Weinig eensgezindheid procedure kandidaatstelling Statenleden EERSTE PAAL VAN DUIZEND IN VLISSINGEN GROND IN ZEEUW HOOGLERAAR AAN UNIVERSITEIT TE LEIDEN Waar zijn onze schepen? WOENSDAG 29 NOVEMEER 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 (Slot van pag, 1) In feite is de groslijst dus de defini- tieve kandidatenlijst. Lit de groslijst blijkt, dat de he ren L. P. van Oorschot, mr. A. J. v. d. Weel (lid Ged. Staten), mr. H. B. Bouwman, burgemees ter A. A. Schuit en burgemees ter A. H. Vermeulen niet zullen terugkeren. Als de P.v.d.A. bij de komende verkiezing met hetzelf de aantal zetels terugkeert in de Staten, worden de opengevallen plaatsen ingenomen door drs. Th. J. Westerhout te Middelburg; de heer P. J. Bom te Colijnsplaat, mr. K. A. Kenning te Zierikzee, de heer J. Stenvsrt te Terneuzen en de heer P. A. Koels te Sint- Maartensdijk. Procedure Bij de K.V.P. 8 zetels is de procedure niet zo eenvoudig. Kandi daten kunnen worden 'gesteld door tien leden tijdens een vergadering, door het afdelingsbestuur, door het Statenkringbestuur of door het kring- bestuur. Bovendien kunnen 25 leden van de K.V.P. buiten een vergadering om een kandidaat stellen als zij een Hjst insturen met de naam van een ..gegadigde", voorzien van 25 hand tekeningen. Alle lijsten met namen komen terecht bij het z.g. dubbel- kringbestuur (verkiezingsraad), na eerst het kringbestuur te zijn gepas seerd, dat tevens een advies mee geeft. Deze verkiezingsraad bestaat uit het kringbestuur 7 vertegen woordigers van ieder Statenkring bestuur, 6 leden door de kring vergadering aangewezen en 1 lid van de jongerenorganisaties en een speciaal voor de Statenver kiezing in het leven geroepen „tweede" kringbestuur. dat uit eenzelfde aantal vertegenwoordi gers bestaat en op dezelfde wijze wordt samengesteld als het kring bestuur. Deze 28 mensen nu vor men de verkiezingsraad. Is één van de leden van de verkiezings raad kandidaat gesteld, dan mag hij of zij niet deelnemen aan de beraadslagingen.'Dit geldt echter weer niet -voor de voorzitter, die zo luidt de bepaling even wel alleen technische leiding mag geven. De verkiezingsraad bespreekt de kan didaten en stelt een advies op. Een partijstemming maakt ten slotte de definitieve volgorde van de kandida tenlijst uit. Dit laatste zal half januari zijn beslag krijgen. Momen teel zijn de lysten van het kringbe stuur voorzien van advies, aan de verkiezingsraad gestuurd. Vast staat, dat bij de K.V.P. ir. Diköttcr (lid Ged. Staten) niet zal terugkeren. Ander systeem De C.H.XJ. 7 zetels gaat weer van een ander systeem uit. Alle zit tingen hebbende Statenleden worden automatisch kandidaat gesteld voor de stemming over de groslijst. Daar naast heeft elke kengievrisengié- naast heeft elke kiesvereniging het recht nog drie leden aan te bevelen. Voor de komende Statenverkiezing moest dit zijn gebeurd vóór 15 no" vember j.l. Alle namen gaan naar het „versterkt groepsbestuur", dat een alfabetische lijst samenstelt met alle aanbevolen personen. Deze lijst wordt via de Statenkring-besturen. die meestal een advies bijvoegen, toege zonden aan alle kiesverenigingen, die over de juiste volgorde stemmen. Volgens een puntensysteem b.v. nummer 1: 30 punten, aflopend naar beneden wordt de volgorde van de kandidatenlijst bepaald. Op 20 januari a.s. komen de afgevaardig den van de kiesverenigingen in Goes bijeen, waar zij zullen stemmen, zo als de kiesverenigingen zich daar over dan reeds eerder hebben uitge sproken. De A.R. 6 zetels bewandelt weer geheel andere wegen. Hier ge ven de kiesverenigingen namen op aan de zeven Statencentrales, die ze op hun beurt weer doorgeven aan het Provinciaal Comité van a.r.