Jongeman wilde wat van boete „afpraten" GOEDE BEKENDEN ONDER ELKAAR Klanken uit de ether PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer IN DE GREEP VAN DE ANGST 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 6 APRIL 1962 MIDDELBURGSE KANTONGERECHT Diverse botsingen met flinke boeten bestraft ..Om wat van de boete af te praten" was de leerling van de machinïsten- school J. L. K. (18) uit Driewegen woensdag naar het Middelburgse kantongerecht gekomen. Hij had daar eerder goede ervaringen mee opgedaan. En de politie had gezegd: „Dat doen die blikken altyd". „Maar zo zijn we niet getrouwd", vond kan tonrechter mr. J. Moolenburgh. „Hier wordt naar recht en billyk- heid gedaan en niet anders". K. had met zijn brommer vorige maand in Goes 39,1 km per uur gereden bin nen de bebouwde kom. Omdat het net geen 40 km was haalde mr. Moo lenburgh van de eis (f 20,subs. 4 dagen) vijf gulden af, subs. 3 dagen hechtenis. „Het is te hopen, dat deze zich „blik" noemende persoon zich anders zal gaan gedragen" zei de of ficier van justitie mr. Lebret. J. K., een 60-jarige landbouwer uit Driewegen had in december van het vorig jaar met zijn personenauto on der Lewedorp bij inhalen van fietsers een botsing veroorzaakt met een hem tegemoetrijdende bestelauto van W. B. uit Borssele. B. werd als getuige gehoord alsmede J. A., een 23-jarige machinebankwerker uit Middelburg, die tijdens het ongeval naast de be stuurder had gezeten. „Wanneer men inhaalt, moet er vol zicht zijn", zo zei mr. Moolenburgh. Hij vorderde conform de eis een boete van f 40, subs. 8 dagen. LEZERS SCHRIJVEN Sport in Zeeland Het komt mij voor, dat de sport in Zeeland aardig vooruitgaat. Maar als iemand denkt dat wij er zijn dan heeft hij het mis. Want kijk nu eens naar andere provincies, dan komen wij stukken tekort. Maar dan ook over alle linies. Zoals U weet, bij voorbeeld de kunstijsbaan, sporthal len, gymnastieklokalen. Aan de reali sering van deze projecten kan de be volking van Zeeland medewerking verlenen. Deze zalen zijn van groot belang. Ik wil voorstellen, dat hier een deskundige commissie in het le ven geroepen moet worden. Maar niet zo maar aan commissie, doch een die de juiste weg weet te bewandelen. Laat Zeeland nog niet verder achter komen, want de kloof is al zo groot. Men moet de zaken keihard aanpak ken, maar werkelijk keihard. U weet de jeugd is de toekomst, en die moet onder goede leiding kunnen trainen. Ik weet dat er genoeg oudere sport mensen zijn, die deze taak op de schouders kunnen nemen. Het wordt ook de hoogste tijd voor de oprichting van een sportschool om de mensen te onderrichter.. Tegenge gaan moet worden, dat jongens en meisjes hun vertier in bars en cafés zoeken, want dat is volkomen nutte loos. Het is prettig naar een mooie zaalhandbalwcdstrrjd te kijken, in een heerlijke warme zaal, maar daar ont breekt het nog aan. De zaterdag avond zou ook best eens besteed kunnen worden op een verlichte kunstijsbaan. Of dit een droom is weet ik niet. Ilc heb zelf meege maakt, dat een tafeltennisclub een klasse hoger ging, maar omdat men toen grote bedragen voor grote rei zen moest uitgeven bleef de club een klasse lager spelen. Ieder weet ook wel, dat met sportbeoefening grote bedragen gemoeid zijn. Een breuk echter met de Nationale sport moet vermeden worden. Laten wij met ge zamenlijke krachten deze breuk voor komen. Van Zanten, Vlissingen, Paul Krugerstraat 501. NOOT VAN DE REDACTIE. Sedert vorig jaar bezit Zeeland de Zeeuwse sportraad. Deze raad doet pogingen plannen te ontwikkelen en