Plannen bouw verpleegtehuis voor ex-patiëntenVrederust' Goes kan terugkeren tot Muziekschool Kentucky's best Lekkere pittige zware shag l BILT KONGERAAL VAN RUIM l METER! Zeeuwse ALMANAK TOCH BROMMEN OP VL1SSINGSE BOULEVARDSMET 15 KM PER UUR DEMPEN GRACHTEN MIDDELBURG OPLOSSING PARKEERPROBLEEM? IlSuppTiose PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 26 JULI 1962 f -* "j- Moeilijkheden opgelost Beperkt aantal leerlingen kan worden toegelaten In een vorige week gehouden ver gadering van het algemeen bestuur van de stichting Zeeuwse Muziek school is men tot een oplossing ge komen betreffende de gemeen schappelijke regeling in de verde ling van dp kosten van deze school, en dit in het bijzonder voor de ge meente Goes. Zoals bekend waren de moeilijkheden ontstaan bij het uittreden van Goes uit de gemeen schappelijke regeling, toen deze ge meente als maximum 20.000 uil- de voteren hoewel de stichting de Goese bijdrage op 25.800 had ge raamd. Men is nu overeengekomen dat Goes een beperkt aantal leerlingen uit deze gemeente tot de school zal toelaten, overeenkomstig met de daarvoor uitge trokken gelden. Het zal voor Goes dus niet meer zo zijn dat alle leerlingen die zich melden, tot de school kunnen wor den toegelaten. Toen het besluit tot uittreding in de Goese raad werd genomen, op woens dag 20 juni j.l., het de raad de deur op een kier. Men drong er bij b. en w eenstemmig op aan alsnog te trach ten met de muziekschool tot overeen stemming te komen over de kosten verdeling. Toen de Belgische sportvisser Marcel de Vriendt uit Antwerpen woensdag middag bij Nieuwe Sluis, niet ver van Breskens, omstreeks het middag uur tussen de palen ging kijken of er misschien nog iets in zijn netten was gezwommen, merkte hij direct dat er iets zeer ongewoons aan de gang was. Hij zag net onmiddellijk aan het net, dat met flinke kracht heen en weer werd geslagen. Het water tussen de palen kwam er van in beroering. Een duidelijke sportvissersemotie maak te zich van de heer De Vriendt mees ter, toen hij pogingen deed om de netten op te halen. En toen er iets zichtbaar werd zag hij zijn stoutste visserslatijn verre overtroffen: het werd de vangst van zijn leven. Een vis van meer dan een meter lang kronkelde wanhopig door de fuik. De heer De Vriendt dacht met een reuze paling te maken te hebben. Hij bleek het bij nader inzien niet ver mis te hebben. Het was een kongeraal, ver familielid van de paling. Snel kwamen meetlat en weegschaal er aan te pas en de vangst werd om schreven als: kongeraal, 29 ons, 109 centimeter.. De buitengewone vangst trok bij de badgasten van do Napoleonhoeve flink wat bekijks. „En wat gaat U er nu mee doen?" hebben wij de Antwerpenaar nieuwsgierig ge vraagd. „In mootjes hakken, bakken en opeten", antwoordde hij zonder aarzeling en het was alsof het water hem al door de mond liep. De heer De Vriendt bleek overigens een man, vol lof over het viswater langs de Zeeuws-Vlaamse kust. „Ik kom hier al jaren", vertrouwde hij ons toe „en ik heb hier al menig visje verschalkt. Verleden week nog een hele partij tong. Maar dit spant toch wel de kroon!" Middenstandsexamens te Middelburg Voor het middenstandsexamen slaagden in Middelburg: D. Versluys, Kruiningen; G. de Visser, Aagtekerke; J. de Visser, Domburg: P. de Visser, Aagtekerke: mej. S. Volkers, Middelburg; F .L. de Voogd. Souburg; L. de Voogd, Middel burg; mej. J. van de Vrede, Middelburg; J. de Vries, Goes; mej. C. A. van Wal lenburg, Souburg; L. Walraven, Grijps- kerke; mevr. J. Wattel-Suurmond, Ga- pinge; A. A. Westdijk, 's-Heer-Hen- driksklnderen; J. Wielemaker, Koude- kerke; P. A. Wielemaker, Middelburg; H. Willemse, Middelburg; J. Wisse, Me- liskerke; mevr. P. Wijkhuys-Wisse, Sou