Vlissings raadslid: „Saneringsplan onvoldoende toegelicht in de raad" Officieren in Middelburg beëdigd „Verkeerscominissie" in Vlissingen niet actief Zeeuws record voor 4 atleten van Dynamo Minder koeien en meer schapen op Zuidbevelandse fokveedag Meer belangstelling voor schapenfok WOENSDAG 5 SEPTEMBER 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 7 VRAGEN BLEVEN VOORLOPIG ONBEANTWOORD BURGEMEESTER KOLFF: „MET OPENBAARHEID IN STRIJD" „Ik ben van mening, dat de raads leden slecht zijn voorgelicht over de tweede fase van het sanerings plan", zo zei de heer E. T. Ooster huis (v.v.d.) gistermiddag tijdens de rondvraag van de raad Vlissïn- gen onomwonden. Hij herinnerde er aan, dat het architectenbureau, dat het saneringsplan ontworpen heeft, wèl een explicatie aan de raadsleden gaf over de eerste fase, alvorens deze fase in de raad aan do orde kwam. „Nu moeten we het allemaal zelf maar uitzoeken", al dus de heer Oosterhuis, die aan nam, dat „deze ingewikkelde mate rie vooral voor de nieuwe raadsle den" veel problemen opwierp. Onmiddellijk kreeg; de heer Ooster huis bijval van de heer P. Bikker (c.li.). „Twee a drie maanden gele den hebben de heer Oosterhuis en ik al aangedrongen op voorlichting, maar we hebben geen enkele techni sche voorlichting gekregen", zo zei hy. De heer Oosterhuis wees er nog op. dat de samenwerking tussen de zogenaam de saneringscommissie (samengesteld uit vertegenwoordigers van de plaatse lijke middenstandsverenigingen) en het gemeentebestuur aanzienlijk verbeterd was. „Maar nu is de vreemde figuur ontstaan, dat de saneringscommissie wel alles weet. maar de raad bijna niets", zo stelde hij ontgoocheld vast. fan imporlanlie „Dit zq'n geen vragen voor de rond vraag, die alleen maar bedoeld is voor minder belangrijke punten", reageerde burgemeester mr. B. Kolff onmiddellijk. Hij achtte dit In ieder geval een vraag van zulk een importantie, dat deze schriftelijk gesteld had moeten worden. „Bovendien kan ik niet inzien, dat dit nu behandeld moet worden, terwül wü maandag aanstaande alleen over deze materie vergaderen", aldus de heer Kolff, die bijval kreeg van wethou der F. G. Smit, die er geen bezwaar tegen maakte, dat in de vergadering van maandag ook bepaalde punten uit de eerste fase van liet saneringsplan nog eens aan de orde worden gesteld. Dc heer Oostorhuis bracht daarop nog naar voren, dat in dc raadsvergadering' van maandag aanstaande dc discussies wellicht korter en do vragen minder talrijk kunnen zijn, als er toch nog een technische voorlichting aan de raad zou worden gegeven. „Er staat wel een hele mooie maquette in het stadhuis", zo zei hy, „maar de mogelijkheden, die deze maquette geeft, zijn zo talrijk, dat het een ingewikkelde affaire bltlft. Daarom: voorlichting", aldus dit raadslid. Jan Hugens won in Brasschaat tijdrit De Limburger .Tan Hugens heeft dins dag in het Belgische Brasschaat een tijd rit over <15 km gewonnen. Hij legde de afstand af in 1 uur 6 minuten en 45 sec. Er namen slechts zes rijders aan de wedstrijd deel. Dc uitslag luidt verder: 2. Planckacrt (B.) 1.07.1; 3. Eugen (Den.) 1.07.21; 4. Oelibrandt (B.) 1.07.35; 5. Covens (B.) 1.08.21; 6. Van Schil (B.) 1.09.05. Vele prominenten in Beneluxronde Eede Zondag 9 september zullen te Ecde weer vele berocpsrcnncrs cn onafhanklyken aan de start verschijnen van de tradi tionele Beneluxronde. De renners zullen het 2500 meter