LiXSNGTON Justitie stelt onderzoek in naar leveranties van Demka aan D.A.F. Groot aantal para's legde de wapens neer Directies: „geen knoeierijen met facturen" HAARCREME KLEINE AANDEELHOUDERS ZIJN KWAAD OP PRESIDENT KENNEDY RITMEESTER ZentrA VRIJDAG 15 JUNI 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 3 E.G.K.S.-BEPALINGEN OVERTREDEN (Van onze Haagse redactie) De Haagse officier van justitie, inr. dr. J. C. Maris stelt op het ogenblik een onderzoek in naar een mogelijke ontduiking van de voor de E.G.K.S. vastgestelde mini mumprijs van stua.1 door de Dem ka te Utrecht. Bij de E.G.K.S. wa ren, op grond van bepaalde mede delingen vermoedens gerezen, dat de Demka leveranties van stalen chassisbalken aan de DAF te Eindhoven dubbel zou hebben ge factureerd. Wanneer hierbij de minimumprijs voor staal zonder toestemming van de hoge autori teit van de E.G.K.S. niet wordt aangehouden is er sprake van een „Europees delict". Naar verluidt zouden er aanwijzingen zijn, dat de dubbele facturen verschillen van dertig procent vertoonden en dat de staalleveranties inderdaad beneden de minimumprijs lagen. De Haagse officier van justitie heeft het onderzoek naar deze zaak geopend op verzoek van de E.G.K.S. Dit orgaan had dusdanige mededelingen gekregen, dat men het verantwoord achtte, naar een onder zoek te vragen. De mededelingen over deze dubbele facturering waren onder meer afkomstig van de heer L. Worms. Fotocopieën Naar de heer Worms tegenover het „Algemeen Dagblad" heeft ver klaard, zou hy zjjn opgebeld door een voormalige employé van de DAF, die hem fotokopieën aanbood van de dub bele facturen aan de DAF. De heer Worms heeft tevens verklaard, dat hij het zijn plicht achtte zijn vermoe dens van een delict ter kennis van de autoriteiten te brengen. Tegenover ons heeft de heer Worms daarentegen verklaard dat hij deze zaak niet rijp achtte voor publikatie en dat hij het betreurde dat deze publikatie is geschied. Hij voegde hieraan toe, dat er „twee partijen" waren en dat anderen publikatie dienstig achtten. Namen wil de hij in dit verband niet noemen. Hij ontkende noch bevestigde dat hij degeen is geweest, die de kwestie aan het rollen heeft gebracht. „Ik heb geen zekerheid, dat wat hier gebeurd is, niet overal in het buitenland ook gebeurt, maar daar hangen ze ook hun was niet aan het lijntje", aldus de heer Worms Hy voegde eraan toe: „Laat de justitie nu maar eens tonen, dat zij haar manne tje staat. Want daar gaat het toch om. Ik vind het. vervelend, dat ik hier weer in genoemd word. Ik heb er niets niee te maken en wil nu eindelyk wel eens met rust gelaten worden". Verklaring De directie van de DAF-fabrieken heeft de volgende verklaring afgegeven: „In het „Algemeen Dagblad" zijn be richten verschenen dat DAF en Demka verdacht worden van staalknoeierijen op grote schaal. De raad van bestuur van DAF deelt hierover het volgende mede: wij hebben met grote verbazing kennis genomen van de inhoud van deze publikatie die berust op onjuiste feiten en verdachtmakingen. Do DAF heeft /Advertentie) OPLOSSING VOOR HET AARDAPPELTEKORT Koog n.d. Znnn 13 juni - Heel wat huis vrouwen hebben weinig last van het aarduppeltekort. Sinds jaar en dag ma ken zo al lekkere maaltijden klaar, zonder dat daar eon aardappel aan te pas komt. Zij zotten macaroni op tafel. Iionig Macaroni Het is echt niet nodig, veel geld uit te geven voor aardappelen. Voor 33 cent koopt U een pak Honig macaroni, ge noeg om drie grote mensen oen stevige maaltijd voor te zetten. Macaroni is voedzaam! Dat weet men heel goed in al die landen waar macaroni altijd do hoofdschotel vormt. Het koken van Honig macaroni is ge makkelijk. Op elk pak staan duidelijke recepten. U heeft keus uit diverse soor ten: o.a. Honig elleboogjes macaroni, gaar in 15 minuten, on Honig vlugko- lcende macaroni, die in de helft van de tijd gaar is. Probeer morgen eens hoe het U smaakt. De kans is groot dat U