te realiseren, die ook de wensen zijn van geachte inzender. Duister Autohandelaar A. C. S. uit Waarde, die in de nacht van 27 februari een auto had geparkeerd zonder verlich ting en ver van een brandende lan taarnpaal, werd bij verstek veroor deeld tot een boete van f 10,subs, twee dagen, conform de eis. Opper G. C., 44 jaar uit Rilland-Bath werd nog als getuige gehoord. Verdach te had later beweerd, dat toen hij 's morgens zijn auto opzocht de lich ten, die hij beweerde te hebben ont stoken, nog brandden. „Dat kan on mogelijk", aldus de getuige, „wij hebben er pal bijgestaan en er brand de pertinent geen licht". Veertig gulden boete subs. 8 dagen kreeg, conform de eis, R. A. v. d. F., rijksambtenaar uit Goes, die bij liet wegrijden in zijn auto niet voldoende had uitgekeken. W. van H., garage houder uit Oostkapelle moest con form de eis f 35,boete betalen subs. 7 dagen omdat hij op de West- wal in Goes achterop een andere au to reed. Al pratend met twee men sen in zijn auto trapte hij de ver keerde pedaal in. „U hebt meer aan de commercie dan aan veilig verkeer gedacht", bestrafte hem de officier van justitie. Krediet Mej. P. T. P., districts-inspecti'ice van een kredietonderneming had met haar auto op rijksweg 58 onder Krui- ningen een aanrijding veroorzaakt met een tankauto. Conform de eis kreeg verdachte een boete van f 30, subs. 6 dagen, die zij meteen betaal de. Ook op rijksweg 58, onder Lewe dorp, had de landbouwer J. op 't H. uit 's-Heer Arendskerke bij het over steken van de weg met zijn auto een botsing veroorzaakt, wat hem kwam te staan op een boete van f 60 subs. 10 dagen, vijftien gulden minder dan de eis. De aardappelhandelaar P. D. uit Goes, die achteruit gereden had met zijn auto en daarbij een botsing had Eerste K.LM.-c.a.o. «oor pursers en hofmeesters De directie van de K.L.M. en de ver eniging van pursers en hofmeesters hebben op 27 maart 1962 een collec tieve arbeidsovereenkomst gesloten voor de'duur vau 15 maanden. Deze overeenkomst, die nog onder worpen is aan de goedkeuring van het college van rijksbemiddelaars, is de eerste c.a.o., die de directie van de K.L.M. in Nederland heeft aange gaan. veroorzaakt en wiens wagen boven dien slechte remmen had, kreeg drie boetes, namelijk voor het verkeerd rijden f 30,subs. 6 dagen (con form de eis) en voor de twee rem men respectievelijk f 15,subs. 3 dagen en f 7,50 subs. 2 dagen (eis resp. f 25,5 dagen en f 10,2 dagen). D. piekerde over het aantekenen van hoger beroep, waarna nog voor de kantonrechter verscheen F. J. P., aannemer in Vlissingen, die vorig jaar november een vreemde manoeu vre had uitgehaald met zijn auto op de weg onder 's-Heer Arendskerke. Hij was reeds op 21 maart voor ge weest. Nu werd de 30-jarige wacht meester der rijkspolitie C. G. als ge tuige gehoord. Hoewel de officier van justitie een boete van f 40,subs. 8 dagen eiste, wilde mr. Moolenburgh niet verder gaan dan het bedrag van een eerder aangeboden schikking: 1' 20,subs. 4 dagen. Stakinguitprotest tegen fusie met meisjesschool Zes jongens, die hun opleiding genieten aan de Creigliton Grammar school in het Engelse plaatsje Carlisle hebben dins dag een staking op touw gezet tegen meisjes. De staking duurde echter maar een half uur. Na deze tijd lukte het de docenten de jongens over te halen uit het gymnastiek lokaal te komen, waar zij zich hadden opgesloten. De jongens staakten uit protest tegen de voorgenomen fusie van hun school met een in de buurt gelegen meisjesschool. Een van de jongens zei: „Wij hébben niets tegen meisjes'. Wij