Hier radio Breda $ier radioffredaisi Zeeuwse renners baas in eigen huis Henk van der Grift in Noorwegen in training Jjootlwill STEMMEN UIT DE KERKEN Pracht handen Waar zijn onze schepen 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 OKTOBER 1961 (Advertentie) Radio Luxemburg wordt Radio Breda en RAn n XFMRIIRR 9flfi on /IQ 9fi m WMMM h«««» -„....«lA-l. r' RADIO LUXEMBURG - 208 en 49.26 m ZONDAGOCHTEND HALF TIEN Radio Luxemburg wordt Radio Breda en brengt Lou van Burg in een schuimend programma met het betère bier dat uit de Bierstad Breda komt: 3 Hoefijzers! LUISTER ZONDAG EN GENIET!!! ^VVVVVVVVWVWVNAvVVVVVVV^ Amsterdamse wisselmarkt CONTANTE PRIJZEN Londen 10.14%'—10,15; New York 3.60&—3.6013; Montreal 3.50—3.50%; Parijs 73.35—73.40; Brussel 7.24%— 7.25; Frankfort 90.30—90.35: Stock holm 69.82—69,87; Zürich 33.37%— 83.42%; Milaan 58.10%—58.15%; Ko penhagen 52.3453.29; Oslo 50,67 50.72; Wenen 13.96%—13.97%; Lis sabon 12.65%12.66%. VVVVV\*V\*/VVVVV\A*AAA'VVV ACHT VAN DERTIEN Het afgelopen seizoen snorden in Zeeland dertienmaal de wieltjes van de amateurs en onafhankelijken. De Zeeuwse favorieten lie ten zicli de kaas niet van het brood eten en behaalden acht van de dertien ereruikers. Van de wedstrijden die verreden werden, geven wij eerst de eerste drie in de uitslag en daarna het klasse ment opgemaakt op de bekende manier, tien punten voor eerste plaats, negen pnnten voor de tweede plaats tot één punt voor de tiende plaats. Ferdinand Boonman regelmatigste coureur Ferdinand Boonman werd eerste. 4 April Groede: 1 Ferdinand Boon man; 2 Gerrit de Wit; 3 Maarten den Outer. 11 mei, Koewacht: 1 Gerard Deykers; 2 Klaas Plieger; 3 Jan van Dijk. 23 mei, Axel: 1 Piet van der Horst; 2 Ferdinand Boonman; 3 Jos Linders. 3 juni, Aardenburg: 1 Miel Verstrate; 2 Ferdinand Boonman; 3 Henk de Jong. 10 juni, Sluiskil: 1 Henk de Waal; 2 Jan Pieterse; 3 Ferdinand Boonman. 18 juni, Oost burg: 1 Milo Moentjens; 2 Kamiel Vincke; 3 Miel Verstraete. 24 juni, Souburg: 1 Henk de Waal; 2 Jef Jochems; 3 Bert Wieles. 22 juli, Atletiekwedstrijden „Dynamo" te Middelburg De Middelburgse atletiekvereniging „Dynamo" houdt vandaag (zaterdag) atletiekwedstrijden op de gemeente lijke sintelbaan aan de Sportlaan te Middelburg. Deze wedstrijden vor men de afsluiting van het baansel- zoen 1961. Voor deze wedstrijden hebben zich een kleine zeventig deelnemers aan gemeld. Het belangrijkste nummer van de middag is de Engelse mijl voor he ren. In deze race zullen onder meer starten de Nederlandse veldloopkam pioen Hein Cujé van de organiseren de vereniging, Cas Mulder die derde werd bij genoemde kampioenschap pen en Snepvangers van M.O.C. uit Bergen op Zoom, die op verrassende wijze Nederlands kampioen op de 1500 meter werd. Met deze bezetting is het niet uitge sloten, dat het Zeeuws record op deze afstand dat met 4.20.4 nog steeds in handen is van Hans Harting zal wor den verbeterd. Voorts omvat het programma ver schillende sprintnummers en techni sche nummers. Inschrijvingen zijn ontvangen van „De Meeuwen" uit Den Haag, „M.O.C." uit Bergen op Zoom, „Marathon" uit Vlissingen, „Zeeland Sport" uit Vlissingen, „Del ta Sport" uit Zierikzee en „A.V. '56" uit Goes. De wedstrijden beginnen om half vier. Heden is van ons heen- fegaan onze lieve roer, zwager en oom FRANCISCUS LAMBERTUS DE KONING in de ouderdom van 70 jaar. Uit aller naam, B. de Koning Rommerswalestr 4, Goes. De plechtige uitvaart dienst zal plaatsheb ben op maandag 9 ok tober in de H. Maria Magdalenalterk te Goes om 8.