„Holle Pinkel en de groeikoeken" AZVV moest in Oosterhout tegen SVV halve winst achterlaten Strijdlust basis voor 4-1 zege Jong Oranje Sporttoto WOENSDAG KLANTJE rf 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 12 NOVEMBER 1962 LANDELIJK ZATERDAGVOETBAL Forse nederlaag voor Mevo: 12-0 In de landelijke vierde klas A van het zaterdagvoetbal is de leidende positie van het nog steeds ongesla gen Aalburg nog versterkt. De lei ders zelf wonnen met 41 van Wijk, terwijl de zwaarste concur rent, Sprang, in Aalst tegen Roda Boys een 2—1 nederlaag moest in casseren. SSC versloeg het bezoe kende Wemeldinge met flinke cij fers (60) en aangezien Smerdiek en Sleeuwijk tegen elkaar gelijk speelden (11), kreeg Wemeldin- ge de rode lantaarn weer in handen gedrukt. Het Zeeuwse duel tussen Krabbendijke en Rillandia leverde de thuisclub een 41 zege op, waardoor de Krabbendijkelvansen op een promotieplaatsje onvermin derd blijven bestaan. In de vierde klas A kwam A.Z.V.V. er in Oosterhoot tegen benjamin S.V.V. niet helemaal zonder kleerscheuren af, maar gezien de kracht van S.V.V. op eigen veld is deze puntenverdeling (2-2) ze ker geen slecht resultaat. Zaterdag a.s. zullen de Axelse spelers in hun thuis wedstrijd tegen Dinteloord voldoende kunnen benijzen dat ze dit seizoen een hartig woordje willen blijven meespre ken! Dat Dinteloord overigens in goede vorm verkeert daarvan getuigt de 5-1 zege op V.V.N. Nieuwdorp moest, zoals verwacht, in Arnemuïden zijn meerdere erkennen (0-3). Bepaald ongewoon was de 12-0 nederlaag, die Mevo in Lage Zwaluwen tegen Zwaluwse Boys leed. Spui verbeterde zjjn nog steeds zwakke positie door buurman Terneuzense Boys de volle buit te ontfutselen (4-3). Chris- landia kwam tegen Middelburg maar juist met de hakken over de sloot (2-1) en bleef daardoor in de kopgroep. 4e KLAS A 0 17 25— 9 2 12 32—16 2 12 28— 7 3 11 18—12 5 9 21—21 3 8 13—14 4 8 20—20 3 8 16—20 5 5 12—26 6 4 14—29 6 4 13—38 Aalburg Sprang S.S.C. Krabbendijke Roda Boys Wijk Rillandia Good Luck Smerdiek Sleeuwijk Wemeldinge Dinteloord A.Z.V.V. Arnemuiden Chrislandia S.V.V. '54 V.V.N. Zwaluwse Boys Middelburg Tern. Boys Spui Mevo Nieuwdorp 9 8 1 4e KLAS 0 19 37— 1 17 43— 2 14 30—14 2 14 27—i 2 11 28—19 3 11 23—23 6 7 23—16 6 7 18—24 6 7 23—31 7 5 20—43 7 5 17- 8 3 13—39 S.S.C.-Wemeldinge 6-0 Doordat de bezoekers te laat verschenen moest het laatste kwartier van de wed strijd in de vallende duisternis worden gespeeld. Het zag er overigens voor Wemeldinge tóen al duister uit. Reeds direct na de aftrap kreeg de thuisclub enkele opgelegde kansen, waarvan er na drie minuten door Verhage één werd in gekopt (1-0). Wemeldinge gaf na deze tegenslag uitstekend pari ij en met hun vaak aardig opgezet tegenaanvallen ver scheen men nogal eens in het vijandelijk doelgebied. De afwerking liet echter veel te wensen over, waardoor succes uit bleef. Ook na de rust was het aanvanke lijk nog een gelijkopgaande strijd, maar nadat een prachtige kopbal van Verhage door het houtwerk was gekeerd kwam er vlak daarna een echt sofdoelp.unt. De Wemeldingse-doelman liet een steekje vallen en Lagrouw had toen geen moei te de voorsprong tot 2-0 op te voeren. Nadat