Bruinisse heeft een V.V.V. in oprichting Gunstige toeristische positie aan Deltadam AGENDA MEUWSEN WALCHEREN Sluitende begroting voor Sint-Laurens PLANNEN VOOR GEMEENTELIJK VERZORGINGSHUIS THOLEN PREMINGER WAS ONMIDDELLIJK IN DE BAN VAN „EXODUS" Chaplin Revue met de beste werken van Charly Nagellak 95 ct. MARKTBERICHTEN UITVOERING DERDE FASE RIOLERINGSPLAN DOMBURG KERKDIENSTEN ZATERDAG 10 NOVEMBER 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Propaganda-actie op komst In Bruinisse zal een vereniging voor vreemdelingenverkeer worden opgericht. Met het oog op de posi tie van het vissersdorp aan de Grevehngendam de toekomsti ge entree tot Schouwen-Duiveland vanuit het noorden liggen er in de komende jaren belangrijke toe ristische mogelijkheden. Om die te benuttep is een V.V.V.-afdeling uit de particuliere sector het aangewe zen orgaan dat een handje kan hel pen. Dat hebben enkele midden standers van het dorp begrepen en daarom zijn deze week de eerste spijkers met koppen geslagen. De voorzittershamer werd daarbij gehanteerd door burgemeester C. H. van de Linde. Het voorlopig comité heeft in hotel ..Storm" de kansen voor de oprichting aanmerkeliik zien stijgen, toen zich ongeveer 40 aanwezigen na een oriënterende be spreking opgaven als lid. In hun midden vertoefde de directeur van de provinciale V.V.V., de heer G. W. Oskamp uit Vlissingen. Deze heeft de belangrijkste troeven voor Bruinisse nog eens op tafel gelegd: de mosselen en de jachthaven. De heer Oskamp ver geleek Bruinisse met Philippine, dat vroeger een bloeiende schelpdiercultuur heeft gekend en daarvan thans nog pro fiteert door dit zeebanket voor de toe risten tegen concurrerende nrijzen uit te stallen. „Bruinisse is al bekend om zijn mosselen, maar die roep moet nog veel verder gaan" Daarom adviseerde de Zeeuwse V.V.V.-directeur de Brui- nisser initiatiefnemers tot de oprichting van een afdeling om bijvoorbeeld spe ciale mosselmenues aan de toeristen te serveren. „Nu al worden er in de Schouwse Westhoek in het topseizoen tienduizend toeristen op één dag geteld", aldus de heer Oskamp, „voor Bruinisse moeten de mogelijkheden om een be langrijk deel van deze stroom op te van gen. worden uitgebuit". Als tweede aantrekkelijkheid van Bruinisse wees do V.V.V.-directeur op de aanwezigheid van de werkhaven van rijkswaterstaat deltadienst. „Zie die haven te pakken te krygen en Automobilist bekeurd, die verkeerszuil omver reed De gemeentepolitie te Terrieuzen heeft proces-verbaal opgemaakt tegen de auto bestuurder R. Jl S, uit Oostburg, die op 30 oktober nuby de Lelybrng te Sluis kil een verkeerszuil omver reed. Aangezien S. was doorgereden heeft het geruime tijd gekost voordat zijn identi teit kon worden vastgesteld. Door mid del van een uitgebreid recherchewerk werd de bewuste auto dezer dagen In een te Oostburg aangetroffen. FEESTKLANKEN DEKKER'S DRANKEN VLISSINGEN NIEUWENDIJK 51. TELEFOON 4266 VANDAAG Middelburg City: Exodus. 8 uur, 14 jaar. Electro: Ursus, de wreker der slaven, 7.30 uur, 14 J. De Schakel: Onemnn-show Jules de Corte (herv. Jeugdraad) 8 uur. Vllsslugen Alhambru: Exodus, 19.30 uur. 14 Jaar Luxor: Ursus. de wrclco- der 6laven. 19 en 21 uur. 14 Jnnr Britannia: Het Vlls- singsch Schouwspel met ..Valstrik voor een man alleen. 20 uur. Scheldekwartler Cabaretavond personeelsvereniging ..De Schelde". 20 uur. Goes Grand: Exodus, 19 uur, 14 Jaar Centraal: Icrlngverg Rode Kruis. 11 uur Prins van Oranje: najnnrseonferentle zondagsschoolver., 10.30 uur. Tcrneuzen Luxor: De weg tot elkander, 20 uur. 18 Jaar Concertgebouw: Waar re volvers regeren, 20 uur. 14 Jaar Oostburg Ledolthcater Lolita. 20 uur. 18 J. Hulst Bloscoopgebouw- Mnclste... overwin naar. 20 uur. 14 laar Sas van Gent Olymplaiheater Blanke vrouw In de Jungle. 20 uur, a.l. Axel Het Centrum- Onder vreemde vlag 18.30 cn 21 uur. 14 laar. Breskens Casinobioscoop: Ontvoering uit Boedapest, 20 uur. 14 jaar. IJxcndlJko Hofzlohttheatcn De dolle gene raal. 20 uur, 14 Jaar. Zlcrlkzee Concertzaal: Carthago In vlam men. 20 uur, 14 Jaar. Hervormd vereni gingsgebouw: Youth for Christ-rally. 20 uur. Haamstede Bioscoop Bom: Tarzan cn de luipaardkoningin. 20 uur, 14 Jaar. Bergen op Zoom Roxy: Jonge liefde grote gevaren, 18.45 cn 21 uur, 19 Jaar. Luxor: Zondige liefde, 18.45 cn 21 uur. 18 Jaar. St.-Mnnrtensflljk. De Gouden Leeuw: Het laatste due), 19.30 uur. a.l. MORGEN Middelburg City: De chaplln-revuo, 2.30 uur. a.l.. Exodus. 8 uur, 14 Jaar. Electro: Ursus. de wreker der slaven. 3.30 en 7.30 uur 14 Jaar. Vlissingen Alliambra: Vera Cruz. 15 uur, 1-1 Jaar. Alliambra- Exodus. 19.30 uur. 11 Jaar. Luxor Ursus. de wreker der slaven. 15, 19 en 21 uur. 14 Jaar. Goes Grand: Exodus. 19 uur. 14 Jaar Grand: Revolverveehtcre. 14 laar. 15 uur Breskens - Cnslnoblogeoop: De wraak van Robin Hood. IC cn 20 uur. 14 Ja3r. IJzrndijke - Hofzlrhttheater De dollp gene raal, 17 cn 20 uur. 14 laar. Ternou7.cn Luxor Waar revolvers regeren. 