-kies- verenigingen. Dit comité stelt een voorlopig advies op, waarna alle na men retour gaan naar de kiesvereni gingen en de Statencentrales. Ge hoord de kiesverenigingen brengen de zeven Statencentrales wensen en bezwaren naar voren bij het Provin ciaal Comité. Ten slotte stelt het comité een de finitief advies op. dat wederom naar alle kiesverenigingen gaat. Deze stemmen over de volgorde, terwijl zij tevens van hun recht gebruik mogen maken één of meer kandidaten te Dame gewond bij autobotsing Twee auto's botsten maandagmid dag op het kruispunt Noordlangeweg en provinciale weg in Kats. Een da me werd licht gewond. Het ongeluk gebeurde, toen de heer J. S. de R. uit Kats met zijn auto van een uitval sstrook de provinciale weg opreed. Hij kwam daarbij in botsing met een uit de richting Veerhaven naderende auto, bestuurd door J. P. uit Goes. De echtgenote van de heer P. wérd bij de aanrijding licht gewond. Beide auto's werden licht beschadigd. Examens Bij de herexamens van de opleidings school voor christelijk kleuteronder wijs te Middelburg is mej. H. A. L. Korteweg uit Dinteloord geslaagd voor de akte kleuterleidster. Onderwijsbenoeming Tot onderwijzer aan de christelijke school ,,'t Zand" te Middelburg werd benoemd de heer M. Bijlsma uit Em- mercompascum. vervangen. Dit laatste gebeurt ech- ter zelden. De uitslag van de stemming wordt doorgegeven aan de secretaris van het Provinciaal Comité. Een commis sie stemopneming ziet alles na en stelt aan de hand van de stemming de definitieve lijst samen voor wat betreft de eerste tien kandidaten. El ke Statencentrale kan er dan nog twee namen aan toevoegen. Thans Is het stadium bereikt, dat het Provinciaal Comité definitief advies zal uitbrengen aan de kies verenigingen. Omstreeks half januari zal de definitieve kandi datenlijst worden bekendgemaakt. Twee leden van de A.R. zullen niet in de Staten terugkeren, namelijk Gedeputeerde A. Schout en de heer C. de Putter. Hoofdbestuur De kandidaatstelling; bij de V.V.D. 4 zetels heeft weinig gemeen met die van de andere partijen. In de af delingen worden namen genoemd, die aan de respectievelijke Statencentra les kenbaar worden gemaakt. De zeven Statencentrales stellen op hun beurt een nieuwe lijst samen, die naar de Kamercentrale in Middel burg wordt verzonden. De Kamercen trale wacht dan hetzelfde „spelle tje": uit de zeven lijsten wordt één lijst samengesteld, die voorzien van advies, aan het hoofdbestuur van de V.V.D. wordt gestuurd. Het hoofd bestuur bekijkt de zaak en retour neert de lijst aan de Kamercentrale, ook al voorzien van advies. De slot fase is, dat de Kamercentrale hier na een definitieve lijst kan samen stellen. die voor wat betreft de eer ste tien namen voor alle Statencen trales gelijkluidend is. Notaris P. Heering uit Zierikzee zal niet in de Staten terugkeren. De S.G.P. eveneens vier zetels in de Zeeuwse Staten volgt een soort gelijk systeem als de V.V.D. Alle kiesverenigingen sturen bun lysteil met kandidaten aan de Statencentra le, waartoe zij behoren. De (vijf) Statencentrales maken elk één gros lijst, waarop alle aanbevolen personen voorkomen. De secretaris van de Pro vinciale Vereniging ontvangt dan vyf groslijsten, waarnit het bestuur van de Provinciale Vereniging met gede legeerden van het hoofdbestuur en twee afgevaardigden uit iedere Sta- tenkring een voorlopige kandidaten lijst opstelt. Dit zal aanstaande zater dag in Goes gebeuren. Deze voorlo pige lüst wordt pas definitief als zjj is gesanctioneerd door de ledenver gadering van de Provinciale Vereni ging. Dit wordt als een formaliteit beschouwd. Lezing voor genootschap Nederland-Frankrijk Voor Zeeuwse afdeling in Middelburg Omstreeks veertig belangstellenden hebben maandagavond in het gebouw