X X Huub Zilverberg Nederlandse troef voor de wereldkampioenschappen Klanken uit de ether PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer UIT DE BAND QESPRONQEN Waar zijn onze schepen? MAANDAG 27 AUGUSTUS 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT1 DOORZETTER VAN DOLO MIETEN" ZEKER NIET KANS LOOS (Van onze sportmedewerker) Twee juni 1962 is een datum, waaraan tientallen grote jongens uit de weg- rensport met afgrijzen terugdenken. Huilende van pijn en ellende zijn ze toen ergens hoog in de Italiaanse Dolomieten van hun fragiele race-karre tje gestapt, kapot gebeukt door regen, wind, sneeuw en jjzel! Dat was in de veertiende etappe van de Ronde van Italië, ook wel de Giro genaamd. Van de 109 renners, die voor een 200 kilometer lange bergrit van Belluno naar Moxena waren vertrokken, zagen er slechts 54 de eindstreep. Of zagen zij hem eigenlijk wel? Verblind door sneeuw en ys wankelden de meesten door de finish op de Passo di Rolle, waar zorgzame begeleiders en een handjevol toeschouwers dat het noodweer had getrotseerd, hen opvingen en in dekens hulden. Vijf minuten later, toen hij moe, doodmoe, maar zeker niet geknakt, van zijn fiets stapte, begreep hij ech ter heel goed, wat er gezegd was. Gezien de barre omstandigheden had de wedstrijdleiding besloten de etap pe op de Passo di Rolle te laten ein digen en niet in het enkele tientallen kilometers verder gelegen Moena! Huub had het wel een beetje vreemd gevonden, dat die anderen bij dat ge schreeuw èn gezwaai plotseling alle restjes energie uit hun getergde body schenen te willen persen. Hij snapte het niet en had de „idioten" rustig in zijn eigen cadans gevolgd Toen hij plotseling aan een krom ming in de weg het spandoek, dat de finish aangaf zag, snapte hij alles. Helaas was het toen te laat om nog een gooi te doen naar de etappezege. Ook de grootsten Maar wie dacht er eigenlyk op deze „dag der slachtingen" zoals de Italiaanse pers haar noemde, aan een zege? Iedereen, renners, volgers en toeschouwers, vond warmte het grootste genot, dat op deze tweede juni kon worden bereikt. Een warme deken, warme kruiken en een hap warm eten, vormden de grootste vic torie van de dag. Langs de gehele besneeuwde en be vroren route kon men in huizen en berghutjes zielige hoopjes mens vin den, die, zo z(j hiertoe nog de kracht hadden, dure eden zwoeren dat zij Fransen en Italianen „Een der besten aller tijden" Er was in ieder geval één renner, van wie wij weten, dat hij de eind streep wel zag. Hubertus Zilverberg, een 23-jarige jongeman uit het Bra bantse Goirle, zag die eindstreep tot zijn grote schrik! Hij wist namelijk niet dat de lijdensweg, die hij moe derziel alleen had afgelegd, daar op die bergpas ten einde was. Heel zijn geest was geconcentreerd op nog mistens 33 van die loodzware kilo meters door het verschrikkelijke beestenweer. ijzersterke body, die pas goed schijnt te „draaien" als anderen er half-dood bij neervallen. De. bescheiden Brabantse jongen, als wielrenner geïnspireerd door grote streekgenoten als Wim van Est en Wout Wagtmans, is door de „Keizer van Herentals", tweevoudig wereld kampioen Rik van Looy, na de Ronde van Italië, na die beruchte veertiende etappe, een der beste wielrenners al ler tijden genoemd. Deze eer en de lovende artikelen in Italiaanse en Franse bladen, zijn Huub niet naar het hoofd gestegen. Natuurlijk vindt Van vele zijden wordt ach en wee geklaagd over het feit, dat Ab Gcldermans volgende maand niet zal meedingen naai- de wereldtitel wielrennen op de weg. Men kent de reden hiervan, n.l. de weigering van de