„Ons Voordeel" te Poortvliet 50 jaar Reisschema P.Z.C.- tournee vastgesteld Agenda WALCHEREN ZUID-BEVELAND Denk erom, LET OP DATA EN TIJDEN VRIJDAG 1 DECEMBER 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT JUBILEUM IN „HOLLAND HUIS Op drie na grootste afdeling van de Z.L.M. In liet. „Holland-Huis" te Seher- penisse feest vanavond (vrij dag) de gouden landbouwver eniging „Ons Voordeel" uit Poortvliet. Om lialf acht wordt daar een jubïleumvergaderïng geopend, waarop de 137 leden en hun dames ruimschoots ge legenheid zullen krijgen 0111 te rug te kijken in de historie en dan te concluderen, dat het „Ons Voordeel" toch eigenlijk flink voor de wind is gegaan. Op drie na is deze sedert 1945 afdeling van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij de vereniging met het grootste ledental in de provincie. En dan te bedenken, dat tijdens de op richtingsvergadering 22 aanwezigen zich aanmeldden als lid. In 1912 werd voor een bedrag van bijna 20.000 omgezet. Vandaag de dag is dat het tienvoudige. De Importantie van de Iandbouw- vereniging voor de boerenbedrijven van Poortvliet kan men behalve uit deze cijfers ook aflezen uit de pakhuizen en magazijnen, die in samenwerking met de Coöperatie ve Aankoop- en Verkoop vereni ging „Eiland Tholen" in het dorp zijn neergezet. Daarnaast kan „Ons Voordeel" bo gen op een bloeiend verenigingsleven. De bijeenkomsten en vergaderingen zijn steeds goed bezet en de leden "he- Schoorsteenbrandje In liet woonhuis van de familie Eek- hard te 's-Gravenpolder ontstond woensdagmiddag omstreeks half twee een schoorsteenbrandje. De door de brandweersirene gealarmeerde spuitgasten behoefden niet meer in te grijpen. Omwonenden hadden het brandje reeds geblust. Marktberichten MARKTBERICHTEN BARNEVELD Coöperatieve Veluwse Elervciling Weekaanvoer ca. 1.500.000 stuks, waarvan 638.161 in veiling werden gebracht. Handel flauw. Prijzen (per 100 stuks); eieren van 47 tot 54 gram 0.129.75 eieren van 54 tot 61 gram 9.76—10.74 eieren van 61 tot 69 gram 10.89—12.58. Eiermarkt Aanvoer 274.620 stuks, handel flauw. Prijzen (per 100 stuks): eieren van 43 tot 47 gram 8.51— 9.11 eieren van 51 tot 56 gram 9.44— 9.83 eieren van 56 tot 61 gram 9.94—10.82 eieren van 61 tot 66 gram 10.98—12.23 eendeëieren van 64 fot 67 gram 8.509.02 eendeëieren van 67 tot 70 gram 9.02—9.38 Eierveiling S.B.E. Aanvoer 2.200.000 stuks, handel kalm. Prijzen (per 100 stuks): eieren van 50 tot 63 gram 9.00—12.00, alg. prijs, 10,80 kiloprijs 1.85 op basis 58>,2 gr. VEILING SINT-MAARTENSDIJK Uien 40-70 21.85—22.18. Bonken 21.72— 22.49. Drielingen 35.87. Pickles 43.21. Aan voer 15414 ton. VISMIJN COLIJNSPLAAT Exportgarnalen 1159 kg 201—276. Schar 9 kg. Bot 90 kg. Wijting 82 kg. Sprot 1021 kg. Kabeljauw 14 kg. Ongesorteer de vis 38 kg. Modieuze cadeaus Maillots voor dames en kinderen wol met nylon versterking. D£HJJI$ Lange Delft 72 - 74 MIDDELBURG Middelburg City: De vruchten zijn rijp, 20 uur, 13 jaar. Electro: De ridder met de honderd gezichten, 19.30 uur, 14 jaar. Schuttershof: Toneelavond C.N.V., 20 uur Gouden Poorte: Caba retavond A.N.B.-afdeling, 20 uur. VllsslngenAlhambra: De vruchten zijn rijp, 20 uur, 18 jaar. Luxor: Gorgo. 20 uur, 14 jaar. Goes—Grand: Slavehopstand in Atlantis, 20 uur, 14 jaar. Bergen op Zoom— Luxor: Wilde haren. 20 uur, a.l. Roxy; Eddlc kciu geen par don. 20 uur, 18 Jaar. Tcrneuzen—Luxor: Mam'zellc striptease. 20 uur, 18 jaar-. Sas van Gent—Olympia: La vérilé, 20 uur, 18 jaar. Oostburg—Ledeltheater: Sappho, de Ve nus van Lesbos. 