van de Polder Walcheren in Middel burg geluisterd naar een lezing over het Franse Benediktijner klooster Cluny en de Invloed, die de orde van Cluny heeft uitgeoefend. Spreker was de heer Emile Magnien, conservator van de musea in Macon en Tournus, die wat uitgenodigd door de afdeling Zeeland van het genoot schap Nederland-Frankrijk. Cluny, aldus de heer Magnien, is nu een kleine gemeente in het Saöne-Loire departement van omstreeks 4000 in woners met wat industrie. In de ja ren plm. 900plm. 1300 was het ech ter het dynamische middelpunt van een hernieuwde geestelijke stroming, die zijn invloed tot de Franse revolu tie liet gelden. De grootste invloed had do orde van' Cluny echter in de vroège'Middeleeu wen. De kloosters waren afhankelijk van de steeds wisselende gunsten van de rijke en wispelturige adel. De ka tholieke kerk was sterk gebonden aan de adel. Door al deze omstandigheden was de geestelijke moraal verzwakt. Hierte gen kwam de concregatie van Cluny in opstand. De abdij van Cony, die in 910 werd gesticht, was niet afhanke lijk van de wereldlijke eri bisschoppe lijke macht, maar stond direct onder dé paus. De orde beoogde in de eerste plaats een kloosterhervorming. Aan de hand van lichtbeelden toon de de heer Magnien aan, dat Cluny niet allleen een geestelijke hervor ming heeft bewerkstelligd, maar dat vooral ook de in het klooster bedre ven kunsten een grote invloed had den en een aparte plaats innemen. Deze kunst was sterk byzantijns ge oriënteerd. Ir. J. P. Berdenis van Bevlekom. voorzitter van de Zeeuwse afdeling, had de aanwezigen welkom geheten. Terneuzenze postdirecteur J. de Vries met pensioen Do directeur van bet Terneuzense postkantoor, de heer Johan de Vries, gaat morgen de dienst der P.T.T. verlaten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftyd. Donder dagmiddag tussen twee en vier unr neemt hij afscheid van chefs, colle ga's en personeel. Daarna volgt van half vijf tot half zes een receptie in hotel „Des Pays Bay" waar gelegen heid bestaat, afscheid te nemen van deze bekende Terneuzense persoon lijkheid. De heer Johan de Vries werd in 1896 te Terneuzen geboren. Na de lagere school bezocht hij de normaalschool te Axel. Hoewel het de bedoeling was, dat hij in het on derwijs zou gaan koos hij in maart 1915 toch een andere richting door dienst te nemen bij de P.T.T. Hij be gon als leerling kantoorbediende te Terneuzen. Elf jaar later werd de heer De Vries overgeplaatst naar Lekkerkerk. waar hy vier en een half jaar zou blijven. Hét Zceuws-Vlaamse land trok hem blijkbaar bijzonder, want in septem ber 1930 kwam de heer De Vries weer terug naar Terneuzen. Van 1933 tot 1938 was hij chef bij het Terneu zense P.T.T.-kantoor en vanaf 1938 tot 1941 waarnemend directeur. In dat laatste jaar werd hij benoemd tot commies. In 1948 volgde zjjn be noeming tot directeur van het post en telegraafkantoor te Hulst. Twaalf jaar is hij daar gebleven, totdat hij 'in 1960 met het directeurschap te Terneuzen werd belast. Dit is op zich zelf reeds een bijzonderheid. In Ter neuzen geboren, daar als jongste be- diênde by de P.T.T. begonnen, om er 46 jaar later als directeur met pensioen te gaan. In 1959 werd post directeur Johan de Vries benoemd tol. ridder in de orde van Oranje Nassau. Oud-postdirecteur De Vries zal zich straks na zijn pensionering beslist niet vervelen. Hy reist gaar ne, is een verwoed amateur-fotograaf en vertelt zijn wederwaardigheden gaarne aan anderen. De laatste jaren heeft hij talrijke lezingen gehouden, toegelicht met kleurendia's. Er zal ook na 1 december a.s. nog wel eens een beroep op hem worden gedaan en de heer De Vries kennende, zal dit geen vergeefs beroep zijn. St.