Frauderende bankbediende Duitsland aangehouden m BELGISCHE SCHEPEN RAMDEN ELKAAR BIJ WEMELDINGE L VANDAAG GROTE BRAND IN UTRECHTS R.-K. PAROCHIEHUIS STATENLID V. D. BOS SPRAK VOOR A.-R. STATENCENTRALE KLMKl uit de ETHER Waar zijn onze schepen? Op 1 nov. a.s. zal onze zaak de gehele dag zijn gesloten. Fa. FRANS TIMMERMAN, St-Josepiiziekenhuis Blett pre-shave m J0 FIBBE ALCOCHIN MAANDAG 30 OKTOBER 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 HIJ WAS WEER OP EEN BANK Vrouw eveneens in arrest De 47-jarige employé van de Am- sterdamsche Bank, J. E., die ervan wordt verdacht deze instelling voor ruim 700.000 te hebben benadeeld, is in Baden-Baden (Zuid-Duitsland) gearresteerd. Naar aanleiding van het eerste verhoor, dat hem door twee Amsterdamse politie-fcunctiona- rissen is afgenomen, is eveneens zijn vroinv wegens medeplichtigheid in hechtenis genomen. De aanhouding van E. geschiedde op aanwijziging van een employé van een bank in Baden-Baden, waar E. was gesignaleerd. Hij schijnt daar ook geld te hebben gedeponeerd. Nadat de Duitse politie was gewaar schuwd, werd ook de Amsterdamse recherche gealarmeerd. Deze be schikte reeds over aanwijzingen, dat E. zich in de omgeving van Baden- Baden zou ophouden. In verband Sloe-afsluitdijkweg krijgt breedte van 23 meter Het bestek 1961-1963 voor het maken van een afsluitdijk in het Zuid-Sloe met aansluitende dijkversterkende «erken op Walcheren, bevat o.m. de aanleg van eeu weg voor gewoon ver keer met aan beide zijden vrijliggende rij«'ielpaden op de buitenberm van de dijk. De totale breedte van de geprofeteer de weg bedraagt 23 meter, de rijwiel paden van betontegels zullen een breedte van 3 meter lirijgen, een tus- senberm zal worden gemaakt van 3.50 meter. De aan te leggen weg is 4400 meter lang en is een onderdeel van de op het provinciaal wegenplan voorko mende weg VlissingenSloeweg 's-Heerenhoek/Lewedorp Sloeweg) Wandeltochten als sluitstuk seizoen Als sluitstuk van het wandelseizoen zullen op zaterdag 11 november a.s. op diverse plaatsen in Zeeland wan deltochten worden gehouden over af standen van 5 en 10 kilometer, waarvan dé netto-opbrengst ten goe de zal komen aan „Sport steunt Zon neveld". Toezegging van deelneming aan deze tochten werd reeds verkregen uit Axel, Middelburg, Goes, Kruiningen. Vlissingen, Ovezande, Oostburg en Colijnsplaat. Collecte P.I.T. De te Cadzand gehouden collecte voor het Protestants Interkerkelijk Thuisfront heeft opgebracht 51,53. KERKNIEUWS Ds. E. J. Rijks nam afscheid van hervormd Oosterland Ouder grote belangstelling nam zon dagmiddag do pastor loci ds. E. J. Rijks afscheid van de hervormde ge meente in Oosterland. Ds. Rijks ver trekt- naar Deventer. Hij is sedert 16 september 1956 aan de hervormde ge meente te Oosterland verborden ge weest. Verscheidene predikanten uit naburi ge gemeenten, burgemeester en wet houders der gemeente Duiveland en verschillende afgevaardigden, kerke- raadsleden van andere kerken, woon den de afscheidsdienst bij. In zijn afscheidspreek ging ds. Rijks uit van de tekstwoorden uti Mattheus 14:28 en 29a. Namens de provinciale kerkvergade ring dankte ds. F. A. van Liere uit Renesse. Voor de classis, ring en con vent van eilandelijke predikanten sprak ds. M. G. Westerhof te Nieu- werkerk. Burgemeester A. A. van Eeten van Oosterland voerde het woord namens het gemeentebestuur. Voorts sprak namens kerkvoordij en notabelen de heer H. J. van der Zande, president-kerkvoogd. Ds. J. van der Sar deed dit namens de hervormde gemeente Bruinisse. Tenslotte sprak ouderling J. C. Bouw man namens de hervormde gemeente in Oosterland, waarna ds. Rijks een dankwoord sprak. Na afloop van de dienst namen velen persoonlijk afscheid van ds. Rijks in de consistorie van de hervormde ge meente. Afscheid ds. J. v. d. Wal van gereformeerd Vrouwenpolder Tijdens een druk bezochte kerk dienst