Gemeentesecretaris Borssele gehuldigd f999.99 BILT ERFPACHTPROBLEEM IN GOES ERFENIS UIT HET VERLEDEN DERTIG EERSTE PRIJZEN OP IE DAG VAN SOLISTENCONCOURS /jÜCUIVM1 2 P16 0 V IN CI ALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 19 MAART 1962 BIJ 25-JARIG JUBILEUM Veel waardering voor het werk van de heer Boogert Een grootse huldiging is zaterdagmid dag de gemeentesecretaris van Bors sele, de heer M. F. Boogert ten deel gevaJJen in verband niet zijn 25-jarig ambtsjubileum. Tijdens een in het Verenigingsgebouw gehouden huldi- gingsbijeenkonist schetsten tal van sprekers de verdiensten van de heer Boogert, niet alleen als secretaris van de gemeente Borssele, maar ook in Vele andere functies. Als tastbaar blijk van waardering ontvingen de heer en mevrouw Boogert, die tevens him 25- jarig huwelijksfeest vierden, veel ge schenken. Nadat de bijeenkomst was geopend door een familielid van de juoila- ris. de heer M. Allewijn uit Goes, richtte burgemeester P. J. Dominicus zien tot de jubilerende gemeentese cretaris. Hij herinnerde eraan, ciat zich in 1936 moeilijkheden hebben voorgedaan in Borssele, als gevolg waarvan de voorzitter van de raad ge dwongen was heen te gaan. Niet lang daarna bedankte de gemeentesecre taris. Op 22 februari 1937 werd de heer Boogert tot tijdelijk secretaris benoemd en precies 48 uur later had hij zijn definitieve benoeming in zijn zak. ..De secretaris heeft er in de loop van de jaren blijk van gegeven de za ken op de juiste wijze te kunnen orga niseren. Hij staat klaar voor ieder. Hij is een vraagbaak voor de bevol king". aldus burgemeester Dominicus. Spreker zei persoonlijk tc hebben nagemeten hoeveel nieter notulen de heer Boogert heeft geschreven van de vergaderingen van de raad en van b. en w. Hij kwam tot de respectabele afstand van ruim 8 km, 4.424 meter raadsnotulen en De gemeentesecretaris van Borssele, de heer M. F.. Boogertheeft zater dagmiddag zijn zilveren ambtsjubi leum gevierd, Op de foto: burgemees ter P. J. Dominicus overhandigt de jubilerende secretaris namens de ge meenteraad van Borssele een 'ge schenk. Foto P.Z.C.) 3.893 b. en w.-notülen.... Als stof felijk blijkt van waardering bood burgemeester Dominicus een ge schenk aan. De oudste zoon van hel echtpaar Boo gert sprak daarop zijn ouders toe en overhandigde hen eveneens geschen ken. Burgemeester R. O. M. Waelput van 's Heerenhoek drukte zijn gevoe lens van dankbaarheid uit voor het feit. dat de jubilaris al 21 jaar „bij stand" verleent aan 's Heerenhoek. Hij liet zijn woorden vergezeld gaan van enkele cadeaus. Wethouder J. Walhout vertolkte de gevoelens van de gemeenteraad. Hij wees erop, dat de heer Boogert veel werk heeft verzet in het belang van de gemeente Borssele. De heer A. van dé Velde bood zijn gelukwensen aan namens het gcmeentepersoneel. Hij overhandigde een geschenk. Tenslotte wérden nog woordep van gelukwens gesproken door de heer J. Kakebeke, gemeentesecretaris te Hellevoetsluis, vroeger werkzaam ter gemeentesecre tarie van Borssele, de heer J. Moens namens de familie, ds. W. A. Vrij- landt, dokter H. M. J. Riviet en de heer M. Raas. Daarna maakten nog velen van de auto. gelegenheid gebruik de heer en