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het r.-k. kerkhof te Goes. Goes, 6 oktober 1961, Verzorgingshuis Beestenmarkt. Heden overleed, door een noodlottig ongeval, onze geachte medewer ker, de heer J. A. VAN MEENEN. Hij zal nog lang in on ze herinnering blijven- Fam. v. d. Berg Bep en Riet. St.-Jacobsstraat 12 Vlissingen. Rnd. v. Middenzeeland: 1 Bart So- laro; 2 Dick Groeneweg; 3 Walter Muyllaert. 26 augustus, Colijnsplaat I Miel Verstraete; 2 Mar. de Jong; 3 Bart Zoet. 27 augustus, 's-Heeren- hoek: 1 Gerrit de Wit, 2 Piet Ver- wey, 3 Bart Zoet. 17 september, Hoofdplaat: 1 Piet van As; 2 Miel Verstraete, 3 Henk de Waal. 23 sep tember, West-Zw-Vlaanderen.: 1 Miel Verstraete, 2 Kamiel Vincke, 3 Ferd. Boonman. 24 september, Sint Jansteen: 1 Theo Verschuuren, 2 Tpnny Barten, 3 Cor Haast. Het totale klassement luidt: 1 Ferdinand Boonman, 56 punten. 2 Emiel Verstraete, 54 pnt. 3 Henk de Waal, 44 pnt. 4 Piet van As, 43 pnt. 5 Henk de Jong, 24 pnt. 6 Cor Haast, 22 pnt. 7 Gerard Degens, 19 pnt. Gerard Deykers, 19 pnt. Gerrit de Wit, 19 pnt 10 Kamiel Vincke, 18 pnt. II Mar. de Jong, 17 pnt. 12 Jan Pieterse, 16 pnt. Klaas Plieger, 16 pnt. Bert Wieles, 16 pnt. Bart Zoet, 16 pnt. 16 Maarten den Outer, 14 pnt. 17 Dré van Aert, 12 pnt. 18 Piet van der Horst, 11 pnt. 19 Jef Jochems, 10 pnt. Jos Linders, 10 pnt. Milo Moentjens, 10 pnt, Bart Solaro, 10 pnt. Frans Stevens, 10 pnt. Theo Verschuuren, 10 pnt. Paul van de Vijver, 10 pnt. Ook Prins schaakt niet tegen Engeland Het Nederlandse schaakteam, dat zaterdag en zondag a.s. in Chelten ham tegen Engeland uitkomt, is door het niet uitkomen van enkele van onze beste schakers geducht verzwakt. In eerste instantie waren niet beschikbaar de grootmeesters dr. Euwe en Donner en de interna tionale meesters Bouwmeester, Muh- ring en Van Scheltinga. Nu komt daar nog bij de afwezig heid van Prins, die wegens een her senschudding de reis naar Engeland niet kan meemaken. Hij wordt aan het èerste bord vervangen door Cort- lever. Het tiental wordt gecomple teerd door de pas benoemde interna tionale arbiter C. Orbaan. Swift-Deetos II Vandaag (zaterdag) ontvangt Swift in Middelburg bezoek van Deetos 2. De Dordtenaren zijn vrij laag op de ranglijst geplaatst en dat zou kun nen betekenen, dat Swift een ge makkelijke middag tegemoet gaat. De uitslagen hebben echter bewezen, dat het krachtsverschil in deze af deling niet groot is. Daarbij komt nog, dat Deetos 2 in technisch op zicht zijn woordje meespreekt. Swift zal rekening moeten houden met zware tegenstand, maar kan niette min aan het langste eind trekken. Ons Eibernest handhaaft zich in de kopgroep door een overwinning op Actief. Olympiaan zal moeite hebben om zonder kleerscheuren van het veld van Hou Stand te vertrekken. Ons Huis heeft kaus op de halve winst tegen Sperwers 2. Programma: SwiftDeetos 2, Ons Eibernest 3Actief, Hou Stand Olympiaan, Sperwers 2Ons Huis. TjobaVelox uitgesteld De korfbalwedstrijd Tjobar—Veïox, die a.s. zaterdag te 's-Heer Hendriks kinderen voor de derde Was der K.N.K.B.