„DELTA FASE I", GESLAAGDE DOCUMENTAIRE VAN HAANSTRA VEERE WIL ACHTERSTALLIGE SCHULD INEENS AFLOSSEN SECRETARESSE NAM AFSCHEID VAN ZEEUWSE N.C.V.B. ANTWERPEN ZOU TERNEUZEN ALS VOORHAVEN PREFEREREN De krant kunt U niet missen. Geen dag! WOENSDAG 21 MAART 1062 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT B Slot van pag1 richt ter nagedachtenis van de rampslachtoffers. Het is een procédé, dat ook is toegepast in het fotoboek „Ontworsteld land" en dat in deze „Delta Fase I" bijzonder imponeert. Pas nadat vele meters film lang aldus de sfeer als het ware is ge reedgemaakt voor de eigenlijke documentaire heeft Haanstra zijn filmtitel ingevoegd, waarbij hij tot een aardige vondst is gekomen: de tekst verplaatst zich over de betonweg van de dam door het Veerse Gat. Dan pas dus volgt de eigenlijke documentaire en ook daarin is Haanstra op zyn best. ïn de op bouw van do film, in het tempo en de soms bijzonder rake vondsten, kortom door middel van een over wogen compositie, vertelt hij het majestueuze verhaal van de "aan leg en sluiting van de dam in het Veerse Gat. Maar daarbij houdt hij consequent vol Zeeland een rol te laten meespelen: voortdu rend zijn beelden ingevoegd lo gisch passend in het geheel van de provincie zelf. Voorbeelden: prachtige koppen, imponerende opnamen van Veere e.d. Maar hij heeft na do inleiding, waarin Zee land de hoofdrol speelt, het accent verlegd, niet de provincie meer is hoofdzaak, maar de Deltawerken. CLIMAX Dat Deltawerk nu is meesterlijk weergegeven. Haanstra heeft in zijn montage zeer bekwaam naar de climax toegewerkt, de climax van de sluiting. Daarbij is de film vooral instructief door de afwis seling van de beelden uit de rea liteit met opnamen uit het Water loopkundig Laboratorium De Voorst. Zo ziet men zorgvuldig gekozen nu eens de caissons in werkelijkheid, dan weer op schaal in het openluchtlaboratorium, waardoor do instructieve waarde van de film niet alleen wordt ver hoogd, maar tevens een soort ..contrapunt" wordt bereikt. Er zijn nog vele andere opvallende kwaliteiten, de bijzonder aardige vondsten bijvoorbeeld, die het to tale verhaal lichter verteerbaar maken. Zo is gebruik gemaakt van enkele beelden, waarop burge meesters voorkomen keurig in jacquet, te midden van de transpi rerende waterstaatsmensen in bun overalls, een beeld waaraan een milde ironie niet is te ontzeggen. Als op een bepaald ogenblik om nog een voorbeeld te noemen de laatste caisson is neergezet en ledereen op het betonnen gevaarte opgelucht handen schudt, komt plotseling de man, die men tot dat ogenblik op de film voortdurend heeft gezien als de in volledige concentratie werkende dirigent van de sleepboten, in het beeld om volkomen ontspannen, met een fotoboxje óók een foto te nemen... Beter had Haanstra niet kunnen aangeven, dat de dam gesloten was! Uitmuntend is ook de wijze waarop hij een beklemmende sfeer weet te suggereren door opnamen van de beroemde mist, die bij de sluiting onverwacht voor stagna tie zorgde. MONTAGE Haanstra is een meester in het monteren, zowel van beeld als ge luid. Dat laatste demonstreert hij bij de opnamen vun de vele buiten landse radioreporters, naar bij bij bun stemmen sprekend in aller lei talen en tongen heeft ge mengd met de droge commando's aan de sleepboten. Trouwens, ook ïn ander opzicht is het geluid uit muntend: het gebruik van caril lon- en klokkenklanken uit Veere (met daarbij ritmische beeldwisse lingen) en vooral ook de muziek van Jan Mul. Deze. componist zoellt zyn thematisch materiaal voornamelijk in motieven uil liet Zeeuwse Volkslied en een Vale- riuslied. De sobere lekst, uitge sproken door Coen Flink, is van Max Dendermonde. KRITIEK Als wij na al deze lof een woord van kritiek willen laten horen dan betreft dat de epiloog. En met de „epiloog" bedoelen wij dat deel van de film, dat komt n& de slui- Bert Haanstra tingsscènes. In