Tweede schip aan Ghana overgedragen Zeeuwse fruitfee '61 glorieus ingehaald in Goes BILT Bfonchïleften PLANNEN VOOR B.L.O.-SCHOOL IN SINT-MAARTENSDIJK TAPTOE AXEL 1961" WERD EEN GROOT SUCCES Pracht handen 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 11 SEPTEMBER 1961 MILD SEPTEMBERZONNETJE BESCHEEN ROUTE Officieel ontvangen door b. en w. Ze is er weer, de charmante fee uit sprookjesland, die acht da gen als de fruitfee 1961 over stad en land van Goes zal rege ren! Gezeten in een fraaie open auto heeft fee Anneke Midavai- ne, die was gekleed in een zacht blauwe jurk van satijn met kant afgezet, in gezelschap van haar beide hofdames Jannie de Jonge en Lies Weststrate zaterdagmid dag haar glorieuze entree ge maakt in de in feeststemming verkerende Ganzestad. De intocht van de blonde fruit fee was een kleurrijk gebeuren. Geëscorteerd door de pijper korpsen „Nicoleen" uit Kamper land en „Excelsior" uit Goes en de muziekverenigingen „Euplio- nia" en „Hosanna" reed ze door de straten A an de Goese binnen stad naar het versierde stad huis, waar haar een ontvangst wachtte door het gemeentebe stuur. De tocht van de fee en haar beide hofdames nam een aanvang bij de nieuwe gebouwen van de veiling aan de Fruillaan. vanwaar de stoet via de Kloetingse weg, de Voorstad, Stenenbrug, Lange Vorststraat naar de Grote Markt reed. Behalve de vier muziekkorp sen reden ook enkele auto's in de stoet met de heren van de stich ting „Zeeuws Fruitcorso". Ruim driehonderd gymnasten van „Vol harding" en „Kasporgo" zetten verder sfeer en luister bij aan de feestelijke intocht. Dank zij het fraaie weer de fee werd tijdens haar tocht door de stad vergezeld door een mild september- zonnetje werd het een glorieuze intocht: honderden hadden zich langs de route opgesteld, die door de am bassadrice uit sprookjesland werd ge volgd. Vrolijk wuivend en vriendelijk glimlachend beantwoordde de fee de huldeblijken van de toeschouwers. En ai werd er langs de route weinig ge applaudisseerd. de spontane, enthou siaste begroeting van de hónderden belangstellenden op de Grote Markt was. voor de fee toch wel het bewijs, dat haar bezoek aan Goes buiten gewoon op prijs wordt gesteld. Loper uit Op de trappen van het stadhuis bordes was inmiddels de rode lo per uitgelegd en nadat de fee voor het politiebureau was uitgestapt, richtte zij haar schreden naar de raadzaal, waar b. en w. en de ge meentesecretaris, alsmede een groot aantal raadsleden haar komst afwachtten. Daar sprak waarnemend-burgemees ter dr. J. W. Noteboom een vriende lijk welkomstwoord tot de fee. Hij bleek evenwel niet zonder meer ge negen zijn representatieve taak op de fruitfee over te dragen. „Tot uw onderdanen behoren niet de gemeen tebestuurders, maar wel de fruitte lers en allen, die met de fruitteelt te maken hebben", zo richtte dr. Note boom zich tot de gaste uit sprookjes land. Hij vroeg zich af hoe de fee de middelen krijgt om haar reis naar het Zeeuwse fruitland te bekostigen. In dit verband merkte hij op, dat het mogelijk zal moeten zijn, dat de geldmiddelen meer uit de kring van de fruitteelt moeten komen. De komst van de fee noemde burgemees ter Noteboom oen propaganda voor de Zeeuwse fruitwereld. De fruitteelt zal derhalve haar beste beentje die nen voor te zetten, meende spreker. De gemeente zal echter de feestelijk heden rond de fruitweek en de komst van de fee blijven steunen, zegde hij de heren van de stichting „Zeeuws Fruitcorso" toe. Feeenspeechje In een vlot toespraakje verklaarde de fee, dat haar ontvangst ten stadhuize zo langzamerhand een traditie is geworden. Ze hoopte dit in de toekomst bestendigd te zien. De ambassadrice uit sprook jesland wees