Een jaar geëist voor Middelburgse inbraak VOORTBESTAAN VAN G0ESE ORANJEVERENIGING BEDREIGD SINT-ALOYSIUS VERRASTE MET 6—4 ZEGE OP WILNO RAAD KAPELLE AKKOORD MET RIOLERINGSPLAN VOOR 1962 Waar zijn onze schepen 10 P ROV IN CI ALE ZEETJWSE COURANT ZATERDAG 3 FEBRUARI 1962 RECHTBANK MIDDELBURG Buit van 400 a 500 gulden bij maatschappelijke zorg De officier van justitie bij de Middelburgse rechtbank, mr. A. W. Kosingh, heeft vrijdagmor gen tegen de Middelburgers J. W. L. en W. O. een gevangenis straf van één jaar met aftrek geëist en tegen A. de B. uit Mid delburg 12 maanden gevange nisstraf,' waarvan 3 maanden voorwaardelijk. Hét drietal had vorig jaar in de nacht van döfi- derdag op vrijdag voor Kerst mis ingebroken in het kantoor van de dienst maatschappelijke zorg te Middelburg. De buit be droeg 400 tot oOÖ gulden. De president van de rechtbank, mr. P. van Empel, bepaalde de uit spraak op woensdag 14 febru ari. Dg drié daders werden op oudejaars dag reeds gearresteerd. L, en De B. bekenden tegenover de politie; O. legde een bekentenis af tegenover de rec'nter-commissaris. De drie ver dachten zaten in voorarrest. De officier; mr. A. W. Rosingh, maakte onderscheid tussen L. en^O. enerzijds en Dé B. Laatstgenoemde Was slechts êénrhaal veroordeeld door dé kiiidefféchtcf, terwijl de ariderc véfdacliteh al meer óp liün geit'eten hébben. O. was reeds eerder betrok- kéü bij een inbraak in het kantoor vfin de dienst maatschappelijke zorg. Dé Vèrdédiger Van Dé B. en L., mr. W. H. Vermaas, en de raadsman van O., mr. H. Bruin, waren het met de offièièr eens, dat een onvoorwaarde lijke gevangenisstraf hier op zijn plaats was. Bordje 16 km. Een merkwaardige zaak, die op 10 novémber voor de Middelburg se kantonrechter diende, werd voortgezet voor de rechtbank. De veehouder O. T. uit Wemeldïnge werd door de kantonrechter ver oordeeld tot een boete van II subs. 2 dagen, omdat by in een bestelauto had gereden, waaróp een bordje „1.6 km" was bevestigd, hóewei het voertuig een snelheid van ineer dan 40 km per uur kon halen en de veehouder niet in het bezit van een rijbewijs was. T. was tegen dit vonnis in appèl ge gaan. Hij verklaarde, dat de auto wel har der kon rijdèn dan 20 km per uur. maar dat hij dit hooit deöd. Voor- de kantöhréchter had hij gezegd, dat de wérkcapacitéit van dé auto 20 km was: het vèrrriögén vah dè wageh om een hógere süelheid te behalen schet ste hij als de ..nozemcapacitéit". De Voetbal vandaag afgelast ïii verband met de slechte gesteld heid Van dé terreinen zijn alle wed strijden van het landelijk zaterdag- voetbal, het Zeeuws zaterdag Voet bal en het Zeeuws juniorenvoetbal, zoals die voor vandaag (zaterdag 3 febru ari) werden vastgesteld, afgelast. VOLLEYBAL In het Ki-felagéhuis te Haarlem wordt vandaag voor de 10e maal de Strijd om het dietrictenkampiocn- schap van de Nederlandse Volleybal Bond gestreden. Voor de 10e maal zal de top van het Nederlandse Vol leybal binnen de lijnen komen. Voor de eerste maal zullen zaterdag alle negeii districten aanwezig zijn. zodat het een intéressant toernooi kan worden, te meer-nu de teams door de regelmatige districtstraining goed voorbereid zijn. Het district zuid. dat voor de eerste keer aan dit toer nooi deelneemt, heeft de volgende spelers geselecteerd: dames A. Sta ring en C. var. de Ven (V.C. den- Bosch), R. Hopstaken. C. van Has- sel, M. Otten en A. de Vries (Sarto), mevrouw Matthijs-v. cl. Boom (B.B.), Mi Romson en M. van Oosterum (Lyceum); heren H. van Kuijk (Ever Ready), W. Fruithof (Sarto), N. Smulders (Tornado), A. Vosse- laars, G. Driésscii en R. Lankes (Oduiphus) en C. Brouwers <r.h.b.s.). Dc volgende wedstrijden worden in Vlisingén gespeeld voor dc Walcher- afdèlingscómpetitie van de Neder landse Vollevbalbond: Ó.N.S. IE.V. V.C. ÏII (2)', M.V.C. Ill—O.N.S. II (3), Caaeadus IIMatador TT (2), E.V.V.C. Ill—M.V.C, III (11, M.V.C. IIMarathon UI (3) en O.N.S. II E.V.V.C. IH (2). Te Góes worden gespeeld; dames E.G.V.C.D.V.V. (1), heren E.G.V.C. II- Ter Hole II (3). D.A.W.