voorjaars k Prijzen Heineken WOENSDAG 30 MEI 1962 Achter een donkere zonnebril heldere Binnen is binnen Terwijl u dit leest vormt zich een laagje aanslag op uw tanden. U kunt het met uw tong voelen. Deze aanslag is gevaarlijk, vooral tussen de tanden waar de borstel niet komen kan: daar nestelen zich de tandbedervende bacterial Borstel met Macleans en ga dan opnieuw met de tong langs uw tanden. De aanslag is weg! Opgelost door de unieke bestand delen van Macleans - zelfs tussen de tanden waar de borstel niet komt Macleans biedt u zo meer bescherming tegen tandbederf! Wolf Safetymaster, de v s elektrische krachtbron met de vele, vele toepassingsmo- gelijkheden (meer dan 20 sets!). Heeft u de nieuwe.rijk-geïllustreer- de Wolf-folder nog niet aangevraagd Doe het dan nu! Ook uw kinderen moeten regelmatig, met Macleans poetsen. Gezonde melktanden: de beste basis voor een gezond gebit voor later. Deze wereldberoemde Engelse tandpasta hoort ook in uw gezin thuis! Als kerngezonde hagelwitte tanden u een paar stuivers meer waard Zijn, neem dan Macleans Peroxide Tandpasta. BON aan Wolf Electric Tools Postbus 83 Zwijndrecht Zend mij de nieuwe, rijk-geïllustreerde Wolf-folder. Naam Adres PZ 22 Dromen in de zon? Heineken er bij! Maakt het dromen zoeter, de zon zonniger. Trouwens: altijd en overal is Heineken welkom. Een dagje naar de hei? Een glas Heineken doet de picknick smaken. Een praat-avondje in de tuin? Heineken voedt de conversatie. Onverwach te kennismaking? Heineken helpt het ijs te breken. Drink heerlijk, helder Heineken - de favoriete drank van fijnproevers. Heineken... het nobelste bier van de grootste brouwer! PEROXIDE TOOTH PASTE Hogere Technische School Vlissingen Voor de afdelingen werktuigbouwkunde en elektrotechniek van de school worden gevraagd: Beecham (Nederland) N.V. Voor engros: Motam, onderafd. dacq. Mot N.V. Amsterdam Nu het zomer wordt liehben wij voor U. pakjes 24,75 blazers witte terlenka rokken blouses vanaf wollen vesten 12,50 14,75 korsetten 8,40 met binnenband 15,90 beha's vanaf 2,25 2,50 2,90 handschoenen 1,75 2,50 terlenka kinderrokjes kinderjasjes - leuke sjaals 2,95 Dubarry nylons 1,75 1,95 2,50 dames- en herenpyjama's VOOR DE HEKEN overhemden, in wit en gekleurd werkoverhemden jongensblouses, met lange mouw met korte mouw nemdjes bijpassende slips hemdjes met mouwtjes -■ 1-persoons lakens 3,75 2-persoons lakens 5.90 kussenslopen 1»!9 half wollen 1-pers. deken Betrokkenen zullen worden belast met 30 lessen per week als leraar in hun resp. vakrichting. Inlichtingen omtrent rechtspositie en sa laris worden op aanvraag verstrekt. Sollicitaties te richten aan de directeur van de school, Vcrl. Hobeinstraat, Vlis singen. Voor de wandeling gevlochten, zeer soepel, gebroken wit 29,90 Woont U op Walcheren en is het voor U niet mogelijk ons te bezoeken? Stuur een briefkaart of bel 3175 en wij komen bij U aan huis of wij halen U per auto. Langeviele 2. Middelburg, telefoon 2362 VAN DC VELDE UW DRUKKER

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 12