Atletiekduel werd hoogtepunt van ontmoeting Middelburg-Folkestone Afscheid 5 Vlissingse raadsleden Raad Vlissingen sprak over resultaten r.h.b.s. AGENDA WALCHEREN DORIS DAY, DOL EN DWAAS IN DELBERT MANN'S PYJAMA-DRAMA KERKDIENSTEN MARKTBERICHTEN Rotterdammer met mes neergestoken in Vlissingen ZATERDAG 28 JULI 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 NA EEN WEEK SPORTIEVE PRESTATIES De sportontmoetïng tussen Middelburg en het Engelse Folkestone is weer voor bij: gisteravond hebben de sportieve inwoners van beide steden in het City- theater de traditionele „farewell-night" gehad en vanmorgen (zaterdag) zijn de Engelse gasten weer naar hun fraaie badplaats teruggekeerd. Er zijn weer talrijke vriendschapsbanden aangeknoopt of verstevigd, de Engelsen hebben ruimschoots de tijd genomen om nader kennis te maken met Middelburg en Walcheren en er is tusseu door druk gesport met voor zoals bekend Mid delburg een negatief resultaat. Want de hoofdstedelingen verloren de ontmoeting met 7-4, zodat de wisselbeker voor een jaar in de badplaats aan de overkant van de Noordzee terecht kwam. gen. Winst zat er evenmin in voor de hockeyers, terwijl de lawntennis- ploegen de winst ceriijk deelden. Een winstpunt bracht de hoofdstede lijke zwemploeg op het scorebord, a' was het op het nippertje (9289) Opzienbarende prestaties werden er in het zwembad echter niet geleverd. Voor winstpunten zorgden verder de henge laars en de basketballers. Afscheidsavond in het City-theater Bij een korte nabeschouwing van de sportieve prestaties gedurende deze week willen we zonder de andere sporten ook maar enigszins tekort te doeD de atletiekontmoeting het hoogtepunt noemen Dl atleten die het meestal en geheel ten onrechte met veel minder belangstelling moeten doen dan andere sporten zorgden voor spannende wedstrijden en meerdere malen voor uitstekende resultaten. Weliswaar verloor de Dynamo-ploeg de wedstrijd met klein verschil, ook de olympische estafette, maar op dit laatste onderdeel brachten de Middelburgse at leten het tot een nieuw Zeeuws record. Ze hadden er 3 min. 37 voor nodig en knabbelden daarmee meer dan 10 secon den af van het record, dat de Zeeuwen- ploeg in 1949 lier- Voorts was de 100 meter bijzonder spannend: - Cees de Groot liep deze sprint In de uitstekende tijd van 11.1. De 3000 meter werd een knappe race van Cas Mulder, ook al moest hij zijn Engelse tegenstander de eer laten. De verrassingen van deze kamp waren de nederlagen van de Ne derlandse crack Hein Cujé, die zowel op de 800 meter individueel als in de estafette de Engelsman Robertson niet kon houden Ook verlies De voetballers kwamen ook niet tot winst Die van Middelburg moesten met een 5-1 nederlaag genoegen ne men. Zeelandia-Follcestone werd spannender, maar ooi' hier was de winst voor de Engelsen (23). De tafeltennissers hadden zich nog niet tot het niveau van hun tegenstanders opgetrokken: zij leden forse nederla- VANDAAG Middelburg City: Een pyjama voor twee. 20.00 uur. 14 Jaar; Electro: Eddie op le ven er dood. 1U.00 in 21.15 uur. 14 Jaar; Nieuwe Kerk: Orgelconcert. 20.00 uur; Molenwater; Miniatuur Walcheren. 9.00 22.00 uur; Van Benthero en Jutting; Ex positie over Zeeland er Vlaanderen, 9.00 —18.00 uur. Missingen Alhambra Eén pyjama voor twee. 19 en 21 uur. 14 Jaar: Luxor: Ed die op leven en dooü 19 en 21 uur. 14 Jaar: Stenenbeer; ringrtjderiJ. 9 uur. Goes - Grand: Een pyjams voor twee, 19 en 21 uur. 14 Jaar. Gro.c Markt: optreden buitenlandse volksdans en gymnastiek- groepen. 15.30—17.15 uur. Schuttershof: feestavond en bal van buitenlandse volks dansgroepen, 20 uur. Borgen op Zoom - Roxy: Die Fledermaus, 10.45 en 21 uur. a.l.; Luxor: De folterka mer. 18.45 en 21 uur. 1- Jaar. Terneuzen Luxor: Je Chaphn-revue. 20 uur. a.l.; Concertgeoouw. Do ruiters van de Mississippi. 20 uur. 14 Jaar; Waterto ren; Expositie sohlld'-rijer Plet de Bodt, 10—12 en 13—21 uur. Oostburg - Ledeltheaier- Droom-carrlère. «.L. Burgerzaal gemeentehuis1 Expositie 17e. iSe en 19e eeuw» koper-, tin. ijzer en aardewerk. 1417 en 1921 uur. Sas van Gent Olymplutheaicr. Bandeloos. 20 uur. 18 Jaar. Axel - Hel Centrum: deoben tieners alleen schuld? 18-30 en 21 aui.*14 Jaar. Hulst Bioscoopgebouw De dief van Bag dad. 20 uur. l4 Jaar Burgerzaal Stad huis- opening tentoonstelling schilderijen van Guido Metsers. 15 uur. IJzcndljkr - Hofziehttheater De koning der boekaniers. 20 uur. a.i Brcskens Casinobloseoop: Lading des doods, 20 uur. 14 iaat Sluis Stadhuis; Expositie ..Levend Erf deel". 9—12 en 14—18 uur. Zlcrlkzcc Concertzaul l'nrzim, de gewel dige. 20 uur. 14 Jaar; Galerij ..De Breede Brug"- Uitwisselingsexpositie schilderij en. tekeningen en aquarellen 1418 en 2022 uur Burger Weeshuis; Keramlek- exposltle Ad Brant, 12—17 uur. Haamstede Bioscoop Bom- Do terreur van de rode draak. 