-competitie zou worden ge speeld, is op verzoek van Velox door de competitïeleider uitgesteld. Eugène Allonsius naar Rome en Boulogne De Westdorpse atleet Eugène Allon sius zal deelnemen aan atletiekwed strijden in Rome en in Boulogne. ËÊN UUR PER DAG.... Veel minder dan Noorse en Russische cracks De wereldkampioen hardrijden van het vorig seizoen, de vlie gende Hollander Henk van der Grift, is al enige tijd be zig zich terdege voor te be reiden op het nieuwe seizoen. Gelijk in voorafgaande jaren, geeft de 26-jarige Henk er de voorkenr aan zijn vorm op te bouwen in het Noorse hoog land en vijf weken geleden is hij in Noorwegen gearri veerd. Momenteel werkt Henk als auto monteur nabij Fagernes in de Valdres-vallei en voorlopig doet hij nog kalm aan met de training. Henk meent dat een uur per dag voldoende isheel wat minder dan de Noorse elite meent nodig te hebben, om van de Russen maar niet te spreken. Glimlachend be weert Henk dat hij wat lui van nature is, maar niemand zou hem hebben verdacht van gebrek aan spirit in het ijsstadion van Goten- burg vorige winter, toen hij in een harde strijd met de Russische Vic tor Kosichkin de wereldtitel ver- veroverde. „Voor m(j is het van essentieel be lang er de vechtlust iu te houden en niet zo hard met de training van stapel te lopen dat me het plezier wordt ontnomen dat ik er nn in heb", aldus Henk. Hij vertelt, dat hij zijn kracht heeft opgebouwd van 1954 tot 1959, toen hij samen trainde met de hard werkende Jan Pesman, Jeen van den Berg en Kees Broekman en dat deze kracht hem nu zo goed dient, dat een training van een uur voldoende is om in vorm te geraken. Evenmin doet de wereld kampioen aan gewichtheffen. Hij vindt dat te saai en wil dat de training ook amusement biedt. Denkt Henk een kans te maken zijn titel met succes te verdedi gen? Ronduit zegt Henk dat hij wat dat betreft niet optimistisch is. Hij wijst er op dat heel wat sterke rijders het niet is gelukt meer dan éen titel te veroveren. Na de tweede wereldoorlog, waren het alleen de Noor Hjalmar An dersen en de Rus Oleg Gontsja- renko die meer dan één titel ver wierven. Tot hen die „faalden" behoorden de Fin Jihani Jaervi- nen, de Z\yeed Sigge Ericsson, de Noor Knut Johannesen en de Rus sen Boris Stenin en Boris Sjilkow. „Ik ben op een terugslag voorbereid, maar ik hoop natuurlijk mijn pres taties van het vorig jaar te dou bleren. Ook heb ik geen wereld record op mijn staat-van-dienst. De beste kans is misschien de 1500 meter. Maar er zijn groter specialisten dan ik", zegt de be scheiden Hollander, die door de Noorse kenners een prachtige „all-rounder" wordt genoemd. Biljarters starten seizoen met titelstrijd 5e klas Vandaag (zaterdag) opent het dis trict: Walchereu-Zuid-Beveland van de K.N.B.B. het nieuwe speelseizoen inet het kampioenschap 5e klas libre. Deze titel staat op het spel in club lokaal Doene, waar de biljartvereni ging D.O.S. de leiding heeft. Nieuwe K.N.B.B.-leden als N. Raas en J. Kalle van Luctor Heïnkens- zand en A. Helmstrijd, G. Krijger en K. Schauwenaar van A.B.I.M. uit Oudelande moeten het hierbij opne men tegen K.N.B.B.-„rotten" als G. Raas van O.B.K. 's-Heerenoek en A. de Meij, Th. Looy, B. Rentmeester en J. Schuurman van de organise rende vereniging. Amatear-atletiek: een schandalige komedie In een artikel in de „Sun News Pic torial" een in Melbourne verschy- ned blad, heeft Mike Agostïni, die enkele jaren geleden als sprinter frote triomfen vierde, de top-ama- eur atletiek een „schandalige ko medie" genoemd. Agostini, die als leraar in Melbourne werkt, zegt in het artikel verder: „Mijn beste tijd als amateur had ik twee jaar gejeden, toen ik tij dens een trip van drie weken door Scandinavië bijna 5000 gulden ontving. Men betaalde mij in vliegtuigtickets, waarmee ik naar elke plaats ter wereld, kon reizen. Werd ik nu door organisatoren uitgenodigd voor een wedstrijd, dan kon ik het geld, dat zij over maakten voor de dekking van de reiskosten in eigen zak steken". De vliegtuigtickets-„truc" is op het ogenblik één van de meest gebruikte in de „amateur atle tiek". Agostini besluit het artikel met te zeggen dat volgens de reglemen ten prijzen voor amateurs geen grotere waarde dan 100 gulden mogen hebben. Het gouden horlo ge, dat ik draag een van mijn prijzen kost op zijn minst echter 350.