In Vlissingen damden 75 jongens en meisjes Rijden onder invloed werd streng gestraft NIEUWE BESPREKINGEN OVER GEZAMENLIJKE KERKBOUW APPELLANTEN PLAN DISHOEK VOOR RAAD VAN STATE LEDENTAL „HET TREKPAARD" OP SCHOUWEN NOG CONSTANT GEEN AFDAMMING VAN DE HAVEN VAN STAVENISSE PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 5 JANUARI 1962 IN ZEVEN DAGEN 15.750 ZETTEN.. Wethouder reikte wisselbeker uit DE LAATSTE ZET is gistermiddag gedaan in liet damtogrnooi voor Vlis- si ngse scholieren in de kerst- en nieuwjaarsvakantie. In '/.even wed- stnjdmiddagen werden door 75 jon gens en meisjes 315 partijen gespeeld. De heer L. Goedbloed. voorzitter vaii de Vlissingse damvereniging D.I.D., die ook nu weer voor een perfecte organisatie zorgde, had be rekend, dat er in dit toernooi om en nabij 15.750 zetten waren gedaan- De beste zetten werden gespeeld door liet vijftal van de St. I'aulus ulo en de St. Josephschool A, die winnaar wérden van de beide groepen. In totaal namen tien scholen met vijftien vijftallen aan dit toernooi deel. In de hoogste groep was de strijd tussen de St. Paulus ulo en het A- en B-team van de technische school spannend. Het A-vijftal van de technische school was wellicht het sterkste team, maar deze school vergooide de kampioenskansen door spelers van A in B en spelers van B in A op te stellen... Bij de lagere scholen .was de St. Jot sephschool dus de sterkste. De St.- Petrussehoo! A. die vorig jaar de wisselbeker veroverde, moest zich nu tevreden stellen met de tweede plaats. Gistermiddag reikte wethouder C. J. Gillissen Verscliage de wis selbekers uit aan de winnaar. De 17-jarige Jan Ptiyens nam de be ker voor de ulo in ontvangst en de 12-jarige Rudy Dixlioorn deed dit voor de St. Josephschool. De heer Gillissen Verschage dankte organisator Goedbloed, die dit toer nooi nu reeds voor de vierde maal op touw heeft gezet. „U hebt een deel van de Vlissingse jeugd zeven dagen aangenaam bezig gehouden", zozei de wethouder, die mét ge noegen vaststelde, dat dit jaar ook meer openbare scholen hebben deel genomen. „De ijspret had nog byna roet in het eten gegooid", zei de heer Goedbloed tenslotte, „fnaar het is toch allemaal nog goed verlopen". De uitslagen van de 5e en 6e ronde luiden: Oranjeschool AVincent van Gogh- schöol 82; St.-Petrusschool A Vlissingse schoolver. a 82; St.-Jo- zefsehool ATechnische school A 55; St.-Paulus uloschool—St.-Jo- zelfschool B 100; Prins Willem- school BSt.-Petrusschool B 3—7: Pi-ins Willemsehool ATechnische school B 19: Oranjeschool AVlis singse schoolver. b. 010; St.-Petrus- Hef damtoernooi voor Vlissingse scholieren, dat gedurende de kerst en nieuwjaarsvakantie in Vlissingen werd gehoudenis gisteren geëindigd. Bekerwinnaars wérden de Sint-Pau- lus ulo en de Sint-Josephschool A. FotoWeihouder C. J. Gillissen Ver scliage overhandigt de beker voor Sïnt-Paulus ulo aan de 17-jarige Jan Peyens. (Foto P.Z.C.) school AJan Ligthartschool 10—0; St.-Jozefschool A—Vincent van Goghsehool 91; Technische school AVlissingse school v. a 82; Oran jeschool BPrins Willemsehool B 55; St.-Petrusschool BSt.-Paulus- uloschool 010: St.-Jozefschool B Prins Willemsehool A 64; Techni sche school BOranjeschool O 82; Vlissingse schoolv. BSt.-Petrus school A 5--5; Jan Ligthartschool St.-Jozefschool A 010: Vincent van Goghsehool—Tëclinische school A 1— 9: St.-Paulus uloschoolOranje school B 8:2; Prins Willemsehool A St.-Petrusschoól B 64; Oranje school ASt.-Jozefschool. B 4-6; St.- Petrusschool ATechnische sehool B 28; St.-Jozefschool AVlissing se schoolv. B 55: Technische school A--Jan Ligthartschool 100: Vlis singse schoolv. AVincent v. Gogh sehool 55; Piins Willemsehool B St.-Paulus uloschool 010: Oranje school BPrins Willemsehool A 8 2; - St.-Petrusschool BOranjeschool A 37: St.