erop, dat Goes in het afgelopen jaar een stormachtige periode heeft doorgemaakt. Ze sprak de verwachting uit, dat de opgaande lijn weer spoedig zal worden opgenomen. Verheugd toonde zij zich, dat haar bescher melinge de stad Goes tot kerngemeente is uitverkoren. „Pluk daar de vruchten van", ad viseerde zij het gemeentebestuur. ..Het zal de welvaart van deze stad bevorderen". Natuurlijk had de fee voor de leden van b. en w. en de gemeente-secretaris van de produkten uit haar rijk meege bracht. Zij overhandigde de burge meester, alsmede de secretaris en VAN ZtOlfl TOT KABOUTERWERK In Middelburg zijn zaterdag kabou ters aan liet werk geweest met stof fer en blik en met bezems. Zij heb ben de Middelburgse straten van pa pier en ander ontsierend gedoe ont daan. Het waren kabouters die een jubileum vierden, namelijk van de padvinderij. De kabouters van de „Gouden Cirkelgroep" liepen met hun grote zusters, de padvindster», achter de padvindstersbaml aan. De optocht werd besloten met twee wagens van de reinigingsdienst, die de gemeente natuurlijk met veel plezier voor de goede daad van de padvindsters "be- LEVE DE DIA'S De vakanties zijn zo langzamerhand doorworsteld en wc zitten weer in het gewone gangetje; op tijd op het werk. roezen en het eind van de maand in de galen houden. Maar de vakantie blijft nadreunen: we heb ben tegenwoordig toch allemaal ons fototoestel? En we doen toch alle- 'maal aan dia's? Nou dan! Kom-es een keer op bezoek. Gaan we dia's kijkenJSn daar heb je Willem bij de scheve toren van Pisa even wachten hij zit wat hij scheef. Niet scherp? Wel waar moeder, bemoei je er nou niet mee. En hier heb je Annie bij de Dom van Keulen, die vlek is een vent, die net voor m'n lens liep. En deze, o nee. die hoort er niet bij, dat is gewoon het schuurtje van de buurman, er zat er nog één op het filmpje en de man had op de poes gepastdus ik dacht laat ik zijn zelfgebouwde schuurtje even nemen., Noyr en hier heb je...." Gaapt daar iemand? is er iémand ingedut? Niet doen! Opletten! Want anders mis je Kees op liet strand van Nice en Mien op de pier van Schevenin- qen. Nog een kopje thee? Doe dan 'maar even het licht aan, straks gaan we verder. Leve de dia's. P.S: Voor andersdenkendenvorige weelc hebben we uit een Zwitsers weekblad een cartoon geknipt: een echtpaar verlaat het huis van kennis sen en de man zegt opgelucht: Juist op tijd, hij wilde net de dia's voor den dag 'halen schikbaar had gesteld. Het winter seizoen van dc „Gouden Cirkelgroep" is in ieder geval zeer „schoon" be gonnen. PLUIM VOOR DUIVENMELKERS Niet minder dan 1055,09 heeft het Wit-Gele Kruis in Sas van Gent voor de t.b.c.-bestrijding in ontvangst kunnen nemen. Dat kon, omdat 600 duiven deelnamen aan een wedvlucht, die speciaal voor het Wit-Gele Kruis werd gehouden. De duivenhouders- vereniging „De Vrede" organiseerde die vlucht (uit Arras). De Sas van Gentenaren hebben zich van hun goe de zijde getoond en gezorgd voor een grote deelname. Bestuur en leden van de duivensociëteit verdienen, al dus onze correspondent, een pluim. Omdat zij belangeloos hun sport in dienst hebben gesteld van de t.b.c.