van Zeist een pass van Van Don- Krabbendijke heeft zaterdag voor de landelijke competitie met 4-1 van Rillan dia gewonnen. Hier op de foto het mo ment, waarop de thuisclub de stand op 3-1 brengt. (Foto P.Z.C.) gen op de juiste wijze had afgewerkt (3-0) en Verhage kort daarop nummer vier had ingekopt (4-0), was de strijd beslist. S.S.C. miste daarna een straf schop, maar toch slaagde van Zeist er in voor het laatste fluitsignaal het e dozijn vol te maken (6-0). Smerdiek-Sleeawijk 1-1 De harde en hinderlijke wind deed veel afbreuk aan het spel en aangezien beide elftallen door gebrek aan techniek geen kans zagen deze handicap te overwin nen was er niet veel te genieten. Het duurde tot de 25e minuut in de eerste helft voor Sleeuwijk een 0-1 voorsprong kon nemen. Het was echter rechtsback Lindhout van de thuisclub, die voor dit doelpunt moest zorgen, want de zwakke Sleeuwijk-aanval bleek daartoe onmach tig. Na een kwartier in de tweede helft zorgde linksbuiten Van Hout voor de verdiende gelijkmaker, toen hij een solo- rush met een goed schot, dat doel trof, afsloot (1-1). wel deden zich nadien nog enkele kansen voor, maar aan beide kanten ontbrak het aan schutters die de laatste hand aan de aanvallen konden leggen. Krabbendijke-Rillandia 4-1 Van begin tot eind is deze wedstrijd in de beste verstandhouding en zonder eni ge derbysfeer gespeeld. Het grote ver schil zat in de afwerking der aanvallen. Krabbendijke speelde veel agressiever en zijn voorwaartsen, inzonderheid Van Oosten, konden hun aanvallen met een schot afronden. Bovendien had Krab bendijke in zoverre de wind in de zei len, dat spil Meesters van Rillandia be- naald zijn dag niet had. Het ontbrak trouwens bij de bezoekers kennelijk ook aan het juiste spelersmate riaal om het geplande systeem met suc ces te kunnen uitvoeren. Toch nam Ril landia na 10 minuten een 01 voor sprong, toen linksbuiten Akkerman de roos trof, maar de vreugde was van erg korte duur want reeds een minuut later had Van Oosten de balans weer in evenwicht gebracht. Met een zeldzaam mooi doelpunt gaf Van Oosten in de 28e minuut de thuisclub een 21 voor sprong, die tot aan de rust bleef gehand haafd. Ook na de rust bleek de Krabben dijke-voorhoede d. kansen beter te kun nen benutten dan die van Rillandia. Toen Van Oosten na 9 minuten weer een kans kreeg benutte hij die dankbaar om de voorsprong tot 3—^1 op te voeren. Reeds een kwartier na de rust werd de eindstand bereikt. Het was de jeugdige en talentvolle Poortvliet die voor 41 zorgde. S.V.V.-A.Z.V.V.2-2 Ook AZVV is cr niet in geslaagd SW zijn eerste thuisnederlaag te bezorgen en de Axelse ploeg moest met een pun tenverdeling genoegen nemen. SVV bleek een lastig te kloppen tegenstan der en AZW kreeg weinig kans zijn uitgesproken technische meerderheid in doelpunten tot uitdrukking te brengen. Het zeker niet onsportieve, maar toch wel harde spel der Oosterhouters ligt AZW niet al te best en bovendien had de thuisclub vrouwe Fortuna deze mid dag aan zijn zijde. Na een half uur nam SVV een 10 voorsprong, maar 5 minuten voor de rust slaagde Van Hout er in de balans weer in evenwicht te brengen (11). Na 23 minuten spelen in de tweede