(IH® Westerschouwen wil particuliere bijdragen in uitbreidingsplannen f999.99 NIEUWS UIT DE KERKEN SPORT EN WEDSTRIJDEN 8 PR O V I N UI A L E Z E E U W SE ÜOU RAN T MA A NU I9ö? „LOGISCH EN BILLIJK „Proefballon" om grondeigenaren te laten meebetalen aan ontwerpen \Y ESTERSCHOUWEN -/al bij Gedeputeerde Staten een proefballon op laten in de vorm van een voorstel, waarin de mogelijkheid wordt vastge legd, dat particulieren Kunnen bijdragen in de kosten van het opmaken ol' wijzigen van uitbreidingsplannen. Speciaal voor betrokkenen, die hier mee gebaat zijn en die om deze voorzieningen hebben verzocht vindt de gemeente Westerschouwen het redelijk dat de helft van de kosten ten laste van de eigenaren komt. Een en ander zou dus moeten gebeuren op vrijwillige basis. I)e raad heeft zich vorige week unaniem achter deze gedachtengang van b. en w. gesteld en besloten het voorstel ter kennis van Gedeputeerde Staten te brengen. Wordt het ondersteund, dan kan worden nagegaan op welke manier het voornemen is te realiseren. I „Logisch en billijk". Dat is m en kele woorden de mening van de raad van Westerschouwen." De grondeigenaren, die van de uit breidingsplannen of wijzigingen daarin vruchten plukken, behoren mee te betalen". Een en ander hangt uiteraard af van de bestem ming van de gronden. In de raad werd daarom de suggestie gedaan op dit punt een oplossing te zoe ken door het splitsen in bepaalde categorieën. Vele grondeigenaren hebben al grote financiële voordelen genoten van deze plannen. Door bepaalde gronden een bestemming te geven stijgen deze gronden aanmerkelijk in waarde, soms wel tot het twintigvoudige, zo schrijven b. en w. in hun voorstel. Ze noemen het daarom een doorn in het oog van de gemeente, dat deze grote uitgaven doet om tot nieuwe uitbrei dingsplannen te geraken, maar dat de revenuen uiteraard vele malen meer dan de kosten van het ontwer pen voor een groot gedeelte ten goede komen aan de grondeigenaren of grondspeculanten. Weliswaar wordt opgemerkt, dat eerder is ge zocht naar een mogelijkheid van deze uitgave wat terug te krijgen door leges op de bouwvergunningen te stellen, maar dat in het algemeen de aanvankelijke grondeigenaren en/of speculanten buiten schot blijven. Boomgaarden Rechtstreeks is dit probleem aan de orde gekomen toen b. en w. medio 1961 werden benaderd door het Land bouwschap om een aantal door ver droging en wateroverlast getroffen boomgaarden in een uitbreidingsplan op te nemen en deze percelen een re creatieve bestemming te geven. Aan het Landbouwschap werd toen ge vraagd om een bijdrage in de kosten tof maximum f 5000.maar hierop werd afwijzend beslist. Wel werd van deze zijde voorgesteld de getroffenen te benaderen voor het geven van een bijdrage in dé kosten. G.S. wilden over deze suggestie geen uitspraak doen, voordat de raad een beslissing had genomen. Ook hebben b.en w. hun licht opge stoken bij de Vereniging van Neder landse Gemeenten. Van deze kant kreeg het college te horen: het is niet zonder meer een uitgemaakte zaak. dat de kosten van het opmaken van uitbreidingsplannen mogen worden verhaald. Wel worden in verschillen de gemeenten deze kosten in de ex- ploitatieopzetten opgenomen. Een definitieve uitspraak of dit al dan niet is toegestaan, is nog niet geval len. Een baatbelasting brengt op dit punt geen uitkomst, want deze gaat uit van cpenbare werken. Een bouw terreinbelasting zou misschien tot de mogelijkheden behoren, maar deze be lasting is beperkt tot een half procent van de waarde van het terrein T egenstelling Voor zover iemand, die om een her ziening van een uitbreidingsplan heeft verzocht, daarmee zeer gebaat is, komt het b. en w. van Westerschou wen raadzaam voor bijdragen te aan vaarden en te vragen. Er is namelijk ook een