20 uui. 18 Jaar. Terrein Beatrixsehool: demonstratie Schouwse Ruitere, 19 uur. Tuinbouwschool: Expo sitie Nederlandse Jeugdbond Natuurstu die. 10.30—20 30 uur Bniinlsse Havenplatenu en Kerkplein: Mosselfeest „Algemeen Vissersbelang". ^."O22 uur. Sint-Maartensdijk - Oc Gouden Leeuw. Handen thuis. 19.30 no». a.l. MORGEN Middelburg City: Een pyjama voor twee. 20.00 uur. 14 Jaar: Rusty en het blinde meisje. 14.30 uur. n.i Electro: Eddie op leven en dood. 15.30. 19.00 en 21.15 uur. 14 Jaar; Molenwater. Miniatuur Walche ren. 9.00—22 00 uur. Misslagen Alhambra Eén pyjama voor twee, 15, 19 en 21 uur, 14 Jaar; Luxor. Eddie op leven en dood. 15, 19 en 21 uur. 14 Jaar. Goes Grand; Eén pyjama voor wee. 15. 19 en 21 uur. 14 Jaar. Bergen op Zoom Roxy. De koelbloedige sheriff, 14.30 uur, i l inar, Roxy: Die Fle dermaus, 16,30, 18.45 en 21 uur, a.l.; Lu xor: Schrikbewind dei Comanches, 14 uur, 14 Jaar; Luxor; De folterkamer, 16, 18.45 en 21 uur, 14 iaat. TcrneuzeiJ Luxor: De ruiters van de Mis sissippi. 14 uur, 14 jaar, Luxor: De Chap- lin-revue, 16.30 en 20 uur, a.l.; Concert gebouw; De ruiters van dc Mississippi, 20 uur. 14 Jaar: Watertoren: Expositie schilderijen Piet do boot, 10—21 en 1321 Oostburg Ledeltlisatcr Spookdivisie Brandenburg, 14 uur, 14 Jaar; Ledelthea ier; Droomcarrlère, 10.30 en 20 uur. a.l.. Burgerzaal Gemeentehuis: expositie 17e, 18e en 18e eeuw» koper-, tin-, ijzer- en aardewerk. 1417 uur Sas '-an Gent OlymplaUieater: Fabriek van officieren, 14.30 uui. 14 Jaar. Olym plaUieater: Als vrouwen liefhebben. 17 en 20 uur, 14 Jaar. Axel Hei Centrum. HcDücn tieners alleen schuld? 15.45 uur. 14 Jaar Het Centrum Venus in nerts, 20 nut. 18 Jaar. Hulst Bioseoupgebouw De dief van Bag dad, 19 uur, 14 Jaar. Bioscoupgebouw. Het meisje Anna Sub. 18 en 20.30 uur. 18 Jaar. Burgerzaal Stadhuis: schilderij ententoonstelling Guidri Metsers, 1418 uur. Sluis Stadhuis: Expositie „Levend Erf deel", 9—12 cn 14—13 uur. Brcskens Casinobloseoop De fatale duik vlucht, 16 en 20 uur, 11 Jaar. IJzendflkc Hofziehttheater Dc koning der boekaniers, 17 en 20 uur, a.l. Zlcrlkzee - Concertzaal Met de 3 Stooges de lucht in. 15 uur, a.l.: Concertgez;,al: Tarzan de geweldige. 20 uur, 14 Jaar. Tijdens de afscheidsavond in het City theater hield burgemeester mr. J. Drij- ber een toespraak, waarin hij zei, dat dat Engelsen en de Middelburgers tij dens de sportontmoetïng niet twee aparte groepen hadden gevormd# „Ut zie hier in de zaal verschillende geluk kige Middelburg-Folkestone families", aldus de burgemeester. Aau het slot van zijn rede overhandigde mr. Drijber de wisselbeker aan de burgemeester van Folkestone, captain Wilfred Lawrence. De beker gaat echter niet mee naar Folkestone, maar blijft in Middelburg. De burgemeester van Middelburg over handigde bloemen aan Suus en Emma Francke uit Souburg en mrs. Hall. De burgemeester van Folkestone dankte voor de gastvrijheid, die hjj en z\jn stadgenoten in Middelburg hadden genoten. Hi« hoopte, dat de Middelburgers volgend jaar op de zelfde hartelijke wijze in Folkestone ontvangen kunnen worden. Verder werd nog het woord gevoerd door de heer A. T. S Clarke en de heer R. van Roo, voorzitter van res pectievelijk de adviescommissie in Folkestone en de Middelburgse ad viescommissie. Tot slot zongen de Engelse gasten „He's a jolly good fellow" en brach ten de Middelburgers een driewerf hoera uit Het programma van deze afscheids avond was rijk gevarieerd. Op het po dium onder de Nederlandse en de Engelse vlag werd muziek gemaakt en gedanst. Meisjes en dames van de Middelburgse gymnastiekverenigingen VELDO, Achilles, Wilhelmina en Me- dioburgum brachten lint-, knots- en in dividuele oefeningen. Bijzonder aardig waren de „Hongaarse dans" van de dames junioren van Medioburgum de „Middelburgse can-can", uitgevoerd door de dames van Wilhelmina. De meisjes van Elizabeth Glass „School of Dancing" brachten weer bal- letoefenihgen en Engelse en Spaanse dansen. Hoogtepunten van de avond was het op treden van Suus en Ernma Francke, die enkele van hun snccesliedjes zongen: „Green fields", „Jamaica farewell", „Besarne mueho" en „Iwan Iwano- vitch". Voor pittige roeh and roll-i ziek werd gezorgd door de Melody Mixers, onder leiding van Piet Bloem. De nummers werden aangekondigd door P. M. van Hese en Jimmy Lane. Na afloop was er een gezellig samenzijn in de foyer van het Citvtheater. DOMBURG Raad Domburg over verbetering riolering gemeenteraad van Domburg komt aanstaande donderdagavond om acht uur bijeen om te beraadslagen over ver betering van de riolering der woning wetwoningen aan de Schuitvlotstraat en de benoeming van een gemeente werkman. De agenda vermeldt voorts de benoeming van leden van de com missie tot wering van schoolverzuim, wijziging van de begroting voor 1962 en salarismaatregelen voor secretaris sen, ontvangers en ambtenaren van de burgerlijke stand. MIDDELBURG Concertprogramma Afscheid van raadslid Meerman te Ellewoutsdijk In de gemeenteraadsvergadering