14 uur. 14 laar Luxor De weg tot elk ander. 10 30 cn 20 uur. 18 Jaar Concertge bouw: Waar revolvers regeren. 20 uur. 14 Jaar Oosthurg Ledeltheater: Zonen der woestijn 14 uur, a.l Ledeltheater Lolita. 16.30 en 20 uur.' 18 laar. Hulst - Bioseonpgebouw: Maelste over winnaar. 15 en 18 uur. 14 Jaar Bioscoop- geboiiw: Prooi van de nacht. 20.30 uur. 18 Jaar Sas van Gent Olymplniheater Blanke vrouw In de Jungle. 14.30 uur. a.l Olym- platheater: Om zonden huilt men later. 17 en 20 uur. 18 laar. Axel - Het Centrum. Onder vreemde vlag, 15.45 uur. 14 laar Het Centrum: De nvon- turen van Marco Polo. 20 uur, 18 Jaar. Zlerlkzce - Concertzaal: The lone ranger. 15 uur. 14 Jaar Concertzaal: Carthago In vlammen, 20 uur. 14 Jaar. Bergen op Zoom Roxy: De blanke squaw. 14.30 uur, 14 Jaar. Roxy: Jonge liefde, grote gevaren. 16.30. 18.45 en 21 uur. 18 Jaar Luxor: Duivels en de rode cirkel, 14 uur. 14 Jaar. Luxor: Zondige liefde, 16, 18.45 cn 21 uur, 18 Jaar. outilleer haar voor de watersport". Met nadruk wees hij de genodigden nog eens op de gunstige ligging van Bruinisse aan het toekomstige Greve- lïngenbekken: een uniek gebied voor de watersport. .Willemstad krijgt een grote jachthaven. Op weg naar de Grevelingen of de Oos- terschelde kan Bruinisse een tweede stop voor het jachtenverkeer worden". Speciaal de schutsluis vlak voor de wal van het dorp is daarbij van groot belang. In een bespreking, die op deze vinger wijzing naar de toeristische toekomst volgde, werd nog over verschillende fa cetten van het vreemdelingenverkeer, ook in verband met de zondagsrust, ge sproken: Besloten werd een propaganda- actie op touw te zetten als eerste stap naar een V.V.V.-afdeling. Burgemeester Van de Linde had tevoren nog de ini tiatieven van het gemeentebestuur in de richting van de recreatie aangestipt: de plannen voor de aanleg van een strand in de luwte van de schutsluis en de eerste aanloop van de Grevelingen- dam en de ruimtereservering voor jach ten in de vissershaven. (Advertentie) Ook uw "accessoires" zijn belangrijk! Handschoenen: MEUWSEN is „sterk" in hef sportieve zowel als in hef geklede genre. O.a. Laimböck va. 17.90 Shawls: zijde, zijde/wol, wol, lambswool, Shetland, Mohair. Reeds v.a. 6.95 MEUWSEN lette bij de in koop bijzonder op mo dieuze dessinering. bij kunt u uitstekend terecht I WALSTRAAT 66, VLISSINGEN TEL. 2167- B. en w. van Sint-Laurens hebben vrij dag de gemeenteraad tydens de verga dering onder leiding van burgemeester W. Baas de begroting voor 1963 aange boden. Over enkele weken zal dit stuk betreffende de gemeentelijke huishou ding nu behandeld kannen worden. Het college is er in geslaagd de begroting sluitend te krygen met een post voor onvoorziene uitgaven van 6700. De gewone dienst vertoont aan inkom sten en uitgaven een bedrag van 380.350,77. De inkomsten van de ka- pitaaldienst zijn geraamd op 471.496,89, terwijl de uitgaven begroot zijn op 798.916,93, zodat er een nadelig ver schil is begroot van 327.420,04. Voorts werd de begroting van het burgerlijk armbestuur vastgesteld op rond 14.613 aan inkomsten en uitgaven met een post voor onvoorziene uitgaven van rond 294. De gemeente zal met een subsidie van rond 13.400 bijdragen in het exploitatietekort. De raad ging ver volgens akkoord met het voorstel van b. en w. om 5 cent per inwoner 80 als eenmalige subsidie) toe te kennen aan de Zeeuwse stichting voor revali datie voor de inrichting en aankoop en inrichting van het stichtingskantoor. In antwoord op een vraag van de heer P. Polderman (a.r.) deelde de heer Baas in de rondvraag mee, dat b. en w. thans plannen uitwerken voor een ver groting van de begraafplaats. De eige naars van volkstuinen in die omgeving moeten er daarom rekening mee hou den, dat zij hun tuintjes het volgend jaar niet meer kunnen huren. Zolang er nog geen bouwvergunning is afgegeven kunnen zy een stuk grond in het nieu we uitbreidingsplan krijgen, maar de risico's zijn geheel voor ae „tuinders". MIDDELBURG Leienvergadering van de Ver. „Uit het Volk, voor het Volk" In de algemene ledenvergadering van de Koninklyke Vereniging „Uit het Volk, voor het Volk", die donderdagavond in hotel Du Commerce is gehouden, heeft de voorzitter, de heer H. van den Briel er op gewezen, dat er wat betreft de 4- meï herdenking in ons land sprake is van verwatering". Hier ligt voor de af deling Middelburg van onze vereniging een belangryke taak", aldus de voorzit ter. „wy moeten er van uitgaan, dat feestelykheden en herdenkingen pas dan slagen, wanneer ze een gevoelsbodem hebben in het volk". Over de viering van het 150-jarig be staan van de Staat (waar in de Troon rede sprake van was) kon men geen na dere gegevens verstrekken. Ook de wijze van vieren van koninginnedag cn be- vrydingsdag zal pas in een volgende vergadering worden besproken. Wel zei de voorzitter dat het in de bedoeling ligt op dc ingeslagen weg voort te gaan. Hij