„Veiligheidsdag" voor landbouw op Tholen Baron Bluft AFWISSELEND PROGRAMMA OP RUNDVEEFOKDAG WALCHEREN Waar zijn onze schepen? TAAK HERVORMDE KERK OP HET ZEEUWSE PLATTELAND verstopping „U ZOEKT GELD" IKDOORNS Plaats eens een „Kleintje" MAGIRUS-DEUTZ Rotisscrie ,,'t Veerhuis" A Sinke 8 Zn, PROVINCIALEZÈEUWBE COURANT MAANDAG 5 MAART 1962 IN VEILING SINT-ANN ALAND In en om het bedrijf en op de weg De Thoolse landbouw lieeft zich za terdagmorgen in de afmijnzaal van de veiling te Sint-Anualand laten voorlichten over de veiligheid. Deze z.g. „veiligheidsdag" werd georgani seerd, omdat nog altijd een groot aantal ongelukken in de landbouw voorkomt, niet alleen in en om de boerderij, maar ook op de weg. Twee deskundige sprekers waren naar Sint-Annaland gekomen om de tal- ryk aanwezige landbouwwerkgevers en -werknemers voorlichting te ge ven. Als eerste voerde de heer L. J. Wier- sma van de arbeidsinspectie te Ereda het woord. Hij sprak óver het on derwerp: „Veiligheid in cn om de boerderij". Hij wees er op. dat onder arbeiders in land- en tuinbouw jaar lijks rond 20.000 ongevallen worden geregistreerd. Een zelfde aantal on gevallen doet zich volgens de heer Wiersma voor onder de boeren, tuin ders en hun gezinsleden. Spreker verklaarde, dat het aantal ongevallen stijgt, ondanks het féït, dat het aan tal arbeiders in de landbouw af neemt. Uitvoerig stond hij stil bij enkele van j de meest voorkomende ongelukken, zoals met een ladder, met "niet vol doende afgeschermde machines enz; Ook een onjuiste werkmethode is vaak de oorzaak van een ongeval, al- i dus spreker. De heer Wiersma weid de ook uit over het landbouwveilig- heidsbesluit 1950, dat evenwel jam mer genoeg maar al te vaak niet wordt nageleefd. In verband met per'soiieelssehaar- ste bij de arbeidsinspectie is het bijzonder moeilijk om regelmatig controle op de naleving van de verschillende verordeningen uit te oefenen, betoogde de heer Wier sma. Voorts behandelde hij de be strijdingsmiddelen. De boer en tuinder en hun personeel doen er goed aan de bestrijdingsmiddelen met groot „wantrouwen" te be handelen, aldus spreker. Opperwachtmeester A. M. Westdorp uit Tholen sprak over de „Veilig heid op de weg". Hg wees er met Idem op, dat het vooral zaak is de verordeningen te kennen. „Iemand, die een trekker berijdt met aanhang wagen, dient te weten aan welke ei- sén zijn voertuig moet voldoen", meende hij. Aan de hand van teke ningen zette hij uiteen hoe de inrich ting van landbouwvoertuigen dient te zijn. Met name stond spreker uit voerig stil bij de verlichting, de spie gel. de richtingaanwijzers enz. Hij verklaarde, dat het verkeer een vak is geworden en daarmee zal de weg gebruiker rekening dienen te houden. Deze veiligheidsdag was georgani seerd door de bedrijfsstudicgroep Tholen en Sint-Philipsland. de streekverbeteringseommissie Tholen, de gespreksgroep van de landarbei dersvoorlichting en de rijkslandbouw- voorlichtingsdienst te Goes. Er be stond voorts gelegenheid demonstra tiemateriaal te bezichtigen en ver der waren er instructiefilms over de veiligheid in en om de boerderij en op de weg. Toogdag van N.C.L.B. in juni in Oostburg In een vergadering van de districts- besturen van de Nederlandse Christe lijke Landarbeidersbond, zaterdag morgen in „De Opril" te Goes gehou den, werd besloten op 20 juni a.s. een toogdag te houden in Oostburg. Tij- ,dens deze bijeenkomst zullen verte genwoordigers van het hoofdbestuur het woord voeren. Getracht zal wor den de omlijsting van deze dag te laten verzorgen door „Werkende Jeugd", de jeugdorganisatie van het C.N.V. 