- bestrijding. Waarvan akte. GRATIS BOODSCHAPPEN Eén van de inwoners van Bruinisse kan na 5 oktober gratis boodschap pen doen voor totaal twintig gulden. Dat is namelijk do hoofdprijs in de door de Ned. Hervormde jeugdver eniging „Rhode" georganiseerde ver loting. De kas moet worden ver sterkt. AAN DE WANDEL Ovezandc kan zaterdag 23 sep tember naar hartelust aan de wandel als de Gidsengroep van juffrouw M. de Rijk een wandel sportmiddag organiseert. Er is ruime keus in afstanden: 10, 15 en 20 km en voor de volhouders ligt aan de finish een aantal mooie prijzen gereed. Verschillende clubs hebben zich al gemeld voor het wandelevenement. Verwacht wordt dat er meer deelnemers zullen zijn dan vorig jaar; toen was dat aantal 600. SOCIËTEIT Een zeer belangrijke dag wordt woensdag 13 september. Voor de be jaarden in Yerseke althans. Dan opent de bejaardensociëteit in het oesterdorp namelijk de poorten. De bejaarden kunnen er vanaf die da tum weer hun vrije uurtjes genoege- lijk doorbrengen met een spelletje schank, met dammen of lezen. Dat de sociëteit een aangenaam verblijf is, blijkt uit het aantal bezoeken. Dat bedroeg in hei afgelopen seizoen precies 6W)C Tientallen duiven gingen zaterdag bij de opening van de Goese fruitweek de lucht in. De foto laat. de vriende lijk lachende fruitfee zien, terwijl de duiven het luchtruim kiezen. (FOTO P.Z.C.) de wethouders een mand, gevuld met prachtig Zeeuws fruit. Nadat ceu dronk was uitgebracht op een succesvolle week voor dc fruitfee en haar hofdames, was het woord aan de voorzitter van de stich ting „Zeeuws Fruitcorso", de heer J. A. van Willegen. Hij was d£ ge meente erkentelijk voor de ontvangst en voor de wijze, waarop zij daad werkelijk steun geeft aan db fruit week. Het toenemende succes stimuleert ons op de ingeslagen weg voort te gaan, aldus voorzitter Van Wille gen, die echter graag zou zien, dat de evenementen tijdens de fruitweek wat zouden worden uitgebreid. „Er zal meer op ingehaakt moeten wor den", zei hij. Tenslotte wees hij erop, dat ter afsluiting van de fruitweek zaterdag a.s. het Zeeuws Fruitcor so door de straten van Goes zal trek ken. Tenslotte sprak de heer C. Nijs- se, ore-lid van de stichting „Zeeuws Fruitcorso" enkele vriendelijke woor den tot de fee. Inmiddels hadden de muziekvereni gingen en de gymnasten het talrijke publiek op de Grote Markt aange naam beziggehouden. Staande op het podium vóór het stadhuis sprak de heer Van Willegen na afloop van de ontvangst een enkel woord, waar na dc fruitfee Anneke Midavaine de fruitweek met een korte speech of ficieel opende. Vele honderden duiven van de postduivenhoudersverenteing „De Zeeuw" werden daarna gelost. Als blijk van erkentelijkheid voor de ze „vredesmissie" overhandigde de fee een klein geschenk aan de post- duivenhoudersvereniging. Nadat gymnasten en muziekgezel schappen voor de fruitfee hadden ge defileerd, maakte de fee, begeleid door de pijpers een rondgang door de stad. Om half vijf was er op de Grote Markt een demonstratiewed- strijd tussen twee basketballteanis uit Amsterdam. In deze snelle, aan trekkelijke wedstrijd kon het dui zendkoppige publiek kennis maken met een voor Zeeland vrij nieuwe sport, die nog slechts in enkele plaat sen in Zeeland wordt beoefend, 's Avonds overhandigde de fruitfee de spelers een (fruit-)geschenk. De gehele avond was het nog een drukte van belang in Goes, voornamelijk rond dc Grote Markt. Er werd een Sevarieerd openingsprogramma ge- racht, waaraan verschillende beken de artiesten meewerkten. „Leg het met bloemen" in haven van Hansweert jü De opvarenden van twee sche- pen in de haven van Hans- weert hebben het elkaar zater- dagmorgen met bloemen ge- zegd. M De schipper van het 1000 ton H metende Belgische motorschip H „Guinea" was het niet eens met de handelwijze van het Nederlandse motorschip „Ta il ling" (1300 ton), dat gelijk- tijdig met het Belgische schip uit de Westerschelde de Hans je weertse haven binnenvoer. Hij wierp althans opgeruimd M een fraaie pot met bloemen H naar de „Taling" om zijn me- I ning kracht bij te zetten. De opvarenden van de „Taling" lieten zich niet kennen en re- tourneerden dc scherven. De stukken vlogen prompt door de ruiten van de stuurhut op