Vlissingen startte wél en niet goed: zege op M.O.C. '17, maar matig spel Feijenoord verloor sensationeel in Amsterdam J Spray Voetbal in Engeland Swift behaalt eerste winst in eerste klas Van Daele winnaar in Beneluxronde in Eede Sporttoto NIJD AM WAS TEGEN ALTIG NERGENS".,.. NIEUWE RECORDS TIJDENS STRIJD VAN ZWEM- N ATI ES GOES LEED IN UITWEDSTRIJD TEGEN AXEL 3-1 NEDERLAAG MAANDAG 10 SEPTEMBER 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ROB MOENS NA HALF UUR GEBLESSEERD DOELPUNTEN VAN WIJGMAN EN VAN OOSTERHOUT BESLISSEND De eerste klasser Vlissingen heeft de competitie wél en niet goed ingezet... Wél, omdat de Zeeuwse voetballers de altijd lastige uitwed strijd tegen MOC '17 uit Bergen op Zoom wonnen; niet, omdat ook Vlissingen meehielp er een zeer matige vertoning van te maken. Met invallers voor doelman Piet Baart (ziek) en linksbuiten Jan de Nooij- er (familieomstandigheden) moesten de Vlissingers aantreden, maar van een verzwakking kon niet gesproken worden: Wim Bos en Rinus Wijgman pasten volkomen in dit milieu. Al na een half uur spelen inoest er nog een invaller het veld in: de jeugdige Slikkeveer, die de zware taak had Rob Moens te vervangen. De Vlissingse aanvalsleider had namelijk bij een poging een schot te lossen in het gedrang een knieblessure opgelopen. Lïllipali, stopper Verhulst en Bos waren de uitblinkers bij lissingen. 01. Doelman Bos had even voor rust niet te klagen, toen hij niet rea geerde op een voorzet van Van Gaans en de bal via de lat achter stuitte.... Vele Zeeuwen vreesden, dat MOC na de rust toen Vlissingen met een ver zwakte voorhoede tegen de wind in moest spelen zou toeslaan. De Zeeuw se defensie sloeg zich echter door alle moeilijkheden heen. Wel kreeg MOC in het eerste kwartier uitstekende kansen, maar toch was het weer Vlissingen, dat scoorde. Uit een fout van de Bergse linksback Bruijs scoorde een fel reagerende Van Oosterhout namelijk in de 16e minuut onhoudbaar: 02. Daarna is de over winning niet meer in gevaar geweest, want een nu rustig spelend Vlissingen had het besle van het spel en was het meest in de aanval. Voor de rust was MOC zeker niet de mindere van Vlissingen, maar de voorhoede van de Bergenaren toonde zich bepaald zwak. De eerste aanval len waren voor de thuisclub: enkele malen kwam MOC gevaarlijk dicht bij het Vlissingse doel. Eerst schoot midvoor Jansen rakelings naast en vervolgens moest doelman Bos zich voor de voeten van rechtsbinnen Hoeks werpen om een aanval onscha delijk te maken. Aan de andere kant kreeg ook Rinus Wijgman een prach tige kans. Wel wipte hij de bal over de uitgelopen keeper heen, maar het leer verdween toch juist langs de verkeerde kant van de paal. Eenmaal moest de Vlissingse stopper Verhulst redding op de doellijn brengen, toen keeper Bos al gepasseerd was. Henk van Oosterhout verzuimde Vlissin gen de leiding te geven, toen hij uit een prachtige kans recht in de handen van doelman Proost knalde. Kortom: aan beide zijden werden vele kansen om zeep gebrachtMet een schot tegen de paal was Lillipali nog het dichtst by een doel punt! Sombere toekomst De Vlissingse supporters zagen de toe komst dan ook somber in, toen na een half uur Moens moest uitvallen: hij wil de hard inkogelen. maar een van de Bra bantse verdedigers plaatste zijn voet voor de voet van Moens. die door zijn knie knikte en hinkend de kleedkamer moest opzoeken. impioen Rudi Altig (Duits- tijdens vrijdagavond te Keu- in internationale wielerwed- n Ex-wereldkampioen Rudi Altig (Duits land) heeft tij''""" len gehouden strijden de huidige titelhouder, onze landgenoot Henk Nijdam, met groot machtsvertoon verslagen in een achter volging over vijf kilometer. Na iets meer dan 2800 