Weer Domburgse tennis-zege voor Rina v. d. Hage en Siebe Huizinga M. de Pooler behaalde in Middelburg 3 titels Middelburg versloeg le klasser Tongelre msêmk \zy een veilige keuze de SKODA Combi staat altijd voor U klaar AJAX BEHAALDE IN AMSTERDAM ZEGE OP SHEFFIELD WEDNESDAY Op vrije slag, rug- en vlinderslag MAANDAG 13 AUGUSTUS 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT geheel compleet f 6475. 1202 Combi f 6975,- Skoda Octavia f 5250,- Felicia Sportcabriolet 8250,- Spurs wonnen van Ipswitch Town Het Engelse voetbalseizoen werd zater dag. geopend met de traditionele wed- stnjd tussen de leaguekampioen Ips wich Town, en de houder van de Cup, Tottenham Hotspur. De Spurs wonnen de ontmoeting, die te Ipswich gespeeld werd, met 51. Badgastentennistoernooi: voor de twaalfde maal draagvermogen 400 kg - laadruimte met neer geklapte achterbank: 150 x 100 x 80 cm - geheel stalen carrosserie van 1 mm dikke staalplaat - Super motor: 1221 cc - 47 pk - 125 km/u. H. ENGLEBERT N.V. - DOBBEWEG - VOORSCHOTEN - TEL. (01717) 2010* DEALERS: Garage I. J. ADRIAANSEN, Oude Stad 16, Oostburg, tel 2679 Autobedrijt IJ. I. WANDEL Zuidstraat 10, Nieuwerkerk. tel 482 Gar J JOOSSE ZN. Rijksweg 24G Nieuw en St Joosland tel 318 Garage C. M. G. CAPPENDIJK Axelsestraat 174, lerneuzen tel 2030 Niet alleen een sportieve strijdmaar ooh een gezellige reünie voor velen HET IS ALLEMAAL gegaan zoals men verwachtte in het Domburgse badgasten-tennistoernooi: de favorieten lieten zich niet verrassen en hielden zich staande in de soms slopende strijd met de concurrentie. Dat betekende dus, dat de winnaars van vorig jaar ook de winnaars van 1962 werden. Bij de heren was dat Siebe Huizinga, een 23-jarige Amsterdamse student, wonend in Geleen en spelend voor de Haagse club Thor. Zeeland triomfeerde bij de dames, want opnieuw bleek de 21-jarige Kina van der Hage uit Domburg de sterkste van alle deel neemsters. Burgemeester mr. W. J. E. Crommelin sprak dan ook trots van „onze Kina", toen hij zondagmiddag omstreeks vijf uur de prijzen van dit vijfdaagse toernooi uitreikte. Niet alleen sportief was dit toernooi bij zonder geslaagd, maar bovendien bete kende het voor tientallen speelsters en spelers weer een gezellig reünie. Het toernooi werd dan ook reeds voor de twaalfde maal gehouden. Dat niet alleen op de sportieve pres taties werd gelet bleek ook tijdens de prijsuitreiking, toen er con extra prijs werd overhandigd aan de 18- jarige Haagse scholier John Elffers: een paar zelfbinders, „omdat hjj voortdurend last had met een af zakkende broek". John Elffers, die niet alleen goed tennis liet zien, maar die door zjjn vreemde capriolen ook vaak de lachers op zjjn hand had, accepteerde de prijs dankbaar gevierde ook in het herendubbel. Nu speelde hij samen met Van Maris, een broer van de bekende Wim van Maris. In de finale schakelden zy het Haagse duo ElffersDe Groot uit (61, 60). Het damesdubbel was voor do Amster damse moeder en dochter Salomé, die vooral voor de Vlissingse mevrouw Lako niet tc overwinnen waren. Dochter Tos- ca Salomé had in het dames enkelspel namelijk mevrouw Lako reeds uitge schakeld en in de finale van het dames- dubbel