Zes van de negen ontmoetingen eindigden in een puntenverdeling Swift sloeg Eibers, Tjoba gelijk met DKC Baron Bluff 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 30 OKTOBER 1961 LANDELIJK ZATERDAGVOETBAL 6 5 0 1 10 19— 4 7 4 2 1 10 16—14 6 3 2 1 8 23—12 6 3 2 1 8 12— 8 6 3 1 2 7 19—16 7 3 1 3 7 20—11 6 1 2 3 4 i8—20 6 1 2 3 4 7—15 7 1 2 4 4 712 7 1 0 6 2 11—40 8 7 1 0 15 29— S 8 5 1 2 11 22—14 7 4 2 1 10 19— 8 7 4 0 3 S 19—15 7 4 0 3 8 21—20 7 2 3 2 7 21—16 8 3 1 4 7 18—26 7 2 1 4 5 19—26 7 2 I 4 5 14 21 7 2 0 5 4 12—23 7 0 0 7 0 9—26 Mevo leed weer forse nederlaag In de vierde klas van de landelijke zaterdagcompetitie eindigden niet minder dan zes van de negen gespeel de wedstrijden in een puntenverde ling. In slechts één geval was van groot krachtsverschil sprake; Mevo liet zieli op eigen veld door VVN een stevig pak slaag aanmeten (1fl). Terneuzense Boys liet Dinteloord in de vierde klas A niet verder komen dan 22 en Nieuwdorp en AZVV deelden de buit met dezelfde, cijfers (22). Ook bij SpuiSmerdiek was de eindstand 22, maar hier zal lipt oordeel van de protestcommissie no dig zjju om de definitieve, uitslag te bepalen. In de vierde klas B versloeg Rillandia hckke-sluiter Wijk met 2i, terwijl Sprang met 21 baas bleef over Roda Boys. Ook hier voor de rest gelijke spelen, Wemeldinge en SSC kwamen niet tot een beslissing (33). evenmin als Krabhendijke en Aalburg (11). Min of meer ver rassend was bot puntloze gelijke spel tussen Sleewijk en Good Luck (00), waarmee dus de leiders het eerste verliespuntje incasseerden. Vierde klas A Arnemuiden Chrislandia Smerdiek Dinteloord Tem. Bovs VVN AZVV Nieuwdorp Spui Mevo Vierde klas B Good Luck Sprang Aalburg Rillandia Roda Bqys Sleeuwijk Krabhendijke Wemeldinge SSC Zwaluwae Boys Wijk Mevo-V.V.N. 1-9 Een zonder overtuiging spelend Mevo heeft ook tegen VVN een gevoelige nederlaag geleden. Het begon overi gens hoopgevend voor de thuisclub, want linksbuiten De Oude kreeg vrij spoedig een goede kans, maar zijn schot verdween juist langs de voor hem verkeerde kant van de paal- Toch zou Mevo het eerst succes boe ken. Het was Haverhoek, die na 12 minuten de WN-doelman passeerde <10). Het bleek toen reeds, dat de Mevo-defensie en vooral invaller doel- man-Simmers, erg onzeker speelde. De bezoekers, die ook geen al te ster ke indruk maakten, buitten dit goed uit en nadat G. de Wit met twee treffers de bordjes had verhangen (12), produceerde C. Knook een onvervalste hattrick, waarmee hij de voorsprong tot 15 opvoerde. Nog voor de rust maakte C. Zouwen het halve dozijn vol (16). Hoewel Me vo na de rust bij vlagen een groot veldoverwicht toonde, slaagde men er niet in ook maar éénmaal een bres te schieten in de WN-verdediging. De mannen uit Klundort hadden Sn de slotfase nog driemaal succes door treffers van P. Luiten, C. Zouwen en L. Bakker, waardoor de eindstand 19 werd. Tern. Boys-Dinteloord 2-2 Hoewel Terneuzense Boys voor de rust het beste van het spel had en Dinteloord erna, keek de thuisclub toch bij het theedrinken tegen een I2 achterstand aan, terwijl de be zoekers zich juist in de tweede