Raad Middelburg trok ƒ140.000 uit voor bouw reinigingsgarage Baron Bluf# EEUW GELEDEN DE EERSTE GASLANTAARNS IN VLISSINGEN Niet-te-beschrijven-lekkere pepermunt-dragée NEDERLANDS-VLAAMSE RADIO- EN T.V.-SAMENWERKING Chefarine ,4 ut de ETHER DINSDAG 21 NOVEMBER 19(51 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 HALVE TON VOOR RESTAURATIE DAM, 34 Rijksgoedkeuring ontvangen voor restauratie van Gasthuiskerk HET BELANGRIJKSTE besluit, dat de Middelburgse gemeen teraad tijdens zijn maandagmiddag onder leiding van burge meester mr. J. Drijber gehouden vergadering nam, was het verlenen van een krediet van 140.000 gulden voor de bouw van de nieuwe reinigingsgarage op het klein-industrieterrein aan de Beltweg. Het voorstel van b. en w. om het ontbrekende bedrag van 5790 gulden voor de kapitaalslasten gedurende het eerste jaar te verkrijgen door verlaging van de lasten voor de nieuwe brandweerkazerne/ontlokte enige kritiek van de heer B. A. Hes- selink (v.v.d.). Hij vond dit een hardhandige maat regel. „Waar steunt uw mening op, dat dit de bouw van de brandweer kazerne niet aantast", zo vroeg het V.V.D.-raadsiid aan het college. De heer Hesselink vond het geen fraaie oplossing en meende, dat de ontbre kende f5790 wel ergens "anders ge vonden hadden kunnen worden. Wet houder A. J. Kaland (c.h.) gaf toe, dat het tot op zekere hoogte een slag In de lucht is. Maar hij verzekerde, dat het momenteel mogelijk is met een nieuwe combinatie voor een ge meentelijk bouwwerk. „Wij hebben niet een inkrimping van de eerder geprojecteerde brandweerlcazerne op het oog, wel een verdeling van de kosten", zo betoogde de wethouder, waarna het voorstel werd aangeno men. Aanvankelijk leek het er op, dat de raad burgemeester Drijber niet al te veel moeilijkheden in de weg zou leg gen bij het leiden van zijn eerste raadsvergadering. De eerste serie voorstellen ging namelijk in een bij zonder vlot tempo onder de hamer door, maar later vonden enkele raadsleden in een aantal voorstellen nog wel een paar haakjes en oogjes zitten en om die uit de weg te rui men moest het college zelfs enkele malen, de vergadering schorsen. De voorstellen om de prijzenkaart van het Breeweg-complex (waarin de so cialist M. A. L. Hubregtse voor een bepaalde kavel een te hoge prijs had opgemerkt) en daaraan gekoppeld de grondverlcoop aan de stichting Be vordering Eigen Woningbezit Zee land vast te stellen werden na twee schorsingen teruggenomen. Tjjdens de vergadering van volgende week, waarin het vooronderzoek van de begroting 1962 aan de orde komt, worden deze voorstellen opnieuw be handeld, mét nog een aantal spoed eisende zaken. Kerkrestauratie De subsidie voor de restauratie van de lutherse kerk werd verhoogd van f9000 tot f19.400, zodat met de restauratiesubsidie voor het orgel ten bedrage van f 10.000 de totale ge meentelijke bijdrage f29.400 is. Ook besloot de raad de bouw van de her vormde kerk van 't Zand voor te fi nancieren tot een bedrag van f 150.000 20 procent van de bouw kosten van f750.000). Het krediet voor de restauratie van het openbaar slachthuis werd verhoogd met f15.000 tot rond f160.000. In ant woord op een vraag van de heer Hes selink zei wethouder drs. Th. J. Wes terhout, dat 'zo spoedig mogelijk een nieuwe directeur voor het slachthuis benoemd zal worden. Voor de aanschaffing van uniform jassen voor het brandweerpersoneel stelde de raad een krediet van f 5500 beschikbaar, voor de aanschaffing van een bandrecorder, waarop de raadsnotulen worden opgenomen, een bedrag van f 1000 en een krediet van f 2600 voor onderhoudswerk aan de ambtswoning van de burgemeester. Voor de restauratie van pand Dam 34 werd een krediet van