vrezen echter dat aan de status van onze school afbreuk zal worden gedaan". Grote toeloop naar de badplaatsen De toeloop van Nederlandse en bui tenlandse toeristen naar de Noord- zee-badplaatsen is groot. Hit gege vens van de A.N.V.V. en de V.V.V.'s blijkt, dat de meeste accommodatie tussen half juli en half augustus reeds besproken is. In het bijzonder is de animo voor de laatste week van juli en de eerste week van augustus (vakantie in de bouwvakken) bijzonder groot geble ken. In de maand juni beschikken de va kantieoorden aan zee nog in ruime mate over logeergelegenheid. A.N.V. V. en V.V.V.'s wijzen hierop in tien duizenden pamfletjes onder het mot to: „Meer zon, minder regen". Aartsbisschop Jakovos gerehabiliteerd Het hoogste rechterlyke college van de Griekse Orthodoxe Kerk te Athene heeft gisteravond als zyn oordeel uit gesproken dat de beschuldigingen volgens welke aartsbisschop Jakovos „onzedelijke daden" zou hebben ge pleegd, ongegrond zyn. Mgr. Jakovos trad in januari als pri-. maat van de orthodoxe kerk in Grie kenland af nadat geestelijken en le ken hem hadden beschuldigd van „wangedrag en niet te noemen han delingen in zijn privéleven". Twaalf dagen na zijn verkiezing tot primaat trad mgr. Jakovos af. ZATERDAG 7 APRIL 1962. HILVERSUM I. 402 m. 746 kc-s. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws, 7.15 Geestelijke lie- dererl. 7.30 Voor de jeugd. 7.45 Mor gengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Lichte gram. 8.50 Van en voor bejaarden: vei'z.programma. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Klassieke gram. 11.00 Voor de zieken. 11.45 Klass. gram. 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Lichte gram. 12.30 Mededelingen t.b.v. land- en tuinb. 12.33 Tenor en orgel. 12.50 Actuali teiten. 13.00 Nws. 13.15 Platennws. 13.30 Amateurs progr. 13.50 Lichte gram. voor de teenagers. 14.10 Fran se les. 14.30 Voor de jeugd. 15.30 Advertentie) U noemt de ober bij z'n voornaam. Hij weet wat u het liefst gebruikt. U vindt er altijd iemand met wie u gezellig kunt bomen. U voelt zich prettig als goede bekenden onder elkaar. Zo is de sfeer in een buurtcafé, waar het goed is om even bij te komen van de dagelijkse beslommeringen. Waar u uw vrienden eens royaal tracteren kunt als u bij een feestelijke gelegenheid 'n Horeca-chequeboekje cadeau gekregen hebt. Chequeboekjes a f. 10.-of f. 25.-, in coupures van f. 2.50, verkrijg baar bij: Bedrijfschap Horeca, Koninginnegracht 58-59, Den Haag (giro:63.53.00;vermelden: Chequeboekje). HOOG EN LAAG WATER 7 april -I- nap nap nap nap uur meter uur meter uur meter uur meter Vlissingen 3.26 2.37 15.53 2.37 10.08 2.40 22.24 2.14 Terneuzen 3.56 2.53 16.24 2.53 10.41 2.56 22.52 2.30 Hanswcert 4.44 2.55 17.13 2.60 11.18 2.70 23.30 2.44 Zierikzee 4.59 1.67 17.31 1.74 10.51 1.94 23.11 1.66 Wemeldinge 5.25 1.96 17.53 2.02 11.02 2.19 23.26 1.91 2064. Met een klap als van een kanonschot sloten de kaken van de sauriër zich en met de. typische abrupte bewegingen van alle hage- disachtigen staarde hij zijn vreemde aanvaller na, die als een reusachtige insekt over het struikgewas weg- zoemde. Het was niet zijn eerste ontmoeting, met dit soort vijanden en hoewel zijn hersenen niet groter waren dan een tennisbal, herinnerde hij zich toch de venijnige steken die dit in sekt kon toebrengen. Be wegingloos wachtte hij de loop der gebeurtenissen af en alleen zijn harde groene ogen volgden de rustverstoorder. Vele zweefcars van de leden der ruimtevloot waren uitgerust met boordwapens, om in geval van nood te gebruiken. De