namens de controlecommissie verslag uit en maakte gewag van de omvangrijke arbeid, die door enkele be stuursleden op voorbeeldige wijze wordt verricht. De voorzitter, de heer A. Rorije, lichtte de aanwezigen nog nader in over de tentoonstelling, welke ter gelegenheid van de Dag van Europa, op woensdag 6 maart a.s. wordt gehouden, over de jang van zaken bij de onlangs opgerich te jeugdafdeling; de op zaterdag 13 april te houden internationale postzegel- beurs te Vlissingen en over de viering van de dag van de postzegel in de prö~- vincie Zeeland doorde gezamelijke afde lingen van de I.V. Philateliea. Een'goed verzorgde verloting met een groot aan tal zeer gewilde zegels besloot deze zeer geanimeerde bijeenkomst. JAARVERGADERING EN CARNAVAL VAN K.A.V. Dezer dagen hebben de Vlissingse Ka tholieke Arbeiders Vrouwen in het r.-k. militair tehuis te Vlissingen hun jaar vergadering gehouden. Mevrouw M. de Jong-Janssens, waarnemend-voorzitster, opende de vergadering met gebed. Zij deelde mee, dat de zomerreis dit jaar naar Nijmegen zal gaan. De K.A.V. zal deze reis in juli maken. Voorts deelde zij mede, dat men bij het ophalen van de contributie in maart tevens een col lecte zal houden voor de St. Maartens kliniek, waar spastische kinderen wor den verpleegd. In het jaarverslag van de secretaresse, mevrouw Hontelé, kwam duidelijk naar voren, dat de Vlissingse K.A.V. een goed jaar heeft gehad. Zij memoreerde in haar jaarverslag de viering van het 15-jarig bestaan, de verschillende culturele avon den en de zomerreis. De waarnemend voorzitster, tevens pen ningmeesteres, kon in haar financieel jaarverslag melding maken van een ba tig saldo. Bij de schriftelijke bestuurs verkiezing werd mevrouw M. A. de Jong-Janssens met btfna algemene stem men tot voorzitster gekozen. Mevrouw Walrave-Wanrooij werd met algeme- stemmen tot penningmeesteres be noemd. Na de pauze volgde de viering van het jaarlijkse carnaval. Zes gemaskerde en gekostumeerde personen zorgden voor een extra vrolijke noot tydens dit feest. Het bestuur had prijzen beschikbaar ge steld voor de mooiste kostuums. De eer ste prijs viel toe aan een bruidspaar, de tweede aan een boertje en de derde aan een heks. Met een verloting en een dans je werd de avond besloten. Eerste carnavalsavond viel wat tegen De eerste avond van het op groot scheepse wijze georganiseerde carnaval in Vlissingen is wat tegengevallen. Prins Rob I kon vrijdagavond dan ook maar een gering aantal feestvierders in het Concertgebouw verwelkomen. De raad van elf verwacht, dat de meeste mensen hun geld opsparen voor van avond zaterdag wanneer de twee de avond wordt gehouden. De opbrengst van dit carnaval komt ten goede aan de actie-sporthal. Prins Rob. de raad van elf en hun da mes kwamen omstreeks half negen, nadat zij zich in hotel „Amicus" hadden verkleed, de zaal binnen. Zij werden voorafgegaan door de drumband van St.