me vrouw Boogert te feliciteren. Onder de velen, die hun gelukwensen kwa men aanbieden, waren o.a. het lid van Ged. Staten C. Philipse en verschil lende burgemeester en geineeütese- cref a rissen. Vit Goese Vakschool f 1000,- gestolen Schade aan meubilair Eind vorige week is 's nachts in de vakschool voor meisjes aan de Berg weg te Goes ingebroken, waarbij in totaal een bedrag is ontvreemd van circa ;f 1000. Daarbij alleen bleef liet niet, want degenen, die zich via een raam toegang hebben verschaft tot I de school, hebben voor minstens het- i zelfde bedrag schade toegebracht aan meubilair. Door de bajonetsluiting van een raam stuk te maken, hebben de die ven de politie vermoedt dat de da ders onder de jeugd moeten worden gezocht kans gezien het schoolge bouw binnen te dringen. Ongestoord hebben zij daar hun „werk" kunnen verrichten. Verschillende leslokalen werden bezocht, waarbij zij kastjes en laden openbraken. Op déze wijze konden zij beslag leggen op verschil lende „geldpotjes", in totaal rond 1000 bevattend. Het politioneel on derzoek is nog in volle gang. Marineman maakt val van 12 meter in Vlissings dok I Zondagmorgen heeft een van de be- j manningsleden, de heer W. 1». Haag- J oort, van het marinevaartuig-wacht- schip „Van Speijk", dat momenteel in een van de dokken op het zoge naamde ..Eiland" te Ylissïngen ligt, een val van een hoogte van twaalf meter gemaakt. Dit ongeluk de heer Haagoort gleed uit op het dek van de „Van Speijk" is bijzonder goed afgelo pen. Met een hersenschudding en een gekneusde elleboog werd de heer Haagoort opgenomen in het Sl.-Jo- seph-ziekenhuis te Vlissingen. Zijn toestand was gisteravond redelijk goed. Concours Chr. zangver. op 2 juni in Goes Tijdens de zaterdagmiddag in de „Opril" te Goes gelïouden vergade ring van de ring Zeeland van chris telijke zangverenigingen, aangeslo ten bij de koninklijke bond van chris telijke zang- en oratoriumverenigin gen in Nederland, werd besloten het bondseoncours te houden op 2 juni 1962 in de gereformeerde kerk 'aan de Westwal te Goes. Als juryleden voor dit concours zul len worden gevraagd de heren De W'olf uit Rotterdam en P. C. Brak man uit Axel. Inmiddels hebben zich al 22 verenigingen als deelnemer voor liet concours opgegeven. Dè vergadering stond onder leiding van de heer P. van der Wiele uit Goes, die in zijn openingswoord slechts de afgevaardigden van een tweetal verenigingen kon verwelko men. Na behandeling van nog enkele interne aangelegenheden besloot de heer Wonder gam de vergadering. WIN IN FEBRUARI,MAART EN APRIU TERUG OP UW VESPA SCOOTER Wees erbij vóór 15 april! Vraag wed strijdformulier .bij de Vespa-dealef IMPORTEURS: IMPORT "NEGA" N.V. G.A.M.N.V. NEDESPA RoUcrdam Socrwctj 25 Roermond Telefoon 176600 j Telefoon 4354 Oteml dealers 5at BmtenlanJ RUIM TWEE MILJOEN OP DE WEG! Dealer: Auto- en motorenbedrijf KEES HUVBREGTS Blauwedijk 47, Middelburg, tel. 2155 Auto's botsten frontaal bij Sas van Gent ;el- en glucosefabr van Gent-Terneuzen zijii Bij de stijfsel- en glucpsefabriefc op de weg Sas van Gent-Terneuzen zijii •dag twee personenauto's fron- VAN NAAR DE KELDER Sluis heeft sinds enkele dagen een echte schuttersvereniging, „Willem