20 uur. 18 Jaar. De Eenhoorn: de heer F. C. van der Poll houdt voordracht voor de Z.V.U. over A. Roland Holst, 20 uur. Zlcrlkzee 's Gravensteen: Expositie ..Vogelvreugd". 19-23 uur. „Huis van Nassau": Ontspanningsavond L.J.G., 19.30" uur. men intensief deel aan de discussies over de Onderwerpen, die dan aan de orde worden gestéld. Waarbij dan nog kan worden aangetekend, dat de PoortvlletBe landbouwers volgens tra ditie geen blad voor de mond nemen. Op initiatief van de heer Joh. de Wil de kwam op drie januari 1911 een aantal landbouwers in Poortvliet bij elkaar om een bestélvereniging voor kunstmest op te richten. Ruim twin tig aanwezigen gaven zich als lid op en daarna is „Ons Voordeel" vrij vlot en op een bredere basis van de grond gekomen. In 1913 kon de secretaris al 64 leden ln zijn jaarverslag mel den en tijdens de eerste wereldoorlog kwam de grote uitbreiding. Meer dan 100 deelnemers hadden zich toen aan gesloten bij de landbouwvereniging. ERELEDEN. Voorzitter De Wilde werd in zijn functie opgevolgd door de heer E. Noom, die vele jaren de houten ha mer op de vergadertafel heeft ge hanteerd. Daarna ging deze leidende plaats over in handen van de heer J. J. van de Slikke, die „Ons Voor deel" nog steeds als erelid in haar midden heeft. Het tweede erelid van de gouden landbouwvereniging is de vader van de. huidige voorzitter, de f Advertentie) Sinterklaas gaat blij te moe, voor h overhemd naar Pecatoe. Overhemden en shirts van vooraanstaande merken. Dress-shirts 10,90 en hoger. Weekendshirts 13,90 en hoger. HERENMODE-HUIS Winkelgalerij - Middelburg heer E. C. W. A. Geuze. In 1945 smolt „Ons Voordeel" samen met de plaatselijke afdeling van de Z.L.M. In dat jaar werd tot voorzitter benoemd ir. M. A. Geuze, de algemeen voor zitter van de Z.L.M. Deze hele geschiedenis zal uiteraard ook vanavond in het „Holland Huis" te Sclierpenisse naar voren worden gebracht in een feestspeech van de voorzitter. Verder zullen dan de no dige officiële felicitaties worden overgebracht. (Advertentie) Sinterklaasfeest Park van Nieuwenhove De buurtvereniging Park van Nieu wenhove e.o. te Middelburg gaf don derdag in de bovenzaal van de Schouwburg een geslaagd sinter klaasfeest. Voor de kleineren was er een feestmiddag, waar uiteraard sint verscheen compleet met boek en cadeautjes, waarna er voor de grote kinderen een gezelige avond werd gehouden. Er was o.m. een wedstrijd over de kennis van Walcheren (met dia's) en voorts werd een film ver toond. Gevonden voorwerpen Aan het bureau van politie tc Middel burg zijn in het tijdvak van 22 tot en met 29 november onderstaande voor werpen als gevonden aangegeven. Zwarte sjaal, kentekenbewijs met in- legblad en motorrijtuigenbelasting- kaart, diverse wanten en handschoe nen. gevlamde vulpen, lange blauwe werkjas, groene vulpen, groene slip per, wit fietspompje, 4 kleuren pot lood, hondenpenning no. 562, sleutel L 56, gele sjaal, bruin lederen pet, paar balletschoenen, transformator in doos, ring met 3 sleutels, Identiteitsbe wijs, enkele portemonnees, tang, con tactsleutel. tafelmes, zwarte rubber laars, bruine langharige hond, grijze pet, halsketting, witte das, groene ballpoint, balletschoentje, lichtmeta len steun en gebloemd schortje. DOMBURG Feestelijke intocht van Sint-Nicolaas met muziek Sint-Nicolaas zal zaterdagmiddag om 2.30 uur voorafgegaan door de mu ziekvereniging „Apollo" zijn intocht maken in het villapark bij Domburg. Om 2.45 uur wordt de goedheilig man officieel op de Markt verwel komt. Hij hoopt 'daar alle kinde ren van Domburg te ontmoeten. Daarna maakt de sint