meter werd Nijdam door zijn tegenstander «ingehaald. Tijdens een omnium voor amateurs kwam Klaus May, een lid van de Duitse achtervolgingsplocg die iri Milaan de wereldtitel won, ernstig ten val. Met wonden aan het gezicht en een hersen schudding werd hij per brandcard van de baan gedragen. Nederland en West-Duitsland zijn (ieder met 97 punten) op de eerste plaats ge ëindigd van het zeslandenzwemtoernooi in Rotterdam. Een revanche op de Euro pese kampioenschappen in Leipzig werd het beslist niet: daarvoor ontbraken te veel zwemmers en zwemsters en boven dien blijkt er in enkele landen een soort „Leipzig-kater" te heersen. Niettemin waren er vele goede prestaties. Zo verbeterde de Haagse zwemster Ria van Velzen het Europees record op de 100 meter rugslag, dal reeds op haar naam stond met 1.10.2. Nu zwom zij 1.10.1. Jan Jiskoot zorgde voor een nieuw Nederlands recoid op de 200 me ter vlinderslag: 2.21.6. He' oude record stond op naam van Gcrrit Korteweg, die in Rome een tijd maakte van 2.26.4. (Advertentie) Pasta 1 K2r haalt de meeste vlekken uit de meeste stoffen!. Vlissingen liet zich echter niet demo raliseren en enkele minuten later verschalkte Wijgman zowel rechts back Hopmans als keeper Proost: Uitslagen De uitslagen van de eerste klas E lui den: BrabantiaDe Spechten 11, Ton- gelreSchijnöel 32, AllianceBoxtel 1—2, MOC '17—Vlissingen 0—2, TOP— Helmond 33. Derde klas D Odio en Zeelandia uierkten alleen de eerste helft af In de derde klas D van het Zeeuws Bra bantse amateurvoetbal moest Goes in en tegen Axel de vlag strijken (3-1). Meto 1on slecht door op eigen veld met 0-2 Kaaise Boys te verliezen. RCS viel ten offer aan de goede voornemens van het pas gedegradeerde Dosko (0-3) en Grenswachters bleef met 3-1 baas in ei gen huis tegen BSC. De semi-plaatselij- ke strijd tussen RKFC en Nieuw Borg- vlïet werd door eerstgenoemde ploeg met 2-1 gewonnen. Odio-Zeelandia werd by de rust, toen de thuisclub met 3-1 leidde, door de scheidsrechter gestaakt, omdat verwarring ontstond tussen de shirts die beide ploegen droegen en de thuisclub niet over andere kleding bleek te beschikken. Axel-Goes 3-f de aanval, zodat er en! lijke situaties voor het Goese doel ontstonden. In de 12e minuut plaat ste Oudenaerde van links een voorzet die de midvoor Verbunt op wijze in een doelpunt omzel minuten later probeerde Oudenaerde met een ver schot de Goese doelman A. de Dreu te verassen, maar met een goede save wist deze het gevaar te keren. zat. In de eerste helft werd er niet meer gedoelpunt zodat de rust met een stand aanbrak. Vijf minuten na de hervatting ontstond er een misverstand in de Axelse verde diging. Midvoor C. de Groot van Goes, nam zijn kans waar en bracht de beide partijen op gelijke voet 1-1)". Drie minuten later kreeg Axel op links een corner te nemen. Steel plaatste de bal voor de doelmond en na enig gehar rewar kwam de bal voor de voeten van Van den Berg, die de stand op 2-1 bracht. Axel bleef het beste van het spel behou den, Toch duurde het tot zeven minuten voor het einde, voor Steel uit een voor zet van Van den Berg de bal voor de derde maal achter doelman De Dreu te recht deed komen. R.C.S.