het méér gaut eten. Oók als er weer volop aardappelen zijn EXAMENVRAGEN EN ANTWOOR DEN. Kinderen en jongemensen verras sen soms met merkwaardige uitspraken. Vooral jonge mensen, die examen doen, bcwcreii grappige dingen, zoals bijvoor beeld de jongen op een examen voor het ulo-diplonia, aan wie gevraagd was, wie Brinio was. „Brinio was de aan voerder der communicerende vaten", antwoordde hij. Hier volgen enige antwoorden van vroegere mondelinge examens: „ln Drente Is minder woningnood, want daar zijn hunebedden". „The table has legs. Have you also legs?" Antwoord: „No sir, I havo no Solex, I have a bicycle". „Het Arbeidsbureau heeft tot taak de typiste en dc directeur tot elkaar tc brengen". f? „Het: handhaven van tie orde in de staat is de taak van mijn moeder". „Benelux betekent Amerika-Rusland- Nasser; die zijn het eens geworden". „In een elektrisch apparaat moet een gal: zitten, waar de stroom door kan". „We sailed in a gondola and had a good look at all the canals". De examinandus vertaalde: „We raakten verzeild in de ondergrondse en hadden veel geluk op dc kanalen". „Mijn hobby is bromfietsen repareren en or dan zo hard op ryden dat ze gauw kapot zijn en weer gerepareerd moeten worden". „Tussen Dordrecht en Breda ligt de spoorbrug over de rivier Kwai". „Ten zuiden van Haarlem vindt men walvistraan". „In Dinteloord verbouwt men dintels". geen enkel aandeel in een frauduleuze staalknoeierij. Waar gesproken wordt over dubbele facturen is er geen spra ke van onjuiste handelingen, welke een frauduleus karakter zouden kunnen hebben. Er is ook in geen enkel opzicht spra ke van ontduiking der belasting. De mededeling dat Demka omvangrij ke leveranties van stalen chassis balken en earosserieplaat aan DAF doet, is onjuist. Want Demka kan dergelijke produkten niet maken. Overigens is van een justitieel on derzoek by DAF niets bekend". Advertentie EEN PRODUKT VAN L'ORÈAL DE PARIS In een nog voor de uitgifte van deze verklaring gevoerd onderhoud met het hoofd van de administratie van de Demka te Utrecht werd ons verklaard: „Wij snappen hier niets van. Wij maken geen chassisbalken, we kunnen die niet eens maken en ze dus ook niet aan de DAF leveren. En wat dubbele facturen betreft: als wij dubbele facturen ma ken, dan zijn die eensluidend. De directie van de N.V. Koninklijke Demka Staalfabrieken in Utrecht heeft tegenover het A.N.P. onregelmatighe den in de transacties tussen DAF en Demka categorisch ontkend. Bovendien, aldus de directie van de Demka, worden en werden door Demka chassisbalken en carrosseriestaai noch geproduceerd noch geleverd. Dubbele facturen zijn door Demka nimmer uit geschreven. Een woordvoerder van de kolen- en staalgemeenschap heeft gisteravond verklaard dat de informaties waarop de Hoge Autoriteit op het ogenblik be schikt uitsluitend betrekking hebben op produkten die niet onder het K.S.G.- verdrag vallen. De Nederlandse justitie heeft fotoco pieën van dubbele facturen aan de Hoge Autoriteit gezonden. Deze zijn gisteren in Luxemburg aangekomen. De woordvoerder heeft verder ver klaard dat de Hoge Autoriteit deze zaak niet in behandeling zal nemen nu vast staat dat de produkten niet onder het K.S.G.-verdrag vallen. Volgens extra communiqué Onder gevangenen commandant van compagnie In de nacht van woensdag op don derdag heeft zich een groot aantal Indonesische parachutisten over gegeven, zo staat in een te Hollan- dia uitgegeven communiqué. Dit de eerste maal dat melding wordt gemaakt van een overgave van pa rachutisten op grote schaal. In het communiqué wordt geen aantal genoemd, evenmin als de plaats waar dit gebeurde. Ook militaire woordvoer ders weigerden verdere bijzonderheden mee te delen. In de officiële mededeling wordt slechts gezegd dat de parachutis ten zich overgaven in „een van de vier infiltratiegebieden". De parachutisten hadden pamfletten by zich waarin zij worden opgeroepen, de strijd te staken en