seliadevergoedingsregelïng voor wijziging in uitbreidingsplannen. .Hierin zit toch een zekere tegenstel ling: bij baat is de eigenaar van de grond geen enkele bijdrage verschul digd; bij schade is hij gerechtvaardigd vergoeding te vragen", zo schrijven b. en w. Twee ernstig gewonden Auto bij Oranjedijk op bromfietser ingereden Op de kruising van de provinciale weg met de Oranjedijk, tussen IJzcndijke en Schoondijke, is zondag middag opnieuw een ernstig ver keersongeluk gebeurd. In deze on overzichtelijke en bijzonder gevaar lijke bocht werden een bromfietsbe stuurder en zyn duorijdster door een personenauto aangereden en zodanig gewond, dat; opname in hot zieken huis te Sluiskil noodzakelijk bleek. De auto, bestuurd door T. D. uit Sint- Jansteen, kwam met vrij grote snel heid uit de richting Schoondijke ge reden. De bestuurder heeft vermoe delijk geen erg gehad in het gevaar lijke knikje in de weg, juist over de helling van de Oranjedijk. Daar be gon zijn voertuig te slingeren, schep te een op het rijwielpad naderende bromfiets, ramde daarna een aantal stoeltjes voor een café, en kwam tot stilstand tegen een voor hel café ge parkeerde personenauto. De brom fietsbestuurder J. de R. en zijn op de duo zittende zuster, eveneens J. de R., beiden uit Sluiskil, werden door de slingerende auto geschept en over een sloot op een landbouwakker ge worpen. Beiden veerden met diverse verwondingen overgebracht naar liet St,-Elizabcthsziekenhuis te Sluiskil. Hun bromfiets werd zwaar bescha digd. In de auto bevond zich een viertal leden van het St.-Caceilia- zangkoor uit Sint-Jansteen. Zij had den 's ochtend medewerking verleend aan een hoogmis ih de kerk te Aar denburg. Geen van deze inzittenden liep verwondingen op. De auto werd zwaar beschadigd. Bevestiging ds. Hamminga in 's-Heer-Abtskerke Zondag is tijdens c!e morgendienst kandidaat E. J. C. Hamminga beves tigd tot predikant der Nederlands Hervormde gcmeeuic te 's-Heer Abtskerke. Kandida-u Hamminga is afkomstig uit de gemeente Voor schoten. waar hij sedert 1 februari 1961 als vicaris werkzaam is ge weest. De bevestiger, ds. E. Saraber uit Voorschoten, leidde deze dienst. Hij sprak naar aanleiding van Efeze 4. In de middagdienst verbond ds. E. J. C. Hamming zien aan zijn nieu we gemeente met een prediking naar aanleiding van de eerste brief van Paulus aan Corinthc. het eerste hoofdstuk, vers 21: „Het heeft God behaagd door de dwaasheid der pre diking te redden hen die geloven". Na de preek heette ds, D. J. Baars van 's-Hccr ArendskerUe alse consu lent en buurman ds Hamminga en zijn fatnilie welkom. Hij achtte het gelukkig, dat de vacature zo spoedig vervuld was. Zelfs zo snel, dat met man en macht moest worden ge werkt om de pastorie tijdig in orde te brengen. Hij dankte de gemeente voor het werk dat in verband hier mee door vele gemeenteleden was verricht. Hij sprak oe hoop uit, dat de nieuwe predikant hier een goede „standplaats" mag vinden en dat het geen „loopbaan" zou worden. Op zijn verzoek zong de gemeente haar nieuwe predikant daarna toe met gezang 263 1 en 5. Ds. Hamminga sprak vervolgens een dankwoord. Na de dienst werd door velen ge bruik gemaakt van de geboden ge legenheid om in het verenigingsge bouw „Irene" nader met de nieuwe predikant kennis te maken. Daar werd het woord gevoerd door burge meester J. D. Jansen namens de burgerlijke gemeente en als questor van de classis Goes, door ouderling Q. Remijnse, door d.i C. Metselaar namens de ring Goes en door C. Deurloo te 's-Heer Abtskerke na mens de Instuif. In beide diensten was het kerkgebouw geheel gevuld. Afscheid ds. C. A. Metting van Rijn in Vlissingen In verband met zijn a.s. vertrek naar Nieuw-Guinea heeft de sinds 1959 in Vlissingen werkzame vloot- predikant, ds. C. A. Metting van Rijn, zondagochtend in de St. Ja- cobskerk afscheid genomen van de hervormde gemeente. Voorganger in deze dienst was ds. F. S. Kloosterman, die een predikatie hield naar aanleiding van Lucas 23 23. Na deze preek richtte ds, Metting van Rijn zich met een korte toe spraak tot de gemeente. Eerst las hij Matth. 