heeft ds. J. van der Wal zon dag afscheid genomen als predikant van de gereformeerde kerk in Vrou wenpolder. Ds. Van der Wal ver trekt naar Zwolle. Ds. Van der Wal hield zijn afscheidspreek naar aan leiding van psalm 184 „Komt, prijst den Heere". Na gezang 29 voerde het woord ouderling H. de Jager namens ker- keraad en gemeente. De heer De Ja ger bracht dank voor het werk. dat de scheidende predikant in Vrou wenpolder heeft verricht. Namens de classis Middelburg sprak ds. S. van Wouwe. Ds. J. de Boer deed dit na mens de Ned. hervormde gemeente in Vrouwenpolder. Burgemeester A. de Kam van Vrouwenpolder voerde als laatste het woord namens de bur gerlijke overheid. Ds. Van der Wal sprak een dank woord tot de sprekers en de gemeen- 'e. Na gezang 59 werd een afscheids- eceptie gehouden, waarbij velen ds. Van der Wal persoonlijk de hand drukten. GEREFORMEERDE KERKEN Bedankt voor Lemmer: A. Verschoor te Vlissingen. daarmee waren het hoofd van de Amsterdamse centrale recherche, commissaris H. J. Moll, en de waar nemend chef van de afdeling zwen del- en opliehtingszaken H. Postma, reeds per auto naar Duitsland ver trokken. Kort nadat E. in een bank in Ba den-Baden was aangehouden, werd hij aan de Nederlandse politie-auto- ritciten overgeleverd. Hij verzette zich niet bij zijn arrestatie. Het is nog niet bekend of hij vrijwillig met de Nederlanders naar Amsterdam zal reizen. Commissaris Moll en hoofdinspecteur Postma keerden reeds naar Amsterdam terug. Indien E. mocht weigeren, dan zal een uit leveringsverzoek worden gedaan. Ook bestaat nog de mogelijkheid, dat de Duitsers E. als ongewenste vreemdeling over de grens zullen zetten. V reemdelingenlegioen De bankbediende is zich volgens in gewijden wel bewust geweest van de frauduleuze handelingen die hij dit jaar bij z'n werkgever heeft gepleegd. Gebleken is namelijk dat hi] bij zijn vlucht de politie op een dwaalspoor heeft trachten te brengen. Hij reed in een huurauto naar de Duits-Zwit serse grens en liet toen de bestuurder van de auto weten, dat hij per taxi verder naar Zwitserland zou reizen. Maar hij ging niet naar Bazel. Hij is waarschijnlijk regelrecht doorgereisd naar Baden-Baden, de Zuidduitse stad die in zijn 47-jarige leven reeds zo'n belangrijke rol heeft gespeeld. Voor de oorlog tekende hij in deze stad zijn verbintenis met liet Franse vreemdelingenlegioen. In 1940 en 1941 zat hij er als krijgsgevangene in een klein kamp. Baden-Baden was ook de stad waar hij in de oorlogsjaren in een winkel werkte. Dat was toen hem als krijgsgevangene beperkte be wegingsvrijheid werd gegeven. Vals paspoort De arrestatie van E. gebeurde vrij dagmiddag half drie. De Nederland se politiefunctionarissen waren op dat moment voor een verhoor in een voorstad van Baden-Baden. De gehe le ochtend hadden zij de ingang van de Kommerzbank in het oog gehou den, echter zonder succes. De Duitse politie had hun taak 's middags overgenomen. In de Kommerzbank zou E. een bedrag van 10.000 mark komen halen. Donderdag had hij zich ook reeds bij het kantoor vervoegd, maar uit tak- tische overwegingen had men hem de volgende dag laten terugkomen. Om drie uur kwamen de Nederland se politiemannen op het bureau in Baden-Baden, waar E. "inmiddels was heengebracht en waar hij al gauw bekende. Hij heeft de politie de sleutels gege ven van kluizen in een Duitse en een Zwitserse Bank, waar in totaal ongeveer f 350.000 aan waai'depapie- ren zou zijn te vinden. Bijna f 50.000 heeft hij reeds opgemaakt. E. heeft voor een vals buitenlands paspoort, een vals identiteitsbewijs en een vals buitenlands rijbewijs een bedrag van f 10.000 moeten betalen. Het was zijn plan om met deze pa pieren naar Zuid-Europa te vertrek ken. Ook zijn echtgenote zou daar met valse persoonsbewijzen moeten heenreizen. Een bedrag van ongeveer f 400.000 is in het bezit van de buitenlandse handlanger. E. heeft