J 1 Emile Daems zegevierde in de zestiende etappe WINDSOR Etappeoverwinning voor Knops, Mijdam herovert de gele trui YAHOOS M. G. GRIEP, Ruilverkaveling ,Walzoorden'. DAFs 699 de luxe Garage Gebr. van Fraassen Zonen sterovita 7* Handenvol geld bespaart U... ammimimm KLASSEMENTEN TOEKOMST-TOUR ACTIVERINGSTHERAPIE VOOR CA. 700 PATIËNTEN VAN VREDERUST Nadelig saldo is hoger dan vroeger KLASSEMENTEN TOUR DE FRANCE BEVORDERINGEN AAN CHR. H.B.S. VOOR WALCHEREN, MIDDELBURG PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 10 JULI 1962 Ondertrouwd: HANS LINDENBERGH en COBY VERBTJKG Huwelijksvoltrekking 2 juli 1962 om 13.00 uur te Wolphaartsdijk. Receptie van 15-16.30 uur in hotel Terminus te Goes. Algemene kennisgeving. Heden overleed na een langdurig lijden onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader JACOB CALJOUW in de ouderdom van ruim 80 jaar. Uit aller naam, wed. E. Caljouw- de Plaa Koudekerke, 9 juli 1962, Vlissingsestraat 10. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 13 juli a.s. te 12.15 uur op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Voor de vele blijken van belangstelling op mijn 85e verjaardag ondervonden, betuig ik, mede namens mijn familie, mijn harte lijke dank. L. Geschiere Koudekerke, juli 1962- BIGGEKERKE. De bejaarden van Bigge- kerke zeggen hiermede har telijk dank aan allen die hun medewerking hebben verleend om ons een prach tige reis te bezorgen. op motorschip van 500 ton. Internationale vaart. Loon nader overeen te komen. Aanmelden bij Stavenissestraat 138, Rotterdam, telefoon 178230. Het ruisthuis „Ter Mante- linge" bij Domburg vraagt: assistenten in de huishouding, min. leeftijd 16 jaar- Aan biedingen bij de directrice of Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zee land", Dam 73 te Middel burg. Gedeputeerde Staten van Zeeland, brengen ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 35 der Ruilverkave- lingswet 1954 ter algemene kennis, dat op 10 juli 1962 op de secretarieën van de gemeente Hontenisse en Vo gelwaarde, voor een ieder kosteloos ter inzage zijn nedérgelegd: le. een afschrift van het rapport van de Centrale Cul tuurtechnische Commissie te Utrecht, optredende als centrale commissie met de algemene leiding in ruilverkavelingszaken belast, omtrent de aanvraag tot ruilverkaveling Walzoorden, omvattende gron den in de gemeenten Hontenisse en Vogelwaarde, bevattende o-m.: a. de begrenzing van het te verkavelen gebied (blok); b. een beschrijving van de algemene landbouw kundige toestand in het blok; c. de noodzakelijk geachte verbeteringen in de landbouwkundige toestand in het blok en de daarvoor te. treffen voorzieningen; d. een raming van de totale kosten en van het daarvan ten laste van de gezamenlijke eigena ren komende deel; 2e. een kaart van het blok, waarop de begrenzing en de te treffen voorzieningen zo nauwkeurig mogelijk zijn aangegeven; 3e. een lijst van hen, die bij het kadaster als eigena ren bekend staan. Het rapport met verkleinde reprodukties van enige kaartbijlagen zal zolang de voorraad strekt tegen be taling van 2,50 verkrijgbaar worden gesteld en wel a- bij de Cultuurtechnische Dienst te Utrecht door storting of overschrijving van 2,50 op postreke ning 