27 15 -56. handelend over het sterven van Jezus. Op Goede Vrijdag zal ds. Metting van Rijn in Nieuw-Guinea aankomen, waar hij dan Christus' dood zal ge denken. Daarom wilde hij dit Schrift gedeelte thans nog eens met de Vlis- singse gemeente lezen. De boodschap van Christus' overwinning, welke ds. Metting van Rijn in Vlissingen heeft mogen verkondigen, zal hij ook in het" verre Nieuw-Guinea brengen. Met een dringend beioep op de ge meente om de voorbede voor het werk van alle predikanten, besloot de scheidende vlootnredikant zijn korte toespraak. Na net zingen van Gez. 203, liet gebed voor de zeeman en het uitspreken van de zegenbede, zong de gemeente ds. Motting van Rijn, staande Psalm 121 4 „De Heer zal U steeds gadeslaan" toe. De dienst werd o.m. bijgewoond door o.a. wethouder W. Poppe en de ge meentesecretaris, de heer J. W. Pe ters. Terwijl het opleggen van een belas tingverplichting niet mogelijk is, zou het college toch graag een regeling op basis van vrijwilligheid zien. En als een voordeel van een en ander voegen zij er nog aan toe: hierbij kan nog worden overwogen om sneller tot wijziging of het maken van uitbrei dingsplannen te komen. Over de praktische uitwerking van deze beta lingsmogelijkheid voor belanghebben den zullen b. en w. van "Westerschou wen zich beraden, wanneer antwoord van Gedeputeerde Staten is ontvan gen. Twee doden bij autobotsing in Hilversum Tengevolge van een autobotsing in Hilversum op het kruispunt Suma- tralaan-Insulindelaan zijn zondag avond twee personen om het leven gekomen, t.w. de 61-iarige mevrouw J. M. Brouwer-Van Karsbergen, wo nende in Hilversum en de 46-jarige J. J. Boot. buschauffeur uit Aals meer. Journalist P. Teeling overleden De journalist Piet Teeling uit Koog aan de Zaan is zaterdagmorgen, toen liij met enkele familieleden in Wijk aan Zee was, aan een hartverlam ming overleden. De heer Teeling was 47 jaar oud. De afgelopen aclit maanden was hij als gevolg van zijn gezondheidstoestand op non-actief. Van origine was de heer Teeling on derwijzer. In 1933 ging hij in de journalistiek. Laatstelijk was de heer Teeling als verslaggever ver bonden aan de landelijke nieuws dienst van de Regionale Dagblad Pers, waarbij ook de P.Z.C. is aan gesloten. In de Provinciale Zeeuwse Courant werd dan ook -regelmatig werk van de heer Teeling gepubli ceerd. Schipper verdronken in Hollandsch Diep Het sleepsehip „Avanti" uit Rotter dam is zaterdagmiddag even buiten de Dordtse Kil in het Holland Diep bij het opdraaien gekapseisd en ge zonken. De ongeveer 55-jarige schip per J. Aarens uit, Groningen is daar bij verdronken. De andere opvaren den konden zich tijdig in veiligheid stellen. Schoolverkeerscompetitie 1962 U.I.S. Terneuzen zevende in landelijke finale Het team van de u.t.s, te Terneuzen heeft tijdens de in dit weekeinde te Hilversum gehouden landelijke fina le der schoolverkeerscompetitie 1962 beslag weten te leggen op een eer volle zevende plaats. De eerste prijs van deze landelijke finale ging naar een team van de christelijke u.l.o. te Sliedrecht met 424 punten, gevolgd door een groepje van het St.