zich bereid ver klaard de Duitse en Zwitserse ban ken opdracht te geven het restant van zijn aandeel (ongeveer f 350.000) over te maken op de Am- sterdamsche bank. via bemiddeling van de Nederlandse politie en justi tie VOORSTEVENS INGEDRUKT „Adja" moest „Ixtus" met pompen drijvende houden Zondagmiddag om twee uur zijn in de monding van de Weineldingse buitenhaven twee Belgische motor schepen met een daverende klap op elkaar gevaren. Het «aren het 362 ton metende motorschip „Ixtus" en het 999 ton metende, met gaholie ge laden motortankschip „Aleka II", die met de voorstevens op elkaar invoe ren. De „Ixtus" liep hierbij zoveel averij op, dat het vaartuig reeds in zinkende toestand was, toen het te hulp geschoten bergingsvaartuig „Adja" met pompen begon. De „Adja" slaagde erin de „Ixtus" ^rijvende te houden. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. Bij de aanvaring was het voor schip van de „Ixtus" zwaar inge deukt: vrijwel gelijktijdig was het voorverblijf vol water ge stroomd. Doordat bij de aanvaring het waterdichte schot tussen het voorverblijf en het laadruim was beschadigd, dreigde ook het laad ruim vol water te stromen. In afwachting van nader onderzoek is het schip in de Wemeldingse ha venmond blijven liggen. In de afge lopen nacht is de „Adja" blijven pom pen: de beschadiging aan het water dichte schot is provisorisch hersteld. Gewijzigd Middelburg kreeg te weinig tegen Forward II Hockeycompetitie De gewijzigde opstelling, die de Mid delburgse hockeyers tegen Forward in het veld brachten, bleek een ge duchte versterking te zijn. De uitslag 32 voor Forward mag dan ook ge flatteerd genoemd worden voor de Brabanders; een puntenverdeling zou verhouding beter hebben weerge geven. Het was jammer, dat de hoofdstede lingen al vrij spoedig tegen een 2—0 achterstand moesten optornen. Sand- berg reduceerde de achterstand uit een strafbully tot 2—1 en even later maakte de nieuwe aanwinst Van Weelderen gelijk met een hard inge schoten strafeorner. Op vrij gelukkige wijze kwam Forward II door een aar zeling in de Middelburg-defensie ten slotte aan de winst. Middelburg II zag kans om de beide Kunten in de wacht te slepen door een leine 21 zege op Forward HI. De Middelburgse reserves komen er steeds beter in en dit jeugdige team zal dan ook met wat meer wedstrijd routine aanspraak mogen maken op een betere plaats. De Middelburgse dames konden ook dit keer niet tot winst komen. Dit elftal heeft te veel zwakke plekken om een rol van bete kenis te spelen, waardoor Push IH een verdiende 42 zege kon behalen. Middelburg III liet zijn eerste puntje vallen tegen het Roosendaalso Peli kaan. De uitslag 22 gaf de verhou ding goed weer, zodat wat meer strijd geleverd zal moeten worden om de eerste plaats te behouden. De stand in de 2e klas A is: Were Di 6 Liberty 6 Forward II 6 Push Hl 6 Tilburg II 6 Zwart Wit II 6 Middelburg 6 Breda IU 6 5 0 1 10 4 119 24—5 244 15—11 14—13 10—15 16—24 De „Ixtus" was met een in Wezel in genomen lading zand op weg naar Rijssel. De „Aleka II", die de lading gasolle in Antwerpen had ingenomen, werd slechts licht beschadigd en kon de reis naar Rotterdam voortzetten. De aanvaring ontstond, toen de „Ixtus" vanaf de Oosterschelde de buitenha ven van Wemeldinge wilde binnenva ren en de „Aleka II" deze wilde ver laten. Tussen de vaartuigen werden seinen gewisseld, doch een aanvaring bleek niet te voorkomen. Amerikaanse ondergrondse kernexplosie De V.S. hebben zondag opnieuw een kernwapen ondergronds tot ontplof fing gebracht in de woestijn van Nevada. Het was de vierde kern explosie sinds de V.S. op 15 septem ber aankondigden hun kernproeven te zullen hervatten. De kernproef was van geringe sterkte. Ter dood veroordeelde voor clandestiene O.A.S.