268182, onder vermelding: „bestemd voor rap port Walzoorden"; b ten gemeentehuize van de gemeenten Hontenisse en Vogelwaarde; c. tijdens de te houden informatieve vergadering en de te beleggen stemmingsvergadering; d. bij de Provinciale Directie van de Cultuurtechnische Dienst, p/a „Landbouwcentrum Zeeland", West singel 58 te Goes. Onder leiding van de Centrale Cultuurtechnische Com missie zal op woensdag 18 juli 1962 te 14.00 uur in hotel Van Leuven te Kloosterzande een informatieve vergadering met. belanghebbenden worden gehouden ter toelichting van het ruilverkavelingsplan, de proce dure, de stemming enz. en ter beantwoording van vragen. Belanghebbenden kunnen hun bezwaren schriftelijk (in drievoud) bij Gedeputeerde Staten van Zeeland te Mid delburg indienen binnen één maand na de dag, waarop deze openbare kennisgeving van de tervisielegging van bovenbedoelde stukken in de nieuwsbladen is geplaatst en in genoemde gemeenten op de aldaar gebruikelijke wijze ter kennis is gebracht, alzo vóór 10 augustus 1962. Middelburg, 29 juni 1962. A. F. C. de Casembroot, voorzitter Jan de Vries, wnd. griffier te koop in diverse kleuren. De wagens zijn in prima staat en worden verkocht onder volledige garantie. Vraag vrijblijvend inlichtingen en gratis proefrit. DAF-DEALER VOOR WALCHEREN Tel. 01184 - 4247 - Scheldestraat 96-100 - Vlissingen INSTITUUT VOOR TECHNISCHE OPLEIDINGEN Aanmelding van nieuwe Beerlingen voor de cursus, aanvangende A in september a.s., kan vanaf heden geschieden op een daartoe verkrijgbaar inschrij vingsformulier. De opleidingen bestaan uit: een V.T.O.-cursus een cursus werktuigbouwkunde een cursus scheepsbouwkunde een cursus technisch Engels Voor de toelatingseisen, de duur van de cursus, de lesavonden, het lesgeld enz. wordt verwezen naar de prospectus, die op aanvraag wordt toegezonden. Prospectus, inschrijvingsformulier en nadere inlichtingen worden verstrekt op het I.T.O., p/a H.T.S., Verlehgde Hobeinstraat, Vlissingen. N.V. Sterovita Melkproducten, Rijksstraatweg 4, Breukelen, a. een erv. gedipl. bedrljfscontroleur Ervaring in het onderzoek van ongesuikerde gecondenseerde melk strekt tot aanbeveling 3-ploegendienst b. een aankomend melkcontroleur Voor het bedrijf te Rotterdam vragen wij enige flinke werkers in de produktie-afdelingen. Voor deze functie komen ook ongeschoolden in aanmerking (ploegendienst). Wij bieden goede loon- en sociale voorwaarden, aantrekkelijke premieregeling, ruime kost- en reisgeldvergoedingen, etc. Komt U eens met ons praten op woensdag 11 juli a.s. te Oudenbosch in café-rest- „De Kroon", Markt 35, 's middags van 12 tot 2 uur- Te Middelburg in hotel-café-rest. „Suisse" op de Markt, 's avonds van 7 tot 9 uur, of donder dag van 12 tot 2 uur te Bergen op Zoom in hotel café-rest. „Terminus", Stationsstraat 31. Wilt U iedere dag het laatste nieuws in de brievenbus Dan een abonnement op ,de PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT in de halfjaarlijkse opruiming, die zaterdag 14 juli begint. Bijzondere koopjes in KOSTUUMS PANTALONS COLBERTS REGENKLEDING. Buiten de opruiming 10 korting WALSTRAAT 63 VLISSINGEN WIJ VRAGEN voor directe indiensttreding voor Middelburg en Vlissingen LEERLING VERKOOPSTER BEKWAME