-Jozefschool BSt.-Pe trusschool A 8—2; Technische school B—St.-Jozefschool A 2—8; Vlissingse schoolv, BTechnische school A 19. De winnaars van. de wisselbckers zullen wórden uitgenodigd óm deel te nemen aan de strijd om het kam- Zelf kosten betalen Zee en Meeuwisse mogen terug naar Noorwegen Topatleten waren emotioneel kwetsbaar Arle Zee en Chris Meeuwisse, de twee schaatsers die vorige week „deser teerden" uit de kernploeg van de K. N.S.B., mogen terug naar Noorwe gen. Zij zullen echter zelf de kosten voor de reis moeten betalen. Dit is donderdagmorgen door het K.N.S.B.- bestuur in een communiqué meege deeld. De inhoud van het communiqué is als volgt: „Het dagelijks bestuur van dc K.N.S.B. heeft, in samenwerking met de technische commissie lange baan, een diepgaand onderzoek ingesteld met betrekking tot het eigenmachtig terugkeren naar Nederland van de kernploegrijders Zee en Meeuwisse. Beseffende, dat topatleten midden in hun training emotioneel kwetsbaar zijn. heeft het bestuur van de K.N.S. B. zich bij het onderzoek en het ver hoor van de beide rijders laten bij staan door een medicus. Gebleken is dat de trainer alles heeft gedaan om de jongens op hun foute handeling tc wyzen, dat de leiding bij de heer Zwanenburg in uitsteken de handen is en dat de beide rijders daar ten volle van overtuigd zijn. Béide rijders hebben zeer emotioneel gehandeld, hebben de ernstige mis draging, die zij hebben begaan er kend en daarnaast begrip getoond in zake de onheuse handeling jegens hun trainer. Aan het licht is gekomen, dat de beide jongens huiswaarts zijn ge- pioenschap van Zeeland jeugd-dam- men, die vermoedelijk in Middelburg en Goes zal worden gestreden. De uitslagen van het toernooi luiden: Einduitslag hogere vijftallen: St.r Paulus ulo, 26 p; 2 Gem. technische school A, 25 p; 3 Gem. technische school B, 24 p; lagere vijftallen: 1 St.-Jozephschool 2, 22 p; 2 St.-Pe- trusschool A, 19 p; 3 St.-Jozeph school B, 18 p: 4 Vlissingse school ver. B. 15 p: 5 Oranjeschool A, 14 p; 6 Oranjeschool B, 11 p; 7 Vine, van Goghsehool, 10 p: 8 Vlissingse schoolvereniging A, 10 p; 9 Prins Willemsehool A, 9 p; 10 St.-Petrus school B, 4 p; 11 Prins Willemsehool B, 2 p; 12 Jan Ligthartschool, i p. (Advertentie) Dauies! Vooral nu Hamea-Gelei voor Uw banden gaan tengevolge van een complex van oorzaken. Heimwee, ijs in Ne derland en kleine kibbelpartijen, welke laatste nu eenmaal onver mijdelijk zijn tussen in hoge span ning levende en in zware training zijnde topsportmensen. Alles grondig tegen elkaar afwegend, mede in verband met het feit dat trainer Zwanenburg bereid is geble ken de beide' jongens weer onder zijn hoede te nemen daarbij geadvi seerd door de bij het onderzoek aan wezige medicus heeft het dage lijks bestuur besloten de rijders voor waardelijk te straffen en ze alsnog in de gelegenheid te stellen op eigen kosten zich weer bij de ploeg te voe gen. De mededeling is daarbij gedaan, dat elke overtreding van door trainer en/ of coach gegeven consignes tot on middellijke verwijdering uit de ploeg zal leiden. De duur van de voor waardelijke straf zal nader door het bondsbestuur worden bepaald", aldus hét communiqué van het K.N.S.B.- bestuur. POLITIERECHTER MIDDELBURG Twee weken gevangenisstraf voor Belgische chauffeur „Het is triest dat meer dan de helft van de zaken op deze eer ste zitting in het nieuwe jaar verband houdt met rijden onder invloed", aldus de officier van justitie, mr. A. W. Rosingli, donderdagmiddag tijdens de zit ting van de Middelburgse poli tierechter. Aangezien liet aan tal gevallen ondanks vele ver- 1N VLISSINGEN Gereformeerde kerkeraad geeft standpunt weer Waarschijnlijk aanstaande maandag zullen een delegatie uit de gerefor meerde kefberaad en één van de hervormde kerkeraad uit Vlissingen elkaar