sprak een woord van dank uit voor het enthousiasme, waarmee wethouder J. S. Hoek (financiën) aan de afgelopen fees ten heeft meegewerkt. Uit het verslag van de penningmeester, de heer L. M. Helder, bleek dat de financiële toestand van de vereniging niet verontrustend is. Toch is er momenteel nog maar één buurtvereniging (LangevielePotten- markt) die een bijdrage levert. Het le dental in hoofdzaak bestaande uil larticulieren neemt langzaam af. De leer L. M. Helder werd met algemene stemmen opnieuw als penningmeester -rekozen. In de vacatures van de heer L. 3. Rivière, die wegens drukke werk zaamheden bedankte, en van de heer C. W. D'huy is nog niet voorzien. Najaarsconferentie geref. ouderlingen in Middelburg Zaterdagmiddag aanstaande zal er in de Bogaardzaal te Middelburg een najaars conferentie gehouden worden van gere formeerde ouderlingen in Zeeland. Tij dens deze samenkomst, die om half drie begint, zal ds. B. Wentsel uit Oudewater als spreker optreden. Zijn onderwerp zal zijn „De hedendaagse toepassing van de tucht in onze kerken". „Vrederust"-avond De Vereniging tot christelijke verzor ging van geestes- en zenuwzieken in Zeeland („Vrederust") houdt op woens dag 14 november in de Bogardzaal te Middelburg een „Vrederustavond". In deze bijeenkomst, welke onder leiding staat van ds. S. van der Molen, zal de heer J. J. Boon uit Bergen op Zoom een causerie houden. Mevrouw C. Vcrton- van Dort declameert. VOGEL KAMPIOENSCHAPPEN ..jmpioenschappen voor kanaries, tropi sche vogels en inlandse vogels in „De VM-D-pnnpging" te Middelburg. Door sa- jng met de Middelburgse aqua riumvereniging, zullen de bezoekers niet alleen kunnen genieten van de kleuren pracht van vogels, maar eveneens van een prachtige collectie tropische vissen. Uitslag openbare verkoping Notaris A. A. Moggré te Middelburg heeft, in het openbaar verkocht: het gebouw met erf, tuin en achteruitgang aan het Hofplein nummer 7 te Middel burg; gekocht door de heer M, C. Wit- lox Ic vlissingen qq. voor ƒ33.500. VLISSINGEN Oogstfeest Evangelisch Lutherse Kerk Zondagmorgen wordt in de evang. lu therse kerk te Vlissingen het jaarlijkse Oogstfeest gehouden. Zaterdagmiddag is er gelegenheid aan het M.L. huis en de kerk bloemen, fruit enz. te brengen. Na de kerkdienst wordt alles rondge bracht. Deze viering is de Iuth. viering van de Dankdag voor het gewas, die in andere kerken op een door de week- se dag wordt gehouden. NIEUW- EN ST.-JOOSLAND Raad behandelt maandag brandstof fentoeslag De gemeenteraad van Nieuw- en Sint- Joosland zal in de vergadering van maandagavond 12 november om acht uur onder meer behandelen voorstellen tot brandstoffentoeslag voor 1962-'63 tot aankoop van het pand Akenstraat 9 en een voorstel tot verkoop van bouwgrond. De agenda vermeldt verder een aan vraag premie woningverbetering, enige subsidieverzoeken, de vaststelling van een krediet in rekening-courant bij de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeen ten voor 1963 en een verhoging van dit' krediet voor de laatste maanden van 1962. De raad behandelt voorts een voor stel tot wijziging van de wachtkamer in de woning van de gemeentearts, een tot aankoop van aandelen van het Bouw fonds Ned. Gemeenten, een voorstel tot compensatie van de huurverhoging, en een subsidie voor 1963 krachtens de la- ger-onderwijswet. Raad ging akkoord met Kosten geraamd op anderhalve ton Tholen zal binnen niet al te lange tyd een gemeentelyk verzorgingstehuis voor minder draagkrachtigen voornamelijk bejaarden bezitten. De gemeenteraad ging vrijdagmiddag in principe akkoord met het voorstel van b. en w. de oude pastorie van de Ned. hervormde kerk aan de Dalemsestraat in deze gemeente van de eigenaresse, de Amsterdamsche Bank, te kopen voor f 80.000. Men hoopt na goedkeuring van Gedeputeerde Staten zo spoedig niogelyk de restau ratie en inrichting van het pand te kun nen aanbesteden. De raad ging met dit voorstel met algemene stemmen ak koord en stelde tevens f 120.000 beschik baar voor verbouwing, sanitair, verwar ming, etc. In het nieuwe gebouw zal plaats zijn voor 18 personen. De gemeente be schikt reeds over een lijst van even tuele gegadigden, voornamelyk be jaarden. Het aantal bedden kan wor den uitgebreid tot 20. De jaarlykse lasten voor afschryving en rente zyn gesteld op f 9600, waardoor de exploi tatiekosten f 10 per bed per dag zul len worden. De gemeente zal zelf de exploitatie van het verzorgingstehuis in handen houden. Samenwerking Het raadslid C. Boender (s.g.p.) was zeer ingenomen met het plan van de gemeente, maar zag graag, dat de ver zorging der bewoners in christeiyke geest zou geschieden. Geopperd werd het plan om interkerkelyk een college van regenten te benoemen. Ook van ker kelijke zyde zijn pla dergelyk tehuis te kor ilannen om tot een :omen. Burgemeester mr. J. A. van der Hoeven zei ons nog, dat combinatie van dit tehuis en een lijkheden kan behoren. De