dat gedeelte wordt verteld over de afwerking van de dam, maar ook over de gevolgen van het Deltaplan, met name be perkt tot de recreatie. Voor ons gevoel is de afsluiting van de dam met de caissons de climax van de film, hetgeen echter met zich mee brengt, dat het verdere deel uiterst kort moet worden gehouden. Dat nu echter is niet het geval: liet slot heeft daardoor niet meer de dynamiek van het middendeel, telt een aantal beelden (zandspui- tende buis, herhaling van de nog niet gesloten dam) die een over bodige indruk maken, terwijl de „evolutie" -rr. zoals het in de uit nodiging voor de première heette die afsluiting en voltooiing van het Drie-Eilandcnplan ten gevolge zullen hebben, toch wel heel op pervlakkig is aangeduid. Op zich zelf zou een dergelijk onderwerp al belangryk genoeg zyn om er een film aau te wijden, maar afge zien daarvan is het hier een soort aanhangsel geworden van de tech niek. Een appendix na een hoogte punt. Het slot van de film komt ons het zwakst voor, waarbij voor al ook een grapje rond het vuur werk in Veere (met snelvarende zeilbootjes) nogal goedkoop aan doet. Als geheel echter wy willen het gaarne herhalen heeft Haan stra met deze film een voortreffe lijk werkstuk geleverd. Het is te hopen, dat ook in Zeeland velen -er kennis van zullen en kunnen nemen. De eerste voorstelling is geprojecteerd op zaterdag 14 april in Veere. Wellicht dat daarna nog vele zullen volgen. District Breda sloot 60.000ste telefoon aan Dinsdagmiddag heeft het tclefoondis- trict Breda omvattend West-Bra bant en Zeeland bij de landbouwer R. Rasenberg te Wagenberg In de gemeente Terheyden de 60.000ste te lefoonaansluiting gerealiseerd. De 50.000ste aansluiting in het district kwam in 1959 tot stand in de ge meente Driewegen in Zeeland. Bij deze 60.000ste aansluiting was om der meer directeur ir. J. C. T. Blan- kert van het telefoondistrict Breda tegenwoordig, die betoogde dat thans nog 1700 gegadigden wachten op hun telefoonaansluiting. Een moeilijkheid vormen echter de 116 telefooncentra les in het district Breda, omdat men deze niet in alle gevallen tydig kan aanpassen aan de gestegen behoefte. Zo bestaat er onder meer een num mertekort bij de centrales in Middel burg. Vlissingen en Axel. „Maatrege len zijn reeds getroffen om deze cen trales zo spoedig mogelijk uit të brei den", aldus de directeur. Vragen aan minister over Zeeuwse havens Over de haven van Terneuzen hebben enige leden van de Eerste Kamer in het Voorlopig verslag over de begro ting van verkeer en waterstaat vra gen gesteld aan de minister. Zij in formeren naar de opvattingen van de minister met betrekking tot een zoveel mogelijk inschakelen van Terneuzen als zodanig in het scheep vaartverkeer in de toekomst daar ter plaatse. Zij doen dit naar aan leiding van een in de memorie van antwoord gemelde 'mogelijke wijzi ging van het beheer dezer havens. Voorts is de minister gevraagd me dedelingen te doen over de verdere voorzieningen aan de havens van Breskens en Yerseke. UIT DE FRANSE TIJD Voor algehele uitloting obligaties f 4400 nodig Wanneer de gemeenteraad akkoord gaat met het voorstel van b. en w. zal in Veere een einde, komen aan een eeuwenoud gebruik. Het college stelt namelijk voor in 1962 over te 1 gaan tot algehele uitloting van de nog resterende obligaties der oude achterstallige schuld ten laste van de stad Veere. Na de val van Veere in de Franse tijd had de stad een voor die tijd enorme schuld van 37.078. Men heeft toen iedereen, die wat van de gemeente te vorderen had, zijn eisen laten indienen. De schulden, die waren ontstaan uit le veranties aan de gemeente en ar beidslonen, werden voldaan met zoge naamde „kansbiljetten" van tien gul den. Te zijner tijd kon dan iedereen zo'n bonnetje inwisselen voor tien gulden. Er werd afgesproken, dat er elk jaar tien biljetten van elk tien gulden zouden worden uitgeloot. Dit