burg; P. A. Zuiderwijk, Heinkenszand; F. Zwemers, Koudekerke; A. G. J. C. Breedveld, Nieuw Lekkerkerke. In de afgelopen drie dagen zijn in totaal 102 kandidaten geëxamineerd, van wie er zestien moesten worden afgewezen. ^AAAAAAAAAAAAAAA/WAA/\AAAAAAAAAAA/WAAAAAAAAA^V\AAAAAAAA/V\AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Examentijd Examentijd, examentijd. Het rit selt van de examens in alle sec toren van het onderwijs en zélfs tot ver daar buiten. Overgangs examens, eindexamens, examens voor het middenstands- het tim mermans- het chauffeurs- en het drogistendiploma. Allemaal moe ten ze „op'', de aanstaande apo thekersassistentes, verpleegsters, artsen en tandartsen, onderwij zers, leraren en hoogleraren, doc torandi in de economie, de wis- en natuurkunde, de politieke weten schappen en in de geschiedenis. Allemaal. Allemaal op naar de groene ta féls, met de wétende mensheid aan de ene kant en de onwetende aan deze zijde. Een gruwzame periode. Een tijd waarin de nachtmerries weliger tieren dan ooit. Plus de neurosen. Vrij naar Toon Her mans: vele knaapjes zien in deze dagen neuroosjes staan. Dat knaapje in Middelburg zeker, 't Was bij geschiedenis, dat hem gevraagd werd wie Chamberlain was, de grijze staatsman uit de dreigende periode, kort voor het uitbreken van de tweede wereld oorlog. De Britse premier, tot. wiens vaste uitrusting een zwarte paraplu behoorde. „Wie was Chamberlain vroeg dus de examinator. En zonder haperen antwoordde de knaap: ,J)e uitvinder van de pa raplu". Nou ja. 't Zou tenslotte best ge kund hebben. Getuigschriften Zeeuwse Visserijschool Getuigschriften van de 2-jarige van de „Zeeuwse Visserijschool" werden uitgereikt aan- C. Kosten, A. J. de Kruij- ter, H. Mookhoek en J. A. Reinhout, allen te Breskens. Bevorderd naar de tweede klas: C. van Belzen, D. Schroevers en A. A. Theune te Arnemuiden, M. T. Faas, F. Veldman en R. H. Vermeulen te Breskens, E. E. Minneboo te Veere, M. de Ridder te Vlis- singen, L. Schot te Zierikzee. Die overeenstemming is dus nu gevon den, waarbij 't aantal Goese leerlingen beperkt zal blijven overeenkomstig het bedrag dat Goes inbrengt voor de ge meenschappelijke regeling. De oplos sing is er een die het algemeen bestuur van de muziekschool al langer in het hoofd had. De gemeente Goes stelde ech ter voor deze regeling uniform te ma ken voor alle deelnemende gemeenten, doch hiermee ging men niet akkoord. Voorlopig geldt deze regeling alleen nog voor Goes- Het is echter mogelijk dat ook andere gemeenten op deze voor waarden zullen gaan deelnemen. Daar de Goese raad op 20 juni besloot per 1 september uit te treden, zaJ na de jongste ontwikkeling een nieuw voor stel moeten worden behandeld, namelijk om opnieuw tot de gemeenschappelijke regeling Zeeuwse Muziekschool toe te treden. Tien maanden cel voor veroorzaken dodelijk ongeval De rechtbank te Middelburg heeft woensdag J. M. uit Sas van Gent ver oordeeld tot 10 maanden onvoorwaar delijke gevangenisstraf en 4 jaar ont zegging van de rijbevoegdheid. M. stond op 13 juli terecht, omdat hij als autobestuurder op 28 januari te Sou burg een verkeersongeval had veroor zaakt, waarbij de motorrijder C. F. Schaap uit Middelburg om het leven kwam. Verder was hem ten laste ge legd, dat hij op 1 april in Sluiskil onder invloed van sterke drank een auto be stuurde. De officier van justitie had tegen hem 1 jaar onvoorwaardelijk en vijf jaar ontzegging geëist. Mevrouw S. de W. uit Philippine werd veroordeeld tot 1 maanu onvoorwaarde lijke gevangenisstraf. Zij had op 19 ja nuari brand gesticht in een berghok bij haar huis, om te trachten in het bezit te komen van het verzekeringsgeld. Te genover de