lange parcours 55 maal af moeten leggen. Van Nederlandse zijde nemen onder meer deel: Jo de Roo, Piet Rentmeester, Emiel Vcrstractc, Piet van Est, Raf Gijsel en Kees van Amsterdam. België zal vertegenwoordigd zijn door onder meer Rik Luiten, Leon van Dacle. De Middclcer en Miel Lambregts. Goes de jaarlijkse Zuidbevelandse fokveedag gehouden. Burgemees ter mr. F. G. A. Huber van Goes rcilcte na afloop de prijzen uit. Bij zonder succesvol tijdens dc keu ringen was de heer D. i\t. Route te Goes, die met zijn rundvee her haaldelijk in dc prijzen viel. De heer Rouw legde onder meer be slag op de tliel in de produktie- klas, bij dc vaarzen cn de eerste prijs voor de beste groep van min stens 5 stuks vrouwelijk rundvee. Burgemeester Hubcr (rechts) overhandigt hem op dc toto één van zijn prijzen. Foto P.Z.C.) .Als we dat doen", aldus de heer Kolff. „zou het publiek het verwijt kunnen maken, dat niet alles in de openbaarheid wordt besproken. He' zou in strijd zijn met de openbaar heid als we in een voorvergadering bij elkaar gingen zitten cn bepaalde problemen al gingen oplossen", al dus de burgemeester. Het ging de heer Oosterhuis echter niet om het van tevoren oplossen van problemen, maar wel wenste hij, dat ae raad be slagen ten ijs zou komen. Meer bouwplannen? Ook andere vragen van de lieer Oos terhuis bleven onbeantwoord, omdat de heer Kolff het standpunt handhaafde, dat dit geen zaken waren voor de rond vraag, maar voor de speciale vergade ring van maandag aanstaande. Zo wil de de heer Oosterhuis onder meer we ten: „Hoe staat het met de grondver- koop aan de Lange Zelke, in dc eerste fase dus, en zijn er behalve het He- ma-project al andere bouwplannen?' Op deze vraag wilde hij antwoord, ten einde zich beter te kunnen oriënteren op bepaalde problemen van het plan tweede fase. Voorts wenste de heer Oosterhuis, dat de raad nader zou worden ingelicht over de afbraak van de oude huishoudschool. En tenslotte vroeg hij: „Heef de ver- keerscommïssie advies uitgebracht over het plan tweede fase?". Dat was niet gebeurd, want eerder in deze vergade ring was al bekend geworden, dat deze commissie sedert november vorig jaar niet meer bijeen is geweest. „En dit advies is toch toegezegd", meende de heer Bikker. Daarentegen wees de heer G. Geldof (p.v.d.a.) een van de leden van de verkeerscommissie er op, dat deze commissie ook geen apart advies heeft uitgebracht over de eerste fase. „De commissie heeft beraad slaagd over en is akkoord gegaan met het totale basis-saneringsplan, uiteraard voor wat betreft de verkeerstechnische kant", zo stelde hij. Burgemeester Kolff, die er nogmaals op wees, dat deze aangelegenheden zaken zijn voor de vergadering van maandag aanstaande, sloot daarna de discussie. Vier maal 800 meter nu 12 sec. sneller Deze vier rappe knapen hebben gisteren een Zeeuws record op hun naam gebracht: bet record op de vier maal 800 meter. Het zijn van links naar rechts: de 24-jarige Sjors Christiaanse uit Koudekerke, de 29-jarige Piet Zwartepoorte, de 26-jarige Hans Bostelaar en de 21-jarige Cas Mulder, allen uit Middelburg. Deze Dynamo-atleten stelden het record niet minder dan ruim 12 seconden scherper. Het oude record stond op' 8 minuten 25 seconden en nu snelden de lo pers in 8 minuten 12,4 seconden over de haan. Een voortreffelij ke prestatie, want de Dynamo- ploeg verscheen nog niet eens in zijn sterkste formatie: Hein Cu