-Maartensdijk ontruimt raadhuis Het secretariepersoneel van St.-1 Maartensdijk heeft het gemeen tehuis ontruimd en voorlopig de wijk genomen naar de Zweedse kleuterschool aan de Kadda Bur- nenstraat. Het oude, uitgewoon de en bijzonder ongeriefelijke raadhuis van de Smaistad zal nu grondig onder handen worden genomen door de ambachtslie den, die binnen afzienbare tijd aan het destijds opgestelde res tauratieplan kunnen beginnen. Zo hebben dus de gemeente-ambte naren hun bureaus naar een vrij staande zaal in de kleuterschool ver huisd, waar al eens eerder noodop lossingen voor enkele instanties wer den geschapen. De zaal is nog steeds bestemd voor hobby's van de jeugd in de Smaistad, maar tot op heden is daartoe weinig gelegenheid ge weest. Eerst heeft de technische school geruime tijd onderdak gekre gen in de zaal en later heeft het wa terschap Tholen er zijn kantoor on dergebracht. In het raadhuis worden op het ogen blik voorbereidingen getroffen om zo snel mogelijk met de restauratie te kunnen beginnen. Eerst zullen de mu ren worden afgebikt om te zien, wat zich daarachter bevindt en welke voorzieningen op dit punt moeten worden getroffen. IN PLAN TUINDORP Voor 71 woningen en 2 winkels Aan de Anjelierenlaan in Vlissingen is dinsdagmiddag vier uur de eerste (houten) paal van bijna duizend stuks gebeid voor de bouw van 71 premiewoningen en 2 winkels, ten behoeve van de „Vereniging voor ver betering der volkshuisvesting te Vlissingen en omliggende gemeen ten". Deze bouweènheden vormen de eer ste fase van een plan voor totaal 149 woningen, in plan Tuindorp. Dit slaan van de eerste paal werd bijgewoond door de wethouders Ch. J. Gillissen Verschage en F. G. Smit, de directeur van gemeentewer ken, de heer D. Stam alsmede door de heren J. A. Agelink van Renter- gem, administrateur van de vereni ging Volkshuisvesting, en de heer C. Wigmond Jansen, oud-administra teur van deze vereniging. Verder waren aanwezig de architect, de heer P. Götzen uit Middelburg en de aan nemer W. F. Christiaansen uit Vlis singen. TOTAAL. De 71. woningen en 2 winkels, vor men de eerste fase van een plan voor 149 bouweenheden in plan Tuindorp in Vlissingen, waarin personeel van de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" zal worden gehuisvest. De premiewoningen zy'n van het con tingent 1961. Wanneer de 149 wo ningen zijn gebouwd, is het plan Tuindorp compleet. Verwacht wordt, dat de rest van de 149 woningen van het bouwcontingent voor 1962 wordt toegewezen. De eerste fase zal over omstreeks negen maanden worden opgeleverd, zodat de nieuwe bewoners voor win ter 1962 hun 71 nieuwe woningen kunnen betrekken. Van do 71 woningen worden er 28 in de Anjelierenlaan gebouwd. De ove rige zijn als volgt verdeeld: 22 wo ningen en 2 winkels in de Bosjeslaan, 12, waaronder 4 eengezinswoningen, in de Bloemenlaan, 4 in de Ridder spoorlaan en 5 eengezinswoningen in de Resedalaan. Het totaalplan van de 149 woningen omvat verder 2 blok ken met woningen van 4 yerdiepin- De eerste paal van duizend stuks ging dinsdagmiddag de grond in aan de Anjelierenlaan voor een aantal premiewoningen van de „Vereniging tot verbetering der Volkshuisvesting te Vlissingen en omliggende ge- meenten." (Foto P.Z.C.) gen, die aan de Rozengracht zijn ge projecteerd. De woningen zullen plaats bieden aan 7 personen en zul len omvatten één huiskamer, keuken en 3 slaapkamers. DR, J. P. MURRE UIT BAARLAND In faculteit der wis- en natuurkunde Dr. J. P. Murre, afkomstig uit Baar land, is bjj koninklijk besluit benoemd tot hoogleraar aan de rijksuniversi teit te Leiden in de faculteit der wis- en natuurkunde. Hij zal onderwijs ge ven iu de wiskunde, speciaal in de al gebraïsche meetkunde. Dr. Murre was reeds aan de Leidse universiteit werkzaam als lector in de analyse en de analystische meetkunde. De nieuwbenoemde hoogleraar werd 32 jaar geleden in Baarland geboren. In '47 slaagde hij voor 't eindexamen h.b.s.