f 50.000 uitge trokken en voor het geschenk, dat de gemeente zal aanbieden bij de ope ning van de nieuwe COAK-kazerne. een krediet van f 800. Voorts kregen de dames en heren raadsleden een fiks aantal onderwas- voorstellen te behandelen, Zoals b. en w. voorstelden besloot de raad geen medewerking te verlenen aan de Ullllllllllliillilllllllllllllllillililiiiillllilliillilllillillllllllllilllllllillllllll Chauffeurs verliezen j twee uur per dag bij brug De slechte verkeerssituatie rond de Middelburgse Stations- brug blijft de hoofdstedelijke ge- moederen bezighouden. Ook maandag tydens de raadsver-1| gadering bleek dat weer: de heer P. H. M. Adriaansens H (k.v.p.) bracht, de „bottleneck" H in het middelpunt van de be- jj§ langstelling toen hij meedeelde m dat de Middelburgse bedryven op het grootindustrieterrein aan 2= het gemeentebestuur een brief H zullen zeilden over de verkeers- situatie daar. H De heer Adriaansens vertelde, dat de nieuwe automatische me- s thode, die voor de verkeerslich- ten bij de brug gebruikt wordt, het bedrijfsleven een verontrus- tende schade berokkent. Hij ver- telde, dat sommige vrachtauto- chauffeurs meer dan twee uur fl per dag verspelen met het wach- m ten voor de verkeerslichten. s Burgemeester mr. Drijber ver- klaarde deze kwestie met de -v~>missaris van politie te heb- 'i 'esproken maar dat het bij p ronder moeilijk is om een goede H oplossing te vinden. De zaak |f blijft echter de aandacht houden, jl zo verzekerde hij. H Üiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiimimiiiiiiiiuniiiiiiiiuiiiiiuiiiuuiwiwiil bouw van een nieuwe r.-b. kleuter school in de Stromenwijk, omdat het vereiste aantal leerlingen voor een dergeljjke schoolstichting (30) niet gehaald werd. De heer P. H. M. Adri aansens (k.v.p.) zei verontrust te zijn over de kwestie, of de overheid bevoegd is de ouders voor te schrij ven naar welke school ze hun kinde ren moeten sturen. Bij ouders Wethouder J. S. Hoek (a.r.) verze kerde, dat die vrijheid bij de ouders blijft. „Maar dan moet er ook een school zijn. En die is er in dit ver band niet. En we kunnen niet de hand lichten met een eis, die gesteld wordt .voor de oprichting van een nieuwe school", verklaarde de heer Hoek. Op een vraag van de heer P. H. Geers (p.v.d.a.) had de wethouder eerder meegedeeld, dat de bouw van de nieuwe openbare kleuterschool wacht op de rijksgoedkeuring. Voorts besloot de raad kredieten te verstrekken voor de volgende onder werpen: bouw derde lokaal christe lijke kleuterschool Arnelaan (f42.000), voor inrichtingskosten ad ministratiekantoor chr. volksonder wijs afdeling Zeeland: aan de chr. school 't Zand f 500 en aan de herv. school Zuidsingel f 820 en voor teken onderwijs aan het gymnasium (f960). Medewerking werd verleend aan de christelijke burgerschool voor terreinafsluiting van de Olmenlaan- scholen en aan de vereniging voor gereformeerd onderwijs, die om een vierde lokaal van haar Mastgat- school verzocht. Voorts besloot de raad een ouderraad in te stellen voor het kleuteronderwijs. In de rondvraag antwoordde wethou der Kaland op een vraag van de heer Hubregtse, dat enkele dagen geleden de ryksgoedkeuring voor de uitwen dige restauratie van de Gasthuiskerk en voor de herbouw van een der win kelpanden op de hoek Nieuwstraat- Lange Delft is verleend; voor de twee andere panden hoopte de wethouder de goedkeuring op korte termyn te zullen ontvangen. OP 21 NOVEMBER 1861 Binnenkort verdwijnen zij uit het stadsbeeld De laatste gaslantaarns zullen bin nen afzienbare tijd uit het Ylissing- se stadsbeeld verdwijnen. Zo heeft ae Vlissingse gemeenteraad dezer da gen besloten. Het is vandaag precies een eeuw