jé is geblesseerd. Over de Vllssingse sintelbaan wel tc verstaan. Want hoewel ook Middel burg de beschikking heeft over een sintelbaan. prefereerden de atleten toch de beter verzorgde en snellere baan in Vlissingen. „In Middelburg zit er een slechte bocht in dc baan, waar je nauwelijks doorkomt vertelde één van hen. Sjors Christiaanse, die dit jaar plot seling naar voren komt als talent volle middenafstandloper, startte als eerste. Dc eerste 400 meter legde hij af in zestig seconden rond cn ten slotte gaf hij na dc voortreffelijke tijd van 2 minuten 1,4 seconde het stokje over aan Hans Bostelaar, die iets te hard van stapel liep in het begin. Voor de eerste ronde had hij 59 seconden nodig, toen vertraagde zijn tempo enigszins, maar hij finish te toch in dc lijd van 2 minuten en 8 seconden. Piet Zwartepoorte (eer ste ronde 58 seconden) vocht ook verbeten tegen de tijd en gaf na 2 minuten 4 seconden dc stok over aan de snelste loper Cas Mulder, die slechts 57 seconden nodig had voor dc eerste ronde en die tenslotte de enige was om beneden dc moeilijke grens van 2 minuten tc blijven: in 1 minuut 58 seconden legde hij zijn S00 meter af. De recordploeg had een niet geringe steun aan nog een tweede en een der de ploeg van Dynamo, die als „spar ringspartners" fungeerden. De derde ploeg (Maartense, Wim Back, De Vlieger en Ad Bouwens) werd twee de in 9.15,4 en de tweede ploeg (Ri- nie Mondeel, Jan Matthijs, Dick Je- ras en Frans Brouwer) werd derde in 9.17.6. Cas Mulder haalde in zijn laatste ronde de twee andere ploegen in en kon zich dus prachtig optrekken aan deze tegenstanders. Overigens was ook de strijd om de tweede plaats spannend: pas in de laatste ronde ging Ad Bouwens van de derde ploeg Frans Brouwer van de tweede ploeg voorbij. Het oude record stond op naam van een E.M.M.-ploeg: Hein Cujé, Hans Bostelaar, Rinie Mondeel en Piet Zwartepoorte. (Foto P.Z.C.) Nederlandse roeiers lootten ongunstig Het lot kan heel wreed i maandag bij de loting voor de eerste wereldkampioenschappen roeien, die donderdag 6 september op de Rotsee by Luzern beginnen, weer eens aangetoond. Uitgerekend de voornaamste Nederland se kanshebbers hebben in de serie te genstanders van groot formaat geloot. Rob Groen trof het al heel slecht. Hy komt in de eerste serie van de skiffs uit tegen Stewart Mackenzie, de sterke Australische skiffcur die thans voor Groot-Brittannië roeit. Onze dubbeltwee gevormd door Blaisse en Veenemans, trof het al niet veel gun stiger. De Nederlandse combinatie, die in Praag voor een bronzen medaille zorgde, komt in de tweede serie tegen o.a. de sterke Russen, Boreikow en Golovanow, die in 1960 Olympisch kam pioen werden, en in 1961 tot ieders ver bazing in de series werden uitgescha keld. De resultaten van dit jaar van de gerenommeerde Russische dubbeltwee hebben aangetoond, dat het resultaat van de Europese kampioenschappen van Praag een vergissing is geweest. En of het allemaal nog niet genoeg was: de vier zonder stuurman komt uit te gen de Italiaanse ploeg die in 1961 Europees kampioen werd. Erg optimis tisch zijn de Nederlanders dan ook ten aanzien van deze race niet- Voor de acht was het al niet veel gunstiger. De ploeg lootte tegen Rusland dat dit jaar bijzonder sterk is. Slechts de twee met stuurman, die een relatief zwakkere serie is ingedeeld en de twee zonder stuurman hebben een gunstiger programma. Helaas treft het