raad ging verder akkoord met een voorstel tot verkoop van 600 m2 grond a 8,per m2 aan de fa. P. C. de Waal en Zonen te Tholen voor uitbreiding van een banketfabriek op het industrieterrein. De commissie voor Hygiëne van het Kind in Zeeland krijgt per 1 januari 1963 f 1 per verzorgingsdag subsidie voor de kraamverzorgingscentra. De gevraagde bijdrage was f 2. De raad "ng akkoord met een bijdrage van 11.970.50 voor de stichting algemene kleuterschool te Tholen voor aanschaf van meubilair, muziekinstrumenten, gymnastiekwerktuigen en buitenmate riaal. Tevens keurde de raad een ver zoek goed van het bestuur der vereni ging tot verstrekking van lager onder wijs op gereformeerde grondslag een bijdrage te verlenen voor de aanschaf van leer- en hulpmiddelen bij het onder wijs. Als onderwijzer aan de ulo-school te Tholen werd benoemd de heer P. W. van der Veen met ingang van 1 januari 1963. De heer v. d. Veen is nu onder wijzer bij het l.o. in Rotterdam- Voorts kreeg de raadscommissie de ge- meentelyke begroting voor 1963 aange boden. Scheepvaartberichten Vlissingen aangekomen op 8-11: Inkeri Nur- minen van Archangel, Mello van Antwerpen, Oklahoma van Wilhelmshaven, op 9-11 Ro- thersand van Rouaan, Karesuando van Nar vik. Vlissingen vertrokken op 8-11: Mello naar Gdynia. Inkeri Nurminen naar Alexandrië op 9-11: Oklahoma naar Perzische Golf. Rother- sand naar Archangel. Vlissingen gepasseerd naar Antwerpen: 8-11 Gloria Maris van Kings Lynn. Kwiek van Slcarhage, Beta van Lizard, Hoc Vinces van Londen voor Gent, Main Lloyd van Rotter dam, op 9-11: Con Zelo van Bridlington, Die- tert van Allernaar voor Hansweevt, Sloterdijk van Rotterdam, Manta van Par, Agnes van Londen, Betty Anne-S van Rotterdam, Falco van Noordzee voor Gent. Vlissingen gepasseerd van Antwerpen op 8-11: Libelle naar Kopenhagen. Thea naar Londen, Fokke de Jong naar Odense, Minerva II naar Vannes, Banka naar I-Iorsens van Gent, Brin- da naar Santander, Amsteldïjk naar Londen, op 9-11: Sch'ekerk naar Rotterdam, Falco naar Noordzee van Gent, Bree Helle naar Dunstond, Hunter naar Kings Lynn, Venus naar Kings Lynn, Janny naar Boston van Terneuzen, Lucas Bols I naar Gdansk, Michel Swenden naar Ierland. FILMS IN ZEELAND Regisseur Otto Preminger kreeg een jaar of wat geleden bij toeval het manuscript in handen van Leon Uris' Israëlische epos „Exo dus" en hij was direct enthousi ast. Dat wil zeggen, dat Preminger met zijn neus voor goede zaken een commercieel succes vermoed de, maar toch ook wel een beetje getroffen was door de dramatische kracht, die uit het boek van Uris spreekt. Wat Preminger toen voor elkaar wist te brengen werd in een Newyorks blad genoemd: „een overeenkomst nimmer geëvenaard in de historie van de handel, sinds Manhattan werd verkocht voor een bedrag van vierentwintig dollar". Een commercieel succes dus. En Pre minger had goed geschoten: als roman werd „Exodus" een bestseller, waarvoor de schrijver zich in ieder geval niet voor niets drie jaar had ingespannen. Twee jaar namelijk besteedde Uris aan onder zoekingen. Snuffelde bij archieven na sommige droegen het stempel „geheim" nog met recht en trok hij naar de plaatsen waar zijn „Exodus" zich zou voltrekken. Over het schrijven van het boek deed hy daarna nog een jaar. Toen verkocht hij het manuscript aan M.G.M. Preminger las het manuscript, terwyl de rechten reeds door het concurreren de M.G.M. waren gekocht. De onderhan delingen die volgden en die pas na lange tijd resultaat hadden, werden door de Newyorkse krant bedoeld toen man, die deze fraaie eigenschappen ten dienste stelt aan zwakken en verdruk ten en het daarby aan de stok krygt met de priester Mok, een boosaardige figuur, die er genoegen in schept jonge meisjes aan de goden te offeren. Als de meeste van deze fantastische rolprenten is „Ursus" een Italiaans produkt; de hoofdrol wordt vervuld door ene Ed Fury. Zondagmiddag is Grand (Goes) het do mein van de western-liefhebbers. Ver toond wordt „Revolvervechters" een dynamische film met o.a. Ray Mil- land en Hedy Lamarr. In Alliambra (Vlissingen) zondagmid dag een avonturenfilm: „Vera Cruz", de geschiedenis van twee vrybulters in het rumoerige Mexico van 1866. De vrybui- ters zijn Gary Cooper en Burt Lancas ter. Voorts vertoont City (Middelburg) een serie films van Charley Chaplin bit diens zuiverste periode- De „Chaplin Re vue" bevat rolprenten als „The pilgrim" „Shoulder arms" en „A do's liefe" koste lijke en virtuoze staaltjes van Chaplins unieke humor. blad schreef over een ongehoord zakelijk succes van Preminger. Preminger wilde aan zijn film niet min der aandaeht besteden, dan Uris aan het boek had gedaan. Hy spaarde moei te noch kosten, zorgde voor een uitmun tende cast, trok experts aan. als gene raal Francis D. Rome, die in 1947 het bevel voerde over de Britse parachutis ten in Palestina en huurde een massa figuranten. Zoals bekend geeft de film de onaf- hankelijkheïdsstryd