zijn rijtoer door het dorp. Voor de kinderen van 2 tot 11 jaar is er om 4 uur in de jeugdherberg een gezellig samenzijn, waar de sint aanwezig zal zijn en waar tevens 'n poppenkastvertoning zal worden gegeven, 's Avonds om acht uur kómt de sint op de Instuif. Dit alles wordt georganiseerd door de Instuif. Officiële publikatie VLISSINGEN Bouwverbod Nleinve Markt, Het hoofd van het gemeentebestuur van Vlissingen brengt ter openbare kennis, 1. dat het besluit van de raad der ge meente Vlissingen d.d. 1 september 1961, no. 16, tot vaststelling van de „Verordening, houdende verbod tot aanbouw of herbouw van gebouwen op de in de omgeving van de Nieuwe Markt gelegen gronden, waarop een straat of plein is geprojecteerd (bouw verbod Nieuwe Markt) met de daarbij behorende kaart is goedgekeurd door Gedeputeerde Staten van Zeeland by hun besluit van 14 november 1961 no. 2808/326, 3e afdeling; dat belanghebbenden binnen 30 dagen na heden tegen voormelde goedkeu ring bij H.M. de Koningin voorziening kunnen vragen. Vlissingen, l december 1901. Het hoofd van het gemeentebestuur voor noemd. B. KOlfi' VLISSINGEN N.C.V.B.-afdeling vergaderde Onder leiding van haar presidente, mevrouw N. v. Mourik-v. Rij hield de N.C.V.B. afdeling Vlissingen haar maandelijkse vergadering. Spreekster was zuster G. Lit uit Rotterdam, sociaal werkster van de. Stichting tot Behartiging van- Evan geliserende Sociale Arbeid „De Red- dingboot". Zij sprak over. „Donker Rotterdam". Er werden 5 nieuwe léden ingeschre ven. De kerstavond wordt gehouden op 19 december. Storm speelde met dak van benzinestation E Tegen do storm, die donderdag H over Zeeland woedde, heeft het H dak van een benzinestation op het Plein te Zaamslag het niet M kunnen bolwerken. Omstreeks II H half twaalf in do middag werd een gedeelte van bet dak door een windstoot losgerukt en be- landde het op de provinciale weg. H Een bestelauto, die daar juist m s passeerde werd door het ge- vaarte geraakt, maar kreeg §f II slechts geringe schade. In p Vlissingen werd een schoor- steen op perceel Zandweg 24 het slachtoffer van de storm, H 's Avonds fond zes uur viel de schoorsteen op het dak van s H perceel 26, waarbij flink veel H schade werd aangericht. IlllllllllllllllllllllllllllllM Gitaarbrigade Leger des Heils gaf uitvoering Met een opgewekte muziekavond in het Concertgebouw te Vlissingen heeft de gitaarbrigadc „De bambi no's" van het Leger des Heils don derdagavond het eenjarig bestaan gevierd. Lt.-kolonel A. L. Gladpootjes, divi sie-officier van het Leger des Heils uit Amsterdam, was speciaal naar Vlissingen gekomen om deze avond van de door hem een jaar geleden ge- installeerde jeugdgroep te leiden. In zijn openingswoord legde deze of ficier van het Leger er de nadruk op. dat de gitaargroep dient voor een nuttige en aangename vrije-tijds- besteding. De brigade, die nu uit bij na 80 jongens en meisjes "bestaat, werkt iedere maand mee aan de jeugddiensten en speelt ook voor zieken en bejaarden. Onder leiding van de bevelvoerend officier van het Vlissingse korps, ka pitein W. J. Lentink, zongen en speelden de jongeren vele opgewekte geestelijke liederen en populaire me lodieën, die de vele aanwezigen dik wijls uitnodigden mee te zingen. Muzikale ondersteuning gaf me vrouw kapiteine R. E. Lentink- Holtman aan de piano. Mevrouw Lentink is oprichtster van de groep. Uit de groep traden nu en dan 8 meisjes-bambino's naar voren voor tweestemmige zang. dan weer droeg één meisje een gedicht voor of was er een kleurig verklede groep kna pen met een cowboylied. De avond was geopend met het zingen van het Victorie-koor. NIEUW- EN ST.