VERKOOPSTER personeelszaken Lange Delft, Middelburg of Glacisstraat, Sollicitaties aan 'de afdeling MIDDELBURG VLISSINGEN Het Telefoondistrïct Amsterdam vraagt vrouwelijke krachten voor opleiding tot telefoniste Geboden wordt: een prettige werkkring met afwisselend werk uitstekende sociale voorzieningen toelagen voor onregelmatige diensten eventuele reiskostenvergoeding of pensiontoelage gedurende de opleiding wordt vol salaris genoten. Vereiste: Diploma MULO- of gelijkwaardige opleiding. Sollicitaties of verzoeken om inlichtingen te adresseren aan: de personeelschef van het Telefoondistrict Amsterdam, Postbus 36 te Amsterdam. Persoonlijke aanmeldingen: dagelijks, behalve op zaterdag, van 9-16 uur in gebouw „Candida", 4e verdieping, N.Z. Voorburgwal 120, Amsterdam-C. Telefonische inlichtingen (020) 3 90 51 toestel 539. Te huur aangeboden P. H.-DRAGLINE 255 A.L.C. 800 liter. Aannemersbedrijf B. STEGINK, Vlissingen. Tel. 2371. Na 6 uur 3386. Dagbladreclame is de beste reclame DE RONDE VAN DE TOEKOMST Eindzege is na nieuwe overwinning in dagploegenklassement bijna een feit De reeks van zegepralen, door de Nederlandse ploeg behaald in de Ronde van de Toekomst, wordt nog steeds langer. Het grote machtsvertoon, waarmee de Oran jeformatie de karavaan regeert, werd maa,ndag in Aix-en-Provence gehonoreerd met de vijfde etappe-overwinning in successie, de zesde in totaal. Het dagploe genklassement leverde men zou haast zeggen traditiegetrouw eveneens een Nederlandse victorie op, waardoor de eindzege reeds bijna een feit is geworden, ofschoon de ronde nog bijna een week duurt. De gele trui kreeg wel een andere eigenaar, maar bleef in Nederlandse handen, want degene, die Jan Hugens ont troonde, was Henk Nijdam, die het tricot reeds eerder droeg. Bovendien rukte Jan Janssen op naar de tweede plaats, zodat de kreet „oranje boven" hier meer dan ooit opgeld doet. De overwinning van de 25-jarige Lim burger Leo Knops kwam op bijzonder fraaie wijze 'tot stand. Knops was met Jan Janssen in een kopgroep beland, welke door het initiatief van de Italiaan Mario Maino na 80 km was ontstaan. Maino ging op avontuur uit, toen juist een gevaarlijke vlucht van 21 renners door leider Jan Hugens in eigen persoon in de kiem was gesmoord. Aanvankelijk kreeg de Italiaan alleen de Marokkaan Mohamed el Gourch mee, maar korte tijd later volgden er meer renners, on der wie zich ook -i onze landgenoten Knops en Janssen bevonden. Er bleken zich in de voorste groep drie leden van de internationale ploeg te bevinden en een zelfde aantal Italianen. Met het oog op het ploegenklassement was het dus van belang dat er een derde Nederlan der bij zou komen. Nijdam en Janssen erin, de zaak volle dig af te sluiten, toen Knops demar reerde. En daar ging LeoVoordat de anderen aan een reactie toekwamen, was hij al uit het gezicht verdwenen en daarna kostte het hem weinig moeite zijn voorsprong te behouden. Alleen ar riveerde Knops in het sportpark te Alx- Rush Deze taak nam de sterke Henk Njjdam op zijn schouders. Met enkele felle ruk ken Het hij het peloton meters achter zieh. De Spanjaard Gomez del Moral en de Belg Camille Vyncke zagen het ge vaar bijtijds, maar het baatte hen niet. Zelfs iiet wiel van de