EL-MIOR Eikei boorch 'n meesterstuk 1 van. shirtmanschap Rode Kruis Souburg eerste helpersploeg Agenda ZWEMBAD IN VLISSINGEN OFFICIEEL OPENGESTELD WALCHEREN ZUID-BEVELAND NOORD-ZEELAND MAANDAG 21 MEI 1962 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 TERNEUZEN IE BIJ DE DAMES Gewestelijke wedstrijden met realistische opgayen I)e gewestelijke Rode-Kruis- vvedstrljden, die zaterdagmid dag ter gelegeulieid van het 25- jarig bestaan van de plaatselij ke Rode-Kruisafdeling in Kou- dekerke zijn gehouden, zijn ge ëindigd in een duidelijke over winning voor de helpersploeg van Souburg en de helpsters- ploeg van Terneazen. De wed strijden werden dit jaar voor het eerst gesplitst in een dames- en een herenwedstrijd. Zoals be kend zal de winnende ploeg deelnemen aan de landelijke Ro- de-Kruiswedstrijden. Burgemeester J. L. Dregmans van Koudekerke reikte na af loop van de wedstrijden in ho tel „Walcheren" aan de com mandanten van de winnende helpsters- en helpersploe; die uit 5 personen bestond de wissel beker uit. Aan deze pro vinciale wedstrijden werd deel genomen door ploegen van de afdelingen Kapelle, Middelburg, Souburg, Terneuzen, Zierikzee, Zuid-Beveland Oost (Kruinin- gen) en Zuid-Beveland West (Goes). De opgaven, die de deelnemende Rode-Kruisploegen moesten uitwer ken, waren lang niet gemakkelijk. Dit bleek onder meer ook uit de toegekende puntentotalen: de heren konden totaal 130 punten in de wacht slepen; maar Souburg kwam niet verder dan 101 punten. De da mes konden totaal 135 punten be reiken: de Terneuzense helpsters behaalden er (slechts) 91. Om de wedstrijden zo realistisch mogelijk te maken, was een ge deelte van de grote zaal in het verenigingsgebouw te Koudeker ke tot „rampgebied" verklaard. Men suggereerde, dat gedurende een bombardement met zoge naamde conventionele wapens een huis was getroffen, gedeelte lijk was ingestort en waarin brand was uitgebroken. Tijdens een korte pauze in het bombarde ment circa 15 minuten drong een van de deelnemende helpcrsploegen door in het ver woeste huis om er vijf in bekla genswaardige toestand verkeren de slachtoffers aan te treffen. Een inderdaad realistisch gegeven, maar met een surrealistisch tintje: de bepaald nog jeugdige „slacht offers" van liet bombardement, al len deerlijk verwond variërend In Koudekerke zijn zaterdagmiddag de gewestelijke wedstrijden van de kring Zeeland van het Nederlandsche Roode Kruis gehouden. Deze wedstrij den betekenden de finale van een aantal selectiewedstrijden waarvan de winnaar zal mogen uitkomen in de landelijke wedstrijden. De foto toont de helpersploeg van de afde ling Souburg van het Rode Kruis winnaar in de herenwedstrijden bezig met het verzorgen van een aan tal slachtoffersop het „rampge bied" i» het verenigingsgebouw. Bij de dames werd de helpstersploeg uit Terneuzen winnaar. Foto P.Z.C.) van een ernstige borstwond tot der degraads verbranding lagen tus sen de kale onderdelen van een trampolinekast stiekum te lachen en te ginnegappen. Aan het rek van dc Koudekerkse gymnasten hing het bord „Rampgebied": eerste hulp was dus geboden. Zeer geslaagd De dames bepaalden zicli op hetzelf de tijdstip in het gebouw van het Groene Kruis bij een schedelbasis- 1 fractuur, een gecompliceerde onder beenfractuur en een persoon met en kele schaafwonden. Zij hadden 20 minuten voor de gehele opgave: een betrekkelijk korte tijd, die dan ook zo ecoilomisch mogelijk moest wor den ingedeeld. De jury bij de dames bestond uit mevrouw dokter Vermaas-Konijnen burg te Middelburg, zuster K. Ge- leijnse uit Zierikzee eu zuster N. Sa- man van het Vlissingse „Bethesda". Bij de heren bestond de jury uit de doktoren J. Stumphius te Vlissingen, A. de Jong te Oostburg, H. Frima te Zoutelande en D. N. van Gelderen te Middelburg. Dokter J. Stumphius, bij wie de technische leiding van de wedstrijden berustte, kon na afloop Middelburg City: Kennis ïu de regen, 20 uur. 11 jaar. Electro: Gezworen ka meraden. 