verloor mevrouw Lako samen met Mieke de Kort uit Breda van de dames Salomé. Bijzonder lastig Deze John Elffers heeft het Siebe Hui zinga in de finale nog bijzonder lastig femaakt. In de eerste set hield de jeug- Ige Hagenaar namelijk lang stand te gen zijn geroutineerde tegenstander, maar moest tenslotte toch met 8—6 capituleren. Huizinga spoelde in de twee de set aanmerkelijk beheerster, had nu de zwakten van Elffers ontdekt en ste vende recht op de eindzege af door deze set met 61 te winnen. Ook in de halve finaio had Huizinga het niet gemakkelhk Hans Kortcweg. eveneens uit Den Haag verweerde zich fel, trok zich van een ruime achterstand niets aan en Huizinga had dan ook drie sets nodig om hem op de knieën te krij gen64. 36. 61. John Elffers had in die halve finale slechts twee sets had Siebe Huizinga de Bredanaar Pij nenburg (63. 6—0) en de Hagenaar De Groot (60, 62) uitgeschakeld. Elffers kwam in de halve finale onder meer door een zege op de Terneuzenaar Ko Jurry: 61, 6i. Een andere Zeeuw. Moreel Nordlolme, vroeger te (iocs en oas als oogarts af gestudeerd in loeiden, werd In de kwart finales uitgeschakeld door de Hage naar Thomas (61, -0) Aan de afgrond Zoals al werd voorspeld bleek Marjjke Jansen uit Den Haag inderdaad de grootste concurrente vooi Rina van der lage. Dit tweetal liet in de finale een enerverende strijd zien, waarin het Domburgse meisje vaak aan de rand van de afgrond kwam. Weliswaar zegevierde zjj in de eerste set (75), maar m de tweede set kreeg ze geen val op het felle spel van de Haagse speelster die deze set dan ook op haar nnan schreef- 3 6. Er leek dan toch nog een verras sing te komen. In de derde set her stelde Rina zich echter prachtig en zegevierde onbedreigd 62. Voordien had Rina van der Hage twee Brabantse zusjes uitgeschakeld. Eerst versloeg zij M de Vrlng (62, 60) en in de halve finale bleek A. de Vrlng kansloos (6—3, 6—4). Voor deze Dom burgse tennisster was er zelfs een dub bele zege: zij zegevierde ook in het ge mengd dubbel. Met de Maastrichtse spe ler A. Oidtman vormde zh een „gelegen heidscombinatie". die in de finale ster ker bleek dan het duo RomsonPij nenburg: 63. 6—4 Van der Hagc- Oidtman had in de halve finale het echtpaar Huisman uit Amsterdam bij nader inzien geen soMtn van kans ge geven: 86. 6—1. Ook voor de Maastrichtenaar Oidtman was er een dubbele overwinning: hjj ze- EERSTE PARTIJ KERES- GELLER: REMISE De eerste partij van de beslissingstwee kamp schaken tusson de Russen Paul Keres en Geiler, zaterdag te Moskou afgebroken, is zondag in remise ge ëindigd. De inzet van de tweekamp it de tweede plaats in het onlangs te Wil lemstad (Curagao) beëindigde kandi datentoernooi. NIEUW WERELDRECORD OP TIENDUIZEND METER Op de eerste dag van de Russische at- letiekkampioenschnppen te Moskou heeft Pjotr Bolotnikov zijn eigen we reldrecord op de 10.000 meter verbe terd. De Rus maakte een tijd van 28 minuten en 18.2 seconde. 