oude gebruik bleef nog tot voor kort in stand. Ieder jaar, tijdens de eerste vergadering van b. en w. in novem ber, komt de grote houten trommel op tafel en worden er tien briefjes uitgeloot. Tot 1958 ging dat met tien biljetten per jaar; daarna met hon derd per jaar. Van het aantal uitgelote obligaties wordt slechts ongeveer 40 procent ter verzilvering aangeboden. Een groot asantal is in bezit van de ge- VERGADERING IN GOES Presidente werd herkozen Tijdens de dinsdag in „De Prins van Oranje" te Goes gehouden voorjaars vergadering van de afdelingsbestu ren in het gewest Zeeland van de Nederlandse Christen Vrouwenver- bond is op hartelijke wyze afscheid genomen van de secretaresse, me vrouw Van Noppen-Littooy uit Mid delburg. Mevrouw Van Noppen heeft deze functie acht jaar vervuld, zy was tlians reglementair niet meer herkiesbaar. ïn de plaats van de scheidende secretaresse werd haar dochter benoemd, mevrouw Boot- Van Noppen uit Middelburg. De scheidende secretaresse werd toe gesproken door de - presidente van het gewest Zeeland, mevrouw N. Homburg-Hoekveld uit Vlissingen, die er op wees, dat mevrouw Van Noppen het gewest acht jaar lang met ijver en toewijding heeft ge diend. In haar toespraak gewaagde de presidente van haar grote dank baarheid voor het werk, dat me vrouw Van Noppen voor de-N.C.V.B. heeft verricht. ..U hebt uw werk ge daan ïn de kracht van Gods genade", aldus de presidente. Vervolgens kwamen vertegenwoordigsters van verschillende afdelingen naar vo ren om de scheidende secretaresse geschenken aan te bieden. Ook de heer Van Noppen, die deze verga dering van de vrouwenbond bijwoon-. MINISTER PIJNLIJK GETROFFEN de, ontving een geschenk. Nadat mevrouw Van Noppen in welgekozen woorden een dankwoord had gespro ken, richtte de presidente zich tot de nieuwe secretaresse. Zij wees er op, dat nu de functie van secreta resse in de familie Van Noppen blijft, dit voor de toekomst goede verwachtingen geeft. De vergadering was 's morgens geopend door de presidente, me vrouw Homburg-Hoekveld. Zij hield een korte meditatie, waarin zij er op wees, dat het hoogste doel moet zijn het Koninkrijk Gods te zoeken. Spreekster wees daarbij nog op de taak, die de vrouwen hebben in de N.C.V3. „Wie het werk ziet als een roe ping van God, gaat met blijdschap verder", aldus de presidente. Na de pauze bracht mevrouw R. van BennekomVan Vliet het half jaarlijkse verslag uit van de V.V.H. Mevrouw Van Benekom deed dit voor de laatste maal. De presidente dankte haar voor haar werk in de V.V.H. en bood haar een boekebon aan. Mevrouw Homburg verklaarde zich bereid de opengevallen functie in de V.V.H. voor de N.C.V.B. te willen vervullen. In deze vergade- g werd de presidente voor de tweede vierjarige periode herkozen. Zij werd opnieuw geïnstalleerd door de viee-presidente, mevrouw Jong straKocrsclman. De door verte-' genwoordigers van 54 van dê 56 af delingen bezochte vergadering werd geslóten door mevrouw Jongstra. meente Veere, terwijl een aantal van deze schuldbewijzen waarschijnlijk is zoekgeraakt. B. en w. van Veere willen nu een einde maken aan deze „allerminst bevredigende toestand" en stellen voor tot algehele uitloting over te gaan. Een telling van de nog aan wezige contra-nummers heeft uit gewezen, dat 1090 stuks nog niet zijn uitgeloot. Omdat slechts onge veer 40 procent voor verzilvering wordt aangeboden, is volgens b. en w. voor de algehele uitloting ongeveer 4400,nodig. Het renteverlies wordt geraamd op 968,terwyl de onkosten, die aan de uitloting zijn verbonden, voor 11 jaar de tijd die de uit loting anders zou vergen een bedrag van 990 vergen. „Financieel-economisch en sociaal- economisch bezien", aldus b. en w., „zijn aan de uitloting van de nog resterende oude schuld alleen maar voordelen verbonden en geen enkel nadeel". Dit voorstel komt aan de orde tijdens de vergadering die mor genavond (donderdag) om half acht begint. B. en w. stellen verder voor een sub sidie van de provincie in de kosten van een bliksembeveiligingsinstalla tie aan de Campveerse Toren te aan vaarden. tegen de gestelde voorwaar den. Deze subsidie bedraagt ten hoogste 20 procent in de kosten, die geraamd zijn op 2500. Tijdens deze raadsvergadering komt ook een voorstel aan de orde de jaar lijkse subsidie aan het Groene Kruis afdeling Veerc-Gapinge te verhogen tot tenminste 600 per jaar en tot een maximum van 1500. Dit in verband met het feit, dat de afdeling over 1961 een exploitatietekort van ruim 900 had. In verband met de ingebruikneming van een derde schoollokaal verzoekt het schoolbestuur van de christelijke nationale school gelden beschikbaar te stellen voor de aanschaf van een nieuw bordstel. Ook stellen b. en w. voor de gemeenschappelijke regeling ten behoeve van onderwijs aan zwak zinnige kinderen op te heffen; het Smidswegje voor hot verkeer met auto's in één richting gesloten te verklaren en de begroting voor 1961 te wijzigen. Voorgesteld wordt verder de Stich ting het Godshuis een stukje grond in gebruik te geven voor het ingra ven van een stookolie-tank. Aan een langdurige kwestie zal een einde ko men, als de raad zich verenigd niet het voorstel, een nieuwe pachtover eenkomst aan te gaan niet mevr. de wed. I. P. van Nieuwenhuijze-van Putten, in verband met de aanleg van de jachthaven. De agenda ver meldt voorts een voorstel tot vast stelling van twee besluiten tot het aanvaarden in erfpacht van een per ceel staatsgrond en tot uitgifte van die grond aan het Ingenieurs- en Ad viesbureau Taus Scheepsbouw N.V. te Haarlem. Honderdjarige in Goes overleden lp Goes is op honderdjarige leeftyd overleden mej. A, E. Okké, één van dc oudste inwoonsters van de stad. Mej. Okké, die bij een 18 jaar jon gere zuster inwoonde, sukkelde reeds vele maanden met haar ge zondheid. Zij zou op 6 april a.s. 101 jaar zijn geworden. Mej. Okké is de tweede inwoonster van Goes, die binnen een week is overleden. Vo rige week overleed namelijk mevr. de Voogd-Marijs, die ruim 101 jaar was. NAGEKOMEN FAMILIEBERICHTEN Zolang haven onbereikbaar is voor grote schepen Tijdens de bespreking in de Belgische Kamer van de begroting van verkeer voor 1963 heeft wethouder Dehvaide van Antwerpen verklaard, dat geen enkele Belgische haven de rol van voorhaven zal spelen indien Antwer pen niet toegankelijk is voor de grote tankschepen. De heer Delwaide was tot deze conclusie gekomen na raad pleging van de raffinaderijen. Tijdens de verdere debatten over dit punt voegde de Brugse afgevaardigde, de lieer Vandannne, hier nog aan toe, dat Antwerpse havenkringen zelfs te verstaan hebben gegeven, dat de Ant werpse haven de voorkeur geeft aan de Nederlandse haven Terneuzen boven de Belgische liaven Zeebruggc. Aldus meldt de Handels cn Trans port Courant. Tijdens de behandeling van de be groting van verkeer trok wethou der Delwaide van Antwerpen een vergelijking met de haven van Rotterdam, die toegankelijk is voor schepen tot 85.000 tori, ter wyl Antwerpen slechts schepen tot 47.000 ton kan ontvangen. Ge zien het aantal schepen met grote tonnage dat reeds in aanbouw is, achtte hij het noodzakelijk dat on middellijk de nodige werken wor den uitgevoerd om de toegang tot de haven van Antwerpen te ver ruimen. Een voorhaven of een systeem van pijpleidingen achtte wethouder Del waide niet voldoende, waarna hij met de mededeling kwam. dat als er een voorhaven moet komen dit geen Bel gische haven zal worden. Eén Neder landse haven zal hiervoor worden uilgekozen. Hierbij wees de heer Del waide er met nadruk op dat hij slechts de opvattingen van belang hebbenden weergaf. De Brugse afge vaardigde. de heer Vandamme, achtte het onbegrijpelijk dat do vele verma ningen, die jarenlang tot do regoring waren gericht, tot niets hebben ge leid. Rotterdam is Antwerpen op sen