's Middags vergaderde het district Zuïd-Beveland van de N.C.L.B. onder voorzitterschap van de heer Chr. Maas uit Krabbendijke. De districts bestuurder uit Goes, de heer M. D. den Hollander, behandelde het onder werp: „De sociaal-economische posi tie in land- en tuinbouw". Verschil lende problemen werden aangesne den. Voorts werd nog gesproken over de ledenraadsvergadering van de organisatie, wel ke wordt gehouden op 26 en 27 april a s. Voorts werden mededelingen gedaan over het loon- beleid en de besprekingèn over de land- en tuinbouw-c.a.o. Dank zij samenwerking diverse fokkersbonden Werkbijeenkomst van de „Vrienden van Veere" Buiten de gebruikelijke jaarlijkse zomervergaderingen om heeft de vereniging „Vrienden van Veere" za terdag in de Campveerse toren te Veere een werkbijeenkomst gehou den. Het bestuur had vooropgesteld dat de aandacht zich op een breder onderwerp dan Veere alleen zou rich ten. Onder het motto „Zeeland tus sen Noord en Zuid" spraken de heren dr. A. van de Poel uit Breda en drs. M. C. Verburg, directeur van het E.T.I. voor Zeeland aan de hand van van te voren ingediende stellingen oter respectievelijk „Veere als mo gelijk cultureel ontmoetingspunt tus sen Noord en Zukl" en „De plannen rondom de Westerscheldc, gezien als verbinding tussen Noord en Zuid". De heer Verburg wees er onder meer moet worden tussen Nederland en Vlaanderen. Roftd dié Westerschelde, met eventuele vaste verbindingen, zal dan ook iets constructiefs moeten gebeuren. Hij legde de nadruk op het fiunt regionale cultuur, waarin Zee and zich op Vlaanderen zou kunnen inspireren. De heer v. d. Poel vroeg zich af of er in Veere iets zou kun nen plaatsvinden waardoor deze stad cultureel centrum van het Deltage bied zou kunnen worden. Hij sprak zelfs van een Gulden Viies, een vorm van stede- en gewestengenootschap vóór de Delta met Veere als ontmoe tingscentrum. De vergadering meen de dat plannen in deze richting, zo als jaarlijkse conferenties in Veere voor een vorm van bezinning op de belangen van de streek, wellicht te verwezenlijken zouden zijn. Veel belangstelling voor vereniging „Zeeland" De ledenwerving van de onlangs op gerichte Nederlands-Belgische ver eniging „Zeeland" hóeft een gunstig resultaat gehad. Ongeveer 185 leden gaven zich op zodat het voorlopig bestuur meent dat nu een definitief bestuur kan worden gekozen. Dit zal dan moeten gebeuren in een algemene vergadering zaterdagmid dag 10 maart om half drie in de „Korenbeurs" te Goes. Inleidingen zullen in deze vergadering worden gehouden door drs. M. C. Verburg, directeur van het E.T.I. voor Zeeland en drs. K. Laansma, directeur van dé stichting Zeeland voor Maat schappelijk en Cultureel werk. Het voorlopige bestuur meent dat hét algemene bestuur uit tenminste 10 en ten toogste 15 leden zou moe- tén bestaan. Bij de samenstelling wil men rekening houden met een zo groot mogelijke spreiding in de provincie en met een vertegenwoor diging van verschillende „sectoren". Daartoe zijn de desbetreffende aan bevelingen opgemaakt. Het voorlo pige bestuur stelt voorts voor de commissaris der koningin in Zee land. die zich reeds als zodanig heeft öêreidverklaard, uit te nodigen het erevoorzitterschap van de vereniging op zich te willen nemen. De Belgi sche oonsuls en de inspecteur van het Belgische Loodswezen komen voor hét erelidmaatschap in aanmerking. OP 13 EN 14 JULI IN MIDDELBURG Unaniem Unaniem waren de vertegenwoor digers van deze organisaties tijdens een zaterdag in Middelburg gehouden bijeenkomst van me ning, dat de handen ineen gesla gen moeten worden om gezamen lijk een manifestatie op touw