0.6 seconde beter dan zijn oude topprestatie, die da teerde van 15 september 1960. Opening Deventer ijsbaan op 13 oktober De bouw van de 400 meterbaan in De venter is reeds zover gevorderd dat men de officiële opening heeft vast kunnen stellen op 13 oktober a.s- De in gebruikneming van deze tweede kunst ijsbaan in Nederland zal gepaard gaan met een groot aantal festiviteiten. Zo zullen onder meer alle oud-kampioenen van Nederland oiuler wie naar men hoopt ook Kees Broekman nog een keer een ereronde maken Inngs de tribunes, die plaats bieden ann 15.000 toeschou wers. Verder zullen leden van de kern ploeg van de K.N.S.B., met onder ande re Henk van der Grift en Rudi Lie- brcchts, invitatie-wedstrijden rijden. Deventer zelf, dat 's avonds feestelijk verlicht zal zijn, komt in het middel punt van de belangstelling te staan door de grote tentoonstelling X.Y.Z. expositie ijs en zaken). Er bestaan vergevorderde plannen om op de dag van de openng een optocht van praal wagens te houden. Deze wagens zullen op pontons geplaatst als drijvende Ijs- schotsen de IJsel komen afdrijven en eenmaal aan land gebracht, geëscor teerd door diverse landelijke muziek korpsen in optocht naar de ijsbaan wor den gereden om aldaar de opening ex tra luister bij te zetten laterdug middag ztpi ni het Mid delburgse zwembad de Zeeuwse zwemkampioenschappen voor ju nioren gehouden. De foto toont de start van de eerste serie van de 100 meter schoolslag Jongens. Foto P.Z.C.) In het icnusse tennispark van Domburg zijn in de afgelopen vijf dagen tientallen wedstrijden ver speeld, toen daar voor de twaalf de maal het befaamde badgasten- toernooi werd gehouden. Hier een beeld van de finale partij uit het gemengd dubbel, gewonnen door Rina van der Hage uit Domburg en Alex Oidtman uit Maastricht. (Foto P.Z.C.) Peter Snell crosskampioen van Nieuw-Zeeland Peter Snell, de Nieuw-Zeelandse drie voudige wereldrecordhouder heeft za terdag een opzienbarende overwinning behaald in het cross-country-kampioen- schap van Nieuw Zeeland. De Olympi sche 800 meter kampioen legde het on- teveer 6% mijl lange parkoers af in 5 minuten 36 seconden. Hij won met een verschil van ongeveer 200 meter van de kampioen 1961, Pat Sidon. Op elke zeven Russen een sportbeoefenaar Volgens het Russische blad „Izvestia" mag men het totale aantal sportbeoefe naren in de Sowjet-Unie op meer dan 30 miljoen stellen. Dit betekent dat één op de zeven Russen lid is van een sport vereniging. De grootste sportbond is de atletiekfederatie met 4.250.000 leden, daarna komen de volleybalbond (3.500.000). de skibond (3.200.000). de voetbalbond (1.800.000), de basketbal- bond (1.670.000). de tafeltennisbond (1.100.000) en de wielerbond (1 mil joen). Rusland, zo meldt het blad, beschikt in 1962 over 1923 stadions, 17.872 gym nastiekzalen en 325.385 sportterreinen. SpartaSheffield United 03 Prins, Testers en Keizer scoorden de drie doelpunten dag te Amsterdam de Engelse le divisieclub Sheffield Wednesday met 31. Bjj de rust was de stand 11. Tienduizend toeschouwers woonden de door scheidsrechter La Croix geleide wedstryd by. De doel punten voor Ajax, dat zonder Mul ler, Swart en H. Groot uitkwam werden gescoord door Prins (30e minuut) en Keizer (75e minuut), nadat de Engelse rechtsbinnen vijfde minuut zyn ploeg aan een 1Ci voorsprong had geholpen. De eredivisieclub Sparta heeft zaterdag avond te Rotterdam voor 15 000 toe