— E.G.V. C. I (2) en Astra ITer Hole II (1). Leden van D.O.S. naar bokskampioenschappen Op maandag 12 februari a.s. begin nen in Rotterdam in gebouw ..Odeon" de bókskampioenschappèn voor de klassen A,B, C en N. Aan deze wed strijden zullen ook enkele leden van de boskclub D.Ö.S. te Vllssingen deelnemen. De volgende boksers zul-, len in de ring verschijnen: Bertus van Hoven, weltergewicht, C-klas; Jos Jasperse, wéltergcwicht, C-klas; Jan Pamet'is, zwaargewicht. N-klas; Cees Grooljans. licht weltcrgew.. N-klas; Andrê Step, middengewicht. N-klas: A. Z. Lamers, half zwaargewicht, N- klas. officier vroeg bevestiging van het Vonnis van dekantonrechter. Uit spraak op 16 februari, De smid A. M. uit Heinkenszand was door de kantonrechter veroordeeld wegens overtreding van de hinder wet. De officier Was tegen dit vonnis in hoger beroep gegaan en tijdens de eerste behandeling voor de rechtbank werd de zaak aangehouden. Vrijdag eiste de officier vernietiging van het vonnis Van de kantonrechter en eén boete van 100. Uitspraak óp 16 februari. Snelheid Het openbaar ministerie was even eens ïii appèl gegaan tegen het von nis van de kantonrechter in de zaak tegen de landbouwersknecht J. L. uit Lewedorp. L. had bnïten de bebouw de kont van Middelburg met een bromfiets ongeveer 50 km per uur gereden eii de kantonrechter veroor deelde hem hiervoor tot een boete van 20. De officier meende echter dat de straf hoger moest zijn en hij vroeg vernietiging van het vonnis en 30 boete. Uitspraak op 16 februari. Oud-Zeeuw officier in orde Oranje-Nassau Met een druk bezochte receptie in de burgerzaal van het Leidse stadhuis heeft dr. ir. P. C. Lindenbergh af scheid genomen als directeur van de N.V. Leidsche Duinwatermaatschap- pïj wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. Tijdens deze receptie werd dr, Lindenbergh tóe gesproken door burgemeester jiir. mr. F. H. van, Kinschot die hem meedeelde, dat hij benóemd was tot oficier in de Orde van Oranjé-Nas- sau en hem vervolgèns de versierse len behorende bij deze onderscheiding opspelde. Dr. Lindenbergh, die géborén is in Wemeldinge, is 25 jaar directeur van de N.V. Leidschè Duinwatermaat schappij geweest èn zoals uit de woorden van burgemeester Van Kin schot bleek, „kondén Wé al die tijd trots zijn op deze expért óp water leidinggebied, die niet alleen in ons land maar ook ver buiten onzé gren zen van zich hééft dóen spreken." Ook belichtte burgemeester Vah Kin schot de activiteiten van dr. Linden bergh op ander gébied. ónder meer diens voorzitterschap van de vereni ging Koninginnedag èn van het Bé- vrijdingscomité. Universitair examen Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het kandidaatsexamen dierengeneeskund; de heer J. P. J. van de Vijver te Biervliet. VIER LEDEN BEZOCHTEN VERGADERING Van 9 bestuursleden bleven er 2 over Het bestuur van de Goese Oranje- Vereniging had vrijdagavond een al gemene ledenvergadering uitgeschre ven in holel „Centraal". Als enig punt stond de verkiezing van nieuwe bestuursleden e.q. opheffing van de vereniging op het programma. Van de 550 ingeschreven leden hadden slechts 4 de moeite genomen