5 €1 JO DE R00 TRIOMFEERDE IN KLASSIEKER BORDEAUX-PARIJS Zeeuw grote verrassing voor wielerwereld M APL 3 U Na zege in Amsterdam ontbrak het Vlissingen aan doorzetters Ook Meeuwen sloeg Middelburg Vmet 6-1 Rinus van Breen (Sorry) tafeltenniskampioen Sporttoto Patterson-Liston in Chicago vogelalbum... m m K A MAANDAG 28 MEI 1962. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 „WE WISTEN DAT HIJ HET KON" JO DE ROO, de jia 25-jarige rappe renner uit Schore, heeft het «andel van Wim van Est over genomen. Als trio .ifator van de 61ste Bordeaux- Parijs, de zo tot de verbeelding sprekende klas sieke wielerwedstrijd over 557 Ion met het start schot in de nacht, reed de Zeeuw het Pare des Princes binnen, toegejuicht door een grote enthou siaste schare Parijzenaars, ondanks de desillusie, die het Franse eskadron hun bereidde. Zij hadden gehoopt op Frangois IVIahé, op Robert Cazala, zo als de Belgen vertrouwden op Marcel Janssens, de winnaar van 1960. Zij hadden misschien gerekend op „ijzeren Wim" (Van Est), die reeds in 1950 zijn naam in het gouden boek van deze klassieker „Slechts" dertien deelnemers telde ditmaal de langste klassieker van de inter nationale wielerkalender en de oudste van alle klassieke wegwedstrijden in Frankrijk, waarin de geschiedenis spiegelt van het rijwiel en de wielersport. Onder hen waren vier landgenoten: Wim van Est. voor wie in 1891, toen de eerste Bordeaux-Parijs werd gehouden, de rit scheen te zijn gemaakt, getuige zijn drie overwinningen en drie tweede plaatsen, Jo de Roo, Jo de Haan en Piet Rentmeester, van wie laatstgenoemde in dit milieu debuteerde en 6e werd. schreef en nadien nog twee keer de erepalm weg droeg, het laatste in 1961. Jo de Roo werd voor hen de grote verrassing, zoals voor de gehele inter nationale wielerwereld, ondanks zijn reputatie, die liij sedert enkele jaren in het milieu der groten van-de-weg geniet. Immers, bij zijn debuut in Bor deaux-Parijs het vorige jaar kwam hij niet verdei dan een zesde plaats met een achterstand van bijna twee minuten op Wim van Est. Onder hen, die hij voor moest laten gaan, waren verder Le Menn, Jo de Haan en Marcel Janssens, die ook nu weer in het licht der flambouwen in de nacht van zaterdag op zondag om half drie aan de startlijn stonden. Met grote plannen.... hé in Versailles getroffen werd door ma- teriaalpech de ketting van zijn fiets liep eraf en vernielde de derailleur en van rijwiel moest verwisselen. Ook zonder deze pech zou Mahé zeer waarschijnlijk de zege niet hebben kan nen grijpen. Daarvoor reed Jo de Roo te sterk. Met een achterstand van ruim B twee minuten op de winnaar ging een 2 redesillusioneerde Mahé als tweede over 2 le eindstreep in het Pare des Princes. 5 Van Est en Rentmeester finishten res- 2 tievelyk als vierde en zesde, terwijl 2 vierde van het Nederlandse kwartet, Jo de Haan, ruim 18 minuten later dan 2 De Roo als negende binnenkwam. Ae- S renhouts werd 10e, de overige drie (De- lort. Colette en Verachter) gaven op. DERTIEN DEELNEMERS AAN DE START Van het dertiental meldde veteraan Van Est zich als eerste aan de start, door de Fransen, die in flinke getale getuige waren van het vertrek, als een oude be kende begroet. Het was een mooie voor jaarsnacht. toen de karavaan op weg ging. waarbij in het eerste uur een tem po