-Caecilia. Hoewel het aantal verkle de personen gering was. de kwaliteit had er niet. onder geleden. Er waren bijzonder originele vermommingen te zien. Wegens het geringe bezoek werd geen verkiezing gehouden voor de mooiste vermomming. De muzikale verzorging was in handen van „The Swallows", het „Quintet Jo Stokman en Leen Mouthaan met een drummer. Het programma voor vanavond za terdag is gelijk aan dat van vrijdag avond. ïeugdconcert Z.V.U. Het Kunstmaandorlcest dat vrijdag avond in „Britannia" te Vlissingen op trad voor Z.V.IJ., in samenwerking met de algemene Kunstkring, heeft des mid dags een ïeugdconcert verzorgd voor middelbare en uloscholieren. Het orkest en de solist Klaas Kos (trompet) von den een aandachtig gehoor bij de tal- riike jongeren. De dirigent. Anton Kers jes. gaf bij de verschillende nummers een korte toelichting, waardoor de mu ziek nog meer tot haar recht kwam voor de jeugdige luisteraars. Jeugdnatuurwacht heeft nieuwe plannen Tfldens een dezer dagen gehouden ver- fadering van het Vlissingse Comité eugdnatuurwacht in het stadhuis te Vlissingen heeft men besloten te trach ten met filmvoorstellingen en tekenwed strijden uit de huidige impasse te gera ken. Excursies zijn in Vlissingen, we gens het gebrek aan leiding daarbij, moeilijk te organiseren. Op woensdag 13 maart zal men een filmmiddag houden in het wijkgebouw ,,'t Anker". Dan krij gen de kinderen een opdracht voor de tekenwedstrijd mee naar huis. Deze te keningen moeten voor 27 maart worden ingeleverd. Op 3 april is er weer een filmavond in ,,'t Anker". Tijdens deze filmavond zullen de prijzen van de te kenwedstrijd worden uitgereikt. De ver gadering, waarin dit besloten werd, stond onder leiding van wethouder Ch. J. Gillissen Verschage. De heer C. H. Voor hoeve, directeur van de Stichting Natuur en Jeugd te Voorburg, adviseerde bij het opstellen van de plannen. SEROOSKERKE (W.) Vereniging geref. lagere school besprak bouwplannen De vereniging voor gereformeerd lager onderwijs hield dezer dagen te Seroos- kerke (W.) in het schoolgebouw een jaarvergadering onder voorzitterschap van de heer L. Jobse. Deze memoreerde in het kort de gebeurtenissen in het af gelopen verenigingsjaar. In dit verband wees de heer Jobse op de personeelsbe zetting, die thans weer compleet is door de benoeming van de onderwij zeres mej. Bosselaar uit Ellewoutsdijk, terwijl in de conciërge-vacature werd voorzien door de benoeming van mevr. Ton-van Waarde. Het verslag van de se cretaris P. Louwerse getuigde van een gezond verenigingsleven en vermeldde dat de school momenteel 120 leerlingen telt. Ook penningmeester P. G. Jobse kon melding maken van een financieel gunstig resultaat De begroting voor 1963 werd ongewij zigd goedgekeurd. De aftredende be stuursleden de heren L. Francke en P. Louwerse werden bij acclamatie herko zen. Daar de huidige school is afgekeurd kon de voorzitter nog mededelen dat na diverse besprekingen thans de eerste stappen zijn gezet om te komen tot de bouw van een nieuw schoolgebouw, waarbij hij de hoop uitsprak dat de plannen op niet al te lange termijn zul len kunnen worden verwezenlijkt. N.C.V.B. VERGADERDE Dezer dagen kwam de N.C.VJ3. te Se- rooskerke (W.) in vergadering bijeen onder leiding van de presidente mevr. De Dreu-Thorenaar. Na de afwerking van de huishoudelijke zaken behandelde ds. M. Craene, gereformeerd predikant te Baarland, het onderwerp „Rome reformatie". Hierop volgde een geani meerde bespreking. Raad Sint-Laurens verlengde opties voor bouwgrond De gemeenteraad van Sint-Laurens heeft tydens zgn vergadering van vrij dag onder leiding van burgemeester \V. Baas optie verleend op verschillende percelen bouwterrein in het nieuwe uit breidingsplan achter de Van Citter- straat. Op dit terrein is ruimte gepro jecteerd voor 40 woningen, nantenlyk, bungalows, 2 huizen onder 1 kap en hui zenblokken van 5 of 7 woningen. Burgemeester