schouwers met 03 verloren van Sheffield United (Engeland). Alle doelpunten werden in de tweede helft gescoord. Fortuna Vlaardingen heeft zaterdag te Bremerhaven tegen de club van die naam een 22 gelijkspel weten te bewerkstelligen. Bij de rust was de stand nog 1—0 in het voordeel van de Vlaardingers. De uitblinkers waren doelman Hooymans en stop per Jansen, terwijl de doelpunten gemaakt werden door Bouwman en Verweel. SC Enschede verloor zaterdag te Offen bach met 32 van Kickers Offen bach. By de rust was de stand 10 in het voordeel van de Duitsers. Rot Weiss (Essen) versloeg zondag op eigen terrein de Hollandse eerste divisievereniging WV (Venlo) met 84, nadat de Duitsers bij de rust reeds een 41 voorsprong hadden. Te Niederlahnstein verloor Hilversum met 40 (ruststand 30) van de club van die naam. PSV heeft zaterdag te Istanbul in een vriendschappelijke wedstryd met 2 2 gelijkgespeeld tegen Galatasaray. Bij de rust hadden de Eindhovenaren met 20 de leiding. De eerste divisieclub Go Ahead heeft zondag te Deventer met 12 verlo ren van Leyton Orient, dat dit jaar promoveerde naar de eerste divisie van de Engelse League. By de rust van deze door 8500 toeschouwers bijgewoonde ontmoeting leidden de Engelsen met 10 door een treffer van linksbinnen Graham in de 45e minuut. De Tilburgse eerste divisieclub Willem H heeft zondag op eigen terrein ïn een vriendschappelijke wedstrijd te gen de Belgische club Antwerp FC met 11 gelijkgespeeld. De beide doelpunten werden na de rust ge scoord. Eerst gaf Van Gooi in de 70ste minuut Antwerp FC de leiding, tien minuten voor tijd scoorde Tim mermans de gelijkmaker. De eredivisieclub Fortuna '54 verloor zondag te Parijs met 43 van CA Paris. De ruststand was 22. De Nederlandse doelpunten werden ge scoord door Kohn (13e minuut) en Rutten (32e minuut en S6e minuut). NAC heeft zondag in Breda gewonnen Middelburg heeft zondagmiddag een pittige oefenwedstrijd ge speeld tegen de eerste klasser Tongerle. De Zeeuiose voetballers waren beloftevol voor de aan staande competitie: zij versloegen deze eerste klassers met 4-1. Foto P.Z.C.) met 10 van de Brusselse eerste divisieclub Union St. Gillis. Het eni ge doelpunt in deze wedstrijd, die door 7000 toeschouwers werd byge- woond, kwam in de 25e minuut van de eerste helft van de voet van de Bredase middenvoor Leo Canjels. Het Groningse Be Quick heeft in een zondag gespeelde voetbalwedstrijd tegen de Duitse Oberligaclub Olden burg op eigen terrein een zware 07 nederlaag geleden. By de rust leid den de Duitsers al met 20. Do zaterdagavond te Leeuwarden ge speelde voetbalwedstrijd tussen de tweede divisieclub van deze naam en het Duitse Fortuna Düsseldorf De Maastrichtse eredivisieploeg MW heeft zaterdag op eigen terrein met 42 (rust 20) gewonnen van Bo- russia Münchengladbach (Duits land). De ongeveer 2500 toeschou wers zagen een aantrekkelijke wed strijd, waarin het tempo echter niet al te hoog lag. Een uitzondering vormden de aanvallen van MW, die vaak een verrassend karakter had den. De Apeldoornse tweede divisieclub AG OVV heeft zondag in Apeldoorn met 41 gewonnen van het Poolse Slask (Breslau) dat voor de eerste divisie van dat