helft keken de Zeeuwen opnieuw tegen eén 21 achterstand aan, maar Haak bracht na een half uur de gelijkmaker op het scorebord (22). Hieruit putte AZW moed en het laatste kwartier was vol ledig voor de bezoekers. SW kwam er hoegenaamd niet meer aan te pas, maar van" de legio kansen die werden gescha pen werd geen enkele benut. Eensdeels door onfortuin. anderdeels deed ook het gemis van Ruitenburg zich hier voelen. Nieawdorp-Arnemuiden 0-3 Arnemuiden verscheen o.m. zonder linksbuiten Van de Ketterij, die zijn voetbalschoenen blijkbaar aan de wilgen heeft gehangen. De thuisclub heeft heel aardig partij gegeven en van een groot Arnemuidenoverwicht was zeker geen sprake. Vooral voor de rust kregen de Bevelanders zelfs meer doelrijpe kansen dan de Walcherse ploeg, maar aan beide zijden werd in de eerste helft geen en kele kans benut. Het begin was sensa tioneel want toen de Arnemuidenachter- hoede een steek liet vallen moest Becks al zijn talenten tonen om onheil te voor komen. Het schot van De Jonge werd op de doellijn gekeerd terwijl Van Westen rakelings naast kopte. Doelman Traas, die een prima wedstrijd speelde, moest een fraaie redding verrichten toen De Ridder op de bovenhoek richtte. een kans en tegen zyn had doelman Traas geen verweer (0 1). Reeds enkele minuten later kreeg Nieuwdorp praktisch de genadeslag want met een schitterend doelpunt bracht Poortvliet de voorsprong op 02. Toen Poortvliet na 20 minuten zijn derde treffer plaatste (03), was de thuisclub een geslagen ploeg. Zelfs het feit, dat Arnemuïden het laatste gedeelte met 10 man verder moest spelen, omdat één hunner uit het veld was gezonden, bracht geen wijziging meer in de situatie. Zuial. Boys-Mevo 12-0 Het weer meespelen van de uit militaire dienst teruggekeerde speler P. Dubbel man heeft zijn stempel op deze wedstrijd gedrukt. Niet alleen bleek deze goalget- ter, die o.m. in het militaire elftal uit kwam, een goed voetballer, hij slaagde er ook in zijn medespelers dermate te beïnvloeden, dat de boys met een als her boren elftal binnen de lijnen verschenen. Mevo begon met aardig tegenspel en het duurde tot de 15e minuut voor Polak de score kon openen (10). In de 37e mi nuut zorgde Schalker voor 20 waarna Dubbelman 6 minuten voor de rust de voorsprong tot 30 opvoerde. Na de hervatting kwamen de Zeeuwen er hoe genaamd niet meer aan te pas. Ondanks goed werk van doelman Bijdevate, die aan het dozijn doelpunten hoegenaamd geen schuld had, werd met de regelmaat van de klok de voorsprong tot dubbele cijfers opgevoerd. Reeds 12 minuten na de rust wees de stand 70 aan door treffers van Polak en Dubbelman (3 x). Nadat Polak en M. Dubbelman de stand op 90 hadden gebracht, vierde P. Dub belman zijn rentree met nog drie tref fers, waardoor hij zijn aandeel in de zege tot 7 doelpunten en de eindstand tot 12 0 opvoerde. Spai-Tern. Boys 4-3 In deze zeer matig gespeelde wedstrijd heeft Spui twee kostbare puntjes in de wacht gesleept. Voor de rust werd slechts éénmaal gedoelpunt. Het was Schieman die na een half uur een diep tepass van Oostdijk op de juiste wjjze benutte (10). Het bleef tot aan de rust een gelijkopgaande strijd. Na de hervatting bleken de