om deze vergadering te bezoeken, een aantal echter, dat volgens de waarnemend voorzitter, de héér G. Vleugel, aan merkelijk meer was dan op voorgaan de vergaderingen. In zijn openingswoord memoreerde de heer Vleugel, secretaris van de vereniging de moeilijkheden, die zich. de laatste jaren steeds voordeden bij het aanvullen van opengevallen plaatsen in het bestuur. Van de ne gen bestuursleden zijn er thans slechts twee overgebleven, namelijk de heren A. C. Veehis en A. Par- mentier. Een aantal, dat natuurlijk niet in staat is om festiviteiten te organiseren. De heer Vleugel deelde voorts mede, dat reeds vorig jaar bij enkele heren, ook bij hemzelf, hét plan bestond de functie neer te leggen. Op aandrang van. waarne mend burgemeester J. W. Noteboom werd toen besloten nog een jaar aan te blijven en de feestelijkheden bij dc verjaardag van de koningin in 1961 te organiseren. De heer Vleugel noemde het zeer betreurenswaardig, dat van de leden geen medewerking wordt genoten. Ook van de zijde van het gemeente bestuur is deze medewerking echter miniem. Spontaan eelt subsidie ver strekken was er vrijwel nimmer bij. Financieel gaf de organisatie van festiviteiten dan ook steeds grote moeilijkheden. Mede hierdoor en ook door het gebrek aan middelen was de vereniging genoodzaakt elk jaar met een min of meer „traditioneel" pro- framma voor de dag te komen. De eer Vleugel besloot zijn uiteenzet ting met de mededeling, dal indien geen nieuwe bestuursleden konden worden gevonden, de vereniging zal worden opgeheveh. De heer C. Langeveld zei dit zeer te In de le klas van de Zeeuwse tafel- tenniscompotitie heeft Sint-Aloysius een verrassende 6-4 overwinning be haald op Sorry, Dé ploeg uit Graauw kan deze puntjes best gebruiken en stelde zich weer op gelijke hoogte met de Vlissingers. Sorry heeft het bijzonder moeilijk gehad tégen het betreuren. Hij deed dc suggestie om jIJzendijkse ÖNA. De Zeeuws-VIamin een gezien persoon te trachten als j gen beten fel van zich af en stonden vóorzitter aan te trekken. Misschien Sorry slechts een 6-4 stege toe. Het bestuur zag echter in een „ge zien" persoon niét direct éen oplos sing. Wat nodig is, is een aantal mensen die „feeling" voor de zaak hebbén en er iets voor óver hébben. Men vond het echter in feite bene den de waardigheid van een Oranje vereniging om zelf éteeds achter de mensen aan te zitten en hen aan te sporen een bestuursfunctie te aan vaarden. De heer J. van der Graag vroeg de heer Vleugel nog een jaartje aan te blijven zeker met het oog' op de vie ring van het 25-jarig huwelijksfeest van het koninklijk paar. De heer Vleugel was hiertoe echter niet be reid. Alle aanwezige leden waren de mening toegedaan dat de vereniging in stand moest worden gehouden. Ontbinding op deze vergadering zou trouwens reglementair niet mogelijk zijn geweest, daar hiertoe de helft van het aantal leden aanwezig moet zijn. Besloten werd tégen 8 februari a.s. opnieuw een algemene ledenvergade ring bijeen te roepen in hotéf „Cen traal". Op deze vergadering zal dan definitief over het lot van de Goese Oranjevereniging worden beslist. Het voortbestaan hangt echter wel aan een zijden draadje. In Oslo was een dik pak sneeuw gevallen. Sneeuwrui mers moesten in actie komen om het Bislett stadion, waar de Europese schaatskampioen- schappen vandaag en zondag worden gehouden, van zijn witte vacht te ontdoen. OOOQOCIGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC Kleuterleidster nam in Kerkwerve afscheid De leidster van dc kleuterschool te Kerkwerve, mevrouw M. de Boer- Boon heeft dezer