land uitkomt. Bij de rust was de stand gelijk: 11. Ruststand was nog gelijk1-1 Beslissing viel na de rust4-1 Middelburg heeft in een aardige wedstrijd de amateur eerste klas ser Tongelre een verdiende 4-1 ne derlaag toegebracht. Het eerste kwartier was het een wederzijds verkennen, waarbij de groenwitten 10 minuten niet over geluk te klagen hadden, toen een door rechtsback Van Aalst op doelman Versluys teruggekopte bal maar juist naast de paal terechtkwam. Tongelre kreeg een licht overwicht en doelman Versluys moest tot driemaal toe al zijn registers open trekken om onheil te voorkomen. Langzamerhand wist de thuisclub zich aan de druk te ontworstelen en Bostelaar bracht tot tweemaal toe zijn geschut in stelling. Zowel zijn schot als de kopbal die hy afvuurde gingen juist naast. In de 25e minuut kreeg Vos het op zijn heupen. Hij passeerde de gehele Tongelre-defen- Zeeuwse zwemkampioenschappen voor junioren sie en passeerde de doelman kansloos (10). Bij de volgende tegenaanval had Versluys alle moeite om de gelijkmaker te voorkomen. Nadat Bostelaar bij een mooie aanval hoog over had geschoten, kwam na 35 minuten de gelijkmaker. Via de linkervleugel werd een goede aanval opgebouwd. Het daarna volgen de schot van de Tongelre-rechtsbinnen kon Versluys nog schoppend uit het doel werken, maar toen rechtsbuiten Huis kamp de bal voor zijn schoen kreeg, maakte hij daarna onhoudbaar gelijk (1 1). Dit was ook de ruststand. Toen kort na de rust een der Ton- gelre-backs een overtreding beging, die terecht met een strafschop werd gehonoreerd, benutte Vos deze ge makkelijke kans om de stand op 2—1 te brengen. Jan Bostelaar had be paald pech toen hij 4 minuten later door de benen van de keeper heen de bal tegen de paal zag belanden. Na een kwartier was het weer Vos die een goede kans kreeg bij een misser van de Tongelre-spil. Zijn schot ging echter joist naast. Het duurde tot de 30e minuut voor Del- motte, na een goede combinatie met Vos en de voor het eerst na lange tijd weer meespelende D. Wisse, de voorsprong tot 1 kon opvoeren. Twee minuten later ontketende Vos weer een solo-ac tie. Precies op tijd gaf hij goed door aan Delmotte, die geen moeite had de stand op 41 te brengen. Wel probeerde Tongelre nog de bakens te verzetten, maar de Middelburg-defensie, met uit stekende assistentie van de kanthalfs Juul Vogel en Schoenmakers, gaf geen kansen meer weg en verder dan een vrije trap, die precies in de veilige han den van Versluys terechtkwam, zijn de bezoekers dan ook niet meer gekomen. Bij Middelburg was Albert Vogel na rust vervangen door Helbers. De junioren zwemkampioenschap pen van Zeeland zijn een groot succes geworden voor de 17-jarige Terneuzenaar Michiel de Pooter van de zwem- en poloclub „De Schelde". In het Middelburgse zwembad legde hij zaterdagmiddag beslag op drie titels in de persoon lijke wedstrijden Bovendien maak te hij deel uit van de teams van „De Schelde", die de 4 x 50 meter wisselslag estafette en de 5 x 50 meter vrije slag estafette wonnen. De Pooter won de 50 meter rugslag in 36.7 sec. Hy bleef daarmee precies één seconde voor op C. de Kam van SZV, die tweede werd. Op de 50 meter vrije