PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WESTEN WIL GESPREK GROTE VIER OVER KWESTIE-BERLIJN Algerijnse doen water militairen in de wijn Ontwikkelingsplan Terneuzen gereed en reeds ten dele te realiseren Rusland antwoordt met tegenprotest Beroep van dr. Soblen verworpen BIDAULT EN SOUSTELLE IN ZWITSERLAND ONGEWENST IN HET KIELZOG VAN COLUMBUS KROESJTSJEW BEPLEIT GROTERE ECONOMISCHE SAMENWERKING Huizen door straaljagers verwoest Ben w. vragen de raad akkoord te gaan met rapport van ir. Snijders Armenwet verdwijnt Vandaag... 205e jaargang - no. 200 WAARIN OPGENOMEN DE MIDDELBURGSE, VLISSINGSE, GOESE, BRESKENSE COURANT EN VRIJE STEMMEN Directie. F van de Velde en F. B. den Boer. Adjunct: W. de Pagter. Hoofdredacteuren: W ^eertouwer en G. A. de Kok. Abonnementsprijs 62 cent per week. 8.00 per kw.; Ir. per post ƒ8.25 per kw. Losse nummers 15 cent. Bureaus: Vlisslngen: Walstraat 58-60. tel 2355 (b.g.g. red. 3508/3546. adv 3647/3643): Middrlburg: Markt 51 tel 3841 Cb.g.g red. 2078/3169, adv. 2375), Goes: Grote Markt 2 tel 6140 (b g.g. red. 7853, adv. 5213). Oostburg: tel. 2395; Temeuzen: tel. 2116; Ziertkzee: red. tel, 2425. adm. tel 2094. Adv.pr. 27 ct per mm. Min. per adv. 4.— Ingez. med. 3 x tarief. Kleine adv (max. 8 regels) 25 ct per regel (min. 125). .Brieven our. van dit biad" 25 ct meer. Giro 359300 P.Z.C., Middelburg. Zaterdag 25 aug. 1962 In Goes ligt 31 mille klaar Pagina 2 NOTA INGEDIEND BIJ RUSLAND Frankrijk, Engeland en Amerika hebben er bij de Sowjet-Unie op aangedrongen een vïermogendhedengesprek te organiseren om de spanning in de stad Berlijn te verminderen. Tegelijkertijd zond het Kremlin een protestnota aan de V.S. waarin Amerika verantwoorde lijk werd gesteld voor de bekogeling met stenen van een autobus met Russische militairen. De Amerikanen werden ook verantwoorde lijk gesteld voor een aantal andere incidenten sinds de 13de augustus, toen de muur een jaar bestond. Volgens de Russische nota hadden „fascistische elementen" zich schuldig gemaakt aan „gevaarlijke pro vocaties" jegens Russische diplomaten en militairen. De Russen zeiden dat als deze in cidenten niet ophielden, Rusland „passende maatregelen" zou ne men „ter verzekering van de vei ligheid van de Russische onderda nen". Wat voor maatregelen dat waren werd niet aangegeven. Frans protest Intussen heeft de Franse ambassadeur in West-Duitsland een protestnota inge diend bij de Sowjet-Unie tegen het neer schieten van de vluchtende Trapo, de 19- jarige in uniform geklede jongeman, die Westberlijns grondgebied wist te berei ken, maar op weg naar het ziekenhuis, met kogelwonden in buik en hoofd over leed. De Franse ambassadeur, Roland de Margerie, noemde het neerschieten „een misdaad gepleegd op het gebied van de Franse sectoi. ...Ik protesteer met kracht togen deze afschuwelijke daad, die met opzet is gepleegd met voorbij gaan van alle regels van menselijkheid, welke dienen te worden gerespecteerd tegenover burgers van dezelfde stad. Ik verzoek U dringend herhaling van der gelijke misdaden door passende maatre gelen onmogelijk te maken". De Amerikanen hebben de Russen niet temin gedwongen akkoord te gaan met een reeks strenge veiligheidsmaatrege len. De Russen mogen tijdens de rit door West-Berlijn geen wapens zichtbaar bij zich hebben. Mening van Brandt Burgemeester Willy Brandt van Berlijn, heeft gisteren tijdens een persconferen tie verklaard het jammer te vinden, dat de westelijke geallieerden niet krachti ger optreden tegen de incidenten, lij merkte wel op, dat hij nog steeds vol vertrouwen was, dat de westelijken hun rechten in Berlijn zouden blijven opeisen. Hij deed een beroep op de West- berlijners zich te onthouden van deelneming aan onlusten. „De wel vaart van de stad is belangrijker dan de haat jegens de muur", al dus de burgemeester. Pantserwagens De Russen zijn intussen