dagen tijdeus een ouderavond afscheid genomen. Na mens de oudercommissie bedankte mevrouw P. van Gelder-Boot de scheidende leidster voor het vele in het belang van de school verrichte werk en bood als blijk van waarde ring eeu gouden sierspeld aan. Burgemeester S, Franekc memoreer de, dat mevrouw De Boer sinds de totstandkoming van de school als kleuterleidster werkzaam was ge weest. Uit dank bood burgemeester Francke haar een elektrische snelko ker aan. Vervolgens werd de nieuwe leidster, mej. J. Lèijs uit Middelburg, begroet. Benoeming De heer Th. J. W. Kunst, adjunct in specteur in algemene dienst bij 's rijksbelastingen en werkzaam op de inspectie van de belastingen te Goes is per 1 februari 1962 overgeplaatst naar de inspectie der belastingen te Zaandam. ZEEUWSE TAFELTENNISCOMPETITIE Koploper Sorry had veel moeite met ONA (6-4) Spirit II 9 1 1 7 3 33-57 Luetor 9 0 0 9 0 17-73 doordat SSW II zich terugtrok. De stand ié hier enigszins gewijzigd. 91 zege In 4A won koploper St.-Aloysius III met 9-1 van Big Smash IV. dat op zijn beurt weer met 5-5 gelijk speelde tegen Sorry IV. Spirit III versloeg Wilno IV met 8-2, terwijl Big Smash II met 7-3 de baas bleef over Vikings. St.-Aloysius ni Big Smash II 'fjun,> siei-iiis ecu o—t /.cj;».- iur. «v. i zou deze dan in staat zijn een aantal 'van Breen werd uit het evenwicht jfP1™ Ui mensen aan te trekken. gebracht en verloor alle partijen. Eeh Oranjevereniging, zeker in Goes. Het dubbelspel moest de beslissing £.lln° iV 7 0 6 0 centrum van Zeeland, moet in brengen in het voordeel van de lijst- Klil.wn c.n..nl,„« Ufi rr r.t r» .1.^ stand blijven, aldus spreker. Hij gaf hierop het bestuur een lijstje met na men van personen, die Voor het voor zitterschap in aanmerking zouden kunnen komen. Ook suggereerde hij de noodtoestand via de verschillende kiesverenigingen bekend te maken. Op een vraag van de heer A. A. Hopmans of het ge meentebestuur van deze penibele si tuatie op de hoogte is, werd beves tigend geantwoord. Henk v. d. Grift lootte ongunstig in Oslo De luiing Vuur de Europese scliaats- kampioenseliappen, die vandaag in Oslo beginnen is voor wereldkam pioen Henk van der Grift vrij on gunstig uitgevallen. Op 590 meter lootte dc Nederlandse favoriet name lijk in de zevende rit tegen de Noor Aan ess, niet bepaald een top-sprin- ter. Onze tweede man Rudi Liebregts trof het bij de 500 meter-loting beter. In de derde rit komt hij namelijk in de baan tegen de Russische wereldre cordhouder Grishing, wat voor onze landgenoot, wel eéns een geduchte sti mulans zou kunnen betekenen. Chris Meeuwlsse lootte voorts in de 10e rit tegen Thomassen (Noorwe gen) en Arie Zee. in de 16e rit tegen de Noor Lundsten Op de 5000 meter komt Van der Grift reeds in de twee de rit in de baan. Als tegenstander krijgt hij de Oostenrijkse kampioen Strutz, een vrij onbekende schaat ser. Direct daarop, in de derde rit, start Liebregts tegen de Russische oud-wereldkampioen Sten in. Do Oos tenrijker Toyfl is in de ncgchdo rit van de 5000 meter de tegenstander van Meeuwlsse. terwijl Zee In de 16e rit tegen Zweedse sprinter Wilhelms- son rijdt. 12 12 0 0 24 103-17 12 9 2 1 20 93-27 11 9 1 1 19 71-39 12 8 1 3 17 71-49 12 7 0 5 14 65-55 .12 3 1 8 7 40-80 12 2 1 9 5 45-75 12 2 1 9 5 44-76 12 2 1 9 5 32-88 11 5 2 9 2 26-84 aanvoerders. Will van Zoeten won met 10-0 van het eigen vierde, Ad- vendo klopte Wilt van Zoeten III met 9-1, terwijl Sorry II met 7-3 van Will van Zoeten II verloor. De stand Sorry W. v, Z. I W. v. Z. II ONA Advendo v. Z. III Wiliio Sorry II St.