-Mïchel- lyceum uit Golcen met 419 punten en de r.li.b.s. te Enkhuizen met 405 punten. Het Zeeuwse team behaalde 351 punten. Aan deze finale namen 17 teums deel. Het vorig jaar be zette het Zeeuwse team de achtste plaats. Aan deze finale was een rijk gevariëerd ontspannigsprogramma verbonden. WIN IN FEBRUARI. MAART EN APRIL TERUG OP UW VESPA SCOOTER Wees erbij vóór 15 april! Vraag wed strijdformulier .bij de Vespa-dealer IMPORTEURS: IMPORT "NEGA' N.V. G.A.M. Rotterdam Soerwc? Telefoon 176600 OxralMen !r. j N.V. NBDESPA Roermond Telefoon 4 J5i - er ènltnlerJ RUIM TWEE MILJOEN OP DE WEG! Dealer: Auto- en motorenbedrijf KEES HüYBREGTS Blauwedijk 47, Middelburg, tel. 2155 Vespa-scooters voor de Bevclanden: M. J. JEREMIASSE Oostwal 21, Goes Ook voor onderdelen. Staatssecretaris De Jong naar Nieuw-Guinea De staatssecretaris van defensie, 1'. J. S. de Jong, is naar Nieuw-Guinea vertrokken voor een kort werkbe zoek. Het hoofddoel van zijn reis is om de verschillende onderdelen der strijd krachten, die zich daar bevinden, te bezoeken en persoonlek deze onder delen in de dagelijkse omstandighe den en werkzaamheden gade te slaan. Gezonken motorschip werd naar Hansweert gesleept Het vrijdag op de Westerschelde na bij Hansweert gekapseisde en gezon ken Belgische motorschip ..IJsland" werd zaterdag door het bergings vaartuig „Inktvis" geborgen en de haven van Hansweert binnenge sleept. Bij laag water had men 's nachts een deel van de lading steen uit het vaartuig gelost en zware Staaldraden mot ankers uitgebracht. Tijdens opkomend water wist men het gezonken vaartuig, dat op de zij lag te kantelen en recht te zetten. Daarna werd het schip door de „Inktvis" leeggepompt en de haven van Hansweert binnengebracht. De „IJsland" bleek geen lekkage te hebben, zodat het kapseizen alleen te wijten is aan het schuiven van de lading. Bij het rechttrekken van de i.TJsland" viel dit vaartuig tegen de sleepboot „Spanje", die in de nabij heid aan de grond zat. De „Spanje" liep hierbij lichte schade op. Het ligt in de bedoeling de „IJsland" naar België te slepen. L. A. J. Bootsgezel in Oostburg overleden In het ziekenhuis te Oostburg is don derdag op 83-jarige leeftijd overle den de heer L». A. J. Bootsgezel uit Cadzand, De heer Bootsgezel kreeg in Zeeland bekendheid als schrijver door twee boeken, die van zijn band verschenen, namelijk „Landje van Cadzand" en „Van Braakman tot Zwin". De overledene is voor de oor log gedurende een groot aantal ja ren als agent werkzaam geweest bij de Provinciale Stoombootdiensten in Breskens. Belgische hockeyers versloegen Nederland De geringe waarde, die moet worden toegekend aan de 30 zege die door het Nederlands liocltey-elftal twee weken geleden op Wales werd be haald, is zondagmiddag in Brussel nog eens duidelijk onderstreept. De 200e interland (de 53e tegen de Belgen) werd met 10 verloren en een i'eestwedstrijd heeft dit jubileum dus niet opgeleverd. Integendeel, het was bedroevend om te zien hoe deze ploeg, die een over weldigende veldmeerderheid demon- streei'de, die technisch superieur was en in goed tempo vaak voortreffelijk constructief spel in het middenveld liet zien, in het gebied vooi'bij de Bel gische bullylijn kapot liep op het ge routineerde baekspel, gevormd door Van der Stappe en de weer van stal gehaalde Jean Dubois. Noch de snel heid van Theo van Vroonhoven, noch de ijver van Francis 't Hooft, noch het raffinement van Jaap Voigt of de dvibbelkunst van Arie de Keyzer bleek een wapen van voldoende kracht en scherpte om deze poort open te breken. Voetbal voor „Prinses Beatrix Poliofonds" Het comité Zwuluwcn-Jeugd-Aktie- Polio" heeft besloten ook in Zeeland dit jaar weer met de actie ten be hoeve van liet „Prinses Beatrix Po- lïofonds" voort te gaan. Het ligt in de bedoeling, om in verschillen de delen van Zeeland wedstrijdreek sen te organiseren. Vorige jaren na men hieraan alleen zogenaamde mi- pillen deel. Maar aangezien slechts weinig verenigingen de beschikking hebben over pupilh nelftallen, heeft men besloten om ook de B-junioren aan deze reeksen te laten deelnemen- Voor de