van 33 km werd aangehouden. In alle plaatsen waar de renners doorkwamen, hadden zich groenen toeschouwers langs de weg geschaard, velen in pviama of kamerjas, ondanks de lage temneratuur. Colette vond het zelfs zo koud dat hij de fiets aan de hand nam om zich warm te lopen. In een regelmatig tempo draaiden de renners de kilometers onder de wielen weg. nog steeds in een gesloten forma tie. Te Ruffec (158 km) hadden zii tien minuten voorsprong op het tijdschema. Inmiddels was de zon opgekomen om la ter achter een wolkendek te verdwijnen. Dit had een voordeel: de temperatuur steeg en vooral Colette was dit zeer wel kom. Vliegende controle Bii de vliegende controle te Poitiers (224). waar de demïes op de weg kwa men. hadden de Fransen Cazala en Beuffeuil en de Relg Aerenhouts een voorsprong van 25 seconden oo Colette en Le Menn. terwijl de overigen ruim twee minuten later passeerden. Het was toen tien voor tien. Kort hierna echter hadden allen elkaar weer gevonden en tot Chatel.leranlt (258 km.) hleef men in eikaars gezelschap. Met Le Menn op kon gevolgd door Rentmeester. Colette. Van Est en de overigen, trok men door de stad. Rentmeester was de eerste. die een serieuze ontsnappingspoging ondernam (na 270 km.) maar het succes was nihil. Te Rainfe-Maure (203 km) zat hij weer in de groen met Aerenhouts op kop. En daar mee was voorlonie de rust weer gekeerd. Tot voorhij Tours (327 km), toen de Fransman Delort van zijn nonwezigheïd hliik gaf en er tussenuit trok. Tp Chateanre- nsuilt (356 km) bedroeg zijn voor sprong 3 min. 40 sec. en te Ven- dome (382 km) bad hii deze zelfs uitgebreid tot bijna noht minuten De opmars, die zijn concurrenten daar na echter Inzetten, zou hij niet kun nen weerstaan Te Chateaudun (421 km) bedroeg deze nog slechts vijftig seconden op De Roo. Rentmeester. Cazala en Mahé. twee minuten op Van Est, Le Menn. Aerenhouts en Janssens, vier minuten op Colette en ruim vijf minuten op De Haan en Beuffeuil Vijf km. verder, te Mar- boue. ging het rilk van Delort. ten on der nn ruim 95 km over het veld te hebben geregeerd. De strijd was hiermee in het beslis sende stadium gekomen. Cazala moest zich laten terugvallen uit de kopgroep en zou na 463 km te heb ben afgelegd door het tweede pelo ton worden opgeslokt. Drie km ver der liet Van Est Aerenhouts, Le Menn en Janssens In de steek om een jacht in te zetten op de leiders, een jacht, die succes zou afwerpen. Maar bok de overige drie hadden nog grote aspiraties en zij zouden eveneens met succes de sprong naar de kopgroep maken, zodat met nog 75 km voor de wielen zeven maii aan de leiding gingen. Het gevecht, om het wereldkampioen schap zwaargewicht tussen de titelhou der Floyd Patterson en zHn uitdager Sonny Llston zal plaatsvinden in Chi cago. Jo de Roo weg Te Abis (492 km) zou De Roo zijn slag slaan. Op de 500ste km had hij zich een voorsprong verschaft van 150 meter en te Limours (521 km) was hij reeds een minuut voor Van Est en Janssens, die een geefse tegenaanval hadden onderno men. Le Menn was toen reeds 1 min. 55 sec. achter. De Roo's overwinning lag in het verschiet, maar één zou nog een serieuze poging wagèn deze te verijdelen: Francois Mahé. Als eersten liet hij Van Est en Rent meester achter zich, als laatste Marcel Janssens. De Roo zou echter voor hem onbereikbaar