-b aan het Goese lyceum. Twee jaar studeerde hij aan de technische hogeschool te Delft, waarna hij zijn studie voltooide in Leiden. In 1950 deed hij in Leiden kandidaatsexamen Akademiedagen voor 1962 in Middelburg niseerd door de Koninklijke Neder landse Akademie van Wetenschappen te Amsterdam zullen 27 en 28 april 1962 in Middelburg worden gehouden. Het is de veertiende maal, dat een dergelijke bijeenkomst plaatsvindt en de tweede maal, dat men in Middel burg bijeenkomt. Tien jaar geleden, in 1951, waren de Akademiedagen eveneens in Middelburg. Dit jaar was Nijmegen de gemeente van ontvangst. Het bestuur van de Koninklijke Aka demie heeft de plaatselijke organisatie in Middelburg overgedragen aan een werkcommissie van het Zeeuws Ge nootschap der Wetenschappen. In de ze werkcommissie hebben zitting de heren mr. J. Moolenburgh, kanton rechter te Middelburg, de heer G. W. Oskamp, directeur van de provinciale V.V.V. Zeeland en ir. J. G. Snip, hoofdingenieur Provinciale Water staat. Ir. Snip voert het secretariaat van deze commissie. Op het programma van de Akademie dagen staan vijf lezingen van diverse autoriteiten en een excursie op de tweede dag. Het ligt in de bedoeling van de werk commissie om de leden van de Kon. Ned. Akademie van Wetenschappen en andere belangstellenden, die op de bijeenkomsten aanwezig zijn, kennis te laten maken met diverse aspekten van Zeeland. Onvoorzien f 6396,82 op begroting '62 St.-Laurens Tydens een korte vergadering van de gemeenteraad van Sint-Laurens Is dinsdagmiddag de gemeentebegroting voor 1962 aangeboden. De gewone dienst van deze begroting bevat een post onvoorzien van 6396,82. De to tale inkomsten en uitgaven bedragen 337.027,73. By de kapitaaldienst zijn de ontvangsten 451.520,08 en de uit gaven 704.887,35. Het nadelig slot is dns 253.367,27. Tevoren had de raad enkele minuten stilte in acht genomen ter nagedach tenis aan de oud-burgemeester, de heer J. W. van 't Hoff, die dinsdag morgen plotseling is overleden. Besloten werd een perceel grond van 3VA vierkante meter te verkopen aan de heer H. Hillebrand voor een bedrag van 95,50. Aan de heer J. Walraven werd optie verleend op een stuk grond in het uitbreidingsplan ten zuiden van de Singelweg. De raad verleende aan een tweetal Instellingen voor sociaal pedagogische zorg aan minder validen ieder een jaarlijkse subsidie van 10. De wij- ziging van de gemeentelijke kinder toelageverordening werd goedge keurd. By de rondvraag vestigde de heer P. Polderman (a.r.) de aandacht op de wachthokjes van het Streekvervoer Walcheren, die volgens hem over het algemeen niet erg schoon zijn. De heer H. van Langevelde (c.h.) pleit te voor het opknappen van de be graafplaats. Collecte De opbrengst van de collecte voor het Prot. Interk. Thuisfront in Drie wegen bedroeg f 19,50. OUWBRKERK OVERIJSEL CASAMANCE CALTEX ARNHEM 2 CALTEX ROTTERDAM CASAMANCE 27 v Rou; der* DAHOMEYKUST OAASTERKERK S PHILIPPIA 28 V. modi n. Sum. SEROOSKERK 27 IVOORKUST 27 v I Loronxo Mlrquet STH. MAGELHAEN 28 OLDENBARNEVELT wis- en natuurkunde en in 1952 slaagde hij voor zijn doctoraal. Van september 1951 tot september 1954 was hij assistent in dc wiskunde aan de Leidse universiteit. Daarna zette hij zijn studie voort in het buitenland van oktober 1954 tot augustus 1956 studeerde hij aan de University of Chicago in de V.S. om zich te spe cialiseren in de algebraïsche meet kunde. Op 1 mei 1947 promoveerde liy te Leiden cum laude op een proef schrift over het multipliciteltsbe- grip in de algebraïsche meetkun