van El lewoutsdijk van vrijdagavond heeft de voorzitter, burgemeester D. Lodder, een korte samenvatting gegeven van de vierjarige zittingsperiode van de raad. Dit mede in verband met het niet terug keren van de heer H. Meerman (a.r.) in de nieuwe raad. Hij dankte dit raadslid voor do aangename samenwerking. Naar aanleiding van het verzoek van de A.M.Z om een parkeerverbod in te stel len voor een gedeelte van de Van Hat- temstraat, besloot men, op voorstel van de burgemeester, de betrokkenen in deze zaak uit te nodigen voor een bespreking met de raad Enkele verzoeken om sub sidie werden vlug afgehandeld: hel Zeeuws Consultatiebureau voor Alcoho lisme krijgt 5. het consultatiebureau voor de volksgezondheid 5 cent per in woner, het Instituut voor bestuurswe tenschappen 10. het Zeeuws studie fonds vraagt 10 cent en krijgt als vorig jaar 5 cent per Inwoner. Van de heer P. van Nieuwenhuizen zal bouwrijpe grond in het uitbreidingsplan worden aangekocht voor de geschatte prijs vAn 15 cent per ca. Mej. Math(jssen, tijdelijk onderwijzeres aan de lagere school is met ingang van 15 juni benoemd in vaste dienst. zullen weer verschillende fanl harmoniekorpsen concerten geven in Middelburg. Het programma voor deze concerten is als volgt: zondag 12 au gustus op het Abdijplein, ONDA; vrij dag 17 augustus op het Molenwater, Excelsior: vrijdag 24 augustus in Nieuw Middelburg, M.M.C.; zaterdag 1 september in Nieuw Middelburg, Ho sanna (in het kader van het uitwisse lingsprogramma met Goes): vrijdag 7 september op het Stadhuisplein, Excel sior: zaterdag 8 september in het Open luchttheater „Toorenvliedt", gezamen lijke Middelburgse muziekkorpsen M.M.C., Excelsior. ONDA en het Le ger des Heils; zondag 9 september op het Abdijplein. M.M.C-; vrijdag 14 sep tember op het Stadhuisplein, M-M-C.; vrijdag 21 september op het Molenwa ter, Leger des Heils. De concerten op het Abdijplein worden gegeven op zon dagmorgen van acht tot negen uur; de overige concerten 's avonds van acht uur tot kwart over negen. VROUWENPOLDER Orgelconcert in geref. kerk te Vrouwenpolder In do Gereformeerde Kerk te Vrouwen- In de gereformeerde kerk te Vrouwen- older geeft de Rotterdamse organist •irk Janszoon Zwart dinsdagavond a.s. van acht tot negen uur een orgelconcert. Zijn programma vermeldt werken van Handel, Boelman, Bonset en Jan Zwart. Voor de liuilste maat is de Vlissingse raad gistermiddag in de „oude" bezet ting bijeen gekomen. Men weet het: vijf van de thans nog zitting hebbende raadsleden zullen niet terugkeren. Bur gemeester mr. B. Kolff sprak aan liet eind van de vergadering een afscheids woord tot dit vijftal: mevrouw C. A. M. Kint-Pieavet (k.v.p.) en de heren C. Jansen (v.v.d.), D. Rontyn (p.v.d.a,), F. van Sabhcn (e.h.) en P. J -F. Wanst (k.v.p.). De heer Kolff waardeerde do grote be langstelling van mevrouw Kint cn ook „haar moedig optreden als zij als één der representanten van de Vlissingse gemeenteraad vaak als enige vrouw in een manncngozelschap naar voren trad". In december 1960 nam mevrouw Kint zitting in de Vlissingse raad. Van de heer Jansen, die vier jaar raads lid is geweest, zei burgemeester Kolff: „Een man, die nimmer genoegen nam met halve oplossingen". „"Vooral op het gebied van de volkshuisvesting hebben we immer een grote steun aan U ge had", zo zei de heer Kolff tot de heer Romijn. die sedert september 1953 in de raad zitting had. Grote waardering had de burgemeester ook voor de heer Van Sabben (sedert september 1949 in de raad): „Zoals uw hele levensbeschouwing, hebt U ook het raadslidmaatschap altijd met grote ernst opgevat" De heer Wanst. die even lang als de hoer Van Sabben zitting in de raad heen gehad, werd door burgemees ter Kolff gekenschetst als een man, „dit nooit lange redevoeringen hield, maar die in kort bestek een helder oordeel kon geven" De heer Knoop, die namens de raads leden het woord voerde, was weinig ingenomen met het vertrek van dc heer Van Sabben: „Het tot treft ntjj: nu ben Ik de nestor van de raad" zo sprak lijj verduidelijkend „Hoewei niemand zyn principes in deze raad ooit verloochende, was cr toch immer een uitstekende samenwerking", zei de lieer Knoop, Namens do scheidende raadsleden sprak do heer Van Sabben, die over de sa menwerking met b. en w., secretaris cn raadsleden zei: „Het kon eigenlijk niet beter". Scheepvaartberichten Vlissingen aangekomen 26-7: Albert V van Bristol. 27-7: Purbeck van Londen. Boezem singel van Antwerpen. Vlissingen vertrokken 27-7: Boezcmsingel naar Rouaan; Antonio Carlos naar Londen:- Albert V naar Londen. Gepasseerd naar Antwerpen 26-7: Zanzibar van Londen; Falcon van Rotterdam; Dor.ge- borg van Vasa; Diogenes van Bremen. She- rntan van Oostende. 27-7- Usel van Le Ha vre. Gersom van Zee. Zosmu van Las Pal- mas, Holen van Rotterdam, Willemstad'van Amsterdam. Gepasseerd van Antwerpen 26-7: Frnncïsca naar Zee, Seabreeze naai Londen, Meeuw naar Rotterdam. Pegasis naar Rotterdam. Wonosurl naar Rotterdam. 