kennelijk reeds begonnen met het „verzekeren van de veiligheid van Russische on derdanen". Toen gisteren de wacht- aflossing voor het Russische monu ment in West-Berlyn kwam, bleek, Prinsenhof te Delft is de oude kunst en antiekbeurs 1962 ge opend. Foto: Nautilusbekcr met verguld zilveren schip; in plm. 1620 gemaakt door Samuël Lormann. MEISJE GEDOOD OP OVERWEG Do 15-jarige Johamme E. M. Fekkers uit Amsterdam is gistermiddag op de niet beveiligde overweg tussen wolf- hc/.o en Ede onder de trein Arnhem- Utrecht gekomen. Zij maakte een fietstocht met haar ou ders. Hot meisje werd zeer ernstig ge wond en is naar het streekziekenhuis te Bennekom gebracht, waar zij in de vooravond is overleden. Haar vader en moeder bleven ongedeerd. Het gezin Fekkers logeerde te Ede. dat in plaats van een autobus, pant serauto's werden gebruikt voor het Communistische grensicachten hebben zoals gemeld don derdagavond een negentienjarige agent van de Oostduitse spoor wegpolitie, die trachtte naar het westen te vluchten, bij de muur neergeschoten. Foto: Een beeld van de plaats waar deze nieuwe tragedie zich afspeelde. Op de plaats, waar het slachtoffer neer stortte, zijn bloemen gelegd. Op de achtergrond drie Westoerlijnse politiemannen die naar Oost-Ber- lijn kijken. Het hek maakt deel Overwinning voor Ben Bella Toch deelname aan overleg over het leger De leiders van willaja vier, de poli tieke en militaire leiding van het district Algiers, hebben in een ge meenschappelijke verklaring met willaja drie (Kabylië) gezegd, dat zij erin hebben toegestemd verte genwoordigers te zenden om zit ting te nemen in twee commissies die door het politieke bureau van het nationale bevrijdingsfront zijn gevormd voor de vorming van guerrillaeenheden en de organisa tie van de partij van het nationale bevrijdingsfront. De Zwitserse autoriteiten hebben de toegang tot Zwitserland ver boden aan de Franse anti-Gaul listen Georges Bidault en Jacques Soustelle. Zij hadden al eerder verklaard geen enkele activiteit van militante groepen tegen de Franse regering te zul len tolereren. Bidault en Soustelle zullen als gevolg van het besluit voortaan zelfs niet meer om particuliere redenen Zwitserland mogen verblijven. De eerste was in maart j.l. in dit land en er waren aanwijzingen dat Sou stelle er zich toen eveneens bevond. EEN AMERIKAAN EN ZES SPANJAARDEN zijn gisteren uit het kleine Baskische haventje Guetaria vertrokken voor een reis naar Amerika. Zij varen op een getrouwe kopie van het galjoen „Nina" waarop indertijd Christopher Columbus voer. Het vertrek is niet het officiële vertrek. Het galjoen zal eerst naar Palos de Moguer varen, een kleine haven in Huelva, vanwaar het officiële ver trok zal plaatsvinden. Commandant van het schip is de 42-jarige luitenant tor zee van de Spaanse marine, Carlos Etayo, die voor deze onderneming 10 jaar verlof heeft gekregen. De Amerikaan is Robert Marx (28) een zee-archeoloog en beroepsduiker en verder is aan boord nog de 46-jarige pater Antonio Sagaseta. een priester uit Pamplona. De Nina 2 heeft met succes de zeewaardigheidsproeven die de Spaanse wet voorschrijft afgelegd. De mannen zullen aan boord hetzelfde menu genieten als destyds de mannen van Columbus kregen. Het bestaat voor namelijk uit gezouten vlees, sardines, bonen, suiker, knoflook, uien en ham. Elke man kt-y'gt dagelijks evenveel (of even weinig) water als de bemanning van do eerste Nina. Men krijgt tweemaal zoveel wijn als water. Do bemanning van de Nina 2 gelooft Amerika te zullen bereiken op 10 oktober, de zelfde dag als waarop Columbus er voet aan wal zette, ruw weg vijf eeuwen terug. Waarnemers zien in deze verklaring de eerste aanwijzing van de bereidheid van willaja vier om met het bureau samen te werken. Maar in de verklaring wordt ook ge. zegd, dat de willajaraden zullen blijven bestaan totdat er op