door liet licht iÉSi Levensver ing BMALOWS 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 OKTOBER 1961 -.-v..--t - -g}|g^g|jaigjggig Niet voor niets is de vuurtoren het symbool van de levensverzekering. De vuurtoren wijst de weg, geeft zekerheid. Wie zich door het licht van de levensverzekeringvuur toren laat leiden vaart rustig en zeker. Levensverzeke ring is zekerheid langs de gehele levensroute. De zekerheid, dat er geld zal zijn, wanneer dat dringend noodzakelijk is. Wie zijn koers uitzet op de levensver zekering vaart een veilige koers. Levensverzekering kopen is zekerheid kopen r - Een Klein handelskantoor zoekt een energieke admini stratieve kracht, mnl. of vr. Enige kennis van door- schrijfboekhouding is zeer nuttig, doch niet noodzake lijk. Brieven osl met vermelding van verlangd salaris no. 958, bureau P.Z.C.. Middelburg. De krant kunt U niet missen. Geen dag MAKELAARSKANTOOR „VLISSINGEN" Badhuisstraat 98 te Vlisslngen - Telefoon 2869. Te koop nieuw gebouwde lussen Zoutelande en Weslkapelle. met ongeveer 250 m2 eigen grond. Prijzen, vanaf 22.000, Dit seizoen 'n rijk geschakeerde mode vol variatie in kleur en lijn. Aparte charme geeft dit juchtieaeren schoentje met de carré-leest: hét nieuwtje van '61-'62. Soepel is de doorlopende rubberzooi, modern de kleur: Palissander. 24.90. Chic en comfortabel is deze moderne herenschoen. In de nieuwe lijn met vierkante neus. Perfecte pasvorm. In bruin en zwart - 32.75. Sierlijke elegance in een bijzondere, betoverende herfstkleur: tabac met donkere nuances (schaduw- finïsh). Met dit schoentje be reikt U volmaakte harmonie in uw garderobe - 25.90. SCHOENENMAGAZIJN Fa. L. B. van Houte Zn Nieuwe Burg 18 Middelburg Hef is toch weer herfst ge worden met regen, mist en kou, die door merg en been gaat geen nood, zo lang Sturka jassen en jacks brengt in die beroemde wol len stoffen, soepel en toch dïcht-geweven voor een kou de winter. Voor uw dochter zo'n poplin- jas met teddy-voering, wind- dicht, warm en waterafsto tend - vanaf 4 jaar 37.50 1.75 p. jr.). Terlenka en wol, een ideale combinatie van twee supe rieure textielgrondstoffen - een wollen Tweka pantalon vanaf 28.95 of zo'n süper Tweka in Heianca, fantastisch elastisch van 36.50. En fantastisch is ook onze collectie truien en jumpertjes in talloze uitvoeringen. Fijne Italiaanse modellen in grove en fijne steek, met korte of lange mouw; hoog gesloten of met V-hals; met col of grote ronde kraag. Modellen en kwaliteiten om echt opgetogen over te zijn en tegen onverwacht lage prijzen - vanaf 14.-. Naast onze Italiaanse kwa liteiten de mooiste collectie in Shetland wol. SPORTHUIS r Imanse"1 Lange Delft 8d Middelburg middelburgse modé musketiers Modevondsten om uw garderobe nog mooier te maken. Bijou heeft de tasjes, die deze mode vraagt. In haute-couture lijn, in diep-donkere, wondermooie tinten, die overal bij passen. Bijou zorgt ook voor variatie. Tientallen tasjes zijn er, het ene al leuker dan het andere en verbazend voordelig. Al in de prijs van 5.95, 8.95, 10.50, 14.95 enz. In verfijnd leder f 9.75, 19.75 enz. tot 69.50. Het tasje, dat uw garderobe allure geeft. Chic van lijn, van nappa-leer in de aller nieuwste modekleur. Vanaf 22.50. Het model van dit seizoen. Hoog, en verrassend elegant van lijn. Een tasje, dat opvalt. Een ranke, elegante paraplu hoort bij een herfstgarde- robe. Heel aparte naaldparaplu's 6.95, 11.50. Praktische opvouwbare paraplu's - 19.75. Winkelen wordt nog gezel liger met een Skinlinn-boodschappentas. De tas van het moderne wondermateriaal met 1 jaar garantie. Zo licht, zo modieus, maar ook ijzersterk. Gemakkelijk schoon te maken kortom, de ideale tas. De vele modellen variëren in prijzen van 6.50, 8.95, f 11.90. HET LEDERHUIS f~ Bijou Lange Delft 44 Middelburg M, v>-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 12