27-7: Oosterburgh naar Rotterdam, Despatch n. Londen, Bran- dnrls naar Teignemouth, Zanzibar naar Lon den. Appingedam naar Zee, Helenar H naar Londen. Pech achtervolgde Hans Krauwel in Amsterdam De Zeeuwse deelnemer aan de Noord-Europese kampioenschap pen waterski, de Goesenaar Hans Krauwel, is vrijdag in Amsterdam weinig succesvol geweest. Krau wel die een goede kans maakte om op een ereplaats beslag te leg gen, eindigde in de achterste ge lederen als gevolg van een val Toen hij bezig was zijn nummer af te werken op het onderdeel „fi guren" werd hij gewaarschuwd voor een drijvende ski in het wa ter. Krauwel geraakte daardoor uit zijn concentratie en kwam te vallen. Weliswaar heeft hjj nog een protest ingediend, maar dit werd afgewezen. Winnaar werd de Belg Deluwe, die ervaring heeft opgedaan in Amerika. (Advertentie) De kleine dagelijkse dosis Krnschen kan ook voor D wonderen doen. De beproefde bloedzuiverende kuur van Kruschen brengt uw bloedzuiverende or ganen weer goed op gang en zo worden de onzuiverheden in uw bloed, die U nu die snerpende pijn verwekken, vanzelf afgedreven. Duizenden lijders aan reu matische pijnen raakten met Kruschen verlost van die rampspoed, die hun het leven vergalde en zelfs hun dagelijkse dagtaak in 't honderd stuurde- Weifel niet, Kruschen zal ook U goed doen als U zich aan de kleine dagelijkse dosis houdt - niet meer dan er op een cent gaat Collecten De Rode Kruis-collecte te Kattendijke bracht ƒ29.99 op. De Anjer-collecte te Kattendijke bracht ƒ23,71 op. Te Wilhelminadorp bedroeg de op brengst hiervoor 21,71. VISMIJN COLIJN8PLAAT. Exportgarnalen, aanvoer 744 kg, 353438. Bot 38 kg. Tong 128 kg. Paling 24 kg. Rog 16 kg. Ongesorteerde vla 14 kg. VEILING ST.-MAARTENSDMK. Doré 1 31.41—29.40, drielingen 12.70, kriel Bintjes 1 25.80—14. bonken 34, drielin gen 11.19—9.54, voer 3.50. Eigenheimers 28.48 —13. drielingen 17.97—10.50, Aanvoer 2300 kisten. VEILING KRABBENDIJKE. 26 Juli. Aardbeien industrie Jueunda 2 77. Talisman 2 73. Diversen 2 50 Rode bessen industrie 1 58—65, 2 58. Zwarte bessen in dustrie 1 172. 2 161, 3 60 Talisman p. doos 2 24—28. Rode bessen 2 19—24 p. doos. Zure morellen 1 56—71 per kg Close 2 70-80 69—74. 2 60-70 78, 3 gr. 66—76. 3 f 44. kroet 34— va) i437. Dubb. prins, bonen 1 176— 201, 2 145—181. Films in Zeeland Eddie Constantine geeft strijd niet op Terwijl de prettige herinnering aan „Slaapkamergeheimpjes" nog vers in het geheugen ligt is daar al weer een film van het duo Doris Day en Rock Hudson, een komedie van hetzelfde kaliber, een vrolijk ver haal van een schijnboze Doris en een robuuste Rock, die zich door de jongedame niet in de luren laat leggen, maar doelbewust afstevent op het voor de hand liggende hap py end, dat niets minder, maar ook niet meer inhoudt dan „Eén pyja ma voor twee". Na de aanvankelijk nogal zoetige films, waarmee Doris Day. in het bezit van een opmerkelijk lief stemmetje en een leuk gezichtje, in Hollywood de top wist te bereiken, heeft Doris haar eigen plaats en genre gevonden. Haar populariteit steunt niet meer uit sluitend op de manier, waarop zij haar liedjes zingt, maar steeds meer op haar wijze van acteren in humoristische situ aties. Erg scherp gaat het er daarbij niet toe. Haar humor is van het lieve, vertederende soort, maar men kan er vaak hartelijk om lachen. „Slaapkamer geheimpjes" was zo'n soort zachtzin nige komedie, overgoten met een licht pikante saus en „Eén pyama voor twee" is precies zo'n rolprent, spelend in een vlot Amerikaans millieu, waarin het wel zeer zot toegaat, maar waarin de figuren doodgewone mensen zijn. Doris is een zich hard inspannende werkende vrouw. Ze verdient haar brood in de reclame. Rock Hudson is haar concurrent, een zogenaam de harde jongen in het vak, die slechts in gezelschap van Doris zijn zwakke momenten kent. Doris maakt zich van tijd tot tijd verrukkelijk boos, zonder het al te wild te ma ken en zonder ook maar een mo ment te vergeten charmant te zijn. De fantasie bereikt haar hoogtepunt, wanneer door misverstanden gedwon gen de heer Hudson zich genoodzaakt ziet een produkt uit te doen vinden, waarvoor nij al enige tijd reclame heeft gemaakt terwijl het dus niet bestond. Dan wordt het een echt dolle boel en zien we Rock Hudson als een virtuoze grappenmaker en komt ook Doris op gang. Het nieuwe produkt VIP, een ver snapering met de verraderlijke uitwer king van alcohol is de grootste spitsvon digheid in „Eén pyama voor twee", die het best geclassificeerd kan worden on der het motto „vrolijk" geen hoog- grijpende, scherpzinnige of alleen maar „droge" humor, maar stof om te lachen en dus uitstekend amusement. .,Eén pyama voor twee", geregiseerd door Delbert Mann, is te zien in GRAND (Goes), ALHAMBRA (Vlissingen) CITY (Middelburg). Eddie Constantine is in Zeeland nog niet