zich over te geven. Deze pamfletten zijn in de afgelopen da gen vanuit Nederlandse vliegtuigen bo ven dc infiltratiegebieden afgeworpen. De Indonesiërs hadden bij de nadering van een Nederlandse militaire post witte parachutes getoond als tekenen van overgave. Uit een voorlopig verhoor is, aldus het communiqué, gebleken dat zich onder de gevangenen onder meer de commandant van een parachutisten compagnie, kapitein Kartawi, bevindt. De parachutisten leverden bij de over gave hun volledige bewapening in. Het bericht over deze overgave bereikte Hollandia per spoedtelegram nadat het dagelijkse communiqué al was uitgege ven. In dit communiqué werd gezegd dat de militaire acties tegen de parachutis ten in het afgelopen etmaal zijn voort- 0 Her. Libane'se parlement heeft een wets voorstel aanvaard, dat beoogt buitenlandse staatshoofden tegen omnad te beschermen. Aanleiding tot het wetsvoorstel waren pro testen van Saoedl-ArablË over berichten be* treffende koning Saoed "n zijn familie. gezet. Daarbij waren enkele Indonesiërs gedood en een aantal gevangengeno men. Aan Nederlandse zijde waren geen ver liezen te betreuren. Voorts werd in deze mededeling dat te verwachten is dat met ingang van 23 juni de Nederlandse militairen in Het Wereldgebeuren wereldmerk - from america-s BEST tobaccos Beurs van New York had gisleren weer dieptepunt De beurs van New York schom melde gisteren wat op en neer boven een nieuw dieptepunt. Men lieeft nu de „alles moet weg" golf 29 mei eigenlijk nau welijks anders gekend dan koer sen die of nog niet of net wel een nieuw diepterecord vestig den. Er zijn enkele herstelacties geweest, maar geen daarvan bleek voldoende levenskrachtig om de prijzen lioger te brengen. Vooral kleine aandeelhouders hebben de neiging om president Kennedy de schuld te geven van deze toestand. Er zijn ook enkele grote ondernemin gen die vinden dat het beleid van de president rampzalig is geweest voor do beurs. Maar al deze mensen hebben de Ame rikaanse minister van financiën, Dou glas Dilon, tegen zich. Dillon is zelf makelaar geweest. Hij heeft er op gewezen, dat het een abnormale toe- Advertentie} Nog een paar nachtjes slapen... Vaderdag! En hij heeft nu al die speciale RITME E STE R-tractatie voor Vader: een feestelijke assortiments kist met 11 fijne sigaren voor f. 4.- Vader rookt er goed van met Vaderdag! Zó branden Ritmeesters dat bewijst hun klasse stand is als aandelen worden verhan deld op een niveau dat 60 maal dat van de verdiensten is. Vijftien maal dit niveau is normaal. Kort voor de duik van Wallstreet wa ren er fondsen die 23 maal het ver dienstenniveau deden. Een heel en kele deed zelfs 40 tot 50 maal. Dat waren de uitblinkers. De toestand werd echter tegennatuurlijk, toen het verschil steeg tot 60 maal. Dillon meent daarom, dat de beurs een voudig aan een aanpassing' toe was Hij zei dit tegenover een senaats commissie die de ontwikkelingen ter beurze naging. Een aantal verslaggevers van de „New York Times" ging op onderzoek uit naar de gevoelens van de tikker-kij- lcers (kleine aandeelbezitters). Zij noteerden opmerkingen als: „Hij (Kennedy) is anti-zakenleven" „Waarom geeft hij dit jaar geen be lastingvermindering, in plaats van volgend jaar", „Waarom ontslaat hij niet een paar pro-arbeiders advi seurs". In het algemeen, aldus het blad, zijn de tikker-kykers bezorgd, maar er is geen paniek. Velen hebben papieren verkocht, maar anderen hebben be sloten de aandelen te houden, on danks de verliezen-op-papier. Een grote onder de kleinen, een textiel handelaar die zijn geld had „onder gebracht" in vele papieren zei, dat de eigenlijke schuld lag bij de make laars. Toen maandag 28 mei de beurs begon in te zakken was hij vele ma len door zijn makelaars opgebeld met het advies zijn papieren te verkopen. Hij was van mening dat dit advies, duizendvoudig gegeven de duik heeft kunnen veroorzaken. (Advertentie) Zend een briefkiare aan