Teil" genaamd. Die schutters, 22 in getal, gaan 2 maal per week naar de kelder van het Sluist Belfort om daar op de schietbaau elkaar te be kampen. Burgemeester P. F. Van Hootegém heeft „Willem Teil" on langs geïnstalleerd. Dat deed hij met een goed gericht schot. De schutters van „Willem Teil" heb ben de beschikking over stalen bo gen: de baan is beschut door scher men en de pijlen leggen een afstand af van 21 meter tot ze niet verder kunnen: een dikke plank. Burgemeester Van Hootegem kreeg bij de installatie een fraaie houten pijl aangeboden van hoofd man Fl. Dusarduijn. die onder meer vertelde, dat de collega- schutters in Brugge een gouden pijl bezitten, die Karei de Stoute taal met elkaar in botsing gekomen, waarbij een Belgische bestuurder zwaar gewond en een Belgische jon gedame ernstige verwondingen kreeg. De bestuurder van de andere auto. de heer T. uit Sas van Gent weid licht gewond. Het ongeval ontstond toen T. komend uit de richting Terneuzen twee aan de rechterzijde van de weg gepar keerd staandé vrachtauto's wilde passeren. Uit de richting Sas van Gent naderde een personenauto, be stuurd door de heer O. uit Gent, die. 4 passagiers vervoerde in zijn wa gen. Beide auto's kwamen frontaal met elkaar in botsing. De arts Du Puyt verleende eerste hulp. De heer O. werd naar het ziekenhuis te Sluis kil overgebracht, het andere slacht offer werd overgebracht naar een zie- i kenhuis in Gent. De heer T. kon na I behandold te zijn in een ziekenhuis lang geleden nog eens heeft aan- l naar zijn woning worden overge- geboden. bracht. Vespa-scooters voor de Bevelanden: M. J. JEREMIASSE Oostwal 21, Goes. Ook voor onderdelen. Slot van pag1) men meer- en meer sociaal is gaan denken, is herhaaldelijk gesteld, dat men het moet zoeken in de richting van een stelsel, waarbij aan het ein de van de erfpachtperiode een ver goeding wordt gegeven op basis van de waarde van het gebouwde op dat ogenblik. Op een of andere wijze moet dit bedrag gecalculeerd worden in de jaarlijkse canon. Deze opvatting is juist het tegendeel van het standpunt, dat men zeventig, tachtig jaar geleden huldigde. De gemeenten gaven toen gronden in erfpacht uit, omdat zij te allen tijde een stem in het kapittel wilden hou den en na verloop van een aantal jaren weer de beschikking over de grond, 2onder enige vergoeding te geven aan de erfpachter. Vooral met het oog op in de toekomst te treffen maatregelen op verkeersgebied, voel den vele gemeenten voor het systeem van erfpachten. Anderzijds bleken degenen, die een erfpa'chtovereen- komst aangingen met de gemeenten, vaak de voorkeur te geven aan het betalen van een jaarlijkse canon in plaats van een bedrag ineens uit te trekken voor aankoop van de grpnd. In Goes is met name tussen 1860 en 1870 een groot aantal erfpacht contracten tot stand gekomen, niet alleen voor woningbouw, maar ook voor bedrijven, tuintjes VIER „MET LOF" Leeuwendeel daarvan voor Crescendo en St. Caecilia In de Concert- en Gehoorzaal tc Middel burg is zaterdag liet twee daags (.jaarlijks) solistenconcours van de bond van harmonie- en fan fareverenigingen in Zeeland begon nen. De organisatie was traditiege trouw in handen van de