-JOOSLAND N.C.V.B. kwam bijeen Onder voorzitterschap van mevrouw Van Haarlem vergaderde dezer dagen de N.C.V.E. afdeling Nieuw- en Sint Joösland. De heer G. Molier hield een lezing over het onderwerp ,,'t Is maar een weet." WESTKAPELLE Collecte De Unie-collecte bracht in Westka- pelle 233,— op. Veel belangstelling voor opvoering historisch spel De afdeling Kapelle-Biezelinge van de bond van plattelandsvrouwen heeft dinsdagavond in hotel „De Zwaan" te Kapelle voor een talrijk publiek met succes een historisch spel over deze gemeente over het voetlicht gebracht. Vrijdagmiddag zal op het St.-Nicolaasfeest voor de bejaarden een reprise volgen. Het spel dat mevrouw Meyaard aan de hand van de „Kroniek" van Bijle schreef in acht taferelen, was terug gebracht tot vier taferelen. Aan de kostuums, die da leden zelf vervaar digd hadden, was alle zorg besteed; ook de decors van de heer B. J. J. R. Walrecht uit Biezelinge waren zeer goed verzorgd. Het spel, dat werd afgewisseld door folkloristische dansen en solo-zang van mevrouw Bekenes, gaf in het eerste tafereel een uitbeelding over het grijze verleden, toen er nog kastelen, sloten en burchten waren met landerijen, waaraan de nu nog genoemde namen als Bruëlis, Maal stede, Paukenshoek enz. ontleend z(jn. In die tijd bezat Biezelinge ook een haven voor de visserij. Het twee de tafereel onthulde de bloei van de lakenweverij die geheel verloren ging door het verliezen van een proces, tegen de stad Goes die dit proces aan hangig had gemaakt vanwege de ondervonden concurrentie. Het derde tafereel liet zien, dat na de laken weverij de mcekrapteclt weef bloei bracht als grondstofproduktle voor de verfindustrie. Maar ook deze tak vair handel verdween. Het laatste ta fereel handelde over het heden, waar bij door de stichting van een veiling de fruitteelt weer bloei en groei aan de gemeente wist te geven. Het spel werd besloten niet „Dankt, dankt nu allen God" en het Zeeuwse volkslied. Na de pauze was er een ontspan- ningsprogramma waarin de heer en mevrouw Mallekote-de Puit enige vrolijke liedjes zongen en mej. J. Gansoman de aanwezigen amuseerde met Zeeuwse vertelsels in dialect. Tussen de pauzes van het historisch spol zong ook mej. Ganseman enkele liedjes. Het openings- en slotwoord werd gesproken door de presidente mej. C. A. v. d. Graaff. Dankdag-attentie Evenals voorgaande jaren heeft de diaconio van de Nederlands hervorm- de gemeente te Kapelle ter gelegen heid van Dankdag voor het gewas, de zieken een attentie thuisbezorgd. De ze bestond uit een schaaltje met fruit en een tekst. Kerkelijke benoeming Bij de Nederlands hervormde ge meente te Kapelle is tot kerkvoogd herkozen, de heer C. A. Potter. Aan voorbereiding actie 10 x 10 wordt hard gewerkt De zakgeldactie van de Anti-Honger- Actie 10 x 10 zal te Kapelle intensief ter hand worden genomen. De heer Jolu Leendertse, die tijdelijk het se cretariaat ter hand heeft genomen, heeft zich met een schrijven tot alle jeugdorganisaties en lagere scholen in de gemeente gewend, met het ver zoek de actie te ondersteunen. Ge vraagd is vertegenwoordigers te stu ren naar de op 11 december in „Obad- ja" te houden bijeenkomst, waar de plannen verder ontvouwd zullen wor den en waar ook een bestuur zal wor den gekozen. De actie, die de volle instemming heeft van het gemeente bestuur, zal 8 januari beginnen* en tien weken duren. Van de jongeren wordt gedurende deze weken ge vraagd, tien procent van hun zakgeld af te staan. Volksonderwijs