-Dosko 0-3 Voor de rust wogen de partyen goed tegen elkaar op en men dacht KCS na 14 minuten een voorsprong te zien nemen, maar 't harde schot van Van Roseveldt werd op voortreffelij ke wijze door de oud-Steenbergen doelman Tak, onschadelijk gemaakt, ïn de 29e minuut nam Dosko een 0-1 voorsprong door een hard schot van linkshalf VV. Bennaars die, naar later bleek, machtswinner zou worden. In de 39e minuut schoot hij namelijk ook nummer twee in het RCS-doel. Wel kreeg Kees de Nooijer vlak voor rust een goede kans, maar weer was doel man Tak de grote sta in de weg. Reeds drie minuten na de rust werd de eind stand bereikt. Weer was het W. Ben- naars die het vonnis voltrok. RCS pro beerde daarna door omzetting in de ploeg wijziging in de stand te brengen, maar hoewel 'er daarna beter werd ge speeld, liet de Dosko-doelman zich ook nu niet verschalken en met een verdien de, iets geflatteerde, Dosko-zege kwam het einde (0-3). Odio-Zeelandia 3-f In Ossendrecht hebben Zeelandia en Odio het niet verder gebracht dan een halve wedstrijd. Reeds voor de wedstrijd bleek, dat de kleding van de spelers der- In de Zeeuws-Vlaamse grensplaats Eede is zondag voor de tiende maal de Bene luxronde voor onafhankelijken en i professionals verreden. Op deze foto komt het peloton juist uit een bocht. (Foto P.Z.C.) mate op elkaar leek dat misverstand niet was uitgesloten. Desondanks werd begonnen, waarbij werd overeengeko- i dat Odio zich van andere kleding voorzien. Toen met de rust aan dit voornemen geen gevolg werd gegeven staakte de scheidsrechter de strijd. Intussen keken de Middelburgers toen tegen een 3-1 achterstand aan. Na 5 minuten had Schroeyers Odio een 1-0 voorsprong be zorgd die na een half uur door Jan van Huizen teniet werd gedaan (1-1). Na ruim een half uur werd het door Dirks 2-1 en vlak voor de rust was het w Schroeyers die raak schoot (3-1). Wordt het Engelse voetbalkampioen schap ditmaal een onderonsje tussen Everton, Wolverhampton Wanderers en Tottenham Hotspur, die in deze volg orde de ranglijst van de eerste divisie aanvoeren? Het is deze vraag die de Engelse voetbalsupporters zich stellen, nadat het drietal zaterdag wederom de volle winst behaalde en in hun wed strijden blijk gaven fel belust op de punten te zijn. Everton met de duurste ploeg van Noord- Engeland, handhaafde zijn leidende po sitie met een punt voorsprong op Wol verhampton door een zwaar bevochten zege op Leicester City (3-2), terwijl de Wolves en de Spurs beide met 1-2 ze gevierden in uitwedstrijden, respectie velijk over Sheffield United en Black pool. Teleurstellingen kregen vooral Manchester City, het zo voortreffelijk gestarte Aston Villa en Fulham te ver werken. Fulham trof bij West Brom- wich Albion de voormalige Engelse in ternational Derek Kevan in een produk- tieve bui- Met vier doelpunten had Ke van een groot aandeel in de 6-1 over winning van de Albion. Tot dezelfde score kwam West Ham United bij Man chester City: 1-6. In deze wedstrüd werd de vermaarde Duitse doelman van Manchester City, Bert Trautmann, van het veld gestuurd, nadat hij naar het inzicht van scheidsrechter Stokes te ver was gegaan in zijn argumentatie, waar mee hij zijn protest tegen het vijfde doelpunt van West Ham kracht bijzette. Volgens Trautmann was dit in buiten spelpositie gescoord. Aston Villa ver loor met 4-1 bij Blackburn Rovers- Ook Birminghams voorhoede was op schot: vijf doelpunten tegen Burnley (5-1), het vorige jaar runner-up in de strijd om het kampioenschap, dat Ipswich Town veroverde. De kampioenen wonnen za terdag met 3-1 bij Bolton Wanderers en behaalden daarmee de eerste winstpun ten van dit seizoen in een uitwedstrijd. Een goede ruggesteun voor de komende wdstrijden tegen Floriana (Malta) in het toernooi om de Europa Cup. In de tweede divisie kwam Hudders- field alleen op kop door een overwinning met 1-0 op Cardiff City en mede door de nederlaag van Sunderland (1-0) bij Chelsea- Trainer overleed na voetbalduel Tijdens de tweede helft van de voetbal wedstrijd Zwolle-Roda (derde klas oost) is de trainer van de Deventer club, de 37-jarige oud-Oldenzaalspeler G. Leeuw, door een hartverlamming KORFBAL TE MIDDELBURG „ALGEMENE" GAF ZICH NIET SNEL GEWONNEN Swift heeft in zijn eerste wedstrijd