politie had zij destijds een volledige bekentenis afgelegd, maar voor de rechtbank ontkende zij. Zij betoogde dat zij de bekentenis onder pressie had afgelegd. De verbalisant, opperwacht meester C. A., verklaarde echter dat er geen sprake was geweest van dwang. Tegen mevrouw De W. had de officier 3 maanden onvoorwaardelijk geëist. B. en w. stellen voor Maximumsnelheid ook voor scooters en motoren Het veelbesproken bromfiets verbod voor de Vlissingse boule vards zal in de eerstvolgen de gemeenteraadsvergadering, vrijdagavond om acht uur, op nieuw ter sprake komen. Bur gemeester en wethouders stel len de raadsleden voor het bromfietsverbod te veranderen in een maximumsnelheid van 15 kilometer per uur, voor deze voertuigen. In hun toelichting zeggen zij dat het verbod in de raadsvergadering reeds verschillende malen ter sprake is ge bracht en dat dan werd opgemerkt dat goedwillende bromfietsers, ten gevolge van het misbruik van de snelheidsmaniakken, eveneens niet meer op de boulevards konden rijden. Ook een veelbesproken punt was dat Duitse bromfietsers straffeloos met veel geknetter over de boulevards mochten rijden terwijl dit voorrecht de Nederlanders niet was beschoren. B. en w. stellen dat er slechts één op lossing is: natnelyk het instellen van een maximum snelheid voor brom fietsers op de Vlissingse boulevards van 15 kilometer per uur. Dit met het oog op de grote drukte tussen 33 en 24 uur in de periode van I mei tot en met 1 oktober. Voor berijders van motoren en scoo ters heeft de nieuwe maatregel, mits tot uitvoering gebracht, echter een onprettige consequentie. Voor de toe passing van de Wegenverkeerswet, waartoe het maximumsnelheidsarti- kel hoort, moet een rijwiel met hulp motor als een motorrijtuig worden beschouwd Als motorrijtuig valt het onder de categorie „motorrijtuigen op twee wielen", waartoe ook scoo ters en motoren behoren. De opzet van een en ander is dat voor de toepassing van dit artikel ook de Duitse bromfietsen in aan. merking komen. Dus tegen alle Duit se bromfietsen, (kleiner of groter dan 50 cc) kan zonder nader onder zoek worden opgetreden. JVVWWWVWWWVWWVWWWWWWWWWV Knapen stalen geld voor windbuksen De politie te Bergen op Zoom heeft enkele jongens aangehou den, die uit de woning van de heer K. de K. te Bergen op Zoom een bedrag van 180 hadden gestolen. De knapen allen ongeveer 15 jaar oud hadden voor het geld vijf windbuksen gekocht. Daar mee gingen zij regelmatig schie ten in de omliggende bossen. De politie heeft de buksen, die in een bos waren verstopt, in beslag ge nomen. iwwwwwwwwwwwwwwwwwwvwv" Minister beantwoordt vragen Toewijzing vervangende oester- en mosselpercelen in Deltagebied Minister Zijlstra heeft, mede namens minister Marijnen, een uiteenzetting gegeven over de regels by de toe wijzing van nieuwe schelpdierperce- len aan huurders van percelen, die onbruikbaar worden door de uitvoe ring van de Deltawerken. De minis ters doen deze mededeling in ant woord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Kodde (s.g.p.). Het is in het algemeen de regel, aldus de bewindslieden, dat uit de huur gekomen schelpdierpercelen worden verhuurd aan personen, op wier per celen tengevolge van de uitvoering van Deltawerken de schelpdierencul tuur niet langer kan worden uitge oefend. Het is niet mogelijk te zeggen hoe lang het gewoonlijk duurt aleer een huur der. die zijn percelen door de uitvoe ring van Deltawerken verliest, an dere percelen ter beschikking krijgt. Slechts één keer kon een dergelijke huurder dadelijk aan een ander per ceel worden geholpen, doch in de re gel is daarmede een langere tijd ge moeid. Er komen n.l. slechts incidenteel perce len ter beschikking, b.v. wanneer