uitgevochten. Zijn avonturen in „Eddie op leven en dood" zijn thans te aanschouwen in LUXOR (Vlissingen) en ELECTRO (Middelburg). CITY (Middelburg) heeft voor zomlaj een film over de hond Rusty, getiteli „Rusty en het blinde meisje", op het programma staan. Het is een relaas van een vriendschap tussen een blind meisje en haar hond. ZUID-BEVELAND GOES Oriënteringsrit „De Bromvlieg' Dezer dagen hield de bromfietsclub „De Bromvlieg" uit Goes een oriënteringsrit over 31 kilometer. De uitslag was: 1. J. Dalebout. Kloetinge, 5 str.p., P. Scheffers, 5 str.p., 3. P- J. Temmer man, 6 str.p., 4. F. Harinck, 6 str.p., 5. G. v. Haaften, 7 str.p. en D. Lam- per, allen te Goes, 7 str.p., 7. H- v. d. Berge. Kloetinge, 7 str.p., 8. A. Soeters, Goes, 7 str.p., 9. J- de Witte, Goes, 8 str.p., F. Temmerman. Middelburg, 8 str.p. WILHELMINADORP Vijftigjarige bruiloft Donderdag was het 50 jaar geleden, dat het echtpaar J. J. Korstanje-van Have- ren te Wilhelminadorp in het huwelijks bootje stapte. Temidden van familie en kennissen werd dit feit in het Wilhel- minahuis te Wilhelmijiadorp herdacht. In de avonduren bracht de muziekver eniging „De Echo" het gouden paar ee serenade. WOLPH AARTSDIJK Hospitaalschip „Henri Dunant' op bezoek Woensdag 15 augustus a.s. zal het hos pitaalschip „Henri Dunant" met 70 inva liden aan boord een bezoek brengen aan Wolfaartsdijk waar ligplaats gekozen zal worden ln de nieuwe landbouwhaven. ZONDAG 29 JULI Ned. Hcrv. Kerk: Aagtekerke 10 ds. Schcllingerhout, 2.30 ds. Oosthoek; Ar- nemuiden 10 en 2.30 ds. Vcrwcij; Bigge- kerkc geen opgave; Domburg 10 ds. v. Vliet, 7 ds. Dc Jonge; Gapinge 2 ds. De Jonge; Grijpskerke 10 en 2.30 ds. v. d. Leun; Kleverskerke 10 ds. Heijboer; Koudekerke 9 en 10.45 ds. Hoffman, 7 ds. v. Herwaarden; 't Zand 10.15 ds. v. Herwaarden, 10.15 jeugdk. 7 ds. v. Dul- leme; Meliskerke geen opg.; Middel burg Nieuwe Kerk 10 ds. Snoep, 7 ds. Amesz; Koorkerk 10 ds. v. Santé; Oost- kerk 9 cfs. v. Santé; Nieuw- en en St.- Joosland 10 ds. Bartlema, 2.30 ds. v. Duyne; Oost- en West-Souburg, Oost 9.30 ds. Van 't Hof, 7 ds- v. Boven, West 9.30 ds. v. d. Schoot; Oostkapelle 10 cn 7 ds, Richard; Ritthem 10 ds. v. Dulle- men, 2.30 ds. Kothfusz; Scrooskerke 10 ds. v. d. Wind, 6.45 ds. Rothfusz; St.- Laurens 10 en 7 ds. Kok; Vcero .10 kand. Meester; St.-Jacobskerk 10 ds. Klooster man H. Doop, 5 ds. v. d. Schoot; 't An ker geen dienst; Johanneskcrk 9.30 ds. Rothfusz, 5 ds. v. d. Schoot; Havendorp 3s. Van Duyne. Vrouwenpolder 10 ds. De Jonge; West- kapelle 9 Duitse dienst, 10 ds. Oosthoek, 2.30 ds. Van Boven; Zoutelande 9, 10.30, 7 ds. Schipper, ds. Beegkotte, ds. Heij boer. Eglise Walonne: Middelburg 10.30 Pas teur Risseeuw Pinkstergemeente: Vlissingen (Groene- woud) geen opgave. Filadclfia Volle Evang. Kapel: Vlissin gen: (Vrouwenstraat) geen opgave. Geref. Gem. in Ned.: Middelburg (Bo- gardzaal) 10. 2.30 en 7 leesd. Herv. Evang. Westkapelle: 9.45 cn 2.45 dhr. Faasen. Bethel Temple (Pinksterkerk)Vlissin gen: (Ilavendcrp) 4 dhr. Davidsz. Volle Evang Gein.: Middelburg 10 dienst. Geref. Kerk: Arnemuiden 10 en 2-30 ds. Goodendorp, Domburg 10 ds. v. d. Bom, 2.30 ds. Tevel, Gapinge 9.30 en 2 ds. Boot, Grijpskerke 10 en 2-30 kand. Herlaar jr., Koudekerke 9.30 en 7 ds. Tevel, Meliskerke 10 en 2.30 ds. Mulder, Middelburg, Hofpleinkefk 9.30 ds. Kam per, 2.30 ds- Gommer, 5 ds. Kamper, Noorderkerk 10 ds. Boonstra, 5 ds. Kamper, Oost- en West-Souburg 9.30 en 2.30 ds. Bohlmeyer, Oostkapelle 10 en 7 ds. Gommer, Serooskerke 10 en 2.30 ds. Kampherbeek. St-Laurens 10 en 2.30 ds. Kuitert, Veere 10 en 2 30 ds. Oosterhoff, Vlissingen 9.30, 2.30 en 6.30 dhr. Bregman, Vrouwenpolder 9, 10.45 en 7 ds- Baas, Westkapelle P leesd., 2.30 ds. v. d. Bom. Geref. Kerk (Vrygem.): Souburg 9.30 ds. Dounta, Vlissingen 4.30 ds. Douma, Middelburg 8.30 en 4.30 ds. Wiskerke, Vrouwenpolder 9.30 en 2.30 ds. De Vries, Zoutelande 10-45 ds. Wiskerke, 4 eredienst, Geref. Gemeente: Aagtekerke 9.30, 2 en 6 leesd., Arnemuiden 9.30, 2 en 6 leesd., Meliskerke 9.30, 2 en 7 leesd. Middelburg 9.30, 2 en 6-30 leesd., Oost kapelle 10 en 2.30 lecsclVlissingen 9.30 2.30 en 6.30 leesd., Westkapelle 9.30, 5 en 6 dhr Mouw. Zoutelande 10, 2.30 en 7 leesd. Chr. Geref. Kerk: Middelburg 9.30 en 3 ds. Van der Molen, Vlissingen 9.30 en 5 ds. Drechslcr. Ver. v. Vrjjz- Herv. cn Remonstr. Kring; Vlissingen 1015 ds. Van Houtc. Evang. Luth. Gemeente: Middelburg 11.15 ds. Ten Rouwelaar. Vlissingen 9 ds. Ten Rouwelaar. 10.30 Pfarrer E- Fruse. Doopsgez. Gemeente: Vlissingen 10 ds. Herst. Apost- Zendingskerk: Vlissin gen (Kasteelstr.) 