-Aloysius W. v. Z. IV Zelfvertrouwen I-let VSV*team behaalde in de 2e klas een benauwde 6-4 zege op ONA II, maar dit resultaat gaf do Vitrité- mensen weer enig zelfvertrouwen én bracht de veteranen iets gunstiger in de ranglijstvolgorde. Spirit won met 9- van Wilno III en W. van Zoelen V met 8-2 van PZEM II. Branding Spirit ONA 11 PZEM Wilno III VSV Wilno II. W. v. Z. V PZEM II 9 9 0 0 18 67-23 1 16 65-25 4 14 64-46 4 11 52-48 2 5 10 49-61 1 6 9 56-54 0 5 8 42-48 0 8 6 47-63 U 0 11 0 18-92 11 Big Smash gaat nog steeds voort op het ovcrwinliiiïgcnpad (nu werd met 9-1 van PTT gewon nen) maar blijft bedreigd door St,-AIoysius II. zodat de lijstaan voerders geen misstap mogen maken. SSW won met 6-4 van Lucbw. - 12 10 1 9 7 2 1L fi 2 Big Smash St.-Aloysius II Advendo II SSW ONA III W. PTT Z. VI 1 21 91-29 0 16 68-22 3 14 56-54 1 10 45-45 3 9 51-39 4 S 41-49 6 4 28-62 Smash IV Sorry IV 0 2 0 8 12 8 0 2 0 14 61- 9 12 45-25 8 42-28 8 39-41 4 23-47 4 24-5G 2 26-54 In 4J5 ontdeed St.-Aloysius IV zich van concurrent Waco, waarvan niet 8-2 gewonnen werd. Will van Zoelen VII liet VSV II troosteloos onderaan na er met 10-0 van gewonnen te heb ben, terwijl Spirit IV met 6-4 van Big Smash III verloor. St. Aloysius IV 7 Waco Sorry III Big Smash III Spirit IV W. v. Z. V II VSV II 14 57-13 2 9 40-30 2 9 40-30 3 7 33-37 4 6 33-37 5 5 41-39 KOSTEN: 164.000 Discussies over de onderhandse aanbesteding De gemeenteraad vaii Kapelle heelt zich vrijdagmiddag unaniem akkoord verklaard met de uitvoering van het rioleringspian voor 1962 in Kapelle. Dit plan omvat: Nieuwe Kerkstraat, Schelpenwegje en Noordstraat te Biezelinge, alsmede het leggen van een afvoerriool voor pólderbinnen- water in de Nieuwe Achterweg op het bestaande riool van de Nieuwe Kerkstraat en liet gedeelte Biezelin- sestraat vanaf Julianastraat en Oost straat tot de koienscliuur van de firma Gebr. Op 't Hof in Kapelle. Tegelijk met deze wérken zal het asfalt van het Schelpenwegje te Bie zelinge vervangen worden door een verharding van betonklinkers, terwijl in de Ooststraat te Kapelle liet trot toir verlengd zal worden tot aan de Maalstede en bestrating van de weg bermen zal plaatsvinden. Met de kos ten van voorbereiding en toezicht worden beide werken begroot op ƒ164.000. In zijn toelichting zei burgemeester H. G. van Suijlekom. dat de uitvoe ring van beide gedec-Iten urgent is. Mede doordat men ook vóór de nieu we frullcampagné klaar wil zijn, is met de plannen haast gemaakt. Voor de Ooststraat moot er op worden ge rekend dat de weg bijna twee maan den afgesloten zal zijn. In deze straat zal Levens oen ovérstortplaats komen. Het gehele project wordt voorlopig met kasgeld gefinancierd. De raad verleende goedkeuring tot onderhandse aanbesteding van het werk voor 75.541 en 74.847 aan de firma |C. Wiskerke °n Zn. te Nieuw- dorp. Aanbesteding Raadslid J. de Jager Jozzn. (a,r.) deed ten aanzien van de onderhand se aanbesteding een waarschuwend woord horen. De plaatselijke overheid voert niet deze methode een gun- ningsbeleid, dat op onderscheidene punten enige bezwaren oproept, zo meende hij. De heer De Jager wees er op, dat hy bij de stukken wél een begroting van de architect had ge vonden, maar géén van de aannemer. Hij kon zich niet aan de indruk ont trekken, dat de aannemer zich zonder meer had geconfronteerd met de be groting van de architect. Vóórts vroeg htj zich af, of ook an dere aannemers" niet genegen zouden zijn geweest om voor dit bedrag het werk uit te voeren. Hij doelde hier blijkbaar op aannemers uit eigen ge meente. De heren J. M. Zuidweg (c.h.) en F. v. Hoorn (v.v.d.) zagen