Nederlander kon den zij niet pakken, want op zulke mo menten is Nijdam nu eenmaal niet te stuiten. Daarmee waren echter voor de noorderling alle problemen nog niet op gelost. Er moest een verschil van bijna ander halve minuut overbrugd worden, een. al lesbehalve gemakkelijke taak voor een enkeling. Het bleek voor Nijdam geen bezwaar, Amper 15 km duurde de jacht, toen streek de nog opmerkelijk fitte Nqdam op de vluchters neer. KNAP GESPEELD Met Janssen voorin was de kans op de zesde Nederlandse ritzege zeer groot. Aangezien echter de teamgeest in de Nederlandse ploeg prima is, werd overeengekomen, dat ditmaal niet Janssen (reeds winnaar van drie etappes), maar Leo Knops de kans zou krijgen. Dit zou tevens tot ge volg hebben, dat Henk Nijdam in plaats van Jan Janssen de gele trui zou veroveren, want de situatie was voor Nederland zo gunstig, dat men ook op dat punt een keuze kon ma ken. Goed. Leo Knops moest dus gelanceerd worden. Er werd een plannetje bedacht, dat goed in elkaar zat en bovendien voortreffelijk werd uitgevoerd. On danks de talrijke concurrenten slaagden en-Provence met bijna een minuut voorsprong op zijn achtervolgers. Tweede De spurt om de tweede plaats werd al evenzeer beheerst door de Nederlanders. Nijdam zou de dertig seconden bonifica tie moeten krijgen omdat hy deze als nieuwe leider in het algemeen klasse ment beter kon gebruiken dan Janssen. Deze laatste kwam juist voorbij de eindstreep nog vry pijnlijk ten val, na in aanraking te zijn gekomen met de Belg Monty, maar de twee Oranjemannen wa ren toen al in hun opzet geslaagd en dat was het voornaamste. Hoe fel de strijd in de laatste zestig ki lometer was geweest, blijkt uit het feit dat een uit het peloton ontsnapt groep je met o.a. de Belg Vyncke en onze landgenoot Miel Verstraete, pas bijna zes minuten later arriveerde. Hugens die het tenslotte toch nog gelukt was de hoofdmacht achter zich te laten, verloor acht minuten en het peloton nog ander halve minuut meer. De uitslag van de achtste etappe van de Ronde van de Toekomst loidt: 1. Leo Knops (Ned.) 185 in 4 uur 39 min 56 sec. (met bo nificatie 4.38.56): 2. Henk Nijdam (Ned.) 4.40.47 (met bonificatie 4.40.17): 3. Monty (België) 4,40.47: 4, Jan Janssen (Ned.): 5, Brahim (Marokko): 6. 131 Gourch (Marokko): 7. Bongioni (Italië), allen in 4 uur 40 min. 47 sec.: 21. Miel Verstraete 4.4C.32; 37. Jan Hugens 4.48.47; 64 Kees de Jongh 4.50.04 80. Lex van Kreur.lngcn 4.51.0Q. Na de achtste etappe luidt het algemene klassement: 1. Henk Nijdam (Ncd.) 28,19.10; 2. Jan Janssen (Ned.) 28.20.28 op 1.18: 3. Carton (Fr.) 28.22.08 op 1.58: 4. Jan Hugens (Ned.) 28.24.51 op 5.41; 5. Maino (Italië) 28.24.59 op 5.49: 6. Vyncke (België) 28.25.25 op 6.15; 7. Ferretti (Italië) 28.25.51 op 6.41; 8. Crinnion (G.-B.) 28.26.47 op 7.37; 9. Leo Knops (Ned.) 28.27.13 op 8,03: 10. Petterson (Zwe.int.) 28.27,18 op 8.0B' 14. Miel Ver straete (Ned.) 28,28.26 op 9.16: 26. ex aequo o.a. Van Kreuningen (Ned.) 28.36.59 op 1.7. 