Huurconflict met 48 Oostburgers nu in beslissend stadium BILT TÓCH KONINGINNEFEEST OP 30 APRIL IN GOES KUNST IN ZEELAND NESTELEN IN HERENPANTALON PROVINCIALE ZEEUWSE O OU RA. NT WOENSDAG 11 APRIL 1962 ZIJ VERKLAREN ZICH TOT NIETS BEREID Eigenaresse wil uiterlijk 14 april ondertekende „bereidverklaringen" liet nu al jaren durende himredniliet tussen de 18 bewoners van do zgn. „halve-premie woningen" in de Callenl'els- en Van Houtestraat te Oost burg enerzijds en de eigenaresse der woningen de N.V. Nederlandse Huiden-, Wolhandel en Vellenbloterij te Utrecht anderzijds, is een nieuwe en wellicht beslissende fase ingegaan. De 48 Oostburgers hebben namelijk dezer dagen een aangetekende brief ontvangen, waarin hun dringend wordt verzocht zich sehrfitclijk bereid te verklaren om ingaande 1 januari een huur te betalen van j 18,- per week, „Indien deze. ondertekende bereidverklaring niet uiterlijk zaterdag 14 april aanstaande mocht zijn terug ontvangen, dan zal de U reeds gedane huuropzegging verder worden verwezenlijkt", aldus de inhoud van de aangetekende brief. De brief besluit met het vertrouwen uit te spre ken, dat alle huurders in positieve zin op de circulaire zullen reageren. De reactie is in zoverre positief geweest, dat één der belangheb bende bewoners alle blanco aut- woordbriel'kaarten hééft verza meld en vei tig" heeft opgeborgen. Met andere woorden, de 48 Oost burgers zullen zich op zaterdag 14 april aanstaande tot niets heb ben bereidverklaard. Het huurconflict dateert reeds van medio 1957. toen de huizen nauwelijks een jaar oud waren. De toenmalige eigenaresse, de „Zuid-Nederlandse Bouw- en Handelscombinatie" te Vlissingcn, besloot toen de huur der woningen voorlopig niet 25 pet. te verhogen. Dat betekende een verho ging van de huur van 9,25 tot 11.50 per week, ofwel met bijkomen de kosten van huurophalen, huurgey- ser ed. 13,- bruto. „Is een dergelijke huurverhoging voor zgn. vrije woningen toegestaan", vroeg de heer K. Jacobij namens alle huurders aan het college van b. en w. van Oostburg. Deze brief was liet begin van eeu uitgebreide correspon dentie tussen „gemachtigde" Jacobij en een heleboel officiële instanties. „Ons college heeft in deze geen be^ voegdheid en kan dus geen beslissing nemen", luidde het antwoord van b. en w. van Oostburg d.d. 26 augustus 1957. ObKcle „Huuraclviescommissïe Oost burg" schreef, dat zij met dergelijke woningen geen bemoeienis had. „Wendt U zich tot de Dienst voor de Wederopbouw te Middelburg", zo luidde haar advies. De „Centrale Directie van de Volks- huisvesting en Bouwnijverheid" te Middelburg schreef daarna, dat de huurprijs van de vrije woningen niet door de minister van volkshuisves ting werd vastgesteld. Advertent fè) Centrale verwarming S AWE MA NV Kudeistrjjl 19 Middelburg - Iel. 01180-2962 Wie wel „Door wie dan wel", vroeg de vast houdende heer Jacobij op. 18 septem ber 1957 aan de minister zelf. „Door de verhuurder en door U", luidde het verrassende antwoord van Zijne Excellentie. „Omdat de huur prijs van deze woningen vrij is", zo voegde de- minister ur aan toe. „Maar de verhuurder kan die prijs niet een zijdig; dat wil zeggen zonder mede werking van de huurder verhogen. Als laatstgenoemde zich daarmee niet. verenigt, kan de huurovereenkomst worden opgezegd. Maar dan blijft de huurder (krachtens de huurbescher- ming) weer in het genot van het ge huurde tegen de voorwaarden van het oude contract. Zou de huurder een redelijk aanbod tot het aangaan van een nieuwe overeenkomst weigeren, dan kan ontruiming worden gevor derd. „Maar", aldus nog steeds de minister tot de heer Jacobij, „dan zal dè rechter dienen uit te 'maken of het nieuwe aanbod inderdaad redelijk Spotkoopje Jaren verstreken en de toesland werd er niet beter op. Integendeel. De „Zuid Nederlandse Bouw- en Han delscombinatie" ging failliet. De