19.30 uur. 14 jaar. Molen water: Miniatuur Walcheren, 918 uur, Vlissingen Alhambra: Kermis in de re gen, 20 uur, 14 jaar. Luxor: Prince of Pirates, 20 uur. 14 Jaar. Goes Grand: Kermis in de regen, 20 uur. 14 jaar. Terneuzen Luxor: Maoisle, dc zoon van Hercules, 20* uur, 14 jaar. Axel Het Centrum: Gebrandmerkt, 20 uur, 14 jaar. Oost burg Ledel: Dc Helde van Her cules. 20 uur, 14 jaar. Huist Bioscoopgebouw: Fanny, 20 uur, 14 jaar. Zierikzee Concerzaal: World by night, 20 uur. 18 Jaar. Haamstede Hotel Bom: The last Blitz krieg, 20 uur, 14 jaar Bel-o-fast en Tricot nylon, blijvendnooil-strijken" - r.a. 15.90 Scheldebekerwedstrijd op 30 juni a.s. Zaterdagmiddag is te Vlissingen de gemeentelijke badinrichting in het I kanaal door Walcheren officieel voor 1 het publiek opengesteld. Een open- stelling, die zich door het minder gunstige weer beperkte tot een ope- I ningswoord door de secretaris van de Vlissingse Zwemclub, de heer A. J. Maaskant. De 13-jarige Thea Val kier was de eerste maar zaterdag middag ook de enige die zieli van de storm en de kou niets aantrok en „manmoedig" van het plankier het water van het kanaal indook. Haar beloning: een gratis jaarabonnement. Marktberichten Aan dc vismijn te Breskens zijn in de weelc van 612 mei de navolgende hoeveelheden aangevoerd 247 kg bot; 44 kg schar; 108 kg schol; 18552 kg tong; 291 kg. kabel jauw; 58 kg. griet; 2601 kg export garnalen; 216 kg binnenl. garnalen; 2704 kg- onverkochte bot. COOP. TUINBOUWVEILING ROTTERDAM Aardappelen 2940, Andijvie I 20~3S, II 13—25 per kg. Aanvoer 9000 kg. Sla IA 2G—41, IIA 21—27, IC 21—27 per stuk. Sla IC 73—83 p. kg. Aanvoer 23.000 stuks. Spinazie I 8V220 per kg. Aanvoer 13.000 kg. Komkommers 70-80 4043, 60-70 30 40. 50 60 32—38. 40-50 20—33, 30-40 28 per stuk. Komkommers 48—53 per kg. Bos- peen I 7390, II 51. per bos. Aanvoer 4500 bos. Kroten 27—?4 per bos. Rabar ber 812, Postelein 32—?7 per kg. Radijs witpunt 6—10 p. bos. Waspeen IIA 35—98 Prei IA 42—44. IIA 33—41, IB 40—42 per kg. Selderij 1224, Peterselie 1737 per bos. Witlof IIA 8032 per kg. Aardbeien 1.301.90 per doos. Tomaten, extra A 10 20. IA 9.30—9.40, IB 9.70, extra C 10.00. IC 8.80—9.00, ICC 7.20 per bak. Winter bloemkool I: 78—1.13. 71—1.00, 66—73. 40 69, 3049 per stuk. Winterbloemkool II: 80—92, 75—90. 45—78. 32—61, 27—29 per I stuk. Aanvoer 52.000 stuks Kasbloemkool I: 89—1.28. 80—1.04, 69—82, 40—44 per stuk. Kasbloemkool Ti: 90—98, 89—96, 65 j —80, 49—56 per stuk. Aanvoer 6000 stuks. Jonathan, klasse IA 7791, IB 75. IC 65 —72. IIA Có—74. IIB 69—73, HC 58—72. Maar Thea Valkier was dan ouk be slist de eerste en de enige. Geen massale belangstelling dus voor het 13 graden koude water. De heer Maaskant zei in zijn ope ningswoord tot een aantal verzamel de bestuursleden van de V.Z.C., dc zwem-en poloclub „De Zeehond" en de reddingsbrigade, dat de verwach tingen ten aanzien van een andere, ruimere en beter geoutilleerde zwem inrichting hoog gespannen zijn. De heer Maaskant was hoopvol gestemd voor wat de abonnementen betrof: minder hoopvol was hij wat het bad en de vervuiling van het kanaal be trof. Niettemin