in de eerste klas van de K.N-K.B. de volle winst kunnen behalen. Algemene uit Leiden was het eerste slachtoffer van de Middelburgers. De ploeg van Swift trad vrijwel volledig tussen de lijnen. Slechts Anneke Steijn vierde haar come-back in het eerste twaalftal we gens het aanstaande vertrek van Suus d'Hont naar Haarlem. Al spoedig bleek, dat beide ploegen vol ledig aan elkaar gewaagd waren. Na enige verkenningen wrong Filemon van Algemene zich door de Swift verdedi ging en doelpuntte (1-0). Na tien minu ten spelen scoorde Anneke Steijn het eerste doelpunt van Swift in de eerste klas (1-1). Na de vakwisseling zag mejuffrouw De Hoek kans om met een goed schot Al gemene aan een 2-1 voorsprong te hel pen- Vijf minuten later maaktd- Ria Boon echter al weer gelijk, door de bal na een ver schot in de mand te doen verdwijnen. In de 32e minuut benutte Harmen de Ru een terecht toegewezen straf- worp zodat de stand toen 3-2 ïn het voordeel van Swift was- Mevrouw Slechtenhorst-Faloo bracht vier mi nuten later de balans weer in even wicht. In de periode hierna zat het Swift be paald niet mee, want tweemaal rolde de bal, die handig door Rob de Vries omhoog was getikt, van de rand van de korf. Filemon van Algemene bracht in dc 43c minuut met een ver schot de stand op 3-4. Hierna volgde de rust. Vlak na rust scoorde mejuffrouw A. Filippo voor Algemene zodat de stand op 3-5 was gekomen. Swift ging de zaken nu energieker aan pakken. De Middelburgers gingen hun aanvallen beter opbouwen en het mid denvak werd ook actiever, zodat de aanval goed gevoed werd- Dit resulteer- Middelburg heeft in de thuiswed strijd tegen Terneuzen een 2-1 ne derlaag geleden. Doelman Henk Ver- sluys maakt hier aan aanval van Terneuzen onschadelijk. (FOTO P.Z.C.) de in de 60e minuut in een doelpunt van Jan Maljers, nadat deze speler zich keurig had vrijgespeeld. Mevrouw Koelewïjn-Martijn scoorde na vier minuten echter weer voor Alge mene, zodat Swift weer tegen een ach terstand van twee doelpunten aankeek. Het was Chris van Leerdam, die in de 70e minuut deze achterstand verklein de. Een minuut later benutte Harmen de Ru voor de tweede maal een strafworp zodat beide partijen weer op gelijke voet gekomen waren. De derde strafworp die Swift kreeg toegewezen werd echter gemist door Bert de Vries. Doki Vatteroth maakte deze teleurstelling weer ongedaan, toen hij een goed toegespeelde bal van Bert de Vries in een doelpunt omzette (7-6). In de 84e minuut keurde de scheids rechter om onhergrijpelijke redenen een doelpunt van Bert de Vries af. De strijd was gestreden, toen Anneke Steijn de voorsprong van Swift ver grootte (8-6). In de laatste minuut van de wedstrijd bepaalde mevrouw Koele- wijn-Martïjn de eindstand op 8-7- Over het algemeeen had Swift het beste van het spel, maar Algemene bezat be tere schutters, zodat beide ploegen on geveer even sterk waren. Lusteloze wedstrijd Beroemde namen, maar van strijd was geen sprake In de tiende Beneluxronde voor profes sionals en onafhankelijken in de Zeeuwsch Vlaamse grensplaats Ede is zondag weer eens duidelijk gebleken, dat een uit vele prominenten samenge steld rennersveld nog geen prima wed strijd verzekert. Het actieve wielercomi- té had kosten noch moeite gespaard om renners met klinkende namen te con tracteren, terwijl naar schatting zeven duizend bezoekers naar Ede waren ge stroomd om die grootheden aan hel werk te zien. De mannen met klinkende namen waren er ook. Veelvoudig wereld kampioen Rik van Steenbergen, diens landgenoten Luyten, Van Aer- de, Van Daele, de Nederlanders De Roo, Stolker, Captein, Niesten, Van Cruiningen, Balvert en nog een paar Italianen. Het vuurwerk dat de heren toch minstens voor hun vrij hoge