N.V. Nederlandse Huiden-, Wolhandel en Vellenbloterij uit Utrecht nam het complex woningen over. „Voor een spotkoopje", zeggen de Oostburgse huurders, die een bedrag van drie duizend gulden per woning noemen. Inmiddels bleken de huizen tal van gebreken te vertonen. Het begon klachten te regenen. Daken en ramen lekken, binnen-, buiten- en keukendeuren sluiten niet, diverse afvoeren raken geregeld verstopt, muur kalk laat los, er is onvol doen - - de opbergruimte, kortom de bewo ners hebben een hele waslijst niet klachten. „Revolutiebouw", noemt de heer Jacobij het kort en duide lijk. Op 10 juli 1961 zond de nieuwe eïge- Inaresse der woningen een aangete- I kend schrijven aan de bewoners, waarin werd medegedeeld dat de VAN uitvin TOT IN T NIEUW. „Jonge Kracht" in Biezelïnge wordt zaterdagmiddag iu het nieuw gesto ken. Dan zal het tamboers- en pij perskorps zich namelijk in de nieu we uniformen aan de burgery pre senteren. Die uniformen zyn een ge schenk van de burgers ter gelegen heid van het 25-jarig beslaan van het korps vorig jaar. Het comité, dat de gelden heeft ingezameld, zal de uniformen of- i ficieel overdragen op het Markt veld. wanneer het korps zich daar heeft opgesteld na een kor te wandeling vanaf Oostrom's conservenfabrieken. (Vertrek om 2 uur). Na de overdracht, waar bij burgemeester H. G. van Suij- lekom aanwezig zal zijn, maakt het korps een muzikale rondgang door het dorp. NAAR ZEE. De „Koningin Emma" van de stoom vaartmaatschappij Zeeland vertrekt VOEDING Op de fruitveilingen worden hier en duur triomfantelijk de eerste aard beien gemeld. De prijzen liggen zo rond de acht gulden per stuk, zodat er nog niet direct aanleiding is om nlie dagen aardbeienvla te eten. 'I Wordt er trouwens met_ de voeding toch niet. eenvoudiger op, want zo langzamerhand wordt, het voordeliger om dagelijks kaviaar te nuttigen dan aardappelen. Op die- manier krijg jc een hele om mekeer. Ve aardappel hard op weg om een heel exquis gerecht te worden, dat straks alleen nog maar met het. nodige ritueel genuttigd zal mogen worden. Daartoe zal het hoofd van het gezin de zijnen rond de die verzamelen, plechtig één aardappel tonen en beloven, dat dezelve op de eerstkomende zondag zal worden be reid en misschien zelfs zul worden gegeten. Een gedempt hoera zal toe gestaan zijnivaarna moeder de vrouw nonchalant de kaviuar-van-de- dag ronddient, waar alle gezinsleden met onbeschrijfelijke tegenzin bijzon der lange tanden inzetten. Geduren de de maaltijd blijft de aardappel veelbelovend op tafel liggen. Als een soort aniraeer-gerecht. Aan het beschrijven van de fi aardappelzondag zullen wij ons voor- I de feestelijke alsnog niet wagen. Misschien zakken de prijzen intussen, zodat we gewoon weer 'een heel kilo kunnen kopen.,,., zondag 29 april vanuit Vlissingen met aan boord mensen van de Ned. Reisvereniging voor een zeetochtje. Om kwart voor 12 wordt uitgevaren naar het lichtschip Noordhinder op de Westerschelde, waarna bij gunstig weer naar de Scheveningse pier wordt koers gezet. Daarna weer naar Hoek van Holland en om kwart voor zes terug in Vlissingen. 'n DAALDER. Meer dan een daalder per inwo ner heeft Grijpskerke bijeenge bracht voor dc 10 x 10 actie, die nu beëindigd is. De 800 inwoners van dit dorp heben in totaal f 1295,26 bijeengebracht met zak- geldkaarten, op ontspannings avonden, een Uindcrmicklag en met een oliebollenactie, met een buscollecte en 'n papieractie dooi de kleuterschool en met zo maar wat giften. Dat alles kon pen- ningmeesteresse mcj. M. Dekker vertellen op de laatste bijeen komst van liet actiecomité on der leiding van de heer Iz. Lu- teijn. OUDSTE. De oudste inwoner van Sluis, de heer L. F. Baart, wordt vandaag woensdag 97 jaar. De heer Baart geniet nog een goede gezondheid. Hoge leeftijden zitten in de familie: de moeder van de heer Baart be reikte