wettige wijze een Algerijnse staat is gevormd. Voorts heet het in de verldaring, dat de leiders van het bevrijdingsfront en het bevrijdings leger nimmer de beginselen van omvor ming van hun organisatie hebben ver worpen. Maar het terugzenden van het bevrijdingsleger naar de kazernes zou neerkomen op vergeten van de werke lijke botekenis van de strijd van het be vrijdingsleger aan de zijde van het volk. De soldaten van het bevrijdingsleg aldus de verklaring, beschouwen zichzelf als de waarborgers van de doelstellingen van de revolutie en zij moeten er voor zorgen, dat de instel lingen van het land overeenkomen met de wensen van het volk. (Het politieke bureau wil, dat de guerrilla eenheden worden omgevormd tot een nationaal leger en dat de militaire en burgerlijke bevoegdheden, die thans in het grootste deel van Alge rije allebei door guerrillaeenheden worden uitgeoefend, gescheiden v~ den). Volgens de verklaring is men het er mee eens, dat het politieke bureau de kandi daten voor regeringsfuncties aanwijst. Maar deze kandidaten zouden door de willaja's goedgekeurd moeten worden, Er zouden bovendien functies moeten worden gereserveerd voor oorlogsinvali den en ex-militairen en voor degenen, die in de strijd om de onafhankelijkheid zijn gewond. Geen Nederlanders gedeerd in Italië Op hot ministerie van buitenlandse za ken in Den Haag is van de Nederlandse consul in Napels bericht ontvangen, dat bij de aardschokken die Zuld-Italii' dag en woensdag hebben a dins- geteisterd, ,rou iicucimiiuws -tyn geueerd. Er is loor leden van de Nederlandse, kolonie ook geen materiële schade geleden. In het gebied van Norcia, in de Italiaan se provincie Perugia, is gistermiddag een aardschok gevoeld die vier seconden aanhield. De bevolking zocht in paniek een goed heenkomen in het vrije veld. 'len deden zich niet huizen liep lichte Bang voor invloed Euromarkt Unie van alle „socialistische" landen De Sowjetrussisehe regeringslei der Kroesjtsjew heeft een op roep gedaan tot vorming van een economisch wereldstelsel, waarin alle landen uit het „so cialistische kamp" verenigd zijn, zonder dat echter de ge dachte van samenwerking tus sen de reeds bestaande „socia listische" en „kapitalistische" economische unies van de hand wordt gewezen. Het is de strekking van een artikel van Kroesjtsjew in nr. 9 van het tijd schrift „Problemen van vrede en so cialisme". Gisteren heeft radio Mos kou daaruit gedeelten omgeroepen. ..„Het is noodzakelijk, dat de socia listische landen actiever samenwer ken, teneinde een zo groot mogelijke tijdwinst te behalen bij de economi sche concurrentie met het kapitalis me. Het is thans nodig geworden geleidelijk binnen het raam van het gehele stelsel, de alles omvattende economische organisatie te verwe zenlijken, waarvan Lenin, sprak", zo schrijft Kroesjtsjew. De regeringsleider wijst erop, dat de im perialistische landen trachten hun krachten te verenigen, om de triom fantelijke opmars van het socialisme te remmen. Deze unies doen echter de tegenstellingen en fouten niet ver dwijnen, die het kapitalisme aankle ven. Zonder de krachten van de te genstanders te overschatten, mag men er toch niet achteloos aan voor bijgaan. Hoe dan ook, zo meent Kroesjtsjew, de kapitalistische economische unies zijn uitingen van een algemeen in de wereld bestaand streven en „dit stelt de kwestie van economische sa menwerking en van vreedzame con currentie aan de orde, niet alleen tussen de afzonderlijke staten met uiteenlopende maatschappelijke stel sels, maar ook tussen hun economi sche unies". Voor wat de socialistische landen aan gaat, wier taak het gaat worden een „wereldeconomie" op te bouwen, het is voldoende dat zij doordrongen ra ken van hun „historische verant woordelijkheid", door hun „economi sche slagbomen" te slopen, over te gaan tot een „rationele werkverde ling" en tot een