huurders de huur niet willen voort zetten of wanneer blijkt, dat een huurder niet zelf de door hem ge huurde percelen gebruikt. Door middel van een intensieve controle wordt er, zo goed als mogelijk is, op toegezien, dat huurders in overeen stemming met de bepalingen van het huurcontract de door .hen gehuurde percélen zelf gebruiken. Druk bezochte 58ste jaarvergadering „TUSSENSTATION" OP WEG NAAR MAATSCHAPPIJ Voor de 58e jaarvergadering van „Vre derust" bestond een grote belangstel ling. Niet minder dan 49 coöperaties en 60 afdelingen, totaal rond 250 aanwe zigen, gaven acte de préccnse. Uit de mond van vice-voórzitter J. J. Duvekot uit Goes de voorzitter, de heer A. H. S. Stemerding was wegens ziekte afwe zig kregen zij het wel en wee te ho ren van de vereniging en de inrichting in het afgelopen jaar. Do dag werd begonnen met een wij dingswoord door ds. M. van der Klis uit Zierikzee. christelijk gereformeerd pre dikant, die sprak naar aanleiding van Mattheüs 24 vers 20. De heer Duvekot sprak vervolgens een openingswoord, Raad voor de Kinderbescherming Middelburg 3tf koninklijk besluit van 3 juli 1962 is aan mevrouw mr. J. H. de Lussanet de la Sablonière-Heringa op haar verzoek met ingang van 13 juli 1962 eervol ont slag verleend als lid van de raad voor de kinderbescherming te Middelburg, onder dankbetuiging voor de als zodanig bewezen diensten. VAKDIPLOMA AANNEMER Voor het vakdiploma aannemer Burger lijke en Utiliteitsbouw zijn geslaagd de heren G. Gorsse te Goes en S. C. de Koeyer te Kloetinge van de cursus resp. te Bergen op Zoom en te Breda. Bejaarde Vlissinger bij oversteken aangereden In de Walstraat te Vlissingen is woens dag tegen het middaguur de 80-jarige Vlissingen P. by het oversteken door - scooter aangereden. P. liep hierbij hersenschudding op en werd per ambulance naar het St.-Josephzieken- huis vervoerd. P. stak tussen twee geparkeerde auto's de weg over. Hij werd daarbij aange reden door de scooter van O. W. uit Denekamp en werd tegen de grond ge smakt. De bestuurder van de scooter bleef ongedeerd. Advertentie Het originele EAU de MÉLISSE des Carmes 'Boyer' Moe? Reisziek? Last van uw maag? Enkele druppels op wat suiker(water) werken verkwikkend en kalmerend. Reeds meer dan 300 jaar met succes gebruikt. Eau des Carmes 'Boyer'ontspant de zenuwen en verhoogt de weerstand bij onrust en emoties. Bij Apotheken en Drogisterijen. Slot van pag. 1 pak. „Waarom niet daartoe beslo ten?" vraagt de lieer Imanse zich af, „men is, geloof ik, te bang om de ou de sfeer van Middelburg aan te tas ten. Maar dat is niet de juiste visie: het gaat er om wat ons uit het ver leden is overgebleven te combineren met de eisen van deze tyd. Die eisen zijn, dat we een modern winkelcen trum moeten hebben met allerlei fa ciliteiten voor de toeristen, zoals par- keerterreinen. In dit geval lopen de belangen van de busondernemingen, J die hier met toeristen komen, alsmc- de van de toerist zelf en de belangen - van de middenstand volkomen pa rallel Een tweed.-, mogelijkheid ziet de heer Imanse evenals de politiecommis saris in de sanering. Er zijn naar zyn mening nog waardeloze panden in de binnenstad, die afgebroken kunnen worden om plaats te kunnen maken voor parkeerruimte. De mid denstandsvoorzitter hoopt, dat er iets goeds uit de bus zal komen met de komende sanering, terwijl mogelijk verder nog iets bereikt kan worden door middel van allerlei regelingen. Gemakzucht De heer Reneman meent dat een deel van de moeilijkheden ontstaat door wat men zou kunnen noemen gemakzucht van de buschauffeurs. Vorige week donderdag bijvoorbeeld waren er overal borden geplaatst, die aanduidden dat men op het Hof van Tange# kon parkeren. Maar