doelpunten heel wat goedkoper. Na 3 minuten werd slecht wegwerken door de Spuidefensie door midvoor Schoonakker keurig afge straft met de gelijkmaker (11) en na een kwartier namen de boys, weer door een treffer van Schoonakker, een 12 voorsprong. Wel maakte Schieman twee minuten later met een keihard schot ge lijk (22) maar toen spil De Smet te zacht op doelman Van Harn terugspeel de was De Jonge er als de kippen bij om de boys opnieuw een voorsprong te ge ven (23). Weer kwam Spui op gelijke hoogte toen Riemens na een doelworste- ling door een haag van benen de roos trof (33). Reeds een minuut later werd de strijd beslist want toen Schieman de stand op 43 had gebracht gaven de boys zich gewonnen en Spui had toen geen moeite meer de zege te consolide ren. Chrislandia-Middelburg 2-1 Een beter spelend Middelburg heeft in Heyningen een onverdiende 21 neder laag geleden. De wind deed veel afbreuk aan het vertoonde spel. Voor de rust, toen Chrislandia het voordeel van de wind had, verzuimde de thuisclub van de vele kansen gebruik te maken. Eerst 10 minuten voor de rust slaagde Leyten erin na een scrimmage de kans van de dag te benutten om doelman Flipse te passe ren (10). Na de rust was het alles Middelburg wat de klok sloeg. Chrislan dia werd geheel op eigen helft terugge drongen en na 20 minuten maakte Gil lissen dan ook ruim verdiend gelijk (1 1). Middelburg bleef de toon aangeven en de thuisclub moest zich tot enkele uit vallen beperken. Uit een ervan kopte Van de Meeberg via het hoofd van een Middelburgspeler tegen de verhouding in nummer twee langs Flipse 21De Zeeuwen gaven de moed niet op, maar geen der vele kansen werd benut waarbij de thuisclub zeker niet over geluk te klagen had. HOENEN SCHRIK VOOR HELVETEN De kleine P.S.V.-rechtsbinnen Hocnen was de nachtmerrie van de Helveten in de zaterdag gespeelde wedstrijd tussen Jong Oranje en Jong Zwitserland. Keer op keer Zaaide hij schrik en verwarring in de Zwitserse defensie, die totaal geen vat had op het spel van de P.S.V.-er. Mede daardoor behaalde Jong Oranje een ruime 4-1 overwinning, die gezien het spelbeeld zeker niet geflatteerd was. De Zwitsers verzorgden nun combinaties weliswaar meestal beter, maar legden aanzienlijk minder strijdlust aan de dag dan hun tegenstanders en werden zo doende slechts sporadisch gevaarlijk. Nederland pakte de zaken anders aan. Hoewel het gevaar in de voorhoede voor namelijk moest komen van Hoenen en de pittige linksbuiten Adelaar van Spar ta kwam het doel van Gautschi herhaal delijk onder zware druk te staan. De combinaties waren niet altijd even gaaf, maar de ijver vergoede veel. De Helveten werden gewaarschuwd door fel schot van Keizer, dat de trof, doch zij reageerden nauwelijks en toen ruim tien minuten voor de rust de Ajacied opnieuw een kans kreeg na een in eerste instantie afgeslagen aanval, maakte hij geen fout: 1-0. Jong Zwitser land een ietwat overdreven benaming aangezien niet minder dan vijf spelers ouder waren dan 23 jaar vond ook in een achterstand geen inspiratie. Oranje kon doorgaan en deed dat ook. Nauwelijks vier minuten na de openingstreffer werd de stand op 2-0 gebracht op een manier, die typerend