Baas deelde mee, dat voor een gemakkelijke aanwijzing van de diverse bouwgronden dit uitbrei dingsplan onderverdeeld is in kavels. Voor elke kavel is de prijs aangege ven, zodat de belangstellenden gemak kelijk kunnen kiezen en de raad even gemakkelijk weet waarover het handelt. Voor de bungalows zijn de stroken grond 25 eh 18 meter breed. Voor een duidelgk overzicht zijn dus de totale kosten per vierkante meter bere kend en daarbij onderscheid gemaakt tussen de grootte van de tuinen, die bij de kavels behoren. Zo kregen optie op een perceel bouw grond de heren J. Meijers en G. P Aalbregt en de heer P. J. Dahm uit Otze in Duitsland. In dit laatste ge val ging de heer H. van Langevelde (c.h7) niet met de optieverlening akkoord. Hij zag niet de noodzaak om in Sint-Laurens Duitsers aan te trekken, zo verklaarde de heer Van Langevelde, die de aantekening wen ste tegen te hebben gestemd. Voorts gingen enkele onderwijsvoorstel- len vlot onder de hamer door. VEE RE DERDE JAARFEEST VAN N.C.V.B.-AFDELING De N.C.V.B.-afdeling Veere hield dezer dagen een derde jaarfeest onder leiding van presidente mevrouw Van Wallen burg-de Jager. Het programma bevatte onder meer de opvoering van het toneel stuk „Zij die gestuurd was". Voor dit jaarfeest was veel belangstelling. De volgende vergadering van de N.C.V.B.- afdeling wordt op 19 maart gehouden. Mevrouw Verschoor-v. d. Vlis zal dan (Advertentie) 26 mooie kleuren- 5 transparante houttmten UUI I w Kat liep ruim 200 kilometer naar „huis?' terug De twee-en-een-half jaar oude Kathy Mulet in Limoges (Frank rijk) heeft haar Siamese poes te rug. Het dier was onlangs weg gegeven aan haar oom in Tours, dat meer dan tweehonderd kilo meter van Limoges verwijderd ligt, omdat het zich tegenover de broertjes en zusjes van Kathy nogal agressief toonde. Een dezer dagen kwam de poes, vermagerd en met bloedende pootjes, weer de zaak van Ka- thy's ouders binnenwandelen. Achterdochtige lieden menen in het feit, dat deze zaak een café is, een aanwijzing te zien die op een drankzuchtige poes zou kun nen slaan, doch dierenvrienden houden het liever op kattetrouw. l/WVAAAAAAAAJWWWWWWWWWWWVWWW de plaatselijke vereniging Kruis" met terugwerkende FILMS IN ZEELAND let evenveel energie als zy vroeger de ne romantische muziekfilm na de an- iere maakte, werkt Doris Day nu een .en serie komedies af. Een van haar laatste is .„Romance la carte", waar van de oorspronkelijke titel „That touch of mink" de inhoud wat beter weer geeft. „That touch of mink" is namelijk de geschiedenis van een naïef Newyorkse typistetje, dat door een ongelukje in contact komt met een jonge, knappe miljonair. 1 In het begin is er een kille barrière tussen de twee, zoals dat in een goede komedie hoort, maar wanneer het ijs gebroken is, komt de jongedame toch onder de indruk van de knappe jonge man, waarbij de in het verschiet lig gende bontjas (That touch of mink) wel enigszins van invloed is. Het is een heel vrolijk verhaaltje ver der, waarin de jongedame haar toe komst op humoristische manier nog ettelijke malen dreigt te verknoeien. Tranen komen er niet aan te pas bij deze zeer lichte kost, die door regisseur Delbert Mann smakelijk wordt opge diend. De film, met Cary Grant als de rijke jongeman, is te zien in drie bio scopen: Grand (Goes), City (Middel burg) en Alhambra (Vlissingen). In Electro (Middelburg) gaan we terug naar 1880. In