K.N.W.U. om de kosten te dragen van renners die in bui tenlandse fabrieksdienst zijn en de weigering van die ren- nei-3 en hun fabrieken om zelf in de zak te tasten. Ab Geldermans mag dan in derdaad Nederlands sterkste wegrenner van dit moment zijn, toch menen wij dat er nog een andere renner is, die in staat mag worden geacht de vaderlandse kleuren met kans op succes te verdedigen. Die renner is Huub Zilverberg, over wie wij in bijgaand artikel iets vertellen. Hij had, toen hij in gezelschap van een stuk of wat andere keiharde jon gens, Fransen en Italianen, het hoogste punt van' de Passo di Rolle naderde, wel enkele kerels langs de kant van de weg zien staan gesticu leren en schreeuwen, maar het gegier van de wind langs en de suizingen van inspanning in zijn oren hadden hem geen sikkepit doen verstaan. Overigens: Huub sprak en verstond geen woord Italiaans en Frans, zodat hetgeen die ijverige lieden uitbrulden hem ook onder normale omstandig heden zou z(jn ontgaan. uitputting. Niemand behoefde zich als renner te schamen. Want waren ook niet de grootsten onder de gro ten gezwicht voor de tegenstand van de natuur? Waren bijvoorbeeld Rik van Looy, Charly Gaul, Ericole Bal- dini, om er maar een paar te noemen, niet door de knieën gegaan? Een der besten Vraag Huub Zilverberg niet, waar om hij niet is afgestapt. Hij weet het niet! H(J wil niet zeggen, dat het hem nog r.et niet te bar was. Hij wil niet pochen over zijn onverzettelijke wil om iets te bereiken, of over zijn hij het fijn en beseft hij heel goed, dat de naam die hij in de Giro heeft gevestigd, zijn carrière gunstig heeft beïnvloed. Maar, zo redeneert hij, een moedig gereden monsteretappe in de Giro raakt vlug in het vergeetboek. Vlug ger dan een goede prestatie in de Ronde van Frankrijk en vlugger dan een wereldkampioenschap. In de Tour de France had Huub pech. Een valpartij maakte vroegtijdig een einde aan zijn course. Het wereld kampioenschap dus? Alleen Begin september zal Zilverberg in Frascati aan de start staan. Hy zal zich misschien wat eenzaam voe len, want hy rijdt... alleen! Zyn fa briek heeft hem namelijk helemaal vrijgelaten omdat zy „Zilveren Huub" wel een goede etapperenner vindt, maar hem voor een eendagscours minder geschikt acht. De fabriek stelde er zelfs geen prijs op dat hij in de strijd om de wereldtitel zou starten. Toen de KNWU Huub aan wees om op eigen kosten naar Italië te gaan, zei Huub direct ja. Hy re belleerde niet mee met de Bond van Beroepsrenners. Zijn sportieve eer zucht deed hem, zonder zich te be denken, besluiten zijn kans op de we reldtitel te wagen. Hij staat dus alleen. Geen knecht van Van Looy, geen knecht van wie dan ook. Zijn eigen baas. Een baas zonder knechten, tenzijde andere Ne derlandse deelnemers, zoals Bas Ma liepaard, Jan Jansen, Martin v. d. Borgh, Jaap Kersten, hem als de sterkste, als de grootste kanshebber zouden willen erkennen. Uitgesloten is dit niet, maar de kans erop is wel heel klein, omdat ook Bas Maliepaard en Jan Jansen veel belovende en eerzuchtige renners zyn, die graag voor hun eigen kansen zul len rijden. Een erezaak Neen, van enige combinatie in het kader van de Nederlandse afvaar diging zal wel geen sprake zijn. De jongens zullen voor zichzelf rijden. Huub Zilverberg dus ook. Huub is daar niet bang voor. Inte gendeel, hy vindt het wel mooi, dat hij zich om niemand zal behoeven te be kommeren. Hij houdt er van zijn eigen course te rijden. Hij heeft hierin ervaring ook. Want reed hij in die martelende Giro-etappe door de Do lomieten ook niet geheel „op eigen houtje"? Al zijn ploegmaats