-zender Het geheime Franse leger in Algerije de O.A.S. heeft zaterdag zijn uitzen dingen hervat naast de golflengte die door radio Frankrijk wordt gebruikt. De voormalige generaal Paul Gardy viel de minister van Algerijnse zaken, Louis Joxe, aan en de gevolmachtigde minister Jean Morin, tot de uitzen ding na vijf minuten door storing kon worden stopgezet. Gardy deelde de Algerijnse kolonisten mee, de hoop niet op te geven, dat Algerije geheel in Franse handen zou blijven. Gardy is bij verstek ter dood veroordeeld wegens zijn aandeel in de opstand in Algerije. Verkoping Ten overstaan van notaris J. J. van den Ende is te Zierikzee publiek ver kocht een woonhuis met erf aan de Korte Nobelstraat. Koper werd, on der voorbehoud van gunning, de heer L. Feyen te Zierikzee. RADIOEN T.V.-RUBRIEK 1VWWWVWWWWVSAAA* oreu, JICM evi.... T elevisie De K.R.O.-televisie presenteert van avond in samenwerking met de Duitse en Oostenrijkse televisie de bekende operette „Das land des La- clielns" met muziek van Franz Le-, har. Hieraan werken onder meer mee het Keulse radio-orkest, het Keulse radiokoor en het ballet van de Ween- se Staatsopera. De regie is in han den van Kurt Wilhelm. Via de Vlaamse televisie komt de film „Donderwolk, de zoon van Fli- cka" op het scherm, een familiefilm van Louis King met Roddy MacDon- nel, Preston Forster en Rita Jonson. Om half negen is er een uitzending over de stad Peshawar in Pakistan, „Steden in de branding". Radio Via de zender Hilversum I is er om tien over half elf 's avonds balletmu ziek van Handel en Strawinsky te be luisteren. Hilversum II brengt om kwart over acht 's avonds een hoor spel over John Knox, de hervormer van Schotland. KERK EN PASTORIE BEHOUDEN Paters redden ijlings religieuze kostbaarheden Meer dan dertig brandweerlieden hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag een verbeten stryd gevoerd tegen een hels vuur dat woedde in het parochiehuis van de Monicakerk aan de Hereweg in Utrecht. Vijftig minuten duurde het voordat het sein „brand meester" bon worden gege ven en men er ook werbelyk ze'.er van was dat het vuur geen gevaar meer opleverde voor kerk en pasto rie, Een enorme vonkenregen dwar relde namelijk gevaarlijk langs de 75 jaar oude kerk, waaruit de paters van de orde der augustijnen in aller ijl de paramenten in veiligheid brach ten. De pastoor van de parochie, pa ter K.L.S. Reekers, bracht met enke le van zijn medebroeders de kost baarheden uit het tabernakel over naar de pastorie. Twee broers die tegen twee uur de kerk passeerden zagen uit het dak van het parochiehuis, dat vroeger t theologicum van de paters augustij nen was en eveneens meer dan 75 jaar oud is, grote rookwolken komen. Zij alarmeerden de brandweer en de geestelijkheid an de parochie. "'e IN „DE OPRIL" TE GOES „Veranderende samenleving" Tijdens de zaterdagmiddag in „De Opril" to Goes gehouden vergadering van de A.-R. Statencentrale Goes omvattende Zuid- en Noord-Beve land heeft het A.-R. Statenlid J. v. d. Bos gesproken over het onder werp: „De provincie en de gemeen ten in een veranderende samenle ving". Hij wees er daarbij op, dat de ontwikkeling van de techniek op velerlei terrein zijn invloed doet gel den op de samenleving. Dit houdt in, dat we een andere koers moeten inslaan om de leefbaarheid van het !)latteland te vergroten", aldus de leer Van den Bos. Als middelen hiervoor noemde hij goede verbindingen onderling en met overig Nederland. Hij pleitte in de zen voor verdubbeling van de rijks weg door Zeeland en voor goede aan sluitende verbindingen met de wegen in het Deltagebied. Van belang acht te hij het voorts de leefbaarheid van het platteland te vergroten met goe de woningtoewijzing, bevordering werkgelegenheid een soort wel vaartsplan, intensivering van de tuinbouw, afschaffing van de ge meenteclassificatie, opstelling van een urgentieplan voor in Zeeland uit te voeren werken, en een betere ver zorging van de public relations, met name buiten de