geleden, dat de eerste gas lantaarn in Vlissingen werd ontsto ken. By die nieuwe wijze van straatver lichting was die dag veel volk op de been om zich te „verlustigen in de zo ongewone flinke verlichting". Het muziekgezelschap „Eensgezind heid" en het muziekkorps van het 2de regiment infanterie gaven enige muzieknummers ten beste voor de poort van de gasfabriek om het in werking stellen van de gasfabriek op die manier op te luisteren. Het was Jan van der Heide, die in 1668 op de gedachte kwam in de straten en op de vele kaden van zijn woonplaats Amsterdam lantaarns te plaatsen, waarin raapolie werd gebrand. Bij vrie zend weer moest hierbij een wei nig lijnolie worden gedaan. Andere grote Hollandse steden volg den spoedig. In het destijds zeer ge- isoleerde Zeeland kwam een derge lijke straatverlichting pas enige ja ren later tot stand. Aan Jan van der Heide werd door Middelburg in 1674 L 2 13 4 of 16 gulden betaald „over het verdeelen van een platte- grondkaart tot het oprichten van lanteerns in alle de wijeken van dese stadt met een calculatie (bereke ning) wat het selve soude costen". Geleidelijk Het plaatsen van de lantaarns ging geleidelijk, zodat eerst in 1686 de ge hele verlichting tot stand kwam. De burgers moesten zelf de vele steeds terugkomende onkosten betalen. Het „lantaarngeld" werd opgehaald door de klapperluiden. Vlissingen met zijn vele kaden volgde spoedig. Ook daar moest lantaarngeld de onkosten dek ken. Toen in 1854 de eerste petroleum- maatschappij werd opgericht, kwam overal grote verbetering in de straat verlichting. Toch duurde het nog lang voor in de huizen de kaarsen en 1 de tuitlampen plaats moesten maken voor petroleumlampen. Zowel in do steden als in de dorpen lieten de ge meenten de straten met petroleum lampen verlichten. De lantaarnopste kers trokken met een ladder op de schouder van lantaarn tot lantaarn om deze in de vooravond aan te ste ken en des nachts te doven. Reeds in 1790 Al heeft een Nederlander, name lijk ,J. P. Minckelers te Maas tricht, reeds in 1790 het steen- koolgas uitgevonden, de eer van de bereiding ervan in de industrie komt toe aan de Engelsen. In 1835 begon men te Amsterdam en te Haarlem de woningen en de straten met gas te verlichten. Het duurde vrij lang eer de afkeer van het nieuwe en de angst voor het in veler ogen gevaarlijke gas, was overwonnen. Te Middelburg werden in 1854 de voornaamste straten voor het eerst met gas verlicht; te Goes in 1860. Zoals wij in het begin van dit artikel reeds memoreerden volgde Vlissin gen in 1861. Vanuit de gasfabriek te Vlissingen werden ongeveer 50 jaar later zeer v.ele Walcherse dorpen van gas voor zien. Nadat in 1923 de bekende P.Z.E.M.' was opgericht, kwam de elektrische verlichting, die thans zo uitgebreid is, dat niet alleen elk Zeeuws dorp en gehucht van elektrisch licht is voor zien, maar ook de meeste boerde rijen. Veilinghal Goes voor zaalsporten beschikbaar De nieuwe Goese veilinghal zal voor liet aanstaande seizoen beschikbaar zijn voor de diverse zaalsportcompe tities. Goes belooft dus ook in het nieuwe seizoen weer het centrum van de zaalsport te worden. Dit werd besloten op een vergade ring in de Goese veilinghal op maan dagavond, waar de directeur van de Goese veilingvereniging „Zuid-Eeve- land" en vertegenwoordigers van de afdeling Zeeland van het Ned. Hand- balverbond en van de Zeeuwse korf- balbond aanwezig waren. De zaalhandbalcompetities beginnen dit jaar op 2 december. Bovendien worden in de veilinghal de traditio nele toernooien van de Goese vereni gingen „Tonido" en Hellas" gehou den. Het schoolhandbaltoernooi voor de paasvakantie, dat de vereniging „Hellas" in 1962 organiseert, kan