te zetten. Wanneer men namelijk af zonderlijk keuringen houdt, wordt het programma voor een te be perkte kring afgewerkt. Deze ge zamenlijke manifestatie zal niet alleen de moeite van het bekijken waard zijn voor de agrarische be volking, maar ook voor tie niet- agrarische bevolking, a-Eim,-a agrariërs on zelfs voor de vreem delingen. Nadat eerst dó mede werkende bonden in eigen kring de mogelijkheden besproken had den, hebben zaterdag de afgevaar digden de hoofden bij elkaar ge stoken. Voor beide dagen is er een werkcomi té gevormd. Voor de eerste dag be; staat dit comité uit ir. W. L. Harm- sen. de rijksveeteelt- en zuivelconsu- lent als voorzitter. J. Vos voor het rundvee, J. Maljaars voor Hippos. B. Meijer voor de f.uigpaarden, P. Dinge- manse voor dc varkensfokkers en C. den Engelsen als secretaris. Deze commissie zal medio maart een programma opstellen, dat er in principe als volgt uitziet: in de voormiddag keuringen voor rund vee, trek- en warmbloedpaarden eh varkens. In de namiddag wor den de bekroonde dieren aan het publiek getoond, waarbij een mu ziekkorps eventueel voor afwisse ling zal zorgen. Zoals in ons blad van vrijdag j.l, reeds gemeld werd, zal de tiende ruiiuvee- fokdag voor Walcheren ter gelegen heid van dit tweede lustrum een mani festatie van de eerste orde worden, waaraan bijna alle veefokkersorgani- saties, asmede de L.J.G., de C.J.B.T.B. en de Z.P.M. op Walcheren huu mede werking zullen verlenen. De eerste oriënterende besprekingen tussen de organiserende regelingscommissie voor deze rnndveefokdag en de deel nemende bonden zijn reeds gehouden en naar aanleiding daarvan is ïn prin cipe besloten om deze manifestatie te laten geschieden op vrijdag 13 en za terdag 14 juli aanstaande op een nog nader te bepalen terrein in Middel burg. Deze nadere mededelingen deed de neer C. den Engelsen, hoofdassis tent A bij het rijksveeteelt- en zuivel- constilentscliap en secretaris van de regelingscoinniissie. De deelnemende organisaties aan deze fokvee-manifcstatïe zijn: teil eerste dus de regelingscommissie voor de rundveefokdag Walcheren, vervolgens de gewestelijke bond Zeeland van de koninklijke Nederlandse Federatie voor Landelijke Rij verenigingen, de bond van trekpaardenfokkers Hippos, de afdeling Walcheren van de konink- lijke-vereniging.Het Nederlands Trek paard, de Walcherse leden van de tüi'gpkardenfokvereniging V.L.N., de Shctlandpony-fokverenïgïng. de var- kensfokverenlging Walcheren, de kring van geitenfokverenigingen op Walcheren, de L.J.G. en de C.J.B.T.B. Automobilist na botsing te Sluiskil in ziekenhuis Zondagavond om negen uur is op de Rijksweg tussen de beide fabrieken te Sluiskil de 2J-jarige- A. de G. uit Sas van Gent bij een autobotsing ernstig gewond geraakt. Hij werd naar het St.-Elisabethziekenhuis te Sluiskil overgebracht. De botsing ontstond, doordat De G. met grote snelheid een bocht wilde nemen, daar door op de linkerweghelft kwam en op een tegemoetkomende auto inreed. De G. werd uit de auto geslingerd. Zijn voertuig kwam dertig meter verder tot stilstand. De auto werd zwaar beschadigd. De twee inzitten den van de tegemoetkomende auto deze werd licht beschadigd kwamen met de schrik vrij. Deze auto werd bestuurd door mevr. F.- de W. uit Stoppeldijk. Examens Voor het examen Nederlandse han delscorrespondentie afgenomen door de Nederlandse Associatie voor Prak tijkexamens slaagde mej. A. A. Thie- fy te Goes. RADIOEN T.V..RUBRIEK De werkcommissie voor de tweede dag is als volgt samengesteld: D. Nieuwenhuyzen voor de landelijke ruitei's, K. Kleinepier voor de geiten fokkers, voorlopig J. H. ter Kerus voor de pony's. K. Dekker voor de C.J.B.T..B, D Vos voor de L.J.G.. ter wijl voor de Z.P.M. nog een vertegen woordigster zal worden aangewezen. Afwisselend 's Morgens worden op deze tweede dag wedstrijden voor de ruiters gehouden, voorts L.J.G.