het westen van de Ver enigde Staten wordt nog druk gepio nierd- Het is een romantisch maar hard leven en er liggen natuurlijk Indianen op de loer. De film, die dit alles in beeld brengt heet „De Comancheros". zo ge noemd naar de blanke vrybuiters, die er de hoofdrol in spelen. Het is een boeiende rolprent met o.a. John Wayne, Stuart Whitman en Ina Balin. In Luxor (Vlissingen) een actiefilm van Italiaanse oorsprong: „Toryok, de furie der barbaren", waarin Edmond Purdom en Rossana Podesta de belangrijkste rollen voor hun rekening nemen. Sch eenvaartherichten Vlissingen aangekomen 21 febr.: Marga van Burntisland: 22 febr.: Mangen van Gent. Vlissingen vertrokken 21 febr.: Chrysant naar Rotterdam. Vestland naar Norfolk. Gerhard E'fring naar Coole: 22 febr.: Man gen naar ITamburg, Caltex Rotterdam naar Aruba. Vlissingen gepasseerd naar Antwerpen 21 febr.: Aludra van Hamburg, Gaasterdijk van Tampa, Schiekerk van Hamburg, Alme van Amsterdam, Egbert-S van Goole voor Gent, Fambo van Plymouth; 22 febr.: Reenden Broere van Dordrecht, Catharina van Lon den, Goeree van Rochester voor Gent, Lydia van Londen. John-M van Delfzijl. Meeuw van Manchester. Makkum van Jersey voor Gent, Wegro van Londen, Vrede van Par voor Gent, Konny-M van Amsterdam. Bies- bosch van Londen voor Brussel. Sloterdijk Hamburg. Vivat van Londen. Vlissingen gepasseerd van Antwerpen 21 febr.: Drente naar Esbjerg, Stentor naar Amsterdam. Mercurlus-H naar Londen. Seine Lloyd naar Amsterdam. Catharina-W naar Londen. Gele Zee (sleepb.) naar Black Water. Keizersgracht naar IJmuiden; 22 febr.rSilvaplana naar Kopenhagen: Aarden- burgh naar Rotterdam. Benoeming secretarie ambtenaar De heer P. L. de Feijter, adjunct-com mies ter gemeentesecretarie te Bier vliet, is met ingang van 1 mei 1963 be noemd tot commies ter gemeentesecre tarie te Zuidland. ZONDAG 24 FEBRUARI 1963 Ned. Herv. Kerk. Aagtekerke 10 ds. Duisterhof, 2.30 ds. Odé, Arnemuiden 10 ds. De Kok, 2.30 en 6.30 kand. v. d. Bank, Biggekerke 9.30 ds. Odé, 2 ds. Duisterhof, Domburg 11 ds. Van Vliet, 7 ds. Duisterhof, Grgpskerke 10 ds. Wa penaar, 2.30 ds. De Boer, Kleverskerke 10 ds. Nauta, Koudekerke 9 ds. Van Herwaarden, 2.30 ds. Rothfusz, 7 ds. Altena (Lammerenburg), 't Zand 10.15 ds. Altena, 10.15 jeugdk., 7 ds. Van Her waarden, Meliskerke 2.30 ds. Nennie, Middelburg Nieuwe Kerk 10 ds. Van Boven, 7 ds. Van Haarlem, Koorkerk 10 ds. Van Santen, 7 wika Jansen (jeugdd.). Nieuw- en St.-Joosland 10 dr.1 Van Haarlem, 7 ds. Rothfusz (jeugdd.), Souburg £erk 10 ds. Van Duijne, 7 de heer Allewijnse (jeugdd.). West 9.30 ds. Den Toom, Oostkapelle 10 en 2.30 ds. Richard, Ritthem 10 ds. Nennie, 2.30 dr. Van Haarlem, Serooskerke 10 en 2,30 ds. v. d. Wind, St,-Laurens 10 ds. Bartlema, 7 ds. Kok, Veere 10 kand. v. d. Bank (H.D.), Vlissingen St.-Jacobs- kerk 10 as. Rothfus/., 5 ds. Altena, 't Anker 9.30 jongerendienst, 10.45 jeugd- kerk, Johanneskerk 9.30 ds. Kwast, 7 ds. Kloosterman, Bejaardentehuis 7 ds. Kwast, Westkapelle 10 en 2.30 ds. Oost hoek. Zoutelande 9.30 en 2.30 ds. Van Dullemen. Eglise Wallonne. Middelburg 10.30 Pas teur Schellevis. Filadelfia Volle Evang Kapel. Vlissin- cen i Vrouwestraat10 dienst. Geref. Gem. in Ned. Middelburg (Bo- gardzaal10, 2.30 en 7 leesd. Herv. Evang. Westkapelle 9.45 en 2.45 de heer Faassen. Bethel Temple (Pinksterkerk). Vlissin gen (Havendorp) 4 de heer Davldsz. Volle Evang Gem.. Middelburg 10 dienst. Gereformeerde Kerk: Arnemuiden 10 en 2.30 Ribberinlc; Domburg 9.30 ds. v. d. Bom. 2.30 ds. v. Til; Gapinge 9.30 en 2 ds. Boot; Grtfpskerke 10 en 2.30 kand Schuman; Koudekerke 10.30 en 7 ds. Elshout; Meliskerke 10 en 2.30 ds. v. Heescn: Middelburg Hofpleinkerk 9.30 ds. v. Til. 2.30 ds. Boonstra. 