de leeftijd van 100 jaar. DE WERELD ROND Dansend dc wereld rond kan men op de volksdonscursus in Vlissingen van vrijdag 20 april drie uur 's middags tot maandagavond duarop 11 uur "s avonds in de Vlissingse jeugd herberg „Scheldcstroom' aan de Oranjestraat. Het is nu de vierde keer, dat de volksdanskring „Hinky Dinky Toys" en de NEVO, de Ned. volksdansvereniging, deze internatio nale cursus met Pasen organiseren. Sima Colcher wijdt de deelnemers in de Israëlische dansen in, waarbij Li ke Aa haar op accordeon en fluit be geleidt, terwijl Ian Anderson met zijn gezin overkomt van Engeland om een mooie serie Schotse dansen te demonstreren. BOLLEN. Driehonderd gulden lieel't de oliebol lenactie van het internaat voor schipperskinderen in Temeuzen op gebracht. Het geld is bestemd voor de aanschaf van kampeeruitrustin gen, De directrice van het internaat had de leiding hij de verkoop van 4000 stuk? van deze lekkernij. huurvorhoging nu werkelylc zou in gaan op 3 september van dat jaar. Als de bewoners niet vrijwillig met de huurverhoging akkoord gingen,, dan zou de huur worden opgezegd met in gang van de datum waarop het con tract afloopt. Op dinsdag 5 september 1961 protes teerden de bewoners tijdens een bij eenkomst te Oostburg, bij een ge machtigde van de eigenaresse. Dc heer Jacobij wees op de brief van dc minister en stelde in dit verhand, dat de huurders niet met de voorgestelde verhoging akkoord gingen omdat de woningen niet voldoen aan de gestel de eisen. Verder werd de hele was lijst met klachten door hem voorge lezen. Compromis-voorstel De heer J. Don, gevolmachtigde van de eigenaresse, deed een compromis voorstel. „Als jullie akkoord gaan met de huurverhoging, dan stellen wij ons garant voor de waarborgsom van 48,32 die jullie kwijt zijn om dat de vorige eigenaresse is failliet gegaan". De Oostburgers weigerden, zodat de onderhandelingen weer op niets uit liepen. In het laatste aangetekende schrijven van 4 april 1962 wordt na mens de eigenaresse gezegd, dat di verse voorzieningen aan de woningen (mcL zonder pnjsYc7hoBin~ MEENK'S POEM^S helpen! Er 2ijn Mcenk's Poeders®® hoofdpijn, kies pijn, hocsl, gricp,^®rrhcc, influenza, rhcumaliek', koorisipcid bij gevatte kou, periodieke pijnen e®. enz. Vcikri.igbaar w» cluis met 6 poeders maar ook in een handige plastic HUISAPOTHEEK (met 6 verschillende cluis a 6 poeders), zonder prijsverhoging. Vraag uw drogist. 'MEENK'S POEDERS helpen! Er zijn JUCC UI/V SËÊS&JmXksSs: zullen worden getroffen, zodra de schriftelijke bereidverklaringen om de hogere huur te betalen, door de ge machtigde van de verhuurder zullen zijn ontvangen. „Als die bereidverklaringen niet uiterljjk zaterdag 14 april aanstaande binnen zyn, dan zal de huuropzegging verder worden verwezenlijkt", aldus de laatste aangetekende brief. „Dat zullen wij nog wel eens zien", zegt de heer Jacobij, die vecht met de verbetenheid van iemand die weet dat hij het recht aan zyn zyde heeft. ONDANKS OPHEFFING ORANJEVERENIGING Evenementencommissie en burgemeester grepen in Pierre Moilet zong voor Z.V.U. in Middelburg Slechts een kleine groep getrouwe concertbezoekers heeft gisteren in do kleine zaal van de Concert- en Ge hoorzaal de liederenavond bijge woond, die hier werd gegeven door de Zwitserse bariton Pierre Moilet. Dit geringe aantal belangstellenden echter was omgekeerd evenredig aan het gehalte van het concert: Moilet kwam met een zorgvuldig samenge steld programma en bleek een uiü muntend zanger. Voor de pauze werd de aan dacht opgeëist door Each en Brahms, daarna door Debussy en Fauré. Twee werelden: het Duitse en het Franse lied. Maar in beide toonde Moilet zich thuis en mede daardoor werd dit concert een boeiend evenement. Het is moeilijk hoogtepunten aan te wijzen: de drie liederen uit Anna Magdalena Bachs „Notenbüchlein" en Brahms „Vier ernste