provincie. Hij wees er verder op, dat een en ander veel geld zal kosten. In dit verband was hij met name erkente lijk voor de nieuwe verhoudingswet Zweed in Terneuzen door dichte deur gesmeten Enige opvarenden van het op de rede van Terneuzen liggende Z«'eedse schip „Abisko" kregen zondagavond tijdens het passagieren moeilijkheden in liet café van de heer J, O. aan de VVcstkolkstraat. Er ontstond een vechtpartij, «'aarbij rake klappen vie- len. Wie precies tot de winnende partij behoorde, werd later niet geheel dui delijk, maar het was zeker niet de Zweedse matroos, die op één of ande re manier dwars door de cafédeur ging en op het plaveisel van de West- kolkstraat belandde. Hij werd later op het bureau van ge meentepolitie ingesloten. „Ter ont nuchtering", zoals men dat pleegt te noemen. rijk-gemeente, die vele gemeenten thans enig soelaas biedt. De gemeen tebesturen zullen de tering naar de nering moeten zetten. Spreker vond dit goed, want op deze wijze komt de verantwoordelijkheid weer daar te liggen, waar ze behoort te zijn. Op de rede van de heer Van den Bos volgde een geanimeerde discus sie De vergadering, die onder leiding stond van de heer J. Balkenende uit Kapelle, heeft voorts breed voerig gesproken over de kandi daatstelling voor de Provinciale Staten. In een later stadium zul len hierover pas beslissingen worden genomen. brandweer rukte aanvankelijk alleen uit met een hogedruk-novelwagen en een ladderwagen. Toen van meer dan twintig kanten alarm werd geslagen, joegen meerdero brandweerwagens naar de plaats van de ramp, waar in middels de vlammen hoog optorenden tegen de donkere lucht. Een verstikkende rook belemmerde aanvankelijk het blussingswerk dat van twee kanten ter hand werd ge nomen. Met zeven stralen bestreed de brandweer de enorme vuurzee die een groot gevaar voor de naastlig gende kerk, de sacristie en de pasto rie opleverde. De vuurhaard woedde op de zolder verdieping van het parochiehuis die met een bescheiden muur grenst aan de zolverdieping van de pastorie. Met donderend geraas stortte de branden de zolderverdieping in, waarna het vnur de kans kreeg ook de tweede verdieping aan te tasten. Eerst nadat het bluswater als een hecht gordijn over de bovenverdie ping was gelegd minderde de vuur zee en kon de brandweer een over zicht krijgen van de gevaarlijkste punten. Om twintig minuten voor drie was de brandweer het vuur meester. Toen kon met de nablussing worden be gonnen die de gehele nacht voort duurde. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend, evenmin als van de schade. senr ij vei» DINSDAG 31 OKTOBER 1861. HILVERSUM 1. 402 m. 746 kc/s. 7.00 AV RO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.1o Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO; 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw 9.10 De groenteman. 9.15 Gram. 9.35 Water standen. 9.40 Morgenwijding. 9.55 Boekbe- spr. 10.00 Gram. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 R.V.U.: De vrije wil 1, door ds E. Fra ter Smid. 11.30 V. d. zieken. 12.00 Lichte muz. 12.20 Regerlngsuitz.; Uïtz. v. d. landbouw. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Lichte muz. 13.00 Nws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Beuraber. 13.30 Lichte muz. 14.00 Gram. 14.40 Schoolradio. 15.00 V. d. vrouw. 15.30 Act. 16.00 Pianorecital. 16.30 V d. jeugd. 17.30 Lichte muz. 17.55 New York calling. 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18.30 R.V.U.: Chimpanspps, geen mensen, maar ook geen dieren.... maar wat dan wel? III, door dr. A. Kortlandt. 19.00 V. d kleuters. 19.05 Paris yous parle. 19.10 Gram. 20.00 Nws. 20.05 Gevar. progr. 22.00 Kamermuz. 22.30 Nws. 22.40 Act. 23.00 Mu zikale lezing 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 m. 1007 kc/s. 7.00— 24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.19 Gram. 7.30 V. d. jeugd. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 V. d. vrouw. 9.40 Gram. 10.00 V, d. kleuters 1015 Lichtba ken. lezing 10.25 Gram. 11.00 V. d. vrouw. 11.30 Gram. 11.50 'olaan.... vooruit, le zing 12.00 Middagklok noodklok. 12.04 Als de dag van gisteren, bron. v. h. le ven. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Gram. 12.50 Act. 12.58 Gebed uit Siberië. 13.00 Nws. 13.15 Nwe gram. 13.30 Lichte muz. 14.00 Kamermuz. 14.25 Fluit, viool en cello. 14.35 V. d. plattelandsvrouwen. 14.45 Gevar. progr. (herh.). 15,50 Gram. 16.00 V. d. zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 V. d. Jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Rege- ringsuitz.: Nieuw-Guinea-kroniek, door mr. dr. H. J. Roethof. 18.00 V. d. jeugd. 18.20 Gitaarspel. 18.35 Dansork. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Gram. 20,15 Muziekcursus. 20.45 The old maid and the thief, opera. 21.59 Amus. progr. 22.15 22.25 Boek- bespr. 22.30 Nws. 22.40 Gram. 22.55 Caba ret. 23.25 Metropoleork. en soliste. 23.55 24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S NTS: 20.00 Journ. 20.20 Progr. t-g.v. 10 jaar televisie. 20.50 Operette-revue. 21.10 —22.50 Speelfilm. VLAAMS BELG. T.V.-PROGRAMMA 19.00 De Socialistische Gedachte en Actie. 19.30 V. d. jeugd. 20.00 Nws. 20.25 Het manneke. 20.50 Toneelstuk. 22.00 Docu mentair progr. 22.30 Nws. FRANS BELG. T.V.-PROGRAMMA 18.30 Quizprogr. 19.00 Ork. conc. 19.30 Fi losofie en Lekenmoraal. 20.00 Nws. 20.30 Toneelstuk. 22.15 Literair progr. 23.10 Nws. AMERSKERK 3 ROSSUM 37 d MAASLLOYO 3 HOOG EN LAAG WATER 31 oktober Vlissingen Terneuzen Hansvveert Zierikzee Wemeldinge i nap uur meter 6.46 1.48 7.16 7.41 7.49 8.12 1.82 1.21 1.40 19.25 19.53 20.17 20.30 20.47 1.52 1.70 nap uur meter 0.37 1.39 1.05 1.56 1.38 1.69 1.22 1.38 nap uur meter 13.09 1.59 1.21 1.42 13.35 14.06 13.45 14.01 1.76 1.89 1.46 1.63 Geboren: FLORENTINA dochter van F. J. Burger en J. L. Burger-Schouwenaar 's-Heer-Arendskerke, 28 oktober 1961. Voor de bewijzen van deel neming, ons betoond na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze moeder, behuwd- en groot moeder, ELISABETH SCHERP, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller n^ani, A. de Kok. Kloetinge, oktober 1961. Pr. Irenestraat 4. Voor de bewijzen van me deleven, ontvangen na het overlijden van onze gelief de moeder, behuwd- en grootmoeder mevr. P. P. SEYMOUR—JOBSE, betuigen wij onze oprechte dank. Uit aller naam, M. E. de KorteSeymour. Middelburg, 28 oktober 1961. DAGBLADRECLAME DE BESTE RECLAME Walstraat 44 - Vlissingen. Vlissingen. In verband met het feest van Allerheiligen, zullen de doktoren H. H. Merkelijn en A. J. Boom op woensdag 1 november a.s. geen spreekuur houden. JKDOORNS verwijderd met WONDEROLIE Weg met oni«uilige likdoorn- ringen en ge aarllj ke scheer mesjes. Een nieuw vloeibaar middel. NOXACORN, neemt de pijn weg in 60 seconden. Eeltplekken en eksterogen verschrompelen met wortel en al. Bevat gezuiverde won derolie. Jodium en het pijn stillende benzocaïne. Een flesje NOXACORN Antisep tisch Likdoornmiddel van f. l.CObospaartU veel ellende. Blett drukt de baard haren uit de poriën Blett, voor het scheren toegepast, betekent aangenaam, vlug en pijnloos scheren. Per flacon i mmr u merkt 't als u dit merk neemt Van de Velde uw drukker speciaal vloeibaar voedsel voor Uw haar PLAN VAN UITBREIDING De burgemeester van Wes- terschouwen maakt be kend, dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij hun besluit van 10 oktober 1961, no. 2312/209, 3o afdeling, hebben goedgekeurd de partiële herziening van het uitbreidingsplan in onder delen „Hogeweg I" en „Ho- geweg II" (gedeeltelijk) Haamstede dezer gemeente en de daarbij behorende be bouwingsvoorschriften. Haamstede. 26 okt. 1961. De burgemeester voornoemd, R. Röell.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 25