40, De Jongh (Ned.) 28.40.26 op 21.6. Er zijn nog 94 renners !o de strijd. DE RONDE VAN FRANKRIJK Geldermans daalde naar vierde plaats De Belg Emile Daems heeft maandag de zestiende etappe van de Ronde van Frankrijk gewonnen. In de rit van Montpellier naar Aix-en-Provence over een afstand van 185 kilometer verover de de Belg een voorsprong van ruim ze ven minuten op het peloton. Daems kreeg ook nog een minuut bonificatie en steeg daardoor in de algemene klas sering van de 26ste naar de 17e plaats, die hij bezet met een achterstand van 14 min. 49 sec. op de drager van de ge le trui, zijn landgenoot Planckaert. Ab Geldermans had bij de ravitaillering zijn etenszakje had gemist kreeg dat 'n tijdje later van Geminiani vanuit de ploegleiderswagen. Dit is 'n overtreding maar zij werd door de internationale commissarissen toch wel erg zwaar ge straft met een geldboete van 25 nieu we franks en een tijdstraf van dertig seconden. Daardoor verhuisde Gcldermans deze etappe, waarin hij evenals An- 3uet.il in het grote peloton eindig- e, van de derde naar de vierde plaats. Hij staat nu achter Anquetil met een achterstand van 1 min. 35 seconden op de drager van de trui en boze tongen beweren dat de Fransen nu eindelijk hun zin hebben. Langzaam De ontsnapping van Daems en Bailetti was na 125 km temidden van de steen woestijnen van de Provence begonnen. Aanvankelijk leek liet dat ook deze po ging evenals de vele voorgaande op niets zou uitlopen, want de ijverige Ru- di Altig organiseerde een jaehtgroepje samen met Hoevenaars, waardoor de voorsprong van de twee koplopers maar heel langzaam steeg. Zij moesten vechten voor seconden en hadden na 140 kilometer pas een winst van iets meer.dan twee minuten kunnen boeken. Toen staakten Altig en Hoeve- naers de jacht en binnen tien kilometer zagen Daems en Bailetti hun voor- sprongsprong met ruim vijf minuten groeien. De hoofdmacht, die ondanks de hitte van deze dag tevoren bijzonder actief was, (in het eerste halve uur had men door een ontsnapping van Darrigadt diens ploeggenoot Ignolin niet mir dan 24 kilometer afgelegd), had er ge noeg van en liet Daems en Bailetti lo pen. Zelfs toen de Belg in een kleine klim Bailetti van zich afschudde en in zijn eentje de tocht voortzette, groeide het verschil meer en meer. In Gardanne, nog geen twintig kilo meter voor de finish, kwam er een opleving in de strfld. Daems had al een voorsprong van 1 minuut 40 se conden op Bailetti, terwijl het pelo ton acht minuten achter was ge raakt. Toen vonden Bas Maliepaard, Baffi, Gentina, Sartore, De Bpever, Mattio en Le Lan het welletjes. Zij verlieten de hoofdmacht en gingen op jacht naar de vluchters. Maar de voorsprong van dit tweetal was te groot. Op het slntelbaan van het stedelijk stadion in Aix was Daems al bijna acht minuten binnen, toen Bas Maliepaard, fel sprintend ,een bijzonder fraaie derde plaats veroverde voor de gerenomeerde Italiaan Baffi, die in het verleden heel wat etappe-zeges in de spurt heeft bewerkstelligd. De sprint van het peloton, dat ton slotte nog 1 min. 22 seconden op de groep Malie paard had verloren, was natuurlijk voor Rudi Altig, die er alleen maar op uit is zijn positie in het puntenklassement, voor de Alpen zo sterk mogelijk te ma ken. Ruim 700 patiënten van de inrichting Vrederust zyn thans ingeschakeld in een of andere vorm van arbeids- of active ringstherapie. Aldus wordt meegedeeld in het jaarverslag over 1961 van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken in Zee land. Voorts is in het afgelopen jaar een begin gemaakt met creatieve therapie in de vorm van beeldend vormgeven, dat vooralsnog beperkt blyft tot teke nen, schilderen en vingerschilderen. De uitbouw van de activerlngsmethodiek door sport en spel gaat gestaag door. In de wintermaanden worden deze acti viteiten voornamelijk binnen gehonden, in de zomer concentreren de werkzaam heden zich rondom het zwembad. De gesprekken met de verpleegden nemen een belangrijk aandeel in de ar beid van de geestelijke verzorging. Voornamelijk de patiënten, die om een of andere reden te bed moeten worden verpleegd, stelleii dit op zeer hoge prijs. Vervolgens wordt meegedeeld, dat het bestuur van Vrederust er nog niet in geslaagd is om een vaste kracht te vinden voor het propagan dawerk. Verschillende plaatselijke afdelingsbesturen leggen een prij zenswaardige activiteit aan de dag, maar in do meeste gevallen is de sti mulerende arbeid van een propagan dist onmisbaar. De ledenwerfactie werd gevoerd door de heer M. M. Nieuvvdorp te Souburg, die zijn werk in Middelburg, Vlissingen, 's-IIeer-Arendskerke en Tholen in hot afgelopen jaar bekroond zag met een totale toeneming van ongeveer driedui zend nieuwe leden. De uitslag van de zestiende etappe van de Rondo van Frankrijk, pen rit over 185 km van Montpellier naar Aix en Provenee. luidt.: 1. Daems (België. Snrdi) 4,33.13 (met bonificatie 4.32.13); 2. Bailetti (Italië, Kete leer) 4.36.15 (met bonificatie 4,35.45): 3. Ma liepaard (Ned., Louvlot) 4.41.10: 4. Baffi (Italië. Pezzi): 5, Gentina (Italië. Keteleer); G. Sartore (Italië, Keteleer); 7. De Boeber (België, Gnuthier): 8. Mattio (Fr., De Muer): 9. Le Lan (Fr.. Geminiani). allen in dezelfde tijd als Maliepaard: 10. Altig (Did.. Gemi niani) 4.42.32; 19. Stolker (Ned.. Geminiani); 45. Enthovcn (Ned., De Muer): 70, Gelder mans (Ned., Geminiani): 77. Piet van Est (Ned.. Drlessens), allen in dezelfde tijd als Rudi Altig: 4.42.32, Het algemeen klassement na de 10e etappe luidt: 1, Planckaert (België, Drlessens) 78.16.41; 2. G. Desmet (België. Keteleer) 78.17.31 op 50 sec,; 3. Geldermans (Ned., Ge miniani) 78.17.46 op 1.03: 4. Anquetil (Fr., Geminiani) 78.17.49 op 1.08; 5. Simpson <G.- B„ Louviot) 70.1Q.41 op 2.00- 6. Suarez (Sp.. Pezzi) 78.24.09 op 7.28: MaBsignan (Italië. Pavesl78.24.33 op 7.52: 8 Labaube (Fr., Louviot) 78.24.38 op 7.57: 9 Cnrlesi (Italië. Gardi) 78.25.38 op 8.57; 10. Gaul (Lux.. Villa) 78.26.08 op 9.27: Piet van Est (Ned., Drles sens) 78.43,20 op 26.39: 29. Maliepaard (Ned„ Louviot) 78.44.15 op 27.34: 30. Stolker (Ned., Geminiani) 78.44.25 op 27,44; 31. Altig (Did.. Geminiani) 70.45,04 op 20.23: 78. Enthoven (Ned,. De Muer) 79.50.18 op 1.33.37. Het aantal afdelingen en correspon dentschappen bleef gelijk, namelijk 109. Het aantal contribuanten bedroeg op het eind van het verslagjaar 14.832. Dit jaarverslag zal op de jaarverga dering van de vereniging, die woensdag 25 juli a.s. In het kerkgebouw van Vre derust wordt gehouden, aan de orde ko men. Na afhandeling van de huishoude lijke zaken spreekt dr. M. v. d. Beek, de geneesheer-directeur van de inrich ting, over „Ontwikkeling en veranderin gen in de psychiatrische inrichtingen". rs Middags zal