Gesangc" werden stuk voor stuk imponerend vertolkt. En na de pauze gold dat eveneens voor drie balladen van Vil lon op muziek van Debussy, maar vooral de cyclus La bonne chanson van Fauré. Misschien iigt het laatste werk Moilet wat beter dan Debussy, althans zijn zang in Fauré heeft E. Huizinga benoemd in directie „De Schelde" Het koninginnefeest in Goes zal dit jaar tócli doorgaan, ondanks het feit, dat de oranjevereniging enkele weken geleden is opge heven. Zowel de evenementen- commissie als burgemeester mr. F. G. A. Huber hebben met suc ces geijverd voor 't behoud van [lit traditionele volksfeest op 30 april a.s. Inmiddels is een programma reeds gedeeltelijk vastgesteld. De organisatie van het koninginnc- feest in Goes is opgedragen aan een Oranje) comité, dat onder leiding staat van het raadslid N. E. van San- te. Naast enkele oud-bestuursleden van cle Oranjevereniging hebben hier in zitting vertegenwoordigers van de stichting Sportbelangen Goes en van Goese Jeugdgemeenschap. Deze pat sten zijn benaderd door de evenenien- tencommissie; burgemeester Huber heeft contact opgenomen met ver schillende ingezetenen, die thahs eveneens deel uit maken van het comité. Reeds is een aanvang ge maakt, door middel van Ujstcollecte», met het inzamelen van gelden voor de viering van koninginnedag, In de eerstvolgende raadsvergadering zal voorts een voorstel worden be handeld, waarin een vry belangrijke bijdrage aan de gemeente wordt ge vraagd. Ook dc Goese bedrijven zijn benaderd voor een bijdrage. Programma Het ochtendprogramma zal aanvan gen met klokgelui en een massale zanghulde op de Grote Markt, ge volgd door een toespraak door de burgemeester. Het is de bedoeling, dat de Goese schooljeugd daarna iu één gebouw bijeen komt, waar een amusementsprogramma zal worden aangeboden. Hierover bestaat echter nog geen zekerheid, omdat dit af hangt van het feit, of een bepaald gebouw beschikbaar is. Het middagprogramma, verzorgd door de sportwereld, is al definitief vastgesteld. Om 12.45 wordt gestart met een défilé van „Kasporgo", „Volharding" en „O.K.K." met daar op aansluitend demonstraties door loden van „Volharding". Om drie uur staat er een judo-demonstratie op liet programma, gegeven door leerlingen van de sportschool Felix Janssens. De korfbalweclstrrjd Togo-Animo is cp 4 uur vastgesteld. Daarna volgt een demonstratie zevenhandbal met tot slot 15 minuten gekostumeerd voetbal. Al deze evenementen zullen zich afspelen op de Grote Markt tc Goes. Het avondprogramma wordt verzorgd door de Goese Jeugdgemeenschap en f door de Stichting Jeugd en Muziek, afdeling Goes en Omstreken, Dc ge dachten gaan uil' naar een soort wed strijd tussen alle amateur-bandjes, zangers en zangeressen. De dag zal besloten worden met dansen. Belgisch motorschip zwaar beschadigd bij aanvaring Het 350 tun metende Belgische mo torschip „Armmand" is dinsdag by een aanvaring op de Westerschelde ter hoogte van Hansweert zwaar be schadigd. De „Arnuiiand" werd aan gevaren door het sleepsehip „Damco". De „Damco" had, getrokken door de sleepboten „Lina" en „En-Avant 10w, zo juist de haven van Hansweert ver laten en voer naar het Schaar van Hansweert. De „Armmand" voer in dezelfde richting en wilde de „Dam co" passeren. Daarbij werd het Belgi sche schip door de stroom wegge drukt en ontstond bovendien een mankement aan het roer. Dc „Arm mand" kwam daardoor recht voor de „Damco" te liggen. Door de schok van de aanvaring barstten de luiken van de „Armmand" open. De beide sleepboten gooiden de „Damco" on middellijk los en brachten het Belgi sche schip naar Hansweert. Het ber gingsvaartuig „Inktvis", dat was uit gevaren, behoefde geen assistentie te verlenen, omdat de „Armmand" geen water maakte. Winkel en woonhuis in Wolphaartsdijk afgebrand Gezin redde zich door dakraam IN EEN UUR TIJD zijn dinsdag avond in de