niet het oog op het aanstaande fruit - seizoen, liet werk graag' met spoed uitgevoerd. Zjj konden zich met de onderhandse aanbesteding wel verenigen. Maar zo zeiden ze „wc zullen niet altijd op een onderhandse aanbesteding aan moeten sturen". De burgemees ter antwoordde, dat, gezien de hui dige situatie op de arbeidsmarkt, van een publieke aanbesteding geen fi nancieel gunstiger resultaat Verwacht; kon worden. Uitbreiding chr. school Instemming kreeg het verzoek van de christelijke nationale school te Kapelle om beschikbaarstelling van gelden voor uitbreiding van het aan tal leslokalen met één, als bovenver dieping van de school. Het aantal leerlingen bedroeg in 1960 214, in 196L is dit gestegen tot 225, dit jaar zijn het er 247. Volgend jaar ver wacht men wederom een stijging van twintig. Een zevende leerkracht zal dan wettelijk verplicht worden. Het schoolbestuur is ten aanzien van deze uitbreiding bereid, alvorens met de werkzaamheden wordt begonnen, vijftien proeent van de kosten als waarborgsom te storten. Wethouder J. Balkenende die ook als voorzitter van deze school het woord voerde, vertelde, dat de kosten geraamd wor den op ƒ48.000. Wethouder Balkenende kwam in deze vergadering ook met een verweer op de in een vorige raad door dc heer C. Tramper (p.v.d.a.) gemaakte op merking, als zou or door het school bestuur een onjuiste propaganda ge voerd worden. „Ons staat alleen het doel voor ogen", zo vervolgde hfj, het onderwijs op een zo hoog mogelijk peil te houden. Maar dan is dat geen reden, om dit als propaganda te be stempelen,,. Nadat enkele raadsleden nog hadden opgemerkt, dat de lieslissing, naar welke schooi men zijn kinderen wil laten gaan, geheel bij de ouders ligt, besloot raadslid L. de Koeijer (c.h.) het schooldebatje met het uitspreken van de hoop, dat de strijd tussen de scholen eindelijk eens zal worden op gelost. Er ?rv»ens SCHELPIVIJK MERWEOC J V KOPIONELLA LOOSDRECHT Mej. A. A. Edelman uit Domburg slaagde voor het kandidaatsexamen rechten te Leiden. Aan de economische hogeschool te Rotterdam slaagde voor economi sche wetenschappen de heer R. Ver- sluijs te Oud-Vossemeer. Onderhoud rijkswegen en Kanaal door Walcheren aanbesteed In Middelburg werd woensdag aan besteed het onderhouden van de rijks wegen op Zuid-Bcveland en Walche ren gedurende 1962. Laagste inschrij ver was de fa. C. Wiskerke en Zn. uit Niouwdorp met een bedrag van 310.700. De overige inschrijvers wa ren: fa. F. Duinhouwer, Goes, 325.000; Aann. bedr. Zeeland N.V., Middelburg, 331.000: fa A. de Bourggraaf, Goes, 340.000: F. Boo ne en Besuijcn. Goes, 346.400: J. de Oude's aann. bedr. N.V., Biervliet, 350.000. Verder werd aanbesteed het onder houd van het kanaal door Walche ren e.a. met bijkomende werken voor 1962. De langste inschrijver hierbij was K. W. Dekker uit Veere met een bedrag van 102.400. De overige inschrijvers waren: N.V. v/h fa Van Noordenne en Zn.; Hardinxveld-Gies- sendam, 103.900; C. v. d. Klippe, Vlissingen, 104.650. A. J. Hei-wig, Willemstad, 105.200. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, na een kortstondige onge steldheid, onze geliefde vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder JANNETJE DE RIJKE, geboren Jobsc, echtgenote van l'ieter de Rijke, in de ouderdom van bijna 85 jaar. Uit aller naam. P. de Ryke. Middelburg, 2 februari 1962. Rusthuis „Graaf Maurits". De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 6 februari a.s. op de algemene begraaf plaats te Middelburg. Vertrok uit het rust huis 12 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 6