—. AMSTERDAMSE EFFECTENBEURS Oliehoek trok de meeste belangstelling BEURSOVERZICHT Het Damrak heeft gistermiddag de vaste stemming van de vorige dagen voor de hoofdfondsen verder kunnen doorzetten. Het werd hierbij gesteund door de hoge re koersen waarmede Wallstreet donder dag sloot bij toenemende handel. De om zet in Amsterdam was als gevolg van het naderende weekeinde rustig. De han del nam in het laatste beurshalfuur toe, speciaal voor aandelen A.K.U. en die van Kon. Olie. De oliehoek trok de mees te belangstelling. Het publiek was ook B1NNENVERINGBED i het beste bed ook gemaakt SCHUIMRUBBERBED1 met versterkte mlddenteetor Wjfêaêe# fabrieken Zevenbergen l 0 De rechtbank ln Potsdam (Oost-Dults- land) heeft een 54-jarlge masseur tot vier jaar tuchthuis veroordeeld omdat hij onder door hem behandelde patiën ten voortdurend westerse propaganda verspreid zou hebben, waardoor verschei dene van hen naar het westen zijn ge vlucht. Een Oostduitse boer werd tot drie jaar tuchthuis veroordeeld omdat hij volgens de rechtbank openlijk had ageerd tegen communistische instellingen. (Slot van pag. 3) mee willen zeggen: eigenlijk houden wij zoveel van jullie dominees en we zouden niets liever willen dan dat we helemaal bij elkaar kwamen om sa men de weg verder te gaan. Op te merken is dat de Bijbel hier in dit boek een bepaalde plaats inneemt. De korte hoofdstukken zijn door spekt met aanhalingen uit Het Boek der boeken, zoals wij dat gewoon zijn in een goed gereformeerde ge loofsleer, terwijl wij hier bijvoorbeeld Thomas van Aquiro missen. Maar dit geschenk is in zijn opzet toch meer dan zo maar een present je. Het is de bedoeling dat wij onze roomse broeders en hun kerk zó zul len Ieren zien als zij zelf dat graag willen. Hier zijn wij cn zó zijn wij! En luister nu niet naar hetgeen in de strijd van vorige eeuwen van ons is gezegd en zie nu niet naar het ge laat dat de R.-K. Kerk in sommige landen nog vertoont, maar, lees dit!! Zo zyn wij in werkelijkheid. Het is de bedoeling dat wij onze stug ge houding zullen laten varen en milder zullen denken over de R.-K. Kerk, dat wij onze negatieve houding zullen vaarwel zeggen, om te komen tot. een positieve waardering. Wij willen aannemen dat „De actie voor Advertentie T"(",5ct Hamea-Gelei IVOORKUST s wnw JAC. VGROLMB I JOS. PRERINO S t KATELYSIA 6 1 PENDRECHT KRYPTOS 6 t A5TEHOPE 4 te vet BARENORECHT 4 d' BENGALEN 4 nno BINNENHAVEN O v BOVENKERK 80 n MARKAB V v. Antwerp*!) te Kotka verw. MATARAM 7 v. It'dam n. STEENBEROEN S F CALTEX NAPLES S r MODJOKEItTO 4 t» IIl MOLETNKGRK 9 t* Col NAESS COMMANDER ■SSO NEDERLAND 4 027M wxw, Axoren n. Rotterdam KSSO ROTTERDAM 6 V. R'deiT I RIEBEBCK S t GAASTERDIJK 3 I NUSAKAN t God" ons dit geschenk heeft toege zonden om ons eigen bestwil en dat zij dit doet, gedragen door haar lief de voor God. En zo wil de schrijver van dit werk met liefde en met be kwaamheid getuigen voor „De Kerk van Christus". Instemming