helft de winst nog zagen ontglippen. Deze puntenverdeling geeft overigens de verhouding wel juist weer. Na 15 minuten drukte midvoor De Kraker de Boys-meerderheid met een uitstekend doelpunt uit <10), maar hoewel het windvoordeel er mede oorzaak van was dat de Boys in de meerderheid bleven, hadden de be zoekers tot tweemaal toe succes. De eerste maal dook de Boys-doelman over de bal heen, waarna even later een zacht rollertje juist via de paal in het net caramboleerde (12). Na de thee kwam Dinteloord stevig op zetten waardoor de Boys-defensie nogal eens in de verdrukking kwam. Men sloeg zich er echter prima door heen en toen bij een tegenaanval één der Dinteloord-verdcdigers de bal met de hand uit het doelgebied sloeg, benutte aanvoerder Cornelissen de toegekende strafschop om tenminste één punt in Terneuzen te houden 12—2j. Nieuwdorp-A.Z.V.V. 2-2 Een met 4 invallers spelend Nieuw dorp is er desondanks in geslaagd AZW een punt te ontfutselen. Het wil met de Axelse ploeg, die in de zomerperiode zulke opvallend goede prestaties heeft geleverd, maar toen blijkbaar toch te intensief heeft ge speeld, niet al te best meer vlotten. Na 7 minuten kon invaller Bakker een voorzet van Kees de Kok op fraaie wijze inkoppen (1Oi en na 17 minuten bracht J. Maat, eveneens met een kopbal, de stand op 20. AZVV kwam hierna stevig opzetten en nog voordat thee werd gedronken was de eindstand (22) reeds be reikt. De bezoekers hadden bij het eerste tegenpunt Vrouwe Fortuna wat aan hun zijde, omdat linksback G. Traas, danig door Lensen in het nauw gedreven, de bal langs zijn ei gen doelman schoot (21). Vijf mi nuten voor de rust zorgde Ruiten berg voor de gelijkmaker (22). Na de rust zijn beide doelen herhaalde lijk in gevaar geweest. Spui-Smerdiek 2-2 Het weer meespelen van De Visser bleek voor Spui een geduchte ver sterking. Hij was het ook die na 25 minuten met een fraaie schuiver zijn ploeg aan een stevig ruggesteuntje hielp (10). De vreugde bleek ech ter van korte duur, want reeds 5 mi nuten later slaagde de gevaarlijke Van de Rhee erin doelman Bollcman kansloos te passeren (11Voor dien had de Spui-doelman reeds en kele malen handelend moeten optre den, wat hem zoals steeds uit stekend afging. Na de rust was het weer De Visser die na. 15 minuten de thuisclub aan een 21 voorsprong' hielp. Smerdiek ging geenszins bij de pakken neerzitten en toen na 30 minuten de Spui-defensie enige aar zeling toonde, was Bout er als dc kippen bij om dit doeltreffend af te straffen (22). Hoewel zich a&n beide zijden nog enkele kansen voor deden, bleven doelpunten uit. Smer diek protesteerde tegen het niet tóp- kennen van een strafschop wegens hands van spil De Smet. Bout benut te die na afloop van de speeltijd en de protestcommissie heeft hier dus het laatste woord. Wijk-Rillandia 2-4 Het zag er voor de rust zeker niet naar uit dat de winst naar Zeeland zou gaan. want door doelpunten van H. van Leeuwen in de 26ste en C. van Rijswijk in de 41ste minuut drukte de thuisclub zijn meerderheid in deze- periode duidelijk uit (20). Na dc rust bleken de Zeeuwen zich echter volkomen te