onzekerheid of Gorda het meisje bij zich had, weerhield piloot Storm ervan die wapens bij de achtervolging te ge bruiken. Terwijl de zweefcar een wijde bocht maakte, riep Solon: „De straalpijpjes zullen op de gepantserde huid van dat grote loeder weinig effect hebben, maar misschien kunnen we hem op de vlucht jagen!" Arend knikte en toen zij weer met flinke vaart op de sauriër toeschoten, drukte hij de vuurknoppen in. Twee venijnige stralen sprongen op het mon ster toe. Promenade-ork. en solist. Franse operafragmenten. 16.10 Tierelantij nen, gev. progr. 17.10 Kopstukken, licht progr. 17.30 Boekbespr. 17.40 Nieuwe gram. 18.00 Kunstkroniek. 18.30 Strrjkork: amus.muz. 18.50 Praatje voor politieke voetgangers. 19.00 Nws. 19.10 Europese tafelten niskampioenschappen te Berlijn. 19.15 Matthaus-Passion. 23.30 Nws. 23.40—24.00 Gram. HILVERSUM II. 298 m. 1007 kc-s. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VA RA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA VARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.23 Lichte gram. 8.00 Nws. 8.19 Lichte gram. 8.35 Van de voorpagina, praatje. 8.40 Gram. 8.50 Wegwijs, tips voor toeristen. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 Klass. orgelmuz. (gr.). 9.40 Kinderkoor. VPRO: 10.00 Sa men thuis, lezing. 10.05 Morgenwij ding. VARA: 10.20 Lichte ork.muz. 10.50 Tentoonstellingsagenda. 10.55 Jazzmuz. 11.20 Sport. 11.45 Gevar. gram. 12.15 Van de wieg tot het graf, vragenbeantw. 12.30 Meded. t.b. v. land- en tuinbouw. 12.34 De Ki- lima-Hawaiians. 13.00 Nws. 13.15 Vara-varia. 13.20 Jazzmuz. 13.35 Tussen mens en nevelvlek, lezing. 13.50 Jazzmuziek. 14.10 Voor de jeugd. 14.45 Lichte gram. 15.00 Ra dio Filharmonisch orkest en solist. 17.00 Jazz met comm. 17.30 Week- journaal. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Kinderkoor met orkestbegeleiding. 18.30 Lichte muz. 19.00 Artistieke staalkaart. VPRO: 19.30 Bijbelse mi niaturen. lezing. 19.45 Kamermuziek (gr.). 19.55 Deze week, lezing. VA RA: 20.00 Nws. 20 05 Het avondje thuis, gev. progr. 21.50 Socialistisch comm. 22.05 Walsorkest. 22.30 Nws. 22.40 Vissen in troebel water, hoor spel (6). 23.10 Wie is het? quiz. 23.35 Lichte gram. 23.5524.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. KRO: 15.00 Gangsters in de jaren dertig. 15.25 Tekenfilm. 15.35 Repor tage roeiwedstrijden Oxford-Cam bridge. (NTS) KRO: 16.15 Verkeer... verkeerd. 16.30 Televisiefilm. 17.00 17.40 Voor de kinderen. 19.30 Tele visiefilm. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht. KRO: 20.20 Woord en beeld. 20.30 Magazine de Paris. 21.00 Zaterdagavond-akkoorden: gev. pro gramma. 22.00 Sport. 22.20 Hitch- cock-film. 22.40 Epiloog. VLAAMS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 15.35—16.15 Eurovisie: Roeiwed- strijd Oxford-Cambridge op de Theems. 17.00—18.00 Voor de jeugd. 19.00 Katholieke uitzending. 19.30 Actualiteiten. 20.00 Nws. 20.30 Schip per naast Mathilde, feuilleton. 21.15 Tv-film. 21.45 Ontdek de ster-wed strijd. 22.15 Politiefeuilleton. 23.00 Nws. FRANS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 15.00 Eurovisie: Europese tafelten niskampioenschappen te Berlijn. 15.45 Eurovisie: Roeiwedstrijd Ox ford-Cambridge op de Theems. 17.25 18.00 Eurovisie: Europese tafel- tenniskampioensch. te Berlijn. 18.30 Feuilleton. 19.00 Documentaire film. 19.30 Natuurwetenschappen. 20.00 Nws. 20.30 Tekenfilm 20.40 Gavro- che, toneelstuk. 