10 en 5 dienst. Leger des Heils: Vlissingen 10 Heilsk., 7.30 Opw sk. kap. W. Lenting. Evang. op G.G.: Vlissingen (Kazerne Willem 3) dhr Kroon. ZONDAGSDIENST ARTSEN Middelburg: dokter W, W. Stevens. Populie renlaan 11, tel. 2011. Apotheek Middelburg: A. Ringeling, Lange Delft 133. tel. 2538. Vlissingen: dokter W. I du Fossé. Koude- kerksetveg 78a, tel. 2525. Apotheek Vlissin gen: D. H. v. d. Kleine Mulder. Singel 9, tel. 2730. Koudekerke, Zoutelande en Westkapelle: dokter M. Huygens, De Caaembrootstraat 26 te Westkapelle. tel. 01187-234 Serooskerke. Veere en Oostkapelle; dokter G. Schep, Dorpsstraat 46 te Serooskerke, tel. 01180—212. In de nacht van woensdag op don derdag is tijdens een vechtpartij op de Nieuwendijk te Vlissingen de 20-jarige Rotterdammer L. Th. I. L. met een mes in de rug gesto ken. In niet-Ievensgevaarlijke toe stand werd hij naar het St. Jo- sephziekenhuis vervoerd. Tegen 2 uur ontstond in een café op de hoek WalstraatNieuwendyk een woor denwisseling tussen een groepje Bra banders en enkele Vlissïngers. Het kwant tenslotte tot een vechtpartij, waarbjj de Vlissïnger J. L. ernstig werd mishandeld. Nadat het handgemeen was afgelopen, verlieten de Brabanders het café. Zij werden echtei gevolgd door enkele an dere cafégasten. Op de Nieuwendijk kwam het tot een algemene vechtpartij, waarbij 9 man was betrokken, Hierbij werd de Rotterdammer L. neergestoken. De Vlissingse politie heeft vijf Braban ders aangehouden. Twee van hen droe gen een mes bij zich. De vechtersbazen werden donderdagavond weer in Vrijheid gesteld, nadat tegen hen proces-verbaal was opgemaakt. BENOEMING VOORZITTER RAAD VAN ARBEID DORDRECHT Bij koninklijk besluit van 20 juli j.l. is met ingang van 1 september 1962 tot voorzitter van de raad van arbeid te Dordrecht benoemd de heer J. C. Vis ser te Voorschoten, thans hoofd van de Voorlichtingsdienst van het ministerie van sociale zaken en volksgezondheid. De heer Visser is ojn. hoofdredacteur van de Provinciale Zeeuwse Courant SUGGESTIEBUREAU VOOR SCHOOLKEUZE Zeeweringsplan thans gereed „Het bedroevend resultaat op de r.h.b.s. in Vlissingen" zoals de heer H. B. J. Knoop (v.v.d.) het noemde heeft, in de Vlissingse gemeenteraad van gistermiddag tot enkele opmer kingen en suggesties aanleiding ge geven. „Wordt door dit slechte resul taat niet het bewijs geleverd", aldus de heer Knoop, „dat er kinderen op de h.b.s. gaan, die er niet op thuis horen, gezien hun aanleg". Hij be pleitte dan ook de instelling van een Bureau voor beroeps- en schoolkeuze. „Enkele jaren geleden waren er soortge lijke slechte resultaten", antwoordde wethouder W. Poppe. „De zaak is toen besproken in de commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs, waarin onder meer de discipline ter sprake kwam. Deze vergadering had een uitstekend resultaat", aldus de wethouder, die kon aankondigen, dat deze commissie ook nu weer bijeen zal komen. Ook hij was er van overtuigd, dat vele kinderen op de h.b.s. gaan, die in feite niet of nauwelijks in staat zijn dit onderwijs bij te houden. Daarom wilde hij de mogelijkheid bezien een bureau voor beroeps- en schoolkeuze in tc stellen. De heer S. Joustra (p.v. d.a.) wees er nog op, dat de openbare scholen in dit verband reeds gebruik maken van een beroepskeuze-deskun dige van het arbeidsbureau. De heer E. dc Priester (p.v.d.a.) wilde weten of het juist is, dat er waarheid schuilt in het gerucht, dat het his sings museum soms bezoekers wei gert. omdat deze bijvoorbeeld nat ge regend zijn. Ook had hy vernomen, dat buitenlandse t.v.-cineasten hun „enigszins bemod- derde schoenen" moesten uittrekken, toen zy in het museum opnamen wil den maken van het wiel van Michiel de Ruyter. „Er is me allemaal niets van bekend", zei burgemeester mr. B. Kolff, „maar ik zal het laten onder zooken". Op een vraag van de heer J. Hekhuis (p.v.d.a.) kon wethouder C. J. Gil lissen Verschage antwoorden, dat de ene noodwoning op het Van Nispen- plein nu ook spoedig opgeruimd zal worden. Voor de bewoonster is name lijk een vervangende woning gevon den. Dp heer 13. T. Oosterhuis (v.v.d.) be treurde het, dat voor het gedeelte van de Vlissingse boulevard tussen het standbeeld van De Ruyter en het hotel Noordzeeboulevard een parkeer verbod Is Ingesteld. Wethouder F. G. Smit stelde echter, dat door de aan leg van een trottoir aan de zeekant van de boulevard de rijweg zo smal is geworden, dat er geen ruimte voor parkeren meer overblijft Overigens gaat het hier slechts om parkeerruimte voor vier auto's, zo zei burgemeester mr. B Kolff nog Zeeweringsplan De heer Oosterhuis herinnerde er aan. dat b. en w reeds enkele maanden geleden hebben toegezegd het plan voor verbetering van de zeeweringen opgemaakt door het ingenieurs bureau Van Hasselt en De Koning aan de raad te zullen voorleggen Burgemeester Kolff kon vertellen, dut hot plan gereed is en dat thans ad vies afgewacht wordt van de direc teur van gemeentewerken, die mo menteel echter met vakantie is. Daarna moeten b. en w. nog rapport en advies bestuderen, „waarna wy zullen nagaan op welke wijze deze zaak ln de raad zal worden ge bracht", aldus de burgemeester. Sanering 2e fase Teleurstellend noemde de heer Ooster huis het, dat het