weer van de joodse pioniers, die de staat Israël stichtten cn dat alleen maar konden doen door de wereld voor een fait accompli te stellen en de Britten, die het mandaat over Palestina voer den in een soort guerilla-oorlog te bestryden. Een van de meest opzienbarende een aangrijpende episodes in die historische strijd was de tocht van het schip „Exo dus" met joodse kinderen van het ei land Cyprus naar Haifa. Met het beeld van de .Exodus" in de haven van Fama- gusta begint deze grote film over een stuk geschiedenis, dat misschien vrij cenzyaig is geïnterpreteerd maar dooi de combinatie van feiten én dramatische momenten toch een boeiend verslag is van menselijke lotgevallen uit het zeer nabije verleden. Te zien in drie theaters: City (Middelburg). Alhambra (Vlissin gen) en Grand (Goes). „Ursus", de film die in Electro (Middel burg) en Luxor (Vlissingen) wordt vertoond brengt ook al historie op het witte doek. „Ursus" is de naam van een held uit de oudheid, een zeer sterke, zeer moedige en zeer ridderlijke jonge- arfumerie CAPRI (321 kleuren) vanaf biedt alle drie Segeersstraat 4 alle merken elke prijsklasse advies door een schoonheidsspecialiste Middelburg VEILING Z--H. EILANDEN 8 november. Aardappelen 12—14 Andijvie I 29, Bloemkool IA: 5 stuks per bak 69—75, stuks per bak 5969. 7 stuks per bak 45—55 Bloemkool IIA: 6 stuks per bak 3848. 7 stuks per bak 2936, Dubb. bonen II LI0 Pronkbonen 1.03—1.15. Kassnijbonen 2.30 —2.40. Rode kool 13—19, Gele kool 9—15, Groene kool 917, Sla IA 715. HA 710, Spinazie 4346. Spruiten IA 5469. HA 40 49. IB 43. HB 24—25, ID 59—61. Prei I 28—37. Selderij 4—3. Peterselie 8—11, Waspeen IA 25 —35. Grote Peen 9—14, Kroten 1613, Gesch. Uien 26—32, Uien 15—22, Witlof IA 1,00—1.13. HA 74—97. IB 84—89, HB 74—87. Knolselderij 1925, Aanvoer witlof 28.500 kg. Black Ali cante I 1.36—1.49. Boerenkool 14—21- Coxs Orange Pippin IA 76—95, IB 66—78. IC 50— 57. IIA 49—79. HB 50—66. HC 51—54, Goudre net IA 54—59. IB 54—57. IC 49—51. HA 56— 57. HB 52—53. HC 38—45. Jonathan HA 45— 52, HB" 26—38. IIC 32—36. Glorie van Holland IA 46—57. EB 44—54. IC 38—46, HA 45—49. HB 42—46. James Grieve IA 56—72. EB 59—70. IC 5363. Beurré Clairgeau LA 5558. Beurré Alex. Lucas LA 55—60. EB 52—61. IC 45—48, Ellisons Orange LA 6165. IB 5657, HA 50 57, HB 52—54. Léglpont IA 75—80. EB 75—80. IC 59—66, Doyenne du Cornice IA 1.0971.24. IB 1.09—1.24, IC 1.07—1.14. Aanvoer fruit 165.000 kg. RAAD BESLOOT SCHU1TVL0TSTRAAT IS JEN HOPELOOS GEVAL" De raad van Domburg heeft, zoals ge meld, tijdens de openbare vergadering van donderdag besloten tot uitvoering van het rioleringsplan derde fase in het gebied ten zuiden van de traverse over te gaan. Het belang van deze aanleg dat na uitvoering van deze derde fase de oude zuiveringsinstallatie buiten wer king gesteld kan worden. De uitvoering zal in D.A.C.W.-verband geschieden. De oude installatie werd gebouwd een inwonersequivalent van 800, de nieu we op een equivalent van 7800 inwoners. Ook bij de bespreking van het agenda punt, dat een voorstel tot verbetering de Schuitvlotstraat behelsde, ging men er mee akkoord de werkzaamheden in D.A.C.W.-verband te laten plaatvin den. De raad noemde de toestand van deze straat bijzonder slecht „Een hope loos geval" vond de voorzitter. De raad besloot verder het rekening-courantkre diet 1963 by de N.V. Bank voor Neder landsche Gemeenten opnieuw vast te stellen op een bedrag van f 100.000 en een localiteit van het gemeentehuis voor een bedrag van f 780 per jaar te verhu ren aan de Stichting Badplaatsbelangen Domburg. De wijziging van de verorde ning op de heffing van slachthuisrechten bracht slechts een verandering van een datum met zich mee. Bij het doornemen van de ingekomen stukken zei de burgemeester ver heugd te zijn over het feit, dat het ministerie van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid de bouw had gegund van drie bejaardenwoningen en twee woningwetwoningen. De heer Damhoff, exploitant van een ho tel-pension te Domburg, over wiens zaak een raadslid zich tijdens een vrije open bare vergadering kwalijk had uitgelaten, werd gerehabiliteerd. Als reactie op het schryven van deze exploitant, dat werd voorgelezen tijdens de raadsvergadering kon de voorzitter slechts mededelen, dat deze uitlatingen geheel voor rekening van het betrokken raadslid zijn geweest. In de rondvraag vroeg de heer P. Hoef- kens (gem. bel.) of men al een bestem ming had voor de strook grond, die ge legen is achter het voetbalterrein. Op deze vraag antwoordde burgemeester mr. W. J. E. Crommelin, dat dit veldje oorspronkelyk bedoeld was als trainings veld voor de voetballers. Daar is het, naar hij meende, nu echter niet meer ge schikt voor. Alvorens nieuwe plannen te maken vond de voorzitter het noodza kelijk eerst voor een goede toegang tot dit veldje te zorgen. De heer M. Maas (P.v.d.A.) vond de invalsweg tot Dom burg vanuit de richting