Middelburgse muzikanten zat de Rotterdamse mu- beoordeler van de prestaties van de muzikanten zal de Rotterdamse mu sicus Piet van Mever weer op zjjn vertrouwde plaatsje. Er waren deze eerste dag 62 deelnemers, die afkom stig waren van de muziekgezelschap pen op Walcheren; volgende week komen de Bevelandse muzikanten aan de beurt. De prestaties waren vaak van uitstekend gehalte: er werden 4 eerste prijzen met lof uit gereikt, 25 „gewone" eerste prijzen, 23 tweede nrii'/.en en tien Hoi-iIa r»i<iï_ 3.ti)in jj|| TOT Wijfie PROPAGANDA Tientallen verkiezing spam f letten had- de jongeman, lid van een politieke jongerenorganisatie, al in Vlissingse brievenbussen gedeponeerd. Straat- in straat-uit had hij gesjouwd, als maar propaganda bedrijvend voor de man. die zijn partij in de Provinciale Staten hoopt tc krijgen. Maar tenslotte kreeg hij er toch meer clan genoeg van. „Even tellen", overwoog liij en telde ■nog zeslig pamfletten. Zestig pamflettenzestig huizen", piekerde de knaap en daar zag hij toen ineens ontzettend tegenop. Gedachteloos verdeelde hij de circu laires in twee keurige stapeltjes, van ieder dertig stuks en toen, plotseling, nam hij een besluit. Hij koos twee adressen uit en de be woners van die panden vonden die dag leder niet minder dan dertig aan sporingen in hun brievenbus om toch vooral op meneer-zus-en-zo te stem men. 't Was tamelijk overbodig, zo bleek later. Want ite knaap had zijn voor raad uitgerekend gespuid bij twee vooraanstaande bestuursleden van de partij „Willem Teil" en „Ivanhoe", een luster schuttersgilde uit Brugge heb ben samen een tegeltableau laten vervaardigen als wisselprijs bij on derlinge wedstrijden. De eerste ge- lukschieting werd gewonnen door G. Buskens, 2. werd F. Gevaert, 3. Sj. D'Hóore en 4. C. van Damme. Het initiatief ging uit van de heren J. Leenhouwers en Ch. van Damme. Thesorier van „W.T." is G. Buskens. en commissaris van orde de heer F. Leenhouwers. Voorlopig kan „Willem Tell" tot 1 mei in de kelders van het Belfort blijven. OP BEZOEK. De jeugd van de openbare lagere school van Nieuwerkerk is op be zoek geweest bij de bejaarden in liet Dorpshuis en heeft daar op dc 14-daagse bijeenkomst een paar schetsjes opgevoerd, die zeer in de smaak vielen. Het was een soort resprise, want de jeugd had ze ook al laten zien op de ouder avond. Mevrouw Van Eetcn be dankte de .jongelui en het onder wijzend personeel, mevrouw Vnn dér Snoek en dc heren Buysse en Luwema. Bovendien werden be dankt de heren Lievense en Lem- som, resp. grimeur en verlich tingsman. VOOR INTERIEUR. De gereformeerde vrouwenvereni ging „Tot arbeid geroepen" in Brui- nisse heeft het mooie bedrag van f 550 bijeen gekregen van een uitge breide verkoopmiddag en -avond. Aan de verkoop waren verschillende attracties, als grabbelen en sjoelen verbonden. Bovendien kon men lo ten en oliebollen kopen. Alles voor de vernieuwing van hel interieur van de gereformeerde kerk in Bru. HONDERDZES. De tilatelistenvereniging „Delta" in Middelburg bestaat nog maar net. twee en een halve maand en heeft nu al 106 leden. Voorzitter Mennes deel de dit met trots mee op de ledenver gadering in liotél „Suisse" in Mid delburg. Hy zei bovendien, dat posl- zegelsvcr/amelon niet alleen een aan gename maar ook nuttige vrijetijds besteding is. üc slagzin van de fila telisten is nu geworden: „de tweede honderd zo spoedig mogelijk vol". Subsidie voor dempen haven St.