eveneens in de veilinghal worden ge speeld. De nieuwe hal is voor de handbalspe len uitstekend geschikt. De handbal lers hebben bovendien het voordeel, dat op verschillende velden tegelijk kan worden gespeeld. Op de vergadering werd voorts ge sproken over de mogelijkheden voor microkorfbsS in de veilinghal. Finan cieel bleek het gebruik wel te verant woorden. De zaal is echter maar 4,90 meter hoog; voor microkorfbal is een minimumhoogte van 6 meter vereist. Wanneer de voorzieningen ter be scherming van de ramen en lampen zyn getroffen, zoals de veilingdirectie deze verlangt, zal een proef wedstrijd van microkorfbal worden gespeeld. Indien deze proef slaagt, zullen waar schijnlijk de Goese korfballers ko mende winter de microsport in de veilinghal kunnen bedrijven. RED BAND msmi 6* J AkL*— -ZèÊL. '3 Yerseke heeft voor 1962 sluitende begroting Tijdens de maandagavond gehouden vergadering van de gemeenteraad van Yerseke is de begroting voor het jaar 1962 aangeboden. Deze zal in de raadsvergadering van 19 decem ber worden behandeld. De begroting is sluitend met een post onvoorzien van 6500,De gewone dienst vertoont aan inkomsten en uit gaven een bedrag van 1.424.595,17. De kapitaalsdienst heeft een nadelig saldo van 255.893,76, doordat de In komsten op 3.868.381,91 en de uit gaven op 4.124.275,67 worden ge raamd. Aan kapitaalswerken werd een bedrag geraamd van 509.000, voor de uitvoering van fase 1 en 2 van het rioleringsplan. De begroting van het burgerlijk arm bestuur voor het jaar 1962 die even eens werd aangeboden, vertoont een gemeentelijke subsidie van 34.500. De raad ging zonder hoofdelijke steming akkoord met het voorstel van burgemeester en wethouders om een geldlening aan te gaan bij de bank voor Nederlandse Gemeenten ten bedrage van 350.000. Deze geld lening is nodig voor de financiering voor de aankoop van grond voor het industrieterrein 60.000); riolering Steeweg-Damstraat 95.000); sane ring Polen 30.000) en de bouw van een gymnastieklokaal 165.000). In gevolge de overeenkomst van 30 december 1960 besloot de raad voorts het met de N.V. Bank voor Neder landse Gemeenten overeen te komen krediet in rekening-courant voor het jaar 1962 vast te stellen op 130.00( RADIO- EN r.V.-RUBRIEK orew., yew cv». «cnrijvcM VANDAAG T elevisie De film „Key Largo", die vanavond door de N.T.S. om vijf over negen op het scherm wordt gebracht, is al in 1948 gemaakt, en gaat over een ben de valsemunters die een hotel hebben afgehuurd onder het mom dat ze ko men vissen. Op de avond dat hun werkzaamheden een hoogtepunt moeten bereiken komt een andere gast het hotel binnen, die het uitermate goed weet te vinden met de dochter van de hoteleigenaar. De nieuwe gast blijkt namelijk de commandant te zijn van het leger onderdeel waar de man van de doch ter heeft gediend, die man is gesneu veld en we verklappen geloven we, geen geheim als we zeggen dat de on verwachte gast en de weduwe aan het eind van de film hun levenspaden parallel laten lopen. Intussen heeft zich echter een woordenspel tussen valsemunters enerzijds en de eerlijke helft in het hotel anderzijds afge speeld, waar het eigenlijk in deze film om draait. De Vlaamse televisie draait om half negen de Russische film „Het huis dat ik bewoon". Om tien uur de ru briek „Mensen en beelden". OP LITERAIR GEBIED Programma voor 1962 opgesteld Op de elfde conferentie der Neder landse Ietteren,-die op 17 en 18 no vember in Antwerpen werd gehouden, ïs onder meer de Belgisch-Nederland se samenwerking bij radio en t.v. ter sprake gekomen. De volgende plannen zullen in 1962 o.m. worden verwezenlijkt In het voorjaar van 1962 zal een wed strijd worden gehouden in het schrij