hebben hersteld en nog geenszins gewonnen te willen geven. Toen reeds na 2 minuten rechtsbin nen Walraven uit oen hoekschop fraai inkopte (2—1) en 2 minuten later G. Prèvo een foutje van doel man De Bruin uitbuitte om de gelijk maker in het Wijk-dool te schieten (22) was de strijd weer geheel open. Rillandia ging op de goede weg' voort en het was Walraven die na 13 minuten succes had (23) en 5 minuten later was het weer Prevo, die zijn goede voorbeeld volgde door met een mooi, strak schot de Wijk- doelman vopr de vierde maal te ver schalken (24). In deze periode speelde Rillandia veel beter en voor al snelier dan de thuisclub, die deze sportief gespeelde wedstrijd dan ook verdiend verloor. Wemeldinge-S.S.C. 3-3 Hoewel de thuisclub kort voor het einde nog een veilig schijnende 31 voorsprong had. moest in de laatste seconden nog met een gelijk spel ge noegen worden genomen. De ploegen bleken van begin af aan elkaar ge waagd. SSC toonde zich aanvanke lijk iets meer aanvallend en na 18 minuten trof M. van der Schrans met een strak schot de roos (10). We meldinge liet zich hierdoor geenszins ontmoedigen en de thuisclub schiep zich enkele kansen. Eén daarvan, 3 minuten voor de rust, buitte De Bour- graaf uit om de gelijkmaker aan te tekenen (11). Na de rust had Schouwenaar reeds na 3 minuten met een fraaie kopbal succes (21) en toen De Jonge met nog een kwar tier te spelen de voorsprong tot 31 opvoerde, leek het pleit beslecht. SSC zette echter alles op alles en toen T. van der Schrans 4 minuten voor het einde, de achterstand door een prachtig doelpunt tot 32 terug bracht, volgde nog een zeer spannend slot. Uitgerekend in de laatste se conden van de wedstrijd sleepte De Roon met een derde SSC-trei'fur een gelijk spel voor zijn ploeg uit hot vuur (33). Krabbendijke-Aalburg 1-1 De thuisclub begon met een stevig offensief en de Aalburg-defensie moest direct alle zeilen bijzetten om onheil te voorkomen. Het was geheel in overeenstemming met het spel- beeld, dat G. Traas na 9 minuten de Aalburg-doelman kon laten vissen Dr. A. Blaauboer overleden In de nacht van zaterdag op zondag is in Drachten plotseling overleden A. Blaauboer, burgemeester van Smallingerland en oud-landdrost van het. correctiegebied Elten. H\j is ruim 55 jaar oud geworden. Dr. Blaauboer werd op 2 juni 1961 ge ïnstalleerd als burgemeester van Smallingerland. na Leeuwarden de grootste gemeente van Friesland. (10). Het bijna een half uur du rend Krabbendijkc-overwicht leverde echter geen doelpunten meer op en tegen het verstrijken van de eerste helft ging het initiatief in handen van de bezoekers over. Vlak na de rust slaagde linksbuiten Mandoma- kers erin doelman Van de Vrede kans loos te passeren (11) en er ontspon zich nu een spannende strijd om de winst. Nadat eerst de Brabanders, zonder resultaat, hun geschut in stelling hadden gebracht was het de beurt aan Krabbendijke. Maar ook de Aalburg-verdediging gaf geen krimp. Toen 3 minuten voor het einde bij een onschuldige botsing invaller G. Clement van Krabbendijke bet ongeluk had een been te- breken, werd, na overleg met de