blijven, mede doordat Ma koor Jo de Roo's jonge mouw Corrie in Kruiningen en voor zijn moeder in Schore is de triomf van de Zeeuwse wielrenner in Bor deaux-Parijs niet als een enorme verrassing gekomen. ,Jiij was de laatste weken in uitstekende vorm en we wisten het, dat hij het kon halen", vertelde De Roo's moeder. „Ju we hadden er echt wel een beetje op gerekend" De thuisblij vers in Schore en Kruiningen werden in die mening gestérkt door de prestatie van hun man en zoon in de vorige belangrijke klassieker, toen Jo de Roo door pech achtervolgt niet verder dan de 6e plaats wist te komen. „Maar nu had hij er echt z'n zinnen op gezet", zei mevrouw De Roo. „We vinden het allemaal prachtig", be sloot ze. Tot zondagavond laat had Corrie de Roo bij de familie Mosselman in Kruiningen geprobeerd haar snelle echtgenoot aan de „Parijse lijn" te krijgen. Maar de Fransen legden zodanig beslag op de triomfator, dat dit niet gelukte Vrijdag keert De Roo naar Zee land terug, daar hij donderdag in Frankrijk nog een criterium moet rijden. J.O.S. WON IN ZEELAND MET 2—0 Met verrassende combinaties werd J.O.S. op eigen veld geklopt: 2-3 DE VLISSINGSE aanvallers schudden gistermiddag mistroostig het hoofd: het lukte ben niet de defensie van het Amsterdamse JOS uit positie te spelen. Toch wns dat voor een belangrijk deel aan die Vlis- singers zelf te wijten: ze waren niet attent genoeg, ze misten net dat tikkeltje doorzettingsvermogen om het fraaie succes in Am sterdam door een nieuwe opmerkelijke prestatie te laten volgen. Want de 32 nederlaag, die de Zeeuwen zaterdagmiddag JOS op eigen terrein toebrachten, mag voor een knappe prestatie doorgaan, een resultaat, dat behaald werd dank zij sneller veldspel en verras sender combinaties. Maar in de returnwedstrijd sloegen de Amster dammers die wapens de Vlissingers uit handen en hanteerden ze zelf om hun tegenstanders een 20 nederlaag toe te brengen. Die JOS- zege in Vlissingen was even verdiend als de Vlissingse zege dat in Amsterdam was, overwinningen, die tot stand kwamen na twee snelle en bijzonder sportieve ontmoetingen, waarin zowel JOS als Vlissingen duidelijk zijn kandidatuur stelde voor één van de beste plaatsen, zo niet de kroon van het nationale amateurvoetbal! ker in sprekende cijfers uitgedrukt zijn. HET WAS een belangrijke ruggesteun voor Vlissingen, «lat architect Wim Groenewegen de betere start van zijn ploeg reeds na 4 minuten met een knap pe treffer (na goed voorbereidend werk van Rob Moens) tot uitdrukking kon J.O.S.-VIissingen 2-3 VAN HET BEGIN at heeft Vlissin gen zaterdag op het Amsterdamse terrein de sterke hoofdstadploeg een tempo voorgeschoteld, dat JOS net een tikkeltje te machtig was- Welis waar was het tactisch wapen van de Oostamsterdammers wat scherper geslepen, maar de Zeeuwse ploeg stelde daar verrassender aanvalsac- ties en een Iets betere techniek te genover, die uiteindelijk op dit spek gladde en oneffen terrein de doorslag gaven. Bovendien was de Vlissingse defensie, met keeper Piet Baart als uitblinker, in puike conditie en zjj wist meestal wel raad met de JOS- aanvalsacties, die weliswaar met in zicht opgezet werden maar door het ontbreken van capabele schutters ge doemd waren in schoonheid te ster ven. In tegenstelling met vorige week tegen Standaard blonk