hier net ploegen die potentieel niet erg sterk zijn, vandaar dat de Nederlandse kolonie in het vriendelijke Luzern er maar niet op moet rekenen, dat een Nederlandse ploeg zich door een over winning in de serie zich rechtstreeks in de finales van zondag plaatst. Wij zullen het de kracht van sommige teams ten spijt helaas moeten hebben van de herkansingen van vrijdagmiddag en zaterdag. O De Amerikaanse ambassadeur in Dublin heeft medegedeeld dat president Kennedy in 1963 een bezoek aan Ierland zal brengen. 0 De voormalige Amerikaanse president Her- bert Hoover (88 jaar) is geopereerd aan een goedaardig gezwel in de ingewanden. Burgemeester N. W. Eisen van Hein- kenszand heeft dinsdag symbolisch elf nieuice instrumenten overhandigd aan het jeiigdkorps van de muziekvereni-, ing „Euterpe" in die gemeente. Ineke 'n'uit mocht het eerste instrument in ontvangst nemen in hotel Hoondert. Het Anjerfonds voor culturele vorming van de bevolking heeft de (totaal 3000) in strumenten gefinancierd. Voorzitter H. Eversdijk van ..Euterpe" reikte de ove rige instrumenten uit. Na verscheidene sprekers liet ,<Jong Euterpe" de nieuwe instrumenten horen in een paar muziek stukjes. Op de foto overhandigt burge meester Van Eisen (links) aan Ineke Knuit haar nieuwe bugel, terwijl de heer Eversdijk toekijkt. (Foto P.Z.C.) KRITIEK VAN RAADSLID: In Havendorp geen vlees te koop.... Kritiek op de verkeerscommissie werd gistermiddag in de Vlïssingse gemeen teraad gelanceerd door de heer E. d( Priester (p.v.d.a.). „Ik vraag wat meer activiteiten van deze commissie", zc stelde hij nadrukkelijk en in dit ver band noemde hij het vertrek van ir. J. H. Krietemeijer uit Vlissingen „meer nog een verlies voor de verkeerscom missie, dan voor de gemeenteraad" Na het vertrek in november vorig jaar van de heer Krietemeijer, die voorzit ter was van deze commissie, is de ver- Kruiningse „Lotje" weer onbedreigd aan de top in de levensproduktie-klasse DE ADEL van de Zuidbevelandse veestapel wrs dinsdag aanwezig op de jaarlijkse Zuidbevelandse fokveedag te Goes. Honderden die ren werden in dé vroege morgen uren op het Marktplein te Goes aangevoerd om in de loop van de dag langs het oog van een deskun dige jury te worden geleid. Lijd zaam brachten de vele koeien, schapen en geiten de lange uren van het wachten door. Vele be langstellenden, Goesenaren, markt- bezoekers uit de omliggende ge meenten, leken en kenners, brach ten de drukke veemarkt een be zoek. Toevallig passerende toeris ten schoten ijverig plaatjes van het landelijk beeld, dat de Goese markt door deze fokveedag bood. Dc belangstelling voor de Zuidbeve- landse fokveedag 1962 was dus groot. Vooral het défilé van de be kroonde dieren na afloop van de keuringen trok /ele toeschouwers. Omstreeks half tien in de morgen had burgemeester mr. F. G- A. Hu ber van Goes de fokveedag officieel geopend met een humoristisch speechjc. Wegens het heersende mond- en klauw- zoor was de aanvoer ruim 80 stuks van rundvee dit jaar minder dan men had verwacht. Zo konden 40 50 dieren niet van de partij zijn op de Goe se Markt. Tevens speelden hier perso- neelsmoeilijkhcden op het boerenbedrijf in verband met de late oogst een grote rol. De kwaliteit van het gekeurde vee was niettemin goed; het beweegt zich in stygendc lijn. Dit kwam onder meer tot uiting in de sinds vorig jaar inge stelde levensprodukticklassc, bestemd voor koeien met