waren immers afgestapt en ploegleider Driessen maakte zich alleen maar bezorgd over zijn raspaardjes. Zijn landgenoten Rik van Looy en Ar- mand Desmet. Aan Huub dacht hij pas weer, toen deze van alle kanten lof kreeg toegezwaaid vanwege zijn moedig volhouden. Het gevoel van eenzaamheid zal Huub Zilverberg in de stryd om de wereld titel dus vast niet lamleggen. Inte gendeel, hij zal er inspiratie in vin den om zyn tanden op elkaar te zet ten en te tonen dat hy niet alleen een voortreffelijk etapperenner is, maar dat hij ook in een eendaagsewedstrijd zijn woordje kan meesprekenHet is voor hem een erezaak en dat be tekent, dal zijn onverzettelijke wil om iets groots te bereiken hem op het circuit van Frascati zal inspire ren. En daarom is Huub Zilverberg een Nederlandse troef in de strijd om de wereldtitel. •"VlO/VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVWWVWVVVVVVVWVVVVVVVVVVVVVWVVWVVVVVVVVVVVVVI/VVVVVVVVlrtAIVVVVVVV^^ N HEMELSNAAM WAT BEIM JE VAN PLAN?) IK BETRAP JE TERWIJL JE MET 2IJIM SCHILDERIJ BEZIG r 2183. Arend en Buck hadden met ge mengde gevoelens het verhaal over de monsterparasiet aangehoord en eigenlijk wisten zij niet goed wat er van te denken. Het was mogelijk dat de beproevingen van de harde tocht Burlek hallucinaties bezorgden, maar aan de andere kant waren zyn beschrijvingen van dat onbekende gevaar zó realistisch en gedetail leerd, dat het toch mocily'k allemaal op fantasie kon berusten! In ieder geval besloten zij zonder dralen in de koers tc vliegen, die Burlek hun had opgegeven. Na verloop van tijd was deze weer zo opgeknapt, dat hij zichzelf met de navigatie kon be moeien. Onder de Pionier vergleden met ontzaglijke snelheid de dorre woestijn en het barre heuvelland, om over tc gaan in de uitge strekte jungles langs een brede slingerende ri vier. In de verte glinsterde het water van de <J-euiUcton fiiniiiiiiriimiiimimiiiimS 7)601 fêufy At- Ayzes 30 Opeens hief ze het hoofd op. „Ik geloof, dat kolonel Lutton daar aankomt. Wil jij een beetje met hem praten? Ik moet even opbellen". „Helemaal alleen?" vroeg do kolonel. over het vuur. „Nu, hoe was de lunch?" „Verrukkelijk". Gipsy aarzelde en kwam toen met haar nieuwtje: „Lacey gaat trouwen". „Trouwen. Met wie?" „Ik heb haar nog niet gezien". „Ik hoop, dat de ramllie er mee ingeno men is". Ze schudde huur hoofd: „Vast niet, ziet U, ze komt uit een winkel". Zijn slimme oogjes keken haar scherp aan. „Wat mankeert er aan een winkel vroeg hij. „Niets, maar de familie zal er wel wat lilUttl KUIIUIL iitXl l_ 1 vvtl W Cl l tegen hebben", zei Gipsy en toen opeens overmoedig: „Net zo goed, als U veel tegen een garage heeft Het gezicht van de kolonel werd roder. „Kritiseer je mij?" vroeg hij quasi-boos. „Noen, ik 'vind U allee: tig, dat heb ik al eens ..Als jc mijn neef kencle, jongedame", zei dc kolonel bars en toen: „O ja, wil je Iets voor mil doen?" „Natuurlijk". ,Jk ga morgen de hele dag uit. voor za ken. Wil jij mil rijden?" „Dolgraag"'. „Best. dun gaan we om negen uur we; „Ik zal op tijd zijn. waar gaan we heen?" De kolonel glimlachte zuur-zoet. „Ik ga die mooie neef van mij opzoe ken". zei hij bruusk. Gipsy gooide van schrik een bloemen- vaas omver. Sommige mensen hebben onhandige kinderen", zei de Kolonel en hy boog zjjn stramme knieën om haar te helpen de scherven op te rapen. „Hij kan niet meer gelijmd", zei Gipsy suffig en hij bauwde haar na: „Neen. ik vrees, dat hij niet meer kan worden gelijmd. Bel de meid maar". Maar Gipsy verzamelde dc bloemen en de scherven en vroeg even later, heel bedeesd: „Waar woont hij0" „Wie? O, bedoel