de Zeeuwse voorhoede als eenheid bepaald niet uit, maar indi vidueel deden de aanvallers vaak knap pe dingen, waaruit dan plotseling ver rassende situaties ontstonden, waarmee de echt niet sterke Amsterdamse defen sie (doelman Hldding was bepaald een aarzelende figuur in deze linie) de groot ste moeite had. Met wat zuiverder scho ten zou de Vlissingse zege dan ook ze- brengt een met prachtige ge tekende plaatjes van 50 nederlandse vogel soorten. Spaar die 50 mooie, kleurrijke plaatjes door Rizla te kopen. In èlk pakje Rizla vindt U er één! Koop het mooi verzorgde album „Zo leer je vogels kennen" bij Uw tabakswinkelier voor slechts 65 ct. SHAG en Rizla die horen bij elkaar I brengen. Want nadat de buitenspelval kort daarna Rob Moens een geheide kans op een tweede treffer ontnam, wa ren de Zeeuwen mentaal gesterkt om het JOS-offensief op te vangen. Zelfs ook, toen na een kwartier het gevaar lijkste deel van de Amsterdamse ploeg, de rechtervleugel Dykstra (buiten)- Koning een snelle aanval opzette, die de attente en goed schietende midvoor Van Eijkeren afrondde met. de gelijkmaker, Na 21 minuten namen de Zeeuwse kam pioenen opnieuw de leiding, toen Rinus Wijgman een door de JOS-keeper in eerste instantie onderschepte bal opving en vervolgens de goede richting vond. Dit succes bracht opnieuw lijn in de acties van het Vlissingse aanvalskwintet, dat "nu bovendien kon rekenen op de steun van de kanthalfs Chris de Nooijer en Cees Stroo. In de slotfase van de eerste helft ontstonden nog enkele span nende momenten voor het Zeeuwse doel, maar in laatste instantie stond daar een Baart, die niet te vermurwen was. Ook in de tweede helft bleef het spel attractief met wisselende kansen en een iets dominerende Vlissingen. In de 14e minuut kreeg Moens de kans, waarop hy lang had gewacht: uit een voorzet van linksbuiten Jan de Nooyer spurtte hij zich vrij en het schot, dat toen zijn linkerschoen ..ver liet, was volkomen onhoudbaar voor keeper Hidding. Vanaf dit moment speelde Vlissingen een gewonnen par tij: het hield het heft in handen, ook nadat spil Loék Verhulst last kreeg Eén Zeeuwse zege in districten ontmoeting De zes districtenontmoeting tussen de dames en heren teams van Twente, oost. Friesland, Groningen/Drente, Zeeland en Utrecht, die zondag op de sintelbaan in het Orderbos te Apeldoorn werd gehou den, heeft bij de heren een overwinning opgeleverd voor district Oost terwijl bij de dames Oost en Twente de eerste plaats deelden. Ondanks de slechte weersomstandigheden werden enkele voortreffelijke prestaties geleverd. De enige Zeeuwse overwinning kwam op naam van Hein Cujé, die op de 1500 meter 3.56.8 liet afdrukken. van een blessure en vervangen werd door Bart ten Bruggencate. Dat de Amsterdammers in de laatste minuut via linksbinnen De Haan nog terug kwamen tot 23, mocht de ploeg in geen enkel opzicht meer verontrus ten. Vlissingen-J.O.S. 0-2 De eerste twintig minuten van de re- tnrnwedstrijd in Vlissingen waren wel haast nog aantrekkelijker dan het „Am sterdamse" spel. De defensies kregen snelle en gevaarlijke aanvallen, die alle capaciteiten hadden én vroegen te ver werken. Maar 11a die periode scherpten de Amsterdammers hun tactische en snelheidswapens zodanig, dat zelfs Vlis singse voorwaartsen moesten meehelpen om nader onheil te