JUDO Zeeland Sport kwam aan de leiding door nederlaag van Veerse Boys A.Z.V.V. uit Axel na gelijk spel van Dinteloord alleen aan de leiding „PRECIES DE SHAG DIE IK HEBBEH MOET Vlissingers wonnen met 2-0 van HVV LANDELIJK ZATERDAGVOETBAL FERDI BOONMAN ZEGEVIERDE IN MAAGDENBURG tussen zwaar en halfzwaar 3 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 8 OKTOBER 1962 Tweede klas B In de tweede klas B van het Zeeuws-Brabantse amateurvoetbal vielen enkele verrassingen te note ren. Zo verloor leider Veerse Boys met 21 van Rood-Wit. Nummer laatst Uno Animo zag zelfs kans om Terneuzen naar een nederlaag te voeren: 32. Zeeland Sport, dat met 20 van HW won, nam de leidersplaats van Veerse Boys over. Middelburg was in goede vorm en versloeg Internos met 4 1. Steenbergen behaalde een zege met dezelfde cijfers op Hontenisse. DESK won eveneens met 41 van Roosendaal. Zeeland Sport Veerse Boys Middelburg DESK Terneuzen Roosendaal HW Rood Wit Steenbergen Uno Animo Hontenisse Internos 5 4 0 1 5 12 2 4 5 113 3 5 10 4 2 5 10 4 2 5 0 14 1 22— 7 10— 3 18— 7 11— 6 66 13—15 7— 6 7—10 11—17 8—15 7—14 10—22 Zeeland Sport-HVV 2-0 Een volledig Zeeland Sport, heeft HW '24 weinig kans gegeven de punten mee naar Hulst te nemen. Uiteindelijk bleven de cijfers vrij bescheiden, omdat de Zee land Sportvoorwaartsen voor doel te vaak naar een medespeler plaatsten. Scheidsrechter Derks moest nog een treffer van Zeeland Sport in de eerste helft annuleren omdat de bal even te voren de uitlijn was gepasseerd. De verdediging van Zeeland Sport legde de basis voor de overwinning door de HW '24 voorhoede, die voortreffelijk combineerde geheel aan banden te leg gen. In de Vlissingse verdediging gaf Lex Langendijk de gevaarlijke rechts buiten Van Dorsselaer geen schijn van kans. In de HW '24 verdediging speelde spil Van de Poel een uitstekende wedstrijd en toonde zich nog altijd een van Zee- lands beste stopperspillen. Nadat HVV '24 had agetrapt ondernamen de Hul stenaren de eerste aanvallen op de Zee land Sportveste. Maar heel vlug werd de Zeeland Sportvoorhoede gevaarlijk. Reeds na 5 minuten opende Adrie Klop- meijer uit een vrije schop van 20 meter de score door onhoudbaar langs doel man Dhooge te schieten: 10. Even voor rust kreeg Van Dorsselaer een vrije schop te nemen even buiten het 16-metergebied. Door slecht schie ten ging deze kans echter verloren. In de tweede helft waarin weer aantrek kelijk voetbal werd gespeeld had Zee land Sport het beste van het spel. De druk op het Hulster doel bleef aan houden en 4 hoekschoppen achter elk aar leverden geen succes voor de Zee land Sporters op. De actieve Neefs trachtte het spel te verplaatsen, maar de Zeeland Sportaehterhoede bleef mees ter van het terrein. In de 19e minuut kwam Zeeland Sport in gewonnen posi tie toen Jo Jansen uit een uitstekend ge nomen hoekschop met een onhoudbaar kopbal doelman Dhooge kansloos sloeg 20. Wat de Zeeland Sportvoorwaart sen Nol Schuit en Kees Elve ook pro beerden, hun schoten leverden geen suc ces meer op. Middelburg-Internos 4-1 Middelburg begon met een serie fraai opgezette aanvallen en ieder meende dat Internos met zulk spel al vlug onder de voet zou worden gelopen. Reeds vry Delmotte knalde na een hoekschop over, maar het was duidelijk dat doelpunten niet konden uitblijven. Het was Wim Vos die na 8 minuten zich handig door de verdediging wrong en tegen zijn schot had Van Ginniken geen schijn van kans. Een solo-actie van de handige Wim de Vos bracht na 13 minuten de handen weer wel op elk aar, maar toen kort daarop enkele ge makkelijke kansen vakkundig om zeep werden geholpen dreigde een reprise van vorige