22.10 Tv-film. 22.40 Nieuws. Het. Westduitse hooggerechtshof heeft bepaald dat leden van de toenmalige rc- gering-Doenitz, die zich pa de dood van Hitier aan de geallieerden overgaven, geen recht op schadeloosstelling hebben voor de tijd die zij als krijgsgevangenen gevangen hebben gezeten. Het hof deed deze uitspraak na een reis van Herbert Klemm. staatssecretaris en vice-minister van justitie van de regering-Doeniiz, die in 19-17 wegens oorlogsmisdaden tot le venslange gevangenisstraf werd veroor deeld. Later werd deze straf omgezet in twintig jaar dwangarbeid, doch in 1957 werd Klemm in vrijheid gesteld. Feuilleton J door Karl Unselt Naast dat portret hingen foto's van president Pieck en generalissimus Stalin. Grabert stond er even be duusd van. De oude Braun bemerkte het. Dat moet nu eenmaal, zei hij met een verlegen verontschuldiging, met het oog op Hilde en Trudchen. Zo, zo, zei Grabert en liet zich behageltjk op de krakende sofa neef, terwijl de beide oudere mensen op stoelen plaatsnamen. Wat moet, moet meneer Braun. Maar wat hebben die twee heren eigenlijk met uw dochters te maken, als ik vragen mag? Nou ja, verklaarde Wilhelm Braun, terwijl hij met zijn middelvin ger de tabak in zyn pijpekop aan drukte, Hilde is bij de justitie en Trudeher. bi| de politie. En mevrouw Braun voegde er aan toe: De meisjes hebben het ver gebracht. Zij zei het op een toon, waarvan Grabert de iro nie niet ontgaan kon. Haar man wierp haar een schuwe, bijna be vreesde blik toe, maar hij zei niets. Zo, zo, dat is mooi, vond Grabert, justitie en politie Dan zijn uw doch ters dus gewichtige personen gewor den. Och ja, het is wel aardig, liet Braun zich horen. Nee, het is helemaal niet aardig, zei moeder Braun nogal luid en keek Wilhelm bestraffend aan. Niet zo luid, moeder, fluisterde Braun en legde een wijsvinger op zijn lippen. Pst! Feind hört mit. Laat ze maar doen. Dat kan me ook al niet schelen. Bezorgd knikte Braun voor zich heen. Helaas. Maar zeg eens, Pauline, zei hij vervolgens en liet het onaan gename thema varen, zou je nu niet eens een lekkere kop koffie maken voor meneer Grabert Of hij wendde zich tot Grabert, wilt U met een weer weggaan? Nou, eigenlijk wilde ik alleen maar even komen binnenlopen', zei Grabert onzeker. Maar ik wil graag nog een beetje blijven. Mevrouw Braun stond op en ging de 'keuken in, om koffie te zetten. Ach, begon Braun na een poosje dwepend, wat was Berlijn toch, mooi, hé? Het was toch een stad, waar ie dereen kon leven zoals hij wou. Geen mens trok zich van de ander iets aan. Hemeltje als ik zo 's morgens om een uur of vijf naar de markt ging, dan begon de bedrijvigheid. Wat een leven, wat een levendigheid. En wat is het nu Zo stil als op een kerkhof. Wat. hebben ze toch van die mooie, opgewekte stad gemaakt? t Een gevangenis! De winkelbel ging over, Braun kromp ineen en ogenblikkelijk, veran derde zijn gezicht. Het verloor zijn open uitdrukking en werd gesloten en schuw. Tegenzin scheen zijn be wegingen te hinderen, toen hij zijn stoel achteruitschoof en de pijp neer legde. Opmerkzaam volgde Grabert die manier van doen, die hij raar en vreemd vond. Nog voordat Braun bij de deur was, werd deze vlot opengeduwd en in de deuropening stond een politieagente. Van onder de min of meer scheef staande, maar overigens kittig zit tende skimuts golfden de goed ver zorgde haren tevoorschijn. Slank en stoer stond de politieambtenaar in de deur. Op het eerste gezicht, dacht Grabert, dat de politieagente van de Alexanderplatz hem gevolgd was, en dat gaf hem toch wel even een onbe hagelijk gevoel. Maar bij nader toe zien stelde hij opgelucht vast, dat de ze blond was en niet zo robuust en