Kerkstraat te Wol phaartsdijk eeu winkel en woonhuis van de heer J. M. Ossewaarde tot de grond toe afgebrand. De brand werd omstreeks kwart voor elf ontdekt. Het gezin van do heer Osscwaarde (man, vrouw en vier kinderen), lag toen reeds op bed. De bewoners kon den zich door een dakraam in veilig heid stellen, De gehele inboedel ging, op een snij machine en de bestelauto van de héér Ossewaarde na, verloren. De brand weer van Wolphaartsdijk was tien minuten na het alarmsignaal ter plaatse. De winkol en het woonhuis stonden toen reeds in lichterlaaie. Slechts de muren van dit vrijstaande pand stonden een uur later nog over eind. Omtrent do oorzaak van de brand last men nog in het duister. Geborgen „IJsland" naar België vertrokken Het Belgische motorschip „IJsland", dat bij Hansweert was gezonken en zaterdag werd geborgen, is dinsdag op eigen kracht naar België vertrok ken. Het schip zal daar op een werf worden gerepareerd. De heer E, Huizinga tc Gorinehem, momenteel directeur van Byker's Aannemingsbedrijf N.V., is door de directie van de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissin gen per 1 juni 1962 benoemd tot be drijfsdirecteur schecpsnieuwbouw en scheepsreparatie. Deze nieuwe functie is gecreëerd in verband met de bouw van de nieuwe reparatie-werf in het Zuid-Sloe, die ultimo 1963 in gebruik zal worden genomen. De lieer Huizinga is tijdens de gisteren gehouden algemene ver gadering van aandeelhouders van Bij- ker's Aannemingsbedrijf N.V. be noemd tot commissaris der vennoot schap, eveneens per 1 juni. De heer Huizinga vervult in het open bare leven een groot aantal functies. Zo is hjj onder meer raadslid voor de V.V.D. in de gemeente Gorinehem, hoofdbestuurslid van de Melaalbond, voorzitter van het district Merwede van de Metaalbond, voorzitter van de. I.t.s te Gorinehem, voorzitter van de woningstichting, bestuurslid van de polder Avelingen, bestuurslid van so ciale zaken en regent van de schouw» brug te Gorinehem. De directie van Bljker's Aannemings- bedrijf N.V. zal vanaf 1 iuni gevoerd worden door de heer A. Bijleer, geas sisteerd door do heren Ij! H. J. de Bruin en ir. T. P. de Joorlen, die bei den tot onderdirecteur zijn benoemd, Zeesluis Temeuzen voor scheepvaartverkeer gesloten De zeesluis te Temeuzen zal op 13, 14. 16 en 17 april voor alle scheep vaartverkeer van 6 tot 17 uur ge sloten zijn wegens het verwisselen van de schutdeuren. Schepen, die minder dan tachtig meter lang en 10.20 breed zyn, zullen zoveel moge lijk in de middensluis worden ge schut. De woonplaats die twee winterkoninkjes in Waterlandkerkje als ideaal hebben verkozen, mag in de vogelwereld misschien wel uniek genoemd worden. Het vogelpaartje bouwde zijn nest namelijk in een ongebruikte herenpantulon die er al geruime lijd in de schuur van de familie Beerens aan de Nieveltweg 54 aan een roestige spijker hangt. Du vogels hebben een voor de hand liggende toegangsweg in de broek ontdekt, zodat ze gemakkelijk hup nest kunnen bereiken en verlaten. Of er al eitjes in het nest liggen valt van buiten af niet waar te nemen. Het zal niet bekend worden ook, want 't nest is diep gebouwd en mevrouw Beerens wil niet dat men er met dc handen aan komt. „Dan blijven de vogels weg" waarschuwt zij. (Foto P.Z.C.) ons meer overtuigd dan In Debussy, ook al begon zijn stem na zulk eea zwaar programma juist in deze ne gen liederen vermoeidheidsverschijn selen te vertonen. Mbllet werd begeleid door de Neder landse pianist Alex vpn Apierongen, Deze musicus had het niet gemakke lijk. In cle eerste plaats begint zo langzamerhand wel duidelijk te wor den dat de vleugel van cle Concert zaal aan vernieuwing toe is, maar bovendien had hij te maken met een weinig meewerkende akoestiek in de kleine zaal. Het is te begrijpen, dat de Z.V.U. moest besluiten het concert hier on niet in cle grote zaal