-Maartensdijk Het ministerie van economische za ken heeft een subsidie toegezegd voor het dempen van de haven en de aan- leg van de riolering- en bestrating te St.-Maartensdijk. Het werk. dat zal worden uitgevoerd in D.A.C.W.- verband, wordt op f 281.000,ge raamd. Zo mogelijk zal met dit infrastruc tuurwerk spoedig een aanvang wor den gemaakt. De resultaten van de le dag zijn: Hoogste ere-afdeling solisten: J. Me- liefste, Onda, Nieuwland, 72 punten (le prijs met lof), A. Wielemaker, St. Caecilia, Vlissingen, 70 p. Afd. uitmuntendheid: solisten: le prijzen: Chr. Joziasse, Crescendo, Oostkapelle 69, P. C. Verpoorten, Vlijt en Volharding, Souburg, 68; M. Goedhart, Arne's Genoegen, Ar- nemuiden, 68; A. Melis jr. Voor waarts. Koudekerlce en L. Jobse, Crescendo, Oostkapelle, beiden 64; 3e prijzen: J. H. Semeiin, Onda, Mid delburg. 54 en J. Overbeke, St. Cea- cilia, Vlissingen, 50. Ere-afdeling solisten: le prijzen: P. v. d. Welle, OKK, Westkapelle, 69; A. Melis sr., Voorwaarts, Koudeker- ke, 56; 2e prijzen D. Goedhart, Arne's Genoegen, 63; P. Wielemaker, Voor waarts, Koudekerke, 60; G. Roose, St. Ceaeilia, Vlissingen, 58. Eerste afdeling duetten: Is prys met lof: P. J. Mol en J. Meliefste (Ex celsior. Arendskerke en ONDA. Nieuwland.) 73 p.: le prijzen: M. L. Amadio en Hans Adriaanse, St. Cea eilia, Vlissingen en A. Melis jr. en G. Jobse, Voorwaarts, Koudekerke, beiden 66; D. en M. Goedhart, Arne's Genoegen, 64. Eerste afdeling solisten: le pryzen: Bram Overbeeke, Excelsior, Middel burg en A. de Nooijer, Arne's Ge noegen, beiden 64; 2e prijzen: M. Knuijt, Arne's Genoegen, 62: G. Job se, Voorwaarts. Koudekerke, 59: S. Christiaansen, id. 58: Hans Adri- aanscn, St.. Ceaeilia. Vlissingen 56. Tweede afdeling solisten: 1c prijzen: le prijs met lof: Geirit Holtkamp, St. Ceaeilia, Vlissingen en Simon Wisse, Crescendo, Oostkapelle, bei den 72; le prijzen: J. A. Maas, Apollo, Domburg en P. J. Reijn- oudt. Onda, Nieuwland, beiden 66; L. van Eenennaam. Onda, Nieuw land. Johnny van Wallenburg, Vlijt en Volharding, Souburg en M. Mat- thrjsse, Luctor et Emergo, Zoutelan- de, allen 65: C. Ventevogel, Arne's Genoegen, Huib den Hollander. Cres cendo, Oostkapelle er. D. Goedhart jr., Arne's Genoegen, allen 64; twee de prijzen: P. J. Baan, Onda, Middel burg 61; Ad. Elshout, St. Ceacila, Vlissingen en P. Willeboordse, Cres cendo, Oostkapelle, beiden 60; J. J. Bliek, Onda, Middelburg 59: Els de la Houssaye. St. Ceaeilia, Vlissingen, 58; J. Kooman, Crescendo, Oostka pelle. Piet v. d. Hooft, Veere's Ge ren de deelnemers „voor hetft°eoen en H. M. Roeting id., allen 57. 3 tweede prijzen eu tien derde prij zen. Een opmerkelijke prestatie leverde de afvaardiging van „Crescendo" uit Oostkapelle. Vijf van hen behaalden namelijk een eerste prijs en daarbij bevond zich bugelist Simort Wisse, die met 72 punten een eerste prijs ,met lof" in de wacht sleepte. Onge twijfeld een pluim op do hoed waard van dirigent. P. Wisse. 