specialisatie, die ge leidelijk er toe zal leiden, dat enkele van die landen de gehele leverantie van bepaade produkten aan de ande re landen verzekeren. Ten slotte wüst Kroesjtsjew nog op de noodzakelijkheid van materiële voor uitgang van elk van de landen van het socialistische kamp, teneinde een harmonisering van de nationale plan nen te vergemakkelijken. RESTEN GESNEUVELDEN TOCH NAAR NEDERLAND e regering heeft besloten de stoffelijke overschotten van militairen, die in Nieuw-Guinea in de loop van dit jaar in verband met vijandelijke acties zijn ge sneuveld dan wel op andere wijze bij de vervulling van hun plicht het leven heb ben verloren, indien de nabestaanden dit wensen en zodra de omstandigheden zulks toelaten, van rijkswege naar Ne derland over te brengen. Het betreft hier in totaal 14 stoffelijke overschotten. In de loop van dit jaar zijn in Nieuw-Guinea gesneuveld zeven militairen van de koninklijke landmacht en twee militairen van de koninklijke marine. Voorts zijn nog vijf militairen van de koninklijke landmacht in Nieuw- Guinea omgekomen als gevolg van on gevallen. Advocaten tekenen weer beroep aan Het Britse hooggerechtshof heeft gisteren een beroep van dr. Ro bert Soblen, die in de V.S. een levenslange gevangenisstraf wegens spionage moet uitzitten, verworpen. Soblen had gesteld dat een bevel tot deportatie naar de V.S. onwettig was. De advocaten van Soblen tekenen thans beroep aan bij het hof van beroep en indien ook dit afwijzend beschikt zul len zy zicli tot het Hogerhuis wen den. Zoals bekend was Soblen, die in de V.S. wegens spionage voor de Sowjet- Unie was veroordeeld, naar Israël gevlucht toen hij op borgtocht vrij was. Hij werd door de Israëlische re gering uitgewezen. Het vliegtuig dat hem naar de V.S. bracht landde in Engeland nadat Soblen zich verwon dingen had toegebracht. In Stanton, in het Engelse graaf schap Suffolk, is een Amerikaan se straaljager neergestort op een aantal huizen, waarin Ameri kaanse militairen wonen. Bij dit ongeluk kwam een man om het leven. Vele anderen ontsnapten ternauwernood. Drie huizen wer den volkomen verwoest, terwijl een vierde ernstig beschadigd werd. Bereikbaar voor schepen van 50.000 ton De gemeenteraad van Terneuzen, die donderdagavond om 7 uur bij een komt, zal moeten beslissen over een voorstel van b. en w. om in principe akkoord te gaan met het door ir. N. Snijders, directeur van de Havens- en Handelsinrichtingen te Amsterdam, opgemaakte rap port „Ontwikkelingsplan Haven- en Industrieterreinen Gemeente Ter neuzen". Tevens wordt de raad gevraagd goed te vinden, dat liet plan wordt verwerkt in de eerstvolgende herziening van het uitbreidings plan in hoofdzaak en om burgemeester en wethouders te machtigen opdracht te geven tot het opmaken van bestek en tekeningen en een kostenbegroting voor de uitbreiding van de zuidelijke kanaalhaven cn Zevenaarshaven met bijkomende werkeu. Het ligt in de bedoeling, dat ir. Snijders in de vergadering van donderdag een toelichting op zijn rapport zal geven. Uit de met ir. Snijders en rijkswaterstaat ge voerde besprekingen is het college van b. en w. gebleken, dat hoewel de gehele uitvoering van het plan wel geruime tijd zal vergen, toch op betrekkelijk korte termijn een gedeeltelijke realisering daarvan binnen het raam der mogelijkhe den ligt. Hiervoor is echter nodig met het oog op de kostenfactor, dat vooraf de nodige toezeggingen van haven en industriële bedrijven worden verkregen met betrekking tot vestiging aan de te verlengen kanaalliavens. Het plan van ir. Snijders, zoals dat thans is opgesteld, omvat o.m- het volgende: Het kanaal zal worden voorzien van een zeesluis met een nuttige schutlengtc van 290 m, een breedte van 40 m. Het ka naalprofiel zal een bodembreedte van 72 m en een waterdiepte van 12,50 m ver krijgen. Na voltooiing van deze werken zal het