voorkomen. Begrij pelijk, dat nu de Zeeuwse kanthalfs veel al defensief moesten optreden, het mid denveld moesten prijsgeven en helemaa niet aan hun „voedende" taak konder denken. Tóch wi supporter, die zijn lijke verliezer bestempelde. Maar JOS óok na de hervatting uiterst ge vaarlijk bleef, met uitstekende combina ties, waarachter de steun van de miJ linïe duidelijkmerkbaar was, steeds weer bleef aandringen en zich talrijke kansen schiep, waaruit ook treffers ge produceerd werden, kreeg het Vlissingse zelfvertrouwen toch duidelijk een schok. Te meer ook, omdat de aanvallers er niet in slaagden om de verrassing in hun spel te brengen. Veel al vonden de atta ques 'n voortijdig einde in de hechte JOS- verdediging, die Moens en Groenewegen een extra bewaking had toebedacht- Zo visten de Zeeuwen achter het net: een Amsterdamse scheen (en vooral hoofd) was steeds eerder bij de bal en de JOS- spelers zochten dankbaar de gaten op, die de Vlissingers lieten vallen. In de 36e minuut van de eerste helft kreeg JOS de beloning voor zyn be tere veldspel: midvoor Van Eykeren schoot na een aanval over rechts hard in (01). Daarvóór hadden «1e Zeeuwen echter al enkele kansen f had: Moens vond de JOS-keeper de baan van zijn harde schot in hoek en Wijgman schoot alleen voor Hidding gekomen jammerlijk naast. In de 3e minuut na rust meenden de Amsterdammers opnieuw te kunnen juichen, maar linksbuiten Parree stompte de bal niet de vuist in het doel. Toch kreeg JOS zijn zeker ver diende tweede doelpunt en deze tref fer kwam op naam van linksbinnen De Haan nadat hy de bal goed aan gegeven kreeg na een rechter vleu gelactie. Vlissingen drong nu sterk op, maar het was voor doel weinig gevaarlijk. In de 19e minuut stonden de Zeeuwen echter op het randje van de tegentreffer, maar doelman Hidding redde op de doellijn. Tenslotte leverde ook het vertwijfelde Vlissingse slotoffensief door gebrek aan tempo geen resultaten meer op. Doel man Baart had nog bijna zijn voortref felijk optreden in deze beide wedstrijden besloten met een blunder, maar geluk kig voor hem stond de JOS-schutter buitenspel. Rest nog te vermelden, dat spil Verhulst deze middag weer van de partij was. Keeper Piet Baart (links van het 1 groepje) en spil Loek Verhuist (mid-\ den) zijn in een fel duel gewikkeld mei een van de J.O.S.-spelers. Foto P.Z.C.) BEKERSTRIJD ZATERDAGVOETBAL De Zeeuwse kampioen van het zaterdagvoetbal, Middelburg V, schynt nu wel he lemaal van slag te zyn. In de bekercompetitie staan de hooïdstedelingen namelijk op de laatste plaats in hun poule, nadat ze zaterdag met liefst 6-1 van Meeuwen uit. Zoutelande verloren. Op het Sportlaanterrein nog welIn poule A heeft nu V.C.K. de eerste plaats bezet, nadat hel de ontmoeting tegen Scrooskcrke in een 6-2 zege omzette. De stand in deze poule Is: S.V.D. en Kats zonder verlies aan de top V-C.K. 3 2 1 0 5 12—5 Meeuwen 3 1113 105 Serooskerke 3 1113 69 Middelburg 3 0 1 2 1 In poule B bracht de le klasser Wol- phaarsdijk het leidende Bevelanders een 4-2 nederlaag toe. Deze zege betekende de eerste winst voor de Wolphaartsdijk- ploeg. Kloetinge. dat met 2-1 van Arne- muiden n won, klom nu op gelijke hoog te met de ploeg uit Kamperland. Bevelanders 3 2 0 1 4 64 Kloetinge 3 2 0 1 4 75 Arnemuiden n 3 1 0 2 2 3 Wolphaartsdijk 3 1 0 2 