1 Ook de muzikanten van dir. Jan de Graaf, die het Vlissingse Sint- Ceaeilia leidt, kwamen tot 5 eer ste prijzen en ook daarbij was er één „met lof". Die kwam toe aan tamboer Gerrit Holtkamp. die vijf variaties op de Franse reveille op merkelijk vast sloeg. Verder kwam Arne's Genoegen uit Arne- muiden tot 4 eerste prijzen en Voorwaarts uit Koudekerke tot 3, eveneens prestaties om trots op te zijn. Voor de beste „voorstelling" zorgden evenwel twee oude getrouwen van de jaarlijkse solistenconcoursen. name lijk „kampioen" P. J. Mol van Excel sior uit 's-Heer-Arendskerke en J. Meliefste van O.X.D.A. uit Nieuw land, die een duet voor twee tuba's speelden en daarvoor 73 punten, een eerste prijs „met lof" dus, kregen. Alléén vergaarde Meliefste met de bariton 72 punten en hy moet nu maar afwachten (met Mol) of de Be velandse muzikanten volgende week de 73 punten zullen overschrijden. De begeleiding werd verzorgd door Ab Lichtendahl en Jan du Graaf. enz. De percelen grond, waarop erfpacht rust, liggen verspreid over de gehele stad, onder meer Van der Spieghelstraat, Wester straat, Westwal, Oostwal, Jacob Valckestraat enz. Tussen 1925 en 1935 is een groot gedeelte van de grond op het z.g. natte industrie terrein tussen de beide kanaalar- men in erfpacht uitgegeven. Hier zijn vele bedrijfsgebouwen verre zen. Canon De jaarlijkse canon van de verschil lende erfpacht regelingen loopt sterk uiteen en varieert van slechts enkele centen per vierkante meter tot in één geval 2 per vierkante meter. De meest voorkomende prijs ligt tussen de 25 cent en één gulden. De duur van de erfpachtovereenkomsten va rieert eveneens: dertig jaar, veertig jaar, vijfenzestig jaar, en zelfs ne genennegentig jaar; Sinds enkele ja ren wordt bij verlenging van een erf pachtcontract de clausule opgeno men, dat op verzoek van de gemeente de jaarlijkse canon periodiek ver hoogd kan worden. Dit in verband met de stijgende grondprijzen en de ontwaarding van de gulden. Hoe ingewikkeld deze materie is, mo ge blijken uit het feit, dat op een stuk grond soms drie erfpachtcon tracten rusten. Eerst werd bijvoor beeld het huis gebouwd, later een strook grond als tuin toegevoegd en weer een aantal jaren later kwam de erfpachter tot de conclusie, dat hij nodig een achteruitgang moest hebben. Iedere keer als hij grond no dig had. werd een erfpachtcontract opgemaakt. Aan de dag van vandaag is het zo, dat de gemeente Goes vrijwel geen erfpachtovereenkomsten meer aan gaat. Alle gronden op de naoorlogse industrieterreinen en de uitbreidings plannen zijn verkocht. Dit wil echter niet zeggen, dat de gemeente niet meer bereid zou zijn gronden in erf pacht uit te geven. De mogelijkheid daartoe is nog opengehouden. Een recent voorbeeld is de beurszaal van hotel „De Korenbeurs" le Goes. Rond 1950 is hiervoor een erfpachtcontract opgesteld met een geldigheidsduur van dertig jaar. Op verzoek van de exploitant van „De Korenbeurs" is dit contract in 1956 verlengd tot het jaar 2026. Het gemeentebestuur heel't dit met een gerust hart kunnen doen, want redelijkerwijs gesproken, zal de gemeente de grond waarop de beurs is gebouwd, nimmer nodig hebben voor een of ander doel. Als alle gevallen zo eenvoudig