een gespecialiseerde groep kunstzwemdemonstraties geven in het nieuwe zwembad. Heden overleed plotse ling ons trouw lid, de heer W. K. VAN BREDA Zijn aangename sa menwerking zal bij het bestuur en leden in dankbare herinne ring blijven. Het bestuur en leden der postduiven hou dersvereniging „De Zwaluw". Westkapelle, 7 juli '62. Heden overleed, zacht en kalm, in het zieken huis „Oostwal" te Goes onze geliefde man, va der, behuwd- en groot vader GERARD RUIJSAARD in de ouderdom van bijna 74 jaar. Hansweert: W. Ruijsaard- v. d. Most. C. M. Ruijsaard. H. Ruijsaard- Polderman. Goes: P. M. Wezepoei- Ruijsaard. H. M. Wezepoel En kleinkinderen. Hansweert. 8 juli 1962. Oude Polderstraat 15. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 11 juli dos namiddags te 13 uur op de algemene be graafplaats te Krui- ningen. Het nadelig saldo (groot bijna f 17.700) over 1961 is helaas hoger dan vorige jaren, zo meldt de penningmees ter. De voedingskosten stegen, zowel tengevolge van prijsbeweging als door enige wijzigingen in de tariefstelling. Ten opzichte van 1961 stegen ook de personeelskosten weer aanzienlijk. Van klas 1 naar klas 2: Martin Adrlaanse, Willy Baas, Ina Baaijens, C'i.en Beimors, He- leen Groenenberg, 'Tonny Huqsman. Ineke JasperBC. Jopie Koole. Nico Koolc, Jan de Kroo, Nel de Lange, Lijnte van Langcraad, Jan-Kees Luyk, Joop Minnaar. Mngda van Noppen, Nel Sanderse, Onno de Vries. Jan de VVaardt, Anneke Arendse, Nelleko van Boven (v.w,), Hillie van Dullemen, Bram Francke, Piet Kakebeke, Jennie Kroon, Freek Kuijpcr, Magda Kwekkeboom, Nelleke van Liere, Martien Lolkema, Mlneke Minder- houd, Wieke de Schipper. Wim de Schipper, Lin van der Slikkc, Peter Sonke. joke Stroo, Aukje Thicle, Boukje Tulnhof, Anneke de Visser, Frans van der Welle, Tine Wouters, Rinus Bnljeu, Nelleke van Belzen, Albert Bosman, Loekl Cornelisse, Bart Corstanje, Rian Coumou, Jan Dirleman, Adrle van Eenennnam, Jack Eversen, Elly Izeboud, Aad de Klerk, Marijke Koel^wUn, Piet Lcnse- link, Ad Meinema, Johan Plansoen. Cor Stange, Anje Tak, Gretha de Vries, Jan de Vries, Murja Blankensteyn, Nelleke de Buck, Helcen Coppoolse, Janneke Cornelisse, Jaap Geldof, Lenie Joosse, Jiia Louisse, Janneke Meljers, Wim Moerdijk, Nick Molhoek, Lente Poortvliet, Nellie de RUke, Ad Rijkse, Adrie Spruijt, Els Zeilmaker, Klaas Zuurman; her examen 3, niet bevorderd 20 leerlingen, Van klas 2 naar klas 3: Ineke van Belzen, Willy Brouwer, Hannie Buys, Linus Cornc- lissen, Hugo Crucq, Jooske Crueq, Jan Dle- leman, Iman I-Ieijbocr, Anton Janse, Casper .Tanse, Jasper Jobse. Lenie de Jong, Adriaan de Kom, Kees van Luyk, Connie Mareusse, Henk Slnke, Jannie Stroo. Peter Suurmond, Inge van Veen, Jelle Visser, Nel Wijkhuijs, Kees de Wolf, Jos Bakker, Ernst Bnrcntsen, Leo Boller, Yolanda de Bree, Anneke de Bruin, Lonie Davidse, Btam van Kenen- naam, Adrie Ëveraers, Daan van der Haar. Rian van Hoepen. Marianne Kamphuis, Huns Ligteringcn, Wim Littooy, Arie Manintveld, Wim van Noppen, Welmoet Pols, Hans de Ridder, Johan Ricmens. Herman van Scher- penzeel, Hans Schouwenaar, Marja Verhoef. Gert van der Vlist, Kees Willeboordse, Otto van Winkelhof, Jan Blkke* Piet Boone, Jan Bossolaor, André van Dijke, Peter JanHe de Jonge, Wim