ven van een televisiespel. Vlaamse auteurs zullen bij de NTS en Nederlandse bij de BRT optreden in verband met literaire actualiteiten (verjaardagen, prijzen, verschijnen van werk). Zes uitzendingen gewijd aan eikaars literaire figuren sullen door de beide omroepen overgenomen worden. Een co-produküe over een literaire figuur, die noord en zuid verbindt, zal verwezenlijkt worden. Voor dit seizoen „Erasmus." Er zal een re gelmatige uitwisseling plaats-vin den van literaire actualiteiten voor het journaal. Een of meer oorspronkelijke Neder landse en Vlaamsse televisiespelen zullen vertaald worden en aan buiten landse zenders gezonden worden. Door een Vlaamse criticus zullen voor een Nederlandse microfoon in zes uit zendingen nieuwe uitgaven op letter kundig gebied van Belgische uitgevers worden'besproken. Voor de microfoon van de BRT zal een Nederlandse cri ticus nieuwe uitgaven op letterkundig gebied van Nederlandse uitgevers be spreken in eveneens zes uitzendingen. Rowenta. Modern toastenI Van licht- tot donkerbruin. Via thermostaat regelbaar. 2 sneden tegelijk. Wippen eruit als ze bruin zijn. Verbranden nooit! Rowenta-perlectle I Er zal in februari 1962 een wedstrijd worden georganiseerd ln het schrijyen van een luisterspel. Door de omroepverenigingen in Ne derland zal een drietal Vlaamse voordrachtkunstenaars worden uitge nodigd om werk van tenminste een drietal Vlaamse schrijvers voor de microfoon voor te dragen. De BRT zal een gelijk aantal Neder landse voordrachtkunstenaars uitno digen tot het voordragen van werk van levende Nederlandse schrijvers. In plaats van deze voordrachtkunste naars kunnen ook schrijvers uitgeno digd worden uit hun eigen werk voor te lezen. Tenminste twaalf Vlaamse auteurs en critici zullen optreden voor de micro foon van de omroepverenigingen in Nederland en tenminste twaalf Ne derlandse auteurs en critici voor de microfoon van de BIlT. Raad akkoord: Krediet van f 10.000 voor Thools bejaardencentrum De gemeenteraad van Tholen is maandagavond akkoord gegaan met het voorstel van b. en w. een krediet van 10.000 beschikbaar te stellen voor de inrichting van een bejaar dencentrum in Tholen. In een toelich ting op het voorstel van b. en w. zei burgemeester, mr. A. J. van der Hoe ven, dat de bejaarden thans bijeen komsten houden iu het verenigings gebouw. Door de drukke bezetting van dit gebouw kunnen deze bijeen komsten slechts enkele malen in de week worden gehouden. De Z.Lii. heeft inmiddels een houten barak ter beschikking van de bejaar den gesteld. De inventaris van deze barak zal men moeten overnemen. B. en w. stelden de raad voor deze barak te laten verplaatsen naar een terrein achter het verenigingsge bouw. De kosten van verplaatsing en inrichting hadden b. en w. geraamd op 10.000. De heer J. H. Bal (g.b.) vroeg hoeveel lokalen de barak be vatte en of dit nieuwe centrum alleen ter beschikking van de bejaarden zal staan. Voorzitter Van der Hoeven antwoordde, dat de barak slechts één lokaal bevat en dat het in de bedoe ling ligt dat het centrum alleen door de bejaarden zal worden gebruikt. Slechts in hoge uitzondering zullen b. en w. de lokaliteit ook voor andere doeleinden ter beschikking stellen. Daarna besloot de raad met algeme ne stemmen het krediet te verlenen. Radio Via Hilversum I wijdt de AVRO om vijf over acht in de serie „klank- omrankte levens" een programma aan Kurt Weil, de componist die ja ren met Bert Brecht heeft samenge werkt en die o.a. de muziek schreef voor de „Dreigroschenoper". Over de andere zender brengt de KRO om vijf voor half acht dé ope ra „Otello" van Rossini voor de 'mi crofoon in een uitvoering van solis ten, koor en orkest van de