ontmoeten voor een nieuw oriënterend gesprek in verband met een eventuele gezamenlijke kerk bouw in plan „Paauwenburg" te Vlissingen. Op de bijeenkomst zal voornamelijk onderwerp van gesprek zijn de gevoerde briefwisseling' over dit onderwerp tussen beide kerlcera- BEROEP TEGEN BESLUIT G.S. Burgemeester en secretaris weerlegden bezwaren Tijdens een gemoedelijk hoor en we derhoor, hebben de belanghebbenden bij het uitbreidingsplan Dishoek 1951 donderdag voor de afdeling voor de Geschillen van Bestuur vaq de Raad van Staten hun belangen kunnen be pleiten. Tegen het besluit van Gede puteerde Staten van Zeeland, waar bij onder meer gedeeltelijke goedkeu ring is verleend aan Hét pai ring breidingsplan partieel uit- onderdelen Dishoek KRINGVERGADERING IN ZIERIKZEE A. M. Steendijk voorgedragen voor herbenoeming Ter voorbereiding van de algemene vergadering op 29 januari aansta de, heeft donderdag ook Schouwen-Duïveland de kring de ko- „SCHUTTEVAER" TOT MINISTER: Bij viering van het 50-jarig bestaan Dezer dagen heeft d<* afdeling Sta venisse van de koninklijke schippers vereniging „Selmttevacr" in café A. Hcndriksc het 50-jarig bestaan ge vierd. In deze bijeenkomst werd uit voerig gesproken óver de afdam ming van de haven van Stavenisse. Tenslotte werd op voorstel van bur gemeester A. Sluijmcrs besloten, staande de vergadering een telegram te zeriüeh aan de minister van ver keer en waterstaat, waarin werd aangedrongen op instandhouding van de haven van Stavenisse. Dé voorzitter, cle heer M. 1-Jout. sprak voor deze vergadering een welkomst woord. waarin hij zich in het bijzon der richtte tot liet college van b. en w. en tot het erelid van het hoofd bestuur de heer De Korte uit Tnolcn. die reeds 70 jaar lid is van „Schut- tcvaêr". Dc heer Hout gaf vervol gens een uitgebreid overzicht varj het w,el. en wee van dé vereniging in dc afgelopen 50 jaar. Op 30 oktober 1911 kwam men voor het eerst bijeen. In deze bij eenkomst werd een bestuur van vijf leden gekozen. Op 12 januari 1912 volgde de oprichtingsverga dering. tijdens welke zich 46 léden aanmeldden. Het bestuur werd met nog twee leden uitgebreid. 1 gehandeld. Van de oprichters zijn nog tweè leden in leven, namelijk de heren D. van Dreunen en A. G. van IJsseldijk. Het ledental van de vereniging schoirimcldè in dc afgelopen vijftig jaar tussen de 40 eh de 140. De heer Hout besprak verder het probleem van de afdamming van de haven. In verband hiermee memo reerde hij de aanleg van een nieuwe haven in St.-Annaland en de moei lijkheden. die zich daarbij hebben voorgedaan. De heer De Korte feliciteerde vervol gens namens, de. afdeling Tholen de jubilerende vereniging. I-Iij was van mening, dat het de plicht van de af deling was. voor het behoud van de haven te strijden. Burgemeester Sluijmers bracht de gelukwensen van het gemeentebe stuur over. Hij bracht de afdeling dank voor dè medewerking, die zij al tijd heeft verleend. Zijn gelukwensen liet hij vergezeld gaan van een ge schenk onder couvert. De.heer Hout feliciteerde vervolgens schipper A. L. Dane met het feit, dat hij 45 jaar lid van de afdeling was, waarvan reeds enkele jaren bestuurs lid: Ook de heer Dane drong er op aan, voor liet behoud van de haven te strijden. Hij stelde daarbij Geers- dijk als voorbeeld. Na deze toespra ken werd de agenda puntsgewijze af- uiuklijke vereniging „Het Neder- j landsche Trekpaard" een bespreking I gehouden. In het „Huis van Nassau" te Zicrikzee waren daartoe een tien tal leden bijeen. Eerst handelden zij een. formeel punt van de. agenda af: dc verkiezing van egn lid iii bet Zeeuwse afdelingsbestuur. De heer A. M. Steendijk, die tevens de leiding van deze kringvergade ring had, was als zodanig aftredend. Omdat hij zich herkiesbaar stelde, behoefde uit de kring