2 7 In de derde poule won S.V.D. ook zijn tweede wedstrijd, nu met 7-2 van Beren, waardoor de stand luidt: PIET MARTIJN (SORRY) FAALDE DITMAAL Na zege in de finale op Rinus Hofman DE ZEEUWSE tafeltennistitel is weer voor een jaar bij „Sorry" te rechtgekomen. Het w*as Rinus van Breen v*an deze club, die zaterdag avond in de Middelburgse veiling hal na een enerverend finaledue! met Rinus Hofman van „Will van Zoelen" de titel voor zich opeiste. De finale is uitermate spannend geworden. Hofman, die als favo riet gebrandmerkt was, verloor de eerste twee games met respectie velijk 1921; 1621. In de derde game herstelde hij zich en won met 2113, nraar in de vierde was Van Breen niet meer te stuiten en via een 2117 overwinning greep hij de titel. Het was niet het ecrslc huzarenstukje, dat Van Breen tjjdens deze kampioen schappen uithaalde, in de halve finale wees hy namelijk met 21 (1321; 21 19; 2110) «le kampioen van vorig jaar, Piet Marlijn van „Sorry", terug. In de andere halve finale had Rinus Hofman weinig moeite met lian Poppe van „Ona" (21—17; 22—20). De strijd om «ie derde plaats tussen Piet Martijn en Hun Poppe eindigde tenslotte iii een 20 zege (2114; 2114) voor Piet Marty n. Bij het dames-enkelspel geen enkele ver rassing. Mevr. Hermanides van „Will van Zoelen" greep vool at negende maal de titel door een 21 overwinning (23 21; 1321: 2111) op haar clubgenote mej. J. Franse. De derde plaats was voor mej. G. de Ljjser van „De Bran ding" Het was het laatste jaar, dat mevr. Hermanides, die gaat verhuizen, aan deze titelstrijd deelnam. Een van de meest succesvolle spelers van het toernooi was Piet de Waal van „Sorry". In het heren-dubbelspel veroverde hij met Piet Martijn samen S.V.D. Hoek Beren 2 2 0 0 2 1"" 2 0 4 10— 4 2 6—4 0 2 0 3—11 In groep D toonde Kats zich de sterkste. Het won nu met 8-3 in de uitwedstrijd tegen Duiveland. Kats 2 2 0 0 4 14— 4 Duiveland 2 0 111 510 Bruse Boys 2 0 111 38 In groep E staan Kapelle en Rillan- dia n gelijk. De Kapellenaren won nen met 6-1 van Yerseke Hl, terwijl Riilandia n te sterk was voor Waar de (2-4). Kapelle 3 2 1 0 5 18— 5 Riilandia H 321059—6 Yerseke m 3 1 0 2 2 6—11 Waarde 3 0 0 3 0 617 Zaterdagteam won Coupe F. Chaulle De ontmoeting tussen de zaterdagelftal len van Nederland en Frankrijk, «lie za terdag in Katwijk voor het toernooi om de Coupe Fernand Chanelle een toer nooi waaraan behalve door deze beide landen ook nog door België wordt deel genomen werd gespeeld, is geëindigd in een 41 zege voor re Nederlandse ploeg- Bij de rust leidden onze landge noten met 30. Na de 41 zege op het Franse elftal is Nederland onbereikbaar geworden voor de Belgen en hebben onze landgenoten de Coupe Fernand Chanelle, die zij vo rig jaar veroverden, behouden. In de eindstand van het toernooi staat Neder land eerste met 4 punten; België is tweede met 2 punten en Frankrijk der de met 0 punten. Twee deelnemers met 13 goede tips door een 20 zege 1.2113; 2111) op Rinus Wondergem —Thijs den En gelse (Will van Zoeten) de titel en ook in het gemenget dubbelspel werd hij samen met zijn vrouw overwin naar. Ditmaal dooi een 21 over winning op W. Jacobsmevr. Her manides (Will van Zoelen). De Waal—Martijn hadccn zich voor de finale van het herendubbel geplaatst door een 20 zege (21 —16; 2112) op Rinus Hofman—Bram