was voor de wedstrijd. Na een hoge voorzet van rechts wilden twee Zwit serse verdedigers elkaar de eer laten de bal weg te spelen. Hoenen profi teerde van deze wederzijdse uitingen van beleefdheid, schoot als een duvel tje uit een doosje tussen zijn twee te genstanders door en scoorde zonder moeite. In de tweede helft zakte het toch al ma tige duel weg naar een peil dat de ruim Hier is Nederland dicht bij een doelpunt, maar de sliding van Henk Groot (rechts) zal juist te kort raken. Foto P.Z.C.) 14000 toeschouwers in het Haagse Zui derpark slechts af en toe de koude kon doen vergeten. Een van die momenten viel na een kwartier: linksbuiten Ade laar trok de bal over de gehele Zwitserse verdediging en zijn collega op de rech tervleugel haalde uit voor een machtig schot, dat doelman Gautschi tot een vol komen overbodige figuur degradeerde: 3-0. Dat de Zwitserse elf minuten voor het einde tegenscoorden, was eigen lijk evenzeer een verrassing als de ma nier, waarop dat gebeurde. Linksbin nen Daina kreeg een kans, talmde te lang, kwam opnieuw vrjj, liet ook de ze gelegenheid voorbijgaan en from melde vervolgens op onnavolgbare wijze de bal toch nog langs enkele verdedigers in het doel 3-1. Het laatste woord was echter aan Ne derland. Bij een doorbraak redde doel man Gautschi wel, maar kon liy niet voorkomen dat de vrijstaande Adelaar de eindstand op 4-1 bracht door de weg springende bal in het doel te jagen. De Zwitsers, die in hun elftal geen uitblin kers hadden, bleven ook daarna volhar den in hun ongeïnspireerde spel. Nederl.Zwitserland 1 X J. OranjeZwits. o/23 X Luxenib.Nederl. B X ArsenalSheffield U. X Birmingh.Notts. For. 5 X Bolt. W.—Manch. C. 0 X BurnleyWolver. W. X EvertonBlackpool X Leic. C.W. Ham U. X Leyton O.Ipswich T. IÜ X Manch. U.Liverpool X Sheff. W.—Aston Villa 12 X W. Br. A.Blackb. R. X Carn. O.—Rotherh. U. M Derby C.Southampt. 15 1 6 ■W. W. M. 26 2 7 +4 17 sS. 27 3 8 13 18 «a 28 4 9 14 19 24 29 ■s» 10 IS 20 25 30 Zoals te verwachten viel heeft het voor een groot gedeelte „Engelse program ma" van de sporttoto de inzet doen te ruglopen- Het totaal door 663.829 deel nemers ingelegde bedrag beliep 802.886 waardoor de eerste prijs 145.724 groot was, de tweede prijs 79.486 en de extra prijs voor de vijf gelijke spelen 39.743- Grote moeilijkheden leverden de Engelse wedstrijden niet op, getuige het aantal van 20 meldingen van foutloos ingevul de kolommen. Enkele honderden totoïs- ten meldden zich reeds met 12 goede uitslagen. Voor de extra prijs waren er zondag avond ongeveer 10 kandidaten. gelukkig Heden nam de Here onverwacht tot Zich onze lieve vrouw, moeder, behuwd- en grootmoeder, SARA CATHARINA ROTHUIZEN geboren Dekker, op de leeftijd van 56 jaar. Middelburg: A. Rothuizen. Nijmegen: B. S. Hommes-Rothuizen. O. R. Hommes. Delft: F. G. C. Rothuizen en verloofde. Middelburg: W. L. B. J- Rothuizen en verloofde. Zutphen: S. J. Aalberts-Rothuizen- J. H. Aalberts. Zwolle: S. C. Jobse-Rothuizen. R. Jobse- Amsterdam: C- Rothuizen. Zeist: A. J. Rothuizen. Middelburg: H. M. Rothuizen. En kleinkinderen. Middelburg, 10 november 1962- Korte Burg 1. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 14 november om 12.30 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg. Geen bezoek, geen bloemen. Heden nam de Here onverwacht tot Zich onze lieve zuster en schoonzuster, SARA CATHARINA ROTHUIZEN geboren Dekker. Eindhoven: M. Dekker. W. Dekker-Draayer. Scheveningcn: C. F. Dekker. Hilversum: B. Gerretsen-Dekker. D. H- A. Gerretsen. Katwijk: J. A- Dekker. L. Dekker-Rode Lund. Goes: J- S. Buyse-Rothuizen- A. Buyse. Arnhem: J. Rothuizen. Ermelo: J- Rothuizen. W. Rothuizen-Warner. Arnhem: A. Rothuizen-Touw. Middelburg: D. Frumau-Rothuizen. C. F- Frumau. Leiden: G. Th. Rothuizen. L. Rothuizen-de Roo- Middelburg, 10 november 1962. In heerlijkheid opgeno men onze lieve zwager en oom, L. DE JONGE, geliefde echtgenoot van P. W. Verheule, op de leeftijd van 67 jaar. Fam. Verheule- Goes, 10 nov. 1962. Het heeft de Here be haagd van ons weg te nemen in zijn eeuwige heerlijkheid, onze innig geliefde man. vader en grootvader LEYN DE JONGE, op de leeftijd van 67 jaar. Psalm 23- Middelburg: P. W. de Jonge- Verheule M. S. de Bruin de Jonge M- P- de Bruin Amsterdam: A. C. Hofman- de Jonge L. L- Hofman Haarlem: A. de Jonge C. J. F. de Jonge- Duynhouwcr En kleinkinderen. Middelburg, 10 november 1962. Rouaanse Kaai 49 a. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 13 november a-s- 13.30 uur vanaf het sterfhuis. Heden is na een lang durig, geduldig gedra gen lijden van ons heengegaan onze ge liefde zuster, behuwd zuster en tante, NEELTJE VAN ROOIJEN, in de ouderdom van ruim 69 jaar. J. van Rooi jen. L. van Rooijen- Lievense. K. van Rooijen. P. van Rooijen- Minderhoud. J. van Rooijen. N. van Rooijen- Wouters. M. van Rooijen. Neven en nichten. Koudorpstraat 4. Heden overleed, na een langdurig en geduldig gedragen lijden, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der zieken, in het „St.- Joanna"-ziekenhuis te Goes, onze innig ge liefde moeder, behuwd- en grootmoeder, mevr. CLAZINA HOONDERT, weduwe van llubrecht Timmerman, op de leeftijd van 71 jaar. Goes: A. Allemekinders- Timmerman- C- Allemekinders. Goes: A. C. van Doorn- Timmerman. M. van Doorn. Vlissingen: M. P. Timmerman. A. C. Timmerman- Acda. Tilburg: J. van Bijnen- Timmerman. Ch- van Bijnen. Tilburg: E. Woestenburg- Timmerman. A. Woestenburg. En kleinkinderen. Goes, 10 nov- 1962. M. D. de Grootstr. 58. De plechtige uitvaart dienst zal gehouden worden op dinsdag 13 november a.s- te 10 uur in de parochiekerk van de H. Bonifatius te Kwadendamme, waar na de begrafenis zal plaatshebben op de r.-k. begraafplaats al daar. Rozenkransgebed om 19.15 uur in de kapel van het ziekenhuis. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons trouw en zeer gewaar deerd bestuurslid, de heer J. L. I. BAL.JKU, die sinds de oprichting onzer vereniging steeds zijn beste krachten aan haar heeft gege ven. Het bestuur der volkstuinen „Kweeklust". Middelburg, 9 nov. '62. Enige cn algemene kennisgeving. Heden overleed, In de hope des Eeuwigen Le vens, onze geliefde va der, behuwd- en groot vader, JAN DE KROO Cornellszoon, weduwnaar van Adriana Gideonse, op de leeftijd van 78 jaar. Canada M. E- Hartholt- de Kroo. A. H- Hartholt. E. M. Tange de Kroo. I. Tange. Bergen op Zoom: J. Tange-de Kroo. A. Tange- Koudekeïke: C. de Kroo. C. de Kroo- Aarnoutse- J. de Kroo- M. de Kroo-Verhage. P. de Kroo. J. J. de Kroo- Boogaard- L. M. Verhage- de Kroo. A. Verhage. En kleinkinderen. Koudekerke. 