sationele wijze voorbijgestreefd en terwijl België aarzelt bouwt Neder land twee havens voor schepen van 100.000 ton en een haven in Terneu zen, die bestemd is als voorhaven voor de aanvoer van petroleum. En de Antwerpse havenkringen geven te verstaan dat de Antwerpse haven de voorkeur geeft aan de Nederlandse haven Terneuzen boven de Belgische haven Zeebrugge. Pijnlijk getroffen verklaarde de mi nister van verkeer, de heer Bertrand, zich over het feit dat Antwerpen de mogelijkheid overweegt om een bui tenlandse haven als voorhaven te prefereren boven een nationale ha ven. De minister was overigens nog niet overtuigd of een voorhaven de oplossing zal geven. Maar indien deze oplossing ooit de voorkeur heeft, dan zal men in Bel gië zelf beslissen waar deze voorha ven komt, aldus de minister, die ver der verklaarde dat de oprich ting van een nationale dienst der ha vens hoogst noodzakelijk is om een nationaal havenbeleid uit te stippelen. Wethouder Delwaide van Antwerpen voegde hier nog aan toe dat aan een voorhaven helemaal niet gedacht be hoeft te worden als de Schelde ook voor de grotere schepen bevaarbaar wordt gemaakt. Mevr. De Casembroot opent expositie in Middelburg In de Kunstzaal van Bcnthem en Jutting te Middelburg zal de echt genote van cle commissaris der ko ningin in Zeeland,'mevrouw S. C. de Casëmbroot-Baronesse van der Feltz uanstaande vrijdag een expositie ope nen. Dezo tentoonstelling' die duurt van 23 maart tot en met 9 april omvat mineralen en edel- smeedwerk van mej. N. van der Chijs. pottenbakkerskunst van mej. Marianne Francken, plasticken van Wouter Malers, tekeningen, gouaches en schilderijen van mevr. J. van Se- ventcr-de Snoo. Met groot leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlij den van ons lid CHR. KATS, op de leeftijd van 46 jaar. Bestuur en leden der biljartclub „BIJKER". te Vlissingen. Heden overleed plotse ling in het ziekenhuis „Sint-Joseph" het lid onzer vereniging CHR. KATS, op de leeftijd van 46 jaar. Bestuur cn leden der personeelsvereniging „BIJKER", te Vlissingen. Vlissingen, 19 maart 1962. Hiermede geven wij kennis van het onver wachte overlijden van onze zeer geachte pa troon, de heer, JAN LEIJNSE. Zijn nagedachtenis zul bij ons steeds in herin nering blijven. Hot gezamenlijk personeel. Middelburg, 20 maart 1962. Heden overleed plotse ling onze lieve zorgza me man. vader en be- huwdvader JAN LEIJNSE, op cle leeftijd van 58 jaar. L. C. Leijnse Philipse. M. Thorenaar Leijnse. P. Thorenaar. Middelburg. 20 maart 1962. Gravenstraat 6. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 23 maart a.s., des namiddags 1.30 uur, vanaf het sterf huis. Geen bezoek. Eerste-Kamerleden: Spoed vereist inzake Schelde-Rijnverbinding Er bestaat alle aanleiding, zo menen leden van dc Eerste Kamer, dat de minister van verkeer en waterstaat nog eens met ernst aandringt op het betrachten van spoed inzake de Schelde-Rjjnverbinding, aldus het voorlopig verslag over de begroting voor verkeer en waterstaat. De Eerste-Kamerleden vestigen daar bij de aandacht op de ontwikkeling van het vervoer in dc Benelux cn het akkoord tussen de kamers van koop handel van Antwerpen en Rotter dam, dat nieuwe perspectieven opent. Zij uiten intussen de verwach ting, dat wat de bedoelde verbinding betreft, géén plan steun zal vinden indien dat, op welke wijze dan ook, in strijd zou worden geacht met de belangen van Noord-Brabant. Zij denken hierbij zeer in het bijzonder aan de mogelijkheden tot realisering van de geprojecteerde Kreekrakha- ven. Voorts vragen leden of de rege ring zich reeds een mening heeft kunnen vormen over de besprekin gen, die zijn gevoerd over de Schel de-Rijnverbinding en of het in deze besprekingen overeengekomenc aan de eommissie-Tjarda van Starken- borgh Stachouwer tot leidraad kan strekken bij haar onderhandelingen alsmede of deze tot een wel zeer gewenste