5 ds. Vogel; Noorderkerk 9.30 ds. Boonstra, 5 ds. v Til; 't Zand 8.45 ds. Vogel; Oost- en West-Souburg 9.30 en 2.30 ds. Breder- velt; Oostkapelle 10 en 2.30 ds. Gom- mer; Serooskerke 10 ds. v. Wouwe, 2.30 ds. v. Ulderi; St.-Laurens 10 ds. v. Ul- den, 2.30 ds. v. Wouwe; Veere 10 en 2.30 ds. Streefkerk; Vlissingen 9.30 en 5 ds. Verschoor; Vrouwenpolder 10 en 2.30 dr. v. Zuijlen; Westkapelle 10 ds. de Jongh, 2.30 ds. v. d. Bom. Gereformeerde Kerk (Vrügem.): Sou burg 9.30 ds. Douma, Middelburg 8.30, en 4.30 ds. Wiskerke; Vlissingen 4.30 ds. Douma, Vrouwenpolder 9.30 en 2.30 ds. v. Beveren; Zoutelande 10.45 ds. Wis kerke, 4 eredienst. Gereformeerde Gemeente Aagtekerke 9.30, 2 en 6 leesd.; Arnemuiden 9.30, 2 en 6 leesd.; Meliskerke 9.30, 2 en 7 'leesd.; Middelburg 9.30, 2 en 6.30 leesd.; Oostkapelle 10 en 2.30 leesd.; Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 leesd.; Westkapelle 9.30, 2 en 6 leesd.; Zoutelande 10 en 2.30 leesd. Chr. Geref. Kerk: Middelburg 9.30 leesd., 3 ds. Verhage; Vlissingen 9.30 en 5 ds. Verhage. Ver. van Vryz. Hervormden en Rcmon- str. Kring: Middelburg 10 ds. v. Santen: Vlissingen 10.15 ds. v. Beek. Evang. Luth. Gemeente: Middelburg .11.15 ds. Kasteleijn; Vlissingen 9.45 ds. Kastelein. Doopsgezinde Gemeente: Vlissingen 10 ds. van Hamel. Hersteld Apostolische Zendingsgemeen te: Vlissingen (Bakkersgang) 10 en 4.30 dienst. Hersteld Apostolische Zendingskerk: Vlissingen (Kasteelstr.) 10 en 5 dienst I.eger des Heils: Middelburg 10 Heils. sariienk. Vlissingen 10 Heils samenk. Adventkerk (23 februari): Vlissingen 10 Bijbelstudie: Middelburg 10 bijbel studie, 11 ds. Reith. ZONDAGSDIENSTEN ARTSEN Middelburg: dokter W. W. Stevens, Populie renlaan 9, tel. 2011. Apotheek Middelburg' W. K. Hummelen. Markt 69. tel. 2134. Vlissingen: dokter R. Grippeling, Badhuisstraat 121. tel. 2190. Apotheek Vlissingen: D. H. v. d. Kleine Mulder. Singel 9. tel. 2730. Zoutelande. Kou dekerke en Westkapelle: dokter H. Frima, Duinweg 59 te Zoutelande. tel. 01186—282. Serooskerke. Veere en Oostkapelle: dokter G. Schep. Dorpsstraat 46 te Serooskerke, tel. 01189—212. Voor 1962 en 1963: f2000,- Restrictie: contributie optrekken tot f 12,- POORTVLIET heeft het subsidie aan ing „Het Groene u :ende kracht tot 1962 verdubbeld en op een bedrag van tweeduizend gulden gesteld. Vrijdag morgen is in de raad de krappe begro ting van deze voor de gemeente zo vi tale vereniging op tafel gekomen en de aren het er unaniem over e> verhoging van de bijdrage langer kon uitblijven. Er werd evenwel dit besluit de restrictie verbonden, de algemene vergadering van de vereniging een voorstel krygt voorge legd om de contributie op te trekken het landelijk gemiddelde van 12 per lid. Gebeurt dat niet, dan behoudt het gemeentebestuur zich het recht voor om ook de bijdrage te verlagen. Im mers het subsidie uit de overheids kas mag niet hoger zijn dan de helft van de som, die de leden jaarlijks inbrengen. Er is in deze raadsverga dering tegelijk nog eens duidelgk on derstreept, dat een vereniging als „Het Groene Kruis" van onschatbare waarde is voor de