je John? meter of tachtig hier vandaan. Is dat te ver voor je?" „O. neen". „Word je niet te moe? Moe! Als er kans was om Robillard te zien, als een ander het initiatief had ge nomen? Moe! Het zou makkelijk gr om duizend kilometer te rijden, als zeker wist aan het eind van de tocht hem te zullen vinden. HOOFDSTUK VII. Ze vertrokken tn do wagen van de ko lonel Gipsy stond er op, dat dit zo ge beuren zou, omdat ze diep in haar hart vreesde, dat door hot oen of ander on gelukkig toeval, Robillard haar zou zien en haar wagen zou herkennen, de garage bereikt hadden. ,Wat ben je stil vanochtend", zei de oude man, toen ze een groot aantal ki lometers zwijgend hadden gereden en Gipsy schrok op met het schuldige ge voel. dat ze in de geest mijlen weggodwaald. ,Het is een bcwJjs van welbehagen", zei je. „Er wordt toch altijd beweerd, dat het bewijs van do grootste vriendschap is, als je samen kunt zwijgen!" „Zo? Nu je zult wol gelijk hebben", gaf hij toe. „Maar ik weet heel weinig van wat er gezegd wordt". ,,Ik dacht, dat U nogal goed van alles op de hoogte was", antwoordde Gipsy. Kolonel Lufton lachte. „Misschien vroe ger, dat licb ik mij tenminste verbeeld, maar de laatste jaren heb ik alle voe ling met de anderen verloren. Dat gaat zo als je gepensioneerd bent en op het land vegeteert". „Ik houd van buiten". „Heus? Ik weet niet, of dat wel zo goed is voor jonge mensen tenminste niet aldoor. Ze moeten wat van het leven zien, reizen, andere mensen leren ken nen. We kunnen nog heel lang dood zijn, weet je", besloot hij wat spottend. „Zou dat zo zyn"? vroeg Gipsy melan choliek. „Tob daar maar niet over", wierp hij tegen. „Dat ligt in de schoot der goden en wij kunnen er niets aan doen. Ik ben niet godsdienstig niet In het algemeen maar ik heb zo mijn eigen filosofie". „En dat zal zeker de ware zijn", kwam ze hartelijk. „Ze is in ieder geval heel eenvoudig", vertelde hij haar. „In twee regels: „Wij allen varen naar het onbekende strand, „Deed men goed hier. goed is 't aan de .overkant". „Dat vind ik mooi", zei Gipsy. „Het is in ieder geval logisch", meende hij nuchter eu toen weer met zijn oude opgewektheid: „Je rijdt heel hard. Weet je wel zeker, dat je op de goede weg bent?" „Ja ziet UZo aarzelde. „Ik moest U maar vertellen, dat mijn ouders vlak bij ons reisdoel wonen", voegde ze er zenuwachtig bij. „Werkelijk?" Hij keek haar snel aan. „Dan ken je mijn neef misschien wel?" Ze hield haar ogen strak op de weg ge richt. „Ik weet. geloof ik wel, waar de farage is", gaf ze toe. „Ja... in het orp, een minuut of twintig van ons huis". „Dat heb je mij nog nooit verteld", zei hy achterdochtig. Gipsy lachte flauwtjes: „Och ik had niet gedacht, dat U ooit deze kant zou uitkomen ik wist niet, dat U goed met hem was". „Dit is een zakenbezoek", kwam hij gestreng. Even zweeg hij, toen ging hij* voort: „Als je ouders zo in de buurt wonen, dan kun je wel bij hen gaan lunchen. Dan noef je niet op mij te wachten". Met moeite bracht ze uit: „En uw lunch dan?" „O, ik scharrel wel ergens wat op met John. Er' is wel ergens gelegenheid tob maar niet over mij". Ze vroeg even later: „En zal ik U dan weer atnalen?" „Als je zo goed wilt zijn. Om een uur ol drie. Dan kunnen we bij daglicht terug rijden". „Weer een teleurstelling", dacht ze ge laten en begreep niet, waarom ze er zo gerust op was geweest, dat ze met hun drieën zouden lunchen. „Weet je", kwam de kolonel opeens. „John moest eigenlyk trouwen. Als hij maar een aardig, verstandig meisje kon vinden, dat zien niet aanstelt, dan zo het hem er helemaal bovenop helpen' Ze drong een