een levensproduktie van meer dan 40.000 liter melk. In deze klasse worden steeds meer koeien op- Senomen, zodat Zeeland in de mclkpro- ucerende sector een belangrijker woordje gaat meespreken. De kopnum- mers bij net jonge vee waren van uit stekende kwaliteit, getuige de vele eer ste prijzen. Levensproduktie De koe „Lotje" van de heer H. C. Po- ley uit Kruinlngen behoort met een le vensproduktie aan melk van 50.326 li ter tot de grootste melkproducenten van de Zuidbevelandse rundveestapel. Het vetgehalte van deze melk is iets teruggelopen ten opzichte van het vorig jaar en bedraagt nu 3.88% (in 1961 J.90 vet). De egienaar van het dier mocht de wisselprys in ontvangst ne men voor het best producerende dier. De heer D. M. Rouw te Goes legde met „Matje" beslag op het kampioenschap in de produktieklasse, die bestemd is voor dieren welke tot een levensproduk tie van 40.000 liter kunnen komen. Een kampioensstier kon niet worden aange- Kampioen bij de vaarzen werd een dier van de heer D. M. Rouw te Goes, n.l. .Steenhuizen 97". Mevr. wed. Heynsdijk te Goes legde met „Mina 15" beslag op het kampioenschap bij de koeien. Als reserve-kampioen kon wor den aangewezen het dier „Flora 6" even eens van mevr. wed. G. Heijnsdijk te Goes. De koe met de beste uier was „Zy'p 80" van de wed. J. op 't Hof te Wolphaartsdyk. De heer D. M. Rouw kwam verder nog in aanmerking voor de eerste prijs met een groep van min stens vijf stuks vrouwelijk rundvee, dat ouder dan 1 jaar was. De eerste prijs bij de bedrijfsgroepen-koeien was voor H. C. Poley te Kruiningen en de eerste pry's voor de fokgroep-vaarzen ging eveneens naar deze deelnemer. Dc prijzen werden uitgereikt door bur gemeester mr. F. G. A. Huber van Goes. Het aantal aangevoerde geiten was iets minder dan verleden jaar, toen deze af deling met een vijftigtal dieren was vertegenwoordigd. Niettemin waren de gekeurde 46 dieren van uitstekende kwaliteit, cn zoals de juryleden het uitdrukten „van Zeeuwse adel". De bouw van de meeste geiten was harmo nisch en gezond. Kampioen werd „Jo" van J. Geelhoed te Wemeldinge, een fors en prachtig gebouwd dier. Als re serve-kampioen kwam „Nellie" van W. Slnke uit Biezelinge uit de bus. Toename schapenfok De Zeeuwse schapenfokkerij heeft de wind in de zeilen. De belangstel ling is het laatste jaar toegenomen, wat de vakkennis en de kwaliteit zeer ten goede komt. Do inschrijving was groter dan ooit te voren, n-1. 60 stuks meer dan vorig jaar, toen men ruim 200 dieren aanvoerde. Er was een grote collectie 1% jaar oude rammen te bewonderen, in totaal 39 stuks, hetgeen bewijst dat de fokke rij-selectie serieus is toegepast. Over het algemeen was men erg tevreden over de goede conditie van de die ren Kampioen bij de schapen werd een één jarige ram, 'die werd "gefokt door C. J. Zoeter uit Ouwerkerk. Eigenaar van dit prachtige dier is C. A. Struyck te Nieu- werkerk. Reservekampioen werd een deelnemer van de serie driejarige- en oudere vam- men, gefokt door \V. v. d. Syde, Mijns- herenland en eigendom van C. de Jager uit Lcwedorp. keerscommissie niet meer bijeenge weest. Sedert november vorig jaar dus geen activiteiten meer. Burgemeester mr. B. Kolff gaf vol mondig toe: „Ik ben volkomen met U eens, dat deze commissie vaker bij elkaar moet komen". Zeker tel kens wanneer daar behoefte toe be staat en dus reden voor is- Wel wees hjj er op, dat de verkeerscommissie onlangs