havengebied van Terneuzen be reikbaar zijn voor schepen van maxi maal 50.000 ton draagvermogen. Door deze werken, welke zeer hoge in vesteringen vergen, komt het havenge bied van Terneuzen in een zeer goede positie te verkeren ten opzichte van an dere Westeuropese havens, waarvan slechts weinige gelijke mogelijkheden kunnen bieden. Deze omstandigheid logt echter aan de beheerder de plicht op aan dit kanaal liggende gronden dan ook in de eerste plaats te bestemmen voor objecten, wel ke gebruik maken van dc geschapen mo gelijkheden, opdat een zo hoog mogelijk rendement van de in de kanaalvoorzie- ningen geïnvesteerde bedragen wordt verkregen. Hierbij moet er echter wel voor worden gezorgd, dat het voor een evenwichtige ontwikkeling van het gebied noodzake lijk is, dat niet uitsluitend haven- en in dustrieterreinen aan diep vaarwater worden gecreëerd, maar dat het nodig is, dat in de nabijheid van deze terrei nen ook aan bedrijven, welke slechts vaarwater met een beperkte diepte of in het geheel geen wateraansluiting no dig hebben, vestigingsmogelijkheden kunnen worden geboden. De meeste industrieën aan diep vaarwa ter zijn van dien aard, dat zii een zekere verzorgende en toeleverende industrie nodig hebben. Indien deze laatste in de nabijheid kunnen worden gevestigd, pecticvelijk aanwezig zijn, is dit een gunstige vestigingsfacioiOok voor een goede ontwikkeling van de havenactivi teiten is het van belang, dat dit op een zo breed mogelijke basis kan geschie den; niet alle bedrijven uit deze rector hebben echter diep vaarwater nodig. Terreinen De nieuwe haven- en industrieterreinen worden niet gecreëerd in een maagde lijk gebied. Er bevinden zich in het ka- naalgebied van Terneuzen reeds enige havens met daaraan liggende bedrijven; er bevindt zich een stedelijke bebou wing; er is een uitbreidingsplan voor j^antliiK Nederlanders hechten nogal aan het vieren van verjaardagen. Zo kon het zelfs in Nederland gebeuren, dat bij het indienen van het wetsontwerp „tot ver lening van bijstand door de overheid" even gememoreerd moest worden hoe dit wetsontwerp werd ingediend op de vijf tigste verjaardag van minister dr. Mar- ga Klompé. We mogen dat wetsont werp dus zien als een feestelijkheidje en dat is het ook wel. Het vervangt de Armenwet van 1912, een wet, die erg verouderd was en waaraan niet iedereen prettige herinneringen zal hebben. Wan neer we terugblikken op de armenzorg in Nederland die voornamelijk be jaardenzorg en soms ook werklozenzorg was dan stuiten we bij voorgaande ;eslachten duidelijk op een zekere hard- leid jegens ieder, die oud was en arm. De kerken poogden zo foed mogelijk hulp te >ieden, maar zij ston den voor een zware taak. De overheid zorgde pas in laatste instantie voor enige aanvullende hulp, waarbij nog scherp werd uitgekeken naar familieleden op wie men een deel van de steungelden kon verhalen. In die dagen werd het bepaald wel als een soort schande beschouwd, wanneer men- moesten aankloppen bij een „burger lek armbestuur". Daarin is geleidelijk verandering geko men en nu is men zover als straks de wet van de jarige dr. Klompé is aan genomen dat in nood verkerende mensen recht hebben op hulp van de overheid en dat ze dus ook met opgehe ven hoofd om die hulp kunnen vragen. Dat betekent een geheel andere bena dering van de armenzorg in Nederland. Men mag zeggen, dat de nieuwe wet een nieuw tijdperk opent, nu het verle nen van bijstand ten volle een over heidstaak is geworden. Dit sluit overi gens niet uit, dat door kerken en door particuliere instellingen nog veel ver richt kan worden op het terrein van de hulp aan in nood verkerende mede mensen. Zij kunnen thans zelfs die taak vervullen op een breder en hoger ni veau, omdat er door de overheid al een gDedfc basis is gelegd- e nieuwe wet voorziet niet in een bij zonder contact met particuliere instan