glimlach terug: „Misschien houdt hy helemaal niet van aardige, ver standige meisjes", veronderstelde ze. De kolonel grinnikte. „WaarschiJnlyk niet. Hij wil nooit wat goed voor hem is, die rakkerd! De enige keer, dat ik op een huwelijk doelde maanden ge leden alweer, toen we elkaar het laatst1 gezien hebben had hy' de brutaliteit er op te wyzen, dat ik ook nog altijd vrij gezel was". Ze keek hem eens aan. „Waarom dat?" vroeg ze belangstellend. Jaap haalde zijn schouders op. „Dat mag de hemel weten! Ik heb vrou wen genoeg ontmoet allerliefste vrouwen zelfs en ik ben heel vaak verliefd geweest, maar nooit erg genoeg om myn vrijheid op te offeren". 'Wordt vervolgd.) I EERBETOON DOOR „IKE" Op de laatste dag van zijn bezoek aan Europa heeft oud-president Eisenhower in Wexford in Ierland een krans gelegd bij het monu ment voor commodore John Bar ry, een van de oprichters van de Amerikaanse marine. Het monu ment is een geschenk van de Ver enigde Staten en werd geplaatst tijdens de ambtsperiode van Ei senhower. DINSDAG 28 AUGUSTUS 1962. HILVERSUM I. 402 meter. 746 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Ochtendvaria (gr.). VPRO: Dagopening. AVRO: 8-00 Nieuws- 8.15 Lichte grammofoonmuziek. 9.00 Gym nastiek voor de vrouw. 9.10 De groente man. 9.15 Klassieke kamermuziek (gr.). 9.35 Waterstanden. .9.40 Morgenwijding. 10.00 Arbeidsvitaminen (gr.). 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Voor de zieken. 12.00 Jazzmuziek. 12.20 Regeringsuit zending: Voor de landbouw. 12.30 Me dedelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.33 Licht ensemble en zang- 13.00 Nieuws. 13.15 Mededelingen, eventueel actualiteit of grammofoonmuziek. 13.25 Beursberichten. 13.30 Metropole-orkest. 14.00 Klavecimbel-recital: Oude mu ziek. 14.15 Kamermuziek. 14-40 Voor de jd. 15.00 Zangrecital. 15.30 De vrouw in het wit, hoorspel. 16.10 Zuidameri- lcaanse ritmen (gr.)- 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Lichte grammofoonmuziek. 17.55 New York calling. 18.00 Nieuws. 18.15 Eventueel actueel. 18.20 Pianospel: lichte muziek. 18.30 Radio-Volksuniver siteit: Achter de schermen IX het Blijspel, door drs. G. J. de Voogd. 19.00 Fragmenten uit Der Dreischütz, opera (gr.). 20.00 Nieuws. 20.05 Opklaringen, licht programma. 20.50 Het ABC van het heelal, lezing (VII en slot). 21.10 HONGAARSE ARBEIDERS KOMEN IN VERZET Fabrieksarbeiders in de Hongaarse plaats Csepel zyn actief in verzet geko men tegen het controleren van hun werk tydens verplichte overuren door middel van een filmcamera, zo heeft het Hongaarse vakbondsblad Nepszava gemeld. Uit protest weigerden de arbeiders overwerk te verrichten. Tenminste een hunner werd ontslagen, omdat hij ande ren er toe had aangezet overwerk te wei gere" LEZERS SCHRIJVEN DOOR RATTEN GEBETEN Met verbazing lazen we het bericht ver schenen in uw blad van 16 dezer onder de titel: „Vastgebonden kinderen door ratten gebeten". Dergelijke ongehoorde, haast geweten loze en op sensatie belust zijnde bericht geving kunnen we niet laten voorbij gaan zonder met klem te protesteren. Indien het waar is dat twee kinderen door ratten werden gebeten, wensen wij U met nadruk mede te delen dat dit in cident zonder enige verwikkeling is ge bleven voor beide kinderen. Het hospi taliseren van kinderen is in België in het algemeen en in Antwerpen in het bijzonder wel zo ver gevorderd dat wij deze niet aan hun bed vastbinden en zonder toezicht laten. De medische inspecteur van het Mini sterie van Volksgezondheid en van het Gezin liet het incident na onderzoek zonder gevolg. Er is ook geen sprake