scheids rechter en beide aanvoerders, be sloten de strijd te staken en de bond te verzoeken 11 als eind stand aan te nemen. Vlissingen-Middelburg schaken gelijk: 5-5 De schaaktcams van Vlissingen en Middelburg, die beide in de landelijke tweede klas C uitkomen, hebben in het afgelopen weekeinde een span nende strijd geleverd, Het werd ten slotte een puntenverdeling: 55. De uitslag luidt: P. A. Bohlmeijer (Vlis singen)A. M. Verspoor (Middel burg) 1—0, F. H. J. DieperinkW. de Schipper lili. J. Hoogstrate W. van Wijnen 0—1. P. A. C. Bikker J. de Baare 01. J. Jansen-H. Strooband lil-i, A. BoerJ. Schel lens 01. M. DonzeS. Sanders 10, A. J. Niemarkt—J. Goedhart 01, J. v. d. HagenW. Scheltens 10, G. RuygL. J. Woudstra 10. De uitslagen van de overige wed strijden in deze klas luiden: Moer- wijk—HCSV II 6li—3li, DD II— Dordrecht 3 li5 li voorlopig. NR- SVCharlois 27 voorlopig. Bouwmeester en Langeweg bij top in schaaktoernooi De strijd om de leiding in het inter nationale schaaktoernooi te Zeve naar is dit weekeinde in volle hevig heid ontbrand. Zaterdag versloeg O'Kelly de Duitser Lehmann in een zeer nauwkeurig gespeeld eindspel Matanovic overwon onze landgenoot Henneberke door op beide vleugels de vijandelijke stelling binnen tc vallen. Bij het leidende tweetal voeg den zich de Nederlanders Hans Bouwmeester, die tegen Rellstab een paar pionnen veroverde en daar na geen moeite had tot de volle winst te komen, en Kick Langeweg, die zaterdag op boeiende wijze van de Argentijn Perez won en zondag Hennebeke versloeg. In de vijfde ronde kwamen de beide koplopers tot remise: Matanovic tegen Stahl- berg en O'Kelly tegen Bouwmeester, waardoor zowel Bouwmeester als Langeweg, die de derde plaats delen, bij het ingaan van de zesde ronde sléchts een halve punt aehter staan Qp de leiders. Een verheugend ver schijnsel, twee Nederlanders op cle derde plaats temidden van vijf grootmeesters. De stand na de vijfde ronde luidt: 1. en 2. O'Kelly (Belg.) en Matano vic (Z.-Slav.), beiden 4 pnt.; 3. en 4. Bouwmeester (Ncd.) cn Langeweg (Ned.), beiden 31 - pnt.; 5. t./m. 7. Stahlberg (Zweden), Guimard (Arg.) en Bobotsov (Buig.) allen 3 pnt.; 8. t./m. 10. Golombek (G.B.), Milic (Z.-Slav.) en Lehmann (W.- Dld.) allen 2ló pnt.; .11. Johannessen (Noorw.2 pnt.; 12. Perez (Sp.) li» pnt. en 1 afgebr.; 13. en 14. Wade (N.-Zeel.) en Henneberke (Ned.), beiden l1» pnt.: 15. Rellstab (Did.) 'i pnt. en 1 afgebr.; 16. Beni (Oost.) V» pnt. Gordon Pirie maakte zijn prof-debuut De Engelse langeafstamllopcr Gor don Pirie heeft zondag in een speci aal aangelegde baan in de arena van San Sebastian zijn proefdebuut ge maakt. In een race over 10.000 meter moest, de Brit zijn meerderen erkennen in Goedhart1 de Spanjaarden Arruiz en Aldaz. die elkaar na 5 km aflosten. De totaal- tijd van de Spanjaarden was 31 min. en 7 sec. Dc tijd van Pirie: 31 min. 22.4 sec. Hierbij dient echter te wor den aangetekend dat de baan zeer mul was en de rechte stukken ont braken. HAGENAARS PROTESTEERDEN Derde klasser kwam in laatste minuut gelijk DE ZEEUWSE landelijke korf- balploegen hebben tezamen drie punten