gemeenschap. Burgemeester W. J. van Doorn voorzitter van de vereniging le0_- daarop even de nadruk. Komt nog bij, dat Poortvliet beschikt over een vrij kleine afdeling, waarvan wel ongeveer ieder gezin lid is. Toch drukken de las ten van bijvoorbeeld een wijkgebouw er een wijkverpleegster op een dergelh'kf beperkte vereniging veel zwaarder aar op een Groene-Kruisafdeling met bij voorbeeld een dubbel aantal leden. Maar daar staat tegenover, dat een lidmaat schap in Poortvliet veel meer „service" kan garanderen. Over de manier, waar op dit in de gemeente wordt gedaan, had de raad dan ook niets dan lof. Eerder in deze vergadering aanvaard den de heren een voorstel van b. en w. om een krediet uit te trekken voor het verbouwen van de oude openbare lagere school tot een goed geoutilleerd gym nastieklokaal. Zodra de nieuwe school in gebruik genomen kan worden en de rijksgoedkeuring voor deze verbouwing afkomt, krijgt ae gemeente in het cen trum een unieke gelegenheid voor het stimuleren van de lichamelijke opvoe ding. Het wordt een gebouw met een flinke zaal, twee kleedlokalen, keurig sanitair en de nodige ruimte voor berging. De heer Byl (p.v.d.a.) vond het plan zelfs wat aan de ruime kant. Hij voelde meer voor een lokaliteit zonder bovenbouw, Ie burgemeester maakte hem dui delijk, dat de subsidieregeling een der gelijke opzet vergt. „Wanneer we een nieuw gebouw hadden kunnen optrek ken, zouden de tekeningen wel anders uitgevallen zgn". Te zijner tijd zal ook een regeling wor den getroffen voor de vergoeding, die de gemeente kan vragen voor het ge bruik van deze zaal. LELIJKE „DOORN" ERUIT Na jaren van moeizaam onderhandelen is het de gemeente Poortvliet nu dan toch eindelijk gelukt om een lelijke „doorn" uit het nieuwe uitbreidingsplan te trekken. Op de hoek van Wilhelmina- straat-Noordstraat staat een oude schuur van de heer J. Mosselman, die een aanstoot is voor de nieuwe wijk. Vooral nu tot vlak bij het erf daarvan nieuwe woningen zijn gebouwd vond het gemeentebestuur het gewenst, dat dit obstakel, voorzien van een onwelrieken de mestvaalt zo snel mogelijk zou ver dwijnen. Een taxatierapport voor de aankoop gaf een bedrag aan van 17.455, maar de eigenaar van de schuur kon zich daarmee niet vereni-., gen. Voor vijfhonderd gulden meer wil- |ae hij- het gebouw wel verkopen. Vol gens hem waren er in het rapport van de centrale commissie voor onteige ningsvergoedingen enkele abuizen ge maakt. De raad vond het niet raadzaam om voor een dergelijk bedrag te gaan pro cederen. Weshalve tot de aankoop werd besloten. Aan het eind van deze raads vergadering werden ook nog enkele op merkingen gemaakt over het plan van toedeling van wegen en waterlopen in het herverkavelingsblok Tholen. Ook de gemeente Poortvliet krijgt, nu G.S. dit plan hebben goedgekeurd een aantal wegen in beheer en on derhoud. „Zonder dat we weten, wel ke vergoedingen daarvoor worden gegeven', aldus burgemeester Van Doorn. Óm te beginnen deze winter al zal het sneeuwruimen en het on derhoud en herstel na de opdooi dui zenden gulden uit de gemeeentekas vergen. Het plan van toedeling is op 31 december vorig jaar van kracht geworden, uitgerekend vlak voor het begin van de strenge winter. MET MUZIEK EN TONEEL Chr. kweekschool gaf feestavond Leerlingen van de christelijke kweek school en van de opleidingsschool vooi het chr. kleuteronderwijs te Middelburg hebben vrijdagavond