brengt „Een huis vol verrassingen" De afdeling Kapelle van volksonder- vrijs heeft het jaar af kunnen slui ten met een klein batig saldo. Dit bleek uit het jaarverslag van de pen ningmeester, de heer H. J. Burger, dat werd uitgebracht tijdens de maandagavond in de openbare lagere school gehouden algemene vergade ring, die onder voorzitterschap stond van de heer C. L. Duininck. Uit het jaarverslag van de secretaris, de heer H. M. v. Cruijningen, bleek, dat het ledental stabiel was gebleven op 135. B(| do bestuursverkiezing wer den de lieren A. de Neef, H. M. v. Cruijningen én J. Joosse bij acclama tie herkozen. Besloten werd de jaar lijkse feestavond te houden op 12 de cember. Met eigen krachten zal dan opgevoerd worden het toneelspel „Een huis vol verrassingen". Jonge Kerk behandelde hef rassenvraagstuk „De kerk en het rassenvraagstuk" was het onderwerp dat ds. A. Sieders, Nederlands hervormd* predikant te Biezelinge dinsdagavond inleidde op een bijeenkomst van de Jonge Kerk te Kapelle. De leiding van de bijeen komst berustte bij ds. E. P. J. Jebbink. De dagsluiting werd verzórgd door de heer P. Snoep. RILLAND-BATH Kerkconcert Dezer dagen gaf de zangvereniging uit Rilland een uitvoering in de Ne derlands hervormde kerk te Waarde. Medewerklnk verleenden het kinder koor en een koperkwartet gevormd uit leden van „Vooruit". Toon den Hollander uit Hansweert bespeelde het orgel. Het geheel stond onder leiding van de heer D. Manneke. Het openings- en slotwoord werd gespro ken door ds. Huizing. NA DE VELE VERHALEN over de films „DOORN ROOSJE" van Walt Disney en „ZO VADERS, ZO ZONEN" met Stan Laurel en Oliver Hardy eindelijk het belangrijk ste nieuws over de kindervoorstellingen, die de Provin ciale Zeeuwse Courant in de a.s, kerstvakantie organiseert: Nu is bekend waar en wanneer de bonnen kunnen worden ingewisseld tegen een toegangskaartje en wanneer de fibnvoorstellingen worden gegeven. Dus opgelet! Om met de VOORSTELLINGEN te beginnen: hiervoor heeft de P.Z.C. het volgende programma opgesteld: VLISSINGEN in het Alhambra-theater op zaterdag 23, woensdag 27 en donderdag 28 december; MIDDELBURG in het City-theater op vrijdag 29 en zater dag 30 december; GOES in het Grand-theater op dinsdag 2 en woens dag 3 januari. Inwisseling van de bonnen Met de uitreiking van de gulden-bonnen in de Middelburgse, Vlis singse en Goese winkels loopt het goed. Vele kopers in deze steden zullen al" voldoende bonnen hebben verzameld om voor hun kin deren één of meer toegangsbewijzen in te wisselen. Nu, voor dat laatste nadert de gelegenheid snel. Tijd en plaats voor de inwisseling van de bonnen zijn reeds vast gesteld. Voor diegenen, die nog niet genoeg bonnen hebben ge spaard, wordt het nu kort dag: Op vyf december wordt de uit reiking beëindigd. Tot en met 5 december kan men echter nog terecht in alle door een raambiljet aangeduide winkels voor het verkrijgen van bonnen, die by iedere aankoop van minstens 1,worden verstrekt. Voor TWINTIG GULDEN aan bonnen in tegenstelling tot voor gaande jaren, toen dit bedrag was vastgesteld op tien gulden krijgt met een toegangskaartje tot een van de P.Z.C.-kindervoor- stelllngen. Voor de INWISSELING van deze BONNEN zijn de volgende data vastgesteld VLISSINGEN op woensdagmiddag 6 december van twee uur tot half zes in de zaal van de Algemene Ne derlandse Metaalbedrljfsbond, Dr. Staver- manstraat (naast de r.