11 november 1962. Dorpsplein 29. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 15 novem ber a.s- op de algemene begraafplaats te Kou dekerke. Vertrek van af het sterfhuis te 13.00 Geen bezoek, geen bloemen. Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, ge heel onverwachts, onze vader, groot- en over grootvader, CORNELIS MOES, in de ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam, P. de Feijter-Moes. Waterlandkerkje, 10 november 1962. Weststraat 46, De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 13 november 1962 om 15 uur op de alg. begraafplaats te Waterlandkerkje. Architectenbureau irs. Rothuizen 't Hooft, Middelburg, wegens sterfgeval woensdag 14 november a.s- GESLOTEN. C. F. Frumau, arts, •oensdag 14 november a.s- AFWEZIG. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT. het meest gelezen dagblad in Zeeland Attentie Mevrouw, voor lompen en papier geven wij goede prijzen. Ook voor uw oude kachels- Lompen-, papier- en me taalhandelaar M. van Wijngen, Telefoon 0 1180 - 3910. Wagenplein 8, MIDDELBURG. De kantonrechter te Oost burg heeft op 25 oktober 1962 aan JOZIAS JAN DEES, geboren op 9 mei 1944 en wonende te Cad- zand W. S de navolgende rechten van meerderjarig heid toegekend: „het te zamen met zijn moe der Abrahamina Pieternella Stoutjesdijk, landbouwster, wonende te Cadzand, W. 8. aangaan van een maat schap, gevestigd te Cadzand en ten doel hebbende de uit oefening van het landbouw bedrijf. zulks met inachtne ming van het bepaalde in artikel 484 lid 2 van het Burgerlijk Wetboek". De griffier van het kantongerecht te Oostburg, I. J. Herman, w. Een regenjas kan meer zijn dan alleen maar beschutting te gen regen. Zeker, wij hebben jassen met hooggesloten kraag cn lengte onder de knie. maar allen heb ben de vlotte modelijn en zijn gemaakt van de moderne donkere stoffen. „RIASTER" de vlotte jas voor iedereen, vanaf 59,50. „VICTORY", wollen gabardine, fraaie mo derne kleuren 139,50 P.S. Bijpassende shawls vanaf ƒ4,95 id. handschoenen vanaf 4,95 St.-Jncobsstraat 25, Vlissingen Herenmodes LEUKE PULLOVER. Vele kleurcombinaties, 2 jaar. 21,15 Effen lange broek met 8plitpijpjes, 2 jaar. 13,45 5T.JACOBS5TPAAT 25 VLISSINGEN De zaak, waar U het voor 't kiezen hebt.. LANGE VORSTSTRAAT 100-102 GOES Met uw advertentie komt U bij 35.000 abonnees «AAMBEIEN;: SCHROMPELEN WEG Pijn en jeuk wèg dekt met de verbazlngwek- j» kende eigenschap de aam-j V. helen eenvoudig te doen weg- a ft drogen - p()n verdwijnt, bloe- 5 b den houdt op. Toegepast .4 m in SPERTI. doet dit weefsel-"-; k vernieuwende Blo-Dyne zelfs g •1 de meest hardnekkige aam- J 3 beien ineenschrompelen, zó S afdoend dat ze thans geen 5 n probleom meór zl)n. Ji Sperti Zalf en Zetpillen 'ji K SPERTI is zacht en desinfec- vt i terend - bevat géén verdo-5 vendo middelen. Voor velli- ge. rechtstreekse behande- g kling van aambeien, SPERTIe 5 Zalf f 3.30. Zetpillen f 4.00. S

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 2