van Gilst van Will van Zoelen. Rinus Wondergem Thjjs den Engelse plaatsten zich via een 2—1 overwinning (21—18; 24—26; 21— 14) op W. PietersE. Dierickx (Adven- do). Balans Ongeveer 130 Zeeuwse tafeltennissers hadden voor deze kampioenschappen In geschreven. Aan 17 tafels werd om de titels gestreden. Om elf uur 's avonds waren alle titels verdeeld en kon men de balans gaan opmaken Deze balans wees uit, dat de wisselbeker voor de scholieren voor de 2e achtereenvolgende maal in het bezit van het Goese lyceum was gekomen. Een tweede plaats van L. Jansen en een vierde van F. Schlinge- man waren voldoende om de beker in Goes te houden. De eerste plaats werd veroverd door Scheltens van het Middel burgse gymnasium, die met 20 (21 16; 2118) van Jansen won. In de tweede klas van het heren-en kelspel ging «Ie titel naar J. Fynaut van „Ona", «lie in de finale een 20 zege (21 18; 2115) bevocht op J. de Kok van „Spirit" J. Delforge van de nog jonge vereniging St.-Aloysïus uit Graanw, verovevdf de titel in de derde klas «loor in «le finale met 20 (2111; 2110) van Johan Aers jr. van „Ona" te winnen. G. Leidekker zorgde in de vierde klas weer voor een titel voor „Sorrv". In de finale wod hij met 2—1 (18—21; 21—10; 2118) van R. van Waterschoot van St--Aloysius. De voorzitter van de afdeling Zeeland van de N.T.T.B., de heer H. de Vries (V.S.V.) bracht ook een titel op zijn naam. Samen met H. Dirven zegevierde hij in de finale tweede klas herendubbel spel met 20 (2111; 2112) over A. BoogaardN. van Giessen van Will van Een beeld van de Zeeuwse tafelten niskampioenschappen, die zaterdag middag en -avond, in de Middelburgse veilinghal werden gehouden. Aan 17 tafels iverd hier om de titels gestre den. (Foto P.Z.C.) Zoelen. De titel in de derde klas kwam weer bij St.-Aloysius terecht. J. Del forgeR. Mangnus wonnen in de finale met 2—1 (21—17; 18—21; 21—12) van J. BosB. Bos van Lucror. De titel in de vierde klas tenslotte ging naar L. TraasW. de Leeuw (onda), die in de finale met 2—1 (15—21; 21—11; 21— 19R. MerkelijnG. Leidekker terug wezen. score Een stand van 3230 lijkt voor een tafeltennisontmoeting .vul wat hoog. Dat het desondanks mogelyk is, bewezen zaterdagmiddag twee Juhbels, die in de eerste ronde van de eerste klas tegen elkaar uitkwamen. Hm PoppeJohan Aers jr. van Ona wonnen namelijk in de tweede game met 3230 van Rinus Hof manBram van Gilst van Will van Zoe len. SVV—DFC X AGOVV—Sittardia X Fortuna VI.DHC X Eli nk wijkLïmburgia X Be Quick—SHS X ExcelsiorZFC X FeijenoordBelgrad. X PSV—Basel - X AjaxNancy X PewBlauw Wit X >berhausen—Ryeka X .aisersl.Tatabanya X .itdeslieimMostar X eend.Leeuwarden X .Vagening.Heracles ■- X 6 1 1 y> 21 26 2 7 17 22 27 3 8 13 18 2S 28 4 9 14 19 x 29 5 10 IS 20 25 30 Aan de Sporttoto van dit weekeinde na men in totaal 479-979 ..totoïsten" deel. Hun inleg bedroeg 592.723, daarvan is voor de eerste prijs beschikbaar 107.580, voor de tweede prijs een be drag van 58-680, en voor de extra prijs van de gelijke spelen 61.365. Zondagavond hadden zich twee deelne mers gemeld met het maximum van dertien goede uitslagen, 10 deelnemers hadden twaalf uitslagen goed. Er wa ren nog geen meldingen binnen van mensen die in aanmerking kwamen voor de prijs van de gelijke spelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 5