Italiaanse omroep. Dirigent is Fernando Previ- tali. f Advertentie) Krachtige bestrijding van pijn of griep zonder de maag van streek te makent Ieder tablet Chefarine „4" bevat 4 geneesmiddelen, die elk afrondlrlijk al wereldberoemd zijn geworden. Eén van deze geneesmiddelen dient in het bijzonder om de maag te beschermen. Ook zij, die een ge voelige maag hebben, kunnen zonder bezwaar Chefarine „4" gebruiken. Het is een ideaal middel om pijn en griep doeltreffend te bestrijden. Gluai buisje 20 tablellen f 0.8( Handige ilripveipsüiinj 40 TaMellan f 1.58 Voordslis» fticon 100 Ubletten f 3.58 yódvotlwi/em. ioesptaak Va>nXÜn,ptesidonL JóHAN, MUM WERK IS HIER MAST VOt.7O0lfi.MAAK AlliS GEREED VÓÓR HET VERTREK. 7/0R6 VOORAL DAT HET GELD. DAT HET VOtX VOOR MUrf LAMP BETAALD HEEFT. GOED WORDT". WOENSDAG 22 NOVEMBER. HILVERSUM I. 402 tn. 746 kc/s. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.0 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 9.00 Gym. v. d. iw. 9.10 Kookpraatje. 9.15 Gram. VPRO: 10.00 Schoolradio. VARA: 10.20 V d. vrouw. 11.00'R.V.U.: De Vrije Wil - II - door ds. E. Frater Smid. 11.30 Gevar. pro- gr. (herh.). 12.30 Land- en tulnb. meded. 12.33 Voor het platteland. 12.38 Orgelspel. 13.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 13.45 Gespro ken portret. 14.00 Jeugdconc. 14.45 Volks liedjes en -dansen. 15 00 Op ra's door de wereld, lezing. 15.10 V. d. jeugd. 17.00 Hammondorgelspel. 17.20 Lichte muz. 17.50 Regeringsuitz.: Bouwen ln het hart van Nieuw-Guinea, door Ir. J. Kremers c.L 18.00 Nws. en comm. 18.20 Act. 18,30 R.V. U.: Het existentiële denken - III - Kier kegaard, door prof. dr. C. A. van Peur- sen. 19.00 V. d. kind. 19.10 Vara-varia en lichte muz. 19.20 Alles op losse schroeven, toespr. VPRO: 19.30 V. d. jeugd. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Tanrihauser, opera (I. d. pauze: 21.05—21.20 Zestig jaar levens ervaring. lezing. 22.30—22.40 Nws. 22.40— 22.55 Actule problemen). 23.55—24.00 Nws. NCRV: 7.00 Nws. en S.O.S.-ber. 7.10 Gram. 7.30 Gewijde muz. 7.50 Het brond des levens, overdenking. 8.00 Nws. 8.15 Radiokrant. 8.35 Gram. 8.50 Idem. 9.00 V. d. zieken. 9.35 Gram. 9.40 V. d. vrouw. 10.00 Gram. 10.15 Morgendienst. 10.45 Sa menzang. 11.10 Een man zonder eerzucht, hoorsp, 12.05 Gram, 12.30 Land- en tuinb. med. 12,33 Lichte muz. 12.53 Gram. ot act. 13.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 13.45 Gram. 13.55 Idem. 15.00 Muzikale lezing. 15.30 Kamermuz. 16.00 V. d. jeugd. 17.20 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Lichte muz. 18.10 Vocaal ens. en solist. 18.30 Het Spectrum, lezingen. 18.45 Gram. 19.00 Nwa 19.10 Op de man af, praatje. 19.15 Leger des Heils- kwartier, 19.30 Radiokrar.t. 19.50 Gram. 20.00 Idem. 20.15 Concertgebouwork. en solist. 21.25 Gram. 22.10 Energie in reser ve. klankb. 2.30 Nws. 22.40 Avondoverden- kign. 22.55 Gram. 23.00 De Derde Assem blee v. d. Wereldraad v. Kerken te New Delhi, rep. 23,10 Platennws. 23.S'ö—24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. VARA: 17.00 V. d. kind. NTS: 17.35 Intern, jeugdjoum. 20.00 Journ. en weeroverz. NCRV: 20.20 Act. progr. 20.30 Pas geperst. 20.50 Vergelijkenderwijs, schakelprogr. met de Belgische en Duitse T.V. 21.25 Ge- var. progr. NTS: 22.05 Documentaire film. NCRV: 22.35 Dagsluiting. VLAAMS BELGISCHE T.V.-PHOGR. 17.00—18.00 V. d. kind. 19.00 FeuilL 19.30 Automobielkron. 20.00 Nws. 20.25 Het manneke. 20.30 FeuiU. 21.10 Rep. 22.00 Folkloristisch progr. 22.30 Nws. FRANS BELGISCHE T.V.-PROGR. 18.30 V. d. jeugd. 19.00 Documentair pro gr. 19.30 Kath. halfuur. 20.00 Nws. 20.30 «pMlfUa, 12.18 Nwa,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 13