Wanneer wij de eerpte helft van dit boek doorlezen, zijn het stukjes die wij met volle instemming kunnen ver orberen. Zij zouden zó genomen kun nen zijn uit de efen of andere protes- tanste preek, zij het dan ook dat de schrijver, die geen theoloog maar een leek is, een eigen taalgebruik heeft dat iets anders is dan in protestantse kerken. In de tweede helft komt na tuurlijk steeds rneer naar voren waarom het eigenlijk gaat en hoeveel waardering de schrijver dan ook mag hebben voor oudere kerken, hier komt het concilie van Trente tevoor schijn, waar de kerk wordt genoemd „de zichtbare gedaante van de on zichtbare genade". Trente is het con cilie van de contra-reformatie en in tegenstelling tot en in strijd met de reformatie heeft de R.-K. Kerk al daar haar vorm gekregen zoals wij die tot op heden kennen. Daarom interesseert het ons wat Divendal zegt over de verhouding tot andere kerken, in 't bijzonder tot de Oecumene. „Verbijsterend" noemt hy de verdeeldheid der chris tenen: „een triest feit van tragische omvang.... dat In ontstellende mate het heilsmysterie verduistert". De zonde noemt hij „de ware oor zaak der verdeeldheid". Maar, waar wordt die zonde dan begaan? De ene christen sluit de andere uit en we weten welk antwoord eeuwen lang door Rome is gegeven. Divendal wil kennelijk dit antwoord niet geven. Het woord oecumenisch en daarbij denkt hij aan het aange kondigde 'oecumenische concillie van de paus wil hij hanteren als „sa men gebracht zyn uit de verstrooi ing". Uit de verstrooiing moeten wij ons verzamelen. Aan de bant van Rome is her ontdekt, volgens D., dat men er nog niet ïs, maar dat „de Kerk als volk Gods op doortocht" moet worden gezien. Wijzende op de uitspraken van paus Joannes, meent de schrijver te kunnen zeg gen „dat het geloof in de Katho lieke Kerk als ware Kerk van Christus, ontdaan is van vroegere agressiviteit of triomfantelijk- heid en verrijkt is met het besef van eigen schuld ten aan/Jen van de belemmeringen in de door Christus gewilde eenheid". Maar achter dat nadruk leggen op de kerk in zyn zondige ver schijning in deze wereld, hebben we het gevoel dat toch telkens weer aanwezig is de absolutisti sche dogmatische visie van zyn eigenk ërk. Muet de weg der kerken over de We reldraad, toch naar Rome gaan? Hier blijft de schrijver vaag. Hij zal het ook wel moeten zijn, zolang zijn kerk andere kerken (nog) niet als een gespreks partner aanvaardt, om dat zij dan niet meer de enige kerk is. Maar in ieder geval vinden we in dit boek een vernieuwend geestelijk gedachtenklimaat en daarom willen we dankbaar zijn. IT. ,'ijdag met kooporders voor deze aan delen in de markt. Daarentegen wilde de arbitrage (New York) op hogere prijzen wel een stukje afstoten. De vraag in deze hoek was in de meerderheid met als gevolg dat de koers steeg van f 114.20 tot f 114.80. De vorige slotkoers was 113.00. De olie-aandelen noteerden ruim boven pariteit New York. Donderdag bereikte het fonds de hoogste omzet met nominaal ƒ273.000. Direct na aandelen Kon. Olie moeten die van A.K.U. genoemd worden. Na een aanvankelijk rustige handel op de belangstelling steeds toe. Het publiek kwam aanhoudend met koopor ders waardoor de rayonaandelen de vier maal pari-koers bereikten. Het fonds boekte een koerswinst van circa dertien punten vergeleken met het vorige slot. De vaste stemming werd hoofdzakelijk toegeschreven aan de gepubliceerde gun stige vooruitzichten voor de Amerikaan se dochter van het A.K.U.