de „Guinea". De rijkspolitie te jjf water heeft met een proces- verbaal de scherven „gelijmd". iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiW Hoestdrank in tabletvorm.95ct BIJ „DE SCHELDE" TE VLISSINGEN Bewondering voor de „Offin River" Op de werf van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlïssingen is zaterdagochtend de „Offin River", het tweede schip van een serie van zes, die „De Schelde" in opdracht van Ghana bouwt, afgeleverd. Voor deze officiële overdracht was een groot gezelschap Ghanezen naar \lissingen gekomen. Met belangstelling keken de gasten toe, hoe op het achterschip van de „Offin River" de Nederland se driekleur werd gestreken en VOORSTELLEN AAN DE RAAD In raadsvergadering van woensdag a.s. De vereniging voor christelijk bui tengewoon lager onderwijs in Noord west-Brabant wil voor leerlingen van liet eiland Tholen een b.I.o.-school stichten in St.-Maartensdijk. Het bestuur van de vereniging heeft, de raad van St.-Maartensdijk verzoekt om medewerking bij de stichting van de school. Hoewel de financiële con- stellen b. en w. de raad, die woens dagmorgen om 10 uur vergadert, voor de gevraagde medewerking te verlenen. wordt verder de heer R. E. Velthuizen met ingang van 1 september 1961 te benoemen tot onderwijzer in vas te dienst aan de openbare lagere school. De gemeentebegroting voor 1962 is ternauwernood sluitend. B. en w. vei-wachten echter een verhoging voor de gemeentelijke inkomsten uit de voor 1962 geldende financiële ver houdingsregeling. de Ghanese vlag werd gehesen, terwijl in de achtermast de vlag van „De Schelde" plaats maakte voor die van de Black Star Line. Na deze plechtigheid droeg de heer J. W. Hupkes. president-directeur van „De Schelde", met een toespraak de „Offin River" over aan de nieuwe eigenaar. Namens de Ghanese regering werd deze toespraak beantwoord door sir Edward Asafu-Adjaye, hoge com missaris van Ghana in Londen, die zijn voldoening erover uitsprak bij de overdracht aanwezig te kunnen zijn. Vol bewondering toonde sir Ed ward Asafu-Adjaye zich over dc nieu we aanwinst van zijn land en hij ver zekerde dat de belangrijke plaats die Nederland inneemt bij het tot ont wikkeling brengen van de koopvaar dijvloot van Ghana, altijd als een positieve factor in de groeiende vriendschap tussen beide landen ge zien zal worden. De nieuwe aanwinst van Ghana's koopvaardijvloot heeft een draagver mogen van 9400 ton en zal dienst doen tussen West-Afrika en West- Enropa. De „Offin River" is 130 me ter lang en heeft een Schelde-Sulzer motor van het lype 5 RD 68, die 5400 paardenkrachten kan ontwikke len. Van Ghanese zijde waren bij deze overdracht naast sir Edward Asafu- Adjaye onder andere tegenwoordig de heer J. J. Jantuah, ambassadeur van Ghana te Parijs en de heer A. R. Koakye. president-directeur van de Black Star Lino. Il!l!li!!lllll!ll!l!llllillllllillll!lll Opening weg Goes- Van het provinciaal bestuur van Zee- j f _f 0 *)f\ si in land is bericht ontvangen, dat er geen Fik-llLS I S&pi&TTlO&r bezwaar bestaat tegen het bouwen van een rioolwater-zuiveringsïnstal-1 latie. Ter dekking van de exploitatie- kosten moet de rioolbelasting ten minste 25,per perceel opbrengen, vermeerderd met een evenredige bij drage van fabrieken. Gedeputeerde Staten stellen tevens voor, de uitke ring uit het gemeentefonds te verho gen met 20.000,per jaar. B. en \v. stellen de raad voor de begroting te wijzigen om de gevolgen van deze investering te regelen. Tevens moet een openbare aanbesteding voor deze werken worden gehouden. De raad wordt verder voorgesteld in principe te besluiten voor de bouw een geld lening aan te gaan. De lagere land bouwschool te Scherpenisse