thuiswedstrijden. Internos zocht naar het juiste tegenspel maar hun voorhoede speelde veel te doorzichtig en er kwam hoegenaamd geen schot uit. Alleen de hardwerkende midvoor Leys stichtte nog wel eens wat fevaar, maar Toby Coppejans gaf hem eel- weinig kans. Nadat Delmotte en De Vos een onderonsje met de Internos doelman hadden verloren kwam na 32 minuten toch een derde doelpunt toen Delmotte een goede pass naar De Vos gaf. die opnieuw de keeper te vlug af was (30). Na de rust speelde Mid delburg bij vlagen weer veel te luste loos. In de Middelburg-voorhoede moest alles komen van de solo-acties van De Vos want de beide vleugels wer den hoegenaamd niet in het spel be trokken. Toen na een kwartier spe len Leys een foutje in de thuisclub defensie afstrafte (31) bleef de .schade beperkt omdat Wisse vlak daarop aan de andere kant eenzelfde kunstje kon uithalen (41). Tot het einde was het verder een van elke spanning gespeende wedstrijd. Uno Animo-Temeuzen 3-2 Hekkesluiter Uno Animo uit Loon op Zand heeft het gepresteerd om het verf hoger geklasseerde Terneuzen een 3 2 nederlaag te bezorgen. Voor de Bra banders betekent dit rwee zeer kostbare punten. Hopenlijk is deze tweede neder laag in successie voor de Terneuzense elftalcommissie een vingerwijzing om in de ploeg een paar drastische wijzigingen door te voeren. Het eerste doelpunt in deze wedstrijd viel in de 25ste minuut toen invaller keeper De Vos een bijzonder hard schot uit zijn doel ranselde. Helaas voor hem kwam de bal bij rechtsbuiten Pijnen burg terecht, die geen fout maakte (1 0).Drie minuten later maakte Meeusen gelijk na een kopbal uit een voorzet van *>eij (1—1). cesje, drukte stevig door en kwam zowaar voor te staan na een fraai doelpunt van Geelhoed (1—2). Tien minuten voor rust leek P.' van Ooij in een zuivere buitenspelpositie te staan, toen hij de bal van Van de Velde kreeg toegespeeld. De scheids rechter liet echter doorspelen en de stand werd 22. De Terneuzense defensie had echter even later uitzonderlijk veel geluk, toen eerst Meijer de bal uit het verlaten doel kon koppen en vlak daarop Frederik- sen op de doellijn redding moest bren gen. Uno Animo was na de thee veel actiever dan Terneuzen en dat resul teerde in de twintigste minuut in hét be slissende doelpunt, waarvoor midvoor Van de Broek zorgde (32). Vyf minuten voor het eindsignaal liet Meeusen de Brabantse doelman nog wel naar de uiterste hoek duiken, maar een doelpunt stonden de Loon op Zan ders niet meer toe. Hontenisse-Steenbergen 1-4 Het is voor doelman Goossen van Hon tenisse, die zaterda gin het huwelijk was getreden, geen prettige middag ge weest. Aan de 41 nederlaag had liy echter vrywel geen schuld. Zyn achter hoede plaatste hem herhaaldelijk oog in oog niet de voorhoede van Steen bergen, die op haar beurt weer heel wat effectiever opereerde dan de voor hoede van Hontenisse. Aan het eerste doelpunt bi buitenspel. UITSLAGEN EN STANDEN BETAALD VOETBAL Eerste divisie: SHS—Fortuna VI. 4—0, DHC RBC 0—1, WV—Veendam 3—0, Go Ahead— Roda JC 111, ExcelsiorEnschedese Boys 1i. Sittardia—DWS 01, EindhovenVelox 41, Limburgia—Elinkwijk 1—3. De stand: Go Ahead 7—11, RBC 7—10, DWS 7—10, VVV 7—8, Enschedese Boys 7—8, DHC 7—8, SHS 7—7, Eindhoven 7—7, Velox 7—7, Elinkwijk 7—7, Veendam 76, Sittardia 7—6, Fortuna VI. 75, Excelsior 75, Roda JC 7—5, Limburgia 7—2. Tweede divisie A: Vitesse—Heerenveen 4— 1, AlkmaarZFC 10, Zwolse BoysStorm vogels 03, ZwartemeerOldenzaal 32, Leeuwarden—Tubantia 4—4, VSV-AGOW 2—1, KFC—De Graafschap 3—0, NEC—Wage- ningen 24. De stand is: Vitesse 6—9, KFC 7—9, VSV 7— 9, Alkmaar 6—8, NEC 7—8, Stormvogels 7— 8, Wagenlngen 7—8, Tubantia 