-wedstrij- den in de vorm van trekkerbehen- digheidswedstrijden, beoordelingen voor kalveropfok, en mogelijk een melkwedstrijd. Ook zullen clan de keuringen worden gehouden van de geitenfokkers. In de namiddag wil men een aantrekkelijk pro gramma opstellen met veel afwis seling: demonstraties van de lan delijke ruiters, tuigpaarden, trek- paarden en Shetlandpony's, en de eindkeuringen voor de trekkerwed strijden, terwijl dit alles met mu ziek opgeluisterd wordt. De plaats van deze manifestatie is nog niet bekend. Er is een commissie benoemd, die naar een geschikt ter rein zal zoeken. De overkoepelende commissie voor deze manifestatie is gevormd uit de heren Harmsen, Den Engelsen,. Vos, Nieuwenhuyzen en Van Dammc. <2\oren, en schrijven VANDAAG T elevisie De N.C.R.V.-avond wordt ingeleid door Peter van Campen, die kant tekeningen maakt bjj actualiteiten, om 8.30 uur. Beter dan hij weet vader het weer, om 8.30 uur: scho liertje Betty krijgt het aan de stok met student Cliffy. Ze krygt zo'n hekel aan 'm dat het wel op liefde uitdraaien moet. Om 8.55 uur Be hekst geld, een verhaal dat wordt voorgedragen door Piet Romer. In Winston Churchills memoires (in 36 delen) zijn we aan deel 9, niet meer alleen: Hitler valt Rusland binnen de Japanners overvallen Foarl Har bour, zodat Engeland twee machtige bondgenoten vindt in de tot dan al leen gevoerde strijd tegen Duitsland. Het forum van prof. Diepenhorst bespreekt om 9.40 uur, de narigheden van examens. De Belgische televisie brengt 's mid dags al carnaval, van vier uur tot kwart over vijf: dc rozenmaandag aan de Rijn. Om zeven uur begint het jeugdprogramma, 's Avonds na 1-Iet manneke weer carnavalsviei'ing, dit keer in Leuven, met de studenten van die stad en die van Gent en Brussel. Om half tien toneelkritiek, met o.a. „De Vrek" van Molière en een interviewtje met Romy „Sis- si" Schneider, dié thans optreedt in „De Meeuw" van Tsjechow. Radio Hilversum 1: Om half vijf vergeten muziek voor blazers o.a. Venusriinzlein van Jo- hann Staden. Om half zes Dave Bru- beck tien minuutjes maar. Om half zeven het Concertgebouworkest met Rosamunde van Schubert. Mid- summernightsdream van Mendels sohn. Hilversum II. In openbaar kunstbezit dit keer: de paarden van Potter om 6.50 uur. Om vijf over acht de wilde vaart en om vijf over half negen Theo Eerd- mans' quiz met deelnemers en deelncémsters die alles weten over Napoleon, atletiek. Mariene Dietrich en componist Verdi. SCHELAWIJK OOSTKERK 3 l 6 maart Vlissingen Ternouzen Hansweert Zierikzee "Wemeldinge HOOG EN LAAG WATER nap -f nap uur meter uur meter 1.34 2.10 1-1.05 2.3S 2.07 2.26 14.33 2.54 2.51 2.32 15.28 2.63 3.02 1.41 15.48 1.77 3.32 1.69 16.02 2.10 nap uur .neter 8.14 2.34 3.48 2.50 9.21 2.64 8.42 1.89 9.02 2.13 nap uur meter 20.23 2.06 20.59 21.34 21.08 2.22 2.36 1.53 21.31 1.77 Klanken uit de ether DINSDAG 6 MAART 1963. HILVERSUM I, 402 m. 746 kc/s. 7.00 31.00 KRO. KRO: 7.00 Nieuws. 7.15 Klassieke grammofoonmuziek. 7.30 Voor de jeugd. 7.45 Morgengebed en overwe ging. 8.00 Nieuws. 8.18 Lichte gram mofoonmuziek. S.50 Voor de vrouw. 9.^3 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Lichtba ken, lezing. 10.25 Te Deum, voor so listen, koor en orkest. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Lichte grammofoonmu ziek. 11.50 Volaan'vooruit, lezing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Populaire grammofoonmuziek. 