dat het zaaltje waar het incident zich heeft voorgedaan zou vervallen zijn. Het is juist éen van diegene die nog onlangs volkomen werd opgefrist, evenmin is er sprake dat de aldaar gevestigde dienst niet zou aangenomen zijn. Dit alles toont aan op welke onverant- woordelijke wijze sommige door derden verspreide berichten worden opgeno men, hetgeen in onderhavig geval te vens getuigt van het niet bijzonder ho ge peil van beroepsdeontologie van de wijzing in uw blad te willen inlassen. De commissie van openbare onderstand: De secretaris, De voorzitter, R. AVERMAETE. F. CLOOS. Opname Wereld-Muziek Concours te Kerkrade. 21.50 Gitaarspel. 22-30 Nieuws. 22.40 Actualiteiten. 23.00 Piz zicato: nieuwsflitsen en actualiteiten uit de lichte muziekwereld. 23.5524.00 Nieuws. KRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Klassieke mu ziek (gr.). 7.45 Morgengebed en over weging. 8.00 Nieuws. 8.15 Lichte gram mofoonmuziek. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.45 Klassieke pianomuziek (gr.). 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Lichtbaken, le zing. 10.25 Klassieke muziek (gr.). 11.15 Lichte grammofoonmuziek. 11.50 Vol- aan... vooruit, lezing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Lichte grammofoon muziek. 12.30 Mededelingen ten behoeve van land- en tuinbouw. 12.33 Lichte grammofoonmuziek. 13 00 Nieuws. 13JL5 Platennieuws. 13.25 Dansorkest en zangsoliste. 13.50 Populaire orkestwer ken (gr.). 14.35 Voor de plattelands vrouwen. 14.45 Koorzang. 15-00 Lichte grammofoonmuziek. 16.00 Voor de zie- en. 1630 Ziekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Beursberichten. 17.45 Re geringsuitzending: De Nederlandse An tillen in de historie, door W. Meyer. 18.00 Voor de jeugd. 18.20 Kaarten op tafel, gesprekken over actuele proble men. 18.30 Licht entemble met zang solisten. 19.00 Nieuws. 19.^.0 Actuali teiten. 19.25 Lichte grammofoonmuziek. 20.15 Klassieke pianomuziek (gr.). Noot van de redactie: Het bedoelde bericht bereikte ons via het Algemeen Nederlands Persbureau en het was afkomstig van het Brusselse dagblad Standaard. 20.45 Utrechts stedelijk orkest en so list: moderne muziek. 21.35 Klassieke muziek (gr.). 22.10 Wereldkampioen schappen wielrennen te Milaan. 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Lichte grammofoonmuziek. 23.05 We reldkampioenschappen wielrennnen te Milaan. 23.15 Modern pianotrio (gr.), 23.55-24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 20.00 Journaal- 20.20 Politieke le zing C.H.U. 20.30 Dwaaltocht door het dierenrijk. 20.55 Sunvalley Serenade, speelfilm. 22.20-0.30 Eurovisie Milaan: wereldkampioenschappen wielrennen op de baan. VLAAMS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 19.30 De liberale gedachte en actie. 20.00 Nieuws. 20.30 T-V.-western. 21.20 Literair programma over Dickens NCRV). 22.00 Pianorecital: klassieke muziek. 22.25 Nieuws. 22.45- 0.30 Eurovisie Milaan: Wereldkampioen schappen wielrennen. FRANS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 19.30 Programma over de luchtvaart. 20.00 Nieuws. 20.30 Le cas du Docteur Kraus, T.V.-spel. 21-00 Eurovisie Mi laan: Wereldkampioenschappen wiel rennen. (Om 2230 nieuws). (Advertentie) O la la... Wat is die J CarthnQcna Col MOZAMBIQUE 5 28 augustus Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG EN LAAG WATER nap uur meter 0.57 1.88 -|- nap uur meter 13.14 1.86 14.34 1.38 14.57 1.65 nap uur meter 7.17 1.60 8.00 1.31 8.19 1.50 uur 19.43 20.12 20.44 20.14 20.38 nap meter 1.95 2.11 2.25 1.63 1.84

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 3