JAAR 1902-1962 V&D JUBILEERT WOENSDAG 10 OKTOBER 1962. Op 10 oktober 1962 is het 60 jaar geleden dat Vroom en Dreesmann te Middelburg haar deuren opende om zich in dienst te stellen van het gezin. Dit uitgangspunt zijn wij trouw gebleven en na 60 jaar rijke ervaring is ons voornemen even voortvarend onze dienende functie en service voor het gezin en ook speciaal.voor de Vrouw van elke leeftijd uit te oefenen. Wij zijn jarig en daar hoort een feest bij. Wij draaien de zaak nu eens om en gaan als feesteling U, onze klanten, verrassen met vele feestelijke aanbiedingen die U kunt herkennen aan de prijskaart „JUBILEUM VOORDEEL". Door onze relaties met de fabrikanten in Nederland en vele andere landen over heel de wereld zijn wij er in geslaagd in alle afdelingen aanbiedingen te brengen voor ongekend lage prijzen, zodat wij op 10 oktober met ons 60-jarig jubileum voor de dag komen als nooit te voren. Wij zijn ervan overtuigd door deze Jubileum Verkoop Actie een goede entree te maken voor de volgende periode van ons bestaan. Zuiver wollen hoofddoek, in mo derne effen kleuren, ook als lange sjaal verkrijgbaar. Dus p25 leuk te combineren Kindersjaal, in diagonaal, zuiver wol in een tweekleurig 4 75 dessin 1 Naaldparaplu, van rayon zijde, in mooie lichte tinten en met "795 leuke knoppen Nylonkousen, bui tengewoon mooie post, in iedere dikte verkrijgbaar. Met en zonder naad. Ver sterkte hiel. 445 Per paar A Slaapkamerkleed jes, nu geen koude voeten meer met het uit het bed stappen. 50x95 cm. Met franje. Kleuren geel/grijs en rood/grijs 475 Stalen fauteuils, wit gelakt, zitting en rug van draadplastic. Zeer geschikt voor zitslaap- kamer, terras of serre. Met rood, geel, groen en blauw 4 C90 plastic Aluminium frituur pan, van prima kwa liteit, met zwaar ver tinde inzet. Trakteer Uw huisgenoten op patates frites en ande re lekkernijen 050 Damespyjama, van sterke keperflanel. Fantasie jasje met effen pantalon. U kunt kiezen uit 2 modellen en diverse "775 frisse kleuren Mousse dameskou sen, buitengewoon sterk, ideaal voor de werkende vrouw en de iets oudere dames. Eerste keus. In medi um en large. p40 Per paar Op onze confectie-afde- ling is een fantastische keuze damesmantels in een groot assortiment stoffen en modellen. Vele modellen met edelhont o.a. Persianer. Ons streven is erop ge richt juist in het betere genre slechts enkele stuks per model te brengen. Rolveger, waarmee U vliegensvlug alle on gerechtigheden van de vloer rolt C90 Ziehier 2 modellen uit onze collectie: Naaldparaplu, van ny lon. Prachtige tinten en uiterst 4 4 90 solide Metalen tabourets, 3 poots met plastic dek- je. Zeer praktisch in Uw keuken 4 Toiletzeep, goede kwaliteit, 10 stuks in luxe doos 025 verpakt Keukendoek, prima kwaliteit badstof met bijpassende 4 95 panlap Soldeerboutset. Complete set voor ,,Doe het zeivers". On misbaar C5C Tweed mantel, met blue back bontkraag, raglan mouwen, steekzakken en geheel op taft gevoerd nn - Ontbijtlakens, om zelf te borduren. Voor getekend. Raffia stof in moderne "790 kleuren Pedaalemmer, in di verse kleuren plastic. Ideaal voor de keuken en de douchecel. 28 cm. hoog Q95 Wol, in jumper-, sport en Shetland. Om zelf Uw vest of trui te breien. In de moderne kleuren. 4 75 100 gram Heren ankiets, in mousse, wol-mousse; woi en halfwollen rib sokken. In alle maten. Per paar 4 45 Kop en schotel, aar dewerk. Een echte heren kop, in diverse pasteltinten, met goud- lijn of 7Qc goudster Bloemspuit, m. mas sief koperen binnen werk. 20 cm. hoogte. Kleuren groen, geel en naturel 450 Step-in, zeer sterk elastiek gekruist voor pand, dus extra stevig. Grote bewegingsvrij heid. In medium, large en extra C90 large Zelfde model met stay- up band 6.90 Heren ondergoed, „Vendex prima lock" Peru cotton. Maten 5-6-7. Maat 5 090 pantalons Borstrokken, 095 korte mouw Hemden, 050 korte mouw Singlets, sportbroeken met kort pijpje, n35 slips Damesondergoed, voor dit feest speciaal verpakt per 2 stuks. Camisoles met fraaie kantgarnering. Maten 40 t/m 46, 075 per 2 stuks Bijpassende broekjes per 2 stuks 2.15 Onderblouses, nu in „draion", dus heerlijk zacht en warm, maar ook krimpvrij. Gemak kelijk te wassen. Zon der mouwen 050 vanaf Met korte mouwtjes 4.90 kleine st. p. maat Jongenspyjama's, van stevig keperflanel. Jasje met modern dessin bedrukt en bij passende effen panta lon. Diverse kleuren. Maten 2-16. 435 Maat 2 Kleine stijging per maat Mousse nylon da mesbroekjes, heer lijk elastisch, goed af sluitend en daardoor warm. 3 modellen. In heel veel kleuren. Slips 4 75 Kort pijpje: Panty 2.50 Tot aan de knie: Pantachique 2.90 Op donderdag 11 oktober openen wij in Middelburg en Vlissingen om 10 uur Mantel in mohair-ruit, met urii-garnering op kraag en zakken, geheel "7C - taft gevoerd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 8