Schouwen-Dui- veland geen dubbeltal te worden voorgedragen. Secretaris-penningmeester J. J. Cap- pon van cle Zeeuwse afdeling uit Goes, kon de vergadering meedëlen, dat het ledental op het eiland vrij wel constant blijft. Het zweeft al verschillende jaren rond een aantal van tweehonderd paardenliefhebbers. Dit in tegenstelling tot de andere kringen in de provincie. Daarmee kwamen de Sehouwse leden donderdagmorgen meteen op een chapiter, dat een belang rijk onderdeel van de bespreking vormde. Dc voortschrijdende me chanisatie en het personeelsge brek in de bedrijven hebben er voor gezorgd, dat het paard een langzaam verdwijnende verschij ning op het boerenbedrijf wordt. De tractor wint steeds meer veld, tnaar natte zomers als die van 1960 en 1961 hebben bewezen, dat de aan wezigheid van een span paarden op een boerderij naast de mechanische trekkracht veel nut kan hebben. Aan de andere kant wordt het aantal ar beidskrachten, dat mét paarden kan en wil omgaan steeds kleiner. Daarom vroege ook de Sehouwse le den van de vereniging zich met be zorgdheid af. hoe deze ontwikkeling zich in de naaste toekomst zal voort zetten. Bepaald niet enthousiast was men voor een verhoging van het dekgekl per merrie, dat aan het Stamboek moet worden afgedragen. Volgens het voorstel zou dit neerkomen op een tarief, van f 7,50: vijf gulden ho ger dan thans. In andere provincies vindt het voor- stél minder tegenkanting dan in Zee land. zodat de hengstenhouders er wel rekening mee moeten houden, dat de nieuwe bepalingen zullen wor den ingevoerd. 1959 van de gemeente Itoudekerke, was bij de Raad van State een be roep ingesteld door de heren A. de Potter, L. Kluijfhout, D. Kluijfhout. I. Kluijfhout, de firma K. Wielenia- ker allen te Koudekerke en de N.V. Waterleiding Maatschappij Midden- Zeeland te Vlissingen. Voor de afdeling voor de geschil len van bestuur, die werd gepre sideerd door prof. dr. L. J. Beel met als rapporteur staatsraad mr. J. Algera, kregen als eersten de appellanten het woord. De heren Kluijfhout voerden als bezwaar het verlies van hun landbouw grond aan, ten koste van het te verrijzen villapark en de heer L. Kluijfhout voegde eraan toe zijn resterende, grond de bestemming van kampeerterrein te willen ge ven. De heer De Potter had bezwaar te gen het doorsnijden van zijn perceel door een fietspad en dé W.M.Z. vertegenwoordigd door mr. J. J. van der Weel bracht de deuk in de groenstrook rond het waterwinge bied naar voren (ten behoeve van een bebouwd perceel gemaakt) wel ke volgens de Waterleidingsmaat schappij een „ingrijpende afwijking van het streekplan" zou betekenen. Ook vroeg de W.M.Z. of er geen be schermende maatregelen kunnen worden genomen ten behoeve van de grond rond het waterwingebied, die volgens de maatschappij wordt ver ontreinigd door olie en benzine van auto's. Burgemeester J, L. Dregmans en ge meentesecretaris mr. L. A. van Splunder weerlegden daarop de be zwaren van de appellanten. Eén kampeerterrein in het toekom stige villapark achtte de heer Dreg mans zeer ongewenst en het fietspad is direct langs de groenstrook over het .terrein van de heer De Potter zodanig geprojecteerd dat verschui ving hiervan niet. mogelijk is. De heer Van Splunder wees nog in het bijzonder op de „deuk" in de groen strook langs het waterwingebied, die naar hij zei niet „ingrijpend" is. dóch daarerttegen weinig omvangrijk. En daarom acceptabel, ofndat hot gede tailleerde streekplan juist in derge lijke geringe afwijkingen voorziet, aldus de heer Van Splunder. Dr. Mansholt betuigt spijt tegenover dr. Stalmann De viee-voorzitter van de Europese commissie, dr. Maiisholt, heeft don derdag aan dr. Otto Stalmann een brief overhandigd, waarin liy zl'ii spijt uitdrukt over dc „onjuiste be weringen van de heer Prins van het centraal bureau voor tuinbouwvei lingen, die. een zo droevige periode" voor dr. Stalmann heeft veroorzaakt. In de brief, die donderdag na afloop van de E.