reeksen zulicn geen standen- lijsten worden samengesteld en geen prijzen beschikbaar worden gesteld. Het inschrijfgeld per elftal bedraagt 10 gulden, terwijl voor iedere deel nemer 25 cent betaald moet worden. Het is de bedoeling, dat de speler tjes vla hun vereniging dit bedragje betalen. De wedstrijd-reeksen zullen worden gespeeld op zaterdag 30 juni in nog nader aan te wijzen plaatsen. Het provinciaal comité, heeft de ver enigingen verzocht om bij één van hun thuiswedstrijden een collecte te willen houden ten bate van het Po liofonds of daarvoor bijvoorbeeld een vriendschappelijke wedstrijd te spe len. Piet van Est winnaar van wegwedstrijd in België De Nederlandse professional Piet van Est is zondag als eerste geëindigd in de wegwedstrijd Hoegaerden-Antwer- pen-Hoegaerden. Hjj legde de 209 kin af in 6 uur en 2 minuten. De Belg Jos Bosnians ging 25 seconden later als tweede over de eindstreep, ge volgd door een andere Nederlander Van den Boer. Zeeuwse werkcommissie voor korfbaltrainers In het restaurant „De Opril" te Goes werd zaterdagmorgen een bijeen komst gehouden lussen een werk commissie van de Koninklijke Neder landse Korfbalhond en de in het rayon van de Zeeuwse Korfbalbond woonachtige korfbaltrainers. Het doel van deze bijeenkomst was te trachten te komen tot oprichting van een landelijke trainersvereniging. De heer J. van Nierop, secretaris van de technische commissie van do K.N. K.B., voerde namens de werkcommis sie hei woord en zette uitvoerig uit een welke doeleinden de op te richten vereniging wil trachten na te stre ven. De aanwezige Zeeuwse trainers waren allen van het nut van een der gelijke vereniging overtuigd. Ook waren van diverse trainers betuigin gen van adhesie ontvangen. Een Zeeuwse werkcommissie in deze vereniging werd in het leven geroe pen. Tot secretaris hiervan werd be noemd de heer C. Bellaart uit Goes. Voorts zal nog een drietal Zeeuwse trainers worden verzocht in deze commissie zitting te nemen. Atletiekploeg voor geheel Duitsland Internationale bemiddeling beeft de Oost- en Westduitsers geholpen een grote stap te doen wat betreft op richting van een atletiekploeg voor geheel Duitsland. Aan het eind van een levendige be spreking van drie uur. besloot de Oostduitse delegatie, op aandrang van de internationale amateur atle tiek Federatie, aan de Oostduitse sportleiders voor te stellen dat op neutraal terrein buiten Duitsland oefenwedstrijden voor de Oost- en Westduitsers samen worden gehou den. Daarna zou een gemeenschap pelijke ploeg worden gekozen voor do Europese atletiekkanipioenschap- pen die in september worden gehóu den in Zuidslavië. Het commentaar van de voorzitter van de Westduitse atletiekbond. Max Danz was: „Ik geloof stellig dat de oefenwedstrijden worden gehouden en wel in Praag of in Zurich, voor juli nog". Agnes Simon Europees kampioene tafeltennis De Zweed Dans AU,er is zondag avond te Berlijn Europees kampioen tafeltennis geworden, door de in de fi nale enkelspel de Westduitser Erich Arndt in 21 minuten met 21-10, 21- 13, 21-19 te verslaan. De finale herendublielspel was een geheel Zuidslavische aangelegenheid. Markovic en Teran wonnen niet 21- 14, 21-6, 21-17 in een recordtijd van 18 minuten van bun landgenoten Korpa en Vecko. De titel dames dubbelspel ging naar de Engelsen Diana Howe en Mary Shannon, die de Westduitse dames Inge Harst euAgucs Simon met 15- 21, 21-16, 21-16 en 21-18 versloegen. In het gemeetigd dubbelspel wonnen Hans Als er en Inge Harst de titel tegen het Duitse team Agnes Simon/ Eberhavd Schoellev, in drie spellen, 21-16, 21-15, 21-17. Tenslotte behaalde de Hongaarse vluchtelinge Agnes Simon, die voor West-Duitsland uitkomt de titel in het enkelspel dames. Zij kwam hierin uit tegen de Engelse Diana Rowe, die