K2r. Singel 44 Amsterdam (afd.23) en U oncvangc om gaand de Vlekken- Vraagbaak K2r. (Flak 0.25 haalt de meeste vlekken uit de meeste stoffen PRINSESSEN MARGRIET EN IRENE GASTEN VAN GRANMAN VELANTI Hoewel de voorbereidingen voor het bezoek van de prinsessen Irene en Margriet aan Suriname nog niet voltooid zyn en allerlei details nog ge regeld moeten worden, kan toch reeds een globaal overzicht worden ge geven van hetgeen op het programma staat gedurende het bezoek, dat van 3 juli tot en met 17 juli zal duren. Behalve bezoeken aan alle districten zullen de prinsessen een tocht maken aaar Stoelmanseiland en Drietabbetjes, waar gramman Akontoc Velanti als gastheer zal optreden. Verschillende liefdadige en sociale instellingen, ontwikkelingsprojecten en grote bedrijven zullen worden bezocht. De raad van ministers en de Staten van Suriname zullen dc beide prin sessen in hun midden ontvangen. De prinsessen zullen voorts twee cul turele avonden bijwonen. Het museum te Paramaribo zal met een bezoek worden vereerd. De prinsessen zullen een krans bij het monument voor de gevallenen in de oorlog leggen. Een taptoe en défilé van de troepen in Suriname en het korps gewapende politie staat eveneens op hef programma evenals een bezichtiging van het stuwdamproject te Affobakka. Een speciale middag is uitgetrokken voor contact met vertegenwoordigers en vertegenwoordigsters van de Surinaamse studerende juegd; voor een jeugddemonstratie is een middag gereserveerd. KEURING MOTORRIJTUIGEN VOOR DE B.B. De ervaringen hebben aangetoond, dat een vordering in tijd van oorlog van een aan redelijke eisen voldoend wagen park ten behoeve van de Bescherming Bevolking niet doeltreffend voorbereid kan worden, indien de mogelijkheid ont breekt om vóór het geven van een bevel een onderzoek naar de geschiktheid van motorrijtuigen in te stellen en na het geven van een bevel de daaronder val lende motorrijtuigen periodiek te doen keuren. Om aan deze ongewenste toestand een einde te maken heeft de Tweede Kamer gisteren 'zonder beraadslaging en zon der hoofdelijke stemming een wetsont werp aangenomen, dat de mogelijkheid opent goederen te doen onderzoeken. De C.P.N. en de P.S.P. kregen aanteke ning dat zij tegen waren. De periodieke keuringen, die, naar mag worden aangenomen, beperkt zullen blijven tot vrachtauto's, zullen volgens in voorbereiding zijnde regelen geschie den in het verband van de B.B.-kringen en wel zoveel mogelijk in de gemeente, waar de houder van het voertuig woont. Straks rij-examen op elk soort motorrijwiel Binnenkort zal het Centraal Bureau voor afgifte van rijvaardigheidsbewijzen d< voorwaarde dat een motorrijwiel een mi nimum-cilinderinhoud moet hebben om er een rij-examen op af te leggen, ge heel laten vervallen. Het zal voortaan alle motorrijwielen, waarvoor de rijksdienst voor het weg verkeer een normaal kenteken heeft al gegeven, tot het rijexamen toe laten. Motorrijwielen met het zwart-witte ken teken met do letters H.H., die zijn af gegeven voor bromfietsen die in het bui tenland worden gebruikt, zullen niet worden geaccepteerd. iVW000000000000000000000000000000000000000000000di „Havenwerken" verhoogt dividend De directie van de Koninklijke Neder- landsche Maatschappij voor Havenwer ken N.V. heeft medegedeeld, dat het in het voornemen ligt aan de te houden algemene vergadering van aandeelhou ders voor te stellen het dividend over 1961 tc bepalen op 12 pet. plus een extra dividend van 5 pet., beide in con tanten en een dividend van 12% pet. in aandelen, in dier voege dat tegen in levering van 8 dividendbewijzen no. 40 een nieuw aandeel zal worden verstrekt. Deze aandelen zullen ten volle deelge- rechtigd zijn in de winst over 1962 en volgende jaren (v-j. uitsluitend 12 pet. in contanten op dc oude aandelen en 6 pet. in contanten op dc in .1960 geëmi- teerde aandelen). De datum, waarop de algemene vergadering van aandeelhou- DIVIDENDVERLAGING