É.G.-vergadering werd overhandigd, drukte dr. Mansholt er voorts zijn. vreugde over uit, dat „de tegen dr. Stalmann ingebrachte grie ven .geen aanleiding vormen tot een Strafvervolging". De Amerikaanse surrealistische schil der én illustrator Kurt Seligmarin (611 is te Middletown !n dc staat New York bij een ongeval om het leven gekomen. Seligmann was geboortig uil Zwitser land. den. De bespreking zal waarschijn lijk plaats vinden in de consistorie van de gereformeerde kerk aan de Vlissingse Paul Krugerstraat. In het contactorgaan voor de Gere formeerde Kerk te Vlissingen „In en om de kerk" geeft de eerste scriba van deze gemeente, de heer C. Joos- se namens de kerkeraad een over zicht van de voorgeschiedenis. De heer Joosse doet dit naar aanlei ding van de publikaties in het kerk blad van de Ned.-hervormde kerke raad en naar vragen, die vanuit de kerkelijke gemeente zijn gesteld. De heer Joosse schrijft als volgt: „Vooropgesteld diént te wórden, dat wij ons zullen onthouden van kritiek op de publikaties van de Ned. herv. kerkeraad. Wel mag U van ons we ten, dat wij de inhoud daarvan als zodanig betreuren, en weinig waar dering kunnen hebben \roor de toon, waarin deze jegens onze kerk is ge steld". De heer Joosse memoreert de eerste besprekingen, die resulteerden in een schriftelijke mededeling aan de ker keraad van de hervormde gemeente, dat de gereformeerde kex'keraad de voorkeur gaf aan een zelfstandige kerkbouw. Motieven „De motieven van de kerkeraad la gen in hoofdzaak in het praktische vlak. Vrijwel algemeen was men van mening, dat gezamenlijk gebruik van een kerkgebouw door twee verschil lende kerken zal leiden tot erg ge compliceerde verwikkelingen; en die wil men, tenz(j deze uit een noodsi tuatie zouden ontstaan, graag voor komen. Afgedacht van de vraag, hoe de momenteel nog op papier staande ontwikkelingen in Paauwenburg ten aanzien van het inwonertal enz. zal verlopen, acht de kerkeraad het niet aanlokkelijk en eenvoudig de tijdstippen voor kerkdiensten, cate chisaties, vergaderingen van jeugd- en andere organisaties, die zo veel vuldig en voortdurend van consisto riekamer en/of bijgebouwen gebruik plegen te maken, op een ieder aan vaardbare wijze onder twee kerkge nootschappen te verdelen. Déze praktische moeilijkheden onzer zijds als bezwaren aangevoeld zijn met name genoemd en~aan de kerke raad van de Ned. Herv. Gemeente per brief medegedeeld". De heer Joosse gaat verder: „Het valt niet te verhelen, dat bij de bespreking In de kerkeraad de principiële zijden van de kerkelij ke verhoudingen, die onze kerken (helaas) nog altijd van de Ned. Herv. Kerk scheiden. eyeneens ter sprake zijn gekomen. De aard van het onderwérp brengt dit met zich mee, al zyn zij niet doorslag gevend geweest op de uiteindelij ke beslissing van de kerkeraad". Naar aanleiding .van de aanstaande besprekingen schrijft de eerste scri ba, „dat bet niet mogelijk is, dat daarna verdere contacten zullen wor den onderhouden. Bovendien, aldus „In en om de kerk" is besloten het hele programma aan een financieel onderzoek te onderwerpen. De uit slag daarvan kan mede de verdere gedragslijn bepalen in het ongetwij feld niet cenvouciige probleem". Aan kerkbouw zelf is men, aldus het gereformeerde contactblad, nog niet toe. Er is bij het gemeentebestuur van Vlissingen een optie aange vraagd voor een stuk grond ter grootte van 4500 m2. De'rëalisering van de bouwplannen zal moeten af hangen van de verdere ontwikkeling en ontplooiing van plan „Paauwen burg", die naar de mening van dè gereformeerde kerkeraad thans nog niet zijn te voorzien. oordelingen niet vermindert, was