ties. Men acht dat niet nodig. In dit verband mag het ook gelukkig genoemd worden, dat de sociale raden en de arm besturen kunnen verdwijnen. Advies commissies zullen ingesteld worden, maar zij beoordelen geen „gevallen", zodat degenen die zich voor hulp aan melden, niet beducht behoeven te zijn, dat zo'n commissie nog eens hun gehele doen en laten napluist. Van grote bete kenis is, dat het recht om de steungel den terug te vorderen van familieleden enz. nagenoeg geheel verdwijnt. Prak tisch blijft dat recht alleen maar be staan, voorzover het de nalatenschap van de gesteunde betreft of in gevallen, waarin iemand bij rechterlijk vonnis tot onderhoud van de gesteunde verplicht was. De nieuwe wet is er overigens niet uit sluitend voor de bejaarden, al zal het leeuwedeel van de uitkeringen voorlo pig wel naar oudere mensen gaan. Dat laatste is dan een gevolg van de niet- toereikende pensioenvoorzieningen uit het verleden en in dat opzicht zal de nieuwe wet dus geleidelijk aan beteke nis moeten verliezen. Er zullen steeds meer bejaarden komen, die wel beschik ken over een toereikende pensioenvoor ziening en die dus geen gebruik behoe ven te maken van de bijstandwet. Dan zal de nadruk meer vallen op mensen, die tijdelijk in nood verkeren en die via deze wet geholpen kunnen worden. Dat kan zijn in de vorm van omscholing voor een nieuw beroep, in de vorm van financiële sanering, in de vorm van be drijfskapitaalverschaffing aan kleine zelfstandigen enz. Misschien is dit wel de mooiste kant van de nieuwe wet, want hier komt duidelijk naar voren, dat hulp wordt gegeven opdat mensen hun zelfstandig bestaan kunnen behouden of kunnen herwinnen. Het gaat dus om hulpverlening die zichzelf overbodig wil maken en dat is altijd de beste vorm van hulp. De nieuwe wet is al herhaal delijk aangeduid als een mooi stuk af ronding van de sociale wetgeving in Nederland. Dat is ze inderdaad en het moge hier nog eens met grote waarde ring geconstateerd worden. ....is het 125 jaar geleden, dat de Nederlandse landschap-, stadsge zicht-, figuur- en portretschilder, etser en lithograaf Jacob H. Ma- ris te Den Haag werd geboren. MORGEN ....is het 400 jaar geleden, dat de Spaanse dichter en geschiedschrij ver Bartolomé L. de Argensola te Barbastro in Aragon werd ge boren. Wwwwwwwvwvwwwwwvwvwwww deze bebouwing opgesteld welke ook haar eisen stelt; ten slotte bevindt zich langs de westoever van het kanaal een belangrijke rijksweg. Al deze objecten leggen een beperking op aan het ontwikkelingsplan. Vanzelfsprekend moet steeds worden af gewogen welk belang aan het beperken de object moet worden toegekend. Zo is tijdens de studie o.m. overwogen oostelijke richting te verschuiven. Nadere beschouwingen hebben echter aangetoond, dat de nadelen van een der gelijke verschuiving niet opwegen tegen de voordelen die voor het ontwikkelings plan zouden kunnen worden verkregen. In het algemeen kan dan ook worden geconstateerd, dat de bovengenoemde beperkingen, voor zover aanwezig aan de oostoever van het kanaal, geen hin dernis vormen voor het opstellen van een goed ontwikkelingsplan. Anders is het gesteld met de westoever. Het graven van havenbekkens aan de westzijde van het kanaal is niet moge lijk zonder dat de daar aanwezige rijks weg wordt omgelegd. Hoewel dit een belangrijke ingreep is, zal dit geen be letsel mogen vormen voor de verdere uitbreiding van de haven- en industrie terreinen langs deze oever. De afstand tussen spoorlijn en kanaal is zodanig, dat een goede haven- en in dustrie-ontwikkeling hier mogelijk is. Voorshands zijn de aanwezige mogelijk heden langs de oostoever echter vol doende en kan de westoever voor de toekomst worden gereserveerd; het thans opgestelde ontwikkelingsplan is dan ook voorlopig beperkt tot de oost- (Zie slot pag. 2 kol. 3)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 1