BIJ MÜLLER De algemene vergadering van houders van commanditaire aandelen van VV. H. Muller en Co. N.V. in Rotterdam heeft geruime tyd gediscussieerd over de voorgestelde dividendverlaging van 25 op 15 procent. Zoals bij vele bedrijven die afhankelijk zyn van de scheepvaartpositie het ge val is, zyn ook de resultaten bij Mill- ler over het boekjaar 1961 gedaald en wel zo drastisch dat de directie met een voorstel tot dividendverlaging moest komen. Uit de vergadering kwam nogal wat kritiek op het gevoerde afschrij- vings- en reserveringsbeleid. Ook de boekingen van toekomstige ver liezen ten laste van het bedrijfsresul taat van 1961 ontlokte kritiek. Een voorstel uit de vergadeiïng om het di vidend alsnog op 20 procent te bren gen, kon statutair niet in stemming ge bracht worden omdat het hier een ver gadering van commanditaire vennoten betrof. Er was trouwens enige verdeeld heid in de vergadering over de beoorde ling van het directiebeleid. Dc voorzitter van de directie, de heer A. Th. van der Lecq vond, afgezien van de statutaire onmogelijkheid, een verho ging van het dividend tot 20 procent volledig onjuist onder de huidige on zekere omstandigheden. „Om in de ko mende jaren een redelijk dividend te waarborgen is thans de uiterste voor zichtigheid geboden", aldus de heer Van der Lecq. Amsterdam zal drinkwater fluorideren Na een discussie van byna vier uur heeft de Amsterdamse gemeenteraad woensdagavond met 24 stemmen voor en 10 stemmen tegen het voorstel van b. en w. aanvaard om tot fluoridering van het drinkwater in de hoofdstad over te gaan. B. en W. zullen hierover t.z.t. nadere voorstellen doen. Tegen stemden de protestant christelyke fractie, de p.S.p., vier leden van de V.VJD. en de verte genwoordiger van het sociaal verbond en sportbélangen. Schijnoorlog Er is de laatste maanden nogal veel kritiek uitgeoefend op president Kennedy en op de regering van de Verenigde Staten. Men vond de interna tionale activiteiten van Kennedy be paald slapjes en men ontdekte met arg waan een zeker gebrek aan economische slagvaardigheid bij de Amerikaanse re geringsploeg. Enkele dagen geleden vertelde een me dewerker van de New York Times, dat Kennedy zich de laatste tijd veel meer bezighoudt met economische vraagstuk ken dan met politieke en dat hij niet eens de moeite neemt de rapporten over Rus land te lezen. Hij wil weten waarom de financieel-economische toestand van de Verenigde Staten minder gunstig wordt beoordeeld, waarom de investeringen te ruglopen, waarom het prijs- en loonbe- leid in de Verenigde Staten zo onstabiel werkt enz. enz. Hij verbaast er zich ook over. dat de economische groei van de Westeuropese landen in de laatste jaren zoveel krach tiger is geweest dan in de Verenigde Staten. Zijn adviseurs moeten hem over dat alles inlichten. van de buitenlandse politiekshrdlcmfw Die sterk toegenomen economische be langstelling van Kennedy zou dan ver klaren, waarom de Amerikaanse activi teiten op het gebied van de buitenlandse politiek zo slapjes en dus ook zo weinig effectief zijn ook al heeft het Ameri kaanse departement van buitenlandse zaken meer dan 30.000 man personeel aan het werk om gestalte te geven aan de Amerikaanse buitenlandse politiek. Men herinnert zich nog wel, dat onge veer een jaar geleden president Kennedy de relaties met Rusland aan een stevige herziening zou onder werpen. Hij had toen een gesprek met Kroesjtsjew, waarvan hij terugkeerde als een bijzonder teleurgesteld man. Uit dat gesprek is vrijwel niets voortge komen dan alleen een. afspraak over Laos. Kroesjtsjew was het er mee eens, dat in Laos een „neutraal" bewind inge steld moest worden om aan de schijnge vechten in dat land een einde te maken. Het uitvoeren van dat plannetje heeft nog al wat tijd gekost, maar gisteren was het zover, dat de „neutrale" pre mier van Laos, prins Soevanna Phoema, naar de koning van Laos kon gaan voor een bespreking over