hoeveel kwamen er? In de loop van de dag werden er slechts vijfentwintig auto's neergezet. „In het centrum is heus voldoende parkeerruimte, maar dan moet men als centrum beschouwen de hele binnenstad binnen de gordel van de vesten", aldus de politiecom missaris. Zo is Klein Vlaanderen volgens hem zeer geschikt als parkeer ruimte. Verder kunnen de kaaiennog voor dit doel wor den verbeterd: wanneer er afzet ing langs het water worden ge maakt, is het minder gevaarlijk te parkeren. Een goede oplossing is ook naar het oordeel van de heer Reneman de parkeerplaatsen vlak bij het centrum en de binnen stad verbieden voor autobussen. „Maar daar zullen de middenstan ders weer wel bezwaren tegen hebben", aldus de commissaris van politie. Het dempen van de grachten is uit een verkeerstechnisch oogpunt wei een goede oplossing. „Maar ik geloof wel da het de. aantrekkelijkheid van de stad aanzienlijk zal aantasten". Volgens de heer Reneman behoeft men niet tot een dergelijke ingrijpen de maatregel over te gaan wanneer de komende sanering in dit probleem voorziet. VUWUWM/WUWMA/WUVWUWWWVWWWWU Een deel van de Herengracht in c Middelburg. Zal deze gerucht ge- c dempt moeten worden om het i parkeerprobleem op te kunnen l lossen f S (Foto P.Z.C.) „De vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken in Zeeland, die de inrichting „Vrederust" te Bergen op Zoom exploi teert, heeft plannen om in Zeeland een verpleegtehuis te stichten, dat als „tussenstation" zal fungeren. Een dergelijk tehuis, ergens in Zee land, zou de overgang voor de patiënten van „Vrederust" naar de maatschappij gemakkelijker kunnen maken. Het bestuur heeft deze zaak ernstig in studie". Dit verklaarde dr. M. v. d. Beek, directeur geneesheer van „Vrederust" tijdens de woensdag in het kerkgebouw van de inrichting gehouden 58e jaarvergadering. waarin hij de vergadering voorstelde een telegram te sturen naar de voorzitter. Voorts herinnerde hij aan het overlijden van penningmeester J. W. van 't Hof, die van 1933 tot 1961 bestuurslid is ge weest, waarvan meer dan twintig jaar penningmeester. „Hij was de stuwende kracht. Hij heeft veel werk verricht. Wij zullen hem altijd blijven herinneren als één, die om Christus wil zijn grote liefde heeft gegeven", aldus de vice-voorzit- ter. „De nauwgezetheid, bekwaamheid en accuratesse van de overledene blijkt uit zijn penningmeesterschap", vervolg de de heer Duvekot. Uitvoerig ging spreker daarna in op de stand van zaken in de vereniging, waar- by liy een groot aantal mededelingen deed. Oud-burgemeester J. van Halst van Wissenkerke is door zyn benoeming tot tweede penningmeester in het dage- lyks bestuur opgenomen. De propagan dist M. M. Nieuwdorp uit Souburg heeft niet minder dan 3000 nieuwe leden ge boekt. Voor de prestatie richtte de heer Duve kot dankwoorden aan het adres van de heer Nieuwdorp. Ook de heer J. J. Boon zei dankbaar te zijn voor hetgeen deze voor de vereniging heeft gedaan in het afgelopen jaar. Van groot belang noem de de vice-voorzitter de totstandkoming van een nieuw bloemenwarcnhuis. De patiënten kunnen thans dagelijks over verse bloemen beschikken, aldus de heer Duvekot. Uitbreidingsplan Het bestuur heeft bij de gemeente Ber gen op Zoom bezwaren ingediend tegen het uitbreidingsplan. De reden hiervan is, dat de in het uitbreidingsplan gepro jecteerde woonblokken te dient bij de in richting staan. Als de bouw mettertijd doorgang zou vinden, zou de rust op „Vrederust' worden verstoord. Voorts deelde de vice-voorzitter me de, dat gelden zijn uitgetrokken voor verbouw van paviljoen IV. Hiermee gaat een oude wens in vervulling, al dus de heer Duvekot, die voorts ver klaarde, dat binnenkort op „Vrede rust' een