dreigt in moeilijkheden te komen doordat de exploitatiekosten niet meer door rijks- en gemeentesubsidies gedekt kunnen worden. Tot nu toe werd van de gemeenten in totaal ontvangen een bedrag van ongeveer 2300. ter wijl de ongedekte exploitatiekosten ongeveer 3500 bedragen. Om het tekort op te vangen stellen b. en w. de raad voor een vaste jaarlijkse sub sidie te verlenen van ,150 en daar boven een bedrag van 30 per leer ling (voorheen f 100 en 20). Ver der moet de raad beslissen over het voorstel van b. en w. een krediet van 6000 beschikbaar te stellen voor het laten maken van een bestedings- klaar uitbreidingsplan. Voorgesteld Nieuwe voorzitter van fruitteeltproefstation Tot voorzitter van het bestuur van de stichting proefstation voor dc fruitteelt in de volle grond te Wilhel- minadorp is benoemd ir. A. J. van dc Plassche, de vroegere directeur-ge neraal van de landbouw in Neder land. Ir. v. d. Plassche volgt de heer C. Boudewijn uit Den Haag op* die in verband met het bereiken van de 70-jarige leeftijd deze functie moest neerleggen. De provinciale waterstaat in Zeeland streeft er naar §j woensdag 20 september a.s. de nieuwe provinciale g weg Goes (De Hoop)- 1 veerhaven Kats officieel g open te stellen. Het ligt in g de bedoeling, dat de com- missaris der koningin in de provincie Zeeland, jhr. 1 mr. A. F. C. de Casem- broot de officiële opening g zal verrichten van deze g voor bet verkeer naar if Noord-Beveland zo belang- 1 rijke weg. Dc nieuwe provinciale weg Goes-veerliaven Kats is rond 7 km lang. De breedte is ze ven .meter, inclusief dc kant stenen. Dc weg is uitsluitend bedoeld als autoweg. Langs dc gehele westelijke zijde van de weg loopt een parallelweg, zo wel voor fietsen, bromfietsen als landbouwwagens. Het Noordbevelandse gedeelte van deze verbinding kwam reeds enkele maanden gele den gereed. Het gedeelte in de Goespolder is in een later stadium aangelegd. Het ver keer naar Noord-Beveland moest sinds de openstelling van de weg over de dam bij Katseveer, thans ruim elf maanden geleden, via Wilhel-. minadorp rijden. Dc ingebruik- neming van de nieuwe provin- n ciale weg betekent dan ook een grote vooruitgang voor n het verkeer. iiiiniiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiigHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiuHiniiiiii CSlot van pag. 1 beck's gewraakte lievelingsmelodie „When the Saints go marchin' in..." Geen herhaling Namens de krïjgsmachtondcrdelen sprak de territoriaal bevelhebber, luitenant-generaal C. J. Valk, die bet. taptoe-comité en de gemeente Axel dankte voor de voortreffe lijke organisatie en ontvangst. Voor wat betreft een herhaling van de taptoe, moest hij burge meester Van Dijke teleurstellen. „Er zijn nu eenmaal elf provin cies en per jaar maar vijf tap toes", aldus dc generaal- De taptoe zelf was een aaneenscha keling van verrassingen, vooral voor de velen die een dergelijke gebeurte nis voor de eerste maal bijwoonden. Een bijzonder fraai spel van klan ken, ten gehore gebracht dooi- muzi kanten in heel kleurrijke uniformen. Afgewisseld door in de perfectie uit gevoerde exercitie en show. Geheel passend bij dit schouwspel was het natuurlijk decor van bossen op de achtergrond en tot sprookjesachtig toe, de entree van de paraderende korpsen tussen de bomen naar het helverlichte tegelplateau. Bepaald fascinerend en spectacu lair was het commandoloos optre den van het demonstratiepeloton van de luchtmacht instructie- en militaire opleidingsschool. Hun climax was hel: vrijwel onver wachte en als één schot klinkend salvo, waarna het gehele taptoe- terrein in volledige duisternis werd gehuld. Dc deelnemende muziekkorpsen wa ren de