een gevarieerd pro gramma verzorgd op een feestavond in het Vlissingse Scheldekwartier. De avond was georganiseerd door de leer lingenverenigingen „Animo" en „Con Brio", waarvan de voorzitter Wïm Schout de aanwezigen na het zingen van gezang 147, verwelkomde. Onder de aan wezigen bevonden zich de heren J. van Bennekom en N. Verboon, directeuren van de respectievelijke opleidingen en de oud-leraar wiskunde, de heer A. Beef- ting. Cellist Lex van Selms, begeleid door de muziekleraar Jan Rijn speelde op vlotte wijze een concertino van Breval; Cees de Bliek, (klarinet) en Loes de Koning (piano) lieten zien horen in eer technisch moeilijk, maar vaardig ver tolkte introduction er polonaise de con cert van Edmond' Avon. Bijzonder ple zierig was ook nu weer de zang door het ruim 200 jongeren tellend koor, onder de bijzonder muzikale leiding van de heer Jan Rijn. Een vlotte canon ,,'t Stil te allengskens" een charmant oud Frans drinklied en het kostelijke ben met mijn Catootje" (naar de Rozen straat geweestvormden de enthou siast gezongen koorbijdragen De keus voor een blijspel was gevallen op Somerset Maughams „De Spaa Edelman", spelend in de Franse t plaats Boulogne in 1850. Een spel met allerlei vondsten, speels geweven rond de liefde van een jonge Engelse, lief tallige en rijke weduwe (charmant ge speeld door Lia Tielemanen een warm bloedige Spaanse hertog (zwierig ver tolkt door Peter van de Oude), Zonder de andere spelers en speelsters tekort te doen: genoemd moeten nog worden Maurits Schoenmaker en Eduarö Köge- ler als respectievelijk een typisch Engel se rechter Proudfout en als de dwepe rige kapitein Chalford. De regie was in de uitstekende handen van de heer P. A. Bouwense, leraar pedagogie In de pauze speelden de gitaristen Jan en Geert de Heer en drummer Peter Lenselink vlotte melodieën, waarbij zong het duo Johny Lilipaly en Bob Latu- heru. Idelet Metselaar zorgde voor een aantrekkelijk urogram maontwerp. De heer N. Verboon, directeur van de kweekschool, toonde zich aan het eind van de avond erkentelijk voor de ac tiviteiten van de tonelisten, tussen het schoolwerk door. Hierna sloot de heer Verboon met gebed Strafeest Serooskerke uitgesteld In verband met de weersomstandigheden is het Str&feest te Serooskerke uitge steld tot zaterdag 20 april. Tevens zal op leze dag het 5Ó-jarig bestaan van de ruitervereniging worden gevierd. Inschrijving op bouw van twee vrachtschepen Sir Nicholas Cayzer, president-commis saris van de Union Castle Line, heeft bekendgemaakt dat twintig scheepswer ven in zeven Europese landen zyn uit genodigd in te schrijven op de bouw van twee vrachtschepen voor de maatschap pij. De Union Castle heeft drie Neder landse, negen Britse, een Deense, een Zweedse en twee Franse werven uitge nodigd vóór juni inschrijvingen te doen. De nieuwe schepen zullen een zodanige dienstsnelheid moeten krygen dat de dienst tussen Groot-Brittannië en Zuid- Afrlka met twee dagen kan worden be kort tot 9V2 dag. Het vrachtruim moet 600.000 kubieke voet kunnen bevatten, waarvan tweederde gekoeld. VIER JAAR VOOR BOERIN, DIE HAAR KNECHT VERWAARLOOSDE De rechtbank in Maastricht heeft gis termorgen de 51-jarige weduwe A. G. H. C.M. uit ThuIIe-Schinnen tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens op zettelijke verwaarlozing van haar hulp behoevende knecht, de 67-jarige Theo Otten. Deze overleed op 11 september