Westkapelle niet bepaald fraai. Men zal in de toekomst iets gaan doen aan die „rommelige" tuatie ter plaatse. De heer Maas wees in de rondvraag op de dezer dagen gehouden kantongerechts zitting betreffende het overnachten in bijgebouwen. Naar aanleiding van deze zaak, deelde de voorzitter mede, dat men de verordening, die het overnachten in „bijgebouwen" zomerwoningen ver biedt, per circulaire onder de aandacht van de mensen zal brengen. ZATERDAG 10 NOVEMBER 1962. Adventkerk. Vlissingen 9 ds. Reith, 10 bijbelstudie, Middelburg 10 bijbelstu die, 11 ds. Reith. Interkerkelijk Avondgebed. Vlissingen (Engelse Kerk) 7.30-8 uur. ZONDAG 11 NOVEMBER 1962. Ned. Herv. Kerk. Aagtekerke 10 ds. Duisterhof, 230 ds. Oosthoek, Arne- muiden 10 en 6.30 ds. Lamens, 2.30 ds. Kok, Biggekerke 9.30 ds. Odé, 2.30 ds. Vliet, Domburg 10 ds. v. Vliet. 7 ds. Odé, Gapinge 10 ds. de Jonge, Gryps- kerke 10 en 2.30 ds. Wapenaar, Kle- verskerke 2 dhr. Bakker, Koudekerke 10.30 ds. Altena, 2.30 ds- v. Herwaar den, 7 ds. v. d. Schoot Lammerenburg, 't Zandt 10.15 ds. v. Herwaarden, 10.15 jeugdk., 7 ds. Altena. Meliskerke 10 ds. Nauta, 2.30 ds. Kloosterman, Middel burg Nieuwe Kerk 10.30 ds. Snoep. 7 ds. Enkcr, Engelse Kerk 10 wika Jan sen. 7 ds- Stoik, Koorkerk 10 ds. Rui tenberg, Oostkcrk 10 ds. v. Boven, Nieuw- en St.-Joosland 10 en 2.30 dr. v. Haarlem, Souburg West 9.30 ds. Van Duyne. Rehoboth 10 jeugdkerk. Oost 10 ds. Kwast. 7 ds. Zunncberg (O.D.), Oostkapelle 10 en 2.30 ds. Richard. Ritthem 10 en 2.30 ds. Nennie. Seroos- kerke 10 en 2.30 ds. v. d. Wind. St.- Laurens 10 ds. Kolt. 7 wika Wasterval, Veere 10 dhr. Bakker, Vlissingen St.- Jacobskerk 10 ds. Kloosterman. 5 ds. Rothfusz, 't Anker 9.30 jongerendienst. Johanneskerk 9.30 ds. v. d Schoot. 7 ds. Rothfusz. Havendorp 10 ds. Roth fusz. Engelse Kerk 9.30 jeugdk., Vrou wenpolder 2 ds. de Jonge. Westkapelle 9.30 ds- Oosthoek, 2.30 ds. Duisterhof 7 ds. ten Rouwelaar (jcugdd.). Pinkstergemeente. Vlissingen (Groene- woud) 2 dhr. Kousemaker. Herv. Evang. Westkapelle 9.45 dienst. Volle Evang. Gemeente. Middelburg 10 dienst. Bethel Temple (Pinksterkerk) Vlissin gen (Havendorp) 4 dhr. Davidsz. Geref. Kerk. Arnemuiden 10 en 2.30 ltand. Dilling, Domburg 10.30 ds. Els- hout. 2.30 ds. v. d. Bom. Gapinge 9.30 en 2 ds. Boot, Grijpslcerke 10 en 2.30 ds. Boot, Koudekerke 9 en 7 ds. Elshout, Meliskerke 10 en 2.30 ds. Van Heesen, Middelburg Gasthuiskerk 7.30 ds. Yts- ma. Hofpleinkerlt 9-30 ds. Ytsma. 2.30 *18. v. Til. 5 ds. Boonstra, Noorderkerlc 9.30 ds. Van Til, 5 ds. Ytsma, 't Zand 8.45 ds. Boonstra, Oost- en West-Sou burg 9.30 en 2.30 ds. Brederveld, Oost kapelle 10 en 2.30 ds. Gommer, Seroos- kerke 10 ds. Van Wouwe, 2.30 ds. Van Ulden, St.-Laurens 10 ds. Van Ulden, 2.30 ds. Van Wouwe, Veere 10.30 en 2.30 ds. Streefkerk, Vlissingen 9.30 en 5 ds. Verschoor. Vrouwenpolder 9.15 ds. Streefkerk, 2.30 ds. Wielenga, West kapelle 9.30 ds. v. d. Blom, 2.30 Geref- Kerk (Vrygem.). Souburg 9.30 ds. Douma, Middelburg 9.30 en 4.30 ds. Wiskerke, Vlissingen 4.30 ds. Douma, Vrouwenpolder 9.30 en 2.30 ds. Van Be- veren, Zoutelande 10.45 ds. Wiskerke, 4 eredienst. Geref. Gemeente. Aagtekerke 9.30. 2 en 6 leesd., Arnemuiden 9.30, 2 en 6 leesd-, Meliskerke 9.30, 2 en 7 leesd., Middel burg 9.30, 2 en 6.30 ds. Hage, Oost kapelle 10 en 2.30 leesd., Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 leesd.. Westkapelle 9.30, 2 en 6 leesd., Zoutelande 10 2.30 leesd. Chr- Geref. Kerk. Middelburg 9.30 li dienst, 3 ds. Drechsler, Vlissingen 9.30 en 5 ds. Drechsler. Ver. ran Vryz. Herv. en Rem. Kring. Middelburg 10 ds. Ruitenberg, Vlissin gen 10.15 ds. Van Beek. Evang. Luth. Gemeente. Middelburg S.45 ds- ten Rouwelaar, Vlissingen 10.30 ds. ten Rouwelaar. Doopsgezinde Gemeente. Middelburg 10.30 mej. dr. Bakker, Vlissingen 10. ds. den Herder. Herst. Apost. Zendingsgemeente. Vlis singen (Bakkersgang) 10 en 4.30 dienst. Herst. Apost. Zendingskerk. Vlissingen (Kasteelstraat) 10 en 5 dienst. Leger des Heils. Middelburg 10 Heil. sk„ 7 Bidstond, 7.30 Verloss. sk. onder leiding van kapt. Betgen, Vlissingen 10 Heil. samenkomst. Evang. op G.G. Wissingen (Kazerne ZONDAGSDIENSTEN ARTSEN Middelburg: dokter J. Pel-Mellink, Rouaanse- Icaal 11, tel. 2585. Apotheek Middelburg: A. Ringeling. Lange Delft 133. tel. 2538. Vlissingen: dokter C. C. SluiJter. Julianalaan 9. tel. 2225. Apotheek Vlissingen: D. H. van de Kleine Mulder. Singel 9. tel. 2730. Koudekerke. Zoutelande eu Westkapelle: dokter M. Huygens, De Casembrootstraat 26 te Westkapelle. tel. 01187—234. Serooskerke, Veere en Oostkapelle dokter G. Schep. Dorps straat 46 te Serooskerke, tel. 01189—212. „De problematiek van de ontwikkelingslanden' Men schryft ons: Grote stukken van Azië, Afrika, Zuid- Amerika en zuidoost-Europa, waar 85 procent van de wereldbevolking leeft onder maatschappelijk-eeonomisch ge zien vaak zulke ellendige omstandighe den, duidde men tot voor kort aan met