7—7, ZFC 7 7. Heerenveen 66, Zwolse Boys 66. AGOVV 7—5, Oldenzaal 7—5, De Graafschap 7—5. Leeuwarden 64, Be Quick 64, Zwar temeer 64. Tweede divisie B: Hermes—BW 0—2, HVC Baronie 40, DFCEDO 40, Helmondia Xerxes 3—2 (onder protest van Xerxes), Wil- helmina—Hilversum 01, 't Gooi—PEC 51, Haarlem—Longa 4—1, NOADSW 1—2. De stand is: Haarlem 712, HVC 7—11, 't Gooi 7—9, BW 7—9, Helmondia '55 7—9, Hil versum 6—7, Baronie 6—7, DFC 7—7, NOAD 7—7, Xerxes 6—6, RCH 6—6, Hermes DVS 6—6, Longa 7—5, SW 7—4, EDO 6—3, PEC 6—2, Wilhelmina 7—2. EUROPA-CUPFINALE IN 1963 TE ROTTERDAM Het bestuur van de Europese Voetbal Unie (UD.FA.) heeft de finale van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars 1962-1963 toegewezen aan het Ferjenoordstadion te Rotterdam. De eindstrijd zal begin mei worden ge speeld. De juiste datum zal pas worden vastgesteld als de beide finalisten be kend zijn. overigens vlekkeloos leidde, bekeek de situatie anders en de jeugdige Kieboom bon met een geraffineerde trekbal 01 maken. Na een half uur kreeg Bart Heshof op rechts een corner te nemen. Nico Goos sen werd wat gehinderd, de bal viel eigenlijk bij toeval op het hoofd van Van Gastel en rolde op die manier het doel in (02). Vijf minuten later was het Bart Heshof zelf, die uit een onoverzich telijke situatie 03 maakte. Na rust deed Hontenisse pogingen ver andering aan te brengen m deze stand, het spel was echter te onsamenhangend. Steenbergen zat op fluweel en speelde plezier. Linksbuiten J. Heshof bepaalde met een formidabel schot de eindstand op 14. Ook Arnemuiden niet verder dan een gelijk spel In de landelijke vierde klas A van het zaterdagvoetbal slaagde ook Rillandia erin hekkesluiter Sleeu wijk zonder enige winst achter te laten 24. De plaatselijke strijd tussen SSC en Sprang leverde eerstgenoemde een ruime zege en Sprang zijn eerste puntenverlies op (4—1). Aalburg won met 14 van Smerdiek en gaat met voor sprong aan de kop. Krabbendijke, dat Roda Boys juist onder de duim kon honden. (10), versterkte daardoor zijn tweede plaats. Wijk Good Luck werd een puntenver deling (1—1). In de vierde klas B werd het voor AZW een beste dag. Weliswaar had de Axelse ploeg, min of meer tegen de verwachting, een zeer zware kluif aan het bezoekende Mevo (43), maar de concurren ten lieten een veer. Arnemuiden kwam in Klundert tegen WN niet verder dan 22, terwijl Dintel oord op eigen veld, de halve winst aan Chrislandia moest afstaan (11). Benjamin SW '54 zette Terneuzense Boys de voet dwars (53), terwijl de andere nieuwe ling, Middelburg, tegen Zwaluwse Boys juist met de hakken over de sloot kwam (10). Het belangrij ke duel tussen Nieuwdorp en Spui bleef onbeslist (11), waardoor zij beide hun eerste puntje in de wacht sleepten. 4e klas A: Aalburg Krabbendijke Roda Boys 'ijk SSC Rillandia Good Luck Smerdiek Wemeldinge Sleeuwijk 4e klas B. AZW Dinteloord Arnemuiden SW '54 Middelburg WN Chrislandia Zwaluwse Boys Mevo 6 3 12 4 3 0 1 4 2 2 0 6 2 2 2 5 2 12 6 13 2 6 114 5 0 14 5 0 0 5 7 18—13 6 15— 8 6 9—6 6 12— 7 5 12— 9 5 11—14 3 6—17 1 8—22 0 10—22 6 6 0 0 12 29— 7 6 5 1 0 11 23— 6 6 4 1 1 9 20— 8 5 3 1 1 7 22—12 6 3 1 2 7 12—11 5 2 2 1 6 16—11 5 2 1 2 5 13—15 5 1 1 3 3 6—9 6 114 3 12—23 Terneuzense Boys 6 114 3 1121 Spui 6 0 15 1 930 Nieuwdorp 6 0 15 1 525 AZW-Met o 4-3 Mevo heeft in Axel een uitstekende in druk achtergelaten en ondanks de rui me technische meerderheid der thuis club is de zege nauwelijks verdiend te noemen. De snelle en uiterst gevaarlijke Mevo-uitvalien brachten de AZVV- defensie herhaaldelijk iu moeilijkheden en aangezien doelman Gommers bepaald zijn dag niet had, bleef de rust in de de fensie de gehele wedstrijd zoek. Aan de andere kant stond doelman Bydevaate vele doelpunten in de weg en door en kele fantastische reddingen toonde hij zich een doelman van klasse. Na een half uur spelen nam AZW een 10 voorsprong door een treffer van invaller Dekker. 