slag tikte De Pooter als eerste aan ïr 30.5 sec. W. van Kruiningen van Luc- tor deed er 1.7 sec. langer over, maar zyn tijd was nog altyd goed voor de tweede plaats Op de 50 meter vlinder slag jongens toonde Do Pooter zich eveneens onbetwist meester. Hij eindig de in 39 sec., C. Kaijser van De Star ters werd tweede in 40.1 sec. De 50 meter rugslag meisjes eindig de in een zege voor I. Stadhouders van Luctor in 42.8 sec. Het meisje G. Hogcrheide van De Starters werd tweede in 43.2 sec. Theunie v d Heuvel van Scheldestroom, die vori ge week de havenwedstrijd in Bres- kens won, kwam niet verder dan de derde plaats in 43.5 sec. Zy revan cheerde zich echter op de 100 me ter schoolslag, die zij won in 1 37-2 Het meisje M. Pieters van De Starters die als tweede eindigde, had voor de afstand precies 7 seconden langer no dig. Margriet Kingmans van Luctor legde beslag op de titel 50 meter vrije slag meisjes. Zy legde de afstand af in 35 sec. Tweede werd haar clubgenote E. de Visser in 35-8 sec. De overwin ning op de 50 meter vrije slag meisjes ging naar E. de Visser in 45.9 sec. Op de tweede plaats eindigde hier D. Francke. eveneens van Luctor. Schoolslag De L00 nieter schoolslag jongens werd gewonnen door E. v- d. Bergen van De Schelde, die de afstand aflegde iu 1.30.9 sec. C- Kaijser van De Starters toonde zich met 1-32.3 de op een na de snelste junior-zwemmer op deze af stand. De 40 x 50 meter wisselslag es tafette jongens werd een overwinning voor De Schelde uit Terneuzen. Deze ploeg bestaande uit H. Smit, M. de Pooter, D. van Bloois en J. Herre- bout maakte een tyd van 3.27.3 sec. Tweede op dit nummer werd SZV in 3.30.8 sec. Bij de meisjes werd dit num mer gewonnen door Luctor I. Dit team waarvan de meisjes I- Stadhouders, E Ploc-gaert, E- de Visser en M. King mans deel uitmaakten, liet een tyd voor zich afdrukken van 2.57. Op de tweede plaats eindigde De Starters in 2 57-5 sec. De Schelde legde met H. Smit, L. van Doorn, I. Herrebout, D. van Bloois en M. de Pooter zonder enige moeite beslag op het kampioenschap op de x 50 meter vrye slag estafette jon- ;ens. De ploeg legde de afstand af in .55.8. Scheldestroom werd tweede in .08.5 sec. Het laatste nummer van de middag, de 5 x 50 meter vrye slag es tafette meisjes werd een zege "voor Luctor. De meisjes E- de Visser, M. Kingmans, D. Francke, I. Stadhouders en A. Westerweele, maakten een tijd van 3-22.3. De ploeg van Scheldestroom benaderde bon met 3.27.6 noe het dichtst. Van de 12 verzwommen Zeeuwse kam pioenschappen deelden De Schelde en Luctor er broederiyk 10. De overige ti tels gingen naar Scheldestroom. Uitslagen M. de de Kam van SZV 37.7, 3. A. v- d. Woestijne van De Zeehond 41.1, 4. J. Kasse van SZV 43.2, 5. G- van Gaelen van De Starters 44.4, 6. J. Reinhout van Scheldestroom 44.7, 7. M. van Pelt van Luctor 47.-, 8. J. Jobse van Scheldestroom 49.6, 9. L. A. A. van Overbeeke van Luctor 56.-. 50 meter rugslag meisjes: 1. I. Stad houders van Luctor 42.8, 2. C. Hoger- heide van De Starters 43.2, 3. T. v. d. Heuvel van Scheldestroom 43.5, 4. D. Baart van De Bruinvis 43.6. 5. M. Brakman van De Starters 43.9, 6. L. Brakman van De Starters 44.5, 7. M. v. d. Berghe van De Bruinvis 45.