proef zal worden genomen met diepvriesmaaltijden. Een en an der in verband met de vijfdaagse werkweek. Het zwembad op de in richting voorziet volgens de vice- voorzitter in een grote behoefte. Vo rig seizoen zijn niet minder dan 12.324 baden genomen. Zonder op- of aanmerkingen werden de jaarverslagen van secretaris A. de Lan ge en penningmeester J. L. Dregmans goedgekeurd. In de vacature ontstaan door het overlijden van de heer J. W. van 't Hof werd tot bestuurslid benoemd f Advertentie) Ervaar het wonder van 100 V» nylon-zonder rubber de heer P. v d. Hof te Vlissingen. In de plaats van de periodiek aftredende be stuursleden A. I. Catsman, dr. J. M. van Daal, mr. A. J. van der Hoeven en I. Ph. F. van der Plassche werden benoemd de heren J. Germing, Goes, dokter K. Boor, Axel, ds. A. Elshout, Koudekerke en R. Boelman, Wilhelminadorp. Medegedeeld werd nog, dat met het suppletiefonds „Draagt Elkanders Las ten" is overeengekomen, dat elk op zijn eigen terrein zal blijven werken. Het suppletiefonds is een zelfstandige in stelling, die een ander doel beoogt dan „Vrederust", deelde de vice-voorzitter mede. De muziekvereniging „Euphonia" van Vrederust, die dit jaar haar 50-jarig bestaan heeft gevierd, zal als jubileum geschenk uniformen ontvangen. Hier door is 5000 nodig. Inmiddels is al een bedrag van ruim 3000 bijeengebracht. Veranderingen Aan het eind van de morgen hield dr. Van der Beek een causerie over het onderwerp: „Ontwikkelingen en veran deringen in de psychiatrische inrichtin gen". Hy wees daarbij op de vele veran deringen ten gunste, die zich in de loop der jaren heben voltrokken. De gevan genisachtige paviljoenen van vroeger heb ben plaats gemaakt voor gezellige inge richte verblyven. Het grootste deel van de verpleegden is vry zich te bewegen op het terrein en zelfs om boodschappen in de stad te doen. Wel een gehele ver betering met vroeger, toen de deur van de paviljoenen angstvallig dicht werd gehouden. „Alles is thans ingesteld op een vrijer verkeer met de maatschappij", aldus de directeur-geneesheer van „Vre derust". Spreker wees er verder op, dat er nog vele vooroordelen zijn weg te nemen ten aanzien van de geesteszieken. Vooral de laatste veertig jaar hebben zich grote veranderingen voltrokken. Vroeger keerde 25 tot 30 procent van de patiën ten naar de maatschappij terug, thans is dit al 70 tot 75 procent, aldus de inlei der. 's Middags hadden de bezoekers gele genheid een demonstratie kunstzwem- men in het zwembad bij te wonen en de boerderij, de moestuin en het fruitteelt- bedrijf te bezichtigen. Advertentie SNEL en GOED Uw films vóór 5 uur gebracht... de volgende dag klaar. FOTO VERSCHOORE Goes - Kruiningen - Vlissingen HET WEER IN EUROPA Oslo, zwnar bewolkt, 20 gr. Kopenhagen, zwaar bewolkt, 17 gr. Londen, onweer, 21 gr. Luxemburg, licht bewolkt, 28 gr. Parijs, zwaar bewolkt, 31 gr. Nice, onbewolkt, 30 gr. •"rankfort, licht bewolkt, 32 gr. München, onbewolkt, 30 gr. Genève, onbewolkt, 35 gr. ^ocarno, onbewolkt. 29 gr. Wenen, onbewolkt. 28 gr. nnabruck, onbewolkt, 32 gr. lome, onbewolkt, 33 gr. Madrid, zwaar bewolkt, 33 gr. VERWACHT. PLAATSELIJK BUIEN. Half tot zwaar bewolkt met plaatselijk enkele regen-of onweersbuien, later ge volgd door afkoeling. Zwakke tot ma tige wind uit uiteenlopende richtingen. Strandverwachting STRAND VERWACHTING: Kleine de pressie trekt met enkele regen- of on weersbuien naar Duitsland. Vandaag matig tot goed strandweer met enkele opklaringen, maar ook kans op een bui. Zwakke wind draaiend van zuidwest tot west. In de middag ruim twintig graden. Zee water zeventien graden. ZON EN MAAN. Zon op 4.52 Maan op 1.25

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 2