5 minuten later werd de voorsprong zelfs tot 20 opgevoerd toen een aanval over de rechtervleugel een fraaie voor zet van Haak opleverde die Van der Hout even fraai in het doel kopte. Mevo bepaalde zich tot snelle uitvallen en dat deze niet van gevaar ontbloot waren bleek een minuut voor de rust, toen Van de Welle Gommers passeerde (21). Een minuut na de hervatting was het gelijk door een doelpunt van Lupgens (22) en AZW raakte hierdoor nog meer uit cadans. Toen Lensen de thuis club weer een voorsprong kon geven (32) keerde de rust wat terug en na 16 minuten leek de zege veilig toen Borgt op fraaie wijze Bijdevaate voor de vierde maal liet vissen (42). Mevo gaf echter de moed niet op en toen Lupgens opnieuw succes had (43), kwam de zege nog ernstig in gevaar. Mevo slaag de er echter niet meer in op gelijke voet te komen. SVF '54-Tern. Boys 5-3 Een door 5 invallers zwaar gehandicapt Tern. Boys heeft desondanks prima par tij gegeven. Voor de rust had de thuis club reeds een 30 voorsprong kunnen nemen maar na de rust bleken de Boys niet van plan het hoofd in de schoot te leggen. Van Dixhoorn knabbelde eerst iets van de achterstand weg (31) en De Ruyter slaagde er zelfs in de stand op 32 te" brengen. Een vrije trap werd de Boys daarna noodlottig want hieruit bracht SW de zege wat dichter binnen bereik. Wel slaagde Meertens er daarna nog in opnieuw wat hoop in de Boys harten te brengen (43) maar een toe gekende strafschop bezegelde hun lot definitief (53). SW had enkele malen bepaald niet over geluk te klagen. Nieuwdorp-Spui 1-1 De twee laagst geplaatste ploegen hebben elkaar niets toegegeven en hoewel Nieuwdorp een vrij groot deel van de speeltijd een veldmeerderheid had, mag de thuisclub met deze pun tenverdeling nog het meest tevreden zijn. De Spui-aanvallen waren welis waar minder talrijk, maar veel ge vaarlijker dan die van de thuisclub. Bij Nieuwdorp wist men vanuit het middenveld vaak aardige aanvallen op te bouwen maar men slaagde er vrijwel nooit in de juiste afwerking hieraan te geven. De bezoekers hadden het eerst succes Traas werd na ongeveer een kwartier door De Smet voor een onoplosbaar pro bleem gesteld (01). Spui gaf zich geenszins gewonnen en doelman Traas moest de handen nogal eens uit de mou wen steken, waarbij het houtwerk hem éénmaal assisteerde. Ver in de tweede helft, nadat De Jonge tegen de Spui-1 keeper had geschoten kwam de bal ge lukkig voor de voeten van Van Westen, die deze kans dankbaar aangreep om nog gelijk te maken (11). Middelburg-Zwal. Boys 1-0 Als Middelburg in deze klas een woordje wil blijven meespreken zal men de zaken wat beter moeten gaan aanpakken. De voorhoede der groen-witten schijnt ge heel uit vorm te zijn en men komt niet tot enig behoorljjk samenspel. Men ver zuimt op beslissende momenten een schot te lossen, terwijl door veel te lang- ïe reacties de tegenpartij steeds ge legenheid wordt geboden tijdig in te grij pen. Zo was het ook zaterdag tegen Zwaluwse Boys. Het werd een eenzijdige wedstrijd, waarin Middelburg duidelijk de sterkste was, maar aan de afwerking ontbrak alles. Het was eerst 10 minuten voor het einde voor Ridderhof een solo actie inzette, waaruit hij het enige er beslissende doelpunt maakte (10). Met deze standei ndigde deze sportief ge speelde, goed geleide, maar tempoloze wedstrijd. Sleeuwijk-Rillandia 2-4 In een zeer matige wedstrijd is Rillandia erin