versnelling van de on derhandelingen kunnen bijdragen. Voorts informeren de leden over. een bereikte overeenstemming over een te sluiten overeenkomst, die onder meer de aanleg van een kanaal vanuit de dokken van Antwerpen naar de Oosterschel- de moet behelzen alsmede een regeling, waarbij cle Belgische Rynvaartpremies geheel zouden moeten verdwijnen. De leden van de Eerste Kamer vra gen de minister voorts opheldering van de verschillende opvattingen van cle Nederlandse en Belgische zijde over de tussen de genoemde Kamers van koophandel bereikte- overeen stemming alsmede over de juistheid van sommige persberichten als zou zowel op regeringsniveau als in com missoriaal verband voortaan overleg worden gepleegd. In dit verband vra gen de leden wat dan de positie van de commissie wordt, waarin cle heer Tjarda van Starkenborgh Stachou wer van Nederlandse zijde zitting heeft. H.b.s.'ers volgden cursus op „Hedenesse" Voor het vierde aclitercenvolgeudc jaar heeft een klas van de r.h.b.s. in Middelburg een vormingscursus op „Hedenesse" in Cadzaud meege maakt. Ditmaal was het thema „Het com munisme". Spreker waren cle heren Hollay over Hongarije, ds. W. S. Hu- go van Dalen over de Russische orthodoxe kerk. de heer Th. Breed over de Russische literatuur, wika A. Dales over Berlijn en dc heer F. G. van der Poll en mr. A. J. M. Visser over het marxisme. De laatste spre ker trachtte de leerlingen „omver te praten", nadat men dus op alle mo gelijke manieren was voorgelicht. Er was voldoende illustratiemateriaal en bovendien enkele films over Moskou en de nieuwe universiteit. Voorts- werd de bekende film „Potemkïn" vertoond. Tijdens de laatste avond speelden de leerlingen enkele scènes uit boeken van Orwell. De cursus stond onder leiding van de heer H. J, Vader en wika R. Wasterval. Belangen van N.S. in Rott. Tramweg Mij. Vele leden uit de Eerste Kamer heb ben de minister van verkeer en wa terstaat gevraagd of het waar is, dat de gemeente Rotterdam de aan delen van de Rotterdamsche Tram weg Maatschappij heeft aangekocht zulks op initiatief van de Neder- landsche Spoorwegen en wel met het doel dat de N.S. een belangrijk ge deelte dezer aandelen wederom zal overnemen van de gemeente Rotter dam. Voorts vragen zij of Rotterdam cn de N.S. een overeenkomst heb ben gesloten tot gezamenlijke exploi tatie van de R.T.M. voor de tijd, dat de N.S. nog geen vergunning heeft erlangd tot het overnemen van cle bedoelde aandelen. In het voorlopig verslag over de be groting van verkeer en waterstaat vragen betreffende leden verder in lichtingen over de stand van zaken betreffende de samenwerking tussen de N.S. en Rotterdam aangaande de verdeling van de R.T.M.-aandelen en de voorgenomen exploitatie van de R.T.M.-lijnen. Algemene kennisgeving. Heden overleed geheel onverwacht onze innig geliefde zorgzame vrouw en mamma MARIA GEERTRUIDA ROOSE, geboren Wisse, op de leeftijd van 25 jaar. J. W. Roose Nelly Petertje Middelburg, 20 maart 1962, Dam 24. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 24 maart a.s. om 11.30 uur vanaf Dam 24. De overledene ligt op gebaard in het Gast huis te Middelburg. Heden is van ons heen gegaan onze lieve schoondochter, schoon zuster en tante MARIA GEERTRUIDA ROOSE. geboren Wisse, op cle leeftijd van 25 jaar. Middelburg: P. C. Roose N. Roose-de Rijke Drente: W. J. Roose C. Roose-Pol Den Haag: J. Kist-Roose D. Kist Terschelling: P. C. Roose T. Roose-van Leunen Den Haag: C. de Bruyn-Roose J. de Bruijn R. Roose en verloofde 20 maart 1962. Geheel onverwacht overleed onze innig ge liefde dochter, zuster, behuwdzuster en tante MARIA GEERTRUIDA ROOSE. geboren Wisse, op de leeftyd van 25 jaar. Uit aller naam, J. Wisse Middelburg, 20 maart 1962. Jacob Catsstraat 18. DR. P. C. KRAAN, chirurg te Vlissingen. HEDEN PRAKTIJK HERVAT. Van Ho Volde uw drukker

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 13