12.30 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw. 12.33 Licht pianospel. 12.50 Ac tualiteiten. 13.00 Nieuws. 13.15 Pla- tennieuws. 13.30 Lichte orkestwerken (gr.). 14.05 Schoolradio. 14.35 Voor de plattelandsvrouwen. 14.45 Tiere lantijnen. gevarieerd programma (herh.). 15.50 Grammofoonmuziek. 16,00 Voor de zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor dc jeugd. 17.40 Beursbe richten. 17.45 Regeringsuitzending: De regionale woonwagenkampen - II, gesprek tussen mr. N. X. M. M. Vos dc Wael, van het ministerie van maatschappelijk werk en dc heer A. Y. Diemers, bureauhoofd van het mi nisterie van maatschappelijk werk in de provincie Drente. 18.00 Voor de jeugd. 18.20 Grammofoonmuziek. 18.30 Metropolcorkest en solist. 19.00 Nieuws. 19.10 Actualiteiten. 19.25 Lichte grammofoonmuziek. 20.30 Hoe lang steekt de lepel in de brijpot?, een carnavalesk klankbeeld. 21.55 Wintertoer, licht programma. 22.15 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Grammofoonmuziek. 23.10 Operettemuziek (gr.). 23.55 24,00 Nieuws. HILVERSUM II. 398 m. 1007 kci's. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.20 Lichte grammofoon muziek. VPRO: 7.50 Dagopening. AV RO: 8.00 Nieuws. 8.15 Lichte gram mofoonmuziek. 9.00 Gymnastiek voor de vrouw. 9.10 De groenteman, praat je 9.15 Kamermuzek (gr.). 9.40 Mor genwijding. 9.55 Boekbespreking. 10.00 Lichte grammofoonmuziek. 10.50 Voor de kleuters 11.00 Voor de zieken. 12.00 Piano en zang. 12.20 Re geringsuitzending: Uitzending voor de landbouw. 12.30 Mededelingen t.b. v. land- en tuinbouw. 12.33 Lichte muziek. 13.00 Nieuws. 13.15 Medede lingen en grammofoonmuziek. 13,25 Beursberichten. 13.30 Metropole-or- kest. 14.00 Lichte grammofoonmu ziek. 14.40 Schoolradio. 15.00 Met naald en schaar, naaicursus. 15.30 Zangrecital. 16.00 Van mens tot mens. lezing. 16.15 Hammondorgel spel. 16.30 Voor de jeugd. 17.30 Ama- teursprogramma. 17 55 New York "calling, praatje. 18.00 Nieuws. 18.15 Actualiteiten. 18.20 Lichte muziek. 19.00 Voor de kleuters. 19.05 Paris vous parle, praatje. 19.10 La serva padrona, opera (gr.). 20,00 Nieuws. 20.05 De Asser koerier, licht pro gramma. 21.00 Gevarieerd program ma voor de militairen 22.00 Viola da Gamba-kwartet. 22.30 Nieuws en me dedelingen. 22.40 Actualiteiten. 23.00 Carnavalsprogramma. 23.5524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 19.30 Internationaal agrarisch nieuws. 20.00 Journaal 20.20 Politie ke lezing: P.S.P. 20 30 Documentaire film. 20.50 Muzikaal programma. 21.15—22.30 Speelfilm. VLAAMS BELGISCHE TELEVISIEPROGRAMMA'S. 19.00 Internationale jeugdkroniek. 19.30 Voor de jeugd. 20.00 Nieuws, sportuitslagen en weeroverz'icht. 20.30 Speelfilm. 22.00 Reportage van de Zesdagen van Antwerpen. 22.10 Literair programma. 22.35 Nieuws. PROVINCIALE KERKVERGADERING OVER Rapport Kerk en Samenleving besproken Dc Provinciale Kerkvergadering van Zeeland der Hervormde kerk heeft m een dezer dagen gehóuden samen komst een uitvoerig rapport behan deld, uitgebracht door de Commissie voor Kerk en Samenleving. In dit be langrijke rapport werd de vraag aan dc orde gesteld naar de plaats en dc taak van do Kerk in de aan zo ster ke veranderingen onderhevig zijnde samenleving van het Zeeuwse platte land. De Kerk bevindt zich hierdoor in een overgangssituatie, waarin allerlei conflicten kunnen optreden. Ouderen en jongeren zullen echter moeten pro beren aldus één der conclusies afstand te nemen van hun eigen po sitie. en samen het'goede.' van het nieuwe te combineren met het goede van het oude. „Het