saneringsplan twee de fase niet meer behandeld zal wor den door de Vlissingse raad in de hui dige samenstelling. Zoals bekend zal de nieuwe Vlissingse raad dit plan in de vergadering van 10 september behandelen Burgemeester Kolff be treurde dit ook. „maar", zo zei hij, „na het ter visie leggen was er nog zoveel werk, dat het onmogelijk kon" Examens Bij de examens van de Ensaid te Breda slaagden voor coupeuse: mevr. P. G. Th. M. Braham-van der Leeuw tc Mid delburg, mej. Mattie de Voogd te Vrou wenpolder en mej. Koos Wisse te Se rooskerke (W->. Voor tailleuse: mej. Mattie de Voogd te Domburg. Voor modinette: mej. Corry Louwerse te Serooskerke, mej. Betty de Visser en mej. Marie Provoost te Domburg, mej. Liesbeth van der Meule, mej. Annie van Oord, mej. Ina de Visser en mej. Jopie Wondergem te Oostkapelle, mej. Tiny Oreel en mej. Rina de Ridder te Middelburg, mej. Suus Lucasse en mej. Jopie Poppe te Nieuw- en Sint-Joos- land en mej. Koos Dekker te Koudeker ke. Zij werden opgeleid door mevr. Smit- Kwekkeboom te Oostkapelle. Mej. J. J. v. Leeuwen uit Oost- en West- Souburg, onderwijzeres aan de christe lijke school 't Zand te Middelburg, slaagde te 's-Gravenhage voor de akte tekenen l.o. Voor het mulodiploma A slaagde aan het Moller-lyceum te Bergen op Zoom Rudy F. Marteijn te IJzendijke. Voor het examen akte N. nuttige hand werken, dat te Rotterdam werd gehou den slaagden de volgende leerlingen van de Chr. Kweekschool te Middelburg: W. Fey, 1. Couman, F- Zeilmaker, A. de Wit, M. Verbeem te Middelburg; A. Meindersma, I. Metselaar, 1. v. Zweeden te Goes; J. Francke, K. Geschiere te Grijpskerke; D. v. Belzen, J. v. Veen te Vlissingen; Ch, v. Doorn te Serooskerke, H. Wondergem te Oostkapelle, M. Hove- stadt te Yerseke, L. de Koning te Bres- kens, L. Tieleman te Zierikzee, B. de Jonge te Heinkenszand, Ch. Filius te Kamperland, I. v. d. Akker te Bras- schaat (België). Van de opleidingscursus van mej. Prins te Middelburg slaagden de volgende leerlingen: Ch Zuydweg te Yerseke. M. J. Nieuwenhuyze te Vlissingen, M. Jo- ziasse te Serooskerke. A. Quist tc IJzen dijke Voor net ulo-examen slaagden te Goes: heren: M. Karreman, Souburg; W. Broek, Vlissingen; J. Geelhoed. Brou wershaven; A Jumelet, Bruinisse; M van de Linde Duiveland; J Speelman. Burgh; M. van Dalen. Vlissingen: J. Naerebout. Vlissingen. J. Oosterling, Breskens Dames: J. Huïbregtse. West kapelle: C. van Donge Souburg; L. Minneboc Burgh; W. Dek. Zierikzee; C. Plaum, Zierikzee G. bij de Vaate, Brui nisse; J. Wisse Zaainslag (m); E. Ly- baart, Biervliet (m); M. Ljjbaart, Bier vliet (m); P. de Visser, Vlissingen (m) E. de Wolf. Souburg (m); J, Zegers Breskeus (m); G. Riemens, Terneuzen (hl); A. Tollenaar. Hoek (m); J. Will, Terneuzen (m) (m) tevens geslaagd voor het mid denstandsdiploma. 3 kandidaten werden afgewezen. VEILING MIDDELBURG. 27 juli. Eerstelingen: boniten 1 28, bonken ,30, grote 1 30. grote 2 26.90, drielingen 1 21.30. drielingen 2 10.60, kriel I 12. kriel 2 Bintjes bonken 2 2B.60, grote 2 18.50, drielingen 2 10.40. Aardbeien: per kg.: 85—120, per doos Red Gauntlet 1 53. Talisman 1 39—54, Senga Sengana 2 2945. Tomaten per 6 kg.: A extra 2.23, 1 2.44, 2 222—234. B extra 2,45 t 250. 2 186—240. C extra 199. 1 196. 2 ISO—180. CC extra 1 164—180. 2 150—162. Rode bessen per kg. 1 102—115. p. docs 1 30—38, per kg 2 44—30. per doos 2 25—32, per kg 3 30. Kruisbessen p. kg 1 34—68, per kg 2 5—64. Netmeloenen 69—157. Prui men per kg 166—209. per stuk 8—13. Witte bessen p. kg. 3251, frambozen 1 4461. 2 2843. Druiven 279—295. Perziken 742. Bloemkool 3 p. k. 4254 4 p. k. 3257, 6 p. k. 23—45, 8 p. k. 19- 37. 10 p. k. 15—17. Komkommers groen: 75 op 1320. 60-75 10 •17. 40-50 10. Komkommers wit 75-op 17. 60-73 13—17, 50-60 13. Andijvie 10—27. Pos telein 7—23. Sla 3.50—10. Uien per bos 6— Bospeen 10—23 Kroten per kg 10—17, per bos 613. Spinazie 2026. Waspeen 16— Uien per kg 7—35. Dubu. pr. bonen 159 195. Spitskool 5—29. Rode kool 8—13. Snij bonen 39—165. Tuinbonen 13—23, Sav. kool kool 7—26. Doperwten 56 Rabarber 10—21. Saxa 153—175. Peulen 196, VEILING GOES. 27 juli. Zwarte bessen l 178180, 2 168171, 3 75. Rode bessen 1 76.20—82. 2 71.10. 3 54. Frambozen in kratten 1 158. 2 142—154. Senga Sengana 1 en 2 98. Talisman 1 en 2 74. Red Gauntlet 1 en 2 94. Jueunda 1 en 2 68. Div. aardbeien 3 50. Gewone veiling, per doos: Talisman 1 44— 48. 2 32. Red Gauntlet 2 19—23. Rode bessen 1 28—34. 2 29. Frambozen 2 43. Kruisbessen 1 19. 2 12. Per stuk: Perziken 1 29—33, 2 24. 3 7.50—13. Per kg: Talisman 1 130. 2 80— 100. Red Gauntlet 1 120- MO. 2 110. Markie zen 1 197. 2 166. Zoete morellen 2 117—126. Varikse zwarte 1 157—J 58. 3 53. Klerken 1 175—210. 2 78—142. Insp Lohnis 2 139. 3 25—58. Kruisbessen 1 44—65. 