in de wacht gesleept. Voor twee daarvan zorgde Swift door de belangrijke wed strijd tegen Ons Eibernest III met 43 te winnen (hoewel de Eibers protesteerden tegen het niet toekennen van een strftf- worp, die na afloop alsnog inge schoten werd), terwijl Tjoba in 's^Heer-Hendrikskinderen een puntje moest afstaan aan het sterke DKC, dat evenveel tref fers scoorde als de Tjobanezen, namelijk 6. Swift-Ons Eibernest III4-3 SWIFT—ONS EIBERNEST III 4—3 DANK ZIJ een voortreffelijke (eer ste) defensie en wat geluk is de •Swift-ploeg er in geslaagd om de jonge enthousiaste Haagse Eibers te verslaan. Want in tie tweetic helft heeft het kwartet van aanvoerder Jan Maljers het bijzonder zwaar te verduren gehad, maar het slaagde er in om op alle Haagse handigheid jes een antwoord te vinden. De Eibers vormden in het eerste half uur de betere ploeg. Technisch had den zij wat meer in hun mars, maar evenals de Middelburgse twaalf sprongen zij wat slordig met allerlei kansen om. Swift kreeg een fikse stimulans nadat Bert de Vries na een half uur een strafworp (de enige!) in het goede gat deponeerde en toen dezelfde speler 5 min later de voor sprong tot 2—0 vergrootte, kreeg het Swift-spel met een actievere, snelle re en nieer kansen scheppende twee de aanval veel meer gehalte. Weliswaar kon Ons Eibernest eerst door Mario Brokstein en 5 min. na rust door Diek Scherft gelijk komen, maar hierna bleek tocb de kracht van Swifts aanvalsvak. Eerst maak te Bep Joziasse er na een worsteling rond de korf 32 van en 3 min. later maakte dezelfde speelster er niet een fraai ver schot 42 van. Na een kwartier reduceerde Marianne Hart kamp de Haagse achterstand tot 4 3 en daarna probeerden de Eibers door te drukken. Maar dc Middel burgse verdediging gaf geen krimp en toen het Haagse middenvak fou ten begon te maken werd Swift uit gesproken sterker. En zo kon de voorsprong tot hel laatst behouden blijven. Marianne Hartkamp schoot na afloop de strafworp in, hoewel de scheidsrechter geen fout geconsta teerd had. Tjoba-D.K.C. 6-6 MET DE 6—fi puntenverdeling kun nen de beide ploegen zeker tevreden zjjn. Dit resultaat: kwam tot stand na een bijzonder spannende gelijk op gaande strijd, die onder leiding van de uitstekend leidende scheidsrechter I Marteijn sportief en In vlot, tempo gespeeld werd. Tjoba begon, nu Chris Francko weer re.gelmatig van de partij is. in zijn oude opstelling. Ditmaal kwamen de Zeeuwen nu eens niet achter te staan, want Francke zorgde voor de openingstreffer. Een van de Delftse dames (met haar zessen zeker niet de minderen van die van Tjoba) bracht de partijen weer op gelijke voet. Door een verdedigingsfout verkreeg de Delftse formatie op goedkope wijze een voorsprong, die tot rust gehandhaafd bleef. Na de hervatting kwamen de bezoekers zelfs op 13, maar Adri Corstanje die deze competitie bijzonder produk- tief is, trok zijn ploeg met een door loopbal en een strafworp gelijk: 3 3. Weer liepen de Delftenaren uit tot 3—r5, maar in de volgende aanval zorgden Dien Poortvliet en Rien Steenhardt weer voor dc gelijkma ker. Alles was dus weer mogelijk in dit