-. 8- A. Westerweele van Luctor 47.1, 9. H. Mondeel van Luctor 48.8, 10. I. de Poo ter van De Schelde 50.1, 11. A. Puijpe van SZV 50.2. 12. I. Scholtens van SZV 52.3, 13. J. de Blaay van De Schelde 53.2- 100 meter schoolslag jongens: 1. B. Hooftman van Scheldestroom 1-30.9, 2. C. Kaijser van De Starters 1.32.3. 3. M. Viergever van De Zeehond 1.32.7, 4. H. Stellenaar van De Bruinvis 1-33.8, 5. K. de Graaf van SZV 1.37, 6 W. Uiter- hoeven van De Bruinvis 1.39.8, 7. P. Reinders van Luctor 140.5, 8. W. le Grand van De Starters 1.41.8, 9. D. van Bloois van De Schelde 1.45.7. 10. M. van Pelt van Luctor 1-51.8. 11- H. Na gelhout van Luctor 1.55,-, 12 E. v d. Bergen van De Schelde 1.55.3 100 meter schoolslag meisjes: 1. Th. v. d. Heuvel van Scheldestroom 1.37.2, 2. M. Pieters van De Starters 1.44.2, 3- D. Francke van Luctor 144.4, 4. E. Ploegaert van Luctor '1.44.8, 5 E. Doolaere yan De Starters 1.46.7, 6. en 7- M. J. Reijnders van De Bruinvis 1.48.1 en A. Koole van De Starters 1.48.1, 8. E. Buy ze van De Bruinvis I.48.5. 9. A. Bosdyk van Luctor 1.50.2, 10. M. Hofman van De Schelde 1.50.4, II. J. de Blonde van Zeehond 1.52. 12. P- Acke van De Bruinvis, 1.52.2. 50 meter vrye slag jongens: 1. M. de. Pooter van De Schelde 30.5, 2. W. van Kruiningen van Luctor 32.2. 3- H. Stel lenaar van De Bruinvis 32.6. 4. K. Wijland van De Schelde 33.2, 5. H. Frantsen van De Ganze 33.6, 6. D. van Bloois van De Schelde 43.-, 7. J. Her rebout van De Schelde 34.3, 8. A. van Jo de Roo werd derde in Frankrijk Eerste werd de Ier Elliott, die de 130 km aflegde in 3 uur 21 minuten 43 se conden, tweede op 1 min. 28 seconden de Fransman Groussard. De Roo kwam in dezelfde tijd als Groussard over de eindstreep. Van de overige Nederlan ders bezette Jo de Haan de veertiende plaats op 4 min. 24 seconden van de winnaar. de Woestijne van De Zeehond 34.8; 9. J. Reinhout van Scheldestroom 34.9, 10- W. Utterhoeven van De Bruinvis 35.-. 50 meter vrije slag meisjes: 1. M. Kingmans van Luctor. 35,-, 2. E. de Visser van Luctor 35.S, 3. G. Hoger- heide van De Starters 37.6. 4. I. Stad houders van Luctor 3S.-. 5. A. Wes terweele van Luctor 39.5, 6. H. Mon deel van Luctor 40.-, 7. I- de Pooter van De Schelde 40.2, 8. H. de Vries van De Bruinvis 40.6, 9. en 10. M. van Voo- ren van De Bruinvis 41.1 en M. Ver gouwen van Scheldestroom 41.1. 50 meter vlinderslag jongens: 1. M. de Pooter van De Schelde 39.-, 2. C. de Kaijser van De Starters 40.1, 3. J- Ver burg van De Ganze 43.4, 4. W- Jong man van Scheldestroom 1,-. 50 meter vlinderslag meisjes: 1. E. de Visser van Luctor 54.9, 2. D. Francke van Luctor 50.-, 3. E. Buyze van Bruin vis 51.6. 4 x 50 meter wisselslag estafette jon gens: 1. De Schelde, 3.27.3, 2. SZV 3-30.8. 4 x 50 meter wisselslag estafette meis jes: 1. Luctor I, 2.57.-, 2. De Starters 2.57.7, 3. Luctor II 3.14.3, 4. De Bruin vis 3.16.1. 5 x 50 nieter vrije slag estafette jon gens: 1. De Schelde 2.55.8. 2. Schelde stroom 3.08.5. 5 x 50 meter vrye slag estafette meis jes: 1 Luctor 3.22.3, 2. Scheldestroom 3.27.6.^5. De Bruinvis 3.32.-, 4. De Star ters 3.34.9.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 5