startgel- den, prijzen en premies hadden kun nen geven, bleef echter uit. Enkele knapen hebben met wat solowerk nog getracht enig leven in de brou werij te brengen, maar aangezien zr geen enkele maal steun kregen uil net stlap reagerende peloton liepen ook hun pogingen op niets uit. Enige aanval De enige aanval met werkelijk pers pectief, kwam eerst na bijna 120 ki lometer, toen er dus nog een goede 15 kilometer was af te leggen. De Belg Léon van Daele demarreerde en alleen Coen Niesten had daarop een antwoord klaar. Goed samenwerkend voerden zij hun voorsprong op tot bijna één minuut, waarna Van Daele in de laatste ronde Niesten loste en overigens verdiend met de eer ste prijs ging strijken. Toen in de eerste van de 55 ronden Bal vert en Jochems al direct een honderd meter voor het peloton gingen draven en in de volgende ronde gezelschap kregen van de Italiaan Luigi, beloofde dit heel wat. Maar in de tiende ronde kwam al les weer byeen. Vier ronden later deed de onbekende B<elg De Pré een uitval. Maar het feit, dat hij vierhonderd meter winst behaalde en die negen ronden lang ïst te handhaven bewijst wel dat epaald n' irij gedrukt-. Inmiddels verdwenen onder meer Van Steenbergen, G. Maes en Jo de Roo van het parcours, wegens materiaalmoeilijk heden. In de 26ste ronde ging de plaat selijke favoriet Miel Verstraete aan de haal, veroverde een aantal premie's, maar ook hij moest zich na zes ronden laten terugvallen. Soortgelijke pogingen werden nog ondernomen door Geurt Pos en Dik Groeneweg, doch het haalde alle maal niets uit. De renners bleven angstvallig bijeen in het gemoedelijk voortsukkelende peloton. Eerst toen te- Ten het einde bleek, dat Van Daele en liesten de hoogste prijzen al in hun be zit hadden schrok net peloton wakker. Een groep van 12 man maakte zich 2 ronden voor het einde los van de rest. Sprinter Luyten legde beslag op de der de plaats met nog een achttal andere Belgen achter zich aan. De drie Neder landers uit deze groep finishten hele maal achteraan. Van de 48 gestarte renners reden er slechts 21 de wedstrijd uit. De uitslag luidt als volgt: 1 C. v. Daele (B), de 135 km in 3 uur, 53 minuten; 2 C. Niesten, Beverwijk, op 100 meter; 3 R. Luyten (B) op 55 sec.; 4 M. v. Aerde (B); 5 W. Raes (B); 6 M. Lambrechts (B); 7 J. v. Holsbeke (B); 8 C. Rabaye (B); 9 M. Seynave (B); 10 G. Volkaert (B); 11 R. d' Hoo- fhe (B)12 D. Groeneweg, Numans- orp; 13 G. Pos, Vreeland; 14 L. v. Kreuningen, Utrecht; 15 P. v. As, Roo sendaal, op 1 min. 15 sec.; 16 N. Stey- aert (B); 17 A. v. d. Steen, Etten. op 1 min. 30 sec.; 18 M. Stolker, Breda; 19 M. Gijsel, Eekloo: 20 M. v. Overvelt, Hoogerheide; 21 F. Stevens, Dussen. AJAX WON OP HET NIPPERTJE Voor een sensationele uitslag in de eredivisie zorgde gisteren Blauw Wit: de Amsterdammers, die tot- nog toe al hun wedstrijden verlo ren hadden, versloegen nu Feijen oord! De Rotterdammers speelden alsof ze nu al toe zijn aan een rust periode, terwijl de competitie pas begonnen is... Ook Ajax kreeg het in Volendam opmerkelijk moeilijk. De Ajacieden stonden zelfs achter met 31, nraar wonnen tenslotte met 45. Samen met Fortuna, dat een teleurstellend NAC versloeg (0—3), en Sparta (51-zege op DOS) staat Ajax nu aan de lei ding. SPARTA—DOS 5—1 Sparta was over alle linies superieur. DOS wekte niet de indruk in de eredi visie thuis te horen. In Wilson en Van Ede heeft Sparta momenteel de beschik king over zeer doortastende spelers, die match winnaars kunnen zyn. Bodnar 1 Toeschouwers: 17.000. ADO—HERACLES 1—0 ADO had de aanvalslinie sterk gewij zigd. maar schiep weinig kansen tegen de defensief spelende ploeg van Hera cles. Ruststand was nog dubbelblank, maar in dc tweede helft scoorde De