geslaagd de volle winst uit Brabant mee te brengen. Het was linksbuiten De Boer die na 18 minuten een voorzet van Prevo op keurige wjjze in een doelpunt omzette (01). Sleeuwijk gaf de moed niet op en inderdaad slaagde linksbuiten P. van Andel erin vlak voor de rust de balans in evenwicht te brengen (11). Reeds 2 minuten na de hervatting schoot midvoor Traas een tweede bres Zeeland Sport pakt de zaken in de tweede klas al net zo energiek aan als voorgaande seizoenen in de derde klas. Ook nu bemoeien de Vlissingers zich weer met de lei ding: tn het afgelopen weekeinde namen ze zelfs alleen de leiding door een zege op HW. Dat ook het doel van Zeeland Sport wel eens in gevaar kwam bewijst deze foto: doelman De Ridder moet een schot van de Zeeuws-Vlamingen onschadelijk maken. Foto P.Z.C.J in de Sleeuwijk-defensie (12), maar toen spil Meesters na 24 minuten na een hoekschop hands maakte benutte spil Kant de daarvoor toegekende straf schop om de partijen weer op gelijke voet te brengen (22). Na 34 minuten nam Rillandia weer een voorsprong, toen na een doelworsteling Traas de bal in het net werkte (23) en 3 minuten later stelde hij de zege definitief veilig (2—4). Smerdiek-Aalburg 1-4 Een technisch uitstekend Aalburg heeft in St.-Maartensdijk een verdiende over winning weten te behalen op een zich uitstekend verwerend Smerdiek. Na 8 minuten nam de thuisclub zelfs een 10 voorsprong door een doelpunt van Zwa- ;emaker en even later werd het bijna 0 toen Van de Ree een keihard schot loste, dat evenwel op bijzonder fraaie wyze door de prima Aalburg-doelman werd gekeerd. Na 20 minuten kwam de verwachte gelijkmaker van de voet van linksbuiten Mandemaker (11). Smer diek bleef enthousiast tegenspel leveren maar na 35 minuten zorgde Mandema ker voor een onhoudbaar tweede doel punt (12). Het eerste kwartier na de ru9t weerde de thuisclub zich geducht, maar het spel was te fantasieloos om succes te kunnen opleveren. Nadat Mandemaker een toe gekende strafschop in handen van kee per Bijl had geschoten, maakte hij deze fout kort daarna goed door tweemaal achtereen doelman Byl te laten vissen, waarmee de eindstand op 14 werd ge bracht. Krabbendijke-Roda Boys 1-0 De thuisclub heeft met tactische wapens het bezoekende Roda Boys aan banden weten te leggen. Hun gevaarlijkste man, midvoor Gijbe, kreeg gedurende de ge hele wedstrijd een permanente bewaking en dat heeft, blijkens de uitslag, succes afgeworpen. Het gevolg hiervan is ge weest, dat het spel van de Boys qua opbouw een verzorgder indruk maakte, maar in de buurt van het Krabbendijke- Advertentie De Nederlander Ferdi Boonman uit 's- Heerenhoek, die ook deel uitmaakte van de Nederlandse kampioensploeg op de weg van „Theo Middelkamp", heeft op nieuw voor een fraai succes gezorgd. Hij zegevierde zondag in Maagdeburg in een zeer sterk bezette wielerronde over 80 km in de tijd van 1 uur 28 min. 39 sec-, en verzamelde 20 pun ten. Hij liet onder meer de oud-wereld kampioen, de Oostduitser Bernard Eck stein, achter zich; deze moest zich met "een zesde plaats tevreden stellen. Van de overige Nederlanders klasseerden Huub Harings en Van Dijk zich resp. als achtste e doel stuitte men steeds op een hechte verdedigingsmuur. Hoewel de thuisclub voor de rust wel enkele doelkansen heeft gehad bleef het bij een groot aantal hoekschoppen en enkele schoten tegen het houtwerk, zodat met blanke stand werd gedraaid Na de hervatting hetzelf de spelbeeld en het duurde tot de 38e minuut voor P. Kaat voor het verlossen de doelpunt zorgde. Hij passeerde een achtersDeler en schoot daarna over de doelman de bal onhoudbaar in de touwen (1—0). FVMrnemuiden 2-2 Het, vooral