-k. kerk). SOUBURG EN HAVENDORP op woensdag 6 december van 's morgens half twaalf tot 's middags half één in het Zwaan tje aan de Vlissingsestraat te Souburg. GOES op zaterdag 9 december ln „De Prins van Oranje" van 's middags twee uur tot half vijf. MIDDELBURG op woensdag 6 december in Mercurius, Koe poortstraat, van 's middags twee uur tot half zes. In afwijking van voorgaande jaren ontvangt men nu voor f 20 aan P.Z.C.-bonnen plus een dubbeltje, dat bestemd is voor een Zeeuws liefdadig doel, één toegangskaartje voor één van de P.Z.C.-kindervoorstelIingen. KRABBENDIJKE Kerkelijke benoemingen In de herv. kerk te Krabbend(jke Is tot ouderling gekozen de heer C. Ruissen; tot ouderling-kerkvoogd de heer H. P. Nagelkerke. Tot notabe len zijn herkozen de heren W. A. Cusee en A. Langendijk, en gekozen de heren O. S. van Dyk en J. Oos- terlee. Afdeling Volksonderwijs in feesfvergadering bijeen De afdeling „Krabbendijke" van volksonderwijs hield in de "zaal „Ver burg" dezer dagen haar jaarlijkse feestavond. Na de opening door de voorzitter Joh. Sentse, en een korte propagandarede, werd door de to neelvereniging „de Vrijbuiters" uit Rilland-Bath, oen klucht in drie be drijven opgevoerd, getiteld „Met een beetje fantasie". Een gezellig samen zijn besloot deze geslaagde feestver- gadcring. Jaarvergadering van de vereniging Kleinfruiffelers De vereniging van „KleJnfruittelers" te Krabbendyke hield dezer dagen onder voorzitterschap van J. C. En gelse haar jaarvergadering in de zaal „Verburg" De jaarverslagen getuig den van een gezond verenigingsjaar, met een batig kassaldo. Tot bestuurs lid werden herkozen de heren H. Meloen en M. Weststrate Jzn. Na de pauze sprak de heer J. Ruis sen assistent bij de tuinbouwvoor- lichting over de resultaten van 1961, perspectieven voor 1962. Medege- d werd, dat op 8 december a.s. te Waarde een snoeidemonstratie van bessen zal gehouden worden. KAMPERLAND P.T.T.-jubileum Kantoorhouder L. Kole te Kamper land is op 4 december a.s. 25 jaar werkzaam bij de P.T.T. De heer Kole was vanaf 4 december 1936 postbe- steller en sedert 1948 is hij kantoor houder te Kamperland, WEMELDINGE N.C.V.B.-afdeling vergaderde De afdeling Wemelinge van de Ne derlandse christelijke vrouwenbond hield haar jaarvergadering ond£r lei ding van de presidente mevrouw De Ruyter-v. d. Bos. Als gaste was aan wezig mevrouw Lous-Harthoorn uit Bergen op Zoom, oud-lid van de af deling Wemeldinge. thans werkzaam in het prot. militair tehuis te Ber gen op Zoom. Na de pauze sprak zij over haar werk in het tehuis. We gens vertrek van de presidente, me vrouw De Ruyter-v. d. Bos, werd in haar plaats als presidente gekozen mevrouw Philipse-Aarnoudse. Als penningmeesteresse werd herkozen mevrouw Schouwenaar-Adriaanse. NISSE Muziekvereniging kreeg nieuwe directeur De heer J. Brouwer te Kapelle is be noemd tot directeur van de muziek vereniging „Ons Genoegen" te Nisse Hij komt in de plaats van de heer M, Steketee. KLOETINGE Gemeente-avond herv. gemeente Woensdagavond hield de herv. ge meente van Kloetinge in aansluiting op de avondkerkdienst van dankdag een gemeenteavond in haar ver enigingsgebouw. Deze bijeenkomst stond onder leiding van ds. A. J. van Cruyningen. De heer H. d'Olievat. hield een cause rie over het werk van „Kerk en We reld," het opleidingsinstituut te Drie bergen. waarbij hij de veel omvattende taak van hen die daar hun opleiding hebben genoten uiteenzette, waarna de film „Gij zult mijn getuigen zijn" werd vertoond. Deze bijeenkomst werd verder opge* luisterd door het kerkkoor onder lei ding van de heer I. Ruissen. De Klaprooscollecte heeft in OoBt- burg 115,72 opgebracht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 19