Zoete het winnende doelpunt voor de Hagenaars, die de zege verdienden om dat zij veel vaker in de aanval waren- Toeschouwers: 16.000. NAC—FORTUNA 0—2 Ditmaal faalde de aanvalslinie van NAC. Bovendien lieten de Fortune- zen meestal beter veldspel zien. Kohn gaf Fortuna na bijna een half uur de leiding en toen doelman Van der Merwe twee minuten later blun derde (de bal sprong via zijn benen in het doel) op een schot van Ke rens was het 02. Toeschouwers: 10.000. ENSCHEDE—VOLEWIJCKERS 4—0 Enschede bewees ook zonder Helmut Rahn (griep) doelpunten te kunnen maken. In een zeer matige wedstrijd, waarin Volewyckers meestentijds het beste van het spel had, kogelden de oostelyken weer raakPlageman 1 0, Zweers 20, rust, Zweers 30, Bos veld 40. Toeschouwers: 9500. VOLENDAM—AJAX 4—5 Tot ver in de tweede helft hebben de aanhangers van de thuisclub de kermis- klanken uit Volendam volledig over stemd met him juichkreten. Vooral toen Dick Tol voor 31 zorgde in de 57e minuut. Maar die vreugde veranderde tenslotte toch nog in een mokkende af tocht: een moreel zeer sterk Ajax, liep in. kwam gelijk en won tenslotte nog... Een voortreffelijk sïotoffensief leverde de ineens briljant spelende Amsterdam se aanval vier doelpunten op. Jaap Smit 10. Cees Groot 11, rust. Bond 2—1, Tol 3—1, Cees Groot S2, Swart 33, Jaap Smit 43, Henk Groot 4 4. Keizer 45. Toeschouwers: 16.000- MVV—WILLEM II 4—1 Vooral in de eerste helft uitstekend spel. Willem H combineerde beter, maar de afwerking was bij MVV veel ge vaarlijker. Willems 10, Bühner 20, rust, Mares 30. Keresztes 31, Wil lems 41. Toeschouwers: 8000. BLAUW WITFEIJENOORD 10 De nederlaag, die Feijenoord in de twee vorige ontmoetingen al boven het hoofd hing. is onverwachts in het Olympisch Stadion een feit geworden. Blauw Wit speelde weliswaar niet zulk uitstekend voetbal, maar tegen het fris en vooral ijverige spel van de Amsterdammers verbleekten de acties van de ogenschijn lijk vermoeide Rotterdammers. Doelman Pieters Graafland had het overigens minder druk dan keeper Van Heeswijk. maar Blauw Wit verdiende de zege toch omdat men van de eerste tot de laatste minuut bereid was te vechten. Clement maakte na rust het winnende doelpunt. Toeschouwers: 22.000. GVAV—PSV 1—1 Door Hoenen nam PSV voor rust de lei ding en het scheen dat dit voldoende was voor de winst. Want. ondanks het feit. dat de eomerverhouding groeide tot 111 in het voordeel van de Gro ningers. die steeds maar weer aanvielen, maar die op het beslissende moment steeds maar weer faalden. Negentien minuten voor het einde kwam de gelijk maker toch. van de voet van Weering. Toeschouwers12 000- STAND Fortuna '54 3 2 1 0 5 4-1 Sparta 3 2 1 0 5 11- 4 Ajax 3 1 0 5 7-5 SC Enschede 3 0 1 4 12- 3 MVV 3 0 1 4 7-3 PSV 3 1 1 1 3 -5- 4 Feijenoord 3 1 1 1 3 3-3 Willem II 3 1 1 1 3 6-6 NAC 3 1 1 1 3 4-5 GVAV 3 1 1 1 3 4-5 Volendam 3 0 2 1 2 6-7 ADO 3 1 0 2 2 2-4 DOS 3 1 0 2 2 3-8 Blauw Wit 3 1 0 2 2 3-11 Volewijckers 3 0 1 2 13-9 Heracles 3 0 1 2 11-3 Eén deelnemer met 13 juiste tips.... Het aantal deelnemers aan de sporttoto bedroeg deze week 623.513, die in totaal 755.892 inlegden. Van dit bedrag zijn als prijzen beschikbaar een eerste prijs van 137.195, een tweede prijs van 74.833 en een extra prijs van 37-416. Zondagavond had zich een deelnemer met 13 goede uitslagen gemeld, terwijl zowel voor de tweede als voor de extra- prijs reeds 25 gegadigden waren. Blauw Wit-Feijenoord Enschede-Volenwijckers Sparta-D.OS. N-A.C.-Fortuna '54 A D.O.-Heracles Volendam-Ajax Go Ahead-D.H-C. Excelsior-S.H.S. Limburgia-Roda J-C. Alkmaar-Heerenveen Leeuwarden-Be Quick Wilhelm ina-H.D .V. V 111 1\| 24 29 5 110 15 20 X'SQ

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 5