Koninklijke Militaire Kapel, de Kapel van de Koninklijke Lucht macht, het Fanfarekorps der Genie, de Matrozenkapel, liet Jachthoorn korps van het Garde Regiment Ja gers en het Trompetterskorps der Artillerie. Het voorstellen van de korpsen en het commentaar werd op een rustige en beheerste wijze ver zorgd door kapitein J. Ch. van der Putten. Dc middagvoorstelling meer een generale repetitie voor de gala-uit voering werd bijgewoond door ongeveer 4000 bezoekers, waaronder tal van scholieren. Gymnasten van dc Kring Zeeland van liet K.N.O.G.V. gaven voor de avonduitvoering een aantal turndemonstratles, bestaande uit vrije- en toestcloefeningen. Tenslotte zij nog vermeld dat een „legertje" van 200 man van diverse wapens en diensten (intendance, ge neeskundige troepen, gurnizoenseom- mando Middelburg, Koninklijke Ma rechaussee en Rijkspolitie) in" actie is g< -st met verzorging, bewaking en n te vergeten de regeling van het verkeer. T"be95a Hamea-Gelei Het is de Hamamelis die 't 'm doet Herdenkingsdienst ds. P. Fagel te Veere In dc grote kerk van Veere, waar hij 25 jaar geleden als predikant werd bevestigd, heeft zondagmiddag ds. P. Fagel, hervormd predikant te Brussel, een herdenkingsdienst ge leid, waarvoor grote belangstelling- bestond. Na dc introïtuszang. psalm 138 1, las ds. Fagel een tweetal bijbelge deelten: het slot van 2 Corinthiërs 3 en hoofdstuk 4. en het begin van Jo hannes 21. De tekst van zijn herdenkingspreek ontleende de jubilerende predikant aan 2 Corinthiërs 1 24 „Wij zijn medewerkers aan uw blijdschap". „We zouden", zo zei ds. Fagel, „wel licht beter kunnen spreken over ..weemoed" dan over „blijdschap". Velen, heel velen van hen die de in- trededag in Veere meemaakten, zijn er niet meer. De gemeente van Vee re en de predikant zijn ouder gewor den. Er is ook zo ontzaglijk veel ge beurd in die kwart eeuw. Naast wee moed kunnen we op eikaars gezicht ook schuld lezen. Schuld over wat we in de oorlog hebben nagelaten. Maar ook slimheid, nu we weer ons eigen leventje leiden, alsof er niets is gebeurd". Maar de apostel spreekt van de „heerlijkheid" die van de christen afstraalt. Ds. Fagel herinnerde aan de tekst, waarmee hij in Veere werd bevestigd: de open hemel. Aan de oever van ons mislukte le ven staat de Vreemdeling, dc Een zame Man, die ons al heeft gezien, voordat we Hem zagen. Onder de miljoenen heeft Hij ieder van ons op 't oog. Deze wereld staat op losse schroeven, maar, naar het woord van dc apostel, staan we vast in het geloof. Al mogen dan ruwe stormen woeden en alles om ons heen moge nacht zijn, Zijn liefde blijft ons lei den. Na de dienst, die onder andere werd bijgewoond door burgemeester jhr. F. den Beer Poortugaal, hebben ve len ds. Fagel en diens echtgenote, die met een ruiker bloemen werd verrast, gelukgewenst. Aanvaring in haven van Hansweert Bij manoeuvreren in de buitenhaven van Hansweert ontstond zaterdag morgen een aanvaring tussen het 500 ton metende Nederlandse m.s. „Cor nelia" cn het Franse motorschip „In- gris" van 1000 ton. De „Cornell's", die met mais was geladen, kreeg schade aan het achterschip. De met erts geladen „Ingris" kreeg geen schade. Examens Voor het diplma sociale verzekering slaagde te Amsterdam de heer J. Pattenier te Vlissingcn. ambtenaar bij de Raad van Arbeid te Middel burg. VERWACHT. TOENEMENDE BEWOLKING Toenemende bewolking met voorna- melijk in het noorden en westen van het land op enkele plaatsen wat re gen. Zwakke tot matige wind tussen zuidwest en west. In de kustprovin cies iets lagere middagtemperaturen. ZON EN MAAN 12 september Zon op 6.08 onder 19.03 Maan op 8,22 onder 20.12

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 2