2 23—47. Witte bessen 2 41—51. Frankenthaler 1 280—300. Ruth Gestetner 1 68, gref 59—60, val 25, Close 1 55-65 75—87. Groenten. Bloemkool A 2 5365, B 2 23— afw. 17—28. Kropsla 1 9—14, 2 3.90—9. Komkommers A 10—20, B 12—14. Kussa 1 14—21. Kroten 7—11. Wortelen 1 14—20. Sel derij 8—12. Tomaten A 46—54, B 49—50. C 36—39. Rabarber 1 7—9. Doperwten 1 26—31, 2 21. Kroten 12. Andijvie 2 15—20. Groene sav. kool 10—12. Gele sav kool 8.50—9, Postelein 1 48—51. Dubb pr. bonen 1 168— 217, 2 191—198. Wagenaars 1 107—161. Pre lude 1 161—167. Aardappelen bonken 25—36, grote 1823, drielingen 10—15, kriel 2—9. VEILING KAPELLE. Frambozen in kratten 1 153—159, 2 146 148, in tubs 103. Rode nessen extra 8487, 6.3077.20, 2 74—74.40, 3 30. Zwarte bessen 1 182—184, 2 163—176. Aardneien zonder dop: Talisman 1 en 2 75. Red Gauntlet 1 en 2 58, diversen 2 en 3 50. Sengana 2 93. Kersen per kg: Markiezen 1 203, 2 181- Morellen 2 109. Early River 2 82. Zure morellen 1 104. Vr. v. Werden 2 86—140. 3 13—25. Variks Zwarte 2 115346. Inspect Lhones 2 111— 124. 3 38—69. J.M.O. kers 2 100. Kruisbessen 1 37—71, 2 18—34. Kasperziken p. st 1 23. 2 15, 3 9. Rode bessen p. doos extra 34. ssen p. d. 1 33-43. 2 22—24. Aard beien p d. 1 38—54. Tomaten AB 51—56, C 4244, CC 30. Aardappelen, bonken 24 27, 1 19—21, 2 15—19, drielingen 9—16, kriel 3—4.50. Groenten. Dubb. prins, bonen 1 192—222, 2 169—209. Kropsla 3.50—4. Bloemkool 11— 52, Boskroten 6.50—3. Bospeen 16. Doperwten 24—25. BosselderiJ 0.50—3. Komkommets 10 Dsuien 15—17. Sjalotten 13. Knol selderij 10. Rabarber 12—13. VISMIJN BRESKENS In de week van 15 juli t/m 21 juli zijn aan de vismijn te Breskens de volgende hoe veelheden aangevoerd. 121 kg. bot, 694 kg. schar, 727 kg. schol. 5587 kg. tong, 1 kabeljauw, 2 kg griet 9809 kg. exportgarnalen, 1153 onverk. bot. VEILING TERNEUZEN. Sla 3.80—6.60. Bloemkool A 32—47. A 2 20 44, B 2 29, afw. 11—27 Groene komkom mers A 13. B 1012, C 10 Witte komkom mers B 2 12. Selderij i—3. Peen 12—27. Kro ten 4—7. Uien 6—16. Barima 1 20. 2 10—11. Doré 1 20—22. Eerstelingen 1 18—23. 2 10. Bintjes 1 15—27, 2 8—9. 3 4. Eigenheimers 1 18, 2.10. Kassnijbonen l^O Princessenbonen 161—178. Saxa 2 167—181 Tuinbonen 19—23, 2 12. Rode kool 7. Peulen 103—111. Sav. kool 21—23. Waspeen 14—18 Rabarber 22. Tomaten A 51—52. A2 25—42. B 2 30—39. C 35. C 2 25 Uien 16. Doppers 3 16—28. Aard beien p d. Talisman 1 3040. 2 21—32, 3 12. Frambozen p. d. 1 45. 2 31. Rode bessen 1 27—29, 2 16—18. Kruisbessen p. kg. 1 71— 76, 2 51—55. Rode bessen 1 80, 2 S8—70. 3 50. Frambozen 2 140—152, 3 100. COÖP, TUINBOUWVEILING ROTTERDAM 26 juli 1962. Aardappelen. Eerstelingen groot 1519, poters 10—14. krie. 3—5, Doré groot 20—23. poters 13—14, kriel 3—5, Barima groot 1418. Bintjes gro»t 14—19, Eigenhei mers groot 14—25, poters 9—12, kriel 24 per kg. Aanvoer 90.0000 kg. Andijvie 1418 per kg. Aanvoer 4000 kg. Sla IA 510 per stuk. Aanvoer 30.000 stuks. Bloemkool IA. 6 stuks 34—46, 8 stuks 21—33, 10 stuks 18—25 per stu. Bloemkool IIA. 6 stuks 20—35, S stuks 18 24 per stuk. Aanvoer 11 Ono stuks. Dubbele bonen 1,70—2,00, Kassnbbonen 1.401.60, Tuinbonen 10—23. Stambonen 1.60, Rabarber 10—16. Spitskool 11—14. Rode kool 13—19, Kroten I 7—11. Waspeen LA 1218 per kg. Komkommers 70-80 15—18. 60-70 14—17. 50-60 13—14 per stuk. Peterselie 4—10 per bos. To maten. IA 2.10—2.20. IB 2,00—2.10. IC 1,80 per bak. Aardbeien. Jecunda zonder dop I 86 S8. n 72 Aanvoer 22.000 kg Senga Sengana IA 99—1.37. UA 73—96. Thalisman LA L02— 1.62. DA 63—88. Redgauntlet UA 69—92, Zwarte bessen 1 1.78—2.00. II 1,65 per kg. Aanvoer 14.000 kg. Frankenthalers 2.40. Per ziken A 17—31. B 10—13. C 6—7 per stuk. Kruisbessen 80—1,15. Pruimen Ontario 1.40— 1.90. Beauty S0—1.40. June Blood 1.20. Gol den Japan 1,40—1,70. Rode bessen IA 70—93, UA 6062 per kg. Net meloenen 801,15 per stuk. VEILING BERGEN OP ZOOM. 27 juli. Aardbeien 50—216 Kersen 63142. Frambozen 60110. Rode bessen 42—71. Kas- perzik 843. Knspruim 17. Andijvie 7— 24. Sla 3956. Rabarber 1015. Bloemkool 11—43. Kroten 7—15. Bospeen 10—22. Was peen 10—17 Stamb. dubb pr 131—191. Snij boon 30—201. Penen '2—139. Erwten 15—73. Tuinbonen 9—15. Spitskool 21—23. Sav. kool 9—15. Rode kool 6—14. Witte kool 16. To maten 25—48. Komkommers 10—31. Aard appelen 9—30 Asperges 60—300. VEILING TIIOLEN Doré bonken 25,00. eewone 28.71—31.38.1 po ters 9.59: Eerstelingen bonken 27.00. gewoon 2528. poters 9.60: Bintle= bonken 33.00 I 22.00—25.60. poters 8,00, witte eigenheimers I 23.00—27.00. II 16.00- 22,00. poters 8.10. Aanvoer 3? ton. VEILING STAVFNISSE. Bintjes gewone 23 80—26 60 bonken 34.90 —35 70. drielingen 9.80- 10.80 Eigenheimers gewone 20—29.60. drielingen 10.60. kriel 4. Aanvoer 35 ton. VEILING ST.-ANN ALAND. Doré eewone 30,10—32 50. drielingen 18.50— 19.60 Bintjes, gewone 23 31—24.37. drielin gen 12.15. bonken 33 Eigenheimers gewone -70—30.72, drielingen 1112 14. Aanv. 130 ton. Advertentie Zondagsdienst Taxi's Middelburg TRIO TAX telef. 2600 BLANKER, telef. 2865

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 7