-concern de „American Enka". Philips bleef bij de vaste stemming voor de hoofdfondsen ten achter en was op 997 prijshoudend zonder meer. Unilevers deden weer van zich spreken met een koerswinst van vijf punten op 795. Hoogovens herstelde zich tot 837 na een opening op 832 (833%). Op het verhoogde niveau kwam er voor enkele fondsen wat buitenlands aanbod los dat echter zeer goed werd opgeno men. Vergeleken met de - slotkoers van. vorige week vrijdag boekte A.K.U. deze beurweek een koerswinst van circa 27 punten. Philips tien, Unilever 24 en Hoogovens vijf punten hoger. Kon. Olies stegen deze week circa zeven gulden ofwel 35 punten op de oude omrekenings basis. Scheepvaarten goed prijshoudend met als uitschieter aandelen Koninklijke Boot, die een paar punten hoger in de markt lagen. Van de leidende cultures noteerden Amsterdam Rubbers 1% punt hoger. De staatsfondsen waren iets vriendelijker. De stemming op de overige beleggings- markt was prijshoudend met weinig zaken. In de lokale afdelingen was de handel gering. De koersen bewogen zich meren deels boven het vorige slotniveau. Aan delen „Hellingman" werden hoger gead viseerd op het onveranderde dividend over 1960 van 9% procent en de gunstige dividendvooruitzichten voor 1961. De eer ste verhandeldag van claims Key en Kramer bracht een adviesprijs van ƒ550 (theoretische waarde 557.50), neerko mende op 365 procent voor de nieuwe aandelen. Certificaten „Lockheed" kregen een advieskoers op 47% dollar (46% dol" lar). 5 okt. 6 okt. 102 lOl'/ggb Nederland 1959 (1%) Nederland 1951 (3%) Nederland 1948 (3%) Nederland 1955 (3%) Nederland 1947 (3%) Nederland 1937 3 Dollarlening 1947 3 Investeringscert. 3 Nederland 1962-64 3 6Vo Woningbouwlening 1957 Grootboek 1946 3 Ned. Handelmij. Alg. Kunstzijde Unie Berghs* en Jurgens Calvé-Delft Hoogovens n.r. Ned. Kabelfabriek Philips Unilever Wilton-Fyenoord Billiton Kon. Petroleum Mij. Amsterdam Rubber Holland Amerika Lijn Kon. Paketvaart Rotterdamsche Lloyd Scheepvaart Unie Stv. Mij. Nederland K.N.S.M. Ver. H.V.A. Mij. N.V. Deli Mij. Bank voor Ned. Gem. 4% 92 92% 94% 94& 92% 91%gb 91%gl 99% 99&gb lOOgl 9913 109% 109 j-J 93 %b 93% 316% 315'% 387 399 302 301% 759 764 832 838 595 615 997 993gb 789 791 301 302 584 390 112.90 114.80 110% 112 162% 163 159% 159% 159% 159% 164% 165% 173% 173% 204% 207gb 124%gb 127% 147.50 147.50 100% Bank voor Ned. Gem. 5-1958 104% 104% Van Berkels Patent Albert I-Ieijn Bronswerk Kon, Mij. De Schelde N.B. Intern. Nickel American Motors Anaconda Baltimore en Ohio Bethlehem Steel General Motors Kennecott Pennsylvania Republic Steel Shell Oil Comp. Tide Water U.S. Steel Nat. Can. Corp. PJRKM.IELENINGËN 303 310 655 648 165% 165 315 80% 80% J8H 18% 50% 51% 33 41% 42% 49% 50 81 81% 15ft 15 58% 60 36% 37 20% 20b 80% 81% 14% 18% Amsterdam 1951 90% Breda 1954 82% 83 Eindhoven 1954 83% Enschede 82% Den Haag 1952 I 92% 94 Rotterdam 1952 I 94% Rotterdam 1952 II 91% Rotterdam 1957 97% 97% Utrecht 1952 94% 95% Amsterdam 1956 I 84 84 Amsterdam 1956 11 89 90!4 Amsterdam 1956 III 83% 90% Amsterdam '33 (C.+A.) 1051 103 Dordrecht 195G 83 V* Alkmaar 1956 85% Zuid-Holland 1957 94% 94% ANP-CBS BEURSINDICE8 4/10 5/10 6/10 Intern, concerns 531.54 540.3] 844.24 Industrie 360.53 361.95 365.15 Scheepvaart 190.57 191.02 192.] 2 Banken 228.57 229.26 228.57 Handel enz. 162.34 162.34 163.59 Algemeen 390.98 395.54 398,35

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 4