mannelijk als die andere. Dag, vader, zei de politieagente en draaide het licht aan. Zelfs als die paar woorden Grabert niet verraden hadden wie daar stond, dan zou hij het nu in alle geval gezien hebben. Wie is dat? vroeg zij, terwijl zij de gast met wantrouwende blikken opnam en een styve diensthouding' probeerde aan te nemen. Moet je eens raden, antwoordde haar vader opgewekt. Ken ik niet, zei ze grof, zonder op het lachje van haar vader te letten. Natuurlijk ken je die. Je hebt vaak genoeg met hem gespeeld, toen je nog maar zo'n kleine dreumes was. Zij wierp haar muts met een zwaai op de tafel en zei ineens: Dat is toch niet...... Jazeker, onderbrak baar vader vrolijk. Dat is hij zekerRudi Grabert. Rudi Grabert dus, zei Trude de woorden gerekt uitsprekend. De op haar gezicht als getekende strengheid werd ineens milder, scheen te ontdooien als onder een zonnestraal en in haar ogen blonk een verraderlijke glans. Maar dat was maar een heel vluchtig ogenblik. Daarna was het, alsof Trade schrok, alsof zij zich had overgegeven aan een gemoedsbeweging, die haar niet was toegestaan. De starheid van een masker bracht haar gezicht weer terstond in een ambtelijke plooi. Toch hield Grabert niet verborgen hoe verheugd hij was over het weer zien. Hij stond op. Dag, juffrouw Trade, zei hij en drukte haar hartelijk de hand, die zij hem aarzelend toestak, maar onmid dellijk weer terugtrok. Rudi Grabert kende ik heel goed. Maar meneer de oberleutnant Gra bert heeft mij toen vergeten. Vader Braun schraapte waarschu wend zijn keel en greep naar zijn pijp. Maar Trude vroeg heel vorme lijk: Hoe maakt U het? Dank U; als ik U zei „goed" zou dat mateloos overdreven zijn. Zij keek hem aan, zonder te begrij pen, wat hij bedoelde. Hij komt uit krijgsgevangenschap, verklaarde haar vader. Hij zei het op een toon, welke haar meegevoel moest opwekken. Maar Trude vroeg alleen en het klonk bijna als bij een verhoor: Was U in krijgsgevangenschap bij de Sowjet? De ondertoon van deze vraag en haar gespannen blik herinnerden Grabert aan de agente op de Alexanderplatz. Vader Braun probeerde de onbeha gelijkheid van de situatie te verzach ten eri de vraag van Trade te baga- teiliseren. Wat doet het er nu toe, waar me neer Grabert was. Hoofdzaak is, dat hij weer hier is, meende hij wrevelig en trok stevig aan zhn pijp. Maar Trude wilde of kon niet om schakelen op een gewone vriend schappelijke toon. Haar gezicht was overschaduwd door een ambtelijke geslotenheid, toen zij zeer nadrukke lijk tegen haar vader zei: Voor mij doet het er zeker toe, waar meneer Grabert vandaan komt. Voor mij is het zelfs belangrijk te weten waar hij was. Komt U uit een Russisch kamp? Wees U gerust, juffrouw Trude: het was een westerse gevangenis, waar ik het laatst heb gezeten, ant woordde Grabert gelaten. Men kon duidelijk horen, hoe teleurgesteld hij over deze ontvangst van Trude was. Maar het scheen wel, alsof niets haar gevoel kon raken. Koel en een beetje uit de hoogte zei zij tegen Grabert Dat heeft met geruststelling niets uitstaande, meneer Grabert. Mij in teresseert maar één ding bent U als vriend of als vijand van het Sowjct- vollc teruggekeerd? Een vlammend rood overtoog het ge zicht van Grabert. Het was hem aan te zien, dat hij zich maar met moeite beheerste. Hij keek even naar vader Braun, die zich evenwel omstandig met zijn pijp bezighield en zijn hoofd een beetje tussen de schouders ge trokken had, als verwachtte hij dat de bliksem zou inslaan, (Wordt vervolgd.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 22