te geven, omdat het aantal bezoekers zo gering was, maar clat betekende tevens dat cle concertgevers niet onder optimale omstandigheden op traden. Bij Van Amcrongen vooral was dat te merken: zijn begeleiding was niet ideaal, klonk althans niet ideaal. Men had zich een verfijnder accompagnement kunnen voorstel- le. Doch het is mogelijk dat men de pignist daarvoor niet' aansprakelijk mag stellen. Het publiek toonde zich geestdrif tig. Voor de solistpn waren er bloe men. Dit geslaagde concert werd met een toegift besloten. de K. „De universele erfgenaam" Middelburg, Schouwburg; Toneelgroep „Centrum". EEN KLUCHT van de zeventiende eeuwse toneelschrijver Jean-Fran- eois Regnard is vrijwel altijd de moeite waard en soms zelfs meer dan de moeite waard. Dat is ook het geval met „De universele erfge naam" en zeker in een vertaling, zoals Hans Rodqin die verzorgde voor de toneelgroep Centrum, die'er gisteravond in de Middelburgse Schouwburg onder auspiciën van de stichting Algemene Kunstkring Middelburg een voorstelling van gaf. Roduip schroomde niet om er in twee betékenissen oen vrijmoedige vertaling van te maken; ten eerste omdat liij alle pikant criën zonder meer handhaafde en ten tweede om dat h\j waar dit mogelijk waa een modern, hedendaags idioom invoeg de. Op die manier ontstond er een bijzonder speels geheel, dat volko men dienovereenkomstig geregis seerd wend door Guus Hevmus en idem dito gespoeld door de leden van „Centrum. Het was de laatste voorstelling in het seizoen van do A.K.K. en het is een hoogst amusante voorstelling ge worden, die door een talrijk pubhek op hoge prys werd gesteld. Men heeft zich kostelijk vermaakt. Met name natuurlijk met cle figuur van de vrekkige oom Geronte, de uitge slapen oude man met de vele kwa len. wiens verscheiden begerig te gemoet wordt gezien en die zich dat terdege bewust is. Wim van den Brink haalde er, met een bijna lu guber geschminkte kop, alles uit Wat er in zat. Ten voeten uit was hij de lepe materialist, vleiend en dreigend, genietend en zo karikatu raal als maat' even mogelijk was. Voor enthousiaste vertolkingen zorg de ook Piet Romer als Krispijn, de handige knecht, die en passant nog de rollen van eep onstuimige neef, een nicht en van de doodgewaande oom Geronte zelf voor zijn rekening neemt; zich in -al zijn typeringen helemaal uitlovend, uitstekend ter zijde gestaan door Karin I-Iaage als de levenslustige, volbloedige dienst maagd, die ook al een oogje waagt aan het testament van haar heer en meester Geronte. Albert Abspoel zorgde vakbekwaam voor een glad de, op de erfenis jagende neeC die ook nog geacht weidt verliefd te zijn op de in dit genre blijspelen onvermijdelijke beminnelijke jonge- dochter, wier hand hij slechts mét de erfenis in cle hand kan verwerven. Marie-José Nysten was die jonge- docliter beminnelijk en onbedui dend en Peronne I-losang heur even onvermijdelijke, vinnige ma ma. Een kleine, maar krajehtige typering nam Leen Jon gewaard voor zijn rekening ais cle verontwaardig de apotheker, terwijl de bijrollen voorts in goede handen waren by Bob Verstraete, Ben Hulsman en Joop de Veer. Een levenslustige opvoering van een vrolijk stuk en voor de Middelburgse A.K.K. een blij besluit van het sei zoen. v. B. Advertentie j PRETTIGER EN NOG VOORDELIGER KOOPT U IN DE NIEUWE ZAAK VAN ROOVERS. Suède jasjes 89.98.109. lang: 129.—, 149.—. Lederen damestassen vanaf 17.95. Nappa dameshandschoenen; ongevoerd, in alle kleuren v.a. 4.95 Grote collectie stads- en boodschappentassen. ROOVERS Vhismarkt 9 - Middelburg VERWACHT. WISSELVALLIG Wisselende bewolking niet plaatselijk enkele buien. Over hét algemeen iets hogere temperaturen. Overwegend matige wind tussen west en zuidwest. ZON EN MAAN. 12 april Zon op 5.52 onder 19.3:1 Maan op 11.40 onder 02.52

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 2