in de tweede helft, veel te harde spel van WN heeft de Zeeu wen bijna de beide punten gekost. Het begin was voor Arnemuiden niet fortuinlijk want toen rechtsback Schuit na een kwartier verzuimde te rug te spelen, raakte hij de bal kwijt waarvan G de Wit handig profiteer de om zijn ploeg een 10 voorsprong te bezorgen. Reeds 2 minuten later werd het gelijk. Na een goed door rechtshalf Meerman genomen vrije trap kwam de bal by Van de Rettery, die een mooie voorzet gaf die door Poortvliet fraai werd ingekopt (1-1). Nog voor de rust gaf Poortvliet de Zeeu wen een 21 voorsprong. Na een diep tepass liet hij de VVN-defensie zijn hie len zien om daarna onhoudbaar raak te schieten. Na de rust een ander spel beeld. WN had zich kennelijk in het hoofd gezet kost wat kost de winst bin nen te halen en het spel kreeg helaas een té hard karakter. De Arnemuiden- binnenspelers De Ridder en Van de Gruyter zagen geen kans het spel een andere wending te geven en 7 minuten voor het einde strafte Van de Zouwen aarzeling in de defensie af om ge- te maken (22). Onder grote span ning kwam het einde. Bij Arnemuiden speelden doelman Becks en Poortvliet een uitstekende wedstrijd. Spui heeft zaterdagmiddag in de vierde klas KNVB met 1-1 gelijk gespeeld tegen Spui 1 ktasKNvwmmm Nieuwdorp. Deze foto toont het ogen blik waarop Spui het tweede doelpunt scoorde. Doelman Rinus Traas wist de bal echter met een omhaal weer van achter de fatale lijn te halen. Dit is de scheidsrechter kennelijk ontgaan, want hij kende geen doelpunt toe. Foto P.Z.C.) LENINGEN van 1 tot 2 x het maandsalaris in CONTANT GELD I(max. 2000,-) voor ambtenaren en werknemers met min. 3 dienstjaren en vaste aanstelling. snel - discreet - geheel schriftelijke behandeling - wettelijk vastgesteld tarief - vraagt inlichtingen bij CREDIET SERVICE RANK Oranjesingel 74 - Nijmegen - Telef. 0880020264 CITY - MIDDELBURG. Voor de voorstellingen van „PORGY AND BESS" op dinsdag en woensdag door de Samenwerkende Personeels Verenigingen, zijn ook voor niet-aan- geslolenen nog een beperkt aantal kaarten ver krijgbaar. Uitsluitend 's avonds aan de kassa. HET NUTSDEFARTEMENT VLISSINGEN vertoont op donderdag 11 oktober ALEC GUINESS in NOBLESSE OBLIGE (Kind hearts and Coronets) en DAVID NIVEN in EEN ZAAK VAN LEVEN EN DOOD (A matter of life and death) in het ALHAMBRA THEATER, 's avonds om 8 uur. Leden hebben recht op twee vrijplaatsen. De toegangsprijs voor niet-leden bedraagt 2, (toegang boven de 18 jaar). Heerlijk/s avonds nu wol te dragen Bij de televisie, lezen of wat dan ook en dan zo'n stoere pullover of vestgezellig Pullovers vanaf 19,75 tot 39,50 Vesten vanaf 24,50 tot 59,50 Vesten met suède 59,50 tot 89,50 Pullovers, fijn gebreid (voor onder het col bert) en grof gebreid van 21,50 tot 59,50. Ga eens kijken bij: Herenmodes ST. JAC06S5TRAAT 2 5 VLISSINGEN Een veelzeggende uitspraak van één van de tienduizenden JUDO DRIEKWART-rokers - stuk voor stuk mannen die pittige shag waarderen. JUDO DRIEKWART SHAG is mild, zacht èn toch pittig. Ropk vandaag nog Judo en rook er (voorjgoed vanl HRnHHHMHmmm „...Ik ben geen zware roker, maar van tijd tot tijd rook ik toch graag een pittige sigaret En niet omdat U het me nu vraagt maar ik rook altijd Judo Driekwart shag. Dat is shag die mij (en ik geloof wel iederéén) de meeste voldoening geeft Waarom? Tja, omdat het volgens mij de shag is die alles heeft Lekker tussen zwaar en halfzwaar in, precies de smaak die je bij geen enkele andere tabak vindt..." S. Koorn (kantoorbediende) »yj. de Zwijgerstraat 47 B Rotterdam. DRIEKWART SHAG BIGGELAAR - ROOSENDAAL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 4