waren als de beurs, dan zou het gemeente bestuur van Goes thans bepaald geen pogingen in het werk stellen om de „erfpachtkwestic" te regelen. Hier over is al een nota opgesteld door b. en w„ De raad heeft in informele zitting In grote lynen zyn standpunt liierover duidelyk gemaakt. Het is inmiddels wel gebleken, dat er vele voetangels en klemmen rond de erf pacht zitten. De honderdvijftig erf pachters in Goes wachten daarom met spanning op het resultaat van het door de gemeente ingestelde on derzoek inzake de erfpachtregelin- Een front van de troep" tijdens het so listenconcours, dat zaterdag in Mid delburg begonnen is. Foto P.Z.C.) Twee lichtgewonden bij botsing te Serooskerke (S.) Zaterdagmiddag zijn te Serooskerke op Schouwen twee mensen licht ver wond geraakt, toen daar op de split sing Provinciale Weg-Bootsweg twee personenauto's in botsing kwamen. De auto's werden vrij ernstig be schadigd. De over de Boots weg rijdende auto mobiliste, mevrouw B.-H. uit Elle- meet verleende geen voorrang aan de over de Provinciale Weg rijdende auto. bestuurd door S. W. uit Haam stede. De auto van de lieer W. kwam in een sloot terecht. W. en zijn echt genote werden licht gewond. Nadat dokter Terpstra uit Brouwershaven eerste hulp liad verleend en zij van droge kleren waren voorzien, kon den zij met een andere auto de reis naar huis voortzetten. f Advertentie) Derde afdeling duetten: Cobi Jan sen en E. Davidsc, Onda, Middel burg, 66 (le prys). Derde afdeling soliston: le prijzen: Joop Mulder en Tonny de Meiilder, beiden St. Ceaeilia, Vlissingen, bei den 66; Meinard Sprcnger, Crescen do, Oostkapelle. 64; tweede prijzen: C. J. Lauer, Excelsior, Middelburg, 63: Rinus Daane. St. Ceaeilia, Vlis singen. 62; Jo Wijkhuis, id. 60, mej. T. Boode, id. 59; P. C. Goozen, Vlijt en Volharding. Souburg en L. Da- vidse, Onda. Middelburg, beiden 58; C. L. de Bree, Vlijt en Volharding. Souburg en Adrie Koppejan, Veere's Genoegen, beiden 57: derde prijzen: B. v. d. Kreeke. Vlijt en Volharding, Souburg, 55: L. Brand, Apollo. Dom burg en Willy Holtkamp. St. Cea eilia, Vlissingen, beiden 54: B. Da- vidse. Onda. Middelburg en Ko Leiin- se. Vlijt en Volharding, Souburg, beiden 53; J. C. van SDhmdér, Vlijt en Volharding. Souburg. 51; J. Kasse. id, en Christian Gnedblocd, Veere's Genoegen, belden 49. C. M. Schipper te Goes overleden In het Gasthuis te Middelburg is zaterdag overleden de heer C'. M. Schipper, directeur van de land- bouwmachinehandel Schipper en Zn. N.V. te Goes. De thans overle dene, die zyn vader in het bedrijf heeft opgevolgd en die zich bijzon der interesseerde voor de ontwikke ling op het gebied van de mecha nisatie in dc landbouw, bereikte de leeftijd van 62 jaar. De begrafenis is bepaald op woensdagmiddag 2 on de R'eemene begraafplaats. UW HUWELIJKSDAG HERLEEFT in een huwelijksrcportage van FOTO VERSCHOORE GOES KRUININGEN VLISSINGEN - VERWACHT. VRIJ ZONNIG Droog weer met opklaringen. Zwakke tot matige, in de middag af en toe vrij krachtige noordoostelijke wind. Ongeveer dezelfde temperaturen als gisteren. ZON EN MAAN. 20 maart Zon op 6.45 onder 18.52 Maan op 18.00 onder 6.46

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 2