de term: de „achtergebleven" of de ..onderontwikkelde" gebieden. Een betiteling, waar de betreffende landen in het geheel niet bly mee wa ren, niemand wordt graag openlijk voor „achterblijver" uitgemaakt Een benaming ook, die in de welvaartssta ten van het westen aanleiding heeft gegeven tot onjuiste gevoelens en voor stellingen in brede kring. Wat is er dan gaande in, wat beter ge noemd kan worden: de ontwikkelings landen? Deze geweldige gebieden, waar mede-mensen wonen, vragen van ons niet in de eerste plaats een gulden af en toe in een collectebus of een over- schryving op het gironummer ten bate van deze of gene actie. In de eerste plaats vragen deze gebieden om onze echte belangstelling. Wy mogen niet voorbij leven aan de vraag, wat er op dit ogenblik gaande is in de ontwikke lingslanden. Op woensdag 14 november aanslaande, is men op Walcheren in de gelegenheid zich hierover zeer deskundig te laten voorlichten. Drs. H. M. de Lange, secre taris van de Directie van het Centraal Planbureau en secretaris van de Com missie voor Sociale Zaken van de Oecumenische Raad van Kerken in Ne derland, bij velen bekend om zijn boeiende artikelen op maatsehappelyk- economisch gebied in het maandblad „Wending", zal die woensdag een le zing houden over bovengenoemd onder werp, des avonds om 8 uur in het cen trum „Ophir" van Vrijzinnige Her vormden en Remonstranten, Badhuis straat 122, Vlissingen. Er wordt op een grote belangstelling" voor deze bijzon dere, voor ieder vrij toegankelyke, avond gerekend. AAGTEKERKE Nieuw-Guinea-ganger terug Na een langdurig verblijf in Nieuw-Gui- nea is dezer dagen de militair J. Blaas Sz., in Aagtekerke teruggekeerd. Er was veel belangstelling bij zyn thuis komst. Onder de belangstellenden be vond zich de muziekvereniging „Aga tha". ZUID-BEVELAND GOES Woningaankoop in te saneren wijk De gemeenteraad van Goes krygt in zyn eerstvolgende vergadering weder om enkele voorstellen te behandelen met betrelvking tot de aankoop van woningen. B. en w. stellen voor de wo ning Adolf van Westerwykbuurt 20 te kopen voor 2668.en de woning Westerstraat 13 voor 1730. beide van dezelfde eigenaar; voorts de woning Mattheus Smallegangesbuurt 3 voor 1750. De woningen staan in de te sa neren wijk Gocs-Noord. KAPELLE Plattelandsvrouwen over verzekering voorgelicht De periodieke bijeenkomst van de afde ling Kapelle-Bïezelinge van de Neder landse bond van plattelandsvrouwen, die woensdagavond in hotel „De Zwaan" is gehouden, stond ditmaal in het teken van de voorlichting over verzekerings wezen. Nadat de presidente, mevrouw L. Mieras-de Vos een welkomstwoord had gesproken, vertelde mr- D. Goud oever namens de voorlichtingscommissie voor het levensverzekeringsbedrijf uit Utrecht het een en ander over de diverse vormen van verzekeren. Een en ander- werd met enkele films toegelicht. Tij dens deze matig bezochte bijeenkomst werd besloten om met een cursus „gra tie en charme" te beginnen. Op 14 no vember zal met het lesgeven een aan vang worden gemaakt. De volgende sa menkomst de Sïnt-Nicolaasavond is op 29 november vastgesteld. OVEZANDE RONDGANG KINDERZORG De rondgang voor Iunderzorg heeft te Ovezande opgebracht: 14 zakken aard appelen, 3 zakken groenten, 3 zakken fruit, diverse pakken kleren en 38,55 in contanten. VEILING MIDDELBURG. 9 november. Koopmans Blauwe, drielingen Furore drielingen 6. Bintjes, bonken 12. Meerlanders, grote 11, Bintjes grote 9. Tomaten A 2 176. B 2 160, C 2 «J0. Peren: St. Remy 65-75 25. 3 fijn 21. 3 grof 23. Conference 65-70 44, 60-70 35, 55-60 22 Appelen: Goudrnet 75-85 50. 65-75 5151. 3 fijn 41, 3 grof 43—49. Jonathan 70-80 60. 60-70 51. 3 fijn 13. Glorie van Holland 70-80 56. 65-70 57. 3 f«n 22. 3 grof 47. 2 D 47. Cox's 65-75 79. 55-65 63. 2 D 37. Druiven: BI. Alicante 2 122146. 3 115123. Bloemkool. 4 p. kist 17—37, 6 p. kist 7—39. 8 p. kist 11—21, 10 p. kist II, 12 p. kist 1L Boerekool 11. Andijvie A 1 14. A 2 8.50. Prei A 1 26.50, A 2 23 50. Sav. kool A 1 19. A 2 12.50. Sla 3.50—18. Rode kool 13—30. Wijn- Deen 6—8. Breekpeen 3—8. Bospeen 12—29. Waspen 10—20. Spinazie 25—47. Witlof 72— Kroten 18. Knolselderij 2—3. Postelein 49—53. Uien 18—20. Kassnijbonen 138—188. Spruiten ongesch 27—64. geseh. 66—73. Dubb. bonen 107—118. Bosrapen 1416. Veldsla U6 -112. Witte kool 7—9. VEILING KAPELLE. 9 november. Jonathan 1 75 55, 70 55, 65 51, 60 42—53. 2 75 39—40. 70 39—41. 65 37.10— 37.30. 60 34.70—35.70. 2 d 25—23. grof 27—30, fijn 23.60—24.60. Goudrenet 1 85 54. 80 55.90— 56.10, 75 55—55.50, 70 49.80. 65 47, 2 SO 50. 75 49. 70 46. 65 44—45. 2 d 39, grof 45. fijn 37. geel 1 85 60. 80 66, 75 67. rood 1 85 66—70. 80 70, 75 65—66, 70 58—59, 65 51. Cox's Orange Pippin 1 75 81. 70 82, 65 75. 60 59. 55 49. 2 60 52. 55 43. 2 d 33. grof 47, fijn 25—30. Glorie van Holland 1 80 49. 75 51, 70 48. 65 45—46, 2 75 46, 70 44, 2 65 42. 2 d 36. grof 40. fijn 26—29. Zoete rode Ribbeling 1 65 68. 55 56. 