spannende slotduel. Weer nam DKC een voorsprong en het leek er op of de punten mee naar ZuidrHolland zouden verhuizen. In dé laatste mi- nuut evenwel zag Lenjc Smit kans om de puntenverdeling tot een feit te maken. Geen interlands tegen Engeland en Schotland Het interlandprograninia van het Ne derlands elftal zal dit seizoen niet worden uitgebreid met wedstrijden tegen Engeland en Schotland. De ont moeting NederlandEngeland ter vervanging van de wedstrijd Neder landOost-Duitsland kan geen doorgang vinden omdat het bestuur van de Engelse league geen toestem ming wil geven. De Engelsen zijn van mening dat het programma voor hun ploeg, reeds geplaatst in het eindtoer- nooi om het wereldkampioenschap 1962 in Chili, te overladen zou worden. De Schotse voetbalbond heeft de K.N.V.B. voorts laten weten, dat het Nederlandse A-team volgend voorjaar niet in Schotland ontvangen zal kun nen worden. Het programma van het Nederlandse elftal bestaat voor dit seizoen hierdoor uit nog slechts drie wedstrijden, na melijk de beide ontmoetingen niet de Belgen 12 november in Amsterdam en 1 april 1962 in Antwerpen en de interland NoorwegenNederland, die ter gelegenheid van het 50-jarig be staan van de Noorse bond in Oslo zal worden gespeeld. Deze wedstrijd, die oorspronkelijk op 30 mei zou worden gespeeld is verplaatst naai- woensdag 16 mei. Het bestuur van de K.N.V.B. is mo menteel met enkele sterke voetbal landen in onderhandeling om volgend voorjaar toch nog een aantrekkelijke tegenstander naar Nederland te kun nen halen. „Scheldegouwen" hield rit over Veerse Galdam Ter gelegenheid van de opening van de weg over de dam tussen Walche ren cn Noord-Beveland hield de mo tor- en autoclub „Scheldegouwen" zaterdag een oriënteringsrit als „ope- ningsrit". In de afdeling bromfietsen waren er 21 deelnemurs en bij de auto's en motoren deden zelfs 63 personen mee. Voor deze rit, die achteraf ook ala tijdrit uitstekend geslaagd bleek te zijn, bestond in de Noordbeve- landse dorpen veel belangstelling. De beker voor de beste prestatie ging naar de heer P. Lous uit Se rooskerke (auto). De uitslag luidt: brommers: 1. M. Sinke, Souburg strafpunten; 2. A. J. van Vliet, S burg (9); 3. L, J. Gakeer, Goos (9); 4. J. Arnoldus, Middelburg (10): 5. 5. Wigboldcrs, Vlissingen (11); 6. J. A. Herenthals, Nisse (12); 7, H. L. Koster, Vlissingen (13); 8. J. J. Geertse, Serooskerke (14); 9. W. Poppe, Middelburg (15); 10. L. Wou- terse, Oostkapelle (17). Auto's en motoren: 1. P. Lous, Serooskerke, 3 strafpunten; 2, L. de Klerk, Middel burg (5); 3. M. Groenleer, Kapelle (7); 4. J. Faber, Vlissingen (7); 5. A. Wouters, Ritthem (7); 6. B. v. d. Linde. Vlissingen (8); 7. P. van Bo ven, Lewedorp (8); 8. G. Taal, Mid delburg (9); 9. G. Schout. Goes (10); 10. P. Uijl, Middelburg (10); 11. H. Geldof, Serooskerke (10); 12. H. Wil- lehoordse, Serooskerke (11); 13. W. Bos. Vlissingen (11); 14. M. C. Duin- boy wer, Kapelle (Jl); 15. 