de. Promotor was professor dr. H. D. Kloosterman. Sedert oktober 1956 is dr. Murre werkzaam te Leiden, eerst als we tenschappelijk ambtenaar met een onderwijsopdracht voor wiskunde en sedert september 1959 als lector. Ge durende het academisch jaar 1959- 1960 verbleef hij aan de North-wes tern University te Evanston (Illinois V.S.). Van de hand van dr. Murre zijn ook verschillende publikaties ver schenen, die betrekking hebben op de algebraïsche meetkunde en wel op het zogenaamde multipliciteitsbegrip, alsmede op de theorie der birationale transformaties en op de theorie der variëteiten van Picard. NIJKEKK aT p Kret« R 2AANKERK 27 p rinl,t*'f< xaria ar p Officiële publikatie Opkomst eerste oefening. Ten behoeve van dc dienstplichtigen, die op 30 november 1961 voor EERSTE oefe ning onder de wapenen komen wordt een aantal EXTRA-treinen ingelegd. De ze dienstplichtigen moeten van deze trei nen gebruik maken en daartoe op een zo danig tijdstip van hun woonplaats ver trekken, dat zij op het betreffende stati on aansluiting hebben op de voor hen bestemde trein. De dienstplichtigen, «lie in verband met hun plaats van vertrek of bestemming geen gebruik kunnen ma ken van één van de hierna genoemde EX TRA treinen, moeten Ingevolge hun last geving reizen met de eerstvolgende reis gelegenheid né 06.59 uur. EXTRA TREINEN: LEEUWARDEN- EINDHOVEN: Leeuwarden v. 8.45 Hee renveen v. 9.07, Steenwijk v. 9.27, Mep- pel v. 9.45, Zwolle a. 10,06 v. 10.17, De venter v, 10.44, Zutplien v. 11.06, Arnhem v. 11.33, Nijmegen v. 11.53, Wjjchen v. 12.03, Oss v. 12.16, '6-Hertogenboscb v. 12.34. Vught a. 12.39, v. 12.43, Eindhoven a. 13.11. GRONINGEN—BERGEN OP ZOOM: Gro ningen v. 8.43, Assen v. 9.05, Hoogeveen v. 9.27. Meppel v. 9.41, Zwolle a. 10.01, v. 10.11, Harderwijk v. 10.45, Amersfoort v. 11.17, Utrecht C.S. v. 11.36, 's-Hertogen- bosch v. 12.15, Tilburg v. 12.38, Breda v. 12.33, Roosendaal v. 13.11. Bergen op Zoom a. 13.32. NIJMEGEN—ROERMOND: Nijmegen v. 11.55, Cuyck v. 12.08, Blerick v. 12.46, Venlo v. 12.52, Reuver v. 13.07, Roermond a. 13.16. AMSTERDAM—BERGEN OP ZOOM: Amsterdam C.S. v. 9.52, Sloterdijk v. 9.58, Haarlem v. 10.10, Leiden v. 10.30, Den Haag H.S. v. 1,0.42. Delft v. 10.50, Schie dam v. 10.58, Rotterdam C.S. v. 11.07, Dordrecht v. 11.34, Roosendaal v. 11.59, Bergen op Zoom a. 12.10. AMSTERDAM—EINDHOVEN: Amster dam C.S. v. 9.34, Muiderpoort v. 9.41, Am- stel V. 9.47, Utrecht C.S. v. 10.18, Gelder- malsen v. 10.40, 's-Hertogenbosch v. 11.09, Vught v. 11.18, Eindhoven a, 11.41. ROTTERDAM—AMERSFOORT: Rotter dam C.S. v. 9.22. Noord v. 9.29, Gouda v. 9.44, Utrecht C.S. v. 10.21, Amersfoort a. 10.37. ROTTERDAM—EINDHOVEN: Rotterdam C.S. v. 10.32, Blaak v. 10.36. Zuid v. 10.40. Barendreclit v. 10.46, Zwijndrecht v. 10.53, Dordrecht v. 11.00. Lage Zwaluwe v. 11.11, Breda v. 11.23, Gilze Rijen v. 11.33, Tilburg v. 11.43, Boxtel v. 11.56, Eindho ven a. 12.10. Heden overleed plotse ling onze beste broer, zwager en oom H. D. VOSSELMAN, op de leeftyd van 66 jaar. Middelburg: Fam. G. Wagenvoort. Dordrecht Fam. J. Wagenvoort. Middelburg Fam. A. J. Wagenvoort. Fam. M. Wagenvoort. Middelburg, 27 november 1961. Heden nam God tot Zich, op de leeftyd van 75 jaar, onze beste en zorgzame broeder, oom en huisgenoot, JACOB WILLEM VAN 'T HOFF, weduwnaar van C. J. Itisseeuw, oud-burgemeester van Sint-Laurens, ridder in de orde van Oranje-Nassau. Joh. 1125. Zutfen A. J. H. van 't Hoff. Neven en nichten. Mej. C. Geelhoed, huisgenote. Sint-Laurens. 28 november 1961. Noordweg 307. Geen bloemen. Geen toespraken. Liever geen bezoek. De teraardebestelling is bepaald op zaterdag 2 december om half één vanaf het sterfhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 21