Land van Cadzand" houdt ruilbeurs „Het Land van Cadzand" houdt op zaterdag 17 maart a.s. in hotel „De De postzegelverzamelaarsvereniging Eenhoorn" te Oostburg een ruilbeurs. Een bekende handelaar zal er een stand inrichten cn gelegenheid geven Lot aan- en verkoop van zegels. Ook vatv Belgische zijde wordt voor deze ruilbeurs belangstelling verwacht. Het blijft onveranderlijk de taak van rle Kerk om het Woord Gods te ver kondigen in de wereld, waarin zij is gesteld. Meer dan ooit zal zij zich nu hebben in te spannen om in vormen, die begrijpelijk zijn voor mensen van deze tijd. van haar rijkdom uil te de- i len. Welke gevolgen de'thans optre-1 dende veranderingen in de samenle ving voor het. kerkelijk werk hebben, werd tenslotte in een aantal punten nagegaan. De Provinciale Kerkvergadering heeft dat rapport in zijn geheel aanvaard, het zal ook ter kennis worden ge bracht van de Classicale vergaderin gen en de kerkeraden. Mejuffrouw mr. S. M. Holsteijn, secre taresse van de Oecumenische Raad van Kerken in Nederland, sprak in de middagvergadering over de door haar bijgewoonde Assemblee van de Wereldraad van Kerken in New Delhi. Zij legde or daarbij sterk de nadruk op. dat deze vergadering van meer dan 200 kerken ook een ernstig appèl betekent ten aanzien van de kerke lijke verhoudingen in ons eigen land, cn dat er ook voor de provinciale kerkvergaderingen in dit opzicht een taak ligt. De vergadering, die geopend was door ds. F. II. A. v. d. wind uit Seroos- kerke, en verder onder leiding stond van ouderling P. van Kleunen uit, Goes, nadat deze als assessor was herkozen deed nog een groot aan tal benoemingen. Als praesés voor dit jaar werd gekozen dr. A. van Haar lem, predikant te Nieuw-'en'St.-Joös- land. U kunt nu zonder moeite afkomen van Zó kunt u deze lastige en on gezonde kwaal op eenvoudige wijze kwijtrakenNeem eerst een week elke avond twee CARTERS pilletjes - 2e week elke avond één - 3e week: om de andere avond'één. Daarna niets meer. Wane CARTERS pilletjes zorgen voor de galtoevoer die nodig is om het voedsel beter te verteren en de darmen te ontlasten; ze maken bovcn- dién dat de ingewanden daar- na op eigen kracht regelma- tig blijven werken. Zó heipon CARTERS pillétjes u van hardlijvigheid af, u is een ander mens. Per flacon 11.35. op hypotheek vanaf 4^ of op andere objecten. Wij hebben altijd een aantrek kelijke aanbieding voor Makelaarskantoor L. A. van Opstal Zoon, Jacoba van Beierenstraat 1 te Goes, telefoon 5405 (b.g.g. 5375 en 7376). VERKOUDEN? VERSTOPTE NEUS? Plnl-Qlin--e«szalf helpt prompl geeft lucht, i ,45 oer tube t)i| Uw Apoth en Erk. Drogi&t verwijderd met WONDEROLIE Weg met onhandige likdoorn- ringen en gevaarlijke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN, neemt do pijn weg in 60 séconden. Eeltplekkon en eksterogen vorsohrompolen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie, jodium en het pijn stillende benzocaïne. Een ttesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. 1.60bespaartü veel ellende. TE KOOP automobielmaatschappij "spaansepolder n.v." HOOFDDEALER: ZUID-HOLLAND WEST BRABANT ZEELANO Aan het Veerse Meer, Wolphaartsdijk. Telefoon 01198 - 326. Le sanctuaire du bien manger. HET SPECIALITEITEN- RESTAURANT a. een nieuwe woning op beste stand te Koudekerke; b. te Souburg. 1. één in aanbouw zijnde woning; 2. één woning aan de Nïeuwstraat (direct te aanvaarden Te bevragen Koninginnelaan 15, Middelburg, makelaars, tel. 01180-3754, b.g.g. 4544. Adverteer in de P.Z.C. r DAGBLAD- reclame is de BESTE reclame

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 8