11, Dekker, Driewegen (11). NCW JE WnWTJE MSTE TM iV3KHM „Artis'' in Amsterdam heeft twee nieuwe bewoners: twee jonge ko- ïiingspinguins. die dank zij tie mede werking can de dierentuin in Edin burgh nu in Nederlands hoofdstad domicillie hebben kunnen kiezen. De jonge koningen" hebben reeds onge veer de grootte van hun volwassen soortgenoten, doch kloppen deze ver. in dikte: dat komt door het donzige, uitstaande verenpak dat nu egaal- bruin i-s doch vervangen wordt door de glad over elkaar liggende veren van de volwassen dieren. Voorlopig zijn de nieuwe bewoners onderge bracht in het perk in de fazanterie, binnenkort is échter de verhuizing naar de rots te verwachten. Oppasser J. C. Rozendaal heeft er plezier in, zijn nieuwe beschermelingen te ver troetelen. Donner verloor partij in toernooi te Boedapest Voor het internationale schaaktoer nooi van Boedapest zijn zaterdag avond de partijen van de elfde ronde gespeeld. De Nederlander Jan Hein Donner verloor met wit van de Ru» Simagin. De uitslagen luiden: Bisguier (V.S.)-Bronstein (Rusl.) 01; Uhlmanh (O.Dld.)-Filip (Tsj. SI.) Taimanov (Rusl.)-KIu- ger (Hong.) 10; Drimer (Roem.)- Haag (Hong.) lili; Donner (Ned.)-Simagin (Rusl.) 01; Po- gats (Hong.)-Bilek (Hong.) afg.: Portisch (Hong.)-Korchnoi (Rusl.) afg.; Barcza (Hong.)-Dely (Hong.) afg. Na de elfde ronde luidt de stand: 1, Korchnoi 7% pnt. en 1 afg.; 2. Uhlmann 7 pnt.; 3. 4. en 5. Bron- stein, Filip en Taimanov allen 8li pnt. en 1 afg.; 6. Dely 6 pnt.; 7. Por tisch 5li pnt. en 2 afg.; 8. Simagin 5li pnt. en 1 afg.; 9. Barcza 4li pnt. en 2 afg,; .10. Bilek 4li pnt. en 1 afg.; 11. en 12. Bisguier en Haag beiden 4 pnt. en 1 afg.; 13. Donner 4 pnt.: 14. Pogats 3 pnt. en 1 afg.; 15. en 16. Drimer en Kluger beiden 2li pnt. en 1 afg. Uitslagen en standen van het betaalde voetbal De uitslagen van de wedstrijden gespeeld in de eerste divisie A van het lictaald voetbal luiden: Go AheadHelmond Z0: KFC't Gooi 1; Haarlem—I.eeuwar- den 1—0; Veendam—DFC 3—0; SW— Eindhoven 3—1: Alkmaar—Vitesse 2—3; StormvogelsSittardia 13; AGOVV DHC 3—1: BW—Fortuna 2—2. De stand luidt: Sittardia 10—17; DHC 10—15: Fortuna VI. 10—VJ: DFC 1014: AGOVV 10—14; SVV 10—12: KFC 10—11: Leeuwarden 10—10: Eindhoven 10—10: Vitesse 10—10: Alk maar 109: Veendam 103: Go Ahead 108: 't Gooi 107: Helmond 106: Stormvogels 10—5; Haarlem 10—5: BW 10-r4. Eerste divisie B: Heraelcs—Limburgia 4-r- 2: ElinkwijkVSV 2—2; Enscheriese Hojs SH8 3—1: Be QuickHcruies 2—1; EBOH—RBC 1—2: Heerenveen—VVilbel- mina 61; Hilversum1IVC 42; NO AD ZFC 21; WageningcnExcelsior 42. De stand: Heracles 10—1.0: Enacliedese Boys 10—14; Limburgia 10—14: ElinUwilk 10—14; RBC 10—14; Heerenveen 10—13: Ilermes DVS 10— U; Sell, Holl. Sp. 10—10; Excelsior 10—10: Hilversum 10—10: Wageningcn 10—10: ZFC 10—9: Be Quick 10—9; NOAD 10—9: VSV 10—7: HVC 10—5: Willielmina 10—5: EBOH 10—0. Tweede divisie: TubantiaZwolse Boys 31; VeloxZwartemeer 53; Oldenzaal —NEC 2—0; Longa—RCH 1—0; PEC— EDO 3—2; DVS—Baronie 2—1; De Graaf schapHelmondla l4. De stand Helmondia '55 811; Roda Sport 7—10: Tubantia 8—9; Velox 8—9; EDO 8—9; De Graafschap 7—3; Baronie 7—8; Zwarte meer 7—8: RCH 8—8; UVS 8—3: Olden zaal 8—7: NEC 7—5; Longa 8—5: PEC 88; Zwolia Boya 74.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 24