hij* van mening, dat er krachtig moet worden opgetre den. Tegen de chauffeur F. H. uit St. Gillis (België) eiste de officier dan ook een gevange nisstraf van 2 weken met bevel tot onmiddellijke gevangenne ming en ontzegging van de rij bevoegdheid voor de tijd van 1 jaar. De politierechter, mr. C. E. Coester, veroordeelde hem tot 2 weken gevangenisstraf en 6 maanden ontzegging. H. was öp 29 augustus 1961 te Zuid- dorpe onder de invloed van sterke drank met een vrachtauto tegen een stilstaande combine opgereden. De verdediger van de verdachte, mr. G. Tichelman, bracht naar voren, dat de politie H. na het onderzoek had toegestaan met de vrachtauto door te rijden. Hij zag daarin een bewijs dat de politiemannen de chauffeur nog wél in staat achtten een auto te besturen. Verder schetste hij de ruï neuze financiële gevolgen, die de aan rijding voor H. zal hebben. Mr. Ti chelman verzocht om een voorwaar delijke straf. 2,80 promille Nadat de smid G. E. S. uit Hon- tehisse op 2 september 1961 in zijn woonplaats was aangehouden wevens het onder invloed bestu ren van een auto, bleek bij een proef dat zijn bloed maar liclst 2,80 prómil alcohol bevatte. Aan dit feit vpegde de offieier nog toe. dat S. geregeld misbruik maakt van sterke drank. Conform de eis werd hij veroordeeld tot 4 weken, waarvan 2 voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar, ontzeg ging van de rijbevoegdheid voor de tijd van 12 maanden, waarvan 6 voorwaardelijk en niet, aftrek en ouder toezichtstelling van bet Zeeuws Consultatiebureau voor Alcoholisme. Terwijl hij onder de invloed verkeerde had de landbouwer H. D. uit Hoek een bromfiets bestuurd. Zijn verdedi ger, mr. A. J. van der Weel wees in zijn pleidooi op de droevige persoon lijke omstandigheden van de ver dachte. Hij vroeg een voorwaardelij ke straf. De politierechter veroor deelde D; tot. een voorwaardelijke ge vangenisstraf van 4 weken met een proeftijd van 3 jaar, ontzegging van de rijbevoegdheid voor 6 maanden en onder toezichtstelling van het Z.C.A. De eis van de officier was 4 weken, waarvan 3 voorwaardelijk. 6 maan den ontzegging en ondertoezichtstel ling. Tegen auto Op 25 juni 1961 was dè machinist D. J. H. r terwijl hij onder invloed een bromfiets'bestuurde in zijn woon plaats Sluis tegen een auto gereden. Dat kostte hem 2 weken voorwaar delijk met een proeftijd van 2 jaar, f 50 boete, ontzegging van de rijbe voegdheid voor 2 maanden en onder toezichtstelling van het Z.C.A. De politierechter legde deze straf con form de eis op. De Vlissinger A. J. C. had ditzelfde feit in Vlissingen gepleegd. De schade aan de auto, waar ipj tegen op reed bedroeg f217. Conform de eis werd hij veroordeeld tot f 75 boe te en ontzegging van de rijbevoegd heid voor 3 maanden. De civiele vor dering (f217) werd toegewezen. Brigade-generaal Bernard Fergusson zal burggraaf Cobham opvolgen als gou verneur-generaal van Ntouw-Zeeland. Bij .stormweer, aan de oostkust van Zuid-Korea zijn 24 Zuidkoreaanse vissers verdronken. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje ICSNDRINA ADRIANA H. A. van Cranenburgh. J. van Cranenburgh- De Buck. Trijntje. Neeltje. Johan. Veerc, 4 januari -1962. Kade 126. Wegens sterfgeval is de zaak maandag 8 januari den gehele dag gesloten. ROZEMOND Gravenstraat, Middelburg. Met. droefheid geven wij kennis dat na een ge duldig gedragen lijden van ons is heengegaan ónze lieve man en zorgzame vader, behuwd- en grootvader. JACOBUS ROZEMOND op de leeftijd van 69 jaar. E. L. Rozemond-de Ia Houssa(je. C. J. Rozempnd. C. Rozemond-van Leest. en kleinkinderen. Middelburg, 4 januari 1962. Gravenstraat 23. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 janu ari a.s. te 2 uur op de algemene begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1962 | | pagina 4