2 d 24, grof 40. Laxton Superbe 1 75 47. 70 51, 65 45, 2 d 28. grof 37. Golden Delicious 1 85 74—30. 80 75—85. 75 74—88. 70 72—84, 65 64— 60 56. 2 8 0 65, 75 54—61. 70 51—64. 65 50— 60 47—49, 2 d 28—36. grof 42—58. fijn 20—32. Sterappel 1 65 76. 60 71. 55 49, 2 65 69. 42—61. 55 34—47, 2 d 28. fijn 24. Zoete Ermgaard 2 60 63. 55 56. 2 d 30—32. kroet 9 -13. Zoete Campagne 1 60 62. 55 46, 2 d 29, Crimson Cox's 1 75 82. 80 83, 2 60 56, 55 55» Winston 2 60 36. 65 39. 70 42, 55 33. Zoete Hallaert 2 55 39. 65 53, 2 d 22. Kroetappelen gepl. 20.80, val 20.80. Comtesse de Paris 1 70 32, 65 35. 60 26.70. 55 21. 2 65 27. 60 23, 55 19. 2 d 16. grof 15—22. fijn 9—11. kroet 6—9. Zwijndr. Wijnpeer 2 55 27. 2 50 24, 2 d 15—16. grof 20, fijn 11—15. St Remy 1 75 65 23—31. 2 65 27. 2 d 23.10. grof 21, fijn 17. Doyenne du Cornice 2 75 112114, 7Q 109 15 106—112, 2 d 81—101, grof 67—90, fijn 68—71, kroet 32. Gieser Wildeman 1 60 57, 55 49. 2 60 55. 55 48—49. 50 37—45. 2 d 23—26. grof 31. fijn 14—22. kroet 6—12. Nou veau Poiteau 2 65 19. 55 19—20. Emile d* Heijst 1 60 43. 1 55 43, Provisiepeer 1 50 28. 2 d 18. Pondspeer 2 65 20. 75 22. Blauwe druiven p. kg. 1 126—136. 2 104—110. Noten p. st. 1 1.50. Bramen p. d. 29—32, 2 25—26. Groenten: Kropsla 4—10. Uien 7. Prei 2529. Witlof 69—81, afw. 33. Sav. kool 9—12. Spruit- kool 3748. Bloemkool 1149. Andijvie 20. Witte kool 6. Bosselderij 3.50. Koolrapen 2. Kassnijbonen 163. Tomalen B 1 58, A 2 40 2 44—54, C 2 25—35, CC 26. VEILING GOES. 9 november. Druiven: Black Alicante 1 138— 145, 2 127—130. Groenten: Bloemkool A 1 4357, A 2 24—42, 1 27—36, B 2 19—22, afw. 11—20. Kropsla 1 9, 2 5—7. C 1 4—6. Knolselderij 1 2.50—12. Wortelen 13—22. Selderij 1.506, Radijs 12 -15. Kroten 7. Tomaten A 2747. B 3646, C 29. Uien 3—8. Prei A 1 22—25. Dubb. pr. bonen 3 63. Pronkbonen 2 59. Veldsla 1 43 47, 2 34—39. Spinazie 2 27—35. Peen B 1 10, C 1 7—9. Witlof A 2 69—90. B 2 74—80. Sprui ten A 1 42. A 2 32—33, B 1 20—32, B 2 25 —29, Andijvie 1 15—18, 2 10—13. Knolselderij 17—18. Gr. sav. kool 1 10—14. 2 7. Rode kool 1 14—21, Witte kool 1 811. Boerekool 10— 11. Aardappelen 811. VISMIJN BRESKENS. In de week van 28 oktober t.m. 3 november zijn aan de vismijn te Breskens de volgende hoeveelheden aangevoerd: 253 leg bot, 19 kg schar, 259 leg tong, 5 kg rog, 356 kg kabel Jauw, 740 kg wijting, 7 kg makreel. 8244 kg haring, 13,289 kg exportgarnalen, 273 kg binnenlandse garnalen. 158 kg onvrk. bot. VEILING TERNEUZEN. Sla 8.30—11. Bloemkool A 42—57, A 2 30—48, 25—27, B 2 11—37, C 2 11, afw. 11—31. Groene komkommers 10—22. Knolselderij 13— 16. Selderij 11—13. Peen 10—28. Meerlanders 1 8.70—9.70. Andijvie 15—21. Rode kool A 2 16— 19. Sav. kool 718. Witte kool 11. Boerekool 7. Breekpeen 7—9. Waspeen A 2 23. Prei 1 42. 2 20—38. Spruiten gesch. 2456. ongesch. 21 47. Tomaten A 2 33—43. C 2 34. Uien 6—20. Witlof A 2 55—75. B 53—76. B 2 39—55. afw. 15—39. Appelen: Cox's Orange 1 70 80, 65 74, 64. 55 49. 2 D 24. 3 grof 55. 3 fijn 25. kroet Golden Delicious 1 80 73—79. 75 76—84. 70 77—82. 65 68—78, 2 80 65—75, 75 60—74. 2 D 21, 3 grof 42. 3 fijn 19. kroet 22. Jonathan 1 48—51. 75 56—59. 70 55—56, 65 50—52. 60 40—41. 2 85 36—42. 80 35—37. 75 40, 70 39. 65 37. 60 35. Glorie van Holland 1 65 42 Goudre- 1 85 54. 80 55. 75 54. 70 49. 65 42. 2 85 52. 80 51. 75 47. 70 45. 65 42, 2 D 31—35. 3 grof fijn 2631. kroet 2228. Wijnpeer 1 60 40. 55 30. 50 25. 2 D 17. 3 grot 25. 3 fijn 8. W. A. Lucas I 80 46. 75 52. 70 52. 65 47. VISMIJN CO LIJN' SPLAAT. Exportgarnalen, aanvoer 3872 kg, 150 211. Bot 82 kg. Wyting 150 kg. Tong 39 kg. Kabeljauw 12 kg. Rog 2 kg. Sprot 3900 kg. Ongesorteerde vis 31 kg. VEILING STAVENISSE. Uien, middel 26.80—26.10. bonken 24.50. drie lingen 36.90, pieklers 28.40. Aanvoer 50 ton. VEILING BERGEN OP ZOOM. 9 november. Andijvie 1426. Sla 3.5016. Spi nazie 16—23. Rode kool 4.50—19. Witte kool 7—11. Kroten 5—17. Prei 15—38. Sav. kool 12 —22. Waspeen 9—22. Bospeen 17—23. Spruiten 25—114. Witlof 34—97. Bloemkool 11—61. To maten 25—70. Boerekool 1424. Komkommer» 1857. Snijbonen 165213. Cox's Orange 14 83. Goudrenet 3418. Glorie van Holland 43 51. St. Remy 13—24. Burgerlijke stand NIEUW- EN SINT-JOOSLAND Bevallen: A. Beekman-Walthuis z.. 7.L Janse- Coppoolse d.. H. Wisse-Meedendorp d. Ondertrouwd: Ch. Hitalessij 27 j. en S. Ka- relse 21 j.. L. Joosse 29 1. en H. J. van Zwe den 22 j. Getrouwd: w. Schroevers 23 J. en J. Moens 22 j. Overleden: J. Wisse 74 1. e.v. A. Pagter, S. de Klerk 79 J.. I. Cornellsse 71 j. SINT-LAURENS Bevallen: M. Marinissen-Witse d. Overleden: A. Willemse, 85 j. e.v. P. Sanderse ZOUTELANDE Bevallen: C. Koppejan-Sonke d. Ondertrouwd: J. Hengst 25 j. en L. Dekker 22 j. Getrouwd: C. de Witte 26 j. en C. Dinge- manse 21 J., P. J. L. Rasenberg 27 j. en J. Rïemens 21 J. Zondagsdienst Taxi's Middelburg VAN DOESELAAK, tel. 215S TRIO TAX, telcf. 2600

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 5