zij met 21-19, 21-15, 21-18 ver sloeg. Ben beeld- van het. Zeeuwse solisten zangconcours, dat zaterdagmiddag in de poneert- en Gehoorzaal te Middel' burg werd gehouden. Op de toto één van de vrowwelijke solisten, meer. M. P. van Rooy-Munhave uit Souburg. (Foto P.Z.C.) t Advertentie) Waar zijn onze schepen? RINS OEM NEDERLANDEN HEEMSKERK KORENDIJK 6 MUNTTOREN I ITTSRSU',1 <i n«r Le Hi KATELYSIA STAD LEIOEN 6 STRAAT SOENDA I THUR6DRECH1 p. Noroilhd naai St VAN SPILBERGEN 1 KLA\kl\ UT III! DINSDAG 10 APRIL 1962 Hilversum 1 402 «li. 746 kc/s. 7.00— 24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Klassieke gram- mofoonmuz. 7.30 Voor de jeugd. 7.45 Morgengebed en overweging. 8,00 Nws. 8.18 Lichte grammofoonmuz. 8.50 Voor de vrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor do kin deren. 10.15 Filharm. ork. en solist.. 11. Voor de vrouw. 11.30 Lichte jramniofoonnuiz. 11.50 Volaan vooruit, praatje. 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Lichte rnuz. en zang. 12.30 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.33 Volksliedjes met gitaarbegel. 12,50 Actualiteiten. 13.00 Nws. 13,15 Platennws. 13,30 Populaire grammo foonmuz. 14.05 Kamer ork, en solis ten. 14.35 Voor de plattolandsvr. 14.45 Tierelantijnen gevar. progr. (herh.), 15.50 Grammofoonmuz. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Bidstonde rond Christus heilige Kruis. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Rcg. uitz.: Nws uit de Ned Antillen, dooi' Henk Dennert. 18.00 Voor de jeugd. 18.20 Politieke lezing 18.00 Lichte ork.muz. en solisten. 19.00 Nws. 19 10 Actualiteiten. 19.25 Lijdensme ditatie. 20.00 Grammofoonmuz. 20.10 Weet je weetje, fotocursus. 20.30 Brabants kamerork. en solist. 21.20 Koorzang. 21.50 De halve maanul). licht progr. 22.10 De Christendemo craten in het Nieuwe Europa, rondc- tofelgesprek. 22.25 Roekbespr. 22.30 Nws. 22.40 VreemdInternatio nale literatuur en nuiz, in cabaret formaat. 23.10 Radic-Filharm. ork. 23.55—24.00 Nws. Hilversum II 298 in 1607 kc/s. 7,00 AVRO. 7.50 VPRO. S.00-21,00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws, 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Ochtendvaria (gr.). VPRO: 7.50 DaaoneningAVRO: 00 Nws. 8.15 Lichte grammofoonmuz. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.10 De groenteman. 9,15 Kamcrmuz. (gr.), 9,40 Morgen wijding. 10.00 Arbeidsvit. 10 50 V. cl. kleuters. 11.00 Voor cle zieken. 12.00 Zang en piano. 12 20 Reger.uitz. Voor de landbouw 12 30 Meded. t.b.v. land- .tulnb. 12.33 Lichte muz. en zangsolisten. 13.00 Nws 13.15 Meded. en grammofoonmuz 13.25 Beursber. 13.30 Promenade-ork. 14.00 Harpwin- tet. 14.40 Schoolradio. 15.00 M. naald en schaar. 15.30 Zangrecital 16.00 Toerist, boekbespr. 16.15 Lichte ork. muz. (gr.). 16.30 Voor dp jeugd. 17.30 Amateursprogr. 17 55 New York cal ling. 18.00 Nws. 13 15 Actualiteiten. 18.20 Pianosncl, 18.35 Lichte ork muz. 19.00 Voor dc Kinderen 19.05 Paris vous parle, gespr. brief uit Parijs. 19.10 Till, lot muz.begr., mu- zik. lezing. 19.25 Nod. kamerk. en orgelbegel. 19.35 Viola da Gamba, kwartet. 20.00 Nws. 20.05 Kleurrijke klanken. 21.00 Hou je aan je woord, spel met woorden en literaire spits vondigheden 22.00 Pianorecital: Sp. pianomuz 22.30 Nws en meded 22.40 Actualiteiten. 23.00 Kamermuz. (gr.) '23,55—24.00 Nws. TE I „EVISIEPROG R A M M A NTS: 20.00 Journaal 20.20 Politieke uitz. P. v. d. A. 20.30 Natuurfllmpje. 20,85 Tekenfilm. 2100-22.30 Speel film. VLAAMS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 14.05-14.30 Schooltelevisie. 19 00 De socialistische gedachte en actie 19.30 t.v,-kroniek voor de jeugd 20.00 Nws. 20.30 Belcanto-concert. 21.30 Programma over fotografie. '22.15 Nws.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 8