nog is gehoord in verband met het al dan niet toelaten van brommers op de boulevard, „maar omdat er haast bij was, zijn de le den toen schriftelijk gehoord". Vervolgens werden tot lid van dc commissie benoemd de raadsleden W. P. Hamerlinck (k.v.p.), P. Bikker (c. h.), G. Geldof (p.v.d.a.) en C. C. Ver heul (p.v.d.a.), alsmede als niet-raads- lid dokter G. J- M. de Greef. De com missaris van politie en de directeur van gemeentewerken zijn ambtshalve lid van deze commissie. Niet uitkleden Bij de voorstellen aan de heer A. A. K. ten Bruggencate eervol ontslag te ver lenen als onderwijzer in vaste dienst aan de openbare v.g.l.o. en hem te be noemen tot onderwijzer in vaste dienst aan de openbare lagere Frans Naere- boutschool, vroeg de heer De Priester, waarom hier geen data waren vermeld, maar volstaan was met de vage term: „Zulks met ingang van een nader door b. en w. te bepalen tijdstip". Wethouder W. Poppe deelde mee, dat voor het ont slag geen datum van ingang was ge geven, omdat de heer Ten Bruggencate een betrekking zal aannemen bij de openbare ulo in Middelburg. Eerst moet hjj contractueel nog enkele maanden les geven aan de Frans Naerebout- school, „zodat wij tijd hebben om solli citanten op te roepen", aldus de heer Poppe. „Middelburg heeft getracht in het kader van de dnbbelstadgedachte de heer Ten Bruggecate eerder van Vlissingen los te krijgen", aldus de heer Poppe, „maar voor die gedach te ga ik me toch niet helemaal uit kleden". Mejuffrouw L. F. Kurvers, leider aan de Sint Jozefkleuterschool in Vlissingen werd benoemd tot tijdelijk hoofdleidster aan de zesde openbare kleuterschool in de Bouwen Ewoutstraat. flesfriciie In deze vergadering werden de leder voor alle vaste commissies van bij stand benoemd, respectievelijk herbe noemd. Ook werden benoemd de leden van de commissies voor de oudheidkun dige verzameling en voor de monumen ten. Op de vraag of de leden him be noeming aanvaarden stemden allen toe, waarbij de heer I. Filius (a.r.) lid van de commissie voor oudheidkundige verzameling, de restrictie: „Voor zover de deskundigheid niet gegarandeerd be hoeft te worden....". Burgemeester Kolff stelde hem gerust: „Oh, dat leert U al doende". Tjjdens de rondvraag wilde de heer J. Hekhuis (p.v.d.a.) nog weten of het juist is, dat de slagerswinkel in het Ka- vendorp is afgekeurd en is gesloten. Wethouder Poppe kon bevestigend ant woorden: „Deze zaak moest om twee redenen gesloten worden", zo zei hij, „ten eerste is er bedorven vlees aange troffen en ten tweede is de noodwoning waarin de slagerij was gevestigd, zoda nig in verval geraakt, dat er geen ter men meer gevonden konden worden om nog langer vergunning te verlenen", Geen vlees De heer Hekhuis achtte het verdwijn m van deze slagerij voor de bewoners van het Havendorp bijzonder lastig, omdat zij nu een verre reis moeten maken n wat vlees te kopen, terwijl de noodwo ningen geen accommodatie hebben om vlees meer dan een dag goed te hou den. „Kan er geen noodoplossing ge vonden worden''?, zo vroeg hij, „bij voorbeeld in het openbaar slachthuis"? Wethouder Poppe deelde echter mee, dat dit ten enenmale uitgesloten was, omdat de wet dit niet toestaat. Een oplossing zag hij dan ook niet- Een parachutist is gedoud en één gewond als gevolg van een botsing die zich op een hoogte van ongeveer tweeduizend meter voordeed tijdens een demonstralie van vrije val bover San Jose (Californië). De botsing gebeurde toen een van hen zijn valscherm opende en de ander met nog ongeopende pa rachute met een snelheid van ongeveer 200 km per uur op hem viel. Voor het front van de troepen van de Eerste C.O.A.K. te Middelburg werden dinsdag vier beroepsofficieren van de Koninklijke Militaire Academie door generaal J. Brouwer, inspecteur der Mi litaire Administratie, beëdigd. De plech tigheid in het barakkenkamp „Modder- oord" aan de Nadorstweg werd opge luisterd door het Fanfarekorps van de Genie. Namens prins Bernhard was majoor H. J. J. van Aalst aanwezig. Na de plechtigheid defileerden het fanfare korps en de C.O.A.K.-troepen op het Molenwater voor de officieren, waarna ze een mars door de stad maak ten. Paradecommandant was luitenant kolonel G. van der Slikke uit Middel burg. Na afloop was er een lunch in de of ficiersmess van de majoor Berghuys- kazerne. De vier beëdigde luitenants zijn: N. Fe- lius uit Haamstede, C. W. W. M. van Galen uit 's-Hertogenbosch, E. E. War- licht uit 's-Gravenhage en H. P. A. Kerklaan uit Leidschendam. (Foto P.Z.C.) JwuwuwwwwwwwAwwuwvwywvww Voetballer belooft niet meer met fles te gooien De Britse voetbalster Gerry Mannion van de club Norwich heeft beloofd, dat wanneer een volgende keer iemand uit de me nigte hem met een fles gooit hij deze niet meer zal teruggooien. Afgelopen zaterdag tijdens een voetbalwedstrijd tegen Grimsby haalde Mannion zich de woede van het publiek op de hals door een fles, die naar hem gegooid te rug te werpen. De fles verwondde de tienjarige Philip Ray aan het hoofd. Mannion heeft vandaag aan Phi lip zy'n verontschuldigingen aan geboden. Hij nodigde Philip uit voor een volgende voetbalwed strijd en beloofde het nooit meer te zullen doen. „De flessen zullen blijven liggen waar zij zijn geval len", zei de voetballer. rwwvwwwwwwwvwwvwvwuwvwtfwV Nagekomen advertentie Heden overleed zacht en kalm na een lang durig en geduldig ge dragen lijden myn in nig geliefde vrouw, onze lieve zuster- .be huwdzuster en tante, JACOBA JOHANNA WISKERKE geboren Paamve op de leeftijd van ruim 56 jaar. J. Wiskerke. Familie Paauwe en Familie Wiskerke. Kruiningen, 4 september 1962. Hoofdstraat 59. De begrafenis zal plaatshebben op vrij dag 7 september a.s. des namiddags 13 uur op de algemene be graafplaats te Krui ningen. Tot onze diepe droef heid werd heden plot seling door een nood lottig ongeval van on ze zijde weggenomen, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd- en grootvader, broer en zwager, FREDERIK KAAT in de ouderdom van 57 jaar en 8 maanden. „De Heere, die geen rekenschap geeft van Zijn daden, doe ons in Zijn wil berusten". Krabbendyke: L. M. Kuzee-Kaat B. Kuzee Adrie, Jenny, Joan Krabbendijke-Oostdijk, Bolwerk 8. 4 september 1962. De teraardebestelling zal D-V- plaatshebben op vrijdag te 12.30 uur te Krabbendijke. Geen bloemen. N.V, Waterleiding Mij. „Zuid-Beveland" Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd heeft de heer ir. M- J. STOEL FEUERSTEIN op 1 augustus j-1. zijn functie als directeur van dc N.V. Waterleiding Mij. „Zuid-Beveland" neergelegd. Ter gelegenheid hiervan zal op VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1962 in „De Korenbeurs" te Goes van 16 uur tot 18 uur een AFSCHEIDSRECEPTIE worden gehouden- De raad van toezicht van dc N-V. Waterleiding Mij. „Zuid-Beveland".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 7