van het vorig jaar In het ziekenhuis te Sittard ten gevolge van maandellnge lichamelyke uitputting en ondervoeding en door het gemis van verpleging en verzorging. Het vonnis was conform de eis. De offi cier van justitie, mr. Moorts, had niet het in hulpeloze toestand brengen maar alleen het in een hulpeloze toe stand laten, bewezen geacht. De recht bank achtte de wettelijke verplichting tot onderhoud en verzorging van de knecht bewezen door de tijdelijke dienst verhouding, die de knecht met de over leden echtgenoot van de boerin was aan gegaan, en door de regeling van onder houd met de gemeente Schinnen. De hulpbehoevendheid van het slachtoffer stond naar de mening van de rechtbank vast door de getuigenverklaringen. De rechtbank concludeerde dat de dood van het slachtoffer door de welbewuste nalatigheid bij de zorg voor onderhoud en verpleging een strafverzwarende om standigheid vormt, al was, volgens de rechtbank het dodelijk gevolg noch op zettelijk gewild noch voorzien. Marktberichten VEILING ROTTERDAM. 21 februari. Andijvie 198—242. Gele kool 65—72. Kroten 40—51. Peen 1 26—42. Prei 2 170—190. Rode kool 49—71. Selderij 25—29. Spruiten 2A 55—115, 2B 37—53, IC 18—36, D 95—109 Uien B 16—20, C 28—30, B 29—31, geschild 18—29. Waspeen 27—29. Witlof* IA 131—153. 2A 105—115, 1B 116—126, 2B 103— 118. Aanvoer 54.000 kg. Cox Orar.ge Pippin 1B 65—70, IC 45—19, 2A 81—87. £E 62—66, 2C 46—54. Golden Delicious IA 70—83, IB 54—70, IC 48—60. 2A 58—66. 2B 46—60, 2C 36—53. Goudrenet IA 56—64, IB 50—57. IC 48—51. 2A 48—59, 2B 46—49, 2C 42—44. Jonathan 2A 42—52, 2B 32—48, 2C 20—37. Lombarts Calville IA 43—51, IB 39— 41, 2A 42—53, 2B 25—41. Winston LA 63—91, IB 38—50. IC 27—3-1. VEILING STAVENISSE Uien middel 31.60—31.64. bonken 24.90. drie lingen 37,90, pickles 28 Aanvoer 30 ton. VEILING GOES. 22 februari. Witlof A 1 127—130, A 2 118, B 1 126, B 2 105—121, afw. 108—116, stek 55. Spruiten A 2 77—94, afw. 46—69. Veld sla 2 200—270. Rode kool afw. 45. Witte kool 2 42—44 Uien, gesch.. 2 25, id. 2 26—30, afw. 1619, stek l—ll. Knolselderij afw. 16—28. VEILING MIDDELBURG. 22 febr. Appelen: Laxton Superb 65-70 45. 60-65 34. 3 grof 29. 3 frin 16. Jonathan 70-75 23—45. 65-70 21—46. >—-65 16—22. 2 D 16. 3 grof 20—27. 3 fijn 12—22. Goudrenet 65-75 52—53. 3 grof 53. 3 fijn 3749. Lombarts Calville 75-80 28. 65-70 27. 3 fijn 18. Golden Delicious 75-80 54—72. 70-75 74. 65-70 53—64, 00-65 32—53. 2 D 22—30. 3 grof 40—41, 3 fijn 13—31. Peren: Gieser Wildeman 60-70 66. 50-60 63— 66, 3 grof 53. 3 fijn 23—48. St. Remy 65-75 40. 2 D 37. 3 fijn 37. Comtesse de Paris 60-70 26. 55-65 26. 50-60 23. 2 D 19. 3 fijn 14. Groenten Boerenkool 16—75. Sav. kool 16— 78. Witlof 108—135. Glasandijvie 152—190. Prei 105—148. Spruiten ongesch. 71—117. Rode kool 12—69. Rapen 18—28 Wijnpeen 5—23. Uien 1231. Glasveldsla 68305. Spruiten (gesch 77—120. Kroten 39. VEILING BERGEN OP ZOOM. 22 februari- Rode kool 31—71. Witte kool 5460 Sav kool 25—34. Spruiten 33—171. Prei 150197. Witlof 104—144. Waspeen 36. St-Remy 25—40 VISMIJN COLIJNSPLAA1. Exportgsrnalen, aanvoer 3156 kg; f 1.85 f 2,21 Handelsgarnalen 146 kg. f 2,34. Schol 3089 ka. Kabeljouw 1395 kg. Rot 240 kg. Wijting 188 kg. Tong 24 kg. Rog 14 kg. Tarbot 31 kg. Ongesorteerde vis 24 kg. (Advertentie) Zondagsdienst Taxi's Middelburg T.C. WALCHEREN, teL 3200 VAN DOESELAAR, t«L 2158

Provinciale Zeeuwse Courant | 1963 | | pagina 13