de Kramer, Piet Loolse, Sjaal; Maas, Henk Minderhoud, Plet van Nicuwen- huyzen, TJeerd Ossewaarde, Hulb Sinke, Harry Tuinhof, Chris de Visser, Jnnp de Visser, Peter de Visser. Reinlei van der Welle, Thees van Wendol de Jonde, Kees Willemse: herexamen 7, r.let bevorderd 12 leerlingen. Van klas M 2 naar M 3: Cobi Boone, Marijke Buijs, Willeke Götzen, Lleske Hnitsma, Jelka de Jong (v.w.). Joke Jongstra, Gerada Ko per, Hannie Krietemeyer, Cobi Kuyk, Cla- zien Minderhoud, NelHe de Poorte (v.w.), TJitske Prins, Yvonne van Tatenhove, Riet Minnaar: niet bevorderd 2 leerlingen. Van Ulns 3 naar klas 4: Klnri Anbcelt, Piet Baaijens, Leen Davidse, Phiet van Herwaar den, Rommelt Mummelen, Janneke v. Iwaar- den. Kees Jacobso, Piet Jobse, Henk Jongepicr Anncmieke Kamphuis, Pete: Knrstnnje, Pe ter Kodde, Ronny Kodde. Bertic van der Marlc. Joop Nonnekes, Frans Noordhoek, Eve- lein van Noppen, Han van Offcnbeck, Tom Petiet, Peter Rhebergen, Plet dc Rijke, Rob Stufkcns, Riet Uyi. Hans van der Ven, Ton- nle Antheunisse. Jan Baljeu, Karei Boone, Rina Dekker, Jan Dielemnn, Jan Franse, Ko Geldof, Tannie Goedegebure, Lenie Gras huls, Marja Hamelink, In.n den Hollander, Plet Mesie, Giel Platje, Anneke Pouwer, Li- dia van Sluijs, Niek Smith Ada Troy. Nel van Vaardegem. Frans Vader, Ricky Volker, Ad Bax, Frans Dlngemanae. Aart Dourleyn, Kees Hoogerheyde, Kees Bournes, Plet Joos se, Gerard Maas, Joop Mareusse, Marten de Nood, Frits de Schipper. Ko Slmpclaar, Wim Steketee, Joop Tak. Evert Tange. Sam de Visser. HanB van der Vllsr, Simon Wnttel, Ko Wisse, Hans de Wolf: herexamen 4, niet bevorderd 9 leerlingen. Vnn lclns M 3 naar M 1: Ineke van Boven, Gretlin Caljé. Ilanneke van Dullemen, Elisa beth van Es. Wllly-An Hlllebrand, Jannie Joziasse, Meieen K omejan, TJakske Kruit. Miep Kuyk, jborrle Radder. Odile Richard, Willy Snmusamu, Addie Klmonso, Ina van Vecnendnnl. Mienrke Willemse, Elly Wisse; niet bevorderd: geen. Van Idas A 4 naar klus A 5: Jaap Boogaard, Joop Caljouw, Wilma Cornelisse, Jankees vnn nonge. Nelelce Guldemoncl, Wim Hek- huis, Jan Janse, Anneke van der Malen, Leuntje Meijcrs, Willy Moons, Tonny Pronk, Anke van Veenendaal, Thijs Weststrate, Ine ke Wisse (v.w.). Addie Dijkgraaf: niet be vorderd 4 leerlingen. Van klas B 4 naar Idas B 5: Hans van Al phen, Piet Buys. Wim Coumou (v.w.). Krijn Dekker, Janp Mngemnn (v.w.), Harrie van den Heuvel, Jos Joiv.'epier. Ger Koper, Joop Neele, Adri den Otter, Wim van Ouwerkerk, Gerrit Overman, Piet Riemens, Dick Stoel- horst (v.w.), Janp Theune, Henk van Tui nen, Keet? de Visser, Andri'f vnn de WoestU- ne, Frons Dronkers (v. jv, Jan Iluijsmun, Leen Jobse, Plet Jongepicr, Mary Jonker, HaiiB Nieuwenhuijze, Jan de Pagter. Plet van Sighem, Chris Steketee, Kees Versluis, Jak van Waarde (v.w.), Wim Wisse, Pum Cornelisse; niet bevorderd leerlingen, Van klas M 4 naar ulns M 5: Carla Beun, Hanneke Dommisse, rrix Klap, Fieke Kruy- der (v.w.). Mies van Langcraad (v.w.). Con- ny Ligthnrt Schenk (v.w.Joke Looise, Riet Noot, Mattle van Noppen, Thea de Pagter. Marry Rhebergen, Mat.ie de Visser, Ineke Walraven. Ans Wattol. llidn Wattel, Cobi Willeboordse, Toos Woltering. Niet bevor derd 2 leerlingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 6