de kabinetsforma tie. Het ligt in de bedoeling het nieuwe kabinet maandag a.s. te installeren en dan heeft Laos een regering, waarin communisten, anti-communisten en neu tralen naast elkaar zitting hebben. Het heeft al eerder zo'n soort rege ring gehad, die toen echter het veld moest ruimen op zachte aan drang van de Amerikanen. Blijkbaar stellen de Amerikanen nu wat meer ver trouwen in de neutrale premier prins Soevanna Phoema. De heren Kroesjtsjew en Kennedy heb ben direct vriendelijke nota's uitgewis seld, waarin gezegd wordt, dat de oplos sing van het conflict in Laos grote bete kenis heeft. Van Russische zijde had men het-over de „richting", welke nu gevon den was voor de opbouw van de vrede in Zuid-Oost Azië. Van Amerikaanse kant werd de oplossing van het Laos-ge- schil een mijlpaal genoemd op de weg naar verdere samenwerking. Daar werd nog de waarschuwing bijge voegd, dat de Russen de vooruitgang, welke thans was bereikt,* niet moesten verstoren door acties in andere delen van de wereld. (Advertentie) ORLOGES MEESTERWERKEN VAN Z TOT A GEMEENSCHAPPELIJKE OLIEPOLITIEK De vice-president van de Europese com missie, Robert Marjolin, heeft in de uni versiteit van Keulen aangekondigd, dat de Europese commissie binnenkort aan de regeringen der zes EJG.G.-landen voorstellen zal doen toekomen voor een gemeenschappelijke oliepolitiek. De commissie stelt daarin voor de tijd na 1970 om 1) vrij verkeer toe te laten van ruwe olie en raffinadery- produkten binnen de E.E.G. zonder be perkingen op de hoeveelheden en zon der douanetarieven en 2) vrije invoer toe te laten van ruwe olie en raffina- derijprodukten uit niet tot de E.E.G. be horende landen met uitzondering van invoer uit landen van het oostelijk blok, waarvoor nog een gemeenschapscontin gent moet worden vastgesteld. De nieuwe werkelijkheid in Laos zal vermoedelijk deze zijn, dat prins Soevanna Phoema straks de Ameri kaanse dollarhulp ontvangt, die tot fe bruari j.l. toevloeide aan de aftredende (rechtse) premier Boen Oem. Het kan wel haast niet anders of de ver deling van deze gelden (en andere in komsten) over de verschillende ministe ries is het hoofdgeschilpunt geweest bij de vorming van de nieuwe regering. Ook communistische ministers wensen wel Amerikaanse dollars te ontvangen. Later zal dan blijken hoe die gelden be steed worden. Voorlopig blijven er ook in Laos drie le gers bestaan, want men kan de soldaten niet zonder meer naar huis zenden. Wel zal men pogen uit de communistische, rechtse en neutrale troepen een beschei den leger te vormen, dat gehoorzaamt aan de wettige regering. Over een dag of veertien komt in Gene ve de veertien mogendheden con ferentie bijeen, die haar fiat moet geven aan de oplossing, welke in Laos werd ge vonden. Anderhalve maand daarna moe ten dan alle buitenlandse troepen uit Laos zijn verdwenen. De Amerikanen zullen voorlopig in Thailand toch nog' troepen langs de grens van Laos gesta tioneerd houden. Het kon eens zijn, dat prins Soevanna Phoema wat zwak op de benen stond! De prins heeft beloofd, dat hij verkiezingen zal laten houden, en dat is dan een mooie bestemming voor de 3 miljoen dollars, welke de Amerikanen als maandelijkse steun naar Laos zen den. Het gerucht wil namelijk, dat ten tijde van premier Boen Oem de dollars hoofdzakelijk besteed werden om wel vaart te verspreiden onder de hogere In elk geval is de schyn-oorlog in Laos thans afgelopen, waarbij gelukkig! vrijwel geen doden zijn gevallen. SOEVANNA PHOEMA ...prins en premier... CONSTANT DAMESRINGEN Sierlijke dameshand... elegant ge baar. Fionkering van welgekozen sierring. Toonbeeld van individuele smaak. Een keus uit de uitgebreide CONSTANT- collectie. Vréég Uw juwelierdie wonderen van vakmanschap: CONSTANT RINGEN Daar is ook Uw ring! Levering van de producten der Constant fabrieken uitsluitend via de erkende juweliers n

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 3