worden in het bad op gezette tijden door een laboratorium watermonsters genomen. Voorts was hij van mening, dat de toeloop voor het zwemmen in schoolvei'band steeds meer zal groeien. De Scheldebekerwedstrijd zal dit jaar op 30 juni worden gehouden: deze wedstrijd wordt zoals gebruikelijk georganiseerd door de zwem- en po loclub „De Zeehond". Het bad is van zaterdag af tot half september toegankelijk voor het publick, op iedere dag van half acht tot twaalf 's morgens en van twee uur tot acht uur; behalve dinsdag en donderdag. De heer H. Abrahamse zal optreden als badmeester: het is voor hem het zesde seizoen. Bij het lesgeven staat hem terzijde mevr. E. Hakkenbrak. Momenteel zijn reeds circa 250 abonnementen en kaarten verkocht. De oefeningen reddend-zwemmen vangen maandagavond aan en wor den de hele week door in de avond uren gegeven. Na dc opening, die uiteraard niet gepaard kon gaan met de jaarlijkse rite: de massale duile in het water, trokken de bestuursle den van de vereniging zich schielijk terug rondom de kachel. Zo koud was het. in hotel „Walcheren" de wedstrijden zeer geslaagd noemen. Tevens deel de hij mee, dat de wedstrijden door de afdeling Koudekerke voortreffe lijk waren voorbereid, waarbij hij onder meer de naam van dokter L. Sloos noemde. Hij dankte allen die zich verdienstelijk hadden gemaakt, onder meer de „patiënten", die zich angstig juist gedroegen. Ook de juryleden betrok dokter Stumphius in zijn dankwoord. Burgemeester J. L. Dregmans, voorzitter van de plaatselijke Rode-Kruisafdelïng, die hierna sprak, zei: „wees verzekerd, dat IT in Koudekerke welkom is ge weest". Mevrouw dokter Vermaas- Konijnenburg en dokter J. Stum phius gaven nog een korte uitleg van de gemaakte fouten. De laatste sprak nog een woord van dank tot de 85-jarige dokter D. N. van Gel- deren uit Middelburg, die zijn Rode- Kruisactiviteiten wegens gezond heidsredenen moet beëindigen. Dok ter Van Gclderen is ruim 40 jaar voor het Rode Kruis werkzaam ge weest. De uitslagen waren als volgt: 3. Souburg, 101 p.: 2. Goes. 87 p.: 3. Kapelle, 44 p.; 4. Kruiningen, 30 p. Damesploegen: 1. Terneuzen. 94 p.: 2. Zierikzee, S3 p.; 3. Souburg. 67 p.: 4. Middelburg. 64 p. De winnende ploegen ontvingen voorts nog een zilveren hcvinneringsmedaille. Als tweede geklasseerde ploegen kregen een bronzen hennneringsmedaille. De bekerhouder in 1961 was de af deling Axel van het Rode Kruis. VLISSINGEN Cabaret Wim de Graaf op feestavond l.t.s. Het cabaretgezelschap van Wim de Graaf uit Middelburg heeft met een vrolijk cabaretprogramma de feest avond van dc Vlissingse lagere tech nische school, die vrijdagavond in .Britannia" werd gehouden, tot een succes gemaakt. Onder de titel „Nachtvlinders" brachten De Graaf c.s. een programma van schetsjes, zang en declamatie over het voet licht. Zo was daar onder meer Nel Gabriëlsc, die op verdienstelijke wijze „Non, je ne regrette rien..." zong, terwijl Wim de Graaf zelf veel suc cess oogstte met het lied „Moeder taal". Baby den Toonder verzorgde een accordeon-potpourri van popu laire melodieën en Anneke Ponse de clameerde „Veilig Verkeer". Als spe ciale attractie „in het kader van een culturele uitwisseling", aldus Wim de Graaf trad het Russische koor „Dc Stalin-orgels" op. De avond was geopend door de voorzitter van de schoolvereniging, de heer G. van der Schaaf. Aan de avond was een loting verbonden, waarvan de op brengst ten goede kwam aan de actie 10 x 10. De prijzen waren gedeelte lijk door de leerlingen zelf vervaar digd. De avond werd besloten met een bal. Verkoop bouwgrond In de gemeenteraad van Vlissingen zal vrijdagmiddag 25 mei worden be handeld een voorstel tot verkoop van 3375 m2 industrieterrein aan de Edi- sonweg te Vlissingen aan de heer J. A. Letzer te Vlissingen om op deze grond een timmer- en metselbedrijf te stichten. MIDDELBURG Doopsgezinden herdachten 100-jarig bestaan van Ring Dezer dagen herdacht een gezelschap van ongeveer 40 personen predi kanten, kerkeraadsleden en gasten in de doopsgezinde kerk te Mid delburg de dag, dat 100 jaar geleden de Zuid-Holand-Zeeuwse Ring ,in Middelburg werd opgericht. Tijdens de vergadering hield ds. A. Mulder een inleiding over deze eeuw van Ring-leven. Historisch werd het bestaan der Ring bekeken, waaruit bleek, dat door de snelle communica tiemiddelen de belangstelling voor alles wat deze Ring betreft, groeiend is. De Ring oefent een daadwerkelij ke functie uit in het bestaan van de gemeenten in beide provincies. Na de vergadering werd een bezoek gebracht aan de Abdij. Een maaltijd in hotel Nieuwe Doelen besloot de bijeenkomst. Oriëntatieklas aan chr. landbouwhuishoudschool 11. en w. van Middelburg hebben er geen bezwaar tegen, dat een oriën tatieklas verbonden wordt aan de christelijke landbouwhuishoudschool. Het college verzoekt de raad dan ook „te verklaren, dat een dergelijke klas nodig wordt geoordeeld". Tot deze klas kunnen meisjes worden toegelaten, die 3 of 4 klassen van een uloschool hebben doorlopen. Via de oriëntatieklas kunnen deze meisjes naar de vooropleiding verzorgende, beroepen (V.V.B.), die hen in staat stelt de opleiding te volgen voor zie ken-, bejaarden-, kraam- en gezins verzorgster. Tevens kunnen dc meis jes toegelaten worden tot de 2e klas van de I.N.A.S.-opleiding (inrich- tingsassistent). Negen woningen worden onbewoonbaar verklaard Als de raad akkoord gaat met het voorstel van b. en w. zuien er in Mid delburg weer enkele woningen onbe woonbaar worden verklaard. Het be treft hier de panden Beenhouwers- singel 19 en 85, Veerseweg 34, Kal vermarkt 2, Lange Geere 20. Korte Geere 44. 46 en 48. Nederstraat 13 en Joost de Moorstraat 2. KAMPERLAND N.C.V.B. kwam bijeen Dezer dagen hield de N.C.V.B. afde ling Kamperland in het gebouw „Re- nata" haar maandelijkse bijeenkomst, onder leiding van mevr. Klap-Breel. Na. de schriftlezing en meditatie gaf wika De Haan een uiteenzetting over het werk op Hedenesse dat hij niet lichtbeelden verduidelijkte. GOES Openbare verkoping In hét openbaar werd ten overstaan van notaris M. E. J. F. van Dissel te Goes in dc „Prins van Oranje" ver kocht het woonhuis met schuur en tuin aan dc 's-Gravenpolderseweg 32 te Goes. Koper werd de heer W. J. Nieuweuhuize te Goes voor f 11.000. ZEEUWSCH-VLAANDEREN Gespeelde wedstrijden in zomeravondcompetitie In liet rayon Terneuzen werden de volgende wedstrijden voor de zomer avondcompetitie gespeeld: P.T.T. Advendo 15; R.W.S. IISpc. De Meyer 06; R.W.S. IScheepswerf 1—2; S.H.V.—Spadella 2—0; P.T.T. Scheepswerf 62; Mistrappers R.W.S. II 60; De HoopMeterfa- brielc 80; AtóomboysH.K.C. 0 2; P.Z.E.M.—R.W.S. I 3—1. Parkeerterrein bij geref. kerk te Spui Bij de gereformeerde kerk te Spui in Axel is men bezig met de aanleg van een ruim parkeerterrein. Vooral op zondagen zal dit terrein in een be hoefte voorzien in verband met het stallen van auto's van kerkbezoekers. Ook de bezoekers van de synodale gereformeerde kerk kunnen van dit terrein profiteren, omdat de afstand tussen deze kerk en het nieuwe ter rein niet groot is. Tevens wordt een aantal ontsierende hokken, die het terrein aan dc ene kant omzomen, opgeruimd, terwijl het ook in de be doeling ligt het geheel met groen op te sieren." Als binnen afzienbare tijd de oude korenmolen te Spui zal wor den gerestaureerd, zalde kern van Spui danig verbeterd zijn. Reeds eer der werden enkele woningen aan de provinciale weg gesloopt. Er zullen nog enige oude panden moeten ver dwijnen in verband met de realise ring van het uitbreidingsplan. Ned. Christen Vrouwenbond vierde 40-jarig bestaan De afdeling Goes van de Nederlands Christen Vrouwenbond vierde dezer dagen in een feestelijk versierde zaal van „De Prins van Oranje" haar 40- jarig jubileum. De leiding berustte bij mejufrouw M. Glerum, die in haar openingswoord enkele genodigden kon verwelkomen, o.a. de gewestelijk presidente, mevrouw N. Homburg uit Vlissingen namens het hoofdbestuur. Mevrouw Homburg bood de jubile rende afdeling een insigne aan voor het veertigjarig bestaan. De erepre sidente van de afdeling Goes, me vrouw Donner. baalde herinneringen op aan de beginjaren van de vrou wenbond. Namens de afdeling Zuid- Beveland-west werden woorden van gelukwens gesproken door mevrouw Van 't Hof. Een koor onder leiding van mevrouw Schipper bracht liede ren ten gehore. Leden van de afdeling voerden op verdienstelijke wijze op liet historische spel „De vrouw in de historie". De leiding hiervan berustte by mevrouw Hommes. Ook het koor verleende hieraan medewerking. Ten slotte zongen enkele leden nog komi sche liedjes, waarna mevrouw Don ner de vergadering sloot. Bestrating Haringplaats wordt verbeterd B. en w. van Middelburg vragen de raad een krediet van f 7300 beschik baar te stellen voor de verbetering- van de bestrating van de Haring- plaats. Dubbel woonhuis te Middelburg verkocht Notaris A. A. Moggré te Middelburg heeft in het openbaar verkocht het dubbel woonhuis Breeweg 22-24 te Middelburg, met voor- en achtertuin, stenen schuur en kippenhok. Koper werd dc heer A. Dobbelaar te Mid delburg voor de prijs van f 13.000. Avondvierdaagse dit jaar van 27 tot 30 juni De jaarlijkse door de schoolsport commissie West-Zeeuwsch-Vlaande- ren te organiseren avondvierdaagse wordt dit jaar gehouden op woens dag 27, donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 juni, met zoals ge woonlijk start en aankomst te Oost burg. Ook ditmaal wordt er op de laatste dag van deze avondvierdaagse een schoolwandeltocht. gehouden over een afstand van 10 km, waarvoor deelna me openstaat voor leerlingen van de lagere scholen die 10 jaar en ouder zijn en voor leerlingen van andere onderwijsinrichtingen die de leeftijd van 14 jaar nog niet hebben bereikt. Iedere school die deelneemt met een groep van minstens 15 deelnemers ontvangt een groepsmedaille. terwijl er daarnaast een wisselbeker met medaille beschikbaar is gesteld als le prijs en een medaille als 2e en 3e prijs voor die scholen die de beste al gemene indruk maken. Dit jaar wordt bovendien inschrijving opengesteld naar een tweede wandel tocht op diezelfde middag met een afstand van ongeveer 6 km en wei voor de jeugd van 6 tot 10 jaar. Ook hieraan is deelname met groepen mo gelijk en zijn er individuele zowel als groepsprijzen. Eervol ontslag Aan de heer A. van de Velde is met ingang van 1 juni 1962 eervol ontslag verleend als brandwacht bij de vrij willige brandwacht te Axel. BROUWERSHAVEN Bejaarden kregen al 'n voorproefje van reis De bejaarden van Brouwershaven hebben vorige week reeds een voor proefje gehad van hun jaarlijkse uit stapje dat in juli zal voeren naar de Efteling in Kaatsheuvel. Deze mid dag werd met de nieuwe dubbele (harmonica) bus van de R.T.M. een tocht gemaakt door Schouwen, de tocht stond onder leiding van burge meester A. H. Vermeulen en mevrouw Vermeulen. Via Loperskapelle ging het op Scharendijke aan, waar op het Haventje even werd gestopt. Te Re- nesse gaf de burgemeester een expli catie bij dc laan van het Slot Moer- mond, waar een steen herinnert aan de droeve gebeurtenis, die daar op 10 december 3944 plaats vond. Vervol gens reed de bus naar Haamstede, waar koers werd gezet naar de Vuur toren om van hier verder door te rij den naar de trap van Westenschou- wcn. Wegens het kille weer werd de bus niet verlaten en men bekeek toen alle bezienswaardigheden vanuit de bus. Via de Meeldijk kwam men op de haven van Burghsluis, waar de reddingboot in ogenschouw werd ge nomen. Bij de Plompetoren stopte men opnieuw waar burgemeester Vermeulen de* legende vertelde van de Zeemeermin. Na een Rijkje te hebben genomen in de vogelinlagen en bij het nieuwe stoomgemaal Prommelsluis werd koers ge ze1- naar Zierikzee. In cafe taria Marktzicht kregen de oudjes op nieuw een traktatie en wel pata-fri- tes en ijs. Terug in Brouwershaven dankte burgemeester Vermeulen alle bejaarden. Dank werd voorts ge bracht aan chauffeur L. v. d. Linde. Tot slot dankte .de heer N. Romijn de organisatoren namens alle bejaar den. Jaarvergadering van coöp. kolenbond Voor de jaarvergadering van de coöp. kolenbond „Brouwershaven" die ge houden is in café Centrum, bestond een goede belangstelling. Na het wel komstwoord door de voorzitter, de heer L. Bos, bleek uit het jaarverslag dat de omzet in het afgelopen seizoen een totaal van 32.500 kg brandstof fen bereikte, hetgeen tot grote tevre denheid stemde. De geléverde pro- duktgn waren van zeer goede kwali teit. Unaniem besloot de vergadering om het pakhuis aan de haven gron dig op te knappen waarin dan de zoutschade kan worden verwerkt. De financiën lieten een stijging van de winst zien. De aftredende be stuursleden. de heren H. Ringelberg en J. Dekker werden in hun functies herkozen. Na enige besprekingen over de a.s. brandstoffenleveranties sloot voorzitter Bos deze jaarverga dering. Melkauto botste bij Schore op personenauto Op de rijksweg onder Schore, op do plaats waar herstelwerkzaamheden worden uitgevoerd, is zaterdagmor gen een melkauto met aanhangwa gen iu botsing gekomen met een voor hem rijdende personenauto. Bei de voertuigen kwamen uit de rich ting Goes. De voorste auto, bestuurd door P. T. uit Goes, was juist de stopstreep ge passeerd toen het verkeerslicht, dat in verband met de herstelwerkzaam heden tijdelijk aan de weg is ge plaatst. van geel op rood sprong. De neer T. remde hierdoor plotseling af. wat de bestuurder van de melkauto van de firma P. uit Sluiskil te laat bemerkte. Er deden zich geen per soonlijke ongelukken voor. Beide voertuigen werden beschadigd. Kringkeuringen geiten Het bestuur van de Vereniging ter Verbetering van het Geitenras in Zeeland beeft besloten in 1962 geen provinciale geitenfokdag te houden. Wel is het do bedoeling deze in 1963 le houden tijdens de grote tentoon stelling van de Z.L.M. te Kruiningen. In 1962 zullen de volgende kringkeu